K-report
 

Archiv do 19.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 19.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Linejbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 02:31:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Vám tady přikálám pár fotek soukromého dopravce z Vimperk. Tohle jsem měl možnos vyfotit u něj na dvoře s jehos volením. Bohužel interiery se mi nafotit nepodařilo, auta byla na odjezdu. Snad příště.
 \
Bohužel se mi sem všechny nevejdou, musím je nějak změnšit. Ještě má LC 734 ale ta prý někde lítá a taky jsem tam viděl nějkého taxíka, tak ho sem dám tak, asi to patří k sobě.
 
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5732
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 11:42:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Seš si jist, že je to z Vimperka? Tu zelenou Karosu s označením B 732 na zádi měl ještě onehdy Roman Šild z Nové Vši u Oslavan, nakonec i ten nápis Transbus je jeho.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Linejbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 7-2005
Odesláno Neděle, 11. února 2007 - 23:52:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jsem si jist, no možná ji prodal co ty výš, ale ano nápis B732 to na zádi mělo. Byl jsem se tam podívat ještě včera, ale stála tam jen ta zelená ostatní prý jezdí na SKIBUSECH a už byla bez nápisu Transbus a dokonce bez toho loga B732, odkud ty ji znáš?
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 14. února 2007 - 21:41:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Českobudějovický deník - 14.2.2007
ČSAD autobusy České Budějovice chtějí prodat některé ze svých objektů. Jedná se o autobusová nádraží a s nimi spojené pozemky ve Volarech, Vacově a Čkyni...
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2544
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 22:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Linejbus: A co to je vůbec za dopravce? Na Vimpersku a Prachaticku znám kromě monopolu pouze Libín Bus....

BmbČ: Hm, ono v případě výše jmenovaných AN a objektů se jedná o předimenzované prostory a zchátralé objekty, takže se nedivím, že se toho chtějí zbavit.

Pro oživení - unifikace na AN v Českých Budějovicích. Vedle toho jak je otočený stojí ještě další, za nimi další dva a stálo jich tam ještě hafo. V době sedla tam za Jihotrans skoro nic jiného není. Připadá mi to občas jako ten turecký mor, co předvádí ICOM.
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 7-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 01:18:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

se divíte, dyž je Jihtrans dýlerem Maňu?
Na některé lidi je lepší vzpomínat, než je ještě pořád potkávat
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 08:44:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MF DNES 13.února 2007:
Vimperští policisté zastavili v sobotu linkový autobus s mužem za volantem, který neměl řidičské oprávnění. Dvaadvacetiletý mladík jel od Zadova do Vimperka s deseti cestujícími. Je obviněný z trestného činu řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění.
Kterýpak to byl dopravce? A typoval bych, že to bylo na udání, policajti linkový autobusy zas tak moc nestaví...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1520
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 08:53:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bílý_petr: My se nedivíme, jen je nám z toho mnohým zle, protože tohle nejsou autobusy, o kterých by se dalo říci, že jsou moderní. Stejně jako Connecta se vyrábí někde v Turecku a jsou to koncepčně několik let staré vozy. Aspoň že kupují i nějaké to Regio...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 17:42:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Že by pošťák??????
Jpribil: uniforma je uniforma.Že je to jedna značka, se nediv, ale ví bůch co bude dál, za 2 roky a dýl.....
Bmbč, se jim nedivím, ona údržba atd něco stojí, tak je lepší zaplatit za vjezd(i jiný účel) nějakých 30-60Kč/spoj a má po starostech. Nádraží si nikdy na sebe nevydělá, kor ve Vimperku, o Čkyni,Vacově, Volarech nemluvě.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1526
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 18:57:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem dnes vyzkoušel v Mercury ve výtahu tlačítko 3. patra a povedlo se . Pak jsem tam chvíli dělal blbýho, takže jsem si to trochu prohlíd. Teda upřímně, ta střecha je fakt malinká. Když tam budou stát busy u označníku, tak jsem zvědav, zda něco za nimi projede. Jinak označníky jsou TSE ala výstupní označníky u nádru, akorát místo busů tam je vyobrazené číslo. Nad tím je vždy elektronický display, který zřejmě bude ukazovat cílovou stanici busu. Více jsem nestihl okouknout, neb mě odsud nějakej "důležitej" v montérkách a ruským přízvukem vyhodil...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 19:09:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak si koukal jinam, byl jsem tam 2x, tam je místa dost, máš pravdu s tím displejem:-)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 19:57:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad nádraží bude to zastřešené?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 20:00:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jen nástupiště
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1527
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 20:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak : Já koukal jen od výtahů směrem ke Grandu, tam jak jsou nástupiště 6, 7 apod. Jinak mě ale velmi mile překvapily ty klimatizované místnosti, čekám, že čekárny. Více jsem nestihl, neb jsem byl vyhozen...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 20:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takže půjde slušně
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30535
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 01:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem ale docela zvědavej na ten šrumec na příjezdový komunikaci a rampě ve špičkách... (A kloubáci, zejména v zimě, si tam asi taky užijou svý.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 08:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám pocit, že ten nájezd má bejt vyhřívanej. Navíc je zastřešenej, tak snad v zimě tam nic hrozit nebude. Ale souhlasím, prostorný to zrovna není...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30541
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 10:13:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bejt, ale pokud se něco nakonec nezměnilo, tak není, protože by to stálo (kdo by to řekl... ) peníze.
Je sice krytej, ale vítr udělá své. Pokud tedy v následujících letech ještě cosi jako zima vůbec bude...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 17:20:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak SA má licenci na ČB a ČK,a má i jízdní řád, ale faktický provoz tam má zahájení 1.11.07. Tak nevím:-)Na to že chtěl jezdit každé 2 hodiny má 4 páry spojů
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30559
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 17:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejspíš si jen zařídil licenci a ještě s tím bdue čachrovat.

Dnes na výluce od DP 132 a dále CE 44-47, CE 36-94, CE 58-42.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2549
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 17:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Hm, jakoby nebylo těch dopravců jezdících v relaci Praha - Č.B. - Č.K. dost.... No jsem zvědav. Obávám se, že to nektěrým zde jezdícím dopravcům udělá dusno.

Martin: Já viděl na výluce za DP 130ku. A zejména mě těší nasazení C734 CE 44-47, která vstala z mrtvých a byla vyndána z vyřazených vozů stojících vzadu v Jihotransu. Jsem zvědav, jestli to je jen dočasné nebo ještě bude chvíli jezdit.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1456
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 18:10:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U vás v Jižních čechách stačí k řízení busu řidičák na malý motocykl?nebo je pan Šeleta vyjímka?no jiný kraj jiný mrav že?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30560
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 18:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
Velenická bude zavřená větší část roku, takže bych se o starší vozy nebál.

A další dopravce z Krumlova do Prahy neuškodí, pokud z toho vznikne nějaká použitelná nabídka místo současnýho bordelu. Minimálně ze začátku tomu ale bude spíš naopak. Ale aspoň se sníží ceny, občas až 140 za bus z kraje Prahy (tedy +20 za metro) je stále poměrně dost.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 18:29:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli to vyřeší Kováříka a hlavně pana Fedorku (pana - jsem přehnal)tím líp a nebudu mít s ním takové problémy jaké mám
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30563
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 19:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:
Tak už asi dojezdil... Musel k tomu ale být přistižen čtyřikrát.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1459
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 19:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hrůza děs a on měl snad i strojek to jel i linku ne?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1530
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 21:00:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem dnes byl na Hochvichtu lyžovat a málem mě trefilo, když jsem viděl neobyčejně pestrou paletu busů všech možných dopravců. Byla tam dvě LC 900 od Comettu, dvě LC 936 od Záruby (jedno to exportní), Ramvej s Bovou, Houška s Renaultem pak jedna C 734 autodopravy Zeman, dále jakási neidentifikovaná autodoprava s Axerem, neidentifikovaná autodoprava s LC 736 modré barvy a ještě jedna záhadná LC 736, která měla klimatizaci, lepená okna, zadní nápravu Detva, bílou barvu s šedým a žlutým pruhem, českou RZ a vůbec nevypadala na bastl (tedy vývoz do Německa???). Tedy povím vám, celkem zážitek (až na ten sníh)!
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 878
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:48:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nová železniční zastáva Tábor Čápův dvůr

Správa železniční dopravní cesty s.o., Stavební správa Praha jako investor stavby koridoru „Modernizace trati Veselí nad Lužnicí – Tábor, I.část, úsek Doubí u Tábora – Tábor“ oznámila městu Tábor, že na základě pokynu ministerstva dopravy zařadí výstavbu nové železniční zastávky Čápův dvůr do stavby IV.železničního koridoru. Zastávka bude realizována spolu s výše uvedeným úsekem trati s pravděpodobným dokončením v druhé polovině roku 2009.

Završena tak byla několikaletá snaha města a Jihočeského kraje o zlepšení dopravní obslužnosti uvnitř táborské aglomerace. Umístění zastávky vychází z územního plánu aglomerace Tábor, Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí. Počítá s ní také projekt rozvoje dopravní obslužnosti Jihočeského kraje. Zastávka bude součástí Integrovaného dopravního systému Tábor, Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí, který s účastí Českých drah a.s. a dopravní firmy COMETT PLUS, spol. s r.o. funguje od roku 2003. V budoucnosti bude začleněna také do integrovaného systému kraje.

Nová zastávka bude obsluhovat přilehlou obchodní zónu na jižním okraji Tábora a nedaleké sídliště Nad Lužnicí.


www.tabor.cz


V souvislosti s tím by mě zajímalo, jak je daleko te krajský IDS? Občas se nějaká zmínka objeví, ale ví někdo jestli už jsou podnikány nějaké konkrétní kroky a jak vůbec bude vypadat? Nebo je to zatím stále ve fázi politických tlachů a občasného velmi neurčitého mediálního vyjádření.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b:Vím pilot začne někdy v září, víc nepovím asi pochopíš. Pojedu na Ikarus, snad mi to vyjde, třeba pokecáme a poznáme se.Hi.
Třeba se dovím něco dalšího
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30605
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:55:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zatím jsou jen (a v příštím roce k tomu má dojít opět) snižovány počty vlkm a asi i buskm.
O krajském IDS se mluví, ale pokud něco takového vznikne, tak nejdřív na ose Strakonice - Písek, kde je snad i skutečný zájem.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30606
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:03:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
Tak to jsem opravdu zvědav. Jen vím, že by se tím měl zabávat pan Doubek, ale to je asi tak vše. Na obcích se neví vůbec nic. Nebo snad KÚ dělá mrtvého brouka úmyslně? (Uznávám, že jsem se o to už nějakej ten pátek aktivněji nezajímal, protože to nebylo moc aktuální.)

V Táboře se možná zjevím též, ale asi až večer (ve čtyři nejdřív).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:25:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se nepřihlásil, nemůžu přijet jen tak????Nebo se ještě přihlásím a hlásím se, snad nebudu v sobotu v práci,
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:29:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samozřejmě že můžeš, ty přihlášky máme proto, abychom měli představu, kolik bude zhruba lidí.
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:43:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak počítej+1
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1758
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky moc za upřesnění,jsem rád. Je to lepší, protože abychom neudělali 50 pamětních jízdenek a pak tam nestálo 80 lidí. Dík.
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30609
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:50:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdy zhruba se plánuje konec? Nerad bych hnal přes půl republiky zbytečně...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:58:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já přijuchám 8:25 busíkem z domova, omrknu Tábor, už jsem tam nebyl asi pul roku
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1759
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:58:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

začátek je v 10, předpokládáme konec kolem 14.hodiny.

(Příspěvek byl editován uživatelem vencabocku.)
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:01:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To stihnu v 15,30 busík domu, jestli se tam nezadrhnu, hihihi
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1760
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

počítej, že zadrhneš
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30611
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:23:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to se asi budu muset ozvat, zda se někdo zadrhnul, že bych se přijel zadrhnout aspoň na chvíli též (když už nestihnu Ikarus na Prahu). :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:24:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2550
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:42:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kurník, taden toho je.
Přijeďte určitě všicí...
Jinak zatím nechci malovat něco na zeď, ale udělám všechno proto, aby se z ČB nemuselo jet "normálním" busem, ale něčím extra. Pokud se povede, dám včas vědět.
A ještě - nechci strašit, ale předpověď počasí na příští týden začíná slibovat příchod zimy.. Snad to vyjde v najěkém rozumném provedení. Být akce tento výkend, bylo by to úplně .

Martin: Měl by sis to zařídit tak, abys do Tábora přijel před 10. hodinou...

Z jiného soudku - ve čtvrtek jsem v ČB viděl jet novou Sorku (asi 10,5) s očima určenou pro ČSAD ČB s převozní RZ. Co mě zarazilo, že byl komplet polepen firemními nápisy a barvami. To nebývá zvykem, vždycky chodily bílé. Počítám, že se každým dnem objeví na lince.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1761
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:46:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám veteránská sešlost, i když ten náš je o něco mladší, než Slušňákův.
No Honzo, jelikož v pondělí odpoledne teprve začnou konat úředníci, nevěřím,že to při jejich tempu do pátku bude, ale nechme se překvapit....
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30613
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:49:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
Já bych rád na 10., ale v pátek večer mám být v Břeclavi na maturáku (to asi zruším, stačila mi včerejší Kaplice :-)) a teprve před desátou mohu opustit Kojetín.
Posun termínu bohužel přišel příliš pozdě. :-( Ale ještě se pokusím to nějak vyřešit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1762
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:53:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_z:
no jsem zvědav. Z Prahy a (možná) z ČB pojede kyvadlovka,pokud to vyjde a to určitě přes Tejn (to si vyřvu-a náš kmenový řidič to ještě neví-ale možná i přes Purkarec)
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 10:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venca: doprava, tomu už chybí jízdní řád, já ti ho udělám, pěknej vývěsní a nebo knižní, napiš dopravce, časíky zastávky a dodám ho v pdf.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1763
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 12:27:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák:. Dík. No zatím nevím, dneska jsme to s parťákem zběžně prohlídli, zítra s tím jedem na emise a technickou. Pak holt bude řehtat úřední šiml při přepisu....
Jinak pokud to vyjde, tak do Týna pojedem po trase 320770 (to je srdeční záležitost, to musíme), z Týna po staré 21720. Vyber nám odjezdový stání na a.n. Týn .
Dopravce: Dopravní podnik města Rudolfova. Jízdní řády nám udělej tak, abychom byli nejdál v 9:30 v závodě Comettu v Táboře.. Dík.
Jinak si to hezky plánujem, už ale vidím, co si ty baby za okýnkem všechno navymýšlí, tak hezky pošupajdíme v 7 hodin na SAD Zvolen.
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 15:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venco: pro jistotu připomínám odjíždí to v 6:50 ze stanoviště 2, v 7 bys přišel pozdě a jel Osnadem v 8:30.
Nebo jed 6:45 ,tím já dorazím do Tábora.
Oki já něco splodím a zašlu mejlem zítra, asi ne, jelikož si budu hrát s SW Mikroelektroniky
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1764
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 19:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha dík, vidíš, to je z toho, že nejnovější knižní JŘ byl 2004/2005.
Jj, zploď, díkes, ještě bych u tý 320770 poprosil o verzi spoje 6, tj. přes Bohunice se zastávkou v Orlické ulici. ď.
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 21:17:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JP a VB: Tak ať vám to s tím vaším busíkem vyjde a já se pokud to bude možný z ČB připojím.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Michalosp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 22:55:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechci se vtírat do vaší diskuze, ale já většinu diskuzí obojacují jenom o fotografie nebo info. Tak vám tady taky dvě přidat.
 
 
Na životě miluju zejména tu rozmanitost...
Každý den mě nasere někdo jiný ....
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 08:38:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

u osmipatráku????? skoro před mým barákem:-)))
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2551
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 14:37:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalosp: Pěkný fotky. Byla návštěva města?

Jinak hoši na sobotní výlet autobusem z ČB můžeme směle zapomenout. Ani náhodou nehrozí, že bude do pátka vše vyřízeno.
Snad jindy.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1765
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 15:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
ano, trasa by kopírovala tu trasu, kterou jsem jezdil atmosféráky do školy (bohužel kvůli JETE né v celé originální trase), tj. tam patří i zastávka v Orlické ulici, kde jsem vystupoval a u spoje před obědem i nastupoval. TAková nostalgie, ale bohužel jak píše výše kolega, tento víkend se to na 99% neuskuteční, neboť by to znamenalo heroický výkon úředníků a zázraky se bohužel nedějí.
Bohužel stalo se neuvěřitelné: vůz, který vůbec nekouří, byl z emisí vyhozen pro kouřivost, tak teď s parťákem dumáme, kde že je vůbec chyba....
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 784
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 15:40:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kluci, nevadí, ale nápad to byl skvělý, pokud budete tuto trasu chtít projet až budete mít autobus v cajku rád se připojím a určitě se najdou i další zájemci.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1534
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 17:15:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil a Vencabocku: Kdepak na STK jsou pěkný svině, vyhodí tě kvůli banalitě, teda pokud nemáš známý. To pak vesele jezdí i kdejakej šmejd.

Nic se neděje, myslím, že by se to dalo uspořádat jindy, jak píše Macek.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1499
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 17:16:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

doporučuji vám nahlédnout do všeobecné autobusové diskuse pánové
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 17:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venco: já vás viděl odjíždět v 11:05 z objektu, šel jsem na oběd po dvoře
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30678
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 17:36:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdepak na STK jsou pěkný svině, vyhodí tě kvůli banalitě, teda pokud nemáš známý.

Tak na to bych v současné době taky už moc nehrál...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace