K-report
 

Archiv do 30.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 30.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2128
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 22:13:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No správně. Vyčinit řidiči ! Ale hlavně dodat cedulku!
No do 500. příspěvku dej něco pozitivního. Třeba že dnes přišlo několik sad BUSE a bude se to zítra montovat do novejch vozítek .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2928
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 22:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirnusak: Musím přiznat, že jsem na Buse panel nekoukal a teď mě to celkem zklamalo, že nejsou... CO se dá dělat. Snad to někdy už bude.

Mmch. ta černá třířádková cedulka v Manu do Kaplice je taky tvoje práce, nebo řidiče jako v týnským Manu? Ale je znát celkem pokrok, už to není co to bývalo.

P.s. do 500 příspěvku dej něco, co nás potěší.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2129
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 22. srpna 2007 - 22:35:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak tak koukám na tu fotku Crosse, tak s úžasem zjišťuji, že to nemá klimu a počet štěrbin (rozuměj "otevíratelných oken") je minimální. No, trošku mě to zklamalo .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 00:28:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mirbusak:Čus Míro,hele jaká je šance, že jeden z těch 5(nebo kolik jich má být) Crossů bude přidělený na týnskou divizi??20%?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 13:11:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kulatý příspěvek - za 2 roky, to je slabý co?
Keby: myslím, že šance je 0,0001%, ojetý Ares 75%
M_r:proto i ten muj smajlík, ale když to bude jezdit kolem černý věže, tak klima by zvyšovala spotřebu..., tak nemá ani smysl na 25 km...

A něco sem dám, je to sken, tak omluvte kvalitu, já to mám - dostal - jen v papírové podobě. Snad se Vám to trošku zalíbí

application/pdfminipidi dárek
0096_001.pdf (215.2 k)

Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 18:37:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:mě to bylo hned jasný....ale i ten Ares by se hodil...

Co se děje s ČSAD AUTOBUSY?(divize Písek) dnes na spoj 32 z Týna do Albrechtic poslali B 931(2)
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 19:05:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kebule: ČSAD ČB-ČK posílá občas do ČB B 932(1), několikrát jsem viděl MHD.SOR na mezinárodní lince do Bad Leofendenu...

Mirbusak: ty cedulky, teda, pokud jsou správně připevněný, mají krásnou modrou(linkáč) nebo červenou(dálkař) barvu na bílím podkladě... vypadá to moc hezky. Rozhodně lepší než cedulky ČSAD ČB - ČK na starých karosách, občas na úplně jiné destinace... holt místní znají, a ostatní at se zeptaj...
Ale cedulky Ramvejbusu - nic moc, obyčejná folie, v tom ještě obyčejnější papír...
Mirbusak: počítá se s CROSSWAYema taky na Krumlov?
Aspon po dobu turistické sezony... občas ty "západní turisty" v MANech 2. série docela lituju, kort, když jedou občas skoro hodinu
ještě něco z nejvýchodnější obce SR, Nová Sedlica, CROSSWAY SAD Humenné - měl místo pro kočárek:
 
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 19:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: A co Český Krumlov? Tam se asi dopravci nedohodli:-( ? Teda, ani bych se tomu nedivil
Stejně tam budu jezdit už jen rok...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 06:02:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČSAD Busy mají jinej odbavovací systém a nemají čipovky,ale taky se tam dostane neboj. C možná rychlík 6:15 do ČK a pak odpoledne v 17:25 do ČK. To skoro určitě, vícřeknu
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 12:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to mi moc nepomůže... v 6,15 jsme jel za TŘI roky TŘIKRÁT... mě by se odbčas hodilo v 8,50 do ČK a nebo z ČK v 12,35, v 14,35 ne - tam ARES15 jezdit MUSÍ... případně nějakej kloub. Je docela škoda, že se cca před rokem a půl zrušil spoj v 13,45 z ČK... pěkně mi navazoval na rozvrh
Na kolik kč cca vyšel jeden kousek?
A co ramvejácká nová Bova, Bude taky jezdit ČB - ČK, nejlépe v 7,10 do ČK, místo C935E?:-) A nebo místo tý jejich C 734 s rovnou zádí a nově potaženýma sedačkama z LC 735 ?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35511
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 14:21:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NAD za středeční R 642:
TAL 44-40, TAL 43-33, jihotransí CE 36-94, 3C1 0011, 1C5 8600, ?; dodávka na kola: 1C1 1221

Dále spatřeny (a zaznamenány): pomsta z Turecka 3C1 6228?, CBA 04-75
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1135
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 16:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ohledně táborské kloubice TAA 01-30. Kdepak vyřazení . Je na dílně ve Vožici a už je po laku . Naopak B832 už tam nikde vidět nebyla, takže už je asi hotová dá se každým dnem očekávat v provozu.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35515
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 17:19:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a nějaká kloubice na výluce snad taky jezdila...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35530
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 24. srpna 2007 - 22:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
Díky za minipididárek, možná je lepší, že je to jen takhle. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 00:08:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ty Crossy JIHOTRANS nevypadají vůbec špatně...Akorát ten předek..ta tm. modrá by chtěla něak designově vylepšit
 
 
omlouvám se za kvalitu, je to focený z mobilu...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 504
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 11:15:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toto dnes Kukla poslal do Týna, přijel o 7 min dýl.Teď stojí na AN do 16:15
 
 
něco dám do historický diskuze
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1973
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 19:02:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: díky moc za plánek. Systém dvou dopravců - jednoho s hrozným vozovým parkem a druhého s hulváckejma řidičema (zrovna na tomto směru) v systému, kde je nezbytné dodržovat dopravní a tarifní kázeň, to budí hrůzu už předem...
A díky moc za pěkný fotky eŠDy.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 19:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venco:nesud podle toho jednoho, ten se netmění..., pro ně to bude očistec, mě budou mlátit co jsem si to vymyslel.....
Ted mám stejný car a v pátek jsem jim udělal menší šok:-) a i ve čtvrtek....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1974
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 19:23:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, to je pravda, ostatní jsou slušní (jsou alespoň zticha a jen blbě čumí), klouboman dokonce pozdraví, poděkuje a ještě je milej...
No jsem na ně zvědav, to víš, po třech dnech zesměšňování mě to přestalo bavit a tomuto spoji se vyhýbám, ušetřím 10Kč a raději počkám na městskou.....
Neříkám, že je to v době nedostatku řidičů ideální, ale pokud se řidič nezmění, tak bude asi nutné změnit řidiče, nebo ho touto variantou alespoň postrašit......
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 19:33:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jestli to pomůže.Hlavně mu tam nechoď ve škole v 18,30, to by byl schopnej tě inzultovat
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 11:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tu ŠD jsem včera taky zahlíd - to jí tam posílá normálně?:-) To neměl zrovna nic lepšího nebo je to pravidlem?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2981
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 14:26:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra navštívím čB něco zajímavého?
Kdy se vyskytují ty vaše Arway na autobusáku?A co ty Crossway ty ještě asi nevyjedou..
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 14:38:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares, zajdi na kafe:-).Arwey pojedou asi dálky, jeden pojede Brno určitě. Cros jsou na lakovně:-)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2982
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 20:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda že nemáš kancelář na autobusáku to bych jistě zašel.Ráno pojedu Bosákem zpět Zárubou.Co tak nejvíce posílá v 15.15?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 20:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares 15m, ale ted jsou tam 9Karosy.Já na autobusáku odpoledne budukolem 14:30
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2985
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 22:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj jsme dohodnuti máš to v meilu
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 23:11:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Honza Kukla osobně
Neregistrovaný host
Odeslán z: 63.69.85.221
Odesláno Neděle, 26. srpna 2007 - 23:18:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nazdar pánové,
tak vidím, že jste naši ŠD zpozorovali a hodnotím kladně, že někdo nedal příspěvek tady do trosek, to by mi rozzlobilo a už bych jí nikdy neposlal :-) Musím ale přiznat, že v pátek jela neplánovaně místo 936ky, která nenafoukala vzduch (je tam kompresor 3000 km a zas odešel, ale už vím čím to je, tak tam asi nudně v pátek zas pojede 936).
Honza
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1136
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 14:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ta B832 TAA 46-80 už dnes vyjela po opravě. Jenom jsem jí zahlédl jak odjížděla od a.n., tak zatím nemůžu podrobněji poreferovat, co se na ní vše udělalo. Každopádně (dle očekávání) přišla o červenobílý unifikovaný nátěr, který je tedy už dnes v MHD Tábor definitivní minulostí. Teď už zbývá jen "modrák" TAA 46-46.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 20:50:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, všichni víte co se dělo v poledne....si myslím, že se to zvládlo odjezdy i bez střechy.Snad to bylo poprvé a naposledy, snad ste to někdo nebyl z Vás???
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1975
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 20:53:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No návštěva ARESe1 je bomba, ale že kvůli tomu vyklízeli celé Mercury? To jsou věci, to jsou věci.....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 20:59:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a já jsem unavenej jak kotě....tak jsem ho alespoň potkal, než odjel.Nenašli ho, a on jim v 15,15 odjelnepoznán.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2986
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 23:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co to tady povídáte já nic já muzikant.
Ano byl jsem tam ale opravdu jsem neumístil.
Jinak děkuji Mirbusákovi za vlídné přijetí a včasné informování o nebezpečí,které by mi hrozilo.
Jinak výlet to byl pěkný máte to tam pěkné.Určitě si příští rok udělám dovolenou tam a poznám tento kraj ještě blíže.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35571
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 04:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já se kvůli tomu málem ani nenaobědval, jak lidi přeplnili veškeré oklní restaurace...
Ale mohl by někdo nahlásit do podchodu. Anebo ji tam rovnout dát a odpálit, aby byl klid. (Tyto poslední věty nejsou psány vážně, kdyby to tak někdo chtěl chápat.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 08:23:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1 - jel jsi ráno s tím Bosákem ? Co tam posílá za vůz a jaká je celková kultura cestování?
Předem dík za info.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2989
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 20:05:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mazda 6 Ano jel.Jela 954E (ale sklopné axerácké sedačky),vůz čistý,řidič příjemný,bez místenky (nesnáším podělané rezervace)Dnes tam jela 955 s klimou tuším.Doporučuji Bosák je kvalitní dopravce.Včera jsem po tom co jsem viděl Kováříka na Florenci byl za něj rád a těším se že s ním zase někdy pojedu(Bosákem)
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 20:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, dneska do PT přijelo 6 Crosů - Akciovka, 2 zůstanou v PT, 2 asi Písek a zbytek...
Jeden prachatickej Cros bude jezdit Budějce turnus MANa, dnes ta Karosa s modrým nárazníkem.
370510/7
370510/6
370510/35
370510/18
informace zaručeně 100% - JP pro něj mi dal dárek:-)

To jsou věci co?

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1976
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 20:54:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jo, ten Homča taky neví, do který fabriky by vlez.... Před pár měsíci SORky, teď zas toto....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 20:57:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sorky taky budou.Ale co má JIH musí i AS
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1977
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 21:03:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ty už nedávno byly (je to tak 2-3 měsíce). Ale ty Crosswaye, to je něco, to jsem v podání AS věru nečekal....
Hele Míro, jak to, že už mi nejezdí ráno Ares 3707? Točil napřeskáčku s 6369 a teď už jsem musel dvakrát po sobě 6369
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 21:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty jezdíš do ČK?
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1978
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 21:15:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

né, jen do Kameňáku, ale zdá se, že jsem tam tentokrát zamrz asi na měsíc....
Zpět pro změnu na střídačku kloubama 1672 nebo 6506
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 21:19:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3707 jelo dneska, a pojede ve čtvrtek....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1979
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 21:21:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha, no právě že mělo a nejelo, jela zase ta 6369 jako včera, tak snad pojede teda v ten čtvrtek. Dík za info
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 23:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K Bosákovi: Kdysi dávno jsme viděl v ČK i jeho BOVU,
občas jede i VOLVO, často C 954 - obyč sedačky, někdy C 935 E - s rovnou zádí, místem na nohy i pro 202 cm vysokýho člověka, s klimou:-). jak ostatní píší, vůz vždy čistý, a řidiči vcelku příjemní, a jezdí za stejné jízdné jako místní dopravci ... jednou tam nasadil C 934 - nic moc na tříhodinovou cestu, ale ČK - ČB dostačující, jezdil jsem s nim cca jednou za 2 týdny... vždy dorazil na čas, občas zastavil i "na poždání" tak, abych to měl blíže na MHD...
S Kovaříkem sem vždycky taky dojel:-) Sice má starší busy, ale pohodlný, jeho Neoplan je suprovej, DAF je rovněž v pohodě, v Karose(LC735) se dá taky vydržet, akorát s ISUZU nemám zkušenosti... okolo půl jedný z ČK rozhodně radši než s Jihotransem, kort v létě, když jde klima...
A co má ještě Kovařík za busy? Nebo si ještě nějaký pronajímá?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2991
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 15:30:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad martin240025 no možná si s Kováříkem dojel ale když jsem viděl na florenci ty jeho zmatky jímala mě hrůza.Proto jsem neváhal a sednul na metro a vyrazil na Bosáka.A to je o dvě třídy lepší dopravce.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 520
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 16:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Akciovky Crosy už jezdí, jeden jel v 9,05 do Písku 3C75484. A druhý jev v 16:00 do PT, ráno pojede v 6,35 do PT - už je polepenej, za 1den .
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1980
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 16:53:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, tak dneska v 6:35 do PT ještě mřížkatá-modrej nárazník. Už se těším na zítřek, hned to zběhnu poslintat.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 522
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 16:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pochopitelně jel v 9:00.Tak to je skok u PT z MANa do Crosswaye
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 18:12:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VB: moc neslintej já chci, tak at tam nejsou sliny, je to nový.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1981
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 16:59:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak jsem viděl. No provozovna Prachatice, evidentně zaskočená tím, že na ní taky došlo s digitálními panely, nedokázala bohužel nic nastavit a ani nedodala své pravěké humusoidní cedulky, takže vůz odjížděl naprosto anonymně. Což z nádru to šlo (tam to svítí u nástupiště), ale cestující, chtiví nastoupit po trase museli být "radostí bez sebe".....
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 527
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 17:04:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VB:říkal řidič, on ví kam jede a cestující jedou podle xichtu.Jsem s ním mluvil:-)Ty nechal v Karose....
 
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1982
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 17:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pěkná fotka, to jsem zrovna procházel kolem
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 528
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 17:37:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Si mě viděl?Tam byla slečna, zastavila, uvědomělá....jinak by tam byla
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1983
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 17:43:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

právě že né, já jsem se pak přemisťoval k 1, ještě jsem pak viděl Crose jet kolem. šel jsem v čase odjezdu, ale řidič ještě někam pak vybíhal...
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 18:31:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám Václave, zaspamovali jsme to tu sami, nepřejmenujeme diskusi podle našich nicků??????.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 18:39:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak koukám na ten Cross a přijde mi něco divnýho.
A hele! Oni přeházeli pruhy... Normálně je červená nad ní žlutá a pak modrá, a tady je červená-modrá-žlutá.
Tady důkaz toho jak jindy pruhy jsou:
 
 
 
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 18:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: já sem s nim jel jenom ČK - ČB.. v ČK se nedá zmatkovat, tam má obvykle 1, někdy 2 autobusy... ale
vždy, co sem jel s Bosákem, tak byl bus v perfektnim stavu:-)
spameři: napadlo mě VencMirBUSclipart
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 18:51:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: že by chyba???Třeba se někde "lepič" spletl:-).Počkáme na ostatní:
Tak tady jsou: 2xPT,1xVimperk,2xPI,1xKaplice
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 19:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak snad nove bus, novej Diesing.. kam jezdí ČSAD PT s těma "z plakátů" ? (fotky od OK1)
... Prahu? Nebo zájezdy?

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace