K-report
 

Archiv do 19.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy v Hradci Králové » Staré archivy » Archiv do 19.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3007
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 21272: Já Ti pošlu něco, co jsem vymyslel už v roce 2003. Ještě to mám na mailu, tak Ti to pošlu.
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:47:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ale na druhou stranu běžej novinama asi měsíc zprávy o integraci doprvy mezi HK a Perníkovem. Má to fungovat na základě Městské/Perníkovské karty, nejdřív na vzájemný uznávání EP a časovek, později ve vlacích ČD a autobech Connexu VČ. Zajímalo by mě jestli to bude teda VYDIS nebo ne. Za další se mulví, že to bude základ Integrace dopravy v Perníkovském kraji...tak nevim...
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3008
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:56:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu k jiému tématu: pokud by některý z dospělých odsud měl ambice dělat dispečera na Terminálu, tak DP pořádá výběrové řízení. Práce by to byla zajímavá...
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3191
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 21:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pikohk: Zase jenom Connex?? Tomu teda říkám výběr dopravců.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 23:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_Nosek: Případně kdyby někdo měl podnikatelské ambice, může provozovat jeden ze dvou fast-foodů, pizzerii nebo restauraci v budovách Terminálu. Na webu DP jsou i podrobnosti...
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
Šumachr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 06. června 2007 - 19:56:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkná průtrž. Copak to udělalo s Kuklenským podjezdem?
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3009
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 06. června 2007 - 20:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní den se dá nazvat "Zaseknuté semafory". Nejdřív u přechodu u Střelnice a poté na křižovatce Balkán. Díky tomu se vytvořil štrůdl aut.
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 06. června 2007 - 21:01:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_nosek: Oni nebyly jenom zaseknuté, ale taky na celém okruhu nějaké rozhozené
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3011
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 06. června 2007 - 21:29:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A v kolik? Když jsem jel do centra ve 12.50, tak jsme skončili u Střelnice, kde byla červená, čekali jsme tam několik minut, pak jsme teda jeli, při cestě zpět už nešly ani u křižovatky Balkán, ve 13.20 tam padla blikající oranžová, ve 13.30 už fungovaly. Máš jiné postřehy? Já mám hlavně právě z křižovatky Balkán, ale jak to bylo na ostatních křižovatkách, to nevím.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3012
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 06. června 2007 - 21:54:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak naše partnerské město- Banská Bystrice- dnes měla opět zkušební jízdy trolejbusy. viz.obecná trolejbusová diskuze.
Lutep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 02:58:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdarec, dneska jsem byl fotit v hk, udělal jsem i několik hardcore fotek vrchní vedenní, občas hrůza, viz pardubická diskuze:-)
Typ - 14Tr05
Zařazen - 23.10.1984
Vyřazen - 2003
Výrobní číslo - 9088
Evidenční číslo - 320
Odstaven počátkem roku 2003, prodán do Almaty v Kazachstánu (3080). Před prodejem vybaven asynchronním pohonem posilovače a kompresoru
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 15:02:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lutep: Tak to jsi byl Ty

Petr_nosek: Jj, někdy okolo tý jedný. Ostatní křižovatky na okruhu šly, ale skákaly tam zelený tak nějak všelijak
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3194
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 12:53:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Linka 10 bude mít od 11.6. do 13.6. výluku. Po 3 dny bude posunuta zastávky Průmyslová (směr Plotiště) před budovu PVT.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3195
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 15:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes nám jezdí na lince 27 ev.č. 151. I když má zavřené dveře, tak jsou trochu jakoby nedovřené - jsou nakřivo.

V ev.č. 194/18 jsme měli černého (spíš bílého) pasažéra :-). Vezla se s námi jakási bílá můra :-). A dokonce jsem si všiml, že vzadu je na signalizaci nápis Nevystupovať :-). Ale to i v tom novém litoměřickém Regiu je nápis slovensky.

Regio CDS včera jelo linku 640 111, předevčírem také.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 16:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na Kabaty jsem videl jet 237 a 238.
na trojce dnes jezdi nejak divne trolejbusy. U Veterinarni sk. jsem videl jet 40 a za ni hned 45. Chvili potom jsem z domu sel na stejnou zastavku a ujela mi 34 a za 2min jela 40 dojedu na nadrazi nastoupim do 84 a vidim jet 45....
na lince 28 ev.c. 130 a na lince 23 ev.c.121.
Moje WWW stránky:
Nový web o SimTr
Trolejbusy v HK
Nejlepšími trolejbusy jsou Škoda 14Tr a 15Tr.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3013
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 19:58:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doprava na Kabát trochu promíchala s vypraveností, a tak zatímco se na lince Kabát do 18. hodin vyskytovaly vozy 234 (ráno 23),235 (ráno 23), 236,237,238 a 259, z důvodu nedostatku vozů musela být vypravena na některé šejdrové kurzy kloubových vozů sóla. Jednalo se o 2 kurzy na lince 23 (ev.č.108- ráno na 14, ev.č.121- ráno na 9), jeden kurz na lince 27 (ev.č.151) a jeden kurz na lince 28 (výše zmíněný citybus ev.č.130)
- k tomu ještě stažena trejsina a místo ní na náhradní dopravě a zároveň jako náhradní vůz citybus ev.č.132 a na lince 3 jezdila na náhradní dopravě Karosa B731 ev.č.213.
- v odpolední špičce také místo Karosy B732 ev.č.202 byla vypravena vyklepaná B731 ev.č.209 (ranní 24).
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 21:00:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pozdrav ze Szegedu - 617 (ex.79). 611 (ex.71) nám nejezdila.
 
Tommy82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 2-2004


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 23:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na l.č.23 s odjezdem ve 23:05 od Adalbertina ev.č. 265
Na lince Kabát minimálně dvě nízkopodlahy (271+?)
Na posilové l.č.18 : ev.č. 147,153
Nastupte do MHD......... Určitě jede Vaším směrem.
Lutep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 23:54:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Chip: a kde jsi měviděl:-)

kuichando de grande bude mít pokračování:-) druhá řada byla koukám velice úspěšná:-) na trolejbus.cz další díl bude optimističtější!!!, ale mi jsme řekli ne, když kuchat tak ocamcuď hradce pocamcuď hradce

koruna je super na dané podmínky a armatury velmi fajn, čekal jsem to horší jako provizorium, hlavně jsem čekal použité armatury na těch několik měsíců!!!

hlavně se ten terminál nemusel stavět pro tb kdyby došlo ke spojení linek 6+7 linka 6 směr malšovice - slezký okolo koruny, linka 7 opačně, totéž linky 1+2:-), škoda peněz:-)
Typ - 14Tr05
Zařazen - 23.10.1984
Vyřazen - 2003
Výrobní číslo - 9088
Evidenční číslo - 320
Odstaven počátkem roku 2003, prodán do Almaty v Kazachstánu (3080). Před prodejem vybaven asynchronním pohonem posilovače a kompresoru
Nesa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1006
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 00:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...v zimě tam dlouhý noci jsou a tuhej mrááááz. A TAM JÁ TO MÁM RÁD

Předně bych chtěl jako off topic říct, že Vodochodskej je debil :-), tím se mi ulevilo. (Jako hodinová fronta na pivko, protože bylo málo stánků, ale přitom se v novinách kasat, že jich bude 4× víc, to chce odvahu)

Jinak DP lze za dopravu na Kabáti celkově pochválit. Odpoledne to byl ale masakr, hotová corrida :-). Lístky se tiskly z tiskárny, takže jsem měl obavu, jestli vůbec přežijou na zpáteční cestu, ale kupodivu jo, i když to nebylo vůbec třeba. Tím si teda neodpustim, že se to mohlo platit z karty, řidič by byl určitě radši, než aby furt a furt měnil drobný.
Tolik lidí jsem ještě v B741 v Hradci neviděl, lidi u Adalu dost často zoufale koukali na úplně přecpanej bus, o těch u Aldisu, nebo u Gumovky ani nemluvě. Křižovatku u McHovnaldu jsme kvůli kolonám projížděli cca 10 minut, v buse vedro k padnutí i když okna a větráky běžely na plno. Tady se projevilo kdo má slabší žaludek a nervy a mrtě lidí u Gumovky vystoupilo jako že jdou pěšky. :-) No aspoň se udělalo v buse místo. Jelikož kolona byla od letiště až po podjezd pod tratí, tak řidič "vyslyšel" moje myšlenky, že jako by bylo rychlejší jet kolem dopraváku, takže jsme zahli na Jana Černýho, kde jsme úspěšně minuli Spořilovskou s prosícími lidmi k nastoupení, ale měli smůlu . Potom doprava k přejezdu, ale před ním ostře doleva zpátky k letišti pěkně z druhý strany, no né že by to nebyl dobrej nápad, ale kolona tam byla taky, takže jsme dojeli na dohled 2 busy před náma a po víc jak půl hodině cesty jsme se nechali vyklopit cca kilák před bránou letiště, pěšky to bylo rychlejc :-).
No ale teď pozor cestou zpátky si dovolím tvrdit, že DP nasadil snad veškeré kloubáctvo, co měl k dispozici a kdyby k tomu byly nějaký sóla tak bych se ani nedivil.
Navazující 18 byla v pohodě. (ještě teď se nějaká otáčela na Podzámčí :-) )

Fotil někdo mimořádnou dopravu? :-)

ad Lutep: Když už se chceš navážet do Hradce tak si posluž, ale aspoň bez hrubek ;)
http://fotogalmhdhk.unas.cz - fotogalerie všech -1 vozů v Hradci Kr.

Nejsem žádnej Brůs Wilis a neumim skákat hlavou dolů...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1824
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 11:09:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nesa: ad Lutep: Když už se chceš navážet do Hradce tak si posluž, ale aspoň bez hrubek ;)

Sice to asi Lukáš bez hrubek neumí, ale on se "nenaváží do Hradce". Jenom jako každej jinej pardubák kouká na VV v HK jak na zjevení, protože něco takového u nás opravdu neuvidí.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
471015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 13:53:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A proč je vlastně v HK trolejové vedení, jaké je? Do HK taky velmi často jezdím a taky mě vždycky fascinuje, jak tam jsou vykuchané výhybky a křižovatky a neexistence takových rychlých výhybek, jako máme v Pcích. To třeba nejsou žádné styky mezi hradeckými a pardubickými "dráteníky" nebo předávání poznatků? Já nevím, ale dle mého laického názoru bych řekl, že v Pcích máme asi nejlepší trolejové vedení v Česku, takže bychom mohli možná jít přikladem pro ostatní. Ale jak píšu, je to jen názor laika a šotouše.
Poslouchám www.danceradio.cz.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3197
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 15:12:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koruna je super na dané podmínky a armatury velmi fajn, čekal jsem to horší jako provizorium, hlavně jsem čekal použité armatury na těch několik měsíců!!!

Několik měsíců ?? Zhruba 12.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Šumachr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 2-2007
Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 17:13:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

471015: Na co by měli být výhybky, které se nepoužívají? K čemu? K prdu. Tak ať kuchaj. Ještě tu u Centrálu, ta je tam taky na nic.
Robin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 18:19:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak, je zbytečné aby akorát brzdily provoz.

471015 : Bohužel nejde o styk nebo předávání poznatků, jde o neochotu některých lidí ve vedení v DP. Někdo vlivnější prostě řekne že žádný tahovky nebudou a je to.
14/15TrM - toť nejlepší trolejbusy,které znám
České nezávislé dopravní sdružení
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1501
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 19:11:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No bohužel je v tom trochu víc, naznačím vám to asi takhle: DP ví, že tahovky jsou dražší, ale časem se úspora z nich vrátí - nemusí se do nich tolik brzdit a znovu rozjíždět a kdo ví co ještě, ale na magistrátě slyší jen tu první polovinu - dražší. Co bude v budoucnu pro ně není důležité, prostě rozhoduje aktuální cena produktu - aspoň tak to chodí ve stotis. severočeské metropoli, kde se síť trolejbusů rozrůstá jak kytičky po jarním dešti, leč napadené chrobou Esko a s naprosto neschopným pěstitelem.
DPmÚL naboural teorii, že nic netrvá věčně. 80. léta jsou ta nejdelší, co kdy v DPmÚL zažili.

ICQ: 221-908-090. Klidně napište, ale ne ve věcech Virtual busu!
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1826
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 20:37:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

471015: Na co by měli být výhybky, které se nepoužívají? K čemu? K prdu. Tak ať kuchaj. Ještě tu u Centrálu, ta je tam taky na nic.

Ježíšmarjá ty seš mimo. Právě naše nekuchání výhybek nám zaručuje variabilitu sítě a změny provozu bez problémů. Sice jsou vyšší prvotní náklady, ale potom už to celou dobu životnosti armatur jen a jen šetří provozní náklady. V Pcích v roce 2000 přestala jezdit linka 11 z třídy Míru na Masarykáč. A protože se nic nevykuchalo, loni tam opět bez investic začala jezdit čtyřka. Navíc se ta stopa celou dobu občas použila pro nouzové obracení vozů v centru. Kvůli výluce mostu Pavla Wonky se postavily stopy z Bělehradské na Hradeckou. Po výluce se samozřejmě nezrušily a od té doby už nekolikrát posloužily při krátkých výlukách na trojce. Atd. Netvrďte mi, že všechny u vás odpojené armatury byly úplně k ničemu, když na naší síti, když opravdu moc a moc přemýšlím je momentálně "nadbytečná" snad jen výhybka ze Sladkovského doleva ke Grandu. Ale i tak ji nikdo nesundává, sice je podvěsná, ale je rádiem řízená s vratnou fotobuňkou.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3015
Registrován: 8-2002
Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 20:50:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale Pardubice nejsou HK a tady ty výhybky jsou k NIČEMU! Jediný vůz, který by(snad) používal tyhle ZBYTEČNÉ výhybky, by byla trolejškola a to je zbytečný luxus. Ty výhybky tam potřeba prostě nejsou, až budou potřeba, tak se tam včas zase napojí. Variabilita sítě je možná v Pardubicích, jenže tam to je úplně za jiných podmínek. Žádná linka nebude jezdit od Muzea k Adalu- kam by jela dál? Nikam, takže k čemu výhybka. To samé pro opačný směr. Jezdit od Gočárovy třídy a minout nádraží, když to není nutné? a komu by to prospělo? Odbočka z Gořárovy třídy do Lipek- no, tam možná v případě, že se stane něco u Tesca. ale většina vykuchaných výhybek je vykuchaná právě proto, že by tam nic nejelo ani při výluce, protože ten směr vede de facto odnikut nikam aby ho mohly využít trolejbusy. Jiná situace by samozřejmě byla, kdyby bylo více trolejbusových linek a mohla by jezdit například trolejbusová linka z Podzámčí přes Adal a Muzeum na nádraží. Jenže to zatím možné není, i kvůli Pivovaru.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1827
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 09. června 2007 - 23:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drazí kolezi Hradečáci. Nás nepřesvědčíte :-).
Vždyť právě nemožnost operativního měnění trasy (i když se vám zdá aktuálně k ničemu) byl jeden z hlavních argumentů k rušení trolejbusů (tehdy po ceně nafty).
 
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Lutep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 09:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad všichni:

Ty hrubky,m překlepy, chybějící slova, po 30hod nonstop žití, z toho 24hod v práci, tykže mě to pak v noci nemyslelo, sotva jsem už koukal na monitor!!!! proto nemám čas tolik fotit atd!!!

Ad Hradfec a všichni hradečáci: Nic proti HK nemám, jen upozornuju na krušnej stav určitých částí sitě, které jsou v prapodivném stavu!!! Proti armaturám esko njic nemám skoro, jsou levnějjší, trochu pomalejší to je pravda, jde spíš onefunkčnost sítě jako celku, jsou sice směry které se nepoužívají ale užít se daj, jen je to asi tím, že v hk hned na vše vyjíždějí autobusy, vememeli příklad že se stane něco na S:K Neumana, linka č3 od magistrátu ihned gočárovkou i za cenu vynechání nádraží, Linka od nádru po gočárovce a na první okruh, Linka 7 po gočárovce atd atd!!! Bohužel zakopanej pes nevariability sítě je někde jinde, sít není dobudovaná do takových parametrů,aby všefungovalo tak jakby mělo, o tratch které schází psát nebudu,názorů a možnostíje mnoho, ale třeba linka 1, odbočíli na 1 okruh ve směru NHK, má možnost se otočit až na NHK, a tedkdyž se něco vytelí, co potom, busy, nebo jezdit jako linka 2!!!

PS: kdo neumí číst a myslí si opět že se návažím do hk, tak to ani nečtětě a myslete si to dál že příspěk lutep znamená navážky!!!!

To je takovej problém když pce + hk dp moc mezi sebou nekomunikujou - komunikovat mezi sebou tady na k-reportu, napadat se atd, urážet!!! máme to za potřebí!!! stejně pak když se někde potáme tak není na nás rozdíl vidět jestli jsi mechovák nebo perníkář, když fotíme stejne trolejbus!!!
Typ - 14Tr05
Zařazen - 23.10.1984
Vyřazen - 2003
Výrobní číslo - 9088
Evidenční číslo - 320
Odstaven počátkem roku 2003, prodán do Almaty v Kazachstánu (3080). Před prodejem vybaven asynchronním pohonem posilovače a kompresoru
Lutep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 09:34:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

oprava: odbočíli na 1.okruh ve směru NHK, má možnost

chybička se vloudila, 2.okruh!!!!



ad 353: to už by neexistoval v pce dávno kamenec, ted je úplně k ničemu x let!!! pak výluka a pak zas douho nic, kroom teda poslední autobusový jedničky!!! kdy se dělali drátky
Typ - 14Tr05
Zařazen - 23.10.1984
Vyřazen - 2003
Výrobní číslo - 9088
Evidenční číslo - 320
Odstaven počátkem roku 2003, prodán do Almaty v Kazachstánu (3080). Před prodejem vybaven asynchronním pohonem posilovače a kompresoru
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1830
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 15:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro uklidnění Hradečáků druhá várka fotek od LuTepa. Protože pořád ještě nejsem z domu schopen nakonektit se na trolejbus.cz /provideři se v něčem vrtaj/, tak je to tady:
http://www.pshzd.cz/galerie/category.php?cat=64

Komentář od autora - Zdarec, musíme trošku hradečáky uklidnit a zvednout jim sebevědomí, takže speciál pro hradečáky: Koruna jakožto plně funční terminál, vybyky, kříže atd, vše je tak jak by mlo být, takže nic zvláštního, běžný v celý ČR, jak vypadá výhybka esko, nepotřebuje komentář + ještě několik fotek navíc!!!
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3016
Registrován: 8-2002
Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 19:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi takhle: jsou směry, které se využít dají a operativně se dají nasadit -ať už v HK tak v Pardubicích- přehodí se ručně, na Teplého ulici jste to tak donedávna taky dělali. Jsou ale i směry, které se prostě ani při mimořádné události využívat nebudou. A teď se ptám: kdy se něco stalo, že musely jezdit autobusy místo trolejbusů v téže trase a mělo větší smysl vypravit trolejbusy jinudy? Loni jen jednou a to byla stržena síť na Slezském předměstí, kde jiná trať není. Jinak nebyl zaznamenán žádný případ, kdy by trolejbusy měly možnost jet jinudy. Opravdu zvláštní mi připadá, kudy by asi měla vést další trolejbusová trať na MP, když vede přes oba mosty, jež jsou vedle sebe.
Co se trolejového vedení týče- ano, to je ve špatném stavu a rychloprůjezdné výhybky by nebyly špatné, jenže investice do nich...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1832
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 19:56:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...jenže investice do nich...

Jenže investice do nich měly začít už dávno. U nás se ta prní namontovala v roce 1993 a dodnes slouží! Radiové řízení výhybek se montuje od roku 1996 a za pět let už nebyla v síti žádná výhybka bez radiového řízení (kromě vozovny). Takže dnešní stav u nás je výsledek toho, že modernizační snahy střediska VV byly vyslyšeny různými vedeními DP (vyslyšeny a zafinancovány), kdežto v HK došlo k velice silnému zaspání v téhle oblasti (a jinde jste na tom zase lépe, mluvím jen o VV).
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3017
Registrován: 8-2002
Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 10:53:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsem zvědav, jak dlouho trejsina vydrží dnes- v pátek stažena v 16 hodin a místo ní byl vypraven citybus ev.č.132. V sobotu místo ní odpoledne jezdil citybus ev.č.108, včera pro změnu ev.č.131. Včera také stažena B941 ev.č.258 z linky 28 a nahrazena ev.č.259.
Na lince 1 se včera objevil Citelis ev.č.156.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1837
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 19:55:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejpovolanější promluvil - najdete to v komentářích k onomo článku.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3018
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 08:26:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Musím říct, že mě občas MHD nemile překvapí. Necítil jsem se dneska bezpečně, když jsme přes nádraží jedním vozem projeli jednosměrkou v protisměru. Připadá mi to dost nebezpečné.
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 10:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_nosek: Nebylo to uličkou okolo Amber hotelu, která je dočasně obousměrná?
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3019
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 17:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pozor- obousměrná je jen jedna část, ta druhá ne. To je právěže omyl. Zobousměrněna byla jen část od úřadu práce do "uličky", ale ne už od "uličky" ke křižovatce s Korunou. Právě proto na to upozorňuji, protože tato část zobousměrněná NENÍ a jednosměrka platí- dneska jsem si to byl zkontrolovat. Takže se musí dávat pozor, protože kdyby se nedopatřením v tomto úseku stal nějaký střet, pak tam řidič v tom protisměru neměl co dělat.

místo trejsiny dnes odpoledne ev.č.104.
- na lince 12 dnes "překarosováno"- ev.č.199,201 a 208.
Lutep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 18:24:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co uspořádat setkání pardubickejch a hradeckejch šotoušu a pokecat na témata různé problematiky jak už vrchní vedení tak i jiných témat atd!!!
Typ - 14Tr05
Zařazen - 23.10.1984
Vyřazen - 2003
Výrobní číslo - 9088
Evidenční číslo - 320
Odstaven počátkem roku 2003, prodán do Almaty v Kazachstánu (3080). Před prodejem vybaven asynchronním pohonem posilovače a kompresoru
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3020
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 18:41:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Chip: Neměl jsi problém s nějakou bezohlednou řidičkou (raději bych použil jadernější termín), která omezovala trolejbus? Prý se mělo jednat o nějaké auto s pepsicolou či co... že prý se nacpala surově do pravého pruhu a dost tím omezila trolejbus, jsem slyšel...
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 09:51:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_nosek: Jasně že vím, že obousměrná je jenom polovina, ale já se ptal jestli jste náhodou ráno nejeli právě tamtudy.
S žádnou řidičkou jsem včera problém neměl a ani jsem o tom nic neslyšel. Jediný problém co jsem včera měl byl, že jsem na svačinu přijel pozdě
Nesa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1007
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 12:22:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No na to, že v cca pátek by měla skončit výluka v Roudničce, tak je to tam jak po výbuchu :-)
To se to ještě tak o min. týden protáhne.
http://fotogalmhdhk.unas.cz - fotogalerie všech -4 vozů v Hradci Kr.
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 17:46:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A dneska odpoledne se na 6ce objevilo #32...
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3021
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 20:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a na lince 7 se pro změnu objevila 31- jen na jediné lince, kde by se hypoteticky mohly vyskytovat vysokopodlažní sólo trolejbusy (l.č.3), samá nízká podlaha.

vzhledem k tomu, že probíhá oprava Labského mostu, jezdí i autobusové manipulační jízdy přes město. Nyní je krásně vidět, jak se zde zbytečně plýtvá vozy na manipulačních jízdách. Sice vím, že v centru by se měly preferovat trolejbusy, ale manipulační jízdy by se daly rozdělit do spojů linek 5 a 12 a omezit tím počet jalových kilometrů. Zvláště v odpolední špičce by posílení těchto linek bylo vhodné, protože například dnes se do jednoho spoje linky 12 na Magistrátu města už cestující nevešli.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3022
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 18:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

stále více se na lince 12 začínají objevovat Karosy. Ač to není ani přednostně nízkopodlažní linka ani nemá garantované spoje (v HK ostatně není garantovaný spoj ani jeden), tak přece jen je to páteřní autobusová linka, na které by se měla Karosa objevit ojediněle. Dnes z Karos na lince 12 vozy 198 (večer),202,208,211,212 a nejspíš ještě 196, což už se mi zdá dost.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3207
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 16:45:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sestavil jsem si taková nej v MHD v HK:
application/mswordnej v MHD HK
nej v MHD HK.doc (21.5 k)

Má někdo jiné údaje?

administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Arnošt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2007
Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 21:49:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Arnošt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 3-2007
Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 21:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co třeba sestavit, kterej řidič jezdí jako
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3210
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 14:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemám podklady .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3211
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 16:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Petr_nosek: Tak jsem našel něco z mého plánu na IDS. Mrkni ke mně na smeťák (www.smetak.mestskadoprava.com).
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 22:32:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: Co takhle zjistit, který zastávky jsou nejblíž od sebe, nejdál od sebe, která linka má nejvíc semaforů, nejvíckrát přejíždí trať...(ale teď to hledat nebudu)....
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3212
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 06:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pikohk: Tak když budu mít čas, tak proč ne, ale myslím, že nejblíž u sebe jsou Carrefour a MPI (180m) a Sever střed a Sídliště Sever (ca 100m). Nejdále asi Hotel Garni a Heyrovského (930m). Taky jde o to, jestli myslíš rozestup zastávek jako označníků nebo zastávek na lince (pak u R linek jsou vzdálenoti delší).
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3214
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:22:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na žádost PikaHK počty semaforů na linkách MHD. Snad jsem počítal správně. Zahrnuty jsou i nefunkční (vypnuté) semafory. V HK snad není jediná linka, která by nejela přes semafor.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Nesa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1008
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 20:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

0 technicky vzato nejede ani přes jeden semafor :-), protože mezi 23. a 5. hodinou jenom blikaj, takže platěj značky. :P

Jinak teda je to děs, máme ve městě lehce přesemaforováno.
Zrovna dneska je v mfdnes jako téma dne test rychlosti auto,kolo,mhd. Vyhrálo auto, následované kolem a až pak je mhd, ale to je pochopitelný a ztráta byla pár minut. Jenom bych si rýpnul do toho kolaře, co se musel plazit jako šnek, aby nechal auto vyhrát :-)
Nakonec tam snad šéfredaktor radí, aby všichni chodili pěšky, tak doufám, že to tak dělá :-)
http://fotogalmhdhk.unas.cz - fotogalerie všech -4 vozů v Hradci Kr.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3216
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 21:25:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nesa: Já teda jednoznačně vítězím nad všemi druhy pozemní dopravy ve městě :-) (na cestě do školy určitě ). Jinak k té 0 - psal jsem, že jsou zahrnuty i vypnuté semafory a to buď trvale nebo i jen přes noc. Btw.: jak to vypadá v Roudničce? Abych mohl updatovat výluky.

Tady je jízdní řád na divadelní festivalovou linku :-). Jezdí se 50m od Galerie.

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 22:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: Ty určitě jezdíš na bruslích co??? Jináč chválim za provedení mýho návhru...já holt nemám tolik času se tímhle zabejvat-i když ho mám o něco víc od doby kdy mi skončila lítačka a já zase začal jezdit na kole...
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
Nesa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1009
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 23:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 21272: Já vim, žes to psal, ale když jede pod všema vyplejma, tak to je třeba výjimka. A taky jak počitáš semafory u Garniho, jako jeden ne? Jednička jede v podstatě přes 3 a dvojka přes 2.
V Roudničce to vypadá tak, že na konečný (už jsem málem napsal "točně" :-) ) je krásný nový asfalt. Nó a pravá půlka silnice od rybníka, která byla rozkopaná už má základní vrstvu a něco dělaj s levou půlkou... Fakt jsem zvědavej, jestli tam někdy bude rovná cesta :-)

A když jsme v těch statistikách, tak neželezničnější je asi 15. To je hnedka v Panelárně, pak v Plotištích, viadukt a nakonec u Gumokovky.
http://fotogalmhdhk.unas.cz - fotogalerie všech -4 vozů v Hradci Kr.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3218
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 06:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pikohk: Né, jezdim na kole .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3220
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 17:30:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo by chtěl sestavit tabulku řidičů jezdící jako , tak tu je základ.

Dnes, 19.6.2007, linka 12, ev.č. 212, spoj s odjezdem od Hlavního nádraží v 14.15.

Spoj jel o dvě a půl minuty dříve. Otvírání a zavírání dveří za jízdy? Žádný problém. Na Hradubické víc jak 70km/h? Proč ne? Rozjíždět se prudce jako ? Taky. Tenhle řidič nejel jako , ale jako .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace