K-report
 

Archiv do 02.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Vtipy » Archiv do 02.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 14:33:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_100: a čo ked sa to už stalo.. ja len viem že as stalo ked išiel dať trojuholnik za auto tak medzi tym mu ho čajzli.. i ked je zaujimave že to auto šlo ked bolo pokazene

(Příspěvek byl editován uživatelem Hugo.)
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Wlasta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 18:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin100: to je jak způsob, jak ukrást trolejbus. Počkáš až zastaví a pak mu stáhneš klacek. Řidič ho obejde zprava, aby to nasadil, ty to obejdeš zleva a když nasadí klacek, tak odjedeš :-D
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 20:24:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

s dieselagregátem nejdál dojedeš...
Šotouši všech zemí,...
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2277
Registrován: 7-2003


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 20:41:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

wlasta : az na vyplej paketak ..
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:03:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč to dělat tak složitě, stačí zajít do vozoven, vybrat si trolejbus a vyrazit na projížďku. A jako frajer u nás při tom vozit i cestující
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2789
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 06:33:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chip: To bylo ale s CityBusem, ne ?
administrator @ mestskadoprava.com
Stránky o MHD / Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Vlk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Iiii: garantujem ti, že indukčná slučka sa dá nastaviť tak, že bude chytať kľúče v tvojom vačku... takže nejaký bicykel nie je problém - len to treba vedieť
...aj vlci sú len ľudia
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 16:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: To už byl jenom takový dovětek, jinak nevím co si tam kdo "vypůjčil"
Vietcong
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.51
Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 19:08:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://metro.donetsk.ua/actions/photo/8_5.jpg

Typičtí šotouši
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1919
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 19:21:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdopak to je?
Nový web o prostějovských autobusech

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 19:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No sice je to asi vtip ale ja tak nevyzerám.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Fórum o MHD --> http://www.mhdforum.ic.cz/ !!!
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 20:17:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220:tak ten sa ti podaril
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 19:33:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kneeling by Karosa:

 
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 818
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 18:16:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Příjde dcera za tatínkem a povídá:
"Tatííí já bych chtěla jít večer na diskotéku, pustíš mě???"
Táta řekne:
"Ano, ale musíš mi ho vykouřit."
Dcera si klekne, rozepne tátovi kalhoty a řekne:
"Fůůůj, vždyť ho máš celý od hoven!"
A tatínek odpoví:
A ty si myslíš, že tvůj bratr nechtěl jít na diskotéku???
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2135
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:01:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sice nevim, co to ma spolecnho s dopravou ale budiz
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 821
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:39:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No co no, měla by tu alespoň malá změna, nebo ne?
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toto nema chybu:
http://www.ftipky.cz/download.php?sekce=zvuky&id=161&soubor=stiznost_dpmb.mp3
Stížnost na DPMB
http://www.ftipky.cz/download.php?sekce=zvuky&id=147&soubor=mate_tam_bombu.mp3
Máte tam bombu
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten z tý stížnosti, to bude určitě někdo odsud z fora , profláknul se tím jak řekl, že se zajímá o MHD
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zase nějaký zhrzený šotouš :-)
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím vás, to existují ještě šotouši, kteří P. Šedu neznají? Ale odsud z fóra fakt není.
SOR je ve skutečnosti velice kulturní výtvor.
Jízda je drama, vzhled tragikomedie, převodovka je tragédie, uspořádání interiéru parodie.

Fotoweb městské hromadné dopravy
Videa s tématikou veřejné dopravy z mé tvorby
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ho třeba neznám, ale je to síla.
Otázečka tekla ta krev?
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:55:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sergeilbc: No jen aby
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2137
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: To nevím, každopádně pan Šeda skončil v ústavu...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 22:35:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alespoň je tam kam patří (jen podle toho příspěvku na DD).

Jinak podobný exot ke mně na konečné přišel a ukazoval mi papír od doktora (myslel jsem, že chce poradit kde je ordinace či co?), ale - Citoval lékaře: Potvrzuji, že výše jmenovaný má IQ 130, nyní 115. A u toho, tak divně kýval hlavou. Řekl jsem mu: Tak to máte kolísavou tendenci. Vystoupil a já se cestou na točnu řechtal jako kůň
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6356
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 23:54:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, tak to pozor, my tu máme v Pardubicích taky takovou podivnou existenci. 45-letá paní, jmenuje se Marta, bydlí někde ve Svítkově. Seznámil jsem se s ní takhle. Jezdil jsem linku 15, v Opočínku nastoupí paní s 15-letým klukem, sedne si dopředu k předním dveřím a začne vykládat. Že má nový účes za tři stovky, že má syna na zvláštní škole (Jablko nepadlo daleko od stromu.) v deváté třídě a přemýšlí, na který učňák ho má dát, že byla minulou sobotu u sestry na Dubině, dostala od ní kostýmek v hodnotě 3000 Kč, ale dostala ho prý zdarma, když pak jela domů do Svítkova osmičkou, řidič na ní byl sprostej (Jestli mu tam předváděla to, co mě, ani se nedivím.), takže si na něj šla stěžovat. Je takovej mladej, kudrnatej, z Čívic, obvykle jezdí s trolejbusem, určitě ho budu znát, vlastně ne, já ho znát nebudu, já jsem v podniku určitě novej, protože mě paní ještě nezná (Byl jsem tam dva roky.), ale na mě stížnost psát nebude, já jsem prý slušněj (Rozuměj - sedím v kabině, všechno jí odkývám a myslím si svoje), na mě pošle pochvalu (Dodnes čekám...). Mezitím jsme minuli pána se psem, paní mi hrdě sdělila, že je to její manžel a chtěla, abych jí potvrdil, že je to hezkej chlap (Jako bych to já uměl posoudit...). Ve Svítkově se se mnou rozloučila, poděkovala za rozhovor (Celou dobu jsem mlčel.) a vystoupila.

Vrtalo mi to hlavou, v podniku jsem se pak zeptal řidičů, co je ta paní zač. Usmáli se a prohlásili, že to je Martička, sice trošku jednodušší, ale jinak milá, čistotná a pořádná. Jeden kolega doplnil, že s ním tahle paní jednou jela, i se synem, a o synovi pravila tohle: "To už je velkej chlap, ten ho má stejně velkýho, jako vy!"

Minulý týden jsem tu paní vezl na lince 15 zas. Nastoupila na konečné u nádraží, došla dopředu, sedla si tam ke dveřím a prohlásila: "Jé, vy tu máte teplo, já si sednu sem, aspoň si zahřeju kačenku!" a začala mi vykládat o tom, jakou používá antikoncepci. Pak mi začala nabízet, že mi dose kafe, poděkoval jsem a odmítnul, kafe nepiju. "Tak aspoň čaj, jakej byste chtěl?" Řekl jsem, že to je jedno. No a tak mi za hodinu a půl donesla na zastávku v půllitrové lahvičce ovocný čaj a k tomu tvarohovou buchtu. No a pak mi nabídla tykání, zeptala se mě na jméno a na věk a já se na oplátku dozvěděl, že se jmenuje Marta a je jí 45.

Tož tak.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30763
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 01:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)



To dělá ten smrad z Parama
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 10:50:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Ještě Tě Martička nikam nepozvala?
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5927
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 10:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo marta, tu zná celá parta :-)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 884
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 12:21:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: A ešte jazdíš na linke 15? Lebo ak hej tak Ťa ľutujem.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Fórum o MHD --> http://www.mhdforum.ic.cz/ !!!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6362
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 13:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220: Já ty linky naprosto nepravidelně a chaoticky střídám. Denní vypravenost je tu asi 100 vozů, z toho na 15 jezdí jen jedna celodenní a jedna dělená směna. Pravděpodobnost, že se tam tedy vyskytnu, je velmi malá. Mmch. naposledy jsem tam byl před rokem a půl na té ranní části dělené směny, to jsem měl klid.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 19:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Tak to je vostrý...aspoň trochu radosti do života...

To mi připomíná, že máme v Hradci taky zajímavou figurku v MHD. Někdo mu řiká "Hlásič". Jmenuje se Filip, je mu 15 a chodí do zvláštní školy. Jelikož bydlí ve vesnici za Hradcem, odkud ho vozí rodiče na konečnou busu na Cihleně, zná zastávky linek (hlavně 12, 14 a nově 23 a 27-poté co změnil školu) nazpamět a hlásí. Někdy před skutečným hlášením, někdy to zopakuje. Potom taky "řídí" autobus-jde po městě, ruce drží jako volant, vydává zvuky motoru, hlásí zastávky, otevírá dveře a tak...A když se ho člověk zeptá, co je za autobus a kam jede, tak je Orlobus a jede do Liberce.
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 555
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 19:55:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PIKOHK:MI MAME V BRATISLAVE NIECO PODOBNE ALE TOMU JE 40 A VOLA SA MIRO...
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6369
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 22:51:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A tak bychom mohli pokračovat. V Plzni je jeden, kterej chodí po ulici a přitom řídí vlak. V Ostravě je prý jakási 30-letá slečna, která má své oblíbené tramvaje, když je potká, dá jim pusu. A taky jim prý píše dopisy typu

tramvaj 802
DP Ostrava, vozovna Poruba
789 01 Ostrava

Moje milá tramvajko!
Jak se máš? Včera jsem Tě po dlouhé době zase viděla, chtěla jsem se s tebou svézt a tys mi ujela, ty potvůrko! Tohle mi nedělej!

Pusinku posílá
Tvoje ...

Tyhle dopisy si prý ostravští dopraváci věší na nástěnky, aby si je mohli všichni přečíst.

Informace je z druhé ruky, takže upřesnění uvítám.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4246
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 23:00:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Přibližně tak. Nejraději má K2G 811. Čteš si maily?
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2159
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 23:07:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A v Prostějově je jeden, ...no však víte
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6371
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 23:41:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Maily čtu, ale neodpovídám na ně. A pokud jo, tak se zpožděním
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5841
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 00:38:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obdobného staršího pána jsem potkal v Jihlavě. Dotazoval se všech neICOMáckých řidičů, za kolik jezdí tam a tam, zajišťoval servis cestujícím ve formě nošení zavazadel, hlášením příjezdů autobusů apod...

Study: Kdeže je ten jeden? :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2162
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 09:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Na vesnici ale pusobi jinde
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2163
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 09:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimochodem jak jsi poznal o kom je rec?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5845
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 11:12:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No cement...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2166
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 11:21:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 906
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 14:26:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v Ústí máme jednoho vlaka.. Jezdí po jednom z ústeckých sídlišť, vydává zvuky jako vlak a ještě cestu komentuje ("sakra, zas mi nestihli postavit jestu a já už mám deset minut sekeru" a.p.). Občas údajně i několik minut jen tak čeká na červený. No a nejlepší je, když pořvává na kolemjdoucí, aby mu slezli z kolejí. :-) Každé větší město má asi podobnou figurku..
Fanclub 22Tr

Přes výhybky Esko
jezdí se nám těžko


Tož vašu p**u sem taky neviděl a věřim, že ju mate.
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 909
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 15:11:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No v Košiciach máme mňa Keď som bol malý tak som sa hral na bicykli na autobus, mal som určenú trasu atď. Mal som aj svoje CP. Nebol som sám, mal som ešte kamarátov "MHDákov"
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Fórum o MHD --> http://www.mhdforum.ic.cz/ !!!
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1592
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 15:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, všude bus, před cca 8-9 lety jsme se 4 kamarádama udělali trasy po sídlišti, označili je stejně jako naše trolejbusy a pak jezdili s jízdním řádem, akorát zastávkové nebyly.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 558
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 15:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220:to som robil aj ja... pamatam ze to bolo z devinskej novej vsi az na devin a bol som linka 28
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 907
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 16:38:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To já jsem jako mlaďoch taky lítal na kole s kamarádama po sídlišti jako autobus, to mi nepřijde nějak nenormální. Že se o tu dopravu teď zajímám s tím podle mě ani nesouvisí. Stejně tak jsme jindy jezdili jako motorky, policejní auta a tak různě. :-)
Fanclub 22Tr

Přes výhybky Esko
jezdí se nám těžko


Tož vašu p**u sem taky neviděl a věřim, že ju mate.
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 911
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 16:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ústečák: To som ani netušil že každé "decko" ma rovnaké nápady: policia, mototrky...
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Fórum o MHD --> http://www.mhdforum.ic.cz/ !!!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6372
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 16:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220: Takových nás bylo hodně, jen v Plzni vím o třech takových "systémech MHD", něco bylo v Rudolfově u ČB, ...

http://www.mhdcr.biz/fotky/linka_292/linka_292.htm
http://www.mhdcr.biz/fotky/linka_292/2/linka_292(2).htm
http://www.mhdcr.biz/fotky/linka_292/3/linka292.htm
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 19:42:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten druhej link: http://www.mhdcr.biz/fotky/linka_292/2/linka_292(2).htm
Šotouši všech zemí,...
Ives
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 1-2006
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 22:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No my v Brně sme se taky činili..
o akci: http://mhdakce.svetmhd.net/
foto: http://fotogalerie.svetmhd.net/index.php?/category/153
Nésu žádné šotouš!
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1298
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 22:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Abych se přiznal, když napadne sníh a někdo předemnou táhnul saně, málokdy odolám "neprojet" se "úzkorozchodných kolejích" :-)
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6375
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 23:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ives: I já mám v počítači podobné fotky z let 2003 - 2005, zúčastněným je mezi 15 a 30 lety. Fotky lidí sem dát nemůžu, jednak od nich nemám souhlas a jednak by z toho mohl být problém, někteří totiž zastávají významné funkce ve významných firmách, jsou mediálně známí a chápete, že by si na nich různé noviny s chutí smlsly. Tož aspoň...

Tak takhle jsem přišel o prémie. Přijel jsem na konečnou o 3 minuty dřív a on tam čekal dispečer ve svém služebním autě.

 

Bez komentáře.

 

Zastávkový označník

 
 
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Zrebec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 00:02:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

My sme si s kamosi hrali na kloubovou Karosu C744 (v te dobe prijel do bratislavske MHD prvni kus)... jen nevim proc jsem vzdy musel byt zadni clanek... :D
www.mestskadoprava.net
ICQ : 220533788
Ives
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 00:23:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já jen doufám, že se ostatní zúčastnění kolegové na mě nebudou zlobit za ten link.. On je stejně dostupný na jiném fóru a myslím, že i na tomto v jiné sekci.
Nésu žádné šotouš!
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 14:50:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ještě k tomu "našemu" Filipovi-on umí i vlak (to dělá páááp, jako že houká) nebo traktor-třeba při tahání větví z lesa. Abych osvětlil, odkud ho znám, tak je už léta členem skautského oddílu, kde mu léta dělám vedoucího...
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 452
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 10:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Martin j:jo jo linka 292.Jeden označník co byl u nás před barákem jsem si loupnul.Mám ho pověšenej v altánku vedle dalších zajímavejch cedulí viz
 
Apropos kdyby někomu přebejvaly cedule, ještě je v altánku dost místa Velice bych chtěl ceduli ze stanice trolejbusů z Prahy.
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 2-2007
Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 12:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To ja slyšel o jednom pozdním návratu z pražského baru před cc 20lety-zdroj mistr na z učení.
Vraceli jsme se domů a tranvaj dlouho nejela tak jsma si udělali svojí. Vytvořili něco jako štverec vepředu byl jeden jako řidič pohybovali se po kolejích,zastavovali na zastávkach a volali jsme tranvaj linky xy jede někdo s námy jedem tam a tam. Prí byli i tací co se přidali. Nasledoval přijezd k vyhybce a zjištění že není čim přehodit,tak se čekalo na tranvaj kde se půjčila tyčka a pak se slovi dík vole jí vratily. A pokračovali dál.
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 2-2007
Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 12:18:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To ja slyšel o jednom pozdním návratu z pražského baru před cc 20lety-zdroj mistr na z učení.
Vraceli jsme se domů a tranvaj dlouho nejela tak jsma si udělali svojí. Vytvořili něco jako čtverec vepředu byl jeden jako řidič pohybovali se po kolejích,zastavovali na zastávkach a volali jsme tranvaj linky xy jede někdo s námy jedem tam a tam. Prí byli i tací co se přidali. Nasledoval přijezd k vyhybce a zjištění že není čim přehodit,tak se čekalo na tranvaj kde se půjčila tyčka a pak se slovi dík vole jí vratily. A pokračovali dál.
Mhd_přerov__tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 17:31:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moc lidí? Nevadí? U nás se odvezou všichni!
 
MHD Přerov : http://mhdprerov.ic.cz

SOR BN10,5 nově od července 2007
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2211
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 18:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom: Dobry . Dalo by se to jeste dofotomontit
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace