K-report
 

Archiv do 09.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 09.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 17:29:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A asi u nás
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 17:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: u vás? tj jaká firma?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 17:42:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Má nové moderní AN v ČB
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 17:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to možná taky,ale já myslím někoho jinýho
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2213
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 18:05:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A KOHO AD MAX?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2215
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 19:10:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V 18 hod byl bývalý bus Zemák nyní majitel JZD Hoštice.Ano to jsou ty Hoštice co vás napadají.Má pěknou CVR se záběry z filmu.Kdopak splní občanskou povinnost a
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1749
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 08:57:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Aha, a já si říkal, co to stojí v Táboře na AN za vobludu, bohužel jsem ji viděl jen z vlaku.

Tak jsem také včera okouknul tabuly na AN a jednoznačná pochvala, je to velmi dobré. Mimochodem, víte že na AN jsou ty tabule DVĚ? Já na to koukal jak blázen. Jedna je nahoře a druhá dole u předprodejů DP a Jihotransu.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 606
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 09:29:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad R_b - MAN Lion´s Coach je 14 metrů
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 10:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: tak to bylo v plánu. A ještě to samé běží na obrazovkách v Mercury, mezi reklamama
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:15:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v pátek večer jel Arway-šedomodrá/Jihotrans/ - z prahy do ČB
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 12:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten to jezdí denně skoro, střídá se s Brnem. Taky je den kdy oba jsou v Praze nebo v Brně
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 13:01:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Ten světle modrý Arway tedy jezdí také Phu a Brno? Já na něj mam smůlu, ještě jsem ho v reálu neviděl, zato ten tmavě modrý vídám poměrně často.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 13:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nic jinýho, jsem tam zatím nepravidelku, ale to mikro.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1810
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 18:51:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno jsem tu četl, že táborský vyřazený Ikarus 280.08 je vypravován na výluky ČD. Ty jsou tam teď poměrně často, takže bych se chtěl zeptat, s jakou pravděpodobností je možné na tohoto Ikara na NAD natrefit. Nebo je tu někdo z Comettu, kdo by mohl zjistit vypravení v konkrétní den (jde mi o pondělí 7.5.) ?
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 972
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 21:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zatím jezdil na výluce jen jednou (Tábor - Veselí). Ty co byly teď, tak na těch nebyl. Výluky nesleduju, ale jestli zase bude toho 7.5. nějaká rozsáhlejší do Veselí, tak je možné, že se tam objeví. Pořád stojí v Comettu na dvoře.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32818
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 22:01:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bude opět nepřetržitá se zvláštním JŘ.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1811
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 22:34:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výluka bude z Tábora do Soběslavi. Bude trvat víc dní, tak kdybyste někdo náhodou Ikara na NAD viděli, napište to sem. Díky!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32822
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 22:44:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, ale NAD bude pro rychlíky až do Veselí a Jindřichova Hradce.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 974
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 18:30:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu si zaspamuju s fotkama

Nejdřív nový přírůstek Comettu

 
 

A teď něco z objízdné trasy za uzavřené Černé mosty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 18:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b moc pěkný MAN
Já se přidám, at je tu pár Lvů
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2247
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 21:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD R-B Krásný nový MAN,také jsme jeden podobný pořídily v ČSAD Semily pro hokejisty Liberce ale ten je jen dvounápravový.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 980
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 21:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak toho jsem včera potkal v Praze. Někde v Hloubětíně to bylo, jel v protisměru.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2697
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 22:04:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Pěkné fotky. Musím se tam zajet kouknout, než tohle rodeo skončí...

Mirbusak: No konečně se vrátil "domů", už jsem pomalu nedoufal, že se vrátí a čekal jsem, že skončí někde jinde.
Jinak s tím, co stojí vedle, mě pěkně štvete. Buď jí za levno prodejte, a nebo šup s ní ven na linku.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 07:44:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Němel byste někdo seznam vozů spol ČSAD Sttrans,který byste mě mohli poslat na mail.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 03. května 2007 - 19:17:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde pak je ta druhá I280?furt vidám na fotkách tu polepenou tu ciste bílou 99 nejak ne je v provozu nebo ji ted nevypravujou?
AV 15-30
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2703
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 04. května 2007 - 08:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc: Něco jsem poslal...

6120: No já vídám normálně i tu bílou, podle mě jezdí obě tak nějak stejně. Zpočátku se mi dokonce ta reklamní docela vyhýbala. Ale obě kromě bežného občasného odstavení snad normálně jezdí.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1145
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 04. května 2007 - 10:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil:díky tak to akorat já vidám fotky ty barevný.

(Příspěvek byl editován uživatelem 6120.)
AV 15-30
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1821
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 05. května 2007 - 14:59:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže výluka Tábor-Roudná už začala. Nemohl by sem někdo hodit info o nasazených vozidlech (zejména zn. Ikarus)?
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2707
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 20:08:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6120: Foceno dnes.
 
 

Jenda_z_hk: Dneska jsem v rychlosti výluku zkouknul. Viděl jsem tři B732 DPmČB, dvě Setry Jihotransu, tři busy Zebusu a na osobácích jezdí dvě C734 z Comettu. Byl ale takový čas kdy vše stálo, takže počítám, že na některých vlasích toho bude jezdit víc.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1849
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 20:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes DZ Týn vypravil na linku Č.BUDĚJOVICE-TÝN NAD VLTAVOU vůz LC735.20 CE 40-54. Bylo to dneska stejně celý nějaký divoký, Jindřichův Hradec pro změnu poslal do budějc C735 (sedmistovky tohoto dopravce začínají být vzácní)...
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1793
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 10:20:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Tak jedna od DP byla jistě 198, ale co ten zbytek? Já ač jsem původně měl jet do Pardubic, tak shodou náhod jsem zaspal a nikam jsem nejel, čili z výluky nic nevím...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1850
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 10:36:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prý 280 a 281. Já viděl další "klasickou výlukovou" - 272 na výluce do Borovan. Ale tam taky toho bývá mnohem víc.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1794
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 10:38:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Borovany jsem viděl i 275 a 269.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1853
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 10:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, díky. Takže rotují stále stejné stroje.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1156
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 11:38:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil:díík
AV 15-30
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 984
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 13:46:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus asi na výluce nejezdí. Neviděl jsem ho, i když je fakt, že teď sem byl dva dny trochu mimo.

Trasa objížky za Černé mosty se trochu obměnila. Autobusy MHD teď cestou do města na Maredově vrchu odbočují o ulici dříve, čímž se dostanou přímo mezi dva z mostů a kousek projedou staveništěm. Je to o kousek kratší a vyhnou se té problematické křižovatce. Poprvé jsem takhle jel v neděli ráno.

A nakonec ještě jedna hádanka. Klasická otázka, kde to je, případně co to je?
 
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1826
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 15:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Pravda, Ikarus na výluce nejezdí. V pondělí jsem se o tom přesvědčil sám... Od Comettu tam kromě těch dvou C734 byla ještě C934 a asi 3 zájezdové Karosy (C955, LC956,...). Ale aspoň, že jezdily oba novější Ikarusy 280 na MHD.
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak 1.5 : Nemáš náhodou i foto toho kloubu co stojí vedle? Dík
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:21:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Se ti líbí CBP 41-15. Neni problem poridit, jelikoz je depozit.
Nevim jestli ti ji Jpribil nechá
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1854
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: to pochybuju, že ji někomu nechá. Jpribil jen čeká, až to slevíte na přijatelnou mez
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2709
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:38:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Je to tahle krasavice. Je ještě na značkách, odstavenou jí focenou nemám...
 
Jinak abych se přiznal netušim, co s ní chce Jihotrans dělat. Už jednou byla přes rok odstavená a měla to hodně nahnutý. Ale pak najednou se našla iniciativa a byla opravená a zprovozněná. Dneska už je zase odstavená, ale vyhlídky na její zprovoznění už nevidim, nejezdí ani ty dvě B941... Nechápu, proč jí neprodaj.
P.s. je to CBP 44-15.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2710
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 21:50:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venca: No pozor, byť jsem zájem už projevil, prozatím jsem žádnou konkrétní nabídku nedostal, takže ani na přijatelnou mez nečekám...
Každopádně se budu snažit si osud ohlídat, pokud to bude v mých silách.
No co, s timhle je práce až dost, takže když ještě pár měsíců počkaj, zlobit se nebudu.
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1799
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 23:03:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Kam jsi dal věnečky ?
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2308
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 23:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD J Pribil jen upřesním,že ares1 a aresák jsou dvě osoby,každá z jiného koutu země.to jen kdyby se náhodou někdo divil tak aby se nedivil
Ale za fotku tě chválím i za aresáka (určitě by to tak také viděl)
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 07:12:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Musim prestat myslet na zeny a pit, nebo alespon kdyz prijdu nepsat na Káčko
Samozřejmě CBP 44-15
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2711
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 07:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: No věnečky jsou sundaný kvůli drobné údržbě. Sice se ozývaly hlasy že bez nich to vypadá líp, ale s nima to taky není špatný, tak už jsou tam zase zpátky...(ale není jisté na jak dlouho)

Ares1: Ehm, pardon. Nedávno jsem se v jedné diskuzi divil, že si někdo vás dva spletl. No a teď se mi povedlo to samé... Tak tedy ještě jednou pardon. Stane se.

Mirbusak: No počítám, že ve výše uvedeném stavu se můžou stát mnohem horší věci, než je popletení SPZky autobusu.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 12:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JP: To je off topic
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 986
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 14:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na výluce od Comettu ten nový MAN. Za budějovickou sekci Bova dvě Setry (jedna s vysokými kufry CBA?50-50, druhá s nízkými CBA 89-něco) a od DP vozy 280 a 284.

A táborský hrbáč BN12 má nově na levém boku "busboard". Zas nějaká banka nebo co.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2712
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 15:06:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Je, já vím. Proto to víc nerozebírám a nekonkretizuju.

R_b 8.5. - není to náhodou tam někde u Radimovic u Tábora, někde na tom rozcestí? Pamatuju si, že podobná zastávka byla u silnice, když jsme jeli s Ikarem 1C1 2212 na rozlučce... Ale jinak mi to nic neříká.

R_b dnes: Ano, obě tyhle Setry (tuším 89-79 a 50-50) tam byly i v pondělí. Jinak docela se divím, že ten Man šoupli na výluku, to musí být docela příjemné spestření..
Hrbáče jsem viděl a fotil v pondělí a reklamu na boku ještě neměl....
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 988
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 16:00:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to tu reklamu nalepili včera.

No a u Radimovic to není, i když jistou souvislost to má
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:12:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna Karosa 1C7 2461. Předek nemám, neb jsem chvatal, takže čekám ubití. Na zpáteční cestě, jsem potkal Zelenou Karosu, stejného dopravce.RZ nemám neb jsem chvatal domu a pak neznam SPZky materskych vozu

 
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33197
Registrován: 4-2002


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:38:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, bylo to na R 632 velmi příjemné zpestření.
Doslova ještě smrděl novotou, nicméně jinak prostředím velmi příjemný (nad sedačkami repráček s rádiem). Konečně jsem jel MANem, který si zaslouží označení autobus. :-O Jen ta modrá světla v interiéru tak trochu dělala z autobusu noční klub.

Akorát pojezd mi přišel docela tvrdej, stejně jako sedačky (tvarově pohodlné, jen opěrky tam krom uličky chybí) - nejlépe se to „testuje” na rozflákaným úseku v Sobíku od přejezdu na hlavní směr Tábor.
Nicméně musím uznat, že Bova je Bova, to se nedá svítit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33198
Registrován: 4-2002


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:39:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Celkově na R 632 jely následující vozy:
TAL 43-33, TA 89-01, TA 88-44, 1C1 0910, 1C4 2323

V protisměru jsme potkali pár sól DP (269?).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 18:07:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten jsem se pobavil nad reportáží o AN v ČK na ČT1
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:29:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostrava děkuje Mirbusakovi za pěkné foto .

Škoda, že nejezdí. Asi bych si udělal výlet .

A ještě otázečka/y: Ty 941 nejezdí proč? A nemáte někdo pěkné foto interiéru bonbónu těch 941 (pro neznalé - zadní článek)?

Dík
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes prselo, tak to neslo, ale zitra to snad bude lepsi, neboj bude, nikam to nevyjede...., ted tam stoji ten novej man nastrikanej vedle.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1800
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:36:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: No nejezdí. Dnes jedna venku byla, tuším že na lince směr Kaplice (či ČK). Foto interiéru sice nemám, ale pokud ti jde o uspořádání vnitřku, tak poslední dveře mají na schodech podlážku a jsou tam sedačky.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1855
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:44:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

rozdíl oproti městským B941 je ještě velká točnice (stejná jako u 741 do 95'roku)
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:51:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to s tou točnou sem nevěděl, dík. A právě u té podlážky u zad. dveří by mě zajímalo jak jsou ty dveře zajištěné proti otevření? A jak jsou ty sedačky uchyceny?
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1801
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 20:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: Ta točnice je hodně zajímavá věc, zapomněl jsem zmínit... Detaily kolem zadních dveří jsem nikdy zevnitř nestudoval, pouze zvenku. Až potkám, kouknu...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace