K-report
 

IDS - Integrované dopravní systémy Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » IDS - Integrované dopravní systémy « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 14.února 2007326032  14-2-07  10:59
Archiv do 01.března 2007Ares160  01-3-07  12:54
Archiv do 15.března 2007Zzz60  15-3-07  12:17
Archiv do 25.dubna 2007156060  25-4-07  10:01
Archiv do 24.června 2007Stanley60  24-6-07  09:23
Archiv do 28.srpna 2007Zzz60  28-8-07  07:06
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.130.61
Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 07:35:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: fotky busu P-transportu jsou v sekci "doprava v KHK" prispevek byl vlozen 5.cervna uzivatelem Halbstadt
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35584
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 09:48:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky, dovolím si je sem nakopírovat:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bohužel na těch fotkách není z uspořádání busu vidět ani Ň. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7123
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 14:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vzorně vyplněná jízdenka IDSJmK rukou sličné (myslím) průvodčí:

 

Mauricio, prosím, bez komentáře :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 957
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 18:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:Já doufám,že se na Broumovsko v září dostanu,tak snad i něco vyfotím,ale nic neslibuju.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35600
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 19:02:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já až někdy v červnu, takže budu za fotky rád. Řešení prostoru schopné pojmout víc spoluzavazadel jak 810 mne docela zajímá, a to ještě navíc u malého vozidla.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 996
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 28. srpna 2007 - 23:49:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:Já to myslel u rencka v příměstské úpravě ale stejné délky jako jsou ty rádoby dálkové!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1052
Registrován: 4-2005


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 18:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk - hm ale musel si ji krapet ukecat :-)
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 08:56:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak uz tady probehla zprava o tom ze OREDO shani maly busy na zajisteni dopravy,tak jsem se chtel zeptat.to by kraj koupil maly busy a pak je nejak rozdelil mezi dopravce kteri zajistuji ty vytipovane spoje s malym vytizenim?
C734.1340
Tomáš_hradecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 09:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malé busy budou kupovat sami dopravci, důvodem poptávky OREDA je především vytvoření vhodné specifikace malého vozidla do smlouvy s dopravcem - aby této specifikaci vyhovovalo pokud možno co nejvíce vhodných vozidel.
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 09:47:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takže pokud budou busy vhodne od vice znacek necha kraj dopravcum volnou ruku...?To aby si CSAD UO prosadilo aspon jeden typ od MB:-)
C734.1340
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 978
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 20:45:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuzl:Nějaký minibus Mercedesu už u ČSAD jezdí,loni jsem ho viděl v České Skalici.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 10:17:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na lince a-301 včera jezdil nový Crossway Low Entry.
Je rozumné v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2215
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 11:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Janatak: Viz diskuze u "Nás doma".
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 14:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc:jenze tomu se neda rikat ani minibus,to je proste zkus se s nim nekdy projet a uvidis,jinak ve Skalici jsou uz dva.
C734.1340
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1070
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 17:17:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuzl:Nebyly SPZ těch minibusů,popř.vozové parky dopravců v této oblasti.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 19:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stanley - díkec za odkaz, tam bych to nehledal
Je rozumné v centrech měst omezovat individuální automobilovou dopravu...o zrovnoprávnění cyklistiky ve městě coby druhu dopravy ani nemluvit - pokud někam jedu, chci dojet živej a zdravej! Především v Brně...
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 14:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc:Ten jeden "hruzabus" ma 2E3 2576,fotil jsem si ho mobilem,protoze to se jen tak nevidi.
jinak bohuzel nemuzu slouzit,ted jsem na vejsce a vubec se tu moc nevyskytuju. tak mam prehled jen tak pribliznej a SPZ vubec,leda ty co mam ulozeny na fotkach z netu nebo odsud.
Ale kdys chtel mit aspon pribliznej prehled co tu tak jezdi tak bych dokupy neco dal,teda hlavne CSAD UO
C734.1340
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1073
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 16:39:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuzl:Tak jestli něco dáš dokupy tak to sem dej,nebo mi to pošli na mail.Já mám nějaký seznamy Orlobusu,CDS,Prokopce-ale asi rok starý.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 17:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc:tak je to spiš jen pro představu.Casove nektery vozy asi neaktualni,protoze treba ty C934 se dost michaj s Rychnovem,tak zrovna nevim ktery jsou zas v Nachode.

MB O815.2E3 2576.modrobila
MB O815.?.modrobila
-v tehlech je fakt tak malo mista na nohy ze i v connectu se clovek citi jako kral.a bus se zda takovej spracovanim levnej,proste nevim,hruza.

MB Connecto.UOJ 95-35,UOA 14-39, UOJ 95-24,+min.jeste 1-2 tu urcite jezdi.
-tohle to jsou ty starsi se sklopnymi sedackami a bez toho"vyrustku" vzadu na strese

MB connecto.1E9 4216,1E9 4219, 1E9 4221, 1E9 4225,1E5 6734.
-to jsou ty novejsi

C934. UOA 39-95(?), UOA 39-82.
- průměrně by tu měly byt tak 2-3 a jestli zrovna tyhle to netusim,ale tu 1. jsem videl o prazdninach v C.Kostelci.

LC735.UOA 40-01(modrobila),UOA 40-54(bila,kour.skla),UOA 40-05(modorbila),UOA 40-09(modorbila,kour.skla), UOA 39-97(modrobila,kour.skla,2hy dvere uprostred)

-tak to je takovy spise priblizeni situace...
C734.1340
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 17:54:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

svarc:pak jsem se tu driv objevovala jeste 1x C734.1340,ale v zari jsem toho ridice co s ni jezdil videl prave v nejaky ty C934.
C734.1340
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1078
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 12:38:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuzl:díky
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3428
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 17:54:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych dotaz - lístek PID celodenní za 80,- platí na vlak i na hlavní nádraží nebo ne? Z těch žvástů na ROPIDu moc moudrý nejsem.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1092
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 19:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:Pásmo P a 0 takže by měla,ale pouze osobáky.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3429
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 20:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc: Dík, takže na R a Sp si musim koupit lístek .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1095
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 14:15:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:Přesně tak,myslím,že nějaký spěšný vlaky použít jde,ale to je u každé tratě různé.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 26. října 2007 - 15:31:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc:doplnění.dnes jsem videl Connecto UOJ 95-23.to tady jezdi urcite taky uz dlouho.
C734.1340
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36830
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 13:54:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Veřejná doprava a informační systémy
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3477
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 18:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejlepší by byly na Náchodsko MB Sprinter Transfer nebo MB Sprinter City, ale myslím, že úplně by postačily MaVečka na základu Ford Transit. (no někdy by stačila i dvanácettrojka...) V létě jsem kolem Skalice dost často, takže kdybyste chtěli něco vyfotit, tak řekněte.

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Tomáš_hradecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 15:57:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Martin Zlivský:
Odkazovaný článek "Veřejná doprava a informační systémy" je docela šílenost - ačkoliv z jeho předchozích článků mám pocit, že autor tohoto článku má zpochybňování smyslu jakékoliv smysluplné integrace dopravy v náplni práce, tento článek mě šokoval. To, že tento pán bez jakýchkoliv seriózních podkladů naprosto shazuje celý dispečink IDS JMK je nezodpovědné a dále to pro mě snižuje serióznost celého "dopravního webu".

Je nutné si uvědomit, že informovanost cestujících je důležitá a že dispečink veřejné dopravy by měl být standardem, nikoliv třešničkou na dortu. Uvědomte si, že bez okamžité kontroly (zvláště tam, kde jsou využívány návaznosti vlak-bus nebo bus-bus) se z dopravního systému stává pojízdný bordel na kolečkách a pokud cestující nemají jistotu, že na sebe spoje budou čekat, tak tím prostě jezdit nebudou. A není to jen o nějakém procentu případů, kdy to ujede, ale o tom, že návaznost musí být zajištěna vždy - jedná se o faktor, který se nazývá důvěra cestujících v systém. Pokud mi spoj ujede jednou, další měsíc znovu a někdy příště zase, a nikdo to nekontroluje, můžu se na takové spojení vykašlat a jezdit radši autem.

Za sebe můžu říct, že konkrétně spolehlivosti systému IDS JMK věřím rozhodně víc, než obdobným návaznostem jinde - a jde zde právě o zmiňovanou spolehlivost a důvěru v systém.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2916
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 17:09:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to napiš do komentářů k článku přímo na DW, tady si toho ten chuj/autor toho blábolu*) nevšimne...

*) nehodící se škrtněte
...nikdo mi nerozumí - jsem... záhadný... (mazaný Phil Marlowe)
Zghk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 7-2002
Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 18:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, jo, Toník, zavilý to nepřítel všech IDS na světě, od něj se nic jiného ani čekat nedá...
Tomáš_hradecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 21:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Petr_k: už jsem tak učinil uvidíme ... :-)
Freekey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 13:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomáš_hradecký:

No navaznosti v IDS JMK moc nefunguji. Zrovna predevcirem mi ujel bus.
Chci kvalitni IDS, ktery prinasi cestujicimu nove moznosti, ne nove problemy a starosti
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37152
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 13:58:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je ale třeba rozlišovat selhání systému a jednotlivce...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1103
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 12:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=271&r=mfjiznimorava&c=862504
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7941
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 13:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zzz: Tak tomu nerozumím. Z Vyškova to pojede po 10 minutách, z Rousínova po 15. To každý třetí autobus shoří po cestě?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1690
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 14:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: ten článek je neúplný. Chybí tam časové určení, kdy bude z Vyškova ta desetiminutovka. Na www Kordisu je to lépe napsáno. Linka 107.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7943
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 14:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jo, díky. Já jsem si ten časový údaj vztáhl k oběma vesnicím. No jo, novináři, co bys po nich nechtěl... :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1262
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 17:15:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou tam dva nové spoje, které mě potěšily, ale ještě bych dva doplnil.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2277
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 21. listopadu 2007 - 17:37:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem jednoznačně proti zrušení spoje v 6:05 z Vyškova na a-107. Ta pěkná slečna totiž určitě bude jezdit v 5:59 a to já nebudu stíhat...
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
OREDO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.92.147.1
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 09:32:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OREDO - Organizátor regionální dopravy


si vás dovoluje pozvat na:



Setkání přátel veřejné dopravy


v pátek 14. prosince 2007 od 15.30 hod


v sídle firmy na adrese: Nerudova 104, Hradec Králové



Program setkání:

1. Zhodnocení vývoje a současného stavu veřejné dopravy v Královéhradeckém kraji
2. Představení plánů na rok 2008 – optimalizace dopravy v celém kraji
3. Volná diskuse – náměty, návrhy a připomínky


Vzhledem k omezené kapacitě místnosti (cca 20 lidí) je nutno se předem přihlásit na e-mail: iredo@centrum.cz. Rezervované místo bude zájemcům potvrzeno do středy 12. prosince 2007.
OREDO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.92.147.1
Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 08:19:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poslední odstavec (Vzhledem k .... 2007.) přelepte textem:

Vzhledem k omezené kapacitě místnosti (cca 20 lidí) doporučujeme předem si rezervovat místo na e-mail: iredo@centrum.cz.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2815
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 11:30:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z ČTK:
Autobusy IDS na Boskovicku jezdí mnohdy zcela prázdné
Brno 11. prosince (ČTK) - Autobusy integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDS), které jezdí od března Boskovickem, zůstávají mnohdy téměř prázdné. Například spoj, který v sobotu v poledne vyjíždí z Boskovic do Bačova a Sudic, ujede většinou celou trasu zcela bez cestujících. Zpravodajku ČTK označil v sobotu řidič autobusu za třetí či čtvrtou pasažérku, kterou tímto spojem od března veze. Nevytíženost mnohých linek potvrdili místní politici. Starosta Sudic Miloš Kosička označil fungování IDS za turecké hospodářství.
"My jsme na něm vydělali, ale logičnost to nemá. Nevěřím, že to bude mít dlouhou budoucnost," řekl Kosička. Místní lidé podle něj autobusem jezdí, ale na nové spoje zavedené v březnu si nezvykli. "Co bylo po desetiletí zavedeno, to zrušili. Od března, kdy začala fungovat IDS, mění každé dva měsíce jízdní řády," uvedl Kosička.
Ocenil však, že na méně vytížené linky nasazují dopravci levnější mikrobusy. O sobotním poledním spoji Boskovice - Sudice to zrovna neplatí.
Že zavedení IDS přineslo více spojů, kvituje také starosta z nedalekého Šebetova Petr Čížek. "Ale je pravda, že víkendové spoje jsou hodně málo využívané. Musí být hluboce ztrátové," řekl ČTK. Šebetovští si prý také stěžují, že zatímco dřív mohli třeba do Brna dojet rychle dálkovým autobusem, nyní se tam integrovanou dopravou, která je postavená na přestupování, dostanou později.
S nelibostí prý také nesou, že jízdní řády IDS se je snaží přimět jezdit autobusem do 13 kilometrů vzdálených Letovic a odtud pokračovat vlakem. Šebetovičtí jsou však prý zvyklí cestovat do zhruba stejně vzdálené Skalice nad Svitavou, která leží na železnici blíž okresnímu Blansku i Brnu. "Naši lidé jsou však spokojeni. Máme víc spojů a větší možnost cestovat. Jde to i o víkendu, kdy dřív nejelo nic kromě neděle odpoledne," uvedl Čížek.
Ztrátové spoje jihomoravské integrované dopravy dotuje Jihomoravský kraj. V rozpočtu, který budou schvalovat tento týden zastupitelé, je na provoz veřejné silniční i železniční dopravy vyčleněna téměř miliarda korun. Výdaje kraje mají příští rok dosáhnout 5,5 miliardy korun.
Vedoucí odboru dopravy kraje Jan Pavlíček ČTK řekl, že vytíženost spojů kontroluje firma Kordis, která IDS provozuje a zavádí. Počty víkendových cestujících z Boskovic do Sudic prý na jeho pokyn prověří. "Rušit spoje, to je pro nás veselé, znamená to šetření peněz. Ale obyčejně zrušení jakéhokoliv spoje vyvolá okamžitě nevoli starostů," uvedl Pavlíček.
I do malých obcí, jako jsou Sudice, se prý organizátoři dopravy snažili o víkendu zavést alespoň tři spoje. Aby si lidé mohli zajet třeba na bohoslužbu, nákupy nebo návštěvu a vrátit se zpět domů. I když některé linky jezdí nevytížené, mohou být podle Pavlíčka velmi důležité třeba pro zdravotní sestru, která se z rodné vesnice potřebuje o víkendu dostat na směnu do nemocnice. "Musíte se vžít do situace, že i pro málo lidí je to třeba někdy prospěšné," řekl Pavlíček.
Spoje na Blanensku, kde IDS funguje krátce, se prý budou revidovat. Příští rok v březnu se tak jízdní řády zčásti znova změní. Každá ušetřená koruna se prý bude hodit, protože IDS se má rozšiřovat na část Vyškovska a Kyjovsko. Celý kraj má pokrýt v roce 2010.
Za dopravní obslužnost malých vesnic se Pavlíček přimlouvá, i kdyby měla být ztrátová. "Pokud jim dopravní obslužnost seberete, dědiny tam zahynou. Všichni mladí se vystěhují a během jedné generace ti starší dožijí," popsal. Obce, které dnes mají 500 obyvatel, se prý postupně propadnou na 300, 200 lidí. Až zaniknou, domnívá se Pavlíček.
Budoucnost patří bagrům!
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 13:55:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6:54 pojede novej spoj z Lysic do Brna,celkově 34idéeskovej v kladiva.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1469
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 22:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zzz:já jich spočítal 35 v pracovní dny
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 22:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

35tej jede z ČH a ne z Lysic.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38413
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 00:29:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V IDOSu lze najít IDS JMK jako celek.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2365
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 19:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odkaz.
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace