K-report
 

Archiv do 12.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Staré archivy » Archiv do 12.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 16:38:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: Jasný, no tak to se bere . Byla by škoda kdyby naše skvělé GO upadaly.

Mimochodem vyřazení č. 126 vítám, už bylo načase s ní něco udělat.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 21:21:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oni už přestanou jezdit "starý" trolejbusy a autobusy? Kort v těch ŠEDÝCH sedačkách v kloubových karosách se tak hezky sedí... a ty potažený jsou sice anatomicky dobře tvarovaný, ale po pár letech úplně tvrdý.... ... ale chápu to díky vandalům... v Oslu sem viděl prozměnu moderní tramvaj s měkoučkýma sedačkama... něco jako v SORu s nízkýma sedačkama....
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 09:54:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad vyřazování autobusů: Jestli dobře počítám, tak v posledních letech bylo nakoupeno 11 Citelisů (č. 156 - 166) a vyřazeno bylo 5 B741 (č. 101, 104, 120, 122, 126). To znamená, že i při kompletní kloubizaci linky 11 nám vzhledem k tomu, že letos přijde dalších 6 Citelisů, přebývá asi tak dalších 5 B741, což znamená, že by se mohly všechny ty B741 ze starší serie také vyřadit.

Další věc je, že kdyby se to takto udělalo, tak nám tu bude přebývat několik sólo vozů, ale u generálkovaných B732 bych asi neviděl důvod se jich zbavovat, protože jsou zatím ve slušném stavu.

A pak tu máme ještě elektrifikaci tratě na Velenice a budování IV. koridoru -> výluky, které spolknou jistě hodně busů, takže je také dost dobře možné, že si DP nějaké zálohy ponechá (nedivil bych se).
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1889
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 10:42:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: sice počítáš dobře, ale moc přebytků v kloubech není, protože díky důslednému zakloubení linky č.7 (kromě vrábečského pořadí 3/7) a jednoho pořadí linky č.6 (stabilně vůz č.121) se tak nějak motáme kolem nulového přebytku. Tudíž podle mě přebývá hafo sól, ale které nachází určitě uplatnění na té výluce a podobných chuťovkách.
Ale vozový park autobusů je za posledních 15 let největší, to je asi pravda, pikantní je, jak se u toho mění poměr kloubáků a sól: do roku 1998 jednoznačně převažovaly kloubáky, sóla byla v drtivé menšině, po 1998 se to obrátilo přesně naopak, kdy bylo mnohem více sól a kloubáky v menšině, teď se to díky přebrání 7 a 11 do kloubů zase srovnalo.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34003
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 10:49:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výluk bude ještě hafo a navíc stále blíže a blíže k Budějcům...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 13:32:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: Díky za upřesnění ohledně dokončení kloubizace linky 7 a jednoho kloubu navíc na lince 6, já jsem věděl, že na něco zapemenu. V poslední době je těch změn ve vypravování autobusů opravdu celkem hodně...

Mimochodem doufám že se DP ty výluky vyplácí, protože to vypadá, že kvůli nim udržuje už delší dobu několik autobusů ve stavu víceméně navíc, což samo o sobě stojí docela dost peněz. Ovšem jsl NAD vydělává tak je vše v nejlepším pořádku a jako bonux máme luxusní rezervy
sasa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 14:48:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ve 12:45 sem viděl jet přes dlouhý most směr výstaviště citelis s novou CVR.Byla patrně na ČSAD jihotrans.Má světle modrou barvu.Bohužel ev.číslo sem nezaregistroval páč sem ho viděl asi ze 300 metrů!Takže schválně kdo prfvní příde s jeho fotkou!!
Zdenek_masek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 17:49:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak vůz 165 má úplně stejnou reklamu jako 164 tak už máme 4 reklamy na mercury.
sasa: tak už to mohl být buď 159 nebo 166
sasa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 17:53:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

asi ano bohužel sem ji neviděl.A Na co je ta 4 reklama na to mercury?
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 17:54:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po lince 9 se dnes prohání č. 25 s novým lakem a IGBT výzbrojí (takže celká pochvala DP ), svezení je s ní pěkné až na menší vibrace při vyšších rychlostech.

Co se týče nových 25Tr tak jsem se dvěma projel (č. 70 a myslím 66) a až na sem tam vrzající plasty, což nepřekvapí, moc příjemné a tiché svezení.
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 18:04:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravní nehoda na křižovatce Rudolfovská x Na Sadech zablokovala provoz ve směru na Nádraží, takže příslušné linky musely objíždět přes Rudolfovskou, včetně linkdy 9, které u Grandu zahnula doprava a Žižkovou a Průmyslovou ulicí dojela k železniční poliklinice a pokračovala do Vrbného. V druhém směru bylo Senovážně nám. zřejmě průjezdné.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1858
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:34:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak vůz 165 má úplně stejnou reklamu jako 164
To jako úplně stejnou na Cropp Town??? Čili přední část červená? Já tomu teda moc nevěřím...

citelis s novou CVR.Byla patrně na ČSAD jihotrans.
COŽE? To je trochu víceméně podivné. Hlavně aby to nebyly nové autobusové barvy .

Vůz 25 jsem sice neviděl, ale jednoznačně velká pochvala pro dílny troleybuszove!
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
sasa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 23:14:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nevým jestli byla na ČSAD Jihotrans,jak říkám viděl sem ji z dálky z boku a pak ještě z dálky ze zadu.Nechme se překvapit.Jediné co vým na 100% je že byla světle modré barvy,alespoň zadní část vozu.Stačí zjistit jáke to bylo ev.číslo.Jel ve 12:45 směr výstavyště z centra!Tak uvidíme!!!!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 18:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedná se o e.č. 159 (dnes na lince 19) a je to reklama na jakési lázně nebo něco podobného u Gmündu.
Zdenek_masek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 20:06:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak dneska sem koukal na 165 má CVR podobnou jako 164 takže se omlouvám přední čelo má šedé bohužel už nevím na jakej obchod ale je dost podobná té 164
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 09:30:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám a nestačím se divit... To že tu máme 2 TESCO-busy (194, 268) na speciální lince 41 jsem pochopil, ale rozrůstající se flotila Mercury-busů - 161,163,164,165 mě celkem překvapuje. 166 zatím pořád bílá.

(Příspěvek byl editován uživatelem Kosťa.)
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1865
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 17:42:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

165 má CVR podobnou jako 164
Hmm, akorát ten zadek, předek je úplně jiný a navíc není šedý.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1892
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 19:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no je to docela podobný, to ne, že ne. Když jsem to viděl z boku, tak jsem taky váhal.
Díky všem za informace o vozech, ač jsem také pochyboval, ukázaly se jako pravdivé. No nepamatuju víkend, kdy by se polepily tři busy.
Jinak je dobře, že se vcelku líbivé reklamy "Mercury" rozmáhaj. Lepší než bílý bus.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2756
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 19:57:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotky nových reklam na Citelisech 159 a 165 jsem dal sem. Ta modrá nevypadá zle, ale reklama je poněkud nevýrazná a suchá. 165 vypadá mnohem líp.
Mmch. byť mi reklama na ČSAD Jihotrans připadala trochu ujetá a nedovedu si jí představit, tak pokud se někdy náhodou na voze DP objeví, myslím, že na ní budou hesla něco ve stylu "od září Vás vozíme my" apod.

Je pěkný, že 10 z 11 Citelisů má CVR. Zato 25Tr jsou na tom přesně obráceně, CVR má jen jedna (z 13kusů).. Je to škoda.

Zajímavostí dnešního dne bylo, že jezdily všechny tři rábice a všechny tři 21Tr na l.15. Zato 25Tr docela stávkovaly, moc jich venku nebylo a nebo mi unikaly.

Kosťa: No 166 je pořád bílá, dneska byla na 1če. Mercury Centrum prozatím láme rekord, největším zadavatelem reklam byl Bosch, celkem tři vozy.

M__r: Já se obávám, že tentokráte má Zdenek_masek pravdu. Jako podklad pro přední část je šedivá a vzhledově se docela 164ce přibližuje, byť je jiná...
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1867
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:16:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Mno mě to teda šedý nepřijde, ani na fotkách mi to tak nepřipadá . To samý si myslím, že se 164 a 165 nepodobají, ale to je vše na subjektivním posouzení... Jinak souhlas, 159 je těžce nevýrazná, ač barvy pěkné.
Pokud jde o 25Tr, tak jich ve vozovně bylo pět, ale pouze jedna byla u těžký, zbytek normálně na výjezdových stopách, čili mi spíš přijde, že prostě se na ně náhodou nedostalo...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
sasa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.200.172
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:26:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu se zeptat,jelikož tomu nějak nerozum a zajmá mě to proč se nedávají reklamy na 25Tr ale spíše na citelisy?Díky
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1872
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sasa: No hlavním důvodem bude fakt, že na drážní vozidlo nelze podle nařízení Drážního úřadu vylepovat cokoliv přes okna (letáky uvnitř, CVR). A vzhledem k tomu, že bílá plocha na 25Tr je strašně malá, dávají zadavatelé přednost Citelisům, protože za v podstatě stejný peníze mají mnohem větší a výraznější plochu.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2759
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Já nevím jak ti to popsat, ale opravdu je podklad šedý.... Sice dneska nebyly světelný podmínky na focení nic moc, ale myslím, že to snad vidět trochu je (zejména v porovnání se střechou, která je bílá).
 
 
Jinak co se týče podoby, no pravda je, že jako vejce vejci to není, ale určitá podoba tam bude...

sasa: Je to tak jak popisuje MR. Prostě všude jinde to jde, u nás holt úřady, klasika...
Několik světlých vyjímek bylo (42,14,08), ale dlouho nevydržely...
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1873
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 21:22:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Já ten vůz viděl, ale pravda je že jsem nestačil zkoumat, ale na té druhé fotce to je nějaké našedlé, no budiž no .
Několik světlých vyjímek bylo (42,14,08),
To bylo pokud vím ještě před zavedením tohoto opatření, vzpomínám si, že se to z těchto vozů z oken sloupávalo a dál s tou CVR jezdili. Výjimka byl spíše vůz 65...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 21:51:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad reklamy na t-busech: Pravdou je že reklamy znamenají pro DP nezanedbatelný příjem, který určitě potřebuje, na druhou stranu ale jsem jako cestující radši, když přes okna nic není a z vozidla je dobře vidět. Takže upřímně řečeno jsem tak trochu rád že alespoň trolejbusům se zalepovat okna nesmí.

A č. 20 dokazuje že lze udělat velmi pěknou reklamu i bez přelepování skel. Na 25Tr by to ovšem šlo těžko, to uznávám, protože plocha mimo okna je opravdu dost malá.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1876
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 22:02:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: Abych pravdu řekl, tak na ty průhledné reklamy na Citelisech jsem si již zvykl a vítám je při slunečním počasí, protože skrz ně moc nesvítí. Na druhou stranu mi pijí doslov krev vozy typu 154 (reklama na oknech je jen průsvitná, čili není nic vidět) a hlavně 209, 216 a 217. Tam je vidět kulový.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 06. června 2007 - 17:31:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Ano, na ty reklamy co přes ně je vidět (naštěstí už se jiné téměř nedávají) se zvyknout dá, ve slunečném počasí mohou i pomoci. Ale přesto je to pro mě určité snížení komfortu. A jak jsou dobré když svítí slunce tak jsou špatné když prší protože to pak někdy není nic vidět ani přes ně.

Ale jak říkám - respektuji, že DP příjem z nich potřebuje.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1885
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 21:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak za chuděru 124 na 104 jezdí vesele Éčka. Včera 149, dnes 150. Jsem zvědav, jestli se tam objeví i 154, která ještě držák má (měla by - dlouho jsem ji neviděl - kupodivu )
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 22:12:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Asi mi něco uniklo, proč to?
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2764
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 22:37:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: 124ka se minulý týden stala obětí nějaké nehody. VB jí viděl napasovanou na chodníku v zastávce Družba, IGY směr centrum v té konstrukci přístřešku. Já jí tam viděl stát taky, ale zdálo se mi, že pouze zdechla a řidič jí proto provizorně odstavil na chodník, aby moc nepřekážela.. Ale fakt nevím, mě se zdála jinak v pohodě, ale jel jsem jen kolem.
Každopádně nejezdí a místo ní jezdí zmiňovaná éčka, jednou jsem zaznamemal i SU 12 224.

M__r: No já nevím, poslední dny vídám 15m Solárka denně. Třeba 154 skoro každý den. 155ka má klasicky opět podřený zadní pravý roh. Nezávidím řidičům jízdu v městském provozu s tímhle typem vozidla.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 23:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

154 dnes na lince 19. Patáctimetrové vozy, byť s řiditelnou zadní náprvou nejsou ideální auta pro městský provoz.
Jen taková poznámečka: Ať jsou Solarisy Urbino 15 jaký chtějí, motoricky jsou, myslím si, maličko jinde než Citelisy. Klasik by možná řekl, že by Solárko naškubalo "delfína" kdy by si vzpomnělo. Každopádně slalom mezi auty, cyklisty, případně po rozbombardovaném úseku u Kohinooru je asi snazší a příjemnější s Citelisem. Nehledě k tomu, že pokud si Solaris stoupne natěsno k obrubníku a vyjíždí s větším zarejdováním hrozí to, že zadní část vozu nadejde až nad chodník a z toho jsou pak ty oškubaný pravý zadní rohy.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2765
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 09:01:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosťa: Přesně tak. Proti Solarisům nic nemám, ale ty 15m jsou tragédie...

Dnes ráno došlo na výjezdu z točny v Nemanicích k nehodě osobáku a trolejbusu. Neznámý trolejbus zřejmě vyjížděl z točny a asi z boku do něj napálil Volkswagen Polo. Polo zkrácené o 1/4 minimálně, trolejbus jsem neviděl, ale zůstal na silnici dobrý bordel a množství tekutin (asi z osobáku). Jako náhrada se chvilku, asi jedno kolo, motal na lince 2 Citybus č.219. Minimálně spoj na Borek měl cca 30 minut zpoždění, pokud nebyl zezadu při brždění na výhybce atakován právě on.....
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1886
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 12:20:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: No k Solarisům mám pár výhrad, ale že bych je vyloženě nesnášel to ne. Co ale odsuzuji je 15m varianta - do města naprosto nevodný vůz a stejný názor mám i na 15m Citaro, taktéž mě nenadchlo. Čili 15m nee!
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34145
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 13:17:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to abys peřstal jezdit do Pbic. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 14:49:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak 124 dnes na 104 a s novou metalízovou CVR na nějaký auta.
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 4-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 14:52:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Solarisy: Že by motoricky převyšovaly CityBusy resp. Citelisy to bych teda neřekl...

ad č. 124: Takže nejspíš žádná oprava po nehodě ale nová CVR
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2766
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 15:39:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Tak to je dobře. Takže jak tam tuhle stála, tak jen nejspíš zdechla a řidič jí odstavil na chodník.. To je dobře.

Mmch. na lince 9 dnes jezdí 15TrM č.55 bez reklamy. Reklama byla sloupnuta celkem šetrně, jen jsou vidět původní odstíny bílé, proto je trochu strakatá. Na zadním čele chybí veškeré označení, zezadu vypadá jak funglovka..
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 23:27:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vibrátor v ceně jízdného
Kde???
Zadní sedadla kloubáku DPM ČB č. 130 při volnoběžných otáčkách motoru
Ženy neváhejte!!!
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1887
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 00:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: Ač nerad, musím říci, že Solarisy mají naprosto parádně živé motory. Ta Iveca jsou celkem líná...
Pokud jde o 124, tak je mi divné, že by se CVR lepila týden, čili nehodě osobně věřím.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 04:16:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Ten neznámý trolejbus byl č. 51, více tady bohužel nemůžu uvést.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1895
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 09:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo nevěří, ať tam běží, ten první držák střechy hned za zastávkou byl parádně vohlej ještě včera.......
Pokud ji řidič odstavil na chodník, tak je to asi jasné, protože tam jsou ty držáky těsně u silnice a jsou poměrně nízko, tudíž jakékoli vjetí na chodník znamená tutový kontakt s nima

(Příspěvek byl editován uživatelem vencabocku.)
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mr4k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 7-2004


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 12:18:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono porovnavat autobus podle vykonu motoru mi prijde zcestny, zvlast kdyz je mozno si vybrat z nekolika vykonovych verzi. Navic jak podstatny je u autobusu, jestli zrychli na konkretni rychlost o vterinu rychleji nebo pomaleji.
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 12:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vidím, že se tu dnes řeší spíš technická stránka věci.

Kontrolní otázka:Nejel jste někdo včera mezi 21:30 a 2:30 nějakou linkou, která má zastávku u ratolesti?
Ptám se, protože opět probíhala velkolepá revizní akce. Původně byla naplánovaná v uvedeném čase u výstaviště a na družbě nakonec to od výstaviště přesunuli k ratolesti (ono postávat mezi přiožralými lidmi na zastávce (pivní slavnosti)). Každopádně to stálo za to, 2 party revizorů, měšťáci i státní policie, zmatlaný návštěvníci slavností atd. Spoj bez černých pasažérů byl asi výjimkou, vozy nabíraly max. 3 - 4 minuty zpoždění. Revizoři se chovali profesionálně a šlušně.

Moje soukromé zamyšlení na závěr: To je fakt tak baví jezdit pořád na černo? Jestli to není tím adrenalinem, když potom "hledají" jízdenku po kapsách, nebo se handrkujou s revizorem. Jen dodávám: víc takových akcí.

M_r: Vidíš, o co jsi přišel?
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1896
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 13:50:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud jde o 124, tak je mi divné, že by se CVR lepila týden, čili nehodě osobně věřím
velmi dobrá úvaha. Samozřejmě reklama se nelepí týden, ale jeden, maximálně dva dny. U této reklamy jde ovšem (a to již podruhé) o stejný "problém". Zadavatel této reklamy dbá pečlivě o to, aby byla reklama v dobrém stavu, stále čitelná a aktuální..... A neváhá v případě opelešení reklamu obnovit. V minulosti se to již tak jednou stalo, kdy opelešená reklama (tenkrát na voze 143) se inovovala s tím, že byla předána na jiný vůz, tehdy byl na dílnách po ruce vůz č.141 čerstvě po laku, tak se reklama předala tam. Tentokráte holt byl při renovaci po ruce na dílnách odstavený vůz č.124, tak se reklama přenesla na něj.
Jsem rád, že alespoň někdo přemýšlí hlavou......
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1889
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 21:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosťa: Ale ve 23:40 už u Ratolesti nebyli - vracel jsem se tudy z Boršova domů Ale jinak souhlas, jen více takových akcí!!!
Vencabocku: Tak, tak! Navíc jsem koukal, že u té Družby jsou ty části střechy ohlé...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1893
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 21:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr4k : My porovnávali to, co zde máme. A to co zde bylo napsáno Kosťou, je holý fakt.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 23:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Tak to měli možná pauzu, protože když jsem se tudy vracel já (linka 53, s odjezdem od nádraží 0:15), tak jeden z revizorů kontroloval i řidiče DP.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1911
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 16:25:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak začínám mít obavy o vůz 09. V provozu byl naposledy ve čtvrtek na šejdru se svým řidičem. V pátek již řidič jezdil s něčím jiným, dnes taktéž. To samé je i u vozu 06, v provozu jsem jej viděl v pátek, dnes jezdil jeho řidič s 02. No je možné, že to mají za sebou... Jinak jsem dnes jel i vozem 137 a to je další adept po 136. Převodovka si dělá co chce, čili jízda opravdu úžasná.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1897
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 18:10:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: jo tak ono to ještě vydrželo? Já s tím jel první kolo do práce a převodovka měla hodně blízko k destrukci.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 19:14:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

www.dpmcb.cz :

Odklon linky č. 6 a 16
Z důvodu provádění stavebních prací nelze projet ulicí F.A.Gerstnera, proto s okamžitou platností ode dne 11. června od 14:20 do středy 13.června je dočasně zrušena konečná zastávka "U Zimního stadionu".
Změna se týká všech spojů linky č. 6 a 16, které končí v zast. "U Zimního stadionu".
Nejbližší možné náhradní zastávky jsou U Soudu a Ludvíka Svobody.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1912
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 19:31:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: Cože? Ono to tak jezdilo už od rána? No já bejt řidič, tak si vybrečím náhradní vůz, protože jízda byla strašná - cukání, proklouzávání při přeřazování, no fakt "pohodlí".
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1898
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 19:52:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: jo jo, hnedka od rána.
Jinak jsem zastihl v půl šesté odpoledne vracející se konvoj sól z táborské výluky. V čele jela 198, pak tam byly minimálně tyto vozy: 279,272 a 280, možná i další.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1913
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 20:02:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: Zajímavé je, že se to tam objevilo tak narychlo. Za to je třeba pochválit!!! No jsem zvědav, co ty končící vozy budou mít napsáno na BUSE. Nápis "6 U Soudu" by se mi líbil .
Vencabocku: Diky za info.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2774
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 08:53:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby náhodou někdo potkal nějaký autobus DP s novou reklamou na řadovky ve Vrátě, tak dejte prosím vědět na jaké lince...Měl by jezdit od včerejška. Nevím na jaké voze ani jak vypadá, snad jen že to má být CVR a na kloubáku. Já osobně typuju nějakou starší B741.
Díky předem. Mám snad poprvé a asi naposledy v popisu práce najít a vyfotit firemní reklamu. A jak to tak bývá, nebudu mít na ní štěstí.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1921
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 09:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Za chvíli jdu do města, takže když potkám, dám vědět . No a mě by se taky líbilo mít v popisu práce focení .
Já osobně typuju nějakou starší B741.
Co takhle 125 (119 je bílá i dnes, viděno z okna)? To se mi jeví reálněji. Pak by to znamenalo hledat na šejdru linky 7 .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2776
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 09:14:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Já taky nemám nic proti.. Ale bude to opravdu jen jednou, víc reklam nebude...
Jo, 125 mě napadla, protože jiné B741 drží většinou silou vůle a reklama nevim nevim. Ještě možná 134. 119ka to opravdu není, taky jsem jí viděl. Plechařinu má opravenou i 137, takže kdo ví. B941 to asi nebude, na tomhle typu reklamy postupně končí a už se ani neobnovují.
šejdru linky 7 - to jako znamená, že 125 jezdí na šejdru l.7? Nevím, moc to nesleduji, ale na 7 vídám pravidelně 147 a pak se to různě střídá. Mě by vyhovovala linka 1, vyfotit jí ve Vrátě přímo u řadovek by se líbilo.
No necháme se překvapit.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1924
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 09:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Za poslední měsíc jsem vůz 125 viděl pouze na šejdru linky 7, s výjimkou jednoho případu, kdy jezdila na šejdru na 1. Ono i ten zbytek na 7 tam je víceméně denně - např. 133, 144, 145 a 147... 134 by to být mohla, 137 nee, ta byla včera bílá a vypadal, že se každou chvílí rozsype . No a co 166, tam by se CVR nelíbila ?
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1710
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 15:14:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neměl by někdo prosím fotku/y tratě na Borek s řetězcovím zavěšením? Zajímalo by mě, jak to vypadá, protože tohle mělo být i u jedné naší plánované trolejbusové trati. Tak mě zajímá, jak to vypadá. Díky.
24.8.1952 - 55 LET TROLEJBUSOVÉ DOPRAVY V OPAVĚ
Linka č. 1: Stadion - Dolní náměstí - Divadlo - Nemocnice - Englišova - Divadlo - Hrnčířská - Stadion


PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1925
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 16:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: No upřímně to vypadá dost neesteticky, ale na takových dlouhých úsecích to je celkem praktický. Foto jsem zaslal mailem.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1711
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 16:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Moc dík. Asi tak nějak jsem si to představoval. U nás totiž měla vzniknout meziměstská trať a právě toto tam mělo vzniknout, samozdřejmě z důvodu úspory sloupů. Ještě jednou moc dík.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
24.8.1952 - 55 LET TROLEJBUSOVÉ DOPRAVY V OPAVĚ
Linka č. 1: Stadion - Dolní náměstí - Divadlo - Nemocnice - Englišova - Divadlo - Hrnčířská - Stadion


PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace