K-report
 

Archiv do 19.listopadu 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 19.listopadu 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 16:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Erťák:jo,je to ona
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7607
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 16:44:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://m.j.cz/autobusy/stefl.html

Touhle stránkou jsem se tu už chlubil, ale dneska na ní něco PŘIBYLo No a protože mi jeden řidič říkal, že mají 15 autobusů, znamenalo by to, že už to je skoro komplet.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 10:07:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta první BOVA vypadá jako dost dobrá stařenka! Jinou fotku nemáš?
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7621
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 21:52:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle zrovna fotil Honza a lepší fotku, než tuhle, mi neposlal.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 22:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: Podívej se na http://www.stefl-tour.cz/doprava.php
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1197
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 09:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý střípek z historie.
Včera se mi dostal do ruky starší novinový článek, kde byly popspány různé zajímavosti z historie Tábora 19. a 20. století a mimo jiné tam taky byla zmínka o tom, že v roce 1908 si místní radní docela vážně pohrávali s myšlenkou zřízení tramvajové trati spojující nádraží se středem města. Kdyby se to tenkrát povedlo, zřejmě by Tábor čekal stejný osud jako Jihlava nebo Mariánky. Jenže jak víme, nikdy nevyjela a tak si Tábor musel na skutečnou městskou dopravu počkat ještě dalších padesát let
Kulík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 4-2004


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 14:15:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že v přehledu vozů pana Štefla chybí obrázek této Renaultky SPZ JHA 13 - 94
 

A v přehledu není uvedena tato C734 SPZ JH 83 - 89
 

PS: Foto možno použít do tabulky.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 16:21:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viděli ste všichni včera BELAUS s reklamou na X faktor na AN ? :-)
A také nejsme sami, kdo má v kraji MANy... viz odkaz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3394
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 17:36:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martin a jižní Čechy jsou na Moravě??
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1131
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 17:47:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kulik:Vypadá to,že oba vozy jsou již vyřazeny.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 19:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: myslel jsem to, že v Olomouci taky jezdí MANy
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 22:16:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak určitě JIHOTRANS neni jediný dopravce s MANy, ted koupilo 2 ks i ČSAD POLKOST
http://www.citybus.cz/archiv/07_10/1619.jpg
http://www.citybus.cz/archiv/07_10/1621.jpg
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 22:19:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Švarc & Kulík: Tu JH 83-89 jsem celé léto potkával ve Slevonicích, to by ji museli vyřadit teď někdy na podzim.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 22:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kebule: To tom jsme taky slyšel, ale Connex má starší modely, ty samé, jak tady jezdí +- 9 let.... ještě měla MAN(1ks) Akciovka, asi Prachatice/Vimperk... jezdí s ním ještě:-) ?
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 22:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Je to tak jak říkáš Connex má SL 222 stáří +- 9 let. Na Jihotrans přišel první MAN SL 222 v roce 1997 a byl přiřazen divizi Týn.V této barevné kombinaci jsou 2 ks, ten Týnský poznáš podle šedého nárazníku. Jezdí ČB-Dříteň-Týn, ČB-Týn, Týn- Dražíč
ilustrační foto
 

A ten u akciovky pořád jezdí (Pracahtice)
, je to též SL 222 ovšem s karosérií SL 223. Stejný jako tento:
 
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1199
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 10:13:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak a je to tady. Včera cestou z práce si tak čekám na zastávce a najednou se kolem prohnala bílá Comettí boSORka s linkovou orientací Nadějkov - Jistebnice - Tábor a takovou velkou boulí na střeše Takže si pište SOR C12 CNG 3C6 8646. Nevím jestli už jich je víc, ale pokud se dodrží dříve avizovný plán, tak by měly být ještě 4, z toho dva "niederflury" na město.

A jinak co se chystá od prosince.
Linka č. 16 začne více obsluhovat Sezimovo Ústí II. Vzniknou tři nové zastávky v ulicích 9.května, Svépomoc a Průmyslová. Město Sezimovo Ústí za to zaplatí ročně o 250 000,- Kč víc na dotacích.
Obdobným způsobem měla být zlepšena také obsluha Pražského sídliště v Táboře, jsou tam ale ještě nějaké nedořešené pozemkové vztahy ohledně zastávek, takže to nebude teď, ale až od června 2008. Také tady vzniknou nové zastávky v ulicích Petrohradská a Václava Soumara, jejich přesné umístění je ale ještě v jednání.

A ze sousedního kraje. Jeden z nových třínapravových Maqigů JH Busu má RZ 3C6 0934.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 10:30:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda ten MAN v bílém provedení u POLKOSTa vypadá docela hnusně. Ještě že jim JIHOTRANS dává ten slušivý kabátek.
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 14:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak,
Ramvej v ČK má "novou" překopávku z C 734.
Předek i zadek jako C 954, u zadku není to malé poslední okénko jako u C 935E,nebo toho prvního bastlu, což působí dost nepěkně,
když je tam takovej velkej kus plechu.
Sedačky nízké jako v C 734, barva vozu bílá.
SPZ: CK 85-09 (je znám původ?)

To jsem koukal, když jsem ho dnes viděl na autobusáku.
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3027
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 14:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Díky za aktuální info z Táborska. Na ty nový Sorky jsem zvědav. Nevšiml sis, jestli to je Ekobus nebo už made in Sor?
Alespoň že už konečně berou "dospělé" 12 metráky.

Ok1: Se divím, že jako krumlovák CK 85-09 neznáš.
Je to postavený na dokladech původní C734.40 (rok 1991) od Ramveje. Asi je to výměnný způsob, ještě nedávno jsem jí viděl v garážích v původním stavu. Byla to ta s CVR Club Tour, kouřová skla a tak...
Každopádně ty nový čela si mohli odpustit.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 14:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Aha tak takhle...Já jsem přemýšlel, který, z jejich vozů by to byl, ale žádný mi neseděl.(protože všechny ostatní C 734 měly vysoké sedačky)
Ono, co je to za bus jsem nevěděl, protože SPZ Ramvejáků zatím vypsané nemám.
Jsem mírumilovný a příjemný člověk
Avšak jestliže mi někdo klade blbé otázky, stávám se snadno velmi nepříjemným!
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 14:48:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou to už originál SOR.
Viz. Bus portál: První CNG autobusy SOR již mají zákazníka. Je jím společnost Comett Plus Tábor, se kterou připravujeme podrobnější informaci na příští týden
Tady celý odkaz ze sousední diskuse: http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=4004

Jinak ještě musím poopravit označení, na zádi je napsáno SOR CG12
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 16:13:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: já jí viděl už před týdnem... dneska jsme jí viděl s cedulkou Větřní:-)
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2453
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 18:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Tak to jsme ty SORky v sobotu přivolali. Příště se o nich raději bavit nebudem, třeba nepřijdou .
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 19:10:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: a proč se nevzaly další Citelisy? vozový park by byl jednotný....
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2455
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 20:03:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: Jde o to, že Citelisy koupilo město, ale SORky koupil dopravce.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 16:16:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes byly spatřeny na Týnské divizi min. 2 nové MANy s klimatizaci
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3029
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 18:27:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kebule: To by měla být ta nedávná dodávka. Dle všeho by tam měly být tři...

A ještě přidám páteční fotoreport - menší mix.
Nejdříve pár zajímavostí z Českého Krumlova.
Dneska jsem se na zdejším AN chvíli mihnul a viděl jsem menší technickou závadu. Jihotransí Crossway 3C7 5738 nabral lidi na lince do ČB, zavřel, projel oblouk na AN a poté z něj začal celkem závratným způsobem unikat vzduch a mám pocit, že ani nechtěl jet dál. Tak řidič hned zastavil a šel hledat závadu. Ani po cca 10 minutách, kdy jsem odjížděl, se jí nepodařilo najít, resp. spíš byla v řešení.
Ale co mě potěšilo a musím pochválit, byly projíždějící řidiči Ramvej Busu a Kovaříka, kteří ihned na to zastavili a pomáhali řidiči Jihotransu se závadou! Opravdu profesionální a kolegiální přístup....
Vedle pohled na "nový" přírůstek Ramveje na lince do Chvalšin. Zepředu ho zatím nemám, vjela mi tam Sorka a pak odjel.
 
 
Opravdu nechápu, co je na téhle zrůdě pěknýho. V tomhle násilném dosazení jiného čela opravdu nevidím žádný přínos. Když pominu to, že to vypadá šíleně, tak pořizovací cena je o desítky tisíc víc, při nehodě se snadnějš sežene starý nárazník z jiné 700 než drahý plastový atd.
Nechápu, proč se nešáhlo po verzi jako je 1C1 5570... Mmch. původní CK 85-09 stojí kompletní (bez SPZ samozřejmě) v areálu Ramveje a ČSAD. Takže se jedná zřejmě o univerzální bus, na kterém ve Zlineru daly čísla dle přání.

Krátce něco od Poppa. Po nedávné likvidaci posledního atmose JH 90-32 je na řadě známá LC735 s CVR Budvar, která poslední dobou jezdila v jeho službách. Místo těchto dvou pořídil C734 z DPÚK (4C0 2665) a LC736 z Prahy (4C0 2547).
 
A nakonec mě docela neznámý dopravce Jaroslava Mikesková z Tábora. Vyřadila svojí "šestku" TAA 40-34 (nedávno se tu o ní mluvilo v souvislosti s výlukou) a místo toho pořídila nové vozítko.
 
 
Asi to není nové, má dost starou SPZ, ale nikdy předtím jsem to neviděl. Je to sice na bázi VW T4, ale vnitřek (20 míst) je vybaven dle LC735, včetně sedadel, obložení, podlahy...
A už mlčím.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 21:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Podnětný příspěvek, i já přidám trošku.
Když jsem viděl, že že Mikeskovic "babička" dojezdila, tak mě docela zamrazilo. Ani ne tak proto, že bych fandil provozování vraků, ale spíš proto, že jsem s ní svýho času absolvoval zájed do Rumunska. Na výlukách jezdila docela dost, ať už Tábor - Veselí, či TA - Milevsko, předloni v květnu jsem s ní jezdil výluku TA - Olbramovice. Přikládám fotku z letošního 19. května, to byla v ČB na Hobby a zrovna náhodou parkovala u kolejí na Branišovský.

 

A jinak jsem chtěl ještě ukázat jednu fotku, shodou okolností taky z Tábora. Momentka z AN.
 
KAROSA - Správný směr.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 23:18:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JPribl: Ta SCANIE jela Kovaříka? On koupil taky nějaký další busy?(třeba použité) dnes jsem jí viděl, myslel jsme, že je to nějaký Incoming...
A "nová" Ramvejácká karosa mi přijde taky trochu divná... kdyby jí alespoň udělali ve stilu C934, ale ta rovná záď...
Erťak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 00:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jsem o tom několikrát psal že bus na lince není vždy provozovatele linky. Irizar je externího dopravce který pro kovařika jezdí. Dnes jsme dokonce s timto šoferem (irirara) vedle sebe pucovaly auta před výjedzdem na linku.

A že tu koukam na tu Tábororskou 6 tak z ní mam kus narazniku na své karose. Na tom buse bylo hodně věcí k uzmutí při vrakování.
AP-76-88 BEST OF RTO
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37167
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 00:30:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Dvořiště začala výluka. Něco o organizaci (některé spoje jsou nahrazeny až do Lince) naleznete např. zde.

Dneska jsem viděl následující vozidla:
Os 8501 a Os 8509: JH kloubice CBA 17-50 a Setra CBA 89-69
Os 8515: Marvinex AP 48-17
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37178
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 04:23:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě menší doplnění:
Na spoje ČB - Linec bude nasazen autobus rakouský.

Tak se v neděli čiňte.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 11:07:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten VW má Mikesková už docela dlouho, akorát není moc vidět a tutíž ho dodnes nemám ani vyfocený. Kromě toho má ještě asi dvě LC936.

A ještě k těm SORkám. Ono zatím jsem viděl jen jednu linkovou. Tam celkem nebylo na výběr, protože linkový Citelis, natož pak Arway/Crossway se na plyn nenabízí. Takže pořád je ještě šance, že ty dva měšťáci budou autobusy Ale pravděpodobnost je pravda dost malá
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1136
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 11:21:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co Tedom L12G ... Ale on ještě není homologován ...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 11:22:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Jo určitě je to ta poslední dodávka
Já jsem je viděl pouze z dálky, proto jsem psal min 2 ks
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37220
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 00:40:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní výluky na 196 se účastnily mj. následující kousky:
1C0 2977 (Popp), BVA 59-95, 2C6 6517 (JH Ares), 4C0 2865(?)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1204
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 19:47:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nová plynová SORka obrazem. Zatím lepší nemám. Mmch vlevo vedle ní stojí poslední táborský modrák TAA 46-46.
 

Něco od Silonu. Onen známý megapřístřešek bývá při konci směny i docela využitý.
 
 

A tady něco jen tak (pro Mirbusaka )
 
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2055
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 20:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Zlivský: to 4C0 2865 bude zřejmě ta "nová" Poppí C734 4C0 2665, jak píše výše HP.
R_b: pěkný přehled. Koukám, že lidé u Silonu přepisově stojí ve dvou chumlech - pro každý vůz jeden.
No koukám, radost bude mít Mirbusák i Keby - pravděpodobně jsou to oba tejňáci.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 20:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b jsem v 7.nebi.Moooc hezký, kdys to fotil?
Venco:myslíš busy nebo .Pochybuju, takhle prázdný parkoviště na Roztylech, to už je minimálně 1 Tejňák na cestě domu.Takže bych to tipoval na minulou neděli.
Dnes ne, dneska byly budějce se 6517.

busy jsou na linkách740,800,840,850

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3034
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 20:45:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosťa & R_b: Díky za upřesnění k Mikeskové, kterou pořádně neznám.
Mmch. nepatří jí taková LC936 s duhovým pruhem a RZ začínající 2C6 něco?
Nedávno pro mě "tajemná" JCI 06-06 už vím komu patří, ale tahle mě furt vrtá hlavou a Mikesková je teda asi jediná možnost...

Erťak: A já si říkal, že je oproti ostatním nějak víc očesaná... Ale celkově to nebyl zas tak špatný auťák. Někteří soukromníci maj horší.

MZ: Copak, že by se rakušákům nezamlouvaly naše busíky, co jim tam Popp a spol. posílají? Taková cesta s atmosem třeba od Marwinexu (3A3 4443) do Lince, to by bylo .

R_b: Ten plyňák nevypadá špatně. Akorát mu chybí poklice, což je u Sorek vzácnost... A ta bedna nahoře, no, takový nezvyklý.

A nakonec - v areálu ICOMu v J.Hradci spatřeny dnes první 4 nové Intoura s RZ začínající 3C7 a 3C8. Dle čistoty asi ještě nebyly venku. Kvůli ochotě a vstřícnosti zaměstnanců ICOMu foto není, byť byla dobrá možnost.
Asi se za ty krámy stydí.
No a Karosy C734? Ty jsem v JH viděl pouze tři, z toho dvě vypadaly takhle...
 
Vlevo C734.1340 rok 1995, vpravo rok 1993, po GO, bez známky koroze (jen ta vpravo)...
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 719
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 20:49:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP - jedno nový Inturo točí 340670/31+2 a v 10:00 Prahu, už od minulého týdne - už tu byl v úterý
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2056
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 20:54:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: myslel jsem vozy, o vás dvou pochyby nemám.
No koukám že ty nový busy dostaly pěkný leháro. Spíš bych je čekal na nějaké 720,730 a ojetiny z těchto linek pak na šmrdlačku kolem tý Dřítně, ale holt zas vám dýl vydrží....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2057
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 20:59:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusák: už od minulého týdne
tak přeci vidím dobře. Potkával jsem ho kus za (z našeho pohledu před) Lišovem. Ale nejezdí to zřejmě každý den, když jsem číhal potom, tak to tak pěkný už nebylo. Jednou Conecto a pak nějakej Mercedes dálkař. A pak jsem odjel na dovolenou...
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 21:00:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tam než převezou lidi, tak se v oboře odřou.Spíš jde o spoj do Zlivi a pak o spoj ve 14:15 do Chvalešovic, jinak jsou tam busy z loňska
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37240
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 21:03:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP:
No, to možná taky. Ale hlavně ty spoje jsou nahrazeny z důvdu na rakouské straně, tak se jejich bus protáhne až do Budějc. A možná za tím bude i nějaká vyrovnávka.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1216
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 22:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:
Je to minulou neděli. Kromě Aresů tam byla už jenom B700 od Dp (ta je trochu vidět vpravo) a žluťák Ayats. Asi zdechlej, protože tam stál když jsem přijel, a večer, když jsem odjížděl tam byl furt, bez známek života nebo někoho, kdo by k němu patřil.

Jpripil:
Duhová LC936 patří Mikeskové. Úplně stejnou duhovou (a možná že dokonce dvě) má Dvořák z Noskova u M. Vožice. Jedna z nich měla/má pro změnu SPZku plzeňskou.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2485
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 23:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Dvořák má jednu duhovou LC936 . Ikdyž k ní teda existuje dvojče, protože měly původně jednoho majitele.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 23:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rb:dík, jsem se trefil, takže jsou to 5756 odj v 16:10 přes Týn do ČB(zády k nám,hihi) a 9704 který pro změnu přes Týn jel v 18:10.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3039
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 13:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na lince ze ST nový Man Lions Classic RZ 3C8 7930 patřící ovšem ČSAD Sttrans...
Nebývá obvyklé, že při nové dodávce spatřím dříve zástupce z bratrského závodu než z mateřského.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1217
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 15:31:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mikesková a Dvořák. Díval jsem se do seznamu, a mám tam jejich vozové parky zaznamenány takto:

Mikesková:
LC736 TAA 40-34 (bílá) dnes tedy již
LC936E TAL 30-24 (duhový pruh)
VW Transporter/Kutsenits? TAL 50-64 (bílý + modré pruhy)
Ford Transit
MAN Lionˇs Star 422 1C5 8344 (bílý + motiv slunce s barevnými pruhy)


Dvořák:

LC735 2C0 0896 (bílá + modré pruhy)
LC736 bastl - nová čela (bílá)
LC936E JCI 06-06 (duhový pruh)
LC936E PMA 88-19 (bílý)
Bova Futura 12m 2C1 2488 (bílo - modrá)
Bova Futura 12m 2C1 6511 (bílá + červené pruhy)
Bova Futura 13m 3C6 6943 (bílá)
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 16:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Díky za příspěvek, doufám že tě neurazím drobnou korekcí.

Dvořák:

LC 735 - prodána letos na jaře fotbalistům do Netvořic nebo tam někam k Benešovu.

LC 736 (nová čela) a LC 936 (bastl), PMA 88-19 je jeden autobus a loni na konci roku se jeho majitelem stal Kocián z Pelhřimova. Vzhledem k tomu, že je to i autoškolák, tak na původně bílou LC 736 (byť s devítistovkovými čely) nalepil modré pruhy, reklamu a ohavné "L" v modrém poli.

Karosa LC 936XE, JCI 06-06 (osobně jí říkám Devítečka). Tu má pořád, ale i přes mojí značnou nelibost se nad ní začínají stahovat mračna... mimochodem, je to ta, kterou tu používám jako logo

BOVA:
Futura 12m, 2C1 6511 (Euro 2), červený pruhy + sluníčko - souhlasí.
Futura 12m, 2C1 2488 (Euro 3), modrobílá - souhasí
Futura 12m, ?C? ???? (Euro 3), bílá (odkazuju na můj příspěvek z neděle, 24. června 2007 - 08:01:20 v diskusi Zájezdové autobusy)
Futura 13m, ?C? ???? (Euro?, r.v. 1997), bílá

(Příspěvek byl editován uživatelem Kosťa.)
KAROSA - Správný směr.
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 17:03:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych si to neodpustil...:

Karosa LC 936XE

 
 

 
 

LC 936.1038, JCI 06-06, r.v. 2000, do provozu počátkem r. 2001.
Původní majitel, stejně jako té co mají Mikesků, byl p. Balcar (http://sweb.cz/autobusovadoprava-balcar)
.
KAROSA - Správný směr.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1219
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 17:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vůbec neurazíš, naopak jsem rád. Tyhle malé zájezdové dopravce vždycky jen někde náhodně potkám a jsou to spíš jen takové střípky. Takže díky za korekce.
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1161
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 17:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosťa: No jo, teď mi došlo že jsem ten nátěr viděl kdysi i jinde, takže měl dvě. No a ještě koukám že tam má Balcar nějakou červenou XE, tu měl taky? A jak je tam ta bílá s pruhy, stejný nátěr má i XE Comvia. Nevíš jak to je?
Fotky Karos LC936(XE),LC956,Axer,C955,C935E prosím pošlete - Děkuju
Víte něco o současnosti LC936/956 ex ČSAD Havířov/Frýdek/Karviná - dejte vědět (kvůli seznamu)
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2493
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 18:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosťa: Pěkný fotky! Ani se neptám, odkud je focena první fotka . To by se mi taky líbilo, koukat se na devítku i v době volna...
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2495
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 18:42:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak venku byl minimálně i jeden nový Jihotransí MAN, 3C7 7039. Viděl jsem jej na Mariánském směr Sady chvíli před půl druhou. Cedulky žádné, cestující ale byli...
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 18:55:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martbus: Bohužel nemůžu sloužit, takový informace nemám.

M__r: Klidně to odtajním...
1. a 2. - Mladá Vožice :-) ale jinak vím, kam tím míříš
3. parkoviště před plavečákem v Pelhřimově, 4. parkoviště u zimáku v Havl. Brodě (ale to mi budete muset věřit).
KAROSA - Správný směr.
Busmaniac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 19:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidám do diskuze tuto LC936XE co se v Táboře a okolí často vyskytuje. Nevim přesně kterému dopravci patří, ale bude to někdo z výše diskutovaných.
 
Moje nejloblíbenější autobusy jsou Karosy řady 700 a 900.
Karosa řady 700 forever!!!
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 19:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busmaniac: To je LC 936XE jakéhosi pana Bláhy, pokud vím, tak má tuhle a ještě nějaký vozidlo o menší obsaditelnosti (25 míst?). Jinak tuším, že říkal, že tahle Karosa jezdila dřív pro Čedok. Prý parkuje buď u plavečáku nebu u Kauflandu :-)
KAROSA - Správný směr.
Busmaniac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 20:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosťa: Na těch místech sem jí taky viděl stát. neměl Bláha předtim LC735 TA 92-07 od Commetu? Je to už nějakej rok co je prodaná. Neměla ta vaše LC 735 velkou bílou bednu na Lyže? minulou zimu sem jí párkrát viděl, ale taky sem nevěděl čí je. Podle barev by to sedělo (spz si už nepamatuju).
Moje nejloblíbenější autobusy jsou Karosy řady 700 a 900.
Karosa řady 700 forever!!!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace