K-report
 

Archiv do 26.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Vtipy » Archiv do 26.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mhd_přerov__tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 18:26:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak? poraď
MHD Přerov : http://mhdprerov.ic.cz

SOR BN10,5 nově od července 2007
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 995
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 20:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mhd přerov tom:třeba takto:
 
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Mhd_přerov__tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 20:11:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fedos: no já právě jsem to nechtěl upravovat na pc, originál stačí :-)
MHD Přerov : http://mhdprerov.ic.cz

SOR BN10,5 nově od července 2007
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 587
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aj ja som sa snažil...
 
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 997
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mhd přerov tom:aha tak to jo ,jinak to dodělané na PC už patří do vedlejší diskuze
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2220
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo: To uz je lepsi
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:26:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Šotouši všech zemí,...
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 03. března 2007 - 15:57:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak si říkám, že tohle možná ani tak není vtip jako krutá realita...

http://static.flickr.com/122/305193596_5e0105ba07.jpg
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6428
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 04:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Seznamovací inzerát...

 
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 08:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_J: s tím ICOMÁCI do Budějc jezdí už rok:-)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2227
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 10:05:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Autobusy pro celou rodinu zdarma. To uz nevedi co s nima?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1609
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 11:21:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nehledě na to, že to tu už jednou proběhlo
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6433
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 12:52:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: Poslal jsem tu fotku rodině s dotazem, jestli nechtějí autobus, že bych kdyžtak šel jezdit do ICOMu.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1610
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 13:57:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, ale máš papíry na C+E Martine?
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 14:06:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa b745 sa rozmohla uz vo viacerych mestach
 
 
 
MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride
ICQ:233 682 093
E-MAIL: hugo20@post.sk
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 7-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 14:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda ta je tak dlouhá, že se ani nevleze celá na fotku.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6435
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 14:20:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9_tr: Céčko mám a éčko si udělám, až někdy nebudu vědět, co s penězma. Zatím to vím.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 14:48:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Céčko mám a éčko si udělám, až někdy nebudu vědět, co s penězma.
Nám "chytřejším" to zaplatil úřad práce
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1612
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 15:37:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to ještě nemáš nárok, ani ty, ani rodina na autobus
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6437
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 22:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chip: No jo, někdo si to holt umí zařídit. Mě to tehdy ani nenapadlo, řešit to takhle.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5956
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 15:25:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já zkoušel D přes pracák, a moc se nezadařilo. nebyli proti, ale musel jsme mít někoho, kdo by mě pak vzal. aspon papírově.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6444
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 16:41:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha. Na tomhle bych asi byl býval já ztroskotal, kdybych to zkoušel taky přes pracák. Jít někam nastálo jsem nechtěl, k tomu mě donutily okolnosti až teď.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 00:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jít někam nastálo jsem nechtěl
To je takový problém skončit třeba po týdnu ve zkušební době, když jsi "zjistil", že tahle práce není vůbec pro Tebe?
Pavel_blaha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 7-2004


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 08:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jít někam nastálo jsem nechtěl, k tomu mě donutily okolnosti až teď.

S vysokou školou řídit autobus?
"Přišel jsem se rozloučit a připomenout Ti, že jsem nezapomněl... na osmačtyřicátej!"
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5960
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 10:23:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

s m.j. je to trochu jinak, než se zdá....
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6453
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 12:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobo: No, asi tak. Ono je to ještě trošku složitější, než se na první pohled zdá a rozhodně v tuhle chvíli necítím potřebu odhalovat se tu na nějakých veřejných diskuzních fórech. Zasvěcení vědí.

Pavel Bláha: Kdybych neměl vážné důvody k tomu, abych zůstal tam, kde jsem a dělal, co dělám teď, mohl jsem mít i práci odpovídající k vzdělání. Nabídky byly...

Chip: Pokud bych tohle nějaké firmě udělal, tak se jí pak budu muset vyhýbat velkým obloukem - a to jsem taky nechtěl.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 31169
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 12:25:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je takový problém skončit třeba po týdnu ve zkušební době, když jsi "zjistil", že tahle práce není vůbec pro Tebe?

Docela je (=obvykle si člověk v takovém případě řidičák zaplatí ze svého).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1976
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 18:21:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nevím ,ale i u nás jezdí střesoškoláci a vysokoškoláci v MHD ono uplatnění by se našlo,ale platově by si pohoršili.
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1632
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 05:58:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel blaha: A proč ne, VĚ je na závadu při řízení. V Jihlavě je taky jeden co má VŠ a jezdí, protože ho to baví.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6476
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 22:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady taky - jeden řidič trolejbusu má nějakou fakultu humanitních studií, jako diplomku psal nějaké strašlivé téma typu "Vliv trolejbusů na utváření vzhledu města". A pak tu máme minimálně jednoho Ing. ve vedlejším pracovním poměru, jednoho Ing. ve vedlejší pracovní činnosti a měli jsme tu i jednoho Ing. v hlavním prac. poměru.

V Plzni je u DP taky pár vysokoškoláků, vím s jistotou o jednom Ing. - řidiči autobusu. A tak dál...
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2288
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 22:13:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MJ: U nas je to taky samy inzenyr, doktor, vojak...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1801
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 00:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U nás jezdí i jeden RSDr a snad proto lítá jenom trhačky
Bára!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5892
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 00:20:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rozkazem Strany Doktor? Toho se asi nedočkám:-(
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1978
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 18:35:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A u nás dokonce s autobusem jezdí i kněz,měl jsem ho v nábožeství.
A možná od příštího roku i Já,ježe je to pakárna sama buzerace,člověk toho musí hodně překousnout,aby nevyleťel s kůže.
Ve středu se při návštěvě vozovny zeptám jak to bylo myšleno s tím řidičákem na trolejbus.Jestli mi ho umožní udělat jen proto ,abych mohl jezdit s historickým vozidlem pro nedostatek řidčů v MHD,nebo se buudu muset upsat minimálně na tři roky.
A s mojí pracovní morálkou,kdy do práce chodím jak chci ale pracovní dobu dodržím tak fakt nevím.
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 11:51:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A s mojí pracovní morálkou,kdy do práce chodím jak chci ale pracovní dobu dodržím tak fakt nevím.
V tom případě si řidičák zaplať ze svého jinak to budeš muset stejně udělat a ještě asi s problémama.Upsat se někam na 3 roky bez předchozího ježdění je celkem hazard.
AV 15-30
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 11:58:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6120: Bude to jako u nás. Řidičák na trolejbus zaplatí podnik a upíšeš se na tři roky. Když skončíš třeba o dva roky dřív (tedy po roce), tak zaplatíš adekvátní část k tomu co Ti ještě chybělo "odpracovat na ten řidičák", tedy v tomhle případě zaplatíš 2/3 z ceny řidičáku
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2297
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 12:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U nas taky tak (autobus).
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 13:43:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nebo taky po dnu zaplatit celej a ta částka může bejt dost nadsazená.
AV 15-30
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1980
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 13:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já to tři roky vydržím bez osobního ohodnocení už jsem zvyklí ,ale jestli to se mnou vydrží podnik to nevím.
V práci normálně pošlu lidi do prdele nebo jim řeknu když mě dožerou ,že když jsou tak chytří tak ať mi to ukážou sami ,když jsi myslí že to dokážou líp.A premie nedostávám kvůly držkování,ale kvůly tomu,že jsem rozflákal obklady.
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 14:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak hlavně nikoho nepouštěj za volant. Kámoš to zkusil, když mu nadával nějaký IDIOT. Stanul a řekl ať si to zkusí sám. Mimochodem to byl zastupitel a ten mu pěkně zatopil...

Řidič musí být tak trochu masochista. Musí si nechat líbit víc než je mu příjemné .
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1982
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 14:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák:to máš pravdu,ale měl jsi to říct dřív než jsem z busem projel skrz plot skore BUS -PLOT 2:0 ten druhý bod je tam proto,že jsem tam neuměl vrazit zpátečku.
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 12:15:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná už to tady bylo,ale to snad nevadí
Šotouši všech zemí...
Hrubá síla zvítězila nad lží a nenávistí.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1648
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 18:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

velice zajímavé je to trojcestné křížení vlevo, mám pocit(ale jen ten) že to bylo v Moskvě
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 14:47:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevie niekto kde sa toto použiva našiel to Karosa b961e
 
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!
ICQ:233 682 093
E-MAIL: Dingo75@azet.sk
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2385
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 15:07:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solaris Alpino
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 15:11:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study:to viem ale ja neviem kde sa to použiva
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!
ICQ:233 682 093
E-MAIL: Dingo75@azet.sk
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 15:20:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to hasičský vůz, tos jistě poznal, ale stejně to neexistuje, protože to je sci-fi výtvor
Fotky dálkových Karos řady 900(nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 17:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martbus:takže to je vyrtualny bastl??
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!
ICQ:233 682 093
E-MAIL: Dingo75@azet.sk
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:10:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo: ano je to virtuální bastl
I seek you: 246-442-983
Karosab961e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:18:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podla mna je to Real lebo taky dokonali bastl som este nikde nevidel!
icq-224-617-332
www.karosa.webgarden.cz
http://vbus.webgarden.cz/

http://virtualbus.wgz.cz/

http://veterany.webgarden.cz/

Som z Banskej Bystrici a tak odomna necakajte ine reskiny ako BB maximalne tak zvolenke farby
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2387
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:19:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No neda se to rict na 100%
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2388
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B961: Predbehl jsi me . Tak nejak sem to chtel rict. Kdyz se podivas dovnitr tak jsou tam klasicky rozmistene sedacky, ridic ma kravatu a cte si, v boku se odrazi druhy Solaris. Ale vse skvele zaretusovane
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 278
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:23:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to bastl, protože to je v solarisácký galerií v sekci "sci-fi"
I seek you: 246-442-983
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2389
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:30:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mas odkaz na ten web?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 19:41:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo odkaz
I seek you: 246-442-983
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2392
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 20:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A, tak odtud SU18LE
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1860
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 23:25:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

On ten SU18LE (neboli SU18H) jeden jezdí v DržĎanech, takže zas takové Sci-fi to není...:-)
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2399
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 18:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co je za verzi to SU18H ?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:17:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to hybrid?
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Karosab961e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kneeling by Karosa


 
icq-224-617-332
www.karosa.webgarden.cz
http://vbus.webgarden.cz/

http://virtualbus.wgz.cz/

http://veterany.webgarden.cz/

Som z Banskej Bystrici a tak odomna necakajte ine reskiny ako BB maximalne tak zvolenke farby

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace