K-report
 

Archiv do 13.listopadu 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Vtipy » Archiv do 13.listopadu 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 22:42:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do zaberu vojdu nie vzdy len dochodcovia...
 
°°° Newfoto.ic.cz - Fotogaléria MHD v mestách Košice, Bratislava a Prešov - °°°

Þ Košické trolejbusy, bez boja sa vás nevzdáme
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1765
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 23:07:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tbus: zajímavý snímek. Škoda, že jsi zaostřil na tu tramvaj.
www.fotodoprava.com
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 15:53:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady to máte sjednocené:
application/mswordKodex pro dùchodce cestující v MHD
kodex pro důchodce v MHD.doc (47.6 k)

Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748


www.eli.borec.cz
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 11:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

44. Pokud čekáte na autobus na konečné a váš bus je provokativně odstaven čumákem před zastávkou a řidič nevypadá, že by chtěl najíždět, dobelhejte se k němu a dožadujte se vysvětlení. Když vám řidič odmítne otevřít dveře, uraženě odpochodujte zpět na zastávku a všem okolo vyprávějte, jak jsou ti řidiči hnusní atd. atd. atd.
Muzejní vůz Karosa B732? Není to tak špatný nápad... i když za rohem stojí dalších 5 v pravidelném provozu!!! Takže hmmmm...
Nejlepší trolejbusy jsou beztak 15TR!
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1663
Registrován: 12-2005
Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 11:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

45. Pokud nastoupite do Citybusu, ve kterem si neni pres lidi kam plivnout, vrhnete se k nejblizsi nouzove sedacce, zacne te s ni lomcovat a s jecakem sobe vlastnim pri tom pokrikujte "Pustte me, ja si chci sednout, pustte me ..."
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1141
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 12:11:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

46. Pokud jedete vozidlem, které je nízkopodlažní a má část sedaček na vyvýšených místech ( např. Solaris - vepředu i vzadu označen jezevčíkem) a bezbariérové sedačky s potiskem kriky jsou volné tak zásadně vyhoďte někoho ze sedačky která je vyvýšená, poté na vyvýšené místo dejte tašky s nákupem a sami se tam vyškrabejte, až poté začněte nadávat na dopravce, který toto vozidlo provozuje. Pokud se chcete cítit opravdu dobře a a ulevit si, tak při tom škrábaní na sedačku nezapomeňte někoho krikou praštit(jakože omylem) - NEOMLOUVEJTE se jen REMCEJTE pod fusama.
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
http://www.mds.yc.cz
poslední aktualizace : 15.6.2007
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 13:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jestli už to tu bylo. 37. Pokud mají vozy otevírání dveří na tlačítka , začněte bušit holí či rukou do dveří a hlasitě křičet :"Otevřete"
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 15:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Te mělo bejt 47. Srry
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7304
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 17:55:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cesta do pekel
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 18:13:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 22:31:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další pravidlo pro důchodce:

48. Pokud jede historický trolejbus po určené trase, začněte pomateně hledat číslo linky!
ICQ (I seek you): 266-569-910

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7355
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 11:28:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.super.cz/vtipky/8540-jak-se-tohle-mohlo-stat.html
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7311
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 11:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi krtek...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4694
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 11:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spíš BKV a jeho koncepce...

(Příspěvek byl editován uživatelem Ostravák.)
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 19:29:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panove nic proti, ale muze me nekdo vysvetlit takove to zaznamy v historii navstev webu ? :
search.seznam.cz/?q=JAK SE DOSTAT METREM Z HLAVN%C3%8DHO N%C3%81DRA%C5%BD%C3%8D V PRAZE NA ULICI FREYOVOU&w=JAK SE DOSTAT METREM Z HLAVN%C3%8DHO N%C3%81DRA%C5%BD%C3%8D V PRAZE NA ULICI FREYOVOU&mod=f
search.seznam.cz/?q=odjezd vlaku z Fr%C3%BDdku-M%C3%ADstku do M%C4%9Bsta Albrechtic r%C3%A1no &w=odjezd vlaku z Fr%C3%BDdku-M%C3%ADstku do M%C4%9Bsta Albrechtic r%C3%A1no &mod=f
Nevim, hledal jsem na webu uz ledasco, ale zas az takovou inteligenci od tohoto prostredi teda jsem jeste nikdy neocekaval ... 8-|
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 20:25:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pjp: já pamatuju, že v začátcích legendární Altavisty bylo pod vyhledávacím oknem přímo doporučení ve smyslu: "zadejte vyhledávaný výraz, nebo napište celou otázku". Tak se to asi někomu zažilo natolik, že to praktikuje dodnes Spíš to ale bude tím, že někdo poradil internetem nedotčenému uživateli "najdi si to na Seznamu..."
Už i moje stránky mají fotogalerii MHD. Je to jako mor. ALOU
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1141
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 20. září 2007 - 14:56:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já stále nevěřícně hledím, když dotyčný (tedy vždy to byla dotyčná) zná webovou adresu hledané stránky, otevře prohlížeč (vždy Seznam.cz) a tuto webovou adresu napíše do vyhledávací lišty Seznamu, pak hledat a teprve po zobrazení výsledků hledání klikne na požadovanou adresu, kteráž je kupodivu na prvním místě.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & MHD Olomouc » http://tramvaj.wz.cz
Krysolet na laminátku !!!
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 20. září 2007 - 15:03:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: jo, to jsem kdysi před lety viděl dělat svého otce A když jsem se ptal proč to dělá, snažil se vykroutit, že prý je to tak rychlejší
Už i moje stránky mají fotogalerii MHD. Je to jako mor. ALOU
Irizar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 7-2006
Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 10:25:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja som to kedysi dávno robil na firemnom počítači len preto, aby sa niektoré mnou navštívené stránky neobjavovali na zadávacej lište Exploreru. Vtedy som bol ešte počítačovo pomerne negramotný.
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 7-2005


Odesláno Neděle, 30. září 2007 - 17:49:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tahle nálepka je na kabině brněnského Ikarusu 280:
 
P.S.: Jsem netušil, že jsou ty schody tak nebezpečné.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Prox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 623
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 01. října 2007 - 15:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin J:
Nic neobyklého ani v Praze:
http://www.prazsketramvaje.cz/view.php?cisloclanku=2006041297
Chlapci, to jste si spíš měli vyfotit toho bobra, co tu chcípnul minulý týden!
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 668
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 01. října 2007 - 22:17:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: Existují lidé, kteří seznam zadaných adres používají jako "oblíbené" (třeba já :-). Zadávání přes vyhledavač je pak nutností, pokud si ten seznam nechci zaplevelit :-)
Lidstvo bude směřovat k záhubě do té doby, dokud bude považovat ústupky své pohodlnosti za pokrok
Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 6-2005
Odesláno Pondělí, 01. října 2007 - 23:25:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale no tak. :-)

Máme bookmarky i s možností jejich katalogizace, Opera je přenositelná...
Viděl jsem i hezky udělaný rozcestník v podobě titulní stránky (buď si vytvořím přímo HTML, ale viděl jsem i lidi, kteří si to naťukali do Wordu a uložili, fantazii se meze nekladou)...

Ale když jsme u toho - dojalo mě, když jedna naše studentka do vyhledávacího políčka Seznamu (měla ho jako domovskou stránku) napsala www.seznam.cz
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 04:38:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkusil jsem kodex pro důchodce v MHD protřídit (některé body se významově dublovaly), seřadit, doplnit o poptávku a také přízpůsobit i pro dopravně nepostiženou část populace.
Mirbusákovi se zvlášť omlouvám za vyškrtnutí ISO, ale když to pošlu nějakému kamarádovi, nebude evědět, o co jde.
Koneckonců každý z vás si může vzít i původní Jirkovu verzi...

application/msword
kodex_duchodcevMHD_freewareversion.doc (45.6 k)


Poptávka a důchodci, to jsou vždycky zážitky. Jednou mě jistá 70-letá vitální stařena málem znásilnila, jak byla lačná prodrat se přeze mě k tlačítku otevírání dveří v metru M1 (stejně již zmáčklému). To znásilnění se jí nepovedlo, ale vohrabávala mě všude možně.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4717
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 12:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovolil jsem si ještě něco málo poupravovat. Některé body tam byly dvakrát, atd.
application/msword
kodex_duchodcevMHD_freewareversion-129351-1.doc (45.6 k)

MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4679
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 18:01:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
521
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.15.64
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 21:58:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study, Jééééé, tak to sou ty nové vleky. Ale že je koupili už letos. Jo Sor ten jede.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7537
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 09:02:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A obousměrný :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 14:56:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Keď sa Maďari nudia.
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 729
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 16:28:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a tohle je taky drsný.
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Pety Ride 2 a Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 20:34:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731:A prečo to davaš do vtipov?
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 19:14:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemyslel jsem zajetí toho kolisty, ale tu pěknou otočku s autobusem

(Příspěvek byl editován uživatelem karosa b731.)
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Pety Ride 2 a Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 17:40:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nový autobus Solaris Urbino :-)
 
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Pety Ride 2 a Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4732
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 18:17:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je sóstruh, ne? V pátek od sedmi mě to čeká .
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 18:25:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je to sóstruh...
A mě to čeká pozbytek týdne od 7:50 do 14:20
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Pety Ride 2 a Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4733
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 19:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě od 7:15 do 9:30, v sudé týdny od 14:20 do 16:20... Ani nevím co to je, tipuju nějakýho rusa... Už na tom umím seřídit nože. Šotouši třeste se, Studyho pomsta určená pro MHD přichází .
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1954
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 20:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study-100% jasné rusko, úplně vším co na nm je-TOS=Spojené Továrny na Obráběcí Stroje-Praha Libeň-(možná jiná část) to je jasný Kavkaz.
Makrelu neumeješ.
1.7.2007 15 let od ukončení provozu linek D a DI
30.5.2007 10 let od ukončení provozu trolejbusů 9 Tr v celé ČSSR
RÁBA mater trolinum ae businum
1982-2007-25 let od pořízení první Karosy B 731.00 ev.č. 301
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 20:54:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: já to mám jeden tejden soustruh, druhej škola
a smím se zeptat, jakou pomstu plánuješ?

ale jinak, je to z TOS a viděl jsem tam ještě nějaký štítky pardubický Tesly
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: Pety Ride 2 a Škoda 21Tr (momentálně pozastaveno)
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2751
Registrován: 7-2003


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 21:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SUcka, nejsou spatny stroje, ale rada soustruhu SV (trebas SV18RA) je o hodne lepsi. Co sem si tech kramu vytrpel :-)
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál Vyměním Setright za ZX Spectrum +2/3.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4735
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 18. října 2007 - 07:06:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9tr: Myslel sem to, s čím dělám, ne tohle .
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 29. října 2007 - 14:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Plzni mají Crossway s pěkným faceliftem



zdroj: http://www.csadplzen.cz/

(Příspěvek byl editován uživatelem 03_82.)
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 899
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 29. října 2007 - 15:13:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je jenom nepatrně .
KAROSA LC 956 E : Máme tě rádi, zůstaň prosím dlouho...
PROSÍM, pusť mě.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 22:36:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://youtube.com/watch?v=jx0HO_uy7uM
som za
real virtual tunning
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 16:55:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://youtube.com/watch?v=gAtvning6rs
pekny pripad nie len v BA
real virtual tunning
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 23:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se stavá. Ja když jsem jel poprvé krumlov tak jsem to pod buďejkama na křižovatce krumlov-dvořiště v noci přejel a jel pár metrů na dvořiště.

A k nedavné debatě k zapomenutím věcem. Krom brýlí, 3ks mobil, kredytky atd.-běžních věcích. jsem při lince v letě našel v busu komplet balení antikoncepce, teda bez asi tři tablet. A tym že to bylo směr Lipno tak nevim co tam slečna bez ní dělala
AP-76-88 BEST OF RTO
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1924
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 13:24:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Erťak: No, dovolená se prodražila o nákup jistého drogistického zboží /v lepším případě:-))/.

No já jsem jsem slyšel, že u jeden ex-šofér kdysi prodával nalezený mobil /který zapřel, když se ho z disp. ptali - majitel se po něm sháněl/. Na tom by nebylo nic neobvyklého (a vtipného), ale to že ho novému majiteli předával osobně oblečen v mundůru DP a s pův. SIM kartou... Inu lidská blbost a nenažranost...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2121
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 22:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na zapomenuté věci jako jsou mobilní telefony, klíče, peněženky apod. jsem si už zvykl. Zvykl jsem si už i na to, že důchodci zapomínají kulhat a nechávají tam berle (na podniku u nás je jich hromada). Kdosi mi povídal, že někdy běžel v TV pořad o londýnském metru a tam povídali, že si tam v metru zapomínají normálně i zubní protézy.
Nejraďeji čtu stránky DPMO, protože se tam nachází sekce "Ztráty a nálezy". Opravdu nad některýma věcma se hodně nasměji:
 
Ještě dobré je: 30.5.2007 ledvinka, injekční stříkačky, ampulky, lžíce, holicí strojek
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 19:51:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: Pfff, meč. Já viděl v autobuse i pořádnou šavli
Vždy může být hůř
I seek you: 246-442-983
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4872
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 20:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

. No jestli řidič nevolal, že tam má šavli a oni to na webu popsali jako meč .
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2124
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 20:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No mě by hlavně zajímalo, jestli ti olomoučtí Vikingové bojují přímo v tramvajích nebo jestli se uráčí si aspoň vystoupit .

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
Anti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 637
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 09. listopadu 2007 - 20:24:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hodiny ve výpravní budově vozovny Husovice ....

 
...I KDYBY JSME PADLI VŠICI, VSTANOU NOVÍ CHAOTICI :-) ....
..." Do Pekla Máme Blízko "...
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7576
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 09:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle by měli zavést u nás. Teď tam provádějí rekonstrukci vstupních prostor DP, takže vrátná sedí ve vyžazeném trolejbuse, dispečer v odpočinkové místnosti řidičů, vyplněné výkazy se házejí do truhlíku na kytky a nástěnka s rozpisy služeb je umístěna na takovém geniálním místě, že řidiči silnější postavy nemají šanci se k ní dostat a i ti štíhlí můžou max. po jednom.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1087
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 21:10:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja som sa nemohol prestat smiat a ešte ked ich predbiehal :-):-):-)
HA HA:-):-)
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4898
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 22:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Sháníme fotografie a informace ohledně autobusové dopravy v Prostějově. Nabídky zasílejte SMS na 605840016


ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 22:39:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímalo by mě co by dělal, kdyby se blížíl k žel. přejezdu (tam by se asi zaseknul) a hlavně kdyby stála policejní hlídka, co by soudruzi od bezpečnosti asi řekli.
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 22:49:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_103 ...
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Siklzdenek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 21:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nikoliv vtip, ale smutná realita ze současnosti:
autobusová zastávka uprostřed křižovatky...

odkaz
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 22:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je hustý. Zastavka uprostřed no no, ale reciklace čekarny na betlem je fak dobrá. aneb to je člověk na sven mistě.
AP-76-88 BEST OF RTO
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2129
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 23:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je dobrý kocourkov. Zastávka uprostřed křižovatky a i policisti si myslí že to je nejbezpečnější řešení a o vánocích z druhé zastávky betlém .
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
Brnenskadopravka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 21:15:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.youtube.com/watch?v=yGqbqrXHm5s
Fotografie: http://fotogalerie.dopravka.com/
Videozáběry: http://www.youtube.com/brnenskadopravka

Děkujeme Vám, že dodžujete ZÁKAZ KOUŘENÍ!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace