K-report
 

Archiv do 23.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Autobusy SOR » Staré archivy » Archiv do 23.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 17:05:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad studie SORek: Pěkné, pěkné, ale to pozadí mi začíná nebezpečně připomínat Citelis..
SOR je ve skutečnosti velice kulturní výtvor.
Jízda je drama, vzhled tragikomedie, převodovka je tragédie, uspořádání interiéru parodie.

Fotoweb městské hromadné dopravy
Videa s tématikou veřejné dopravy z mé tvorby
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 00:16:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechců někdo za 80325€
AP-76-88 BEST OF RTO
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2667
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 07:48:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Za skoro 2,5 melounu stará LH10,5?
To je teda palba, nová C10,5 nestojí o moc víc....
Ale na pohled vypadá dobře.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Karel007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 11:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

odkaz
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 12:22:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karel007: Ma zarazila veta: Iveco takové výsledky příliš neřeší. "Česko pro nás není hlavní trh, většinu exportujeme. Takže stará Karosa je nadobro preč.
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3775
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 21:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se dalo očekávat. Karosa zastavila výrobu řady 900, a dopravci raději kupoují SORky.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2484
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 21:48:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Carchye: Mě ne, pokud prodám na trhu v ČR cca. 450 vozů a jinde přes 2000, tak není pro mě trh v ČR prioritní (důležitý ano).
Uvidí se na konci roku, letos jsou naposledy dotace na vozový park v této (současné) formě.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2143
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 23:16:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Carchye,Bart sledujete statistiky pravidelně?Pokud ano tak víte že za A) počátek roku se busy kupují málo.b)ty výkyvy jsou naprosto normální.
Nevšiml jsem si že by někdo najednou kupoval Sory víc než před tím.někdo kupuje obojí a někdo jen Sory někdo jen Irisbus
Jinak počítejte s tím že v Karose museli totálně předělat linku na novou řadu.Prý to dělali o vánocích a v lednu až do února.(uplně normální ve Škodovce také se přestavují linky a to ještě déle)V lednu se ještě dokončovali poslední 900 a to na trhy hlavně mimo EU.(případně tam kde mají vyjímky)
Pro představu počítejte s tím že se musí vyměnit všechny přípravky a musíte nově proškolit zaměstnance.Není to tak jednoduché jak se může na první pohled zdát.Není to tak že odpolední směna skončí v 22.00 a ranní směna začne dělat uplně překopaný výrobek.I to musíte vidět za zveřejněnými čísly
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ondrys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 05:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1 => zas tak úplně ze dne na den to nebylo, řada Arway se vyrábí už od ledna 2006, ze začátku v rytmu 1ks/den, takže všichni si mohli ověřit a zdokonalit process s dostatečnou časovou rezervou. Navíc řada Arway navazuje přímo na Ares, takže žádná revoluce nenastala.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2145
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 11:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ondrys to s tebou nesouhlasím.Takto to nejde že tam posíláš lidi z produkce jiné řady.To bys narušil výrobu.Pro Iveco to byla revoluce,opravdu je čekala výměna všeho co tam je.Kolik udělali Aresů? to se dá počítat na desítky. Navíc vím jak je těžké něco nového rozjet.Musí všechno sedět,vše musí dostat řád,obvzlášť pokud chceš aby si vyráběl produktivně.
Jinak já neříkám že to bylo ze dne na den.Právě že ta změna trvala více než měsíc.A to je logické a normální.Tím se ti zbrzdí zakázky a musíš to dohnat.
a souhlasím s tím co píše Magiq pro Iveco(ani pro Karosu nebyl)trh u nás prioritou,ale "jen" důležitý.To je totiž základní ekonomická fráze.Čechy VM neuživí.Tak je to ve spoustě automobilek.V naší firmě jde 90% do exportu.Vše je to o penězích,tohle není charita.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1876
Registrován: 1-2004


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 19:24:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Ale v Mýtě nemají pro každou řadu svou linku, takže já si taky myslím, že to není skok ze dne na den. To podstatné se odehrálo při náběhu Aresu.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2152
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 19:55:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aussiger to vím že to není klasická linka.(také tam ale nemůžeš dělat Arway a 950 současně,obvzlášťě jsou-li jiné dílce.Tady se hodně mění logistika)Ale používá se spousta přípravků,nastrojů a to jsou vše jednoúčelovky.Navíc se mění spousty dílců od dodavatelů.Zpočátku více musíš hlídat kvalitu,protože i tam se dolaďují náběhy do výroby.
P.S. neřekl jsem že to je ze dne na den.jen říkám že Karosa ani nemohla v Lednu vyrobit tolik kusů jako běžně.Proto má ztrátu v prodeji.Podle mě to do konce roku bohatě otočí.Vězte že dnes má objednávky na dlouho dopředu.Dále dopravci neví na kolik vozů letos dostanou dotace.Proto vyčkávají.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ondrys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 579
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 20:40:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: dobře revoluce to sice je, ale náběh výroby začal už před více než rokem, a měli čas si všechny procesy ověřit, a promiň, ale Aresů se vyrobilo mnohem víc než pár desítek, a výroba 1ks řady Arway denně od ledna 2006 také není zanedbatelné číslo. To že musela být překopaná linka je fakt, ale nebylo to ze dne na den. Výroba nové řady běží naplno už od podzimu.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3029
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 20:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neměl by někdo foto toho SORu pro Putina ??
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2155
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 21:22:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NAPLNO? to snad si děláš na srandu.To neběží ještě ani teď,Nezlob se ale náběh výroby je dlouhodobá věc,to že loni udělali pár kousků to nic není.Loni především chrlily 900 aby zmákli objednávky.Proto se ješte v lednu na nich dělalo.Alew ukončeme to sem ta diskuse nepatří je to Sor diskuse.
21272 Pro Putina? On bude jezdit v Soru?chudák
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1878
Registrován: 1-2004


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 21:45:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: také tam ale nemůžeš dělat Arway a 950 současně
No to právě můžeš a taky se tak dělo. Teda konkrétněji od fáze sestavování skeletů až po finální montáž busu. Samozřejmě prvotní díly jako plechy a profily se určitě připravují pro každý typ hromadněji najednou (tam je to o těch přípravcích) na sklad, odkud se pak vybírají do montáže. No ale ty přípravky atd. o čem píšeš se zaváděly už při náběhu Aresu (změna z Aresu na Arway se v tomhle ohledu podle mě blíží 0), stejně tak lidi se od té doby mohli školit na Aresech a celý loňský rok už i na Arwayích. Vždyť teď nezavádí žádný nový typ, není to žádné "z počátku", jen se zvýší počet vyráběných kusů.
Ale je tu jiná věc - modernizace výrobních zařízení (třeba nové roboty), která sice přímo nesouvisí s novým modelem, protože ten by se dal vyrábět i na původních strojích, ale většinou to tak bývá, že se vymění při nějaké změně výrobního programu (konec řady 900). To pak taky zabere nějaký čas než se to nastěhuje, postaví a odladí. Ale to asi tušíš
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2157
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 22:31:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aUSSIGER Prosím tě celou dobu tvrdím že to trvá než se najede nová výroba.Arese Sem moc netahejte těch tolik nebylo.Navíc je spousta montážních přípravků které prostě musí pryč.Co asi myslíš že tam od vánoc do února dělali?přestavovalo se.Já sice v Karose nejsem,ale mezi moji prac.náplň patří i logistika.Tudíž mám jistá povědomí,jak se to musí měnit.Těch věcí je tolik že si to málokdo asi umí představit.Proto jsem to zjednodušil na přípravky.Ale tam patří i jiné věci zdánlivě nesouvisející.
Současně se to dělalo to ano,ale ne tak že v 6 se dělá arway a ve 12 954
navíc první věci se nikdy nedělají s tím čím pak seriovka.Vylepšování a podobné upravy na různých strojích pak trvá měsíce a je to kvůli zvýšení produktivity,přichází se na nové možnosti.A pokud píšeš že na to měly celý loňský rok tak to rozhodně tak není.V době když se staví první kusy nemůžeš vyrábět věci které budeš používat pro sériovku.To by tě ten kdo sedí na pokladně pěkně zdusil.Jen pro představu v TPCA trvá přestavba lisu na díl karoserie přes týden
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1880
Registrován: 1-2004


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 23:33:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Jo, Aresů moc nebylo (15m/10,6m) a Arwayů/Crosswayů do teď taky moc nebylo a nakonec to dá dohromady docela číslo. A na jejich výrobu už museli být po technické stránce připraveni. Přece to nedělali na koleně jako nějaký první prototyp. Prostě mě jde jen o to, že to teď není od nuly, lidi vědí co jak smontovat atd, není to nová výroba.

Současně se to dělalo to ano,ale ne tak že v 6 se dělá arway a ve 12 954
Tak to nevím jak myslíš, ale na montáži šly ty dva klidně hned za sebou.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2159
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 01:18:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To by ses divil co kdo dokáže smontovat to radši ani nerozebírej.Ale zpět k Sorům těm je určena tato diskuse.
Moc mě zajímá co myslí 21272 tím sorem pro Putina
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3031
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 05:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: No myslel jsem ten zvláštně upravený SOR pro ruského prezidenta .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6067
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 10:11:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: To zřejmě pochopil každý, ale zjevně nikdo kromě tebe nic neví o tom, že by se něco takového dělalo, proto ty nechápavé dotazy.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1881
Registrován: 1-2004


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 10:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: No to bych se nedivil, já už fakt ne. Ale rozebírat se to naopak musí a to jak slovně, tak fyzicky i když je to třeba svařené. To mi věř.
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 10:28:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak co bude s tím Putinem? A važte slova, protože nevíte, která rozvětka se napíchne
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1917
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 14:44:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opava 21.4.2007

 
 
 
 


PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3032
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 15:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: Asi nic, to jsem zase vyhmátl něco o čem se nedá nic dozvědět. Ale je to ze 100% spolehlivého zdroje.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 15:24:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus:

SORka Eurolines! Kdybyste nedal fotky, ale jenom napsal, že ji viděl, tak bych se Vás taktně zeptal, jestli jste se nepřehlédl ve značce ... Fotografie interiéru jste dělal taky? To je na té nové lince Ostrava - Praha?
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1919
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 15:55:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čsad_zastávka:fotky interiéru jsem nědělal.Ano je to linka Ostrav - Praha.Kolega se pokusí vyfotit druhý vůz vracející se Prahy.
 

PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Achzarit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 16:45:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemůžu si pomoct, ale mně se ty SORky LH prostě takhle zvenku hrozně moc líbí :-)
Škoda jen, že je v nich tak málo místa uvnitř.
Zlatovánek = nejlepší dopravce v ČR
www.zlatovanek.cz
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 23:07:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Páči sa????
 
Achzarit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 11-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 00:17:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krása
Zlatovánek = nejlepší dopravce v ČR
www.zlatovanek.cz
Gtlukáš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 07:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sorky nemusim , ale tahle vypada velice galantně, asi taky silnej oddíl
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1132
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 08:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkné kósek
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl. Ranní ptáče bez lahváče nikam nedoskáče
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 10:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ví někdo kolik je celkem měst které vlastní svojí zajezdovou Sorku? Vím jen o Brodku u Prostějova a ted tahle ale zajimalo by mě jestli jsou jěště další
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2697
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 10:33:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brodek má dvě, PVA 21-21 je prototyp vystavený na Autotecu a mají ještě 1M1 7744. Navíc není obecní, ale vlastní je jeden zastupitel nebo jak to je. Krom toho mají C9.5, LC956, Mastera a Ducato.

 
 
 
 
 
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2698
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 10:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

*LC956E. Fotku té druhé zájezdové Sorky nemám. Možná mají ještě něco.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6078
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:13:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obecní podnik služeb Brodek u Prostějova: Výpis z obchodního rejstříku, jinak www.brodek.cz

Jinak ta chybějící SORka je zde:
 

P.S: Za volantem Mastera na Studyho fotce sedí sám pan starosta (dnes již) městyse
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2699
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:50:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Mám ji vyfocenou akorát s budovou kostela nebo co to tam mají a Sorka nejde skoro vidět.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2167
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:51:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám ten Brodek má skoro dopravní podnik
Sorku mají také Kravaře v Čechách ,ale to je myslím obyč ne zájezdová
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sice to sem nepatří, ale co znamená označení Městys?
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6080
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Městys je obnovený titul, který užívaly větší obce až někdy do první poloviny minulého století
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ten obecní podnik je teda vlastněn městem a nebo tím zastupitelem?Opravdu celkem hodně busů na malou vesničku....
Celé to nějak moc nechápu To si obec žřídila normální zajezdovku nebo co?

(Příspěvek byl editován uživatelem Michalis.)
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2700
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:42:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo to vlastní nevím, kdysi mi o tom říkal Bobyk. Provozují linku do PV (PVA 21-21, 1M1 7744, jednou sem tam viděl (a ošotil) Master), pak nějakou mezivesnickou s minibusama a hodně zájezdy pro okolní obce s LC956E. Už pět let říkaji, že budou kupovat třínápravovou Scanii.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 14:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://rejstrik-firem.kurzy.cz/rejstrik-firem/DO-47917083-obecni-podnik-sluzeb-spol/ tady je něco o tom
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 14:18:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tu firmu vlastní nějaká stavební firma Stavbros s.r.o a tu vlastní nějaký pan Hanslík který je zároven jednatel Obecních služeb..záhada vyřešena
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 18:17:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obecní dopravní podnik má víc obcí. Třeba taky Bělá nad Radbuzou, Kněžmost nebo Vlachovo Březí. Možná by se našly i další.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2859
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 18:48:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdy se očekává náběh výroby řady NB? Už jsou na tyto vozy vůbec nějaké pevné objednávky?
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3039
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 19:49:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No teda řeknu vám, že ten zadek NB 1x se na to vůbec nehodí. O světlo míň a vůbec to vypadá divně. A ty okna až na zem skoro ... Se SORem to jde taky z kopce, poslední kvalitka byla CN12.

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 20:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To sklo "až na zem" má svou logiku.. Ta gumová lišta co tam je, je přechod mezi sklem a laminátovými kryty schrán, tudíž se tam nemusí montovat plechy.
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1929
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 20:46:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opava 22.4.2007
 

PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 21:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus:

Hezká fotka, takový červeno-bílý fešák na tak zajímavém místě. Budete mít i ty fotky z linky do Prahy ze sobotního návratu do Ostravy? Komu vlastně patří ta dálková SORka? A co vytíženost linky, myslíte, že přežije?
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 21:57:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta linka bude dotovaná dopravcem protože slouží k tomu aby se cestující dostali ke spojům hlavně do Německa,které od dubna nejezdí už z Ostravy,ale z Prahy.To je hlavní učel linky co jsem tak pochopil...
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2171
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:03:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad ČSAD Zastávka patří Connexu Morava
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1935
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:15:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čsad_zastávka:bohužel jak jsem se dneska dozvěděl kolega to nestihl.
Dálková SORka by měla patřit CONNEXu soudě podle toho,že je uvedeno na zadku busu a je v jeho barvách.ALe můžu se zítra nebo přes týden mrknout kdo je uveden jako dopravce.

TA se těžko odhaduje,přistupovali jen tři cestující a do autobusu nešlo vidět.

Věřím,že ano.Lidé si musí na tento spoj jen zvyknout,pak záleží kde vůz všude zastavuje,tedy počet zastávek.Jinak před pěti lety jsem nepravidelně po dobu 9 měsíců dojížděl do Olomouce do kasáren.Autobus byl vytížen z pokaždé z 75% občas i z 150%(vlakové spojení Opava - Olomouc úděsné,pravidelné zpoždění rychlíků).Autobus i když jsem cestoval v zimě nikdy neměl zpoždění víc jak 10minut a to byly pravidelné přestávky k vykonání malé potřeby.
Linka Opava - Brno je také vytížena,pokaždé když přijede bus je obsazen cestujícími.
 

Osobně bych dal přednost autobusu při cestě z Opavy do Olomouce.
1.vím jaký autobus pojede(rychlík složený z 810 +010 nebo obdobných hnusů je častým jevem)
2.mohu si vybrat dopravce
3.jistota ,že do cíle dorazím včas
4.vlak jede delší trasu
5.cena
6.signál na mobilním telefonu.

Vlak jede 2hodiny 20minut cena 140kč
Bus jede 1hodinu 53minut cena 84kč ,druhý dopravce bude mít cenu obdobnou.

PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale linku provozuje Soreli CZ (ale ta patří do stejné skupiny firem jako Connex)
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

odkaz tady máte jízdní řád té linky..a pořádně si to pročtěte ..nevím jestli je tam chyba ale je tam tohle asi u prostřed textu: Vnitrostátní přeprava je vyloučena
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1938
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:27:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalis:díky za info,já totiž myslel,že vnitrostátní doprava je dovolena.

PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:36:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalis: http://portal.idos.cz/Data/pdf/L910132_070416_58939.pdf Tady nic není. Si myslím, že je to standartní text pod všemi JŘ Eurolines/Sodeli. Tak o tom možná ani neví, že to tam mají
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:45:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vnitro bylo vyloučený jen do 16.4. Od té doby je to normál vnitro
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6668
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 23:57:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obecní dopravní podnik má víc obcí. Třeba taky Bělá nad Radbuzou, Kněžmost nebo Vlachovo Březí. Možná by se našly i další.

Ještě taky Kašperské Hory a Chanovice v Plz. kraji.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 00:07:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obecní dopravní podnik má víc obcí. Třeba taky Bělá nad Radbuzou, Kněžmost nebo Vlachovo Březí. Možná by se našly i další.

Podsedice (Ústecký kr.),Kravaře, Úštěk.
Dřív také Přední výtoň - ale její linky i bus přebralo ČSAD AUTOBUSY ČB a.s.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace