K-report
 

Archiv do 09.září 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 09.září 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 19:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VB: já být tebou, tak zítra jedu bud 6:30 s AS-Kapličák a nebo naší Kaplicí v 6:45.Na ČK bude velikej zážitek:-)83-36
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2942
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 19:56:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak a spol: Díky za info o Crossech. Ty obrácené pruhy teda (alespoň mě) bijou do očí... Ale moc jim to sluší.
Jihotrans - měly by jste si vzít z ČSAD ČB příklad, koupí plně vybavený Crossy a druhý den jsou na lince.
Divím se, že do ČK nedošel žádný. Ale asi je to zpravedlivé rozdělení, protože Krumlov má teď dvě nové C12, Kaplice novou C12 a Crosse, Písek 2 Crossy, Vimperk 1xC10,5 a 1 Cross a Prachatice 2x Cross. Jen Milevsko zase posbírá ojetiny ze všech závodů.

Martin240025: Na těch fotkách vidím (zleva) lepeňák 1C0 3125, Sor 2C4 4207 a lepeňák 1C6 5147. Lepeňáky jezdí dost často Prahu, Sorka spíš nepravidelnou, taky si ale občas dá Prahu nebo i ČB.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 20:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:2.věta,labutí píseň@
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 20:05:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady jsou: 2xPT,1xVimperk,2xPI,1xKaplice
No to jsem si myslelže do krumlova zase nic...Nemá někdo šajn kam bude jezdit ten kaplickej?
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2943
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 20:10:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: Krumlov jak jsem již psal dostal dvě C12, takže asi už nic.
Kaplickej si myslím bude jezdit ČB a nebo Krumlov. Uvidí se.
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507 - obávám se, že tenhle autobus BYL nejlepší. Od dodání Manu je odstaven a očekávám jeho brzkou likvidaci.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 23:39:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribl: A co ta druhá B732/1... to je snad poslední kousek tohoto typu, co tam jezdí:-(
a Milevsko... tam nejezdí asi žádný "lukrativní" linky... tak proč tam strkat něco novýho... :-(
a Mikrobus zn. Mercedes... ČSAD ČB - to patří pod PI ?
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 07:54:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

obávám se, že tenhle autobus BYL nejlepší

On furt ještě jezdí. Zrovna asi minulej tejden jsem jí viděl jet do větřní(s lidma).
Asi je to záloha,když nějakej autobus nejede.
A ta druhá B732 to je opravdu k té fialovožluté poslední kousek. Ona přestože někdy v r.1997 nebo 8(to už přesně nevim)
-tehdy CVR Budvar-prodělěla GO tak teď je to už stejná "šunka" jako ta fialovožlutá.
Měli by ji přestavět na dvoudvéřák, jako byly ty letištní, když stejně ty prostřední dveře většinou nejdou otevřít,
a když jdou, tak zase nejdou zavřít.
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2945
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 10:14:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martinhd: Obě krumlovské jsou B732 a byly vyrobeny v roce 1987, obě prošly GO.
V minulosti jich bývalo víc, pamatuju dvě moc pěkné reklamy na Samson a SMWaSBL. Ta s SMW tuším byla zrušena po havárii ve Větřní a Samson jsem viděl na vrakovišti v ČB u nádraží.....

Minibusy u ČSAD ČB: provoz Milevsko (MHD) 1x, jeden je v Písku, jeden ve Vimperku, jeden malý v Kaplici (na lince jsem ho ještě neviděl) a malý Sprinter je v Přední Výtoni, kde zajišťuje linky na Lipensku, ale patří pod Kaplici.

Ok1: No městský busy se běžně odstavují na AN, 1C9 8507 ale stojí už nějakou dobu v závodě na místě, kde stála 1C6 5217 před zrušením... No uvidíme, běžně se v rámci MHD u ČSAD bere vůz za vůz.
Obě jsou hrozný vraky. Sice vnitřek mají slušný, ale zvenku hrůza.
Ta druhá měla CVR Budvar až po GO, bylo to někdy v roce 1999-2001, přesněji bych musel najít fotky.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 11:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SMW/SBL taky pamatuju na vrakovišti v ČB u nádraží. Každej den jsem na ní koukal z vlaku, jak se postupně ztrácí před očima V Krumlově si pak ještě vybavuju nějakej modrej třídveřák, asi ex. CVR.

Jinak doufám, že ty Crosse 2xPT a 1x Vimperk taky někdy zavítají k nám, abych si je mohl
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 12:33:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Sor 2C4 4207
(jen pro upřesnění)
Ten SOR na fotce je 2C9 4037 a patří Kaplici. Ten den(27.8.) jel asi výjimečně Kaplice-Vimperk, protože řidič nevěděl, kudy jet a lidi si povídali něco
o výjimečném luxusu.(tím jsem přijel do PT)
Foto RZ
 

(Příspěvek byl editován uživatelem Ok1.)
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 13:09:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď z trochu jiného soudku. O dovolené jsem mimo jiné jezdil na kole a zároveň fotil

Nejdříve zase jedno sjetí na točně u Masokombinátu
 
 
 

Radětice, linka 390220 spoj 17 nabírá cestující do Bechyně
 

Rataje, linka 390020 spoj 15
 

Stádlec a jedno velké křižování. Nejdříve přijeli dvě C954 - 1C5 6491 po lince 390040 spoj 21 z Tábora a 1C1 0920 jako linka 390020 z Bechyně
 
Potom se přihnala C734 na lince 390020 z Opařan a po odbavení cestujících se autobusy rozprchly - do Tábora, Opařan a Bechyně
 
 

Zhoř u Tábora, linka 390050 spoj 11 do Vyhnanic
 

Pořín, linka 390840 spoj 8
 

Tentýž autobus jako na předchozí fotce jsem pak dohnal ve Vodici, kde si čekání na odjezd po lince 390840 spoj 9 do Tábora krátil řidič přátelským hovorem s cestujícími
 

Rodná, linka 390730 spoj 12 odjíždí do Mladé Vožice
 

Bečice u Malšic, linka 390010 spoj 14 (i ta SORka byla příliš velká, autobus přilej prázdný a prázdný taky odjel)
 

A nakonec něco ještě menšího než na předchozím snímku, odstavené na autobusovém nádraží ve Veselí nad Lužnicí
 
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 557
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 14:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

linka Liberec - ČB odkaz
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1984
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 16:56:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska opět odjel prachatickej Cros bez jakéhokoliv označení. Byl tu i kaplickej - jezdí místo tý 935 - zdědil dokonce po ní i cedulky, protože ani tady orientace nefachá.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 537
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 00:46:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VB: mají chybu ve strojku, proto to nejde.Asi na sběrnici.To jsem taky vysondoval
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 00:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Liberečák:ten JŘ mám už 14 dní...Tak já v pátek ho neošotím, to nestihnu, tak nemůžu podat zprávy, ale sobotu určitě ano.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 933
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 08:25:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Liberečák: A do ČK zatím nic, nebo až po odzkoušení 9 prosince? Jináč doufám že tato linka vám nějaký čas vydrží, i když se v podstatě jedná o prodloužení linky Liberec - Praha dvěma spoji, a to ještě jeden jen v pondělí a pátek a druhý v neděli. Fandím této lince a doufám že se udrží ještě po 9. prosinci.
K těm novým Crossway u ČSAD ČB si cením že mají klimatizaci cestujících, je to tak měsíc, co jsem vyjeveně koukal na linkovou Sorku, která jí rovněž měla.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1985
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 09:51:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já s ní i jezdil, naprostá pohoda. Ovšem chce to mít pozavíraný okna, jak ho nějakej cestující otevřel, bylo to v pr.... . Proto taky v tej SORce byly okna uzavřeny napevno.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 13:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Macek: pochybuji, že do ČK pojedou. Pak by linka byla na 2 řidiče, a to by jí zabilo. Už teď ten 1 to má nahraně..4:25 a po 4,5h jízdy musí být přestávka. A aby stál 45 minut v ČB je utopický.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1965
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 14:52:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Jenže oni můžou tu 45min. pauzu udělat v Praze, protože stejně by málokdo jel skrz... Takže bych to tak utopicky neviděl.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 542
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 16:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to je pravda, ale pak nestihnou 10hodin.Myslím, že už teď budou jezdit pozdě a kdyby jeli do ČK tak to máš 5 hodin....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1140
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 21:14:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Novinky od Comettu.

B741 TAA 01-30 dnes vyjela po opravě. V bílém laku. To už je pátá podoba jejího vzhledu - přišla ještě v červenobílém unifiku, potom přes něj dostala reklamní polepy na tehdejší jihočeské TV vysílání ATV-Mira, pak CVR SMW/SBL, následovala CVR Maso Planá ("Jenom samé dobroty") a teď je bílá. Počítám ale, že dlouho takhle nezůstane a nějaká ta reklama se na ní ještě objeví.

Pak jsem se vyskytl v Opařanech a tam na mě na místním "autobusáku" čekalo další překvápko. C943 TAL 43-42 už tam byla nachystaná na zítřejší začátek školního roku - taky bílá po opravě. Takže u ní si taky škrtněte CVR


Jinak v Czech Camion Servis v Milevsku stojí dvě LC730 a bílé Volvo, stejný typ jako to bleděmodré, kterým jezdí Kovařík do Krumlova. Má pražskou značku, tak je i možné, že je taky Kovaříkovo.

Na zpáteční cestě jsem pak ještě v Dražicích potkal bílou dvoustovkovou Setru. RZ jsem nestačil přečíst, ale měla linkovou orientaci končící v "Tejně", takže asi Kukla.

(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 23:02:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pár foto pro oživení.. AN Písek(omlouvám se za kvalitu u tý zel. LC 956)
 
 
 
 
 
 
Orlík n. Vlt...
 
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 15:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta fialovožlutá B 732 v Krumlově je dodaná 28.6.1988 spolu s dalšími dvěma, vím to naprosto přesně, protože v ten den jsem tam nastupoval jako dispečer...původní RZ CK 48-97, ty další dvě byly 48-96 (Budvar) a 48-98 (SMW, předtím Saturn) Ta zbořená v Rožnově byla 49-30, ale ta byla o půl roku mladší a nahradila poslední ŠM 31-07...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1988
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 19:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slim: díky za velmi zajímavé info.
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
Pepus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2007
Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 21:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Info, bus v Czech Camion servisu je Franka z Prahy
Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře.
Autobus = Karosa
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 07:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Liberečák: co na tý lince ČB - Liberec bude jezdit za bus? Teda, konkrétní dotaz, jestli ten bus má záchod (dotaz člena rodiny, který by s ním rád jezdil )
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3027
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 12:17:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A už je to tu zase
Houmr Axer a ten WC nemátakže členové rodiny musí zvolit jinou společnost.
Já osobně si ji v říjnu sám vyzkouším do Tábora a zpět.
P.S. pro ČSAD Liberec můžete poslat bus bez WC já si zajdu v Táboře.Těsnění mi funguje
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 15:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

:D tak koukám že autobusy bez wc už se ani nevyrábí a ty co ho nemají (včetně městských) by měli honem zmizet z očí-wc je prostě obrovský problém-stejně je to wc na 95% vždy zamčené... a ani se řidičům nedivím :-(
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 551
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 19:00:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Keby:Tos měl čas i šotit v Písku????.Asi stáhnu časy. Jsi v práci a šotíš,hihihihihihihi.Řidič měl manželku a ty foťák.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 20:34:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:Alespoň vidíš co se dá stihnout za 4 minuty. On stějně nikam nespěchá..Hele a kdy bude foto Crossů v barvách?
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 06:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: Holt důchodci opačného pohlaví maj prostě takovýhle problémy . Tak radši jedou celej den vlakem, než aby si vzali plíny, , nebo se strachovali, že jim to někde ujede...
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2143
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 09:30:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Proč celej den vlakem? Stačí čtyři hodiny do Prahy a pak z černýho Mostu necelá hoďka busem (Student Agency, měly by mít i záchod).

Jináč dotaz: Homčovo SORka 3C4 6936 je nějakej novej kousek, nebo ji prostě jen neznám ?
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 11:25:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M r: Já vím, ale to je jako když hrách na stěnu hází - Někteří lidé (zejména ty straší), ikdyby jim někdo něco stokrát vysvětolval jak se kam dostanou, kde přestoupí, kudy půjdou, na co nasednou, kreslil plánky a intineráře, stejně to zamítnou s tím, že se v Praze bojí a že by se cestou z hlaváku na čerňák určitě ztatili... bůhví ja na tom jednou budeme v jejich věku...
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Pepus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 05. září 2007 - 15:13:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v Milevsku viděn Crosway ČSAD Autobusy České Budějovice na myčce. V 15:00
Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře.
Autobus = Karosa
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 552
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 16:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3C4 57777
Jedna pološerová fotka:-(
 
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 18:58:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

.Vypadá dobře!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3034
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 19:20:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mirbusák nenapsal si těch 7 nějak mnoho?
P.S. a jen se připomenu nezapoměl jsi na mě?
Jo a pro ostatní a co ty ČSAD znáte již RZ a kde jsou zařazeny?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 21:46:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Napsaltak si jednu odmysli, ty další dva mají taky bezva RZ.
Zapoměl, to napravím.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35757
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 15:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NAD za R 633:
Lc 956 1C1 0910 - bus dělo a řidič do toho dával srdce , SY 88-48, 2C1 6737, 1C3 2080, 1C1 2233, C955 1C1 0950

Dále byl v Táboře vlek na kola, ale nevím, zda vůbec k výluce patřil - RZ měl německou: OL LP 106 04/10
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 10:05:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak taky přináším nějaké fotky JIHOTRANSích Crosswayů.
 
 
 
ještě Arway
 
A co se týče autobusů na MHD v ČK, zvláště pak fialovožluté B732 1C9 8507,
tak ta je stále pravidelně v provozu na Větřní,Plešivec atd., zatímco MAN je furt odstaven na AN bez známek jakéhokoli pohybu.
 
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 554
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 10:25:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já se přidám, abyste si nestěžovali, že nejsem kámoš

1.Něco co vyjede po víkendu
 
 

2.Něco z provozu
 

3.Toto přijelo poprvé a prázdné
 

4.Něco od ......(to já nesmím)
 

MZ:promiň za tapetování
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 555
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 11:24:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Postřehy: mám jen tyto 2 fotky a už jsem našel tři rozdíly.Asi si u Akciovky si řekli co Cross to unikát:
tuhle:
 ,
a tu v předchozím příspěvku.
PT Cross - na AN přehozené pruhy, ten jezdí rovnou bez cedulek.

A u těch dvou, na tom Prachatickým je nápis společnosti a na Vimperským ne - na přední masce.
Vidíte někdo ještě něco??Mimo toho, že jim nejdou panely a to, že vimperský řidič si udělal cedulky a prachatický si je jen přendal, hihihi
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 14:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sluší jim to!Co jezdí ty Jihotransí Crosse za linky?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 560
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 08. září 2007 - 16:46:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5777 - ráno 2xLedenice+Lišov+Borovany,odp. Kaplice+Hluboká u Bor.
5738 - ČK,Kameňák,Hluboká, odp.různě Velešín,Borovany,Římov - pak Čakovec
5740 Třeboň a ČK
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35819
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:07:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:promiň za tapetování

I kdyby to mělo být tapetování (na to jsou tu experti jiní, především pak v jiných diskusích :-O), tak takové mi těžko může vadit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:17:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák:dík!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 568
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 00:27:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Keby: proč ??
Do TnV přijdou 2 busy a to se budeš divit,asi všichni.Zatím je to moooc tajný, tak nepovím.I kdybyste mě mučili a nabízeli zlatý,tak
Možná v tejdnu.

Nebo hádejte?kdo uhodne, něco vymyslím co dostane - v rámci mých možností

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3045
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:06:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dva Crossway s klimou
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1989
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:18:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nebo s panelama....
Že by tento závod dostal něco lepšího novýho?
Moc tomu nevěřím, spíš bych se přikláněl k tomu, že se v kmenovým závodě něco lepšího ojetého uvolnilo..... (že by konečně nějakej zájezďák - Setra,Bova?)
Staré lidi klidně rád pustím nastupovat..... pokud ovšem oni mě pustí vystoupit
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2188
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:30:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Taky typuju nějakou ojetinu z matěřského závodu, konkrétně typuju Setry . Mmch, zlatej prasečák s hejnem zlatejch , taky ne ?

(Příspěvek byl editován uživatelem M - R.)
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:38:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kroužíte kolem.
Hejno zlatých, co bych s tím dělal....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 4-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Nebo co takle MANy Lion's Regio?
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2190
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Koupil za ně svému zaměstnavateli hejno panelů BUSE ? Hele a budou to jetiny, nebo nový káry???
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 13:35:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák:ten smail mi jentak padnul pod ruku, nic z toho nevyvozuj.Ale ať přemýšlím jak přemýšlim, nic mě nenapadá!Ale taky bych se přikláněl k těm Setrám či Bovám...na Prahu...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 572
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 13:41:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


oříšek co?
napovím nebude to,.
Přemýšlím co dám za odměnu....čokoládu?
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 13:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobře tak začíná podzim,takže by to mohlo být něco nového.Tak Arway něaký předváděcí?Nevim,nevimAle shodnem se, že Ikarus to nebude,že?No asi se radši nechám překvapit...
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1749
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 16:37:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: A odkdypa se na autobusáku v ČB může fotit? Mě za to pokaždé zdupali..
Škoda 15Tr02/6 - to nejlepší pro potěchu oka, ucha i duše šotoušovy.
Fotoweb městské hromadné dopravy
Aktuálně z Liberce a okolí
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35840
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 16:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odjakživa. Pokud se někde nemůže fotit, tak leda uvnitř v tý protejkající kisně.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 573
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 17:25:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotit můžeš, jen tě nesmí viodět ochranka, ta se stejně fláka v kuřáckým koutku, a nebo když tě nezahlídne ve vozovce, tak si foť.A já můžu. A kdo ti to zakazoval?
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 18:54:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obrazem:

Začala nám v PD škola jezdit i 12-ka, tak je možné teď u Masokombinátu vyfotit toto (sorry za kvalitu, ale jde to vyfotit jen v šest ráno, a to už to s tím světlem lepší nebude ):
 
 

Dále jedna už starší záležitost, ale teprve teď mám fotku
 

Tohle má ne moc starou RZ, ale nevím, jestli je to novinka nebo jen výměna
 

A přes prázdniny nám tři autobusy nějak zbělaly
 
 
 

(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace