K-report
 

Archiv do 14.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 14.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 22:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já také přidám stručně pár zkušeností ze školních zájezdů:

Jihotrans - v podstatě vždy zatím 100% spokojenost s řidičem i vozem (Setra - Praha, Passau; Bova - Vídeň, Mnichov; Ares 12M - Brno), doufám že to tak vydrží

ČSAD ČB - Axer do Hinterstoderu (Alpy, RAK) taky spokojenost, i když komfortem na Bovu nebo Setru nemá.

CK Máj - Budapešť - pěkná Bova a děsivě špatný řidič, fakt jsem se chvílemi bál.

Ramvejbus - Slavkov - taktéž pěkná Bova ale špatný řidič, tentokrát sice schopný ale velmi velmi neomalený.

Orbix (objednáno od SA): Londýn - postarší ale zachovalé Tourismo a perfektní řidiči, Edinburgh - zdevastované omšelé Tourismo, nechtělo se mi věřit že nás, ještě za ty peníze, veze přes půl Evropy, ale nakonec jsme s ním úspěšně najeli asi 5000 km, ani jsem nedoufal . Nicméně musím říct že ač řádně vypelešený tak se stále slušnými jízdními vlastnostmi a perfektním motorem - jel jako čert když na to přišlo. A řidiči byli taky celkem fajn.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 22:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě sme jeli v r. tuším 2002 nebo 2001 do Dvora Králové s Jihotranzem - karosa řady 7 - ale perfektní, řidič v pohodě a s školní maládeží to vydržel naprosto v klidu...
btw, která Bova byla lepší? Jihotransí a nebo Ramvejácká?
Hanysek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 22:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V srpnu jsme s timhle Neoplanem jeli z CB do Krumlova a zpet. Vevnitr nevypadal az tak strasne, krome oken pres ktery nebylo prakticky videt ven.
Tusim, ze jel stejny ridic, byl naprosto v pohode. Horsi to bylo s technikou. Radit se darilo az tak po pul minute intenzivniho usili. Dvakrat musel hodne zpomalit a rozjizdet to znova, protoze proste vyssi stupen nezaradil. Podle me mu rovnez zustaval "viset" plyn. Nicmene jsme dojeli nastesti v poradku. Kdyz to ted vidim, honi se mi hlavou osklivy predstavy.


Jinak my jsme na skole jezdili prakticky jen s CSAD JH (rozumej Jindrichuv Hradec), ale vzdycky nastesti s nekterou jejich Karosou (Connecta nikdy, ty jsem potkal az jako linkace, kramy), takze cesta dobra a vzdy jsme dojeli.
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 22:52:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jihotrans má novější Bovy, které jsou o něco pohodlnější a díky věku i zachovalejší. Nepočítám ale tu letošní ramvejáckou Bovu, s tou jsem ještě nejel.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36268
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 14:15:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odbočím k táborské nepřetržité výluce - v pondělí přes poledne jela na NAD za R 633 následující vozidla (možná ještě nějaká další, já zaplul do klackovýho kloubáku a byl jsem spokojenej :-)):
DPM ČB - 171, 163 a 168
Comett - TA 97-99 a sólo TA 40-34
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 946
Registrován: 3-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 07:58:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tam jel v pondělí taky v 5.35 z ČB a jeli rovněž tři Citelisy já se vezl ve 171 a bylo hezký z našeho busu potkávat Táborské vozy MHD včetně Ikarusu 280.87 dneska se vracím z UL a KV, ale přes Plzeň.
Zde malá fotka 171 u Táborského nádraží ČD:
 
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2246
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 18:57:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenom vsuvka. Včera (nebo předevčírem, už nevím) na liberecké lince na příjezdu zaplnění z 90%, na odjezdu z 60%. Takže se to začíná lepšit!
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3158
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 19:51:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

m-r když se podíváš do LB_C diskuse zjistíš že jsem byl jedním z pasažérů.Jinak můžeš být v klidu vystoupil jsem radši v Táboře,přeci jen v budějovicích mají na mě spadeno tak tam nesmím.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2248
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Ale tos měl dát vědět a přijet, mohli jsme dát řeč .
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Mpilat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem byl v ČB asi před 14 dny v pátek a liberečák odjížděl,že včechny sedačky byly obsazený, takže dobrý...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3159
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 20:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

do Budějic nesmím M-r zase by se něco strhlo.To víš kam přijdu po mě potopa.
Ale někdy určitě dáme řeč někde.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36279
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 00:22:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na NAD za R 649 od DP 156 a 281. Do ČB příjezd jemně před čtvrt, krom jednoho řidiče, jemuž cestující víceméně vběhnul před trolejbus, noční linky před nosem ujely.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 06:10:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: tak to neber, v jihočeské metropoli jsi vždy vítán
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 12:58:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nikdo neuhodl, možná naznačoval Keby....čokoládu zblajznu sám.
Oba MANy jsou v Týně 91-30,3873
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 17:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak možná?!Lína huba holí neštěstí.Dnes jel 3873 týnskou Prahu.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 18:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kdy bude v ČB těch 5 nových MANů?, popř. kdy dorazili?:-) A jaké? Classic, Regio, či Lion´s Star?
Dneska jsme se podíval na CROSSWAY(s vyšími sedačkami) a dle pohledu se mi zdá, že má na dost sedadalech dost málo místa na nohy
ale prý vzadu asi víc...
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 23:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do ČB příjezd jemně před čtvrt, krom jednoho řidiče, jemuž cestující víceméně vběhnul před trolejbus, noční linky před nosem ujely.

Taky už se mi tohle jednou stalo po příjezdu zpožděného nočního rychlíku, ale mé domění je, že by měly o zpoždění informovat ČD dispečera DP a to se asi v obouch případech nestalo.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36312
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 23:28:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČD informují zde: www.cd.cz/poloha (příp. http://kam.mff.cuni.cz/~babilon/zponline)

Bohužel asi není o přestupující cestující zájem (pak by se řešení našlo), takže ve většině spojů seděli maximálně tři lidi. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 23:50:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Myslím že tento týden by měly přijít, respektivě přijet.Jedou přímo od výrobce, nikoli od dealera.A jsou to Classic.

Pár foto: 30.9.2007 Kvilda
Z obou bolí zadek, ale oba mají své kouzlo
 
 

 
 
 
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 23:58:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Klucí až za 7 dní, tak se vyspinkejte 7x a přijedou
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 00:00:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to se omlouvám myslel jsem, že už tento týden, dík Míro za opravu....
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36323
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 10:35:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na NAD za dnešní ranní R 630 DP vyslal stroje 119 a 125.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 14:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kebule:pokud se nemýlím(a to se stává často) tak si na Kvildě to RTo fotil někdy ráno,protože dopoledne jsem ho potka na Rábí(rabí-nevim jak to je správně)jelo od sušice
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1265
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 14:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bovafhd:kdyby jsi uměl číst tak máš pod fotografií napsáno Datum,čas a fotoaparát a čas je 10:56=11:00 :-)
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 15:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, jedou od výrobce, páni řidiči a pan generální letí(letěli) do Turecka(Istanbulu?), potom jedou trajektem do Terstu (3 dny) a od si je vezou po vlastní ose domů:-)
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 16:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos:nevšiml jsem se,ale to že jsem tenhle bus viděl na rábí v tu neděli,tak za tim si pevně stojim.30.9.jsem vezl jeden domov důchodců na šumavu(srní,modrava,kašp.hory....)a jel jsem na Strakonice,Horaždovice,sušice...
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1266
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 16:18:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bavafhd:ok a to že jsi ten vůz viděl vůbec nepopírám,naopak pevně věřím :-)
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 633
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 18:16:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono s novýmito bude na delší lokty, tak těch nocí bude víc než 7
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 20:00:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dle slov pana Jančury na online rozhovoru k nám začne jezdit až na jaře, jelokož chce Brno - Roztyly
za 95... (ISIC 75) - ale o téhle akci asi všichni víte:-)
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 18:04:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ve čtvrtek jsem jel s connexem do prahy
LC936 - po příjezdu na roztyly jsme si všimnul, že z trubičky (na pravém boku za předním kolem) utíká velké množství kapaliny (chladicí?) ale fakt hodně... alespoň 0,5l za min. Co to mohlo být?

v pátek zpět R 207 (přes Tábor), na výluce jsem jel zeleným Neoplanem s mercedesí motorizací. Frčel nádherně, živě, pohodlně. A hlavně měl výborného řidiče
kdybych měl udělovat cenu za nejlepší autobusové svezení v jižních čechách, dám jí právě tomuhle kousku.
Jakému dopravci ten Neoplan patří?
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1167
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 20:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zelený Neoplan patří dopravci JOSA. Těch Neoplanů má víc - myslím, že tři, a pak ještě nějaké Karosy. Autobusy mají středočeské RZ, takže má sídlo někde tam, víc o tomhle dopravci nevím.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 08:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dle slov řidiče má neoplany 2, potom ještě LC936, nějaké 700... depo má prý v Plané...
R207 přes Tábor? Ten snad jezdí přes Plzen/Písek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36373
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 11:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, kmen jede přes Plzeň jako násled, nicméně přes Tábor je veden druhý vlak s NAD.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 951
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 20:12:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já včera jel s ČD přes Tábor do Prahy, výluka ráno v režii Comettu s Aresem a večer DP 274, LC 736 a já s Atmosem C734 1C1 2233.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ICQ 312-249-479
S rábou a hydrobusy mně baví svět
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 928
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 08:03:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V sobotu jel na lince Liberec - ČB náš MAN Top Lion´s Coach. Nemáte fotečku z ČB?
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 08:56:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: Do ČB nedojel, skončil na trase.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 6-2006
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 09:06:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad mirbusak - to jako nějaká porucha? Nebo co se stalo?
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 930
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 10:00:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nějaká porucha u Mirošovic při cestě do Budějk ...
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 6-2006
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 10:25:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a jak se to vyřešilo? vyjel náhradní vůz? Nebo se sehnalo něco místního?
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 931
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 10:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jen jsem v sobotu byl něco vyřešit v práci a vím že tam na dílně mluvili že stojí jeden náš MAN v Mirošovicích ... Víc nevím
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 10:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podrobnosti nevím, jen že skončil u Mirošovic a něco sehnali.......jak to bylo dál nevím, nebyl jsem v práci, jen jsem byl informován
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 14:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

depo má prý v Plané...

V jaké Plané? nad Luž. nebo u Č.B.? (u M.L. už asi )
Karel007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 15:23:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no jo no, ty Many z Turecka
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 18:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To depo má údajně v Plané u ČB...
Kare007: i "vyšší třída" se vyrábí v Turecku? Myslel jsem, že "Top Class" se vyrábí jen v mateřském závodě. A jezdí už Liberečk plnější?:-) A kdy začnou jezdit denně, popř. kdy se to protáhne do Českého Krumlova?:-) Mají snad docela šanci, Žluťásci přijedou až na jaře:-)
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 933
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 19:55:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na lince Liberec - České Budějice opět MAN Lion Top Coach. Ten kleklej ze soboty je v Čestlicích na opravě.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2948
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 20:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotka z dneška.
Včera jel (tenhle?) taky, potkával jsem ho za Táborem dopoledne. Takže asi dojel.
 
Docela pěkně se mezi těmy Croswayi a tureckými Many vyjímal. Mmch. v době pořízení snímku se na OP vyskytovalo asi 6 Crosswayů od Jihotransu a ČSAD ČB, asi dva jsou vidět.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2261
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 10:22:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vzkaz pro Mirbusáka:
Čéče udělejte někdo něco s hodinama na AN. Včera jsem stál v čekárně a na velký tabuly byl čas 10:01, ale na tý plazmovce bylo 9:58 . A teď mi řekni, co platí. Když člověku něco ujede kvůli takový blbosti, to pak naštve...
2.5.2007 - 16 let od třetího zavedení trolejbusové dopravy v Českých Budějovicích!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Kloubák je kloubák!
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2186
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 22:47:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na webu svazu podnikatelů ve stavebnictví jsou zajímavé informace:

 
Edite bibite post mortem nulla voluptas
Zděna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 17:25:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když se tady tak mluvilo o školních zájezdech resp. kvalitě zájezdových autobusů vůbec, tak musim opět pochválit Jihotrans, jeho řidiče i zájezdovou Setru za profesionální, bezchybný výkon při cestě na zemskou výstavu ve Zwieselu (Bavorsko).
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 413
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 18:37:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmm, Jihotrans je dle ohlasu asi nejlepší...(myslím v nepravidelce)... možná i v dálkové... kolik kousků Bov a Seter vlastně mají? Mě se líbí jeho třeba nasazování ARESů 12/15 do ČK... ale MANy 2. série už tak dobré nejsou, kort na spoji v 9,50 z ČK do ČB, kde 12 m MAN kapacitně nestačí... cca 20 - 30 lidí vždy stojí, jelikož jede další bus až v 11,25-často ARES
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 06:06:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: kapacitně nestačí v 9:50 to máš pravdu.Setra 5x Bova3x.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 10:26:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Neděli asi pojedu linkou 133 102 spoj 5 z Písku do Č.K.
Zajímalo by mě, jestli bývá ten autobus plný,nebo jestli si v PI v pohodě sednu a na jakej autobus se můžu těšit?
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 20:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou nějaké předpisy, po jaké trase musí autobus přesně jezdit...? dnes jsem jel "express busem" v 14,10 z ČK do ČB (Jihotrans)... jel to starej MAN SL283, dokonce předjel AUTOBUS V KOPCI ze Zlaté Koruny a NÁKLADNÍ AUTOMOBIL, a jel vůbec rychle, u MANů věc nevídaná ... nikde nestavěl, tak jak má, ale nejel přes Planou, ale přes Kamenný Újezd...
někdy se stalo, že jel třeba po hlavní a potom vyjel přes Včelnou, kdysi tenhle páteční spoj jezdil jedině přes Planou....
Mirbusak: bude se se spojem v 9,50 z ČK něco dělat? Třeba nasazení kloubu(nenašly by se tam nějaký od Týna či Bechyně? Jel by z ČB v 8,50 (který jezdí také plný( > 40 lidí pravidlem) do ČK, v 9,50 zpět... ) či ARES15 ? Bylo by to řešitelné?:-)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3370
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 21:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Martin240025: V licenci k dané lince je přesně vypsaná trasa, Mirbusák jistě poskočí radostí.
ICQ 202376673
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1998
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 11:25:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No oni ty MANY docela umí, když se chce.... Jednou jsem jel starou 223 z Římova do ČB, kdy krátil asi 20-ti minutové zpoždění zaviněné uzavřenou cestou po dopravní nehodě. A to jsem teda zíral. U krouhárny v Roudným někdo kecal na druhé straně silnice s tím, že za normálních okolností mu samozřejmě nebude činit problém přelézt na správnou stranu a dojít k označníku. Jenže autobus se z lesa vyřítil jak přízrak, dotyčný sotva stačil přeskočit na druhou stranu silnice, víc už neměl šanci. Nedovedu si představit, že by stál na té zastávce a bus musel zastavit......
Pozor na zdivočelé opice, záludně se vloudí tato milá zvířátka do vaší přízně a pak vám něco zlého provedou. Netrapte se pro to, vždyť i oni se ve svých doupatech tomu škodolibě smějí...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36490
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 11:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Magiq:
A hlavně řidič.

I když na spoji č. 17 linky 320 061 jsem jel už nejméně 10 různými trasami a to pominu, že dle JŘ jsem nepřijel ani jednou (a to ani za dob svižných Karos), to se totiž snad ani stíhat nedá...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36492
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 11:41:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VB:
Jo, někteří umí, již zde byl zmíněn jistý řidič u Borovan. Ale fyziku (omezený výkon) prostě nepřeperou, s tím se nedá nic dělat. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:30:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ona linka 320020 má 2 trasy - po starý přes Kaměňák a po I/3 jen ta ze Včelné do Boršova I/3 tam není, přiznám tady se zlobí....
Ono trasy v licenci jsou, ale já vím o takových prohřešcích našich řidičů, že já nemůžu pracovat na KÚ...a kontrolovat to, bych je nachytal všude a nesnažil bych se

MZ: ten jistý řidič jezdil výluky i včera.Něco na něj prásknu z H.Stropnice do T.Svinů přes Benešov n.Č. to stihnul za 17 minut, chudák ženská ani nemohla vystoupit, a radši jela do Budějc o 30 minut dýl z Kančíkova.

Martin: kloubák by byl....ale je to v oběhu malýho auta.Kde jezdí 15m Ares je tam oprávněně, co jsem koukal za září na výsledky, nějaké spoje by si ho taky zasloužily....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 320061/17 nebýt města tak to stíháme, a kdybych mu přidal čas, přidám řidiči money a budu
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2955
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 18:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trocha fotografických novinek z autobusové dopravy na Jihu.
Atmosférákům na Jihu pomalu odzvonilo. Kdysi atmosférákový král Popp vyřadil i poslední kousek (JH 90-32), který je postupně rozkládán.
V pravidelném provozu tedy zůstávají pouze 2x C734 u Záruby a 1xLC735 u Comettu. Různé sportovní kluby a soukromníky nepočítám.
 
Naopak novým přírůstkem Poppa je Karosa C734.1340 z roku 1995, získaná od DPÚK. Předcházející RZ zatím zůstává.
 
Nový přírůstek má i Zeman z Malšic. Jedná se o poměrně pěknou a zachovalou LC735 v zajímavém nátěru, tvořící CVR na nějaký sportovní motoristický klub Subaru. RZ je opět určitě náhodná.
 
A nakonec Jihotrans již rozprodal většinu svých "lepeňáků". Jeden zřejmě zůstal tady někde kolem, má stále původní SPZ, není nijak označen a vozí nějakou mládež. Je to CE 98-15, tj. ta, co bude prodaná už nějakou dobu.
 
Ospravedlňujem se za kvalitu fotek, ostré večerní slunce a focení za jízdy z auta není to pravé...
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od dobráka napálit. Už nikdy....

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace