K-report
 

Archiv do 04.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Staré archivy » Archiv do 04.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1524
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 17:29:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šumachr: Hrozné fotky, už jsem úplně zapomněl, jak tenkrát ten vůz dopad...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2546
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 17:59:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: A viděl si 207 ještě kompletní a nebo potom kostru zblízka? Celkově byla skříň zvlněná jak předhůří Šumavy, rám byl na několika místech ošklivě zlámaný a popraskaný. Krásně to bylo vidět vevnitř na podlaze. Sice vůz vypadal celkem opravitelně, ale zaklínění vozu mezi Tatru a barák udělalo své.
To samé očekávám u Pražské 3045, tam podle mě bude problém se skříní jako celku. Na oko je poškození mírné. To taková 3337 vypadala mnohem hůř a opravili jí. 3249 po nárazu do betonového můstku to ale odnesla... Ale to už patří jinam...

Skuherského - když si o tom mluvil nedávno, přivolal si to. Co jsem ale zaregistroval je to, že na výměnu je připravena jen strana k nádraží, druhý směr zůstává původní. Jel jsem tudy asi ve dvě hodiny a bylo to takhle.
Jo a ještě před cca půl hodinou jel na 104 vůz 124, tj. dnes zaskakuje na celodenním pořadí. Otázkou je, jestli jen teď odpoledne nebo od rána.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1525
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 18:52:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Tak 207 znám jen z fotek. Já tím chtěl říci, že u těchto vozů je to dost ošemetné. Na fotce a na první pohled jsou ok, ale pak se musí sešrotovat. Holt odolné jako vozy řady 700 či Ikarusy už asi žádné autobusy nebudou...
Pokud jde o Skuherského, tak já viděl provizorní označníky na obou stranách, jel sem tam ca ve tři.
124 jsem odpoledne viděl na tom pořadí, co jede ca ve dvě na Hlubokou (nějak nevím, které to je).
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2547
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 19:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Ano, na pohled nic a ve skutečnosti byl fakt hodně poškozený. No co, dneska už jsou z něj tak možná konzervy a nevyřešíme už nic.
Jak říkám, já tudy jel kolem druhý a na straně u kolejí byl JŘ ještě na starém a jiný tam nebyl na 100%, stál jsem vedle. Tak ho tam tedy potom museli přivést.
124 - pokud jela ve 2 z nádru, tak je to 2/104, tj. až se ve 4 vrátila, tak se asi vyměnili řidiči a 1/104 zatáhla a převzala to 2/104. Stane se.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Nanik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 21:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte, jestli dopravnímu podniku náhodou nezbyly nějaké nálepky zeleného jezevčíka (symobl Solarisu). Kamarádce se velmi zalíbil a ráda by si ho sehnala. Děkuji
Zdenek_masek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 00:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nanik: symbol solarisu u nás nehledej tyhle nálepky DP nemá s tim přijdou vozy již o výrobce, a ikdyby mělo tak ti je stejně nedá u nás je DP lakomé :-)))) zkus se obrátit přímo na solaris ale pochybuju že budeš úspěšnej.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 779
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 08:17:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Naníka: Se samolemkama je to špatný, to by pro ně musel žádat asi až v Belechově, ale jestli by jí stačili jen v počítači nebo vytisklý na papíru, tak tady má spoustu zelených jezevčíků.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30542
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 10:14:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jů. Díky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2548
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 11:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Ta stránka je pěkná. Škoda že tam není "Žemagrindis" a nebo jsem ho naviděl... To je asi nejúžasnější nápis na předku Solarisu...
P.S. nědělají se Solarisy v Bolechově? Neber to jako rýpání, jen mě udivují překlepy v zeměpisných názvech....

Dneska jezdí na lince č.3 trolejbus č.20 v pěkné nové modré reklamě na O2.... Vypadá moc hezky. Vzhledově je to provedené jako služební auta O2.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 15:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oprava pro kantora Přibyla: Tak správně po Polsky napsáno " Bolechowie ".
Jinak díky, ani jsem nevěděl že ty zelení jezevčíci budou mít takový ohlas tady je ještě odkaz na hlavní stranu Solarisclubu, jsou tam i fotky z výrobního závodu, konec OT.

Ráno se na lince 15 proháněl citybus č. 202 asi klekla nějaká 21Tr. 269 dneska vozila děti na plovárnu.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30549
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 15:58:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po poledni jsem na 15 viděl jednu 25 Tr a jednu 21 Tr.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1736
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 20:40:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polsky napsáno " Bolechowie ".
Ano,přesně tak

A kamarádku pozdravuju....takové se mi líbí :-O

(Příspěvek byl editován uživatelem Trollino 15.)
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1529
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 20:51:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Honza tě opravil oprávněně, takovými překlepy pak vznikají různé mýty a nesmysly. To je jako kdybys místo Dobříš napsal Dobříč. Obojí je kousek od Prahy a každé jinde...

Jpribil: Tak na O2 říkáš? Tak to se na ní těším. Já dnes lyžoval, tak sem měl smůlu.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Zdenek_masek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 21:37:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak sem dneska uklízel skříň a našel sem nějaký propagační letáčky DP
 
 
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30570
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 21:38:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je pěkná, teď zrovna míří na Máj na 3 nebo 17.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 21:58:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Už je to tu zas? Chybujeme všichni a nebudeme se tu za to komandovat!
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1738
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 07:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: Ale každý snad ví, kde se Solarisy vyrábí...a každému je tím pádem jasné, že se jedná o překlep
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30592
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 14:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Každému jistě ne.
Ale nedohadujte se to zbytečně. Prostě někdo udělal překlep a někdo jiný ho opravil. TEČKA.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 14:58:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdenek_masek : Já tedy vidím jen jeden letáček a navíc to není propagační, ale vydané v roce 2001 k 10. výročí trolejbusů.

A ještě něco. Podle schématu budovy nového AN "patří" ta místnost s přepážkami (dole proti ČSOB) Jihotransu, čili zde zřejmě budou ony slibované přepážky DP, neb to mají mít společně.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1532
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 16:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem náhodou večer zahlíd na 41 vůz 196 .
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1535
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 17:16:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dnes se stal zázrak. Viděl jsem a dokonce jsem jel vozem 104!!! Konečně!!! Byl na šejdru linky 7. Až na plandající zářivky, nefunkční zadní vnitřní BUSE a staré hlášení vypadá na svůj věk celkem dobře.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2552
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 18:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Vidíš, tak si se konečně dočkal.... 104 ještě sporadicky jezdí a ještě hvilku jezdit bude, ale je to již labutí píseň....

A jinak se potvrdilo, co jsem si myslel od prvního dne, kdy vyjela 269 po GO. Je totiž přidělená na Plovárnu, po vozu 275. Bylo mi divné, že s ní jel řidič původně z 275. V normálním provozu jí ale snad uvidíme, odpoledne jezdila na šejdru linky 11.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1539
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 19:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil : Přesně tak. Souhlasím. Oni mi byly podezřelé už ty malé dveře do kabiny a navíc i ten řidič. Takže 275 snad konečně bude častěji v provozu, no a 269 uvidíme na lince sporadicky. Jinak plovárnu dnes potvrzuji.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1541
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 22:38:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem tak koukal na stránky DP a objevil jsem něco zajímavého:
 
 

Podobnost fotek vozu 58 bude jistě náhodná, neb vedle mě jistě tenkrát stál někdo, kdo má tuhle drzost na svědomí . Já tedy nevím, ale alespoň elementární slušnost by odpovědné osoby mít mohly. A tím ani tak nemyslím DP, jako onu firmu, která ty stránky dělala, protože nepředpokládám, že by jí DP ty fotky dodal. Zajímavé je, že pouze 2x někdo "zneužil" mojí fotku, aniž by se zeptal a V OBOU PŘÍPADECH TO BYLA TATO FOTKA . Asi je prokletá.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1767
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 22:40:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: klid, Honzovo fotky s náborovým letákem do DP visí dodnes třebas u nás na Městském úřadě. A tipni si: ptal se někdo?
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1542
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 22:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku : A visí nejen tam, dnes jsem to zrovna viděl v nějakém busu. Já jsem v klidu, jen mě se*e, že nějaká soukromá firma, která dostaně od DP zaplaceno si sprostě ulehčuje práci . Kdyby to použil sám DP, tak mě to celkem i potěší... Ale ne nějakej soukromník!
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 07:19:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podobnost fotek vozu 58 bude jistě náhodná, neb vedle mě jistě tenkrát stál někdo, kdo má tuhle drzost na svědomí

Nejen že je ta fotka prokletá a ještě se mnou, to tě nenapadlo? Taky jsi se mohl zeptat a můžu si také říkat jakou máš drzost a nezeptat se.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1543
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 09:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek : Absolutně netuším, co jsi tou větou chtěl říci... Navíc, pokud to trochu chápu, tak mluvíš úplně o něčem jiném.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 10:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Asi nechápeš, podívej se pořádně na tu tvou fotku!
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2295
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 11:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Macek: Já chápu a tímto zdravím.
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 11:15:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Momentky z provozu, Citelis ev.č. 162 na lince 1/7.

 
 
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 787
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 11:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Magig: Taky tě zdravím.
Kosťa: Pěkný fotky.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1545
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 16:51:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Jo takhle, na tý fotce jsi ty! No, tak kdybys to neřek, tak to 99% lidí neví, včetně mě. Evidentně nechápeš oč jde. Fotka je duševním vlastnictvím autora a ani na ní nemusí mít copyright, tudíž tím daná firma porušuje zákon. V tvém případě jde o něco jiného. Mimochodem bych ani nemohl zveřejnit žádnou fotku, páč na každé je nějaký člověk a každého se ptát nemohu. Pokud tě to uráží, tak se omlouvám, ale já si nevšim, že tam jsi.

Trochu z jiného soudku. Dnes jsem se svezl vozem 196 na 10, což mi udělalo radost. Tedy až na styl jízdy řidiče, kdy vyšší rychlost jak 3 nezařadil, takže to řvalo dost úděsně, zvláště mezi Jižní zastávkou a Roudným... Na můj vkus je tento vůz poslední dobou nějak často. Žeby ve vzduchu visela "hrozba" GO?
 
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 789
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 17:52:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Já se nezlobím, jen jsem schválně zkoušel jestli o tom víš - nevěděl. Ta 196 spolu se 198 a 199 by taky měla jít postupem času na GO jak tady psal Honza. Jinak u tebe povedená fotka té 196.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2560
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 19:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Abych se přiznal, Macka jsem si na té fotce absolutně nevšiml... Já v tom hledal ten problém, že fotku jste fotili obá dvá a myslel jsem si, že ta zveřejněná je Mackovo... Jak je vidět, taky jsem to pochopil blbě.

M__r: 196 na GO? . Zatím ne, je jiný adept. Ale jak píše Macek, čeká je to všechny, možná ještě letos. Každopádně svezení je to docela dobré. Ještě bych rád ochytil před GO 198ku, 199 jsem jel nedávno.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1546
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 18:41:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil : Já bych rád odchyt 199, páč tou jsem ani jednou nejel jakožto jediným busem v ČB (vyjma 267).
Jinak s tou fotkou jde o to, že si ji ta firma vzala, aniž by se zeptala...
Macek: Ok.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1548
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Thož. Něco jsem zas vyšašil z hlubin internetu.
Vozy 44 a 05 v Szegedu, těsně po "dodání".
 
 
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1558
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 22:00:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak málokdo si asi uvědomil, jak významný dnes byl den. Dnes byly v provozu všechny nejstarší autobusy DP, čili Hvězdná pěchota. Vůz 104 byl na ranní 6, vůz 196 na 5, vůz 198 na 6 a vůz 199 na 10!!!
Toto je vskutku neuvěřitelný jev a obávám se, že se něco takového již nepodaří, neb GO dalšího ze "stováků" se jistě blíží.

Jináč hlásím také vyměněné označníky na Průběžné a U Nemocnice ve směru do centra. Také poslední dobou jezdí pouze jedna 21Tr, a to střídavě 45, či 46 (kupodivu ).
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 792
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 06:01:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Ona ta 104 jezní na ranní 6 hodně často, abych se přiznal, tak jsem tam ještě jinej kloubák neviděl. S 21Tr 46 jsem jel ve středu a vypadá relativně dobře, akorát vzadu na dveřma v krytu při jízdě do zatáček cestoval nějaký šroubek a dělal při tom docela slyšitelný kravál. 45 jsem viděl ve čtvrtek.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 00:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opět doporučuji přejmenovat zastávku MHD v Mladém "Družstevní dům" na "Extrémistický dům".
Název Družstevní dům je poslední dobou jaksi vyčpělý a přežitý.
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 596
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 22:42:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také poslední dobou jezdí pouze jedna 21Tr, a to střídavě 45, či 46...

dneska jsem jel oběma 21tr a dvakrát se potkaly u igy (a úplně stejně - stejný ev.č. na stejným místě)
ICQ (I seek you): 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!

stránka s mými a furčanovýmy projekty
moje forum o MHD
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 13:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Momentky z provozu - Citelisy ve Čtyřech Dvorech

 
 

 
 
 

Omlouvám se za sníženou kvalitu obrázků.
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 606
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 17:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj,
dnes jsem koukal přez plot ve Škodě Electric a stály tam na nádvoří dva bílé kloubové citelisy(bez výzbroje) - ty asi budou pro vás, že?
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
...něco o jednom voze...http://jihlavskymhd.ic.cz/11
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1788
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 17:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K nám v květnu, vypadá to, že by to mohlo být ono, že to do té doby vyzbrojí a odzkouší. Celkem jich bude 5 (+6 busů). Jelikož už není na dvoře a-vozovny k hnutí, tentokráte se asi 6 autobusů odpálí.....
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 607
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 18:04:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: OK. Jo a ony nemůžou stát autobusy v trolejbusové vozovně? Mám dojem,že tam je ještě hodně placu. Tedy pokud není zabrán soukromým sektorem..
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
...něco o jednom voze...http://jihlavskymhd.ic.cz/11
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1561
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 12:31:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz_vercetti : a dvakrát se potkaly u igy (a úplně stejně - stejný ev.č. na stejným místě)
No tos objevil Ameriku, čím to asi bude .
Eugen: Kdyby stály autobusy v T vozovně, tak by to bylo trochu nepraktické, neb tam na to nejsou ani dílny k tomu přizpůsobené, ani čerpací stanice. Navíc ani tolik vozů není potřeba.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 12:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: No to je fakt. Já jen kdyby bylo nejhůř. Jenom jako odstavná plocha..
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
...něco o jednom voze...http://jihlavskymhd.ic.cz/11
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 16:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz vercetti: Pro tebe je to třeba objev, ale my ostatní víme, že na lince 15 jezdí o víkendu jen dva vozy a křižují se u IGY poněkud pravidelně.

Vencabocku: Taky si myslím, že nás letos několik B741 opustí.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 17:51:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď jsem možná taky objevil Ameriku ale č. 285 přišlo o CVR a s ní bohužel i o část laku . Mimochodem č. 25 také stále jezdí místo aby ho už konečně opravili, aby úplně nezrezlo. Byla by to škoda, protože jinak je s ním pěkné svezení.
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 17:56:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska 1/41, B 732 ev. č. 199

 
 

 
 

 
 
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2572
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 18:03:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: 285ka nepřišla o CVR, ale pouze o boční busboard (KB - měly ho vozy 140,268 atd). Slouply je buď včera nebo přes víkend. Při sloupnutí u 285 došlo k poškození laku, to odpovídá....
25ka - ono to není tak lehké jak se zdá. Trolejbusové dílny jsou v současné době plné, i dlouhodobě odstavená 47ka a dokonce i historická devítka musejí stát venku. Nepokračuje se ani v generálkách, skelet vozu 36 už nějakou dobu stojí za dílnou TÚ bez hnutí. Důvod je víceméně jednoduchý - trojebusová vozovna nemá lakovnu. Lakovna v autobusové vozovně je jak známo v rekosntrukci a náhradní pochopitelně není. Trolejbusy se lakují i v Jihotransu, ale co jsem koukal, tak budova, kde byla lakovna, je také v přestavbě. Jestli mají někde ještě jednu nevím, každopádně tři velké podniky na jednu lakovnu jsou docela dost.....
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 18:36:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Jo to je pravda s tou lakovnou, nějak jsem si neuvědomil že se ve vozovně Novohradská rekonstruuje, ikdyž to vlastně vím . Tím pádem to opravdu není tak jednoduché jak by se mohlo zdát...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2573
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 19:21:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě dvě věci - na zastávce Vltava střed směr centrum (resp. Strakonická, Roller) je původní označník na podstavci, tj. očekávám brzkou výměnu za nový. Mám ale pocit, že tam je od té doby, co se tam rekonstruovala celá plocha zastávky.
No a nakonec posílám dva snímky autobusu, který byl dnes v provozu naposledy.
 
 
Tak už na ní taky přišla řada....
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1790
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 09:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jeden zajímavý fakt.
Vyřazením č.104 a brzkým odstavením jedné 732 na druhou GO nám klesne počet vozů s kdysi typickými černými koženkovými sedáky na poslední dva. S šedou žíhanou koženkou (posledních šest kloubáků) se rozloučíme počítám někdy do půlky roku, no a pak už budem v autobusech sedat jen na čalouněný.....
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 18:25:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz_vercetti: oni tam dokonce během povodní stály.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1562
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 20:04:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: To spíše mělo směřovat na Eugena, ne?

Jináč hlásím další výměny označníků. U Parku (oba směry), E. Rošického (oba směry) a Jihoč. univerzita (směr sídliště).
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2581
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 21:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: A co Vltava střed oběma směry? Další dva.
A chystají se další a další. Staré označníky zůstanou jen na okraji města a to ještě kdo ví jestli....
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1564
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 10:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Vltavu střed jsem neviděl, ale teď koukám, že už si o ní psal v týdnu. Mimochodem ten označník tam byl napevno i po výměně chodníku. Nové označníky jsou jak mor, ale to je dobře. Jen doufám, že ten v Březí na točně zůstane. Navíc si všimněte zajímavého jevu. Nové označníky se vyhybají Máji jak čert kříži. Osobně jsem za to i rád. Tam bych natřel ty stávající a šmitec. Rozhodně bych nechtěl vidět ty nové po pár hodinách v těch místech...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1566
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 10:28:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a abych nezapomněl. Veřejně chválím HPho a VBho za pěkný článek v Městské dopravě. Jako vždy, na úrovni!
Trolejbusy v Českých Budějovicích vás vozí již více než 15 let!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1567
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 16:48:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dnešní výprava byla opravdu zajímavá. Na lince 1 se sešly vozy 133 a 134, na lince 7 vůz 130 a na 19 vůz 275. Jedním slovem neuvěřitelné!
Trolejbusy v Českých Budějovicích vás vozí již více než 15 let!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace