K-report
 

Doprava ve Zlínském kraji Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve Zlínském kraji « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 23.února 2007Minibox30  23-2-07  22:41
Archiv do 31.března 2007Bobyk60  31-3-07  20:56
Archiv do 12.května 2007MigoŠ60  12-5-07  15:35
Archiv do 17.června 2007Bobyk60  17-6-07  12:25
Archiv do 09.září 2007Fma_052660  09-9-07  00:17
Archiv do 05.prosince 2007Pavel_h60  05-12-07  15:27
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1320
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 15:35:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera měl linku Zlín - Lechotice, jinak boční směrová tabule byla někam na Holešov, myslím...
Taky ještě dodám, že nemá přípravu pro montáž el. transparentu, jako ji měl ten modrý CW ČSAD UH... Mimochodem ten modrý CW už transparenty dostal...

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
Škoda_7_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 21:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes měl tuším Zlín-Malenovice-Holešov.
web: www.trolejbus158.ic.cz
icq:348-506-861
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.92.35.199
Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 00:20:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte někdo, kolik crosswayů a intour ma čsad vsetín?
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 15:46:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No Intourů je tam teď 4-5 ale spiš 4 a zitra se jedou pro další 3
Můj web o autobusech ve Zlínském kraji http://karosak.blog.cz/
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1332
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 17:53:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a abych doplnil, ČSAD VS má na AN Zlín zaparkované další 2 SORy zatim bez SPZ. První C12 (bílý) a druhý LH12 (stříbrný)... Zítra doufám vyfotím...
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu... No, dneska je to už rok...
Náměstek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 20:07:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ:nebyls nahodou dnes tak cca 10:30 na nadraži ve zline a fotils zaparkovane busy na parkovisti.
ICQ 339-511-487
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1975
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 20:33:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náměstek: No já myslím, že ten pobíhající blázen jsem byl já

MigoŠ: Viděl jsem, hleděl jsem, nefotil jsem /není čas, ztrácet čas/.

PS: Se mi zdá že nějak znatelně ubylo 700 /ČSAD VS/.

(Příspěvek byl editován uživatelem Zlin__24tr.)
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 20:49:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náměstek: Já určitě ne, v tu dobu jsem se vařil v příkladech z fyziky...
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu... No, dneska je to už rok...
Náměstek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 21:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin__24tr:ja jsem si rikal ze to budes bud ty a nebo MigoŠ. my jsme tam byli (ja jako navigator) v FTlacke karose 2M31625. Ja jsem se divil zes kolem nas tak probehl a paks ses rozhlidl jestli se nekdo nediva a fotils jakousi karosu nebo co to bylo.
ICQ 339-511-487
Náměstek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 21:28:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na sorky jsem se taky dival premyslel jsem ze je vyfotim ale pak jsme sli do busu kukat na bednu a tak pak nebyl cas
ICQ 339-511-487
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1977
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 21:42:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náměstek: Jsem vás taky zahlédl... Ale nějak jsem časově nestíhal, rozhlížal se (chtěl pofotit nějaké 700ky, kterých tam bylo už hodně poskromnu), tak udělal pár fotek a utíkal dál...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 18:36:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ejsa ratata bum:
 
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 20:07:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: tak ta stříbrná je fakt jedlá
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
TAD a ČSAD Semily: předpisová ukázka jak provozovat autobusouvou dopravu na úrovni
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1343
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 20:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: Pro mne osobně jsou všechny SORy jedovaté, ale připouštím, že ty novější se mi začínají trochu líbit...
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 20:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: já akceptuju LH12 a C12..jinak
NJA 7319 a 2T7 4653 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
TAD a ČSAD Semily: předpisová ukázka jak provozovat autobusouvou dopravu na úrovni
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1346
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 20:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: Tak to jsi můj člověk!!!
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
Karosakblog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 8-2007


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 21:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady další 3 Intoura v praze
 
 
Můj web o autobusech ve Zlínském kraji http://karosak.blog.cz/
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.92.35.199
Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 22:57:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosakblog: díky
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 14:54:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemáte někdo info o tom, jestli se dszo začlení do ids napajedla?
Karosa Ares 15M - kvalitní bus.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1985
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 15:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomas25: Odpovím otázkou - ono existuje IDS Napajedla?? Jediné co je - tak SOR CN12 s obrovským nápisem IDS Napajedla... Ale že by něco víc?
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1364
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 17:13:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Některé busy Housy, co jezdí směrem na Napajedla, mají za předním oknem malou A4 s nápisem a logem IDS Napajedla.
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
mirdas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.92.35.199
Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 11:14:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na MHD Vsetín začly (asi dnes) jezdit dvě tmavěčervené SORky BN12, jedné chybí vzadu kostka na číslo linky. RZ nevím, časem zjistím, jsou to asi manuály, jel jsem jen jednou, jsou opět třídveřové.
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 12:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČSAD Vsetín chce v příštím roce nakoupit až 22 autobusů
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1374
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 15:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska si to kolem 12:30 prohasil od Březnic nějaký bílý Citelis 12M s bednama na střeše (zřejmě CNG, logo Irisbusu) a jel směrem na Otk (asi to byl předváděcí vůz a jel do Zlineru)...

(Příspěvek byl editován uživatelem MIGOŠ.)
Gasonův blog | ICQ: 472-137-831 | Skype: migagason | 754 068 JE BEST | 4. 12. 2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru - Toť asi všecko, co sem Vám chtěl sdělit...
10. prosince 2007 - rok od registrace na K-Reportu...
J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 20:33:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl jsem se zeptat,nemáte někdo přehled,jak funguje MHD v okresních městech Zlínského kraje?Mám na mysli Kroměříž,UH,Valmez a Vsetín. Zajímaly by mě najeté kilometry,počet přepravených osob,počet vozů a eventuelně provozní dotace z radnic.Co jsem to tak letmě zkoumal,tak mám pocit, že je jediné město z těchto okresních měst má MHD na úrovni Vsetín.V ostatních městech se o MHD v pravém slova smyslu nedá hovořit.Beru to z pohledu pravidelnosti intervalů a počtu spojů atd.
Mirdas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 23:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

J_r: něco málo k MHD Vsetín:
dotace je kolem 10-ti mega, počet vozů je 17, z toho se vypravuje na linky 15 busů + ve špičce přejezdy z meziměstských linek, hlavně na linky 10,11,12 a 13, včera jsem však viděl linkáč i na 1. Délka linek je 76 km a jejich počet je 10.
Linky 1-6,11 jezdí v pracovní dny, soboty i neděle
linky 10-13 jezdí jen v pracovní dny.
Linka 1 má ve všední den 80 spojů, 2-40, 3-28, 4-23, 5-65, 6-41, 10-2, 11-5(+2 pouze v pátek-neověřeno), 12-6 a 13-2,linky 5 a 6 jsou okružní. MHD Vsetín, stejně jako většinu linkové dopravy v okolí provozuje ČSAD Vsetín. Na meziměstských linkách této společnosti lze v oblasti MHD využít měsíčních jízdenek. Na MHD jsou vyčleněna tato vozidla: SOR BN 12-4x, SOR B10,5, SOR B9,5 a zbytek Karosa B731/2. Jízdenka stojí hotově 10/5 Kč, z čipové karty 8/4 Kč, přestup do 20-ti minut je za 4/2Kč, měsíční stojí 290/145Kč. Najeté kilometry a počet osob najdete v tabulce
 
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 01:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V ostatních městech se o MHD v pravém slova smyslu nedá hovořit

To bych řekl je až příliš silné tvrzení. Ono posuzovat kvalitu a úroveň MHD jen podle počtu spojů a intevalů je dost ošemetné. Třeba Kroměříž mi přijde jako kvalitní systém. Tím, že jsou provozovatelem TS, které mají jen tu městskou, tak se jí taky můžou poctivě věnovat a není jen nějakým přívěskem k ostatní ZDO. To je zase můj názor. Jinak souhlas, že Vsetín mi přijde taky docela dobře organizovaný, ale posuzuju to jen podle linkového vedení a jízdních řádů, neb osobní zkušenost nemám (Zlínský kraj je pro mě trochu z ruky).

Mirdas:
Nebyl by nějaký seznámek vsetínských busů včetně SPZ/RZ, případně jejich vzhledu (nátěr bílý/firemní/CVR/...)?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3651
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 02:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD R-B souhlas.také záleží kolik je do toho ochotno město dát.Jinak Vsetín mám z ruky též, ale v létě jsem si tam udělal výlet (už podruhé)na týden a byl jsem spokojen(spojil sem to s akcí v DSZO)takže doporučuji tento kout navštívit.
co se týče vozů tak v současné době si aktualizuji seznamy takže ti potom dám svůj do meilu pokud máš zájem.
Pokud by někdo měl se zde přítomných seznam ať dá vědět určitě místní mají hafo informací.
A také by možná někdo měl na fotce bývalý zelený nátěr ČSAD Vsetín který dělali ve Zlineru..
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 12:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji MIRDASovi za vyčerpávající informace ze Vsetína. Pokud by měl někdo informace o ostatních výše zmíněných městech,budu jen rád.Můžete mi tyto informace klidně posílat na můj e-mail, který najdete po rozkliknutí mého nicku.
Mirdas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 13:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: zhruba včetně menších nepřesností seznam mám, ale bez značek, na ty vždy zapomenu, takže:
SOR BN 12-tmavěmodrý s reklamou na elektro Elpos
-bílý s reklamou na železářství Kumbár
-2x červený, tyto kousky vyjely v pondělí, jsou zatím bez reklamy a snad i zůstanou, docela jim to sluší
SOR B10.5-bílý se zeleným spodkem a reklamou Partr
SOR B 9.5-bílý s reklamou Exodus
Karosa B732-s mřízkou za zadními dveřmi a reklamou z pravé strany Azylový dům pro matky s dětmi(žlutá), levá strana + záď-Internext(modrá), předek bílý a reklamy jsou přes okna
-prdeláč, bílý s reklamou na Indet Safety Systems
-bílý, levá strana a předek-zastavárna Hlásenka, pravá strana, zadek-Cyklosport
-bílý, polepy ČSAD(šedý a zelený pruh+logo), sedadla usporádaná 2+2, bez místa pro kočár, na předních dveřích reklama na Radio Contact(takže je asi z Liberce, nebo Semil)
-bílý spodní pruh, pod okny tmavě červená reklama na Austin Detonator
-bílý, reklama Austin Detonator
-bílý, rekalma Indet Safety Systems, plošina pro invalidy
-bílooranžový-koupelnové studio(Kotrla?)
-modrobílý- reklama Bonavia, sedadla z linkáče, uspořádání 2+2 bez místa pro kocárek, obsluhuje též příměstské linky
-zlutý, reklama Anna, sedadla z linkáče, uspořádání 2+2 bez místa pro kocárek, obsluhuje též příměstské linky
-bílý s reklamou Lagoon-fotky
-růžový. reklama Matrix-int. kavárna-záloha
-bílý s reklamou Kotrla-záloha
Karosa B731-oranžový s tmavěčeveným spodkem-záloha
celkem je jich 20, ale je to dáno koupí těch dvou Sorů+ něco nevyřadili..uvidíme po Novém roce, jak to bdue dál
J_r: není za co
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1263
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:35:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirdas:
Díky

Ares1:
Samozřejmě zájem mám, díky.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace