K-report
 

Archiv do 22.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 22.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 17:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pěkný , sice zánovní vozítko... vypadá docela zachocvale... ale, nebyl by i interiér:-)?
jak je cca starý?
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 11-2006


Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 17:20:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: Fotku interiéru nemám.
Podle toho , co jsem se dočetl v tématu "Ojetá vozidla ze/do zahraničí dovezená/vyvezená" se vyráběly od roku 1992 asi šest let.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7136
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 18:33:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebyl váš?

 

Momentálně patří Miroslavu Špatenkovi z Neumětel, fotil jsem ho včera v Berouně na lince pro svoz a rozvoz pracujícího lidu do Žebráku. A jmenuje se 2S3 9835.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2891
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 07:35:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Určitě. Tuším, že z píseckého závodu, ale jeho přesnou identitu neznám.
Špatenka ho nemá dlouho, předtím byl viděn s SPZ 1P2 něco, majitel neznámý...
Velká část vyřazených autobusů od ČSAD skončila u Kafky nebo ve šrotu, tohle je jeden z mála, který skončil jinde.
Sysel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 07:45:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jak už dlouho, ale v kovošrotě za Ternem, stojí kloubová Budějcká 126tka ....
Já jsem chcuk mít Krokodýla ....................... a už ho mám;-)
Martinhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 08:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Špatenka má taky jednu žlutou C 734, která nejspíš pochází z ČSAD Prachatice. Současná RZ je 2S3 9824, předtím snad 1C0 3142, ještě předtím nevím...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2892
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2007 - 08:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sysel: Je tam od pondělí, dával jsem fotky do Budějovické diskuze.... Včera už vymlátili podlahu a další detaily, takže dneska už jí asi přehodí na hromadu.

Martinhd: Přesně tak, je to ex 1C0 3142. Ale vyřazena byla už dávno a u Špatenky se objevila nedávno, takže možná ještě mezi tím jezdila někde jinde.
Původní SPZ u ČSAD Prachatice taky neznám.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1166
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 14:26:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil:á koukám že už vyplaval špatenka-kde parkuje ta LC 736 zatím nevím... ale stejně asi skončí tam kde většina vozů od špatenky a dále od té 734 jsem ti v.č. již dával jinak ta 736 jezdila přece v doprovodu s tím bastlem co patří Miroslavu Hroudovi ze Zbiroha
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 00:19:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem viděl Zárubovu S417 na lince ČB - PRAHA... Že by se připravoval na tvrdou konkurenci v podobě STUDENT AGENCY ? Je to u Záruby v poslední době pravidle? Na jaře jsem na této lince výdával ARES 15...
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7154
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 13:00:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nevím, ale tohle jsem fotil v pátek v šest večer v Losiné u Plzně na silnici číslo 20 do Budějovic. (Omluvte sníženou kvalitu fotky, líp to nešlo.)

https://www.k-report.net/discus/nahledy/075534.jpg

A celkem logicky, pokud jede Ares v pátek do Plzně, nemůže jet v pátek do Prahy.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1959
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 15:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: pravidlem asi né, protože v týdnu jel minimálně 2x Prahu ten ARES15. Pravděpodobně bylo třeba pro tu CK (pokud luštím z toho snímku správně, tak Harmonie) jeden a půl autobusu.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 23:30:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu navážu na tu nedávnou Mackovu Střítež u Černovic
 
 
(škoda, že vedle Conecta nestál autobus Comettu, který měl asi za třičvrtě hodiny odjíždět do Tábora)

A teď něco aktualit.
O uzavírce železničního přejezdu v Plané nad Lužnicí jsem už psal, tak teď ještě obrazem:
 
 
 
 
 
 

Ve dnech 23.7. - 25.7. se pokládal nový živičný povrch v Bělěhradské ulici, tak to linky 10 a 15 objížděli přes "Paďousy" (pro přespolní Sezimovo Ústí I. ) ulicemi Kánišovou a Petra z Ústí.
 
 
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 964
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 20:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem myslel napřed že jen to zjevení,jelikož sem v sobě neměl žádné THC ani nic horšího,ale byl to fakt:3C1 65-06 na ČB-Brno před 18:15 na Zvonařce.
Tj. normální,kloubovej MAN na téhle lince?
Ale sluší mu to.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 20:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zzz: jo je to 65-06 v 18:15 do ČB. Jel jsem s ním, jednu neděli v 16:30, není to špatný..., fakt.Jede to dobře, jen to nemá kufry, ale pohodlí je. Je to lepší než jet nějakou Karosou
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1961
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 20:45:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavé, po C943 další automat na 180 km cestu.
Jinak 3C1 6506 jezdí ve dvoudenním běhu do Kaplice (rotuje se starším kloubovým Manem 2C2 1672). Vždycky jsem se těšil na tu 6506, je to dost velkej rozdíl oproti 1672, která řve jak ..... a ještě ke všemu netáhne (o sedačkách ani nemluvím). To 6506 je hezky tichoučká, dobře šlape a sedáky jsou pohodlný. Věřím, že se to cestujícím líbilo.
To že to nemá kufry nevadí. Pamatuju v červnu 94' v sobotu v 10:00 jízdu značně zaplněným Ikarem 280.10 na Hlubokou. To že to nemělo kufry taky nevadilo - batohama se obložila celá točnice....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 20:52:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, ono i 65-06 jezdí v neděli v 10:45 na Hlubokou s větrem...., tak kroutí v 9,00 Brno, dnes výjímečně ve 13:30. Stabilní 18-39 bylo v BB.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 965
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:13:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sem se divil,jakej to má dobrej odpych,kdybych měl čas,tak se stím svezu do Třebíče,tak snad jindy,nebo až budem zase u kemošů v ČB.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35039
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 15:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, kloubovej MAN má docela odpich, asi možná i proto, že tam nejde jezdit na zoufale nízký otážky, jak to někteří praktikují na těch krátkých zgarbech (ale ten mistr na borovanskej NAD umí i s líným krátkým docela divy :-O, ač fyziku a nízký výkon samozřejmě neobejde).

Se tím novým asi budu muset někdy svízt, abych si spravil názor na tyto stroje. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35043
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 16:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní NAD u Tábora:
R 633 - SY 88-48, 2S2 2812, 1C1 2233, TAK 26-36, 2C0 9999 a 6S8 0897

Jeden bus při jízdě zhruba před nadjezdem nad železniční tratí u Roudný zastavil, vedle něj pak záchranka a policajti - nejspíš tam někdo měl problémy s horkem.
Náš stroj pak měl incident hned v Táboře, kdy řidič špatně zajistil dekl od zavazadlovýho prostoru, takže jednu ženskou to praštilo po hlavě a druhý to mírně sedřelo ruku. (A ještě si pak řidiči navzájem měnili kliky. )

Na osobák zřejmě 2C6 4314 a TA 40-34. Dále tam pak byla 284 a 280 za DPm ČB.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 916
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 19:53:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R b: Sice opožděně, ale díky za pěknou fotku ze Střítěže, koukám že jsi zabral i kamarádovo chalupu.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 13:05:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: myslíš 53-11:-).To je kolík
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1106
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 19:19:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná jsem objevil Ameriku, ale strakonický Citybus má novou reklamu (i když stejný zadavatel)
 

A teď si dovolím zase nějaké hádanky:

1) Kde?
 

2) Kde, případně co a k čemu to slouží?
 

3) Opět kde? Nápovědou budiž, že autobus je TAK 23-88 a ač to tak nevypadá jede na pravidelné lince (jaké, to si nechám na případnou nápovědu).
 
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1963
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 19:36:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2) není to dětské hřiště?
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 917
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 22:08:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3) Černovice, příjezd od Soběslavi.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7173
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 01:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem se taky věnoval objevování Ameriky, při své návštěvě v JH jsem našel tohle

 

a tohle

 .

Podle V.B., s nímž jsem to telefonicky konzultovbal přímo z místa, jsou to oboje novinky (ty JŘ platí od 12/06). Dál - navštívil jsem Dačici (je to TA Dačice nebo TY Dačice?) a prozkoumal jsem místní MHD, navzájem jsme se vyzpovídali s místním řidičem, mě zajímaly různé informace pro napsání článku na www.spvd.cz, jeho zajímalo, proč si fotím právě jeho autobus čtyřikrát během dvaceti minut:

 

Pokud máte k dispozici nějaké doplňující informace, sem s nimi.

No a pak jsem byl ve Znojmě, vím, že to už jižní Čechy nejsou, ale když už jste mi obstarali takovou hezkou přípravu před cestou... Tož, našel jsem ještě druhý atmosférák, stál sice v garážích, ale měl kasu, takže kdo ví, zda není ještě provozní. Všechny karosy, u nichž jsem měl možnost to zjistit, byly s mechanickou převodovkou, dovoluji si tedy vyslovit hypotézu, že automaty tam nemají vůbec žádné (ten seznam od R_b totiž uváděl všechny vozy jako B731). Cito jako obvykle udělalo první kolo na sedmičce a zdechlo, elektrobus má závadu na dobíjení a nejezdí.

Pak jsem měl za úkol navštívit nějaké části sítě a fotit, tedy:

Linka 2 "tam na jihozápadě":

 
 

Linka 1, tuším do Hradiště. Dojel jsem jen k té serpentině a k mostku přes potok, byl jsem tam na kole a dál do kopce se mi prostě už nechtělo:

 

Je to trošku mázlý, fotil jsem to v půl sedmé večer a mezi těmi stromy už byla docela tma. Zbylou větev jedničky jsem si neprojel, bylo by to pro mě dost velké zdržení, i tak jsem do kempu do Bítova dojel skoro za tmy a za začínajícího lijáku.

Co mě ovšem zaujalo:

 

Srovnejte s dopravní dostupností supermarketů v jiných městech. No a jízdní řády...

 

Díky tomu systému písmenek a šipek je mnohem lépe pochopitelné, kam že to který ten spoj vlastně jede a nejede.

Toť vše.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 11:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jindřichův Hradec:
Ty JŘ nevím, ale ta světelná tabule až tak horká novinka není. Koncem prosince 2006 už tam určitě byla.

Dačice:
Myslím že jsou to TY Dačice, ale ruku do ohně za to nedám.
Ani nevím, že tam nějaká "MHD" jezdí. Vím, že jsem kdysi nějakou linku, která by se mohla MHD podobat hledal, ale nenašel. Není to taky nějaká novinka? Dopravcem je kdo? Štefl ? (ten bílý autobus na ICOM nevypadá)

Znojmo:
Dík za fotky, teď aspoň vím, jak to tam vypadá
Intespar je opravdu , to zaslouží pochvalu.
No a jízdní řády mě taky zaujaly, jinde jsem to takhle provedené neviděl.


Jinak jsem náhodou mrknul do brněnských autobusů a co nevidím. Na lince IDS JMK č. 431, neboli MHD Ivančice jezdí ex. strakonická B732.

A k hádankám.
Macek - ne ne, Černovice to tentokrát nejsou.
Vencabocku - ano, byl to trochu chyták. Je to opravdu dětské dopravní hřiště. Ten přejezd tam není dlouhou, ještě jsou patrné výkopy pro kabely, čili je plně funkční (tedy až na to, že po kolejích nikdy žádné kolejové vozidlo nejelo a nepojede). Tady jsou další dvě fotky z jiného úhlu.
 
 
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 12:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad DAČICE: Dopravce je Štefl, linka má licenční číslo 346001 jezdí z Sídliště Nivy k TRW, spoje jen k návozu do/z fabriky.Myslím,že tam jezdí už dlouho....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7179
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 12:19:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak & R_b: Podle řidiče prý to jezdí už od poloviny 90. let, předtím to jezdilo ČSAD JH. Jezdí se bez dotací. Poměrně zoufalé je to, že na lince je 9 zastávek, 6 z nich je společných i pro linkové autobusy, ovšem 4 z nich se jmenují jinak pro MHD a jinak pro ostatní linky, takže zorientovat se byl pro mě velký problém.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35077
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 15:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
Asi jo, já si SPZ/RZ nepamatuju.

Stavba přeložky silnice III/14539 (přes ulici M. Horáková do ulice Strakonické)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1117
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 19:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je čas na nápovědu:

1) Přes tuhle zastávku jezdí linka 390120

2) autobus jede na spoji linky 390100
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 19:13:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b:Jedna linka bude špatně.....Jistebnice, Černovice, trochu zruky.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1120
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 20:02:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne je to dobře. Nápovědy jsou dvě, k fotkám č. 1 a č. 3. Každá je z jiného místa. Asi jsem to měl napsat. Sorry

(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 20:25:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oki, tak já tipuji:
Zastávka Vlčeves, Svatá Anna
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 15:31:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Správně, Vlčeves, Svatá Anna.
V tom zapadajícím slunci měla zastávka v lese na hranici okresů takovou zvláštní atmosféru, tak jsem si to
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 23:49:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad R_b: Ta 3) je Borotín,Nový Kostelec,točna, spoj 9, řidič Bedřich Čejka...co ty na to??
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:48:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Borotín, Nový Kostelec točna a spoj 9 je naprosto přesně. Řidiče fakt nevím, ale zase můžu doplnit, že přivezl jednoho cestujícího ve věku cca 10 let a po otočení pokračoval dál do Jistebnice
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 19:04:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se i docela divim,tam nic moc nejezdí...
Martinhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 12:01:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČSAD Sttrans zajišťuje NAD při výluce Horažďovice - Strakonice a mimo jiné tam posílá i své dva jediné nízkopodlažní autobusy:
 
 
Napadá mě, jestli na jejich pořízení nějak nepřispívalo město, jak to tak bývá zvykem. To má potom asi velkou radost, že městskou jezdí linkové autobusy...
Dál se na výluce vyskytují nějaké MANy a dvě C935(E), u té na fotce bych se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte její původní SPZ, současná je 1C2 9336.
 
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7210
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 13:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jely C935 STI 47-27, Citybus 2C0 5848 a MAN 1C8 5518 místo rychlíku v 11 z Horažď., mimo to stál MAN STI 52-08 kdesi za nádražím a jeho řidič spal.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2123
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 22:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dnes měl Jihotrans celkem umírací den. Jedna C734 zdechla na Sadech a nechtěla jet dál, po hodině jsem jel zpět a stála tam stále (i s cestujícími) avšak přiřítilo se i náhradní vozidlo v podobě LC736 z temelínský účelovky. Další C734 stávkovala na střeše, čili na AN. A zde jsem poprvé v životě byl svědkem roztlačování autobusu. Stačilo 8 chlapů a jeden za volantem a tlačilo se. No, jenže to něchtělo chytit a to s tím popoběhli hezkých pár metrů. Pak jeden z tlačivších vlezl do busu a zařval "Ty vole, dyť nemáš zaplý zapalování". No tak se s kroucením hlav tlačilo znovu a tentokráte to chytlo . SPZ po mě nechtějte, nějak se mi vykouřily z hlavy .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1129
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 22:42:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu aktualit:

Karosa B732 TAA 24-66 je už pár dní bez reklamy (šla dolu částečně i s lakem).

Některé linkové autobusy (třeba TAA 51-00) naopak dostali na pravým bok malý "busboard" s reklamou na Pardála.

V rámci "setkání mladých křesťanů" (nebo jaký to má přesný název) jsou v rámci MHD zavedeny nějaké posily, které pomáhají rozvážet účastníky akce (prý až 6000 lidí) do míst ubytování ve školách po městě, hlavě tedy na Sídlišti nad Lužnicí a v Sezimově Ústí II. Jezdí na tom různé kloubové vozy, provoz je asi dle potřeby řízen dispečerem. Konkrétně teď mi v krátkém sledu za sebou projeli pod oknem B961E, plynový Citelis a Ikarus 417, všechny bez označení linky, jen s nápisem "Comett Plus".

No a nakonec jen to, že dnes se tady objevila ŠD11 Jan Kukly. Viděl jsem jí sice jen projíždět, ale vypadá moc pěkně
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 13:02:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

133101 zase prořídne na 2 spoje po sezoně, nebudou Asiaté.
Kdo fotil v pátek odtah, přiznejte se dobrovolně.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2911
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 17:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Mě tak napadá, co ta B832? Zachytil jsem zprávu, že se dlouho neobjevuje, ale už je to dýl. Jezdí už nebo ne? Pokud to tu již padlo, tak se omlouvám, poslední dobou přestávám vnímat a vstřebávat informace.

Mirbusak: Odtah čeho? Myslíš odtah vyřazených CE 41-16 a CE 76-58 z Jihotransu? Já fotil jen CE 76-58 a 41-16 jsem zahlídl na Okružní, ale z fotky nic není, bylo špatné počasí.
Jinak Jihotrans čistí dvůr, za poslední týden zmizely 1xLC735 a 2xC734 do rukou kolotočářů a ex Strakonickou 1C9 8523 rozebírají v jedné autoopravně nedaleko OBI.
Já se jen děsím, kde se objeví C744.
 
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 18:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si to myslel, žes to byl ty..Musí se dělat místo.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2966
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 18:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na nové vozy které budou co nevidět
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 19:38:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B832 pořád ještě nejezdí. Z provozu zmizela už někdy snad v květnu. Potom se opravovala na vyhořelá kloubice, tak chápu, že se to zdrželo, protože ta byla asi přednější, ale stejně už je to nějak dlouho. Bůchví, co s ní v té Vožici dělají

Navíc zmizela i B741, někdy zhruba v půlce července. Tak asi prodělává taky (už druhou) omlazovací kůru. Nebo, že by ???

A ještě jsem si teď vzpomněl. V Comettu cosi staví na ploše pro kloubáky. Vypadá to na průjezdnou halu. Tipuju novou myčku, protože ta současná se měla už vloni komplet opravovat a nějak jsem nezaznamenal, že by s ní něco dělali.

(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2914
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 19:54:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Kdo jiný. Ale nutno dodat, že jsem o převozu nevěděl, 76-58 jsem potkal náhodou a tu druhou jsem potkal taky náhodou, ale o tý už jsem věděl.. Kdo mě zas viděl? Sice jsem se s majiteli bavil, ale že by se hned chlubili...

Ares1: spíš co vidět, než nevidět.... Docela se těším, ale asi jen na první část.

R_b: Hm, to není moc dobrá zpráva... Jsem teda zvědav. Typoval bych, že 832 projde GO a v případné nové dodávce sól zmizí něco ze série TAA 24-66,77,88 nebo TAA 21-25 a 14-72.
No a v případě B741 si myslím spíš , ale zase tenhle postup by mi moc ke Comettu neseděl.
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 7-2007
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 08:49:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prominte že ruším,ale mám dotaz.Potřebuji od lidí znalích poradit,často v chorvatsku vídám autobusy jistého Novotného někde od Písku.Mhl by mi někdo poskytnout nějaké informace o této firmě(vozovy park...)vím jen že má 956ku,nějaký Slovbus a na Strakoniku sem jednou potkal 735/6ku
Pepus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 7-2007
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 13:31:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdarec, nefotil jste náhodou někdo v sobotu tuším 13 okolo 12 hodinY v Táboře na AN?
Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře.
Autobus = Karosa
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2918
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 21:46:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bovafhd: O Novotným vím jen to, že je od Písku ze Smrkovic. Vlastní cca 5 autobusů, vím o LC936XE, Slovbus, LC735 atmos. a asi dvě další celkem pěkný LC735. O LC956 nevím, možná to byla ta LC936XE.
Autobusy parkuje na okraji Smrkovic, ale málokdy tam jsou víc jak dva.
V současné době jezdí smluvně na Písecku pro ČSAD AB České Budějovice, zejména s atmosem. Sice nemá vzadu Rábu, ale atm.motor zůstal. Ten jeho Slovbus (mmch. docela pěkný) se mi dodnes nepodařilo vyfotit.
 
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 21:49:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už je to doma, část.Koukám AS kvůli prům.zóně namá busy...
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2921
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 22:02:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: A by nebylo?
Možná nemá busy, ale u dílen jim tam stojí dvě vyřazené napůl rozebrané C734.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 22:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno,zítra
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 496
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 19:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se kochejte
 
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2926
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 20:18:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Pěkný!! Zrovna jsem se chtěl zeptat, jak to s nima vypadá. Asi zítra pojedu s autem na STK, tak se podívám.
Akorát , že jsou to 12,8. Nečekal jsem je. A celkem nemusím tyhle dveře, jednokřídlý jsou asi lepší.
Každopádně už se těším...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 20:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale nemá to místo na kočárek, jeden se oblíká do dresu a druhej je na dílně, tak nevím, zda je najdeš..Zatím jsou 2 další porce dávky příští týden.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2126
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 21:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No Jihotrans si zaslouží částečnou pochvalu! Nakupuje pořádné autobusy, které navíc budou ve firemním . Na druhou stranu opět nikde nevidím digitální panely, čily opět ušmudlané cedulky za oknem, v horším případě napsané fixou...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 21:18:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fixy zakazuji.To radši na počkání cedulku!!! Digi-téma na dlouho u piva
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2127
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 21:45:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: No vidíš. V jedno odpoledne tohoto týdne jelo cosi na lince do Zlivi, kde Zliv byla tvoje cedulka a Mydlovary fixou načmáraná cedulka made by řidič .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 21:51:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože jí nechce, hlavně, že chtěl Dasný.MAPE mám na skladě.Až ho chytím bude.To se musí hlásit.Skoro je nutím ty cedulky umývat občas.....Taky mě točí černo-modrá kombinace, to.
Menší OT:co mám dát do příspěvku č.500??????
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace