K-report
 

Archiv do 15.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 15.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33938
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 02:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na výluce z Cerekve do Veselí včera za R 860:
TAK 26-36, 2C1 0110 a HD 12 (SPZ/RZ nevím, seděl jsem uvnitř :-))

V HC připraven ještě jeden (asi) Popp a v JH pak 3C1 1313 a TA 92-07.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 12:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hustý, čekal sem, že záruba nasadí SETRU na Prahu....:-)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33979
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 19:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě mi tu projela jakási R8BA. Nevíte o tom někdo něco? :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 21:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte, kde jezdí RAvjeácká nová Bova? NA lince sem jí neviděl... přesto to je linlkový provedení... ale na naší školní lince jezdí jinej řidič...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1029
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 23:33:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zase nějaký ten "fotoseriál"

Nejprve si dáme nový servisní vůz divize MHD Comettu Plus. Polepy hlásají "Jezdím na CNG" (ještě mají plynové Punto, ale to mi zatím úspěšně uniká ).
 

Pak tu máme novou reklamu na Ikarusu 280.87 TAA-39-99.
 
 
 

Tohle už znáte.
 
 

Konečně jsem se taky dokopal vyfotit si nejmladší zastávku v síti MHD - Čekanice, pečovatelský dům. Jezdí sem spoje "X" , které jsou úředně součástí linky č. 21. V Pd sem jede 2x, v So 3x a v Ne 2x.
 

Když už jsem byl v Čekanicích... Tohle se spolu s celou ulicí předělávalo už vloni, ale teprve teď proběhly sadové úpravy. Zastávka Čekanice, rozcestí. Původní čtyři zastávky (zvlášť pro linky 20 a 21) za křižovatkou, byly sloučeny do dvou v jednom rameni křižovatky, kde společně zastavují autobusy obou linek.
 

Tohle se mi jen tak připletlo do cesty v místě, kde jsem ještě nikdy nefotil.
 
 

A na závěr něco z linky č. 41.
Točna Lužnická, u Přibíků. Trochu podivný název má svou logiku, v tomto místě před mnoha lety fungovala továrna na výrobu zrcadel - fa Přibík. Její odkaz je patrný i v názvu hospůdky v pozadí (přímo nad autobusem).
 

Stejný vůz jsem pak vyfotil při příjezdu do příměstské části Záluží...
 

...a chvilku poté i na cestě zpět do města. Zastávka Hlinice, rozcestí mě stále více překvapuje, jak je využívána i přesto, že leží v polích mezi Zálužím a Hlinicí (foceno v sobotu v podvečer)
 

(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 17:05:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, dnes Setra od Záruby jezdí Budějovickou Prahu.Snad bude jezdit i zítra
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1890
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 17:15:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a na vodňanské lince sem ráno přijel atmosek....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes mě míjela v podsrpském kopci ve Strakonicích nějaká dost pěkná C744 v modrém unifiku kromě zadního čela (scházel modrý pruh pod oknem). SPZ začínala 2C0 . Nevíte někdo, komu patří a k čemu slouží ? Přecejenom v jižních Čechách by se už daly spočítat na prstech jedné ruky a tuhle ještě neznám...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2761
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:29:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: To je přece Ibbrabuss Dobev a jeho krasavice... Jezdívá hlavně výluky, párkrát byla i v ČB, naposledy cca před 14 dny při pražské výluce. Dostkrát jsme tu o ní mluvili.
Mmch. má velkou naději na uchování do dalších let.
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2762
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A abych to tu ještě trochu vytapetoval...
Dneska jsem měl štěstí a zachytil jsem oba "resty" z poslední doby.. V ČB jsem potkal jednu ze dvou S 417 GT-HD od Záruby a v Krumlově se mi povedlo chytit Ramvejův nejnovější přírůstek. Oběma to sluší, ta Setra má moc pěknej nátěr.
 
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2765
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:55:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Jpribil:. Radost pohledět.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, to je ona, v reálu mi připadala hezčí. Přecejenom v unifiku je všechno pěkné. Dneska jsem se pohyboval na klatovsku a tam i přes nadvládu "plzeňských zelených" jsem potkal pěkných modrých unifiků hned několik.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1893
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Info z Krumlovských listů: do MHD Krumlov byl zakoupen první nízkopodlažní autobus. Je 12m dlouhý, včera se s ním zkoušely trasy, protože má ve předu delší převis, než dosud nasazované busy.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co to bude? Že by hrbatej?
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1894
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:34:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no uvidíme, buď BN12 nebo NB12, necháme se překvapit, ale značka je víceméně jasná.....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta Zárubovo Setra je opravdu . Doufám že přibudou časem další.

Houmr: Taky bych to tak viděl...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1881
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já si myslím, že by to dokonce mohl být NB, protože ten je maximálně dlouhý, ale uvidíme, co z toho vyleze. Každopádně značka je bohužel jasná .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 22:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Změny v jízdních řádech od 10.6.2007

Městský úřad Tábor, odbor dopravy sděluje všem občanům města Tábora, že k datu 10.6.2007 dochází k celostátním změnám v jízdních řádech.
U městské autobusové dopravy v Táboře dochází pouze k těmto změnám:

Největší změnou je ta skutečnost, že linky MHD č. 10 a 15 budou zajíždět k nádraží i ve směru od nemocnice směrem na Sídliště nad Lužnicí.
Dále poslední spoj u linky č. 11 ve 23:30 hod. ze Sezimova Ústí do Klokot bude jezdit ve všechny pracovní dny (dříve jezdil jen v pátek). Dále bude zaveden nový spoj v pracovní dny na lince č. 13 ze zastávky Planá nad Lužnicí, náměstí s odjezdem ve 22:43 hod.
Na lince č. 20 bude zaveden nový pár večerních spojů v pracovní dny s odjezdem ve 20:40 hod ze zastávky Tábor aut. nádr. do zastávky Tábor, Náchod točna a odtud ve 20:50 hod. zpět do zastávky Tábor, aut. nádr.
Na lince č. 30 budou prodlouženy večerní spoje v sobotu a neděli s odjezdem ze zastávky Tábor, Zárybničná Lhota ve 22:25 hod. do zastávky Tábor, Větrovy – dříve spoje končily na aut. nádr. Stejně bude prodloužen i spoj v pracovní dny z Radimovic u Želče s odjezdem ve 23:10 hod. až do zastávky Tábor, Zárybničná Lhota. Nový spoj přibude ze Zárybničné Lhoty do Tábora v pracovní dny ve 23:38 hod. a další dva nové spoje v sobotu a neděli z Větrov ve 22:51 hod. do Tábora na aut. nádr.
Poslední změnou je zapracování zastávky Tábor, poliklinika i u školního spoje linky č. 31.
Blíže viz vyvěšené jízdní řády. Proto doporučujeme všem cestujícím si dopředu zkontrolovat odjezdy „svých“ autobusových spojů.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34210
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 17:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera na NAD za R 642:
2C1 6747, TA 93-80, 1C1 2233, 2C0 9999, 2C1 0110

Samé vysloveně obyčejné značky.

Na Ikarus jsem sice štěstí neměl, ale jel jsem atmosou - vypadá velmi zachovale, a to i motoricky, jeli jsme velmi svižně.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 11:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bude někdy Ramvejácká BOVA - ta nová jezdit na linkách? Např. v 14,15 z ČK do ČB? Docela by to "natřela" SORu C12 KLIMA, momentálě s ARESEM15 to nejlepší, co tu jezdí... dnes se chystám jet v 12,40 s Kovaříkem...
A ten řidič, jak s ní jezdí - je na fotce, mě vozil 3 roky až do školy:-)
Dal někod vědět veřejně o tom, že končí pecák?
Dnes ráno lidi na něj marně čekali... byl aspon nějakej náhrandí bus z ČK do ČB?
A bude jezdit SETRA - zárubova - do Prahy?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 12:35:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martie: Já - vyselo to v ČB na autobusáku minimálně týden. Udělal jsem víc, než kdokoli jiný. V sobotu v poledne jsem to ztrhával
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1915
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 20:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A heleme se: http://www.isvzus.cz/usisvz/usisvz01009Prepare.do?znackaForm=6000794605001
Jen doufám, že to vyhraje něco jiného, než turek...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 20:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Já to vidím na tradiční MAN Lion´s Classic... Mimochodem to se vyrábí kde? Turkem předpokládám myslíš Mercedes Intouro, nebo ne?
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 20:43:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes odpoledne SEM SI TOHO VŠIMNUL I NA ŠPIČÁKU.
od 10.6. NESTAVÍ NA ŠPIČÁKU VE SMĚRU DO PRAHY KOVAŘÍK
11500000 bez DPH... neni to nějak málo na 3 autobusy? Btw, kolik tak stojí ARWAY, CROSSWAY, či jiné autobusy? Jenom sem slyšel, že NeoplanStarliner stojí asi 16 000 000 kč (ale to patří do trochu jiného soudku) ...
minulý týden sem se svez s novym kloubákem - Man Lion´s Classic - znatelně pohodlnější než předchozí verze...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 20:51:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MAN
kdy začne Jihotrans kupovat tyhle MANy ?
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2771
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 21:18:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_zlivský: No většina těhle lepších SPZ patří Zemanovi nebo Comettu... Všechny určitě dostaly náhodou.
Jel si jakou atmosou? C734 od Zemana nebo LC735 od Comettu?

Martin240025 (429): No tohle jsem dneska fotil na AN v Krumlově. Takže na AN inforamce byly.
 

Zděna: Turek je Mercedes Conecto, ale koukám, že se to přeneslo i na Many. Rozhodně mi jsou ale Many sympatičtější než "turci" Conecta a vůbec celý ICOM.

Martin24025 (281): To není Man, ale NOGE Titanium, je to jen postavené na Maním podvozku.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 21:37:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Jenže Connecto tak jak ho známe se přestalo vyrábět (teď se dělá nějaké nízkopodlažní, takové očesané Citaro) a v Turecku se místo toho myslím chrlí Mercedes Intouro (středněpodlaž.), který ICOM bude pravděpodobně kupovat v budoucnu.

Jinak jsou mi také sympatičtější spíš ty jihotransí MANy než ICOMí Connecta, ikdyž jsou to oba "lenoši"...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2773
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 22:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zděna: Souhlas. Zaplať pámbu, že už se Conecto nedělá...

A trocha odlehčení. V které jihočeské obci je focen tento snímek?
Mirbusák netipovat, poznal by minimálně podle vozu.
Chtěl jsem vzít víc i tu stavbu vedle, ale překážel mi barák a ono by to potom možná bylo lehčí.
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1899
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 22:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to netuším, jen vím, že je tam i pošta, kde jsem ještě nebyl
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34239
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 23:57:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
Spíš Zeman (2C0 9999?).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 413
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 06:38:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vím kde to je i bez vozu:-)

A ten Kovářík, tam nestaví kvůli té objížďce, jezdil by pozdě a neměl stanoviště v ČB.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
zon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.213.199.210
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 08:09:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to Křemže.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1919
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 08:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jasně, Křemže. Já tu nad tím dumám, kde to je a přitom vím, že jsem tam byl. No, aspoň někdo to poznal, díky zone.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2775
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 09:07:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Pokud to byl 2C0 9999, tak je to čtyřka ex ICOM, tj. to atmosa není... Nebo se mýlím? Je to jedno, hlavně že atmosy občas jezdí.

Mirbusak: O tom jsem nepochyboval... Jen se zeptám, CE 37-75 je budějcká? Já jí teda mám spojenou hlavně s JETE, na lince ČB-Křemže jsem jí viděl poprvé...

Přesně tak, je to Křemže, chválím. Já bych to asi na téhle fotce nepoznal, protože jsem tam byl asi dvakrát a to ještě nebylo to náměstíčko po opravě jak vypadá na fotce. Já bych asi hodně váhal, navíc by mě spletl ten bus, ten vždy patřil do Tejna, který do Křemže fakt .
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1922
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 09:11:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: No právě ten bus mě zmátl nejvíce a marně jsem přemýšlel, kde v okolí Tejna by to mohlo být .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 10:07:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U Zemana zapomeňte na to, že jen takhle podle SPZ určíte o jaký autobus šlo. Včera jela na výluce fialová LC a můžete tipovat, co měla za SPZ

Jinak tady odkaz si můžete přečíst, co se chystá, je tam dole odkaz na PDF-ko.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 11:21:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JP: Jezdí spoj 320100/2 a 9.Je Tejnská na JETE, jenže řidič je z Křemže a tohle jezdí před a po JETE.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1900
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:00:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, no tak to jo, taky jsem v duchu projel všechny vsi v okolí Tejna........
V Křemži jsem já osobně nikdy v životě nebyl, tak alespoň vím, jak to tam vypadá
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1929
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: A hlavně víš, kde hledat poštu . Jináč já jsem byl v Křemži jen jednou, ale celkem si pamatuju jak vypadá. To, že jsem tam prostě musel potkat dvě SORky je věc jiná .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra bude v CK na a.n. představen a uveden do provozu nový nízkopodlažní autobus MHD. Bude jezdit na tzv. "kolečku", jinými slovy "všelince", která postupně vymetá všechny části města. Mmch i to bude změna, protože dosud každý spoj zajišťoval nějaký z čekajících linkových busů.

No a už jste ho někdo viděl? Jaká to je SORka? (v překvapení v podobě něčeho lepšího moc nevěřím )
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Co vím, tak ho hlavní sledovač linkové dopravy neviděl, čili jsem zvědav, co to bude... (na zázraky též nevěřím)
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1903
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:52:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to tam kvůli němu hlavní sledovač asi 2x jel....
Zajímavá studie ohledně Tábora, některé prvky jsou tam velmi zajímavé. Jednak intenzivní zavedení zastávek na znamení, jednak součinnost s připravovanou jihočeskou integrací
Ty nejbližší prvky (taktový provoz.....) jsou také zajímavé a určitě přínosné
Doporučuji pročíst
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 18:00:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencoco dneska, vše OK??Zítra na tebe prý bude "čekat", ale máš jezdit včas
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1904
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 18:19:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska jsem jel o hodinu dřív. Ale je hodnej, zítra ho využiju. Dík.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34255
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 18:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
Prostě jedna z těch pěti značek, jak jsem vypsal... Ale pokud jsou putovní, tak to je pak těžký.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 22:49:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kde a v kolik bude představen? Ten SOR CK ?

Tohle je 7,5? Nebo 8,5?
 
Ta nová ramvejácká bova vozí - teda aspon dnes, zaměstnance jisté továrny v prům. zone - tuším Zambeli...
znáte tenhle autobus? Dnes nabíral školku u bazénu v ČK před gymplem... vypadal docela rezavě...
 
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 22:59:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ten sor bude asi 9,5
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1938
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 23:03:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten SOR je 9,5. Ten autobus je známý, jezdíval svého času i na výlukách za ČD, patří tuším Poppovi.
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2778
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 07:17:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: To je Sor C9,5 focený tuším nahoře na Plešivci.. Konkrétně tenhle s ještě jedním občas zaskočí na městské.

M__r: Ale né. Je sice známý, na výlukách se objevuje, ale Poppovi nepatří. Patří nějakým záchranářům či co (přesně bych se musel podívat), má to mimo jiné napsaný i na předním transparentu. To jenom na fotce jede asi pro Poppa, viz cedule fláklá za oknem. Autobus stává v tom prostoru mezi Vrátem a Hůrami, kde stojí v oploceném objektu nějaké stavební firmy.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1939
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 08:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Jo vlastně, tuším potápěčům, či komu. Ale pro Poppa jezdí dost často...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1051
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 12:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O tom představení SORu jsem to slyšel v rádiu. Má to být na autobusáku, ale nepatuju si v kolik hodin. Bude to nejspíš taková ta politická taškařice, má tam být starosta a já nevím kdo ještě, bude asi střihání pásky, žranice a tak

Ten SOR nebude focený na Plešivci , tohle bude dole na výjezdu ze zastávky Špičák.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2779
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 12:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Přesně tak, omlouvám se za kravinu, která se mi v poslední době stává čím dál častěji... Detailně jsem fotku neprostudoval a hned jsem plácl Plešivec, kde jsou podobné zatáčky dvě i s paneláky, ale trochu jinak uspořádané. Navíc za ním je vidět další vůz a ta reklamní deska, čehož jsem si všiml až teď...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska sem byl na busáku v ČK okolo 14,30, ale žádný SOR ani žádná taškařice tam nebyla.... ale jinak tam stály dvě vozidla "ZELENÉHO ŽIVLA", alias KODISP...
to isuzu vypadá docela hezky:-)
 
 
a Neoplan
 
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 20:33:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z BUSportálu:
Setkání historických autobusů 16. června 2007 v Českých Budějovicích.
Začátek akce je v areálu společnosti ČSAD Jihotrans v Pekárenské ulici v Českých Budějovicích v 9.30. Mezi 13. a 14. hodinou je plánována návštěva nového autobusového nádraží na střeše obchodního centra Mercury, kde by mohlo být už mj. doopravdy pokřtěno očekávané kroměřížské "eróčko". Odpoledne se pak kolona autobusů vydá se zájemci na výlet do Třeboně a zpět.

O tomhle asi budete mnozí vědět..
Já bych se rád přišel podívat, ale v Sobotu musím jet v 9,35 do Krumlova a přijedu okolo 19,50...
Budu mít šanci vidět něco před začátkem/okolo8,00 - 9,00/ nebo večer, po 20. hod?
Díky za informace:-)
Sysel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 09:49:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: včera jsi třeba mohl na place už vidět tohle
 
. . . . . . . . . . . . . . . . ale dneska už je to tajný
Já jsem chcuk mít Krokodýla ....................... a už ho mám;-)
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 10:55:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Táorská B961E 2C5 4117 je zpátky! Dnes už jezdí, kde jinde než na 11/13/16.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 416
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 17:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kovářík jezdí s ISUZU linku 133101?WOW to budou asi ty rychlíci.Nj WIEN nejezdí, tak někam to posílat musí. Hlavně, že má povolení za oknem, k vjezdu na AN v ČB.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 20:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a od 10.6 jezdí ISUZU v 15,30, bez zastávky na Špičáku... přidal novej spoj v 19,15, nebo alespon sobotní, čímž mi udělal radost:-)
Bylo by možné se tam podívat třeba v pátek? Po 17. hod... když tak mě kontaktujte nejlépe formou SMS na 736400512
Sysel: Není to jeden z prvních "velkých" autobusů?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34288
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 02:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
Jak je to vlastně s vejškou? Jak moc vysokej bus se na střechu vleze?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Sysel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 07:00:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: Je to Škoda 706 RO v linkovém provedení.
Já jsem chcuk mít Krokodýla ....................... a už ho mám;-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace