K-report
 

Doprava v Královéhradeckém kraji Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Královéhradeckém kraji « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyGtlukáš285   
  Novější archivy:        
Archiv do 05.července 2007Maxwilien60  05-7-07  15:49
Archiv do 28.července 2007Martin_j60  28-7-07  18:43
Archiv do 23.srpna 2007švarc60  23-8-07  12:43
Archiv do 10.září 2007Kuzl60  10-9-07  09:30
Archiv do 04.října 2007švarc60  04-10-07  07:27
Archiv do 03.listopadu 2007Jpribil60  03-11-07  22:25
Archiv do 21.prosince 2007Kuba_j60  21-12-07  11:34
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 805
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 13:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba J:

Jinak tady jsou fotky nového citelisu na MHD v TU - rz. 3H4 6099.
 
 
Jinak,kdo si počká do zítra tak možná uvidí další zajímavý fotky
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 14:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Crossway u KAD Vrchlabí:
 
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 808
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 18:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rád bych popřál všem zdejším diskutujícím veselé Vánoce a štastný Nový rok.
 
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3725
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 19:20:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Maxwilien: Tobě i Vaší firmě taky jen to nejlepší.
ICQ 202376673
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 01:02:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že Trutnov je jak jednovaječné dvojče Tábora. Plynové kloubové Citelisy ± nastejno, a teď sóla, taky v podstatě na den stejně (viz. MHD v jižních Čechách)
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 809
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 16:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nám zas někdo postavil nedávno do garáží tohle
 
 
 
Třetí MB Tourismo 17 RHD v ČR a první s EURO 5.Jinak má také místa na stání.
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 16:58:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hezký vánoční dárek.Moc hezký vozítko.At má hafo šťastných kilometrů ve Vašich službách
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3730
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 17:01:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se připojuji s přáním k Mirbusákovi
ICQ 202376673
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 17:33:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se taktéž připojuji s přáním k Mirbusákovi
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 17:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak,Magiq,Kuba J: díky
Jinak,kdo by chtěl vidět více fotek tak se může podívat sem.
A tady ještě fotka,kde jsou všechny busy přichystaný na Vánoce vzorně stojej v garážích:
 

(Příspěvek byl editován uživatelem Maxwilien.)
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 19:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Max: taktéž se připojuji k přání, jsem zvědavý jak mu budou slušet TAĎÁCKÝ kabát
NJA 7319 a 2T7 4653 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
TAD a ČSAD Semily: předpisová ukázka jak provozovat autobusouvou dopravu na úrovni
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2055
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 19:30:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z Prahy právě vyráží na linku do Broumova zbrusu nový Crossway firmy P-Transport.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 19:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenda: jel jsi ve čtvrtek?obě linky jely setry ...
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1476
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 19:43:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:také se připojuji k přání mnoha šťastných kilometrů. Až jej hodíte do firemního, tak sem prosím hoď fotečku, jsem zvědav jak mu bude nový kabát slušet.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2056
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 19:54:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: Nejel... Nakonec jsem musel zůstat v Praze a do HK jedu až zítra. Mám já to ale smůlu :-)))
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3654
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jenda a je v barvách P- transport?U tohodle dopravce jsem to čekal nejméně!
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2057
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Ano, je v barvách P-Transportu.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:37:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokusil jsem se o fotomontáž toho Mercedesu a snažil jsem se ho dát do TAĎÁCKÉHO kabátku.
 
Původní foto je z toho odkazu co sem dával Maxwilien. Omlouvám se za kvalitu (hlavně toho nápisu na levém boku)
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3655
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jenda tak to se na něj těším!
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1501
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:49:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba_j:totální umělec !!!
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Hanzhonzik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 23:05:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já sem přihodím něco ze Špindlu...
Ší busy tam jezdí zadara, vůbec nejzajímací se mi zdálo zajíždění na konečnou zastávku u hotelu Horal

Kdyžtak to jistil tenhle šrot, kterej sem tam viděl pendlovat se řetězama

A ještě něco:
,

A tady máte celou Spindl Vozovnu :-)

mezi autobusy v Mariánských Lázních je mylně zařazen také jeden Sor B10,5 - POZOR: neplést si SOR a AUTOBUS !!!!
(vytrženo z diskuzního fóra na stránce: trolejbusy.unas.cz)
Internet má dneska každej magor, co má do díru, ale umět s ním opravdu pracovat, to už je moc těžký... (Petr_k)
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2058
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 14:48:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanzhonzik: U Horalu to je nezajímací, když se MHD otáčí v té křižovatce celkem daleko od hotelu. Dřív (to na MHD jezdily Čavdary a SOR C7.5) se zajíždělo přímo před hlavní vchod...
Co myslíš tím šrotem? SORku? Na té fotce nevypadá, že by měla řetězy...
Ten Čavdar od Arniky je focený u skiareálu ve Svatém Petru? Docela se divím, že tohle vozítko ještě jezdí, ale hlavně mě zajímá to místo, protože v minulých letech tenhle skibus končil dole u Lomnice.
Jinak tu červenobílou B732 ex Connex Morava jsem viděl už v listopadu, ale že od Connexu mají i C734, je pro mě novinka...
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1271
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 15:09:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad linka 2 Hotel Horal - Medvědín v režii Karosy B732 ex Praha 5755


Hanzhonzik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 16:07:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jendo 100 m není zase až taková dálka, ale v přezkáčích se to do toho kopečka chodilo docela špatně...

Ten Somrák ty řetězy měl dva dny předtím, než sem to fotil.

Jo je to sv. Petr, ale tenhle bílej parchant, jak sem dal repelend to Bčko sem tam nigde neviděl, jen to červenobílý.

Ještě se tam poflakoval nějakej černej renault.
mezi autobusy v Mariánských Lázních je mylně zařazen také jeden Sor B10,5 - POZOR: neplést si SOR a AUTOBUS !!!!
(vytrženo z diskuzního fóra na stránce: trolejbusy.unas.cz)
Internet má dneska každej magor, co má do díru, ale umět s ním opravdu pracovat, to už je moc těžký... (Petr_k)
666
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 16:18:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad REPELEND - to byly povedené akce,jen tu první fotku já nemám,to jsem se lekl toho sypače,co mě chtěl sundat radlicí z hromady.
Ona už ta bílá zřejmě nežije,když je tam nějaká obnova od Connexu,ty tam zase ještě nebyly tenkrát.
Koukám,že budeme muset zopakovat.
Kosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 16:18:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: Tomu říkám vánoční nadílka... Navíc povedené fotky, hezká micinka. Takže i ode mě přání mnoha šťastných kilometrů.
Jen dotaz k tomu, jak píšeš že má i místa na stání - Jaká je celková obsaditelnost vozu? Díky.
KAROSA - Správný směr.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1274
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 16:34:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 666 - to byly moc povedené akcičky. No on ten pražák byl dost velkej šrot už v zimě 2006 tak to není žádné překvapení že už není.
Jo Ty ses lekl tohodle blba co nás oba málem smetl, idiot!
666
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 16:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo,já stojím na té hromadě napravo,co ji právě začíná brousit,asi se mu nelíbilo,že ho fotíme.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 23:17:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kosta: 57+2 + 17 na stání - teda myslím, nerad bych si vymýšlel.To se uvidí v techničáku ...
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 19:43:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Má P-Transport ještě tenhle atmos RZ: 1H0 5133? Fotil jsem ho v HK 19.5.07
}
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2059
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 21:38:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To nevím, ale docela by mě zajímalo, jestli ještě má tu předělávku B732 na LC735. Tu jsem v HK viděl jen párkrát a už je to několik let zpátky... Myslím, že tehdy měl Prokopec na své lince i nějaký spoj Broumov-HK, protože jsem si tehdy říkal, že tohle by do Prahy poslat nemohl. Prostřední dveře zaslepené, ze zadních zbyla půlka - docela zajímavý bastl.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1182
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 11:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba_j:ta 1H0 5133 by ještě jezdit měla.

Jenda z hk:Někdy před 5 lety opravdu měl Prokopec 2 páry spojů pouze do Hradce Králové,možná bych je někde našel ve starých jízdních řádech.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Nový Sor C12 na dálkových linkách
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 818
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 21:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem dneska byl na Pomezních boudách.Na první fotce je TU 98-12,která tam zrovna byla od Osnada.Na druhé fotce renaul master,který vlastní R.Koula.Jezdí tam na skibusech do Malé Úpy 2.Zbytek jich je v Jánských lázní.Zítra se chystám do Pece nafotit Osnado skibusy.

ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 16:05:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak v Peci jsme byl a nafotil následující ex-brno 3H0 8906,07 ; 1H9 6657 ; 1H9 6708 a k poslední bonusové fotce i malá hádanka - co je na tom voze nového?


Jinak skibus ze Svobody do Jánských lázní jezdí TUA 21-87 a 1H9 6644 jezdí patrně zimobus,protože jsem ji na skibusech neviděl.
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3659
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 16:47:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Max no pokud mě paměť neklame tak 954E Autostyl neměla LCD panel.Takže ten je tam navíc....
Takže chválím jeho instalaci.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 19:13:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: přesně tak
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 28. prosince 2007 - 18:38:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska se mi podařilo opět něco nafotit.Na prvních dvou fotkách jsou vozy 1H8 7504 a 1H8 7505,které jezdí mezi špindlerovým mlýnem a špindlerovkou.Mimochodem tak přeplněnou B 732 už jsem hodně dlouho nejel , jestli vůbec někdy.Ale o pár hodin později ji překonala ex-brněnská B 732 od Osnada - u dolní stanice vleků Javor stáli 3 absolutně přecpaný B 732.Fotku bohužel nemám,protože jsem měl dost práce se dostat dovnitř.Jinak normálně bych skibusem ani nejel,ale tak nějak to vyšlo,protože řidič ČSAD SČ najel pozdě a měl tam frontu - když měl čas odjezdu tak zavřel dveře se slovy,že on už má odjezd a at si počkáme,že určitě pojede osnado a zbytek lidí,co nestihl odbavit tam nechal.Bylo by fajn kdyby bud dřív najel nebo rychlejc odbavoval.Takže tímto mu děkuji,že jsem v Peci tvrdnul další pul hodinu

a na poslední fotce druhá sedmička od sirovátky.Ta první je ta, co má vzadu reklamu na skibusovlak - 810.
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
666
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 28. prosince 2007 - 19:23:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien - koukám,že park Tech.služeb se pěkně vyměnil oproti mojim znalostem.
Poprosil bych,zda by jsi tu neudělal aktuální seznámek?
Mimochodem co je za vůz ten 7504 a pak ten 7505 má být ta červenobílá 732 ex Connex Morava,jak tu byla zmínka?
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 28. prosince 2007 - 19:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

666: červenobílá B 732 tam jezdí jiná bohužel mi ujela a nestihl jsem jo vyfotit - má kulatej zadek.Jinak se seznámkem spíš na někoho,kdo fotil klasický skibusy.Já můžu pomoct jen těmahle dvěma a něco bych asi vyčetl i v dalších fotkách z téhle diskuze.
ICQ:276-583-029
Všechny fotky vozů TAD prosím ke mně na email.
666
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 28. prosince 2007 - 19:58:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Červenobílá-kulatý zadek - tak to mi dává tušit,že stále žije ten pražák a ve svém laku,takže dík za potěšující zprávu.
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 20:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Maxwillien 823:
zavřel dveře se slovy,že on už má odjezd a at si počkáme,že určitě pojede osnado a zbytek lidí,co nestihl odbavit tam nechal.

Tak s podobnou manýrou jsem se setkal v minulém týdnu u řidiče fy.Cup Tour Bus na lince SID D98 Praha-Příbram. Nevím co je to za novoty, ale určitě je nutné na to upozornit vedení firmy. To je přece nehorázné jednání ve vztahu k zákazníkům, které si řidič nesmí dovolit, pokud nemá nějaký závažný důvod (žádný mě teď nenapadá..)
S Cup Tourem již projednáno, tak uvidíme.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 22:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S podobným jednáním jsem se setkal tuším, že to bylo první den tohoto roku (1.1.2007) ale už si nejsem jistý. Ten den jsem jel z Třebechovic p. Orebem a čekal jsem na autobus fy. Orlobus v 16:43 do HK řidič přijel bus nacpanej počkejte si na další (to jsem chápal protože byl opravdu nacpanej) ale čekal jsem na další. Další měl jet v 17:25 do HK. Autobus (AXER) přijel zhruba s 10.minutovým zpožděním, na zastávce řidič sotva zastavil, otevřel dveře a všem na zastávce rychle řekl: "Ke mně už se nevejdete počkejte si na další" jenomže za:
1) žádný další bus už jet neměl
2) než kdokoliv stačil cokoliv říct on rychle zavřel dveře a odjel
3) vepředu pár lidí stálo vzadu bylo místa dost

lidí stálo na zastávce cca 4.
takže jsem došel si rychle prošel Třebechovice z náměstí až na vlakové nádraží a čekal na vlak...
..řidič Orlobusu toho AXERa s odjezdem v 17:25 do HK měl jediný štěstí, že tehdy jsem doma neměl internet a než jsem se k němu dostal už jsem na to zapomněl. Kdybych tehdy měl doma internet, měli by v Orlobusu ještě ten den e-mail ode mě s mou stížností..
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace