K-report
 

Archiv do 16.listopadu 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Olomouci a na střední Moravě » Archiv do 16.listopadu 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4379
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 18. října 2007 - 20:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Největší zpoždění bylo na a-12, pak a-14 a a-15 a a-21, a-19 atd.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4390
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 21:58:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

609 s CVR Hornbach dnes na a-26
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 22:02:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: mohu ti poslat na e-mail 2x starší foto busu 750?
Neměl by jsi fotku te 609?
kdyžtak:jkulaviak@seznam.cz
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Pocket
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 6-2007


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 14:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Připravuji stránku o MHD v Hranicích. Zatím je vše ve fázi, kdy mám zaregistrovanou webovou doménu www.mhd-hranice.wz.cz.
Podpis v2.0
www.parody.wz.cz
www.pocket.blog.cz
Pocky Buse - výroba modelů autobusů

Prosazuji zavedení alespoň jedné trolejbusové linky ve městě nad 30000 obyvatel.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4393
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 15:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pocket: budeme rádi, když se na stránce objeví zajímavé informace a fotodokumentace ...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 18:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: měl bys to tam mít.
jak to momentálně vypadá s provozem busů č.301, 304 a 751 daj se vyfotit?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4402
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 18:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

304 a 751 jezdí, 301 je záložní a nejezdí tak často.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4403
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 19:00:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

304 a 751 by měly jezdit i příští rok jak přijdou nové SU
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4405
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 19:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady posílám fotomapu (mapy.cz) areálu ČSAD Ostrava pobočka Olomouc ještě než se začal stavět obchodní dům HORNBACH. Většinu odstavných ploch nyní zabírá obchodní dům.
 
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 19:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: 304 a 751 by měly jezdit i příští rok jak přijdou nové SU

Mám tomu rozumět tak, že VŘ na nové autobusy vyhrál Solaris?
Vždy může být hůř
I seek you: 246-442-983
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4406
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 20:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevim jestli už někdo něco vyhrál, ale pokračování v dalších SU je jen můj tip.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 20:27:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebude náhodou v budoucnu převedena 751 na montážní vůz?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4408
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 20:34:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pepa_103: to netuším, ale asi ne.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pocket
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 6-2007


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 21:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska jsem trochu zapracoval na svojich stránkách! Podívejte se sami na verzi 0.2.

O moje stránky je docela velký zájem, jen za dnešek je navštívilo 7 lidí! To je úspěch. No a jdu si změnit podpis

(Příspěvek byl editován uživatelem Pocket.)
Podpis v2.0
www.parody.wz.cz
www.pocket.blog.cz
Pocky Buse - výroba modelů autobusů

Prosazuji zavedení alespoň jedné trolejbusové linky ve městě nad 30000 obyvatel.
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 10:55:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Urbino 12: už jsi zde dlouho nenapsal aktualní nasazení vozidel MHD, mohl by jsi zase vytipovat nějaký den a uvést ho sem?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Nin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 8-2003
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 11:24:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes 609 s CVR Hornbach na a-26
mám ještě jeden dotaz, Bart to bude určo vědět chybí mi v olomouckém bus přehledu výr.čísla bůsů B961 čísel 316 a 317 a SU18 čísel 401-407....Děkuji předem....
Nin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 864
Registrován: 8-2003
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 12:01:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fota z doby nedávno minulé..příprava na zimu
 
 
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 12:06:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nin: nevíš co jezdí na a-15 a a-12?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 12:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ještě jeden dotaz, jak je to s provozem cyklobusu č.754? byl už ukončen? to se 754 zase na půl roku odstaví? to by se myslím vyplatilo vrátit sedadla a přes zimu ho používat v normálním provozu, ale pokud nemá změněn techničák, jak to vůbec je?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Urbino12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 14:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v provozu 751 na a-12, a-15 jsem neviděl, 609 jsem fotil na a-26.
Oblíbené odkazy: MHD na Hané - MHD Olomouc - MHD Prostějov - MHD Přerov
Urbino12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 14:04:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Provoz cyklobusu byl ukončen k 14.10.2007
Oblíbené odkazy: MHD na Hané - MHD Olomouc - MHD Prostějov - MHD Přerov
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 14:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Urbino 12: mohl by jsi mi prosím pěkně poslat tu 751? vůbec ji nemám vyfocenou s EMTESTY na lince.díky.
jkulaviak@seznam.cz
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 452
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 16:02:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

má vůz č.759 ještě tu reklamu na český červený kříž? nebo byla po demtoži plošiny odstraněna?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1732
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 17:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Má, ale notně kartáči ošoupanou a sluncem vyšisovanou. Reklama na Červený kříž byla i na 702 a 725, ačkoli nikdy plošinu neměly.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4420
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 19:39:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

výr.čísla bůsů B961 čísel 316 a 317 a SU18 čísel 401-407

Ty čísla nevím, ale zjistím ...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4432
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 22. října 2007 - 22:13:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Harmonogram oprav komunikací v Olomouci je zde
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Urbino12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 13:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pepa_103: 751ku jsem nefotil tak fotky nemám, raději jsem se s ní projel. A pak už jsem nestačil vytáhnout foťák.
Oblíbené odkazy: MHD na Hané - MHD Olomouc - MHD Prostějov - MHD Přerov
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 16:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Urbino12: ale kdyby jsi nějaké fotky busů našel třeba 750-753, tak mi je prosím pošli na jkulaviak@seznam.cz, já bych ti pak poslal zase třeba svoje.

Na kterých kurzech linky č.10 a 12 se objevuje kloubová karosa? A na a-17/11 se objevuje jen odpoledne nebo i ráno?
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4434
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 17:53:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

11/10, 12/10 a 12/12
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 24. října 2007 - 20:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 463
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 24. října 2007 - 20:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 24. října 2007 - 20:14:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poznáváte je někdo?
Tímto se zabývám, je to moje záliba.
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4757
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 14:04:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jak jsem tipoval, čistírna peří opravdu skončila v kovošrotu - v Prostějově u spalovny.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1740
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 17:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa 103: ta "bojová" patina je dost dobrá.
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 10:58:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
Tak tohle je můj DPMO, ovšem bez několika SU12 a SU18, kloubové karosy se mi tam taky nevešly.Ale pořád tam jsou možná rozeznatelné busy č.750 a 752
Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4441
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 27. října 2007 - 10:48:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_103: Pěkné...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 27. října 2007 - 22:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: hlavně předělání log a ev. čísel bylo pracné, na některých busech ještě nejsou nové značky pro noční spoje, je to piplačka ale mám to do detailu.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3454
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 28. října 2007 - 21:44:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám pocit, že to tu ještě nezaznělo. Zná někdo odjezdy Urbin na lince do Lipníku v odpoledních hodinách? Díky.
ICQ 202376673
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 29. října 2007 - 23:09:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Nevíte někdo, kde jezdil tento autobus B732? myslím, že v nějakém menším provozu ale nevím, mohl by to být Přerov? na reklamě má i prodejní místo Olomouc.
Nyní stojí na prodej v bazaru v Bohumíně.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4469
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 29. října 2007 - 23:12:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdil na MHD Přerov.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4470
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 29. října 2007 - 23:13:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotky jsou na stránkce o MHD Přerov - odkaz
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 29. října 2007 - 23:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart:
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 09:54:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a u Zmudy hnije už dost dlouho ... Asi 2M70 hodně dopravců odrazuje.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4792
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 10:16:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska sem potkal Vojtilovu C734 1M3 3420. Netušíte, kde to vzal? Vypadá stejně jako 1M3 3305, někoklik různě širokých propletených pruhů v různých odstínech zelené. Byla to nějaká nepravidelná přeprava, řidiče neznám.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4488
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 31. října 2007 - 10:07:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: máš fotku? Ď.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. listopadu 2007 - 21:56:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych dotaz: kloubové busy jsou nasazeny na linky 10/011, 10/012 a 12/012 a jsou tam ráno i odpoledne nebo odpoledne už tam jsou krátké vozy, nějak mi to nevychází, ještě točí 17/011 a tu maj ráno i odpoledne ne?
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4517
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 02. listopadu 2007 - 14:59:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v provozu na a-11 jen jeden ZOO-bus, číslo nevím.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Infoline_9003003
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 10-2007


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 14:55:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dopr.na.sm: Na parkovisti u letadla v Olomouci stoji polsky autobus SOLARIS VACANZA s polskou znackou.#Bart
INFOLINE - SMS brána která uloží vaši zprávu z mobilního telefonu přímo do diskuze. Zpráva ve tvaru
KREP ČÍSLO DISKUZNÍ SKUPINY/ČÍSLO DIALOGU TEXT ZPRAVY
a to celé odešlete na 900 30 03 (Cena SMS je 3,-Kč vč. DPH).
Podrobný manuál ZDE
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 21:19:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na stránkách ikarusy v ČR jsem se dohledal Ikarusu č.263 ex.DPMO, že je někde na Chomutovsku, ještě loni v červnu tam byl vyfocený, že byl nasazen na nějakou zvláštní linku nějaký "svoz" "B" nebo podobně. Nevíte někdo kdo je jeho majitelem? má pořád původní spz a ponechaná ev.č. a nálepky, je komlet v nezměněné podobě.
A nevíte někdo kam se poděl po odstavení vůz č.265?
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4876
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 21:28:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majitelem je SHT, tuším že přesněji M.J. .
Sháníme fotografie a informace ohledně autobusové dopravy v Prostějově. Nabídky zasílejte SMS na 605840016


ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 16:51:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: jo má ho na stránkách a kromě něj tam má plno zajímavých busů.jen aby měl prostředky na uvedení do původních stavů.

Když už jsme u toho, nevěděl by tady někdo jaký osud potkal po odstavení busy č.302, 750 a 752??
V MOPOSU už nestojí ne?
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4611
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 00:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_103: ty vozy jsou již pryč. S nimi i 301. Kam šly? To nevím... Snad někdo doplní jejich další cestu...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754, bart5(zavináč)centrum.cz
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 10:04:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cože?? B741 ev.č.301? to není možný, kdy byla vyřazena? vždyť byla jako záložní ne?
No DPMO občas umí nemile překvapit.

stránky o olomoucké dopravě zde:http://www.olomouckadoprava.estranky.cz/
stránky o provozu ČSAD - Tachov a Mariánské Lázně
zde:http://www.mhdfoto.estranky.cz/
Stratpaul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 14:17:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750, 752 a 302 byly vyřazeny už na začátku roku. Když jsem sem dával fotku z MOPOSu, mohlo to být někdyv dubnu... 301 byla taky už značně oježděná. Jedinej důvod, proč šla dřív 302 byl ten, že měla koženkovy sedačky. Jinak byla v lepším stavu 302. 301 v MOPOSu není, mám info akorat od Barta, že není v garážích... Je možny, že už je mimo Olomouc.
http://ikarus280.sblog.cz
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 14:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stratpau: divím se tomu fofru.Ještě před měsícem se tady psalo, že je na a-16 na a-19 ..., a psalo se že jezdí minimálně, ale většinou jako záložní.
já jsem taky zjistil, že ta 302 měla i něco s převodovkou, jestli si vzpomínáte tak 302 zasahovala do provozu jednak na a-X ale ještě v dubnu na linkách.Pak šla do MOPOSU.

Jen se bojím, že zmizí i 751
stránky o olomoucké dopravě zde:http://www.olomouckadoprava.estranky.cz/
stránky o provozu ČSAD - Tachov a Mariánské Lázně
zde:http://www.mhdfoto.estranky.cz/
Stratpaul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 14:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa 103: Toho bych se tolik nebál... Ikdyž to nechci zakřiknout... Spíš se boj o 304... Tj nejstarší autobus ve službách DPMO... Ale pokud vim, tak oba zminene busy maji reklamy, ne? Myslim, ze do konce roku pryc nepujdou... Jsou oba v dobrem stavu. Ale jestli DP hodla neco spachat, tak pudou i novejsi B73x a B741... :-(
http://ikarus280.sblog.cz
Lumík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 15:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím že další vyřazování proběhne až po dodání dalších busů (takže až příští rok). Vypsané VŘ stále nemá vítěze, protože se jeden z účastníků odvolal. Pravděpodobně to zdržuje jen ÚOHS.
"Zákaz držení se madel ve dveřním prostoru při otevírání dveří!!!"
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 15:05:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stratpaul: to s tebou souhlasím, nevím jestli to zde již někdo psal, ale kromě 751 by měly jít na vyřazení i B731 587-590.Pravděpodobně ve sledu nejstarších SO/GO.

Ta 751 má reklamu to nevím, jakou?
stránky o olomoucké dopravě zde:http://www.olomouckadoprava.estranky.cz/
stránky o provozu ČSAD - Tachov a Mariánské Lázně
zde:http://www.mhdfoto.estranky.cz/
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 7-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. listopadu 2007 - 16:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem kolem 10. hodiny viděl ve Zlíně-Loukách Karosu B741 ev. č. 301 s logy DPMO, RZ: 1Z2 0632, na transparentu svítila linka 301. Jo a byla prázdná, jenom řidič.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
ICQ: 395-834-377
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4618
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 00:33:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_h: to byla našel bývalá Karosa... Byla odprodána...

Je nějaké foto?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754, bart5(zavináč)centrum.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace