K-report
 

Archiv do 09.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Archiv do 09.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 21:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo fotky těch nových MANů s klimou?dík
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3072
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 21:32:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slim: V tomhle fakt nevím, jen jsem kdysi zaslechl, že to braly rovnou z Karosy. Ty budějovické vypadají spíš jak přestavba, ale ta pražská (né turbo na fotce, jiná) se tváří jako celkem profesionálně provedená přestavba a úprava (šikmé sloupky, hydraulická střecha...)
Každopádně jsou to zajímavý vozy, rád bych alespoň jeden chtěl vídat v provozu.

Keby: Pokud budou stačit "tuctovky" z OP v ČB, tak něco málo mám. Z provozu zatím nic nemám, není čas.
 
 
 
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 22:28:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Dík, přišlo mi, že tato serie ma tmavší lak oproti SL 223...nebo je mi to tak jen připadá?
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 15:45:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak a na mojí poličce s Krumlovskými autobusy přibyl nový kousek.
KAROSA LC 936 XE, 1C6 4052
 
 
 
 
 
 
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždy najde někdo, kdo neví že to nejde a udélá to.
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: PARÁDA :-) Co přijde příště?:-)
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 19:18:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Příště přijde:
LC 956 - 1C6 4336
B 932 E - 1C8 8795
B 732 - 1C9 8507
Dále připravuju C 935 E - 1C6 4027, ale u té mi chybí fotky ze strany dveří a zezadu.

Tímto moc prosím jestli někdo má nějaké fotky 1C6 4027 nebo jiných krumlovských autobusů, byl bych moc rád, kdyby mi je poslal na mail.
Pomohl by tím tvorbě dalších pěkných modelů. Dík.
Možná přijde dřív ještě jiný model, když se mi podaří udělat nějaký .
Rád bych taky sehnal nějaký fotky poslední C734.40 1C9 8508, u které si jako u nejstaršího linkáče myslím že příští rok nepřežije, takže by si model
zasloužila.
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždy najde někdo, kdo neví že to nejde a udélá to.
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:02:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: někdy musím vzít s sebou do školy foták :-)
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:13:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ok1 - můžu se tě zeptat, kde bereš základ pro svoje modely? Rád bych si udělal modeli nějakejch libereckejch busů, ale nemůžu sehnat nějaký propracovaný základy.
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Liberečák - Jsou to modely Petra_k, ke stažení na dopravním webu - sekce modely a modelářství (je nurtná registrace)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždy najde někdo, kdo neví že to nejde a udélá to.
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 864
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad ok1 - díky moc za info
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3075
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 20:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: Mooc pěkný, chválím.
Zejména to, že jsou to busy, který jsou (nejen) mě blízký. Jen tak dál....

1C6 4027 - bude stačit toto? Lepší bohužel nemám.
 

No a jako typ na model bych si dovolil navrhnout toto:
 
 
 
 
Bohužel jí nemám z lepšího pohledu, protože poslední roky provozu stála neustále v téhle pozici na AN...
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Ok1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 22:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Fotka 1C6 4027 stačí zcela bohatě (ani jsem takhle pěknou fotku nečekal) - Moc za ní děkuju.

A o ten kloubák se taky pokusím. Fotky jsou ze všech stran, takže není nic, co by mi v tvorbě modelu bránilo.
Model to bude (tedy jestli se mi podaří) velice zajímavý.

A ještě něco z autobusáku z krásným datem 1.12.
 
 
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždy najde někdo, kdo neví že to nejde a udélá to.
Nejlepší bus v Č.K.-fialovožlutá B732 1C9 8507
Bymbo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 16:25:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1: Opravdu paráda - jsi frajer
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 18:07:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na lince 390700 (Ml. Vožice - Tábor) Comettovic C 744, TA 97-99, znali vědí, že se tam zpravidla prohání kloubová C 943, TAL 07-07, takže sedmikilo je spíš malou anomálií, i když v poslední době se tam vyskytuje častěji.

Ráno jsem na AN v Táboře zahlídnul linkovýho CNG SORa (byla tu nějaká zmínka). Ta krabice na střeše je vážně neopakovatelný zážitek.
KAROSA - Správný směr.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 19:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

C744 občas na 390700 jezdí. To byla větší anomálie, když někdy zjara týden jezdila do Bechyně, kde kloubáky skončily s příchodem Aresů.

Plynové SORy jsou už tři. Dva vysokopodlažní CG12 (3C6 8636 a 3C6 8346) a jeden nízkopodlažní CNG12 (3C6 4656). Zatím co mám vysledováno, tak 8646 pravidelně jezdí na Jistebnici/Nadějkov a 8656 se pravidelně objevuje na spoji 36 právě na 390700. Bude nejspíš vožický, neb tuhle linku mám pocit vypravuje komplet Vožice.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37667
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 20:59:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V sobotu se koná menší sraz v Horní Cerekvi. Na programu bude především zajezení a zapití právě končícího JŘ a přivítání toho nového. Všichni jste samozřejmě zváni. Z Budějc se pojede nejspíš v 8:10 rychlíkem na Brno.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 11:28:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: V sobotu jsem koukal na dvůr ve Vožici a plyňák tam nebyl, nebo mi to uniklo, každopádně to prověřím. Jinak úplně 100%ní výprava z M.V. to asi nebude - napadají mě 2 spoje. 390700 22 (odjezd 14:30 z Tábora) jezdí 15 m Ares a ten u nás není (zpět jede jako 390700 51 v 15:15).
Další je ten 390700 36 (odj. TA 18:35) - ten dřív jezdil vůz, který jezdí linku 390820 ČB - Tábor, spoj 16 odj. ČB 16:40 (zde je standardně nasazen první táborský Arway). Po příjezdu do Tábora se převlíknul za vožickou linku a vyrazil, ale pak z turunusu tenhle spoj odstranili a místo Arwaye ho jezdila C 934. Teď, zdá se mi, asi vyměnili Karosu za SORa (čímž mě vysloveně zarmoutili).
Každopádně jisté anomálie a změny se dějí a ještě se po tom pozeptám.
KAROSA - Správný směr.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 13:44:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je vlastě pravda, na ten Ares jsem zapomněl. Přijede z Vimperka a jednou otočí Vožici.

Jinak něco ke zdržování od nového roku. Kromě Budějovic zdraží i Písek a Tábor.

V Písku se zvýší cena základní jízdenky pro dospělé cestující o 3,- Kč (z 6,- na 9,- Kč) u jízdenky z předprodeje a o 6,- Kč (z 10,- na 16,- Kč) u jízdenky zakoupené u řidiče. Ceny ostatních jízdenek (děti, studenti a předplatné) zůstávají stejné.

V Táboře se tarif u všech jízdenek zvýčí o 1,- Kč. Ceny základních jízdenek tak budou 7, 9, 11 a 13,- Kč. Zvýší se i ceny předplatních kuponů. Zdražení bude částečně kompenzováno dvěma, resp. třemi novinkami. Jízdenka za 13,- Kč bude nově platit 60 min. po celý týden (dosud 60 min. jen v So, Ne, svátky, jinak 38 min.). Na cenu jízdenky nebude mít vliv zajíždění autobusů k Tescu, takže za jízdu např. z nádraží na Sídliště nad Lužnicí zaplatí cestující stejně, bez ohledu na to, kterou linkou pojede. Třetí novinkou je doplnění nabídky o 24 hod. jízdenku.

Mimo to bude postupně naplňován přijatý koncept rozvoje MHD. Nemá asi cenu to podrobně rozepisovat, takže ve stručnosti. Bude zlepšena obsluha Sezimova ústí II. a zadní části Pražského sídliště (to už jsem tady psal), dále budou zaváděny taktové jízdní řády a proklady linek. Jako první byla vybrána linka 20/21, v průběhu roku pak postupně na linkách 10/15 a 11/13/16. V přípravě je zřízení vyhrazeného bus pruhu v Purkyňově ulici před výjezdem na Budějovickou a výhledově na Budějovické ulici, tam se ale vše bude odvýjet v závisloti na připravované rekonstrukci.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37683
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 13:51:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co linkoví dopravci? Jaké změny v tarifu připravují?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 15:03:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V MF Dnes jsem četl otom, že bude Jihotrans zdražovat - JČ příloha, cca 3 - 6 dní zpátky, regionální liky o 1 - 4 kč / na +/- 20 km, dálkovky asi o 10 kč / 150 km. Pokud bude někdo podrobnější, uvítám to. A kolik bude stát ČB - ČK se studentskou ? Abych nemusel čekat na konkurenci .
A nebo ta taky zdraží?
Zdá se mi ,že taky zdražil Kovařík, protože to stálo 18 kč (žákovské do 26), ted přišel asi s novým trikem a dává "studenstské jízdné" za 22 kč - v ISUZU slušná cena, včera tam stála ještě Scania Irizar Century od "Star Coaches" - bílá s barvnym, bohužel ne krásná modrá... Jela asi v 16,45. Kovařík mánové jízdní řády, některé spoje budou jezdit i na Špičák, má 2* v prac. dny přes PÍSEK, 1* přes Tábr (denně) a další časy přes Tábor v 6,7
---
časy:
PHA - PI - ČB - ČK pouze v KLADIVA 133106
9,55(florenc) - 11,40 (PI) - 12,30(ČB) - 13,00 ČK
12,10(Knizeci) - 13,30 (PI) - 14,20 (ČB) - 14,45 (ČK) - EXPRES
A ZPĚT:
ČK - ČB - PI - PHA
14,45 - 16,20 - 17,10 - 18,30(kn) - Expres
17,15 - 17,55 - 18,40 - 20,00(kn)

133101
PHA - TÁBOR - ČB - ČK - staví také v Benešově
denně : 8,15(Florenc) - 9,45 - 10,50 - 11,15
6,7 :_ 9,55(florenc) - 11,25 - 12,30 - 13,00

a zpět:
denně: 12,50 - 13,30 - 14,40 - 15,55 (Roztyly)
7: 14,20 - 14,55 - 16,00 - 17,15 (Roztyly)
6: 16,45 - 17,20 - 18,20 - 19,30 (Roztyly)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 16:11:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdraží všichni.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2067
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 17:06:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na spoj s příjezdem v 10 hod do ČB nasadil ICOM group nové INTOURO 3C6 1130.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3078
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 17:58:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Pravda, včera jsem v Písku na zdražení koukal a zapoměl to sem napsat.
Každopádně v Táboře velice vítám zavedení 24h jízdenky!!! Sice zdejší provoz se dá poměrně dobře projet za 2-3 plnocenné jízdenky, předpokládám ale cenu do 40Kč, což by se mohlo vyplatit. Za toto má Comett ode mě jednoznačnou pochvalu...
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2561
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 18:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem dnes potkal 15m Setru společnosti KBA Tour, RZ 3C3 6500. Barvama mi připomínala vozy Eurolinesu, takže je patrně ojetá. Je to u této ck novinka?
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3079
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 18:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M__r: Jo, tu Setru má KBA cca rok a opravdu pochází od Eurolinesu.
 
Na fotce krátce po dovezení 3.ledna t.r.
Mmch. dneska jsem viděl toho jejich Neoplana, jak mu upadly ty kola. Teda předpokládám, že to byl ten větší, toho malýho jsem od té doby neviděl. Jsou to hrozný peleše, už na pohled....
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2562
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 19:04:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Sakra, to by mě zajímalo, kolik "novinek" u této ck ještě objevím . Každopádně dík!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 554
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 22:25:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ta Setra vypadá docela v pohodě, prozměnu ted delší dobou stojí jejich Scania u Multikina.
Jak je stará? je to řada 300.. takže by mohla asi ještě dlouho vydržet :-)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 23:18:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP: není to foto z Úsilného, před barákem jistého řidiče, kde dřív parkovala 81-54
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3086
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 13:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: Akorát já tam pamatuju spíš před koncem 39-93 a nebo 44-47. Ona se tam toho vystřídalo víc, i od jiných dopravců..
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3087
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 19:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak znova: Jsem dneska koukal, že jste oživili 58-42, byť jen na výluky... Naopak jiné perly (36-91, 44-47) to už asi mají za sebou, co?

Mmch. jsem zase koukal, že z provozu byl stažen poslední "atmosférák" CE 21-63. Takže se obnovy laku a plechařiny jako CE 08-85 nedočkal.
 
Čest jeho památce!!
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 556
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 23:21:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se s těmahle autobusama dělá? Prodávají se na východ ? :-) Na ukrajine jsem viděl LC 735 minimálně 2* jako dálkový autobus...
Busmaniac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 12:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Několik karos Jihotransu se prodalo, ale plno bylo zmasakrováno. Taky by mě zajímal osud CE 21-63. Doufám že bude někam prodaná.
Moje nejloblíbenější autobusy jsou Karosy řady 700 a 900.
Karosa řady 700 forever!!!
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 557
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 15:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kdo to kupuje? Menší soukromí dopravci či nadšenci?:-) A nebo se prodávají do zahraničí ?:-)
Busmaniac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 16:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: Kupují to i menší dopravci. Na jihu Čech má ex. jihotransí vozy např. Zeman Malšice, Švarc z Mezný, něco snad i MArwinex a další (jistě mě někdo doplní) a určitě se něco zatoulalo i dál než na jih Čech.. Většinou se jedná jednotlivé kusy.
Moje nejloblíbenější autobusy jsou Karosy řady 700 a 900.
Karosa řady 700 forever!!!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2068
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 16:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska do Třeboně místo Régia jezdí C943. Asi to zas stávkuje.....
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3090
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 19:23:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin240025: No ono je to relativní. Něco se po vyřazení prodá, něco ne.
Podle mě ale snaha je vozy prodat dál. Např. delší dobu zrušené CE 76-58 a 1C9 8523 stály přes rok v areálu a měly na okně papír s typem, najetými km a s případnou GO. Předpokládám, že tyhle věci pro likvidaci busu nejsou potřeba zveřejňovat... No a oba nakonec nedávno skončily ve šrotu. Ale třeba taková 2C5 0677 se k 1.11. vyřadila a teď už má nového majitele...
A nakonec ty lepší vozy (novější nebo čerstvě po GO) jsou většinou prodány celkem rychle, např. CBA 04-48 jezdí v Pelhřimově autoškolu, CE 45-56 je u Zemana atd.
Naopak vůbec netuším, kam se podějí vyřazená LCčka. Za dobu, co to sleduji, bylo jich vyřazeno několik a ani jednoho neznám osud (když nepočítám sešrotovanou TJ Dynamo CE 62-52, která ale Jihotransu přímo nepatřila).
Je to vůz od vozu.
Takže něco jde malým dopravcům, něco asi i do zahraničí a nakonec i na nadšence se taky něco dostane.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2070
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 19:30:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

taková 2C5 0677 se k 1.11. vyřadila a teď už má nového majitele...
zrovna u ní bych to nečekal, protože mi bylo známo poškození. Ale třebas to má dotyčný jen na ND (k mání jsou vozy v mnohem lepším stavu, ale samozřejmě asi za mnohem větší cenu). Tož to se necháme překvapit, co s tím "souborem ND" bude...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3091
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 19:45:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

protože mi bylo známo poškození - no až na tu cca 30cm trhlinu plechu na druhým kolem (trhlina od blatníku, kostra netknutá), drobné známky koroze kolem sloupků a kosmetické detaily vypadala ze všech C734 nejlíp. To nemluvím o bezvadném interiéru, kde sedadla jsou jak po GO ve Zlineru (asi byly schovaný pod potahy) a podlaha je netknutá. Znám spoustu na pohled horších vozů. Jo a co jsem vysledoval, tak moc nešla řadit čtyřka, jinak motor šlape dobře, je tichý a jede svižně.
Ostatně je to věc pouze majitele, co s ní provede...

Za záchranu by asi stála stále provozní CE 36-94. Rok 1986 bez větších změn, původní stav a hodně solidní vzhled na svůj věk.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 08:37:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malé (a špatné ) foto ze středeční výluky, vedle této CBA 04-49 a Kelišových vrakostrojů se tam pohybovala i nějaká C734 krátce po GO, s tmavěmodrým pruhem dole jako mívá Connex. Žádného nápisu jsem si na ní nestačil všimnout, natož blejsknout. Má o ní někdo povědomí ?
 

Jinak včera včera jsem na Dlouhé louce potkal dvě z výroby nová MANí Regia. Jely někam směr Písek/Tábor.
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2071
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 09:54:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JPribil:
aha, tak to jo, co jsem slyšel, tak jsem se domníval, že je poškození větší (i na rámu).
Ostatně je to věc pouze majitele, co s ní provede...
To nezpochybnitelně je. Ostatně nemusíme chodit příliš daleko, o jihotransí kloubici CBP 44-15 se taky rádo špekuluje coby kdyby, ale je skutečně soukromou věcí majitele daného vozidla, že ji nechává přes rok odstavenou a nikomu defakto do toho nic není.....
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3093
Registrován: 5-2003


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 11:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Houmr: Ta C734 krátce po GO bude zcela určitě ta C734 původně od Connexu Morava, patří také Marwinexu. Nedávno se tu (nejen) o ní mluvilo, dokonce se tu objevil sám pan majitel.
Krátce po GO ale určitě není, vypadá ale dobře.

Vencabocku: Kdyby bylo poškození větší, tak asi neprošla STK, což dle posledních zpráv prošla. Ono je poškození a poškození.

ale je skutečně soukromou věcí majitele daného vozidla, že ji nechává přes rok odstavenou a nikomu defakto do toho nic není - to je určitě věc jen majitele, tedy Jihotransu.
Já jen dneska můžu říct, že bych tu dneska již trosku nechtěl, protože víc jak dva roky stání prakticky na jednom místě venku nesvědčí nejen kastli ale i agregátům. Takže stejně si myslím, že skončí ve šrotu stejně jako x jejich sestřiček z minulých let.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 11:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Dík, máš pravdu, je to ta 7A8, kterou jsem na tvojí radu objevil v listopadovém archivu. Lak má jak nový, na zdejší poměry při výlukach je fakt dost netypická.
Renault Espace 1986 2,1TD a 1989 2,1TD
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 562
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 14:49:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jel v 12,30 z ČK Crossway
Cestou jsme potkali další 2 (ale nevím, kam jeli)
Jen tak dál :-)
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 19:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nastal nám čas změn jízdních řádů, tak něco přihodím:
Upravená zastávka U zel.rat. - vyměněny plechy se směry(jak dlouho to vydrží?)nejlepší typ dostane dárek(čokoládu ne, co takhle jeden reklamní předmět,který vydrží na 12 měsíců?).
Před opravou:
  po opravě:
 

A ted spoje, které odjely z AN ČB(střechy) naposledy
Humpolec 15:55 (je to prázdné?)
 
Liberec 16:10 - si řekli jedem naposled, tak to řešit nebudeme
 

Teď pár pozdravů:
jeden z Týna
 
a jeden od Pána dopravca - obláčky
 
 
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2072
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 20:47:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: pokud se ptáš jak dlouho to vydrží netknuté, tak tipuji, že v pondělí už tam bude nějaká čárka fixem nebo samolepka.
Liberecká C954 se tu poslední dobou začala objevovat poměrně často, např. byla tu v neděli 25.11., koukali jsme na ni s kolegou R_b dost nevěřícně, snažili jsme se ji lapit na a.n., ale jenom projel a jel asi na závod nebo na odstaviště.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 20:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím ty nové plechy se směry, jízdní řády už budou počmárané po dnešní noci:-)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2073
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 20:54:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsou pěkný, právě proto jim dávám čistotu jen do pondělka
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3523
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 20:56:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mirbusák věřím ještě v slušnost lidí a tak to bude čisté ještě 30.12.2007.Pak to někdo poničí!
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2074
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 21:14:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no potom, co cestující dokázali zdemolovat zadní část fungl novýho Citelisu 172 po dvou dnech a celkově 600 ujetých km, tak já už moc nevěřím.....
Navíc sobotní noc v těchto místech není zrovna nejklidnější, ale třebas mě to překvapí a v pondělí to bude bez poskvrnky....
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2583
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 10:02:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a celkově 600 ujetých km
Z Annonay do Mýta + z Mýta do ČB + dva dny na lince 104 dá dohromady 600 km?
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1197
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 10:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera na Budějicích byla C954, protože s balonkovým Axerem jsme měli odborářský zájezd do Drážďan. Takže tam jela C954 s řidičem, který ode dneška má právě Axera a jede s ním poslední letošní Prahu az 1,- Kč ...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2075
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 12:00:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_r: jelikož se nevtírám do DP a tudíž neznám úplně přesný údaj, ani jsem soubor fotek s poškozením vozu elektronickou poštou nedostal, použil jsem číslo, které napsal JPribil ve vedlejším vlákně.
Pokud je jiné, tak se omlouvám za nepřesnost.
Jelikož ty jsi jako indulona a vsákneš se všude kam potřebuješ, zajisté mě opravíš a dodáš přesnější údaj.
Ještě jednou se všem omlouvám za uvedení možná nepřesného čísla, lepší bohužel k dispozici nemám.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3095
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 12:35:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: Budeme na vás vzpomínat v dobrém, jezdily jste sem moc pěknými vozítky. Škoda, že se linka neuchytila, jeden čas to vypadalo velmi nadějně...

Vencabocku: Už mě to docela přestává bavit. Nemyslíš si, že už to přeháníš?
Laskavě si tohle už odpusť a osobní spory si řeš přes mail nebo osobně Zamysli se nad tím.
Celou dobu se to tu dá číst, než sem napíše jeden pablb co si léčí komplexy a řeší tu to, co nikoho ostatního nezajímá a jen do dokládá ubohost takovýho jednání...
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3096
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 12:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě pro upřesnění.
Chtělo by to lépe číst. 600km nebylo celkových, ale v provozu u DPmČB a pár dnech na lince 104. A ještě přesná citace: Vůz za NECELÝ týden provozu najezdil na lince č.104 bezmála 600km a takhle za tu dobu vypadá....
A všechny fotky s poškozením byly normálně dostupné v příspěvku.
Takže doporučuji před započetím kydání hnoje si ujasnit všechna fakta a souvislosti a nezasírat diskuzi nesmyslama!!
Tímto bych to uzavřel.
Všem ostatním normálním se omlouvám za OT a za podle mě nesmyslné plevelení diskuze.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2076
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 13:19:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JPribil: odpovídal jsem otázku, na kterou jsem byl tázán. Na veřejně položenou otázku odpovím veřejně (skutečně nikoli přes mail ani osobně) a zdůvodním také, jak jsem k tomu došel.
Vidím, že ty rád děláš bouři ve sklenici vody. No co zanadával sis, vyléčil mindrák a třebas bude líp....
Fakt to tu řešit nemíním, protože tohle, co tu píšem je doopravdy plevelení diskuze. Tímto se omlouvám za OT a doufám, že tu někdo tyto "duchaplné" příspěvky o ničem fakt promázne..
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3097
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 17:26:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vencabocku: je vidět, že si vůbec nepochopil, o co mi šlo. Odpověď na otázku by byla to poslední, co mi na tom příspěvku vadilo.
Ono z blbcem je blbá domluva.

K tématu - ve čtvrtek se mi povedlo poprvé vidět a zachytit jeden z nových přírůstků JHBusu. Autobus je to poměrně slušný, dojem kazí jen obyčejná bílá, která nedá vyniknout tvarům. Bývalý nátěr JHBusu by se na ní vyjímal víc.
Akorát se mi moc nelíbí ty obrovské madla na otvírání deklů a dveří, ty by určitě šly udělat menší. Celkově kazí dojem pěkné karoserie...
 
 
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3669
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 18:16:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Jpribil: Já jsem zaujatý, já nemůžu hodnotit. Ale jen dodám, že úplně ta sama madla má například Starliner.
ICQ 202376673
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3527
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 18:37:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD J-pribil možná mám blbou otázku ale jaký byl ten původní nátěr JH busu.Přeci jen to mám odsud vzdálené a tak o to nic moc nevím.díky za odpověď
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3098
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 18:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Magiq: Já vím. Jako neříkám že to je něco, co by mi vadilo, prostě mě ty madla přijdou zbytečně velké a mají divný tvar.
Jinak nemám co vytknout. Jízdu a interiér nehodnotím, zatím jsem neměl tu čest...

Ares1: Nátěr vypadal nějak takhle.
 
Jestli to byl přímo jejich nátěr nevím, ale v této podobě jezdily cca 3-4 Karosy LC735/6.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3528
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 19:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad j Pribil díky.Asi ano nasvědčuje tomu i stínované logo.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace