K-report
 

Archiv do 26.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 26.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2817
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 14:03:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bovafhd: S417 by měl mít minimálně dvě. Pak nějaký Tourismo a pár LC936 v různých modifikací.
Ale nevylučuji, že toho má víc, on totiž rád překvapuje....

R_b: Docela se jim ta stránka povedla. Ale postrádám tam rubriku "Jak dříve" a nebo jsem jí jen nenašel.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 16:46:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzo ona je schovaná v autobusové dopravě/pak na pravo pravidelná doprava:
http://www.comettplus.cz/main_cz.php?main=4&sub=2&sub2=7
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 06:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Českobudějovický Deník 4.7.2007 :Za asistence Městské policie Prachatice otevřela jednotka CPS Prachatice na parkovišti v ulici U Stadionu dveře rakouského autobusu, v němž se nacházelo asi 40 cestujících. To musela být docela komedie. Co to asi bylo za autobus.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34534
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 16:47:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na NAD:
R 633 - 2C1 1155, 2C7 8545, TAL 43-33, 1C1 0950, 2C1 0110, 1C1 0910
Os 8231 - TA 40-34, 2S2 2812
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2831
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 18:22:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Koukám, že Comett a Zeman útočí...
TA 40-34?
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1922
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 18:37:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no měla by tam bejt i parta z DPmČB.
TA 40-34 - asi nějaký zašitý původní RTO s původními SPZ
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34552
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 11. července 2007 - 21:35:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
V protisměru jel DP.

VB:
Anebo jen překlep. Neměl jsem moc čas, protože jsem přestup v Táboře málem zaspal...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1077
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 11:40:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TA 40-34 je bílá LC736 s červenýma "ušima" autodopravy Jaroslava Mikesková. Ale je fakt, že ta SPZ je teda hodně nízká


A teď bych tu měl něco pro fotiče. Včera jsem si to vypisoval pro sebe, tak se o to podělím, třeba se to bude někomu taky hodit. Jak je teď uzavřený přejezd v Plané (až do listopadu a pak asi na furt), do Plané jezdí náhradní linka 51 a linky 13 a 50 končí u Masokombinátu, tak je možné si na téhle točně vyfotit více než jeden autobus najednou v běžném provozu. A to v těchto časech (v závorce čísla linek):

Pd (prázdniny)
5:30 - 5:33 (11 + 50)
5:41 - 5:45 (11 + 50)
6:03 - 6:10 (13 + 50)
6:23 - 6:33 (13 + 50)
6:56 (13 + 50)
7:26 - 7:33 (13 + 50)
13:45 - 14:05 (13 + 50)
14:16 (50 + 50!)
15:16 - 15:19 (50 + 50!)
15:30 - 15:38 (13 + 50)
16:21 - 16:28 (13 + 50)

Pd (školní rok)
to samé co výše a navíc ještě
5:20 (12 + 13)
5:45 - 5:47 (12 +50)
6:57 - 7:00 (12 + 13)

víkendy
8:11 - 8:18 (13 + 50) pouze v (6)
17:11 - 17:18 (13 + 50)

A na závěr jsem si nechal jednu lahůdku, ale až od září, kdy zase začně jednit 12-tka. Pokud vše pojede podle jízdních řádů tak jak má, tak přesně v čase 6:10 by se tam měly potkat dokonce tři autobusy linek 12, 13 a 50.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1079
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. července 2007 - 16:11:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No pěkně mě MZ zmátnul, až když jsem to před chvílí viděl naživo mě to teprve trklo. Opravuji svůj svůj předchozí příspěvek. LC736 od Mikeskové není TA ale TAA 40-34, to už je v pořádku

TA 40-34 už by RTO nebyl , to bych viděl na nějakou ŠL11 Turist
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 896
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:23:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych zde navázal na kolegu R b a nabídl vám další fotohádanku:
 
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1931
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:36:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hádejte, kde to je
V táborském okrese
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 434
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:41:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovolím si zatipovat: Podle tvaru jízdních řádu je to na linkách 39840(velký) a 390780 (malý) tak to tipuji na Horní Světlá. Nikdy jsem tam nebyl, nejblíž v Bradáčově, když jsme při autoškole s Lízou tam odtud něco stěhovali, v krámě neměli ani blbou sušenku, tj před 8 lety:-)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsem zvědav, jestli se M. trefil. Jinak co tak vidím, tak ten horní se asi k 10.6. měnil (vypadá míň opotřebovanějc, než ten první)
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1933
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:57:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak vyslechnuto v provozu: do Jihotransu mají co nevidět přijít nové busy. Jsou to ty samý, co má přidělen Jirka Vodička. Takže dotaz na Míru: kdo je to Jirka Vodička je mi tak nějak vcelku jedno, ale co má přidělen za autobus by mě zajímalo tak nějak mnohem víc. Dík.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 436
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 21:59:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venco, po žních. 3C3 7537, ale pšššššš
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1935
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 22:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ti děkuji a už se těším
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 897
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 22:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: Horní Světlá to není, a to zase nevím já kde je.
Malá nápověda: Není to ani Táborský okres, i když je to k němu hodně blízko.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1937
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 14. července 2007 - 22:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nna plakátech na čekárně čtu Pojbuky, takže to bude někde poblíž nich
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1081
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 00:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle toho bílého značení na krajnici to nebude obyčejná okreska, ale nějaká významnější silnice. Něco by mohla napovědět i turistická mapa vpravo. Určitě bych hledal na mladovožicku. Tipuju Františkov, nebo někde poblíž.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 898
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 09:57:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R b: Bohužel, ani tam to není. Koukám že je to pro vás tvrdý oříšek, ale je pravda že je to na významější silnici a ještě jednou že to není v okrese Tábor.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 12:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrobská Zahrádka rozc.??U Cetorazi?Jinak pak už jedině to bude směrem Pacov - Hořepník, tam už jsem nebyl 6let:-(
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 900
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 13:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: Tak nějak, to druhý platí, ale ještě vás nechám chvíli hádat.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1938
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 13:32:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha, takže se motáme kolem Smilových Hor, Těchobuzi a tak.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1082
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 13:56:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Směrem Pacov-Hořepník by to možná mohly být Roučkovice, ale tam Comett nejezdí
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1940
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 14:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no na tej čekárně jsou letáky, zvoucí pokaždé do Pojbuk, takže ty budou někde poblíž.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 20:36:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, ten označník, tam může být milně, já bych se držel toho malýho a velkýho jízdního řádu. Velký může být jen 350290,350870,390840 a k tomu najít bratříčka. Možná tam bude ještě jedna linka.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1942
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 20:39:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mě napadla kombinace 390840+390810
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 23:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co kdyby ten velký byl 390770. Mezno, rozcestí 1.0 není v okrese Tábor, silnice by byla I/3, ale zase jsem nenašel malého bratříčka k JŘ, leda by tam bylo ještě něco od ČSAD BN.

Kolem Pojbuk by to ještě mohlo být Obrátice, rozcestí 1.0, ale tam by zase měl být jen malý 390810, protože 390840 jede trochu jinudy.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 00:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě poslední nápověda:
Zhruba 200m od zastávky se nachází stanice JHMD. a pak už toho nechám a prozradím, ať se diskuze ubírá do správných směrů.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1084
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 00:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak teda Černovice, Střítež a linka 390810 (to je ten malý JŘ a velký bude ICOMácká linka z Kamenice nad Lipou)

(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2839
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 07:43:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Tohle je dobrá hádanka... Ale počítám, že většina z nás tam podle reakcí nikdy nebyla.
Mmch. než jsem to dočetl do konce, tak jsem si říkal, že by to mohlo být někde na cestě mezi Soběslaví a Černovicemi, tuhle cestu znám a podobné zákoutí tam jsou. Navíc Černovice už leží v J kraji a Comett tam zajíždí. Ale přesně bych si neodvážil tipnout, protože podobných zastávek bude dost, byť zde je několik nápověd.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 903
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 08:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, přátelé, je to Střítěž u Černovic, já tam byl u kamaráda na chalupě a je tam nádherně. Jinak Honzo správně označujou Jihlaváci kraj Vysočina, taky jsem nevěřícně koukal na tu ceduli.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1085
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 14:13:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tam byl několikrát, je to jen kousek pod vrchem jménem Svidník, a je z těch míst okolo Stříteže a Křeče nádherně a daleko vidět do krajiny Samozřejmě si ale do detailu nepamatuju, jak kde vypadá zastávka.

Jinak Černovice jsou zajímavá lokalita, leží sice v J kraji, ale želežniční stanice se jmenuje Černovice u Tábora a spádovost je taky spíš k Táboru, což ostatně potvrzuje i ta linka jezdící asi pěti páry spojů denně (+ ta Kamenice).

správně označujou Jihlaváci kraj Vysočina, taky jsem nevěřícně koukal na tu ceduli.
No však náš kraj se taky jmenuje jinak, než měl být původně
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 14:33:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R b: na tom Svidníku jsem taky byl, ale rozhĺedna otevřena nebyla.
Snad mně tu neukamenujou když sem dám fotku ještě od zastávky:
 
Jasně, náš kraj se měl jmenovat Budějovický a jsem rád že zůstal původní název.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Pepus 2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.90.164.18
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 18:09:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Máte někdo fotografie autobusů dopravce Švarc z Mezné? má někdo přehled o tom, kolik busů má? Na výluce jsem viděl 2, ale někdo mi zase říkal, že jich má víc.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2845
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 20:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: Já samozřejmě vím, že jihlavský kraj není jihlavský, ale Vysočina. Taky jsem uvedl pouze J, čímž jsou označovány auta a celkově je známější pod pojmem Jihlavský.
Jinak jsem samozřejmě taky radši, když je kraj pojmenován podle kraje, né podle metropole, byť z metropole jsem... Jihočeský zní rozhodně líp.

R__b: Když jezdíme "kalit" do Chvalšin, tak je náš pravidelný cíl pěší tůry Kleť, pokud se "paří" v Černovicích, tak se chodí na Svidník. Ale jinak okolí Černovic moc neznám, spíš jen část ku Táboru. I zdejší obyvatelé jsou spíš k Táboru, než k Pelhřimovu (já bych byl tedy taky...).

Pepus 2: No znám jen tyhle dva, CE 52-86 (ex ČSAD Jihotrans CE 51-33) a nově i 3C3 2317 (ex AD Stropek CE 63-23). Myslím, že má ještě něco, ale nemůžu si vzpomenout co.
 
 
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1086
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 10:52:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navážu na Macka a taky sem dám jednu hádanku. Otázka je jasná, nápověda - hledejte v obvodu MHD Tábor.

 
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 908
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 12:45:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Díký že se to ujalo, a typuji Stoklasnou Lhotu.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34641
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 20:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aspoň něco z NAD na 190 (je moc horko, takže fotky nebudou, alespoň ode mne):

R 891 - Marvinex Keliš: AP 48-17, 1A5 4055, 3A3 4443
Os 8010 - Popp CE 40-95, BVA 51-95; zastávkově 1C0 2977 (asi má fční klimatizaci, cosi chladného to foukalo...)
Os 8011 - zastávkově zájezďák DPM ČB
R 663 - DP 156, 273 a jakejsi MAN; zavazadla pak poppí dodávkou

Dál pak jezdí ještě mnoho dalších šrotů, ale je moc vedro, víc snad zejtra...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2850
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 20:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Tak tohle netuším, vím snad, že jsem tam asi nebyl. Mmch. ten pikap v tom přístřešku je dobrej... Teda doufám, že to je zastávkový přístřešek...

Martin: Asi tak nějak to bylo. Viděl jsem ještě 163 od DP a asi dvě další sóla. Mmch. taky jsem nic nefotil, dneska to prostě nešlo...
A jestli si jel 1C0 2977 (žlutej lepeňák), všiml sis té docela velké rány na pravém zadním rohu? Nevypadá to moc dobře.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34644
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 20:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, nepěkná byla... Ale byl volnej a šel z něj chládek a Tintěra... :-O

Zejtra to zkusím zapracovat do přehlednější formy, dneska už jsem byl z cest upečenej dost.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 22:47:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

chystám se na výlet na Slovensko, zpátky plánujem cestu z Bratislavy přes Brno do ČB... jaké máte zkušenosti s Jihotranzí mezinárodní linkou? Jaké tam posílá autobusy? SETRY ? BOVY ? Či s jinými dopravci na trase BRATISLAVA - BRNO...
a na lince ČB - BRNO... co tam posílá JIHOTRANS?:-)
jezdí ještě TOURBUS s C954??? Linkáče na 4 hodinovou cestu:-( btw, na kolik vyjde cesta? z Bra. do ČB ?
Díky za odpovědi:-)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 13:04:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin:
BB jezdí jen 2C6 6516 a 3C4 7590, oba mají klimu, tak to přežiješ.Minimálně 3873,1839,3707
Brno jezdí všechno 9703,9704,6516,6517,7535,7537,9130,3707,1839,3873,6506. Cena 184 Kč bez místenky (10Kč zavazadlo)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34666
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 13:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NAD 190:
R 841 - DP 162, 280; zastávkově:? +od Poppa Volkswagen Transporter CBA 50-31 (ten tu pendluje asi dle potřeby a zcela nepředvídatelně - dále neuvádím)
R 360 - MK (Marvinex Keliš): 1A5 4055, 3A3 4443; zastávkově: AP 48-17
Os 8050 - DP zájezďák, 150; zastávkově: JH MAN 1C0 0029
Os 8006 - Popp: BVA 51-95, zastávkově CE 40-95; pak Sv do ČB
R 890 - MK: 1A5 4055, 3A3 4443, AP 48-17
R 665 - DP zájezďák, 150; JH: 1C0 0029
R 662 - DP 280, 162, JH: CE 44-47 , MK: 1A5 4055 (asi posila pro mrkvany místo osobáku)
Os 8052 - MK: 3A3 4443; zastávkově: AP 48-17
Os 8007 - MK: AP 48-17, 3A3 44-43, 1A5 4055 (nevím, který stavěl, ale asi ten poslední)
Os 8008 - Popp: BVA 51-95, zastávkově CE 40-95

(Editováno v 13:45.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34668
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 13:46:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
Možná právě kvůli té ráně už dneska nejezdí a na lichých osobákových obratech jezdí asi kvůli nedostatku busů jen dva krátké (naštěstí jsou prázdniny)...
A taky mi přišlo, že u Poppa jezdí řidič od DP.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 15:27:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: diky za SPZ, ale v tom se zatim nevyznam.. to jsou Aresy či Arwaye?(ta BB)
a 184.. to bude asi do Brna. a Brno - Bratislava, bude to cca 1 km cesty = 1 kč?
A ještě nedávno to se to jezdilo ve spolupráci SAD Zvolen/BB... posílali Axera nebo nějakou lepší LC 735/736/737
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34673
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 16:57:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výluka má další oběť - u Cara na R 664 skončila kloubová 150, lidi pobral Keliš, R 664 si veze +42.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1087
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 17:12:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad. hádanka:
Chtěl jsem nechat hádat i ostatní, ale Macek to uhodl napoprvé a naprosto přesně.

Je to Stoklasná Lhota, ale není to zastávka. Ta je asi 50m vpravo. Až donedávna jsem nevěděl, že tam ta bouda vůbec je. Asi to bude pozůstatek z doby, kdy se přes Stoklasnou Lhotu jezdilo na Prahu a nebyla ani dálnice ani obchvat obce a jezdilo se skz. Autobus stojící na zastávce v současné poloze totiž blokuje jeden jízdní pruh. Moje domněnka je, že dříve teda autobus sjel z "průtahu obcí" (prochází kolem domů v pozadí) jakoby na náves, kde se otočil nejspíš couváním, neboť točna ani žádné větší prostranství tu není a zastávka pak byla u téhle čekárny. Dnes je bez využití (proto taky ten pick-up ), ale docela zachovalá.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34674
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 17:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď na Os 8008 přijel neznámý bus - pozemní stavby Němec. SPZ zkusím zjistit, pokud mi to na R 361 neodjede pryč...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2855
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 19:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Ani hledat nemusíš, je to astmatik CBA 16-41 od Němce. Celkem slušný bus na svůj věk.

Naopak si myslím, že by měly vykopat Keliše. Ty jeho vraky podle mě nemaj na silnici co dělat. Zejména ten atmos a ta pětka, to je hnus. Ten modrák (AP 48-17) je ještě jakž takž, ale zbytek teda fakt hnus.
To i ten Popp se snaží. Ale dneska jeho žluťas ráno zdechl definitivně a od viaduktu byl odtažen za tahačem do DP, kde teď stál na dílně. Ten Němec je za něj zřejmě náhrada.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1943
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 19:58:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Zlivský: no což on brzo ráno žluták jezdil, jenže v 6:00 dojel jen do křižovatky Viadukt, kde odmítl poslušnost, když jsem jel do práce, stál tam na blikačky. Jak píše HP výše, odtahli to do DP (holt jsem nemohl čekat, protože pracovat se musí)
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34687
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 04:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jen potvrzuji výše uvedené a jdu okusit, co mě na Os 8600 (NAD na 190, ne na 199) potká.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34698
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 16:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se s tou CBA dneska svezl a docela mne potěšila. Při jízdě sice nadskakoval, ale živý byl dost, dokonce jsme i přes věk autobusu (i řidiče) předjeli, co se dalo (u Bavorovic málem i loudavý MAN 2C2 2709, bohužel bylo na silnici plno, tak jsme se za ním vlekli až na zastávku; městský Citelis ale neměl šanci :-O).

Nepřetržitá výluka už skončila, ještě budou noční. Pak sem hodím tabulku, abych to nemusel přepisovat.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 910
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 18:40:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U nás výluka skončila ale já byl na návštěvě v Táboře a koukal jsem co nasazují na výluku do Malšic a tohle přijelo:
 
Za tím LC byla podivná Karosa HD 12 od Zemana, nevím jestli se už tady o ní mluvilo, ale asi jo, o fotku si pište buď na ICQ nebo mejl pod nickem.
Na MHD všechny kloubové Ikarusy v provozu, a pak kromě jednoho Citelisu 18m a B961 bylo vše v provozu. V akci byly i revizorky.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 20:45:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

N a.n. v Táboře právě stojí dílenský pick-up a hrabou se v motoru Jihotransí CE 98-14. Copak se jí přihodilo?

Ta Karosa HD12 od Zemana není Karosa ale Zliner ZL01, nebo jak se ta obluda jmenuje.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 09:45:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Umřela:-)cestou z Phy, já se nedivím.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
4021
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 18:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve fotogalerii aktuální fotky vlaků a autobusů z Novohradska. http://pidservis.ic.cz/report.php?no=348&style=standard
http://pidservis.ic.cz/
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:23:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nízkopodlažní MAN NL 202 už slouží v Č.K.
(RZ 3C4 5331) Zatím spatřen na linkách do Větřní a na Plešivec. Na okružní lince zatím ne.
 
 
 
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2871
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně to jsem si celou dobu myslel, že to je ten druhý Písecký. Krátce po zařazení v Písku zmizel, pak jsem ho dvakrát viděl v dílnách v Písku a pak až tady na fotkách.
Proto jsem ho taky nemohl najít nikde v Krumlově, opravu asi dělali v Písku...
Pěkný úlovek, v pondělí ještě asi nejezdil, to jsem se v ČK pár hodin pohyboval.
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 08:26:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdit začal v úterý.
 

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace