K-report
 

Archiv do 08.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Vtipy » Archiv do 08.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Luk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosab961e: neopakuj, není to ftipný...
https://www.k-report.net/discus/nahledy/041305.jpg Foto © LUK, 25.3.2007

A bylo by mi (asi nejenom mě) potěšením, kdyby se tato mateřská školka stáhla nejenom z K-rep, ale i z celého netu...
Velké "L", velké "U", velké "K" (systém to neumí)
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2954
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 06:24:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když může bejt , tak proč ne hasiči? A je to SU 9 nebo SU 10, Alpino není, nwm kde ste naň přišli.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 11:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alpino není??? Je:-)
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1385
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 13:53:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LUK: Dosud si hráli jen v herní sekci, tak by snad stačilo je zahnat zpátky.. :-)
SOR je ve skutečnosti velice kulturní výtvor.
Jízda je drama, vzhled tragikomedie, převodovka je tragédie, uspořádání interiéru parodie.

Fotoweb městské hromadné dopravy
Videa s tématikou veřejné dopravy z mé tvorby
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2956
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 17:32:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirka_m: No toto??? Hlavně, že "je" na stránkách výrobce.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:25:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272 - Je to novinka. Koukni se zde: http://galeria.solaris-club.com/categories.php?cat_id=49
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2958
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:11:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vždyť to vypadá jako Urbino 9 nebo Urbino 10 . A proč to není na stránkách Solarisu?
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:48:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:Protože na stránkách Solarisu je prdlajs....
A je to užší a kratší než SU 9 či 10
I seek you: 246-442-983
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 22:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trupman: prdlajs?to's po*ral:-O...

Solaris Alpino měří 8,6m, jestli to někoho zajímá...

(Příspěvek byl editován uživatelem trollin.)
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 15:11:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zase něco....
Hrubá síla zvítězila nad lží a nenávistí.
Jako jsem já miloval vás,tak se i vy milujte navzájem (znalí pochopí,neznalí ignorují...)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2517
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 22:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lidi stojí v uličce a další už nemají kam nastupovat, řidiče to naštve, proto se otočí a zařve "postupte až k voknu!", nikdo se ani nehne, proto znovu zařve "postupte až k voknu!". Už neví co má dělat, tak zařve "Neslyšíte co říkám?" a z davu se ozve "Čekám až kvokneš ty debile!"
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 20:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ukrajina
 
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2527
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 22:13:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Evidenční číslo na koni
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1870
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 22:46:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lístek

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=18.12.2005&238m=p&238o=30&238p=TELETELE&238v=36164
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 23:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Až moc podobný tomu,co se nedávno probíralo na plzeňských autobusech,taky něco s hadrama z DP.
Hrubá síla zvítězila nad lží a nenávistí.
Jako jsem já miloval vás,tak se i vy milujte navzájem (znalí pochopí,neznalí ignorují...)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6589
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 23:26:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, chlapci, vy si z toho děláte srandu, ale já už několik měsíců používám naší dopravně-podnikovou bundu jako jízdní doklad v Plzni a v Praze a revizoři se mi vyhýbají velkým obloukem. Plzeňáci to neřeší (tamní bundy mají modré logo v barvě podkladu někde na náprsní kapse) a Pražáci vidí, že mám na rukávě červené logo a už nestudují, jestli je to ten pražský klikihák nebo pardubická půlka kobyly (Musí to být kobyla - kůň by se přece nenechal přeříznout!).
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1440
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 08:34:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Půlkobyla - já to seru. Hláška jak cyp :-))))))
Prostě maugli a šlus... 8-)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6595
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 09:39:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...pokud ovšem Pardubice nemají ve znaku tohle zvíře: http://commons.uncyclomedia.org/images/4/4e/Ko%C5%84_w_galopie.gif
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:59:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

originální řešení
Hrubá síla zvítězila nad lží a nenávistí.
Jako jsem já miloval vás,tak se i vy milujte navzájem (znalí pochopí,neznalí ignorují...)
Wlasta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 5-2006
Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 21:50:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ybalgin: majitel bude asi fyzik: účinnost tepelného stroje závidí na rozdílu teplot mezi chladičem a ohřívačem aneb pokud snížím teplotu na konci vývuku, ušetřím pár kapek nafty
TO mi připomíná ten od pumpy:
- Kolik stojí kapka nafty?
- Kapka??? Nic
- OK, tak mi nakapejte plnou
Fotky linek MHD na http://linky-mhd.ic.cz
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 19. dubna 2007 - 23:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K tomu nakapání:
Nastoupí cestující do busu: "jednou Praha"
řidič:"to je zajímavé už vezu třetí těhotnou tento týden do prahy"
"No dovolte já nejsem těhotná"
"Taky eště nejsme v Praze"
AP-76-88 BEST OF RTO
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6644
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 09:37:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdvořilá pokladna - i pozdravit umí...

 

(Po spatření tohohle nápisu se mi vybavila taková zajímavá paralela, "Václav druhý, Karel čtvrtý a brigádník pátý"...)
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6063
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 10:13:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Erťák: Zážitek z linky 133102?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 10:55:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No eště se to nestalo a to jezdím linky od 2004. Doufán že snad dnes se to podaří
AP-76-88 BEST OF RTO
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6064
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 11:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak hodně štěstí (a nejen dnes). Někdy se s tebou budu muset projet.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6647
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 11:58:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale pozor na ...

http://www.forky.cz/?t=f/29/0/AVCz/3308/
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3488
Registrován: 8-2003
Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 12:26:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ha, ha, ha, tenhle už tady byl, někdy v létě, a nastartoval takovou tématickou debatu, že kvůli ní vznikla Volná diskuze s (nedopravní náplní). (To, že se tam teď ne vždy diskuzuje k tématice, je věc jiná.) Jsem zvědavý, jak to dopadne tentokrát.
Zkrátka, je nejlepší vanilkový, čokoládový, jahodový, či úplně jiný...?
Neroňte slzy do piva, život je kabaret
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6649
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 13:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je možné, že tu byl. Ale mě teď prostě napadla souvislost
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1097
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 20. dubna 2007 - 20:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdvořilá pokladna - i pozdravit umí...

to je štahlich pokladna možná že vim i z jakýho busu..
AV 15-30
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32468
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 03:16:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A tohle znáte též? :-)
application/pdfStížnost - večerníček
Vec.pdf (131.2 k)

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2682
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 07:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To bude beztak nějaký důchodce...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Fanfán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 10:00:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:
Tos zase jednou večer neměl do čeho píchnout, tak jsi vymejšlel nesmysly, a teď se tím tady ještě chlubíš?
Liberté! Égalité! Sexualité!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32470
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 10:29:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já nevím; jeden mi tu vyčítá, že mám, druhej zase naopak.

PS:
Já to netvořil, kolem mne to jen běželo.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6651
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 00:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to je štahlich pokladna možná že vim i z jakýho busu..

Firmu máš správně, a ten autobus, který myslíš, no, ano i ne, pravdu máš tak z jedné třetiny.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 10:04:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin J:jak víš kterej myslim?
AV 15-30
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6660
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 11:33:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řekněme, že umím číst myšlenky Schválně napiš SPZ a já řeknu, jestli jsem to uhádl.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1104
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AKV 41-93?ale teoreticky se ten strojek může objevit i v jiných vozech..
AV 15-30
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6664
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 15:06:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, řekněme, že máš částečně pravdu. Já jsem říkal, že to trefíš
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1746
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:28:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám výhradu, vzhledem k době výroby znělky nebyla vozidla vybavována bezp. pásy. To až od roku 1968, zpětně od r.v. 1964. takže to auto nemusí mít pásy, tady se autor sekl.
Makrelu neumeješ.
1.7.2007 15 let od ukončení provozu linek D a DI
30.5.2007 10 let od ukončení provozu trolejbusů 9 Tr v celé ČSSR
RÁBA mater trolinum ae businum
1982-2007-25 let od pořízení první Karosy B 731.00 ev.č. 301
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2713
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 19:35:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...zrovna sem si v noci nahrával Simpsony a byl tam kus po a Kraus to tam v tom svým pořadu předčítal, lidi si mysleli, že si dělá srandu..
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 789
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 19:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toto je realita:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=T4ZI7i88k1k&NR=1
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 20:52:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

před časem to tu bylo a psalo se,že jsou v tom viry,ale mě to nic nedělalo...
Hrubá síla zvítězila nad lží a nenávistí.
Jako jsem já miloval vás,tak se i vy milujte navzájem (znalí pochopí,neznalí ignorují...)
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 790
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 21:16:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ybalgin????to ako k youtube k mojmu prispevku???

A dalsie neviete prosim nazov tunelu?? zacinal sa nejake lef....
http://www.youtube.com/watch?v=T4ZI7i88k1k&NR=1
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 22:03:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ybalgin: tenkrát ten odkaz ale nebyl na youtube (ovšem na stejné video)

Hugo: Nerozčiluj se hned. Jo, už to tady jednou bylo. (a znovu a znovu to sem dávat nemusíš )
I seek you: 246-442-983
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 791
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 18:12:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trupman:ja som sa nerozčuloval viem viznelo to tak ale ee nerozčuloval
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 23:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 607
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 20:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poněkud nepovedená fotomontáž.
Žabotlamy, to je prostě klasa!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 21:08:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

proč myslíš?
www.bus-mafia.wz.cz
SŠ automobilní Holice + Karosa Vysoké Mýto= nejlepší škola pro mně...
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas)
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 21:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

asi proto,že tym busem de vidět naskrz domy či značky nebo co to je a že v něm neni vody, pochybuju, že dveře od busu takto těsní... Ale snaha se cení, sám bych to lépe nezvládl...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 16:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to je samozřejmě jasná fotomontáž..Sprostý pokus o kapku humoru. Akorát autorství nepřipisujte mě, ale neznámému vojínovi z mě už neznámého serveru.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1980
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 17:50:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak všichni spokojeně sedí.
Sklopte šťíty a vzdejte se.Vaše kulturní a technická rázovitost se stane naší součástí a bude nám sloužit.
My jseme Borg.
Všichni budete asimilování.Odpor... je marný!


PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 18:00:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aspoň kdyby ty okýnka zavřeli. Takhle jim tam nateče voda.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 819
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 18:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja mam taky isty len odinakadial:
 
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 18:57:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

radši by měli zavřít přední dveře
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 19:17:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

  a že by se to nevešlo? To se to teda vejde!
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 19:22:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šulu:načo tak daleko chodit:D

!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 19:32:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo: ten se v mojí sbírce nachází taky

a malá hádanka: Čím přijeli Češi???
 
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 20:01:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo: starý, ale furt dobrý
čím asi, je tam víc Karos?
www.bus-mafia.wz.cz
SŠ automobilní Holice + Karosa Vysoké Mýto= nejlepší škola pro mně...
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas)
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 20:07:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šak sa nemáme za co stydět nebo snad jo???
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 5ks
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 20:16:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Migoš:Ked sa pozrieš na tie ostatne tak...

 
 
 
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace