K-report
 

Archiv do 26.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » U nás doma » Staré archivy » Archiv do 26.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2848
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 09:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak vyzkoušíme.
754037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 16:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce: Co dneska "u nás doma" na Labské dělal TOURBUSí dispečink?
Hafisek006.blog.cz :: Blog o mém VDP
ICQ: 249-193-349 :: SKYPE: Help-Boy38

Akutalizace blogu denně
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 891
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 18:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce - jezdíte taky v PD ź Brna do Prostějova a naopak? a pokud ano, jaké stroje?
Spíš informačně, co tam lze potkat na nádraží na focení, stejně pojedu vlakem
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2849
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 18:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už jsem vyzkoušel. Jede to moc pěkně, ale přece jenom je to soupeř Futury ne Magiqa. 12 stupňů je podle mého mínění na autobus moc, rozjezdy jsou vlažné, při potřebě rychlého rozjezdu se to jenom houpe při řazení a nejede.
Zeptám se kolik to má najeto a jaká je orientačně spotřeba na těchto linkách?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2602
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 19:54:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Dopravce mám dotaz.Jak máte řešeno oblékání řidičů?Mohou nosit co chtějí nebo máte firemní úbor?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 21:13:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:dostávají firemní oblečení, ale až od nedávné doby, donedávna se nedávalo oblečení vůbec. Ale už fasují nové uniformy.
Magic:má ujeto 15 tis. km, spotřeba 27,28 l.na 100 km.Vlažné rozjezdy jsou dané tím, že řidič má trvale zapnutý automat,je zvyklej ze svého "linkového" Volva trvale na automat, takže kdyby přepl na manuál, tak si myslím, že by mohly být rozjezdy akčnější.
Mauricio: v pracovní dny jezdíme na Prostějov v 6:45, jede C 955, v 9:15 a 12:00 jede C 934E a v 17:30 jede C 955. Projíždějící linky Prostějovem a Olmikem jsou obsluhovány Jeseníkem C 935 a OStravou C 954E.
754.037-vezli tam výměnu řidičů
Bobyk:jo pracuju na tom, ale je toho teď nějak moc, až příliš.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2611
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 21:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha díky tak proto ten řidič byl oblečen tak jak byl
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 21:20:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce: Som sem zablúdil náhodou ale tú SN-655AK si mám ako vysvetliť?
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1253
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 21:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:byl oblečen nějak hodně špatně?
Carchye: SN 655 AK patří naší dceřiné společnosti Tourbus Slovakia s kterou plánujeme vstup na slovenský dopravní trh. Spíš s tou firmou, než s tím autobusem:-)). Je to C 735 ex. BSC 55-76, r.v.1996, toho času jezdí u nás v Brně, naopak na Slovensku je teď stařičkej Man 362 FRH.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 21:52:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce: Možno som celkom nepochopil, ale snaď pochopím keď vstúpite...to akože Tourbus bude mať len linky na Slovensku, teda nie medzinárodne do cz? Inač pekná je ta Karosa...

Ten MAN som fotil tuším v Poprade ak myslíme na ten istý
No som zvedavý čo z toho bude až bude a prečo práve SN registrácia? idete konkurovať Eurobusu? Myslím, že by im to neuškodilo, lebo nebyť pár C954 a Crosswayov sú tam na Spiši pekné vraky
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2614
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 21:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Dopravce ne jen byl ve svém.Rozhodně nevzbuzoval nějaké pohoršení.Jen mě to zaskočilo,myslel jsem nejdříve,že je to nějaký brigádník.Kdo je to a čím jel nebudu vyzrazovat,nebylo by to odemne solidní.Jinak řídil dobře,na cestující byl slušný a ochotný.
no a něco pro tebe fotky tří vašich busů,ale předem upozorňuji že to není ani jeden z nich!

 
 
 
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1254
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 08:07:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:já bych na něj naštvanej nebyl. Jen bych se ho zeptal,kde má uniformu.
Carchye:to je jednoduché. S žádnými linkami do ČR to nemá nic společného. Je provozuje mateřský závod, s tím slovenským plánujme vstup do přiměstské a městské dopravy.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 09:14:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce: Tak to som veľmi zvedavý a aj potešený, konkuirencie nie je nikdy dosť a región ak sa môžem opýtať?
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6618
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 11:12:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carchye: Ta C 735 je čerstvě po opravě, předtím byla klasicky obláčková.

Dopravce: V pohodě, dík :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Burián
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.165.149.130
Odesláno Středa, 27. června 2007 - 12:05:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1 napsal - Jen mě to zaskočilo,myslel jsem nejdříve,že je to nějaký brigádník.

To jako, že brigádník je něco méněcenného než řidič na HPP ? Tomu nerozumím.
U Tourbusu je s brigádníky jen ta nejlepší zkušenost, někteří z nich mají takový záběr, že se jim stabilní šoféři nemůžou rovnat.
Inu stále platí, že šaty dělají člověka.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6619
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 12:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne, Ares1 spíš myslel, že právě proto, že nemá uniformu, jde o brigádníka. Zřejmě předpokládal, že pokud má firma uniformy, tak je přiděluje jen stálým řidičům a brigádníci jezdí bez nich. Pochybuju, že by zrovna Ares1 chtěl nějak hanět jakéhokoli řidiče jen na základě nějakého povrchního pocitu.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2621
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 16:49:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Burián ne ne rozhodně pro mě brigádník u dopravní společnosti není ničím méněceným!Má řidičák D a tím je pro mě řidič.Brigádník může mít jinou práci a ježdění je pro něj koníčkem nebo si prostě potřebuje přividělat nějakou tu korunu.A je jasné že brigádník třeba uniformu nefasuje,neb jezdí třeba jen pár hodin v měsíci,navíc jeho prac.smlouva je jiná než trvalého zaměstnance.
Burián pochopitelně bych mohl toho zaměstnance identifikovat,ale neudělám to.
A kdo mě zná tak se řidičů autobusů většinou zastávám "do krve" ale to už ti naznačil Bobyk
Toť vše co jsem chtěl na toto téma říci.Jen mě zajímalo jak to je s uniformami v této firmě.Více mě zaskočilo že se oblečení fasuje až od nedávna,u takové firmy jsem to čekal jako samozřejmost.
Toť vše.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 10:36:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.novinky.cz/koktejl/zaci-ukradli-autobus-a-ujeli-s-nim-200-kilometru_117869_1u6j9.html

A pak že je málo řidičů.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1255
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 16:28:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Beru beru beru
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 425
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 14:39:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, sedím si tak v kanceláři a tohle mi přijelo dnes od Pana Dopravce
 
 
 
 
 

Řidič moc ochotnej, jsme pokecali, já mu dal prohlídku nádraží a slintal blahem.Zaslouží si pochvalu řidič, a Dopravce taky. Asi věděl, že jsem v práci. V 15,00 mi to odjede
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2866
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 14:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Mirbusák: A co ty na to? Já už se taky projel (díky za časopis). Popřípadě co na to pan řidič?
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 15:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že Tourbus zvolil totální a definitivní "rozvod" s MANem a Ivecem a vsadil na Volvo.
Je to ale moc pěkný bus.

Ještě přispívám svoji fototroškou do mlejna.
 
rádoby kompletní evidence vozidel brněnského Tourbusu na www.bmhd.cz
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1256
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 15:46:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Eda:bych se tak neunáhloval.Čekáme s čím se přihasí Iveco ČR a jejich low entry model.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1257
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 15:57:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák:konečně jsme poslali trošku reprezentativní stroj na ČB místo těch obligátních linkáčů.Nevím, jak to hodnotí řidič, páč on od března nejezdí s ničím jiným než s Volvama. Takže bych to viděl spíše u něj zaujatě.. Jinak díkec za fotky, udělali mi radost.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2801
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 16:00:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A hele, tohle Volvo jsem v Brně zahlédl ve čtvrtek dopoledne a zrovna jsem si říkal, jestli to nemá něco společného s Tourbusem... Pěknej kousek.

Mám jeden dotaz na pana Dopravce: Tourbus pronajal odstavnou plochu na Zvonařce Connexu Morava?
Šel jsem si krátce před 14. hodinou tenhle čtvrtek klasicky obejít OP na Zvonařce tak, jako to dělám víceméně pravidelně při návštěvě Brna. Jelikož tam moc vozů nebylo a většinu jsem jich znal, udělal jsem asi dvě fotky vozů bez řidičů. Když jsem byl na konci první části, prošel jsem kolem Mercedesu 0303 CM a řidič poletoval venku a cosi brblal na mojí adresu. Upozorňuji, že jsem ho nevyfotil, ani jsem nefotil nic v jeho blízkosti. Nevšímal jsem si ho a šel jsem na do další části (kde parkují hlavně SK). Poté už jsem vyfotil jen našeho Axera ČSAD ČB a nic víc. Onen řidič vzal svýho 0303 (prásknu to, SPZ byla nějak OVB 97-73 nebo tak nějak, čas kolem 14.hod) a důkladně projel celou plochu, aby mě našel. Našel mě při odchodu z druhé části, stáhl okýnko a nevybíravým způsobem mě upozornil, že se nemám o nic zajímat, nic fotit a mám vypadnout... Nic jsem mu radši neodpověděl a šel pryč, on mě rychlostí chůze i autobusem následoval, dokud jsem nezmizel kam nemohl.
Nejsem konfliktní typ, nebavil jsem se s ním, ale měl jsem pro něj připravenou hodně jedovatou poznámku.
Na Zvonařce se mi toto stalo vůbec poprvé. Spíše bych to čekal od někoho z Tourbusu, ale od CM mě to docela překvapilo. Zaráží mě na tom hlavně to, že jsem dotyčného nefotil a nefotil jsem ani jiné řidiče. Proto to na mě dělá dojem, že nájemce plochy je CM.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 903
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 16:06:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil - he, jsme dva. Stala se mě tak před měsícem, dvěma, úplně stejná věc jako tobě...taky CM a O303...takže to vyjímka nebude
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6635
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 16:13:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to OVB 77-73, odjíždí ve 14:10 do Ostravy.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 17:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Magiq: Vozítko je nádherný, přijel kolem 13,30 to jsem měl klídek, tak jsem to prubnul, nesvezl jsem se, ale moc hezký vůz.Řidič si to moc chválil.
Dopravce, to je fakt, byl tu Janek se svou Karosou odjel 13,15 a ve 15:00 se vezli moderním vozem.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1150
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 17:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krásné vozítko. Ještě že si někteří řidiči Tourbusu potřebují dokazovat, jak se vyznají ve Vyškově a hrnou si to po Tyršovce a přes dva kruháče, místo jednoho, v domnění, že je to rychlejší. Není! (vyzkuošeno) .... Ale díky tomu jsem to Volvo včera konečně alespoň viděl. A líbí
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6637
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 17:45:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Swe: Ale on si nejspíš nic nedokazoval. V pondělí, když jsem s ním jel, jej kdosi (kdo mi byl poněkud povědomý) musel navigovat, aby z autobusáku nejel na vlakové nádraží, a pak i dále po trase. Takže předpokládám, že tato trasa mu byla ukázána právě oním člověkem
(P.S.: Taky jezdím tadši tudy, než přes Tržiště.)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1151
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 17:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Tak právě ten novější kruháč je na Tržisti :-) ale nebudeme se dohadovat o místopisu jedné z vesnic. Ta trasa opravdu není výhodná, nechápu ten nápor Tourbusu, Connexu, Investu, Krodosu a kamionů z celé Evropy. Opravdu tam není žádná úspora čehokoliv, spíš naopak. A to Volvo se mi líbí :-)
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 18:04:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tak, řidič není příliš znalý trasy na Zlín přes Kroměříž.
Jpribil:blb zůstane blbem. já se nad takovejma už nepozastavuju. Je jich ještě pořád hodně.U nás doma ti nic neřeknou, jsou na to už zvyklí.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 00:45:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sem si zrovna chtěl stěžovat, proč TOURBUS posílá na 4hodinovou cestu do Budějc osekaný linkáče C954... sice s ním nejezdím, ale je mi líto těch lidí, co v tom seděli... to VOLVO mě příjemně překvapilo:-). Bude tu jezdit pravidelně? :-)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6640
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 10:02:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Swe: Asi si nerozumíme, měl jsem na mysli, že taky radši jedu přes Tyršovku, než kruháčem na Tržišti rovně. A Volvo jsem v pátek viděl taky:

 
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2808
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 15:59:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mauricio: Tak to mě "těší" že nejsem sám. Dotyčného řidiče to asi baví, ale nechápu, o co mu jde. Příště si neodpustím poznámku...

Dopravce: U vás doma jsem nikdy problém neměl. Snažím se řidiče nefotit, vyhlížím si většinou prázdné vozy. Ale pokud se někdo na cizím pozemku snaží plést do věcí, do kterých mu nic není, to je přinejmenším neobvyklé.
Ostře to kontrastuje s řidiči ze Slovenska s kterými jsem se setkal, většinou ochotní, rádi pokecají a občas i zapózují s autobusem....
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 16:33:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil:já osobně mám také zkušenosti pozitivní. Také jsem se setkal s řidiči, kteří různě byli proti focení vozidel(DPBrno,Hotliner,DPBratislava), ale ti, kteří s tím nemají žádný problém jsou v drtivé převaze.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3701
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 07. července 2007 - 22:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Já takovejm řeknu, že si fotím veřejnou věc na veřejným pozemku a když začne svoje, tak se otočím, cestou pryč mu to odkejvu a fotím dál...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2693
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 23:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Dopravce nechal bych vyměnit jízdní řády na vaší lince do Špindlu.Jízdní řád působí poněkud komicky,v zastávce Vrchlabí je ten platný od prosince loňského roku kde bus ještě jezdí do Dvora,což již dnes je pasé
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Filip_daněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 13:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejake fotecky pro potechu oka.
 
 
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 13. července 2007 - 21:11:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mňam mňam
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Filip_daněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 00:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fotky z dnes skoncene 2,5 mesicni vyluky , pri ktere se autobusy linek 301 a 162 podivaly do ujezda u cerne hory
 
 

 
 

 
 
 
 
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1163
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 18:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak trošku rozbiju to "mňam mňam"
 
 
Čisté busy, slušní řidiči a dobré ceny nejsou všechno. Na Zvonařce jsou i hezčí reklamy, ale schválně jsem vyfotil tyhle a je jich v této (ne)kvalitě plno. Pan Jančura musí mít radost z takového konkurenčního boje, nejdříve je třeba zákazníka nalákat....
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1272
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 20:57:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Copak na Zvonařce
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Achzarit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 21:07:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jsem se tu jednou ptal, ale nejspíše to zapadlo mezi diskuzi: jaké autobusy prosím posílá Tourbus na mezinárodní linku 000003 Ostrava/Praha - Brno - Rimini - Ancona - Pescara?
Chystám se v srpnu do Ravenny, samozřejmě dodám patřičný fotoreport
Zlatovánek = nejlepší dopravce v ČR
www.zlatovanek.cz
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2976
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 21:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Achzarit: Many všech typů.
Achzarit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 21:23:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Magiq: Moc díky! Už se těším na cestu a doufám, že seženu místo co nejvíce vepředu
Zlatovánek = nejlepší dopravce v ČR
www.zlatovanek.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34754
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 17:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Menší pozvánka (něco jsem zde asi už nastiňoval): :-)
Již příští sobotu (t. j. 28. července t. r.) se koná slezení se na zahradě protivínského Platanu v rámci tamních slavností a DOD (více zde). Přesnější program zatím neexistuje (nikdo se toho neujal a já se toho dobrovolně vzdal), nicméně krom příjemného posezení pod platany u dobrého moku a jídla se jistě zajde i do pivovaru na prohlídku a oslaví nejrůznější svátky, narozeniny a jiná výročí. :-)
Dotazy a reakce prosím nejlépe do diskuse Setkání členů Diskuzní skupiny nebo přímo sem, na můj mail raději ne. Není nutné se nějak závazně hlásit, ale za přibližný přehled budu rád.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1027
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 01:30:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Překopávka C744 a vykukující Tourbusácká LC936XE, 18.7.2007, Košice, AS
 
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 01:52:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manil: To bude asi táto

odkaz
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1030
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 01:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carchye: Jo
Není to ze stejného dne? Koukám taky foceno při ranním slunci.
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 02:52:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manil: No neviem ja som fotil 16.7.2007, počas pauzy na linke okolo 7.30 ak sa nemýlim, ale toto LC je tu nejak často teraz
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 11:44:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carchye:
To je zhruba stejný čas.

V úterý večer jsem viděl z okna stát na AS tourbusáckou, nejspíš LC956 v nátěru ex ČSAD Brno-město.
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 12:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manil: Nejak ich nesledujem, len občas ale vačšinou je tu LC936, ale objavuje sa aj nejaké LC biele s modrými pásmi a nápisom Tourbus.
Inač tu jazdí aj starší MAN ale netusím na akej linke, takže ho neviem odchytiť ale linka do Prahy to isto nebude. Jazdí počas dňa.
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 14:31:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro kolegu Dopravce, doufám, že jeho oko potěším
 
 
 
 
 
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3918
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 15:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak moc se používal ten barevný kostkovaný potah sedadel?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 15:45:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carchye: To barvené schéma s modrými pásy a obláčky na bílém podkladě jsou právě po ČSAD Brno - město.
Viz http://bmhd.goo.cz/foto.php?BSD_07-11_C934_2:20061119

Zde ještě s polepy ČSAD Brno - město:
http://bmhd.goo.cz/foto.php?c954BrnoJedovnicka:20050702
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2791
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 19:52:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Study býval v Axerech a u nás ho má Rokytnický Crossway 12,8 a Varnsdorfský crossway 12,8 takže se používá i v nové řadě
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Twig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 8-2004


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 22:57:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce: Copak pěkného nám pošleš ve středu 25. v 6 ráno do Prahy?
1560
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 08:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Twig: že by Granus, zapůjčený od Hoffmann Gmbh na zkušební provoz?
DERM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.10.190
Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 16:50:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad BSD 07-11,ta je na GO a bude mít TOURBUS nátěr!
Obláčky máme ještě na vozech :
BSD 07-00 VOLNÝ-1997
0703 ZNOJMO 2/33
BSE 6550-SLAVKOV 620/02-1998
BSE 77-72-SLAVKOV 620/01-1999
BSE 81-83-402/02
81-84 KLOBOUKY
81-85 513/01
91-05 ŠITBOŘICE
97-05 MIKULOV
97-06 BOLERADICE
97-07-510/02
97-08-310/01
97-09-710/01
97-10-999/02-ZVONAŘKA ZÁLOHA 4.00 DO 21.20
BZM 71-22-402/03-2000
52-51-710-02
52-52-402/01
52-53-401/02
52-54-401-04
52-55-510/03
BZM 68-64- 401/03-2001
68-65-151/03
68-67-509/01
68-68-509/02
68-69-303/01
1B9 0251-510/01-2002
0252-202/01
0253-151/01
0254 999/01-ZVONAŘKA ZÁLOHA 24-HODIN
0255-501/01
0256-501/02

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace