K-report
 

Archiv do 01.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 01.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To já do svých starých knížeček ani nešel,bych .To je tak když kluk od narození(až do dnes, silně omezeně)měl režijku a trajdal busem kam chtěl.Doma mám nejstarší 80/81 a v kanceláři ten co byl na výstavce při otevření AN tuším 60/61....a ta mapa je moje vlastní:-)

A smutný je na tom, když znáš pozadí zrušení některých linek

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1877
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:20:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To máš pravdu. Mě stačí nejstarší, co mám (poslední pětičíselnej-94/95), abych zjistil, že je to smutný čtení. To já trajdal "na režijku" jenom na "své" purkarecké, kde kvartet Beneš,Burian,Kolář a Kalina dobře o mé úchylce věděli a tudíž po mě za ty dva roky NIKDY ukázat průkazku nechtěli. A pak mě vozil "na dobrý slovo" pan Beran, s jehož Jitkou jsem to tahnul.....
Nj, někdy bych taky do těch svejch "JŘ ze školních dob" rád kouknul, mám totiž jednu nejasnost, na kterou nemohu přijít

Tak tolik zatlačení slzy ze vzpomínek na minulost. Nemyslím si, že by zase všechno bylo tak růžové jak si tu píšem, jen si holt člověk pamatuje vždycky to pěkný.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33587
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže SA opravdu bude posledním hřebíčkem?


Magiq:
Viz SZ.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řekni rok, určitě ho mám v práci.To byla "Purkarecká" parta, Burian to mohl jezdit poslepu, mlha jak mlíko, že by se dala krájet(ot), a jel jak širon.

Záleží co SA vymyslí, jestli tenhle JŘ co má, tak to není tragický, ale ano třeba zničí dálkovou dopravu z Jižních Čech, která se ničí sama.......
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1878
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:34:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Burian byl řezník, ten to dokázal z Tejna na Podháj srazit o 10 minut oproti psanému JŘ.
No 82-84. Nevím, jestli celé období, ale určitě nás v Temelíně předjížděla eŠDa ČSAD Prachatice. Já osobně se domnívám, že to byla dálková linka Prachatice - Týn - J.Hradec - Brno (kdeže je jí taky konec-ať se držíme nastoleného nostalgického tématu a nevyhodí nás za OT), ale zatím jsem nenašel doměnku,že to tak bylo, buď se v novějších, co jsem letmo viděl, neshodují časy, nebo už není linka, koukni mi prosím.

A zpět k tématu: zatím ty pražský linky ještě žijou a vypadaj velmi dobře, otázkou je, co nejen SA, kterej to může načít, ale později i dokončenej koridor, kterej to pak může dotlouct....
Pak už by zbylo snad jen to Brno.....
Uvidíme.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33591
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:41:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koridoru bych se tolik nebál, současné spoje se (nyní bohužel) nesnaží vlaku konkurovat, takže s menšími úpravami by snad mohly vydržet.
Horší bude SA, protože ten navržený JŘ tak téměř jistě nezůstane a pár zastavení navíc asi linky neudrží. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:46:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Juknu ve středu, ale v tu dobu už musela být linka do Brna pryč, jezdila v 6,41 z Týna....ale juknu.Jestli to nebyla účelovka na JETE
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1014
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 12:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem psal, že se asi začíná projevovat nedostatek kloubáků. Tak dneska jsem na 11 pro změnu jel B952E 2C5 4116 s "E-on-ovým" řidičem

A zapomněli jste, že jižní Čechy spojení se západními mají
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 17:25:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vyškov-Fr.Lázně myslíš???
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1918
Registrován: 11-2003


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 22:22:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Autobusem jezdím hodně málo - ale existuje ještě linka do Banské Bystrice?
Edite bibite post mortem nulla voluptas
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33640
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 22:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokad nebyla zrušena, tak ano. Jezdíval na tom na střídačku Slovák a Jihotrans.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 23:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jezdí ještě Jihotrans do kodaně a do Linze?
A co kdyby převzal jihotrans linku do pece, třeba jen z ČB? Místo ČSAD ČB...
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2663
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 07:27:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Martin240025: A proč by Jihotrans přebíral ztrátovou linku?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 08:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025:
Kodaň nikdy JIHOTRANS nejezdil, Linz nejezdíme od 1.5.06.
Linku do Pece jezdit nechceme, nemá to smysl, ta linka byla kolem 16Kč/km, to se nevyplatí.Ať si to jezdí třeba SA, když chce asi ovládnout dálkovou dopravu v ČR

BB se jezdí se SAD Zvolen - ted tam jezdí i to Regio nový

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1015
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 11:23:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vyškov - Fr. Lázně a taky ICOMácké Jihlava - Plzeň a Pejr - Plzeň

A ke zrušeným linkách bych ještě přidal Brno - Mnichov, ale to už je tak rok, co skončila.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 13:50:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo sem měl pocit, že se jezdilo nějkam do Dánska... a proč se rušil Linz? Ale cena 250kč za jednu cestu se mi zdála docela dost...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33650
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 14:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
Obávám se, že SA si „vyzobne” jen nejlukrativnější linky a zbytek nechá (zahynout). :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1879
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 14:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jihotransí Linz jsem několikrát viděl, účast cestujících byla hodně pokaždé hodně slabá, možná proto
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 16:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: Taky jsem to myslel ironicky.
Ad Linz: vozit 3 lidi tam a zpět nemá smysl, to si nevidělalo ani na mýto v rakousku, atd....
Marti: žádný Dánsko JIHOTRANS nikdy, říkám nikdy nejezdil, a já to musím vědět
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 17:57:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes CROSSWAY - propagační na lince v 16,35 do Prahy přes Bechyni /Connex/? A na jakých spojích jezdí RAamvejí BOVA ? Dnes ráno sem jí viděl v ČK v cca 7,49 jak jela z dílen směr aut. nádr...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 18:08:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi jela ven....Majitel Ramvej bus, jel do švýcarska s nějakou školou..., jsem vtipkoval, že zajíždí novej bus.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33693
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 14:30:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na výluce o poledni od Velenic 272 a 280, do Velenic C734 CE 44-47 a LC 735 CBA 04-75.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 21:37:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včera v 12,35 z ČK jel ARWAY. - SVĚTLEMODRÁ... PĚKNÝ SVEZENÍČKO;).. .dnes v 12,40 z ČK kovaříkův DAF, řidič by mě pomalu nechal na zastávce, když jsem mu platil studentskou jízdenku 100-kč bankovkou..... má na tohle právo?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33721
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 11:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neměl by mít, ale je zvykem, že se řidiči platí přiměřenou částkou.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 13:13:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se to děje na budějovickém AN? Na několik stání je tam zakázán vstup i vjezd, jakoby se něco dělalo s povrchem vozovky. Nevíte o co jde?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 20:00:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Víme, povíme
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 22:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Tak díky no . Ne dělam si srandu, chápu. Doufam jen že nejde o nějakou vážnější závadu.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 10:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle jelo v sobotu v 18:05 do Prahy (z ČB)- 133101
 
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6317
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 11:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ech, to je stařenka...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 12:58:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jedna šotka z Týnce. DPmČB přijel.Prý jsem to neměl šotit. Ale je to nádhera
 
Omlouvám se majitelům za
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1017
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 15:25:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus 280.87 TAA 39-99 už není bílý.

Dnes vyjel s novou CVR Nyon. Tmavomodré a oranžové polepy celkem ujdou, ale většina oken je zalepená "celookenními" obrázky

A ještě páteční výluka. Comett zase vyvětral C744 TA 97-99, taky tam byla B952E 2C5 4116 a možná i Ikar TAJ 60-88 - v závodě totiž nebyl, neviděl jste ho někdo?
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2691
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 17:43:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Bobyk: Teda říct o dvacetileté, že je to stařenka...
Ale v případě busů je to pravda, nicméně sluší jí to.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2740
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 28. května 2007 - 10:56:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Pěkný... Akorát ale nepřijel DPmČB.
Majitelům se za šotku omlouvat nemusíš, spíš naopak.

R_b: Hm. Kdy by řekl, že se na Ikarusu kdy dočkáme "jeskyně". Jsem zvědav na fotku...
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 28. května 2007 - 11:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky jsem to myslel ze srandy DPmČB
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 15:40:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna:No na Mercury se začal trhat ten novej povrch, aspoň co jsem zaslech.
P.S. Ale neručim za to...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1885
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 18:39:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem jel do práce tím novým Arwayem (světlemodrým) a musím říct, velmi příjemné svezení. Dovedl bych si tím představit i delší jízdu než jenom do Ševětína.

A ještě jedna poznámka: od září bude MHD v Třeboni zpoplatněna. Tarif mi zatím není znám. Doposud byla zdarma.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 19:22:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

29.05.2007
Mezinárodní linka Kaplice - Freistadt

Od 2. 6. 2007 do 26.10.2007 bude
v provozu mezinárodní linka 000070
Kaplice - Wullowitz Zoll - Freistadt Stifterplatz,
provozovaná naší společností.

Linka nabízí celkem čtyři páry spojů, které obsluhují všechny zastávky po trase a budou přepravovat
i jízdní kola pro zájemce o cykloturistiku v Horním
Rakousku.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 19:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: já sem s nim jel - světle modrá - ve čtvrtek ze školy - a svezení rovněž perfektní:-) Škoda jen, že to nejezdí pravidelně... aspon mi do ČK jezdí SORy s KLIMA... a mnohem lepší než SOR C12.
------------------------------
Jaký autobusy plánuje ČSAD JH zavést na cyklolinky? O5 MANy-hranatý, nebo něco pohodlnýho, aspon do Slavonic a dál do Poddyjí... ?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 23:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

?artine: Freistadt jezdí už dlouho, jako Bad Leonfelden.
ČSAD JH cyklolinky nejezdí, je to JIHOTRANS, a slavonice už se pojedou 3 sezonu a Vranov poprvé a je tam nááááááádherně.
Já se s 7535 vezl z Brna, a je to skvělý.

Venco:myslím, že už se tam platí dnes v Třeboni - 5Kč, je jedno kam jedeš.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 23:18:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JH = myslel sem jihotrans:-)
7535 - neni to ARWAY? Jenom možná bych měl malou vátku... na mojich 202 cm by mohl mít větší opěrky hlavy
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 00:48:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobře, tak používej JIH, jinak JH=Jindřichův Hradec
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirouš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.22.38.253
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 17:42:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pánové,dnes jel tmavý Arway ČSAD JIHOTRANS v 16:30 na linku Libníč,Jelmo...Zítra jede opět Brno.Je to jak báseň...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 17:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


A proč ta Freidstadská linak nejezdí z ČB? Při cenách na síti OeBB by se to určitě vyplatilo... a ještě lépe se zajíždkou do ČK, to tolik delší by to nebylo...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33913
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 17:51:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rakušáci do Budějc linkovým busem nepojedou a pro Čechy je EURegio za pár korun... (Navíc jsou to docela nárazové přepravy, takže celková ekonomika linky asi slavná nebyla.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 391
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 18:15:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martine240025: Víš ta linka je z nouze cnost, je to jen kvůli tomu, že Akciovku vlastní Pošťáci, proto se to jezdí, ale žádná sláva to není, mi věř. A z Budějc jezdí B.Leonfelden a to jen kvůli pár studentům, jinak by to taky nejezdilo.Dřív to jezdil Josa smluvně a Akciovka to přebrala a udělala 000069.Proto ted nejezdí do půlky září - děti v Rakousku mají prázdniny.

Možná se budou jezdit cykloobusy z Vyšáku, ale loni jezdily prázdný do B.Leonfeldenu

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 19:27:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kebule: No toho jsem se obával... :-/ Tak uvidíme jak si s tím poradí.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2432
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 19:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak sem dám jednu z posledních návštěv Krkonoš jedné nevyužité končící linky
 
 
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Gtlukáš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: na první fotce to nevypadá, jako nevyužitá linka, ale jinak foto je
Mpilat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:23:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem ještě zvědavý na podobnou linku Hradec Králové - ČB, která díky "mazané" konkurenci ztácí také své cestující....
Mpilat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a když jsme u toho, přidávám ještě historický JŘ této linky z roku 1976...Je vidět, že se skoro vůbec nic nezměnilo....
 
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 846
Registrován: 3-2004


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mpilat: Něco se změnilo, ten jř. z roku 1976 má delší časy a linka jezdila až na Lipno.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A s kym jezdí víc lidi na lince ČB - HK ?
A kdo tma posílá lepší autobusy? CAR - TOUR má i Aytase, Mercedesy a Renaulty a Connex? SORy? Karosy 936/956?
A měla by linka ČK - pec větší význam, kdyby se přeložila přes Havl. Brod či Jihlavu, i když by to bylo delší? Je to jedinej přímej bus, který jede RÁNO z ČK a ČB do HK a PARDUBIC?:-)
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 21:36:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ARWAY15
bude tohle tady taky brzo jezdit?:-)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 06:48:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta Pec v HK bude.Jezdit se bude úsek Pec-Čáslav. Osnado nechce jezdit až na jih, a Akciovka nechce ze zdola, třeba jen do Čáslavi.....
S tím HK uvidíme, ale když koukám na nádru, tak s CAR-TOURem přijede do ČB max.15 lidí.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1841
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 21:18:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025 : Cartour má kde co, ale v ČB jsem viděl akorát Mercedes a jednou HD12 (či GT11? - já si tyhle dva pořád pletu).

Mimochodem, dnes jsem koukal na onen označník číslo 33, který již není provizorní, ale definitivní. K sloupu je přidělán stejný čtverec s číslem, jako jsou na střeše na nohách. Jsou tam i JŘ a odjíždí odtud linka do Milána a jeden spoj do Vodňan. Soudě dle časových poloh těchto spojů je to zřejmě kvůli tomu, aby nemuselo být AN otevřeno až do půl jedné ráno.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 05:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, dnes Zárubovo setra:
4,25 Vodňany-ČB
5,10 ČB-Strakonice
7,05 Strakonice-ČB příj.8,30
10,05 do Vodňan

Viděl jsem jí v 5,00 na AN, nemám, neb jsem nebyl na to připraven, kolega nehlásil a vezl se s ní
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 05:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 33: Je to pro spoje kdy je autobusák zavřený, jak Mercury, tak nájezdová rampa. Bude sloužit i pro CYKLOTRANS, protože nahoru se s kolem nesmí. To stanoviště je tam min.14 dní. Po 10.6. tam JŘ přibudou
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1844
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 07:53:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Počkej, tahle verze už tam je 14 dní? No to sem byl slepej . A jak jsou cestující informováni, když přijdou k zavřenému AN? Ono já o tom nevědět, tak začnu být jako cestující celkem nervózní . Jinak díky za info o Setře, já jednu viděl akorát mihnout se okolo výstaviště ca před týdnem a pak na zájezdu na I.P.Pavlova v Praze ve středu, ovšem jsem vždy nestačil fotit...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 07:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všude je stanoviště č.33 i na plánku, na el.tabuli, na souhrnné tabuli, a když budou na informacích, tak jim to informátorky řeknou, cestující se ptají, kde je 33, to ještě nebyl ani označník, ani plánek s 33.JJ 14 dní minimálně.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2752
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 11:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Setru 3C3 8150 jsem dnes viděl přijíždět do ČB... Bohužel jela v protisměru a taky foto nemám. Vypadá moc dobře, Zárubovo nátěr jí sluší. Na AN na mě nepočkala, nestihl jsem...
Z Vimperka také přijela fungl nová Sorka C12 od ČSAD ČB, měla ještě převozní značku, ale již v jejich polepu. Překvapilo mě, že měla přední panel Em Test a byl funkční. Což je ve Vimperku vzácnost.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace