K-report
 

Archiv do 12.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 362, 363 - esa » Staré archivy » Archiv do 12.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 21:21:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pátek sem zachytil pár brněnských nováčků. Vybírám fotky - setkání s místními stroji

 
 
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 21:24:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363.111 měla zachovalej lak?Tak maximálně jedno stanoviště,to jo,to měla dvakrát měněný a tudíž dvakrát nově natíraný,ale ten zbytek teda nevim nevim.Už když šla od nás do Plzně tak ten její lak nevypadal nejlíp.Ale přiznávám,je to věc názoru.
ICQ:450 504 903
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3432
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 21:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
ještě před poničením vandalem...to čelo je pěkné, ale to je tak vše...
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 709
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 21:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kurňa koukám, že Plzeň přišla o ušetření es na Cheb o hodně strojů
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3753
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 23:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska:
EC 102 Polonia / IC 549 Olza: 363.042
R 441 Beskyd: 362.060
ICQ: 202 888 377
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5610
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 23:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No je to zajímavé řešení, to se ztrátou lokomotiv a i vozebního ramene, napadla mne i jiná. Např. proč ty loko ř.362 nebyly předány do Plzně výměnou za ř.363. Nebo proč Plzeň nedostala za to rameno Praha-Ústí-Cheb náhradou jiné rameno, např. Praha - HB - Brno, kde stejně ta předaná esa jezdí.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1286
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 23:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poborskii: Já bych si prosil rameno Břeclav-Františkovy lázně. Prostě to jako jezdila vloni Vysočina a Brno by si pár toček mohlo dát taky, třeba s mašinama 362 a hlavně vagony Bee . Proč mi to napadlo? Protože na trase Praha-Cheb je dvouhodinový takt a Praha-Břeclav totéž. Takže mě Vysočina přišla jako geniální nápad.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

-mám novou poštovní adresu: stepan.esterle(a)dopravni.net
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3755
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 23:58:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže mě Vysočina přišla jako geniální nápad

V době stavby koridoru Plzeň - Cheb a nemalých výluk s tím spojených mi to naopak přišlo jako docela blbost.
ICQ: 202 888 377
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1287
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 00:22:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je jasný, po dodělání Chebu se snad začne dělat směr na prahu takže kdoví jestli se dočkáme . V Plzni teď jezdí v relaci Plzeň - Cheb esa jenom na nějakých nákladech, alespoň jsem je tam viděl. Jinak mají všechno Lamy a Plechy.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

-mám novou poštovní adresu: stepan.esterle(a)dopravni.net
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 09:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Nový rok 2007 363.024 vezla R 1514 Jihlava - Praha-Holešovice.
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 14:24:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych řekl, že pro Plzeňské depo jsou docela nevýhodné Os vlaky Plzeň-Beroun, protože kvůli změně elektrické soustavy před Berounem je musí vozit Esa. Kdyby se zase končilo z Plzně ve Zdicích, tak by nebyly přímé přestupové vazby na Prahu. A on to není zrovna zanedbatelný počet Es.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5612
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 15:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na osobáky Plzeň - Beroun se spotřebují 3 esa a na osobáky Tábor - Benešov 2 esa (do trojice je doplňuje řada 810). Nevím, co je na tom pro koho výhodné či nevýhodné, tohle je přeci na každé trati se změnou napájecí soustavy. Vždy ty vlaky přes ten bod někdo musí odvozit.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 17:39:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na R679 do Brna jede 363.021 ČEZ
Trainster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 18:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to mi pripomelo krasny letni den )
 
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3444
Registrován: 9-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 19:27:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Muže mi někdo říct jak je to na předělu el.soustavy ve Svitavech??Os tam vozí něco v 810 ČT - Letovice a něco v esech, pochybuju že tyto výkony obsazuje Brno, takžeby třebováci vozili tyto os??to doted nechápu, hlavně je o tyhle esa v Brně méně...

Dnes R678 včele s 363.109
Na R974 363.126
Na R677 363.163
V depu Mal na diagnostice 363.111 a grand expres 363.039...
Po depu dále spousta es, pamatuji si jen 363.001...002 stál na ranžíru...
hedonism.bot
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.65.9
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 21:08:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska Postovka 362.166 na R617, zlutym cumakem ku Praze :-)
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.50.108
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 21:53:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Luboš ct: pochybuju že tyto výkony obsazuje Brno, takžeby třebováci vozili tyto os??to doted nechápu, hlavně je o tyhle esa v Brně méně...

Pochop,že v Brně žádné Esa nejsou potřeba.Esa jsou potřeba na tratích,kde je styk dvou soustav napájení a tam také jezdí.
Kdysi patřily pod depa Přerov,Jihlava,Praha,Budějovice,Plzeň,Nymburk,nyní jsou pod Brnem,Ostravou,Plzní,Ústím a za rok může být všechno zase jinak.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3458
Registrován: 9-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 22:35:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Apollo 17:
Dobrá a proč je tedy nepředají do DKV ČT, když je tolik nepotřebují??obzvlášt ted, když to ty kraje tak bravůrně vymyslely vše s přestupy...
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.50.108
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 06:52:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože vedení na nábřeží z nějakých důvodů rozhodlo,že údržba velké části Es se bude provádět v Brně.Na brněnských esech nejezdí jen"třebováci",ale i "chebáci,chomutováci,oušťáci,pražáci,bohumiňáci,olomoučáci,přerováci atd..."
Ostatní řady také putují z jednoho depa do jiného,i když jezdí stále to samé.(např.371,162 předané z Děčína do Prahy,123 předané z Prahy do Ústí,163 040-048 byly v Olomouci,pak Přerově,pak v Ostravě.
Hans_cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 06:52:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct:
Protoze je vyhodnejsi soustredit jednu radu do co nejmene dep, nez mit po peti esech na kazdem kroku :-)
Os C. Trebova - Letovice zaberou v brnenske TS 305 necele 3 dny a jde to tam docela dobre zapracovat (lokomotiva prijede do Trebove na rychliku z Brna, nejaky cas pendluje na techto osobacich a zase se vraci do Brna). Personalne to obsluhuje DKV C. Trebova.
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 10:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Najnovsi vykvet v novych farbach ZSSK 363.134 ktory jazdi len od 29.12.2006 pred par minutami stiahol supravu od IC131 Moravia na ZST Bratislava Nove Mesto
 
Vo volnom case zeleznicny fotograf. Galeria fotiek na http://js-trains.ic.cz/
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 12:38:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na nějakém nákladu dojela do Břeclavi 363.039 Grand-Expres a pak přejela na Os do Bohumína z Břeclavi odjezd v 7:58.
Romanero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 12-2003
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 21:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty slovačiska teda nic moc, spíš nic
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 14:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Esa včera ráno v Havlíčkově Brodě

 
 
 

A ještě něco staršího

 
 
 
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3472
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 17:42:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Apollo 17, Hans cz:
Ano dneska jsem se toto dozvěděl při cestě na R972 z úst třebovského fíry, takže už mi to je jasné...kdybych věděl, že to takhle vydrží několik let, šel bych do domácího DKV ČT:-)esa jsou moje jasná volba...:-)

Jinak 363.109 je již umytá, bez těch hnusů co měla na sobě, ikdyž pozůstatek po tom trochu je, hned večer místo ní se na myčku přistavovala 363.111, takže je vidět jaká je v depu snaha

363.113 dnes na R735 do bohumína...
363.019 na osobních mezi ČT a Letovicema, ráno spatřena při odjezdu z brna na R970, takže to souhlasí...
363.163 na R932 následovně na R972
363.162 na R933 do Olmika...
363.160 ráno před 9 z Brna na R směr Praha přes brod...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3474
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 17:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a dvě fotky pro ilustraci z dneška (pouze mobilem):
 

 
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 07:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera:
R 814 362 124
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.50.108
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:29:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AdLuboš čt:kdybych věděl, že to takhle vydrží několik let, šel bych do domácího DKV ČTesa jsou moje jasná volba...

Jak dlouho to vydrží neví nikdo.Minulý grafikon jsem jezdil výhradně na esech DKV Plzeň,v letošním jezdím jen na 362 DKV Brno.Nástupy mám pořád na stejnem místě na severu Čech.Jak to bude příště ví Bůh .
Martin0
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 22:18:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lubos_ct: ty seš Vyškovák??
Čeština není můj koníček, proto prosím omluvte případné chyby.
Můj koníček je železnice.

ICQ 342 641 925
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5633
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 14:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včerejší ústecké cargo na trati 220/1:
TS 309 - 363.063 (D1), 363.045 (D2), 363.050 (D3)
TS 310 - 363.058
TS 311 - 363.066
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3494
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 17:17:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Apollo 17:
Jo přesně tak!je ale stejně zajímavé, že nastupuješ nejvíc na brněnské 362 až někde na severu čech...ty esa mají kurná oběhy...šlo by trochu upřesnit, kam s nima zajíždíš??jen pro představu...

MartinO:
To že jsem tam byl ještě neznamená že jsem Vyškovák:-)pojedu tam ještě v pondělí, dělám do Nezamyslic poznání...a při volném času jsem navštívil tu vcelku dobrou restauraci na nádraží, kde je velmi levné MENU a pak se zašel podívat trochu do centra, ale došel jsem jen k nějakému gymnáziu, kde bylo nějak moc slečen tak sem utekl zase na nádraží, tam sem se cítil líp:-)
1001101
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.52.218
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 18:26:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct:co je na tom zajímavého.Já na brněnské 362 nastupuji pravidelně na západě a pro představu udělám Prahu a zpět tj.600km.A Apollo 17,jestli jsem se trefil do toho severu,dělá u jednoho oběhu 900km.ovšem i se spaním.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3503
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 18:48:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě to je na tom to zajímavé, že zrovna brněnské, kdyby to byli vaše mašiny tak na tom není zajímavé vubec nic pochopitelně...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3800
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 19:01:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš:
Rychlé brněnské esa teď jezdí na rychlících Praha - Ústí - Cheb a zpět.
ICQ: 202 888 377
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.50.108
Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 22:12:04   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Luboš čt: že zrovna brněnské, kdyby to byli vaše mašiny tak na tom není zajímavé vubec nic pochopitelně...

Ono to bude tím,že všechny 362 jsou brněnské,ale jezdí po celé republice.Takže jinak by byly např. 2 v Chebu,2 v Chomutově ,1 v Ústí,3 v Praze,2 v Bohumíně, 1 v Přerově ,2 v Olomouci, ,3 v Brně.A k tomu by všude museli mít záložní stroje a náhradní díly.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5757
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 08:12:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jezdí do varů nějaké barevné 362?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 09:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pátek 5.1. ČEZovka 363.021 vezla R 683 Praha - Brno. V neděli 363.128 na R 1514 Jihlava - Praha-Holešovice.
Hans_cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 11:49:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jede 363.078 (olympiada) na R 277 Slovan do Bratislavy...
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.50.108
Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 18:46:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bobo:jezdí do varů nějaké barevné 362?
Jezdí tam poštovní spořitelny 362 119,121,166.
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 06:54:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Potvrdzujem olympijsku v BA. Tesne pred tym bola v hl.st. aj najnovsia hviezda ZSSK, zial namiesto vlaku putovala do druheho depa na opravu nabijaca...
 
Vo volnom case zeleznicny fotograf. Galeria fotiek na http://js-trains.ic.cz/
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5761
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 08:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Apollo 17 - dík.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 08:55:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych dotaz ohledně té "olympiády" na Slovensku: České reklamní lokomotivy smějí jezdit na území jiného státu? Jednou psali v ŽM, že slovenská "Coca-cola" 362.015 smí jezdit pouze po slovenských tratích, jelikož reklamu na ní si zadala slovenská pobočky Coca-coly a ta reklama platí pouze na území Slovenska. Takže dokud je na 362.015 tato reklama, nesmí tato lokomotiva opustit území Slovenska.
Soudce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 13:18:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Cheb uz neni sance spatrit Eso na rychliku??
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1295
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 13:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Soudce: Bylo by to velký štěstí!

Jirka kraťas: No ono si uvědom na co propagují české reklamky. ČEZ - na Slovensku těžko najdeš, Poštovní spořitelnu též, ČD Cargo ještě spíš ne, ČD pro Vás je taky česká záležitost, českej Olympijskej tým posílat na Slovensko je spíš odvaha
A pokud Slováci nesmí s jejich Colou k nám tak bych řekl, že až bude reklamní lokomotiva běžností tak asi nebude s tímhle problém.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

-mám novou poštovní adresu: stepan.esterle(a)dopravni.net
cybob
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.11.126
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 14:08:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím, proč se s tímto vyvolávají problémy. Aby se kvůli reklamnímu nátěru např. na spoji mezi Brnem a Bratislavou musela v Břeclavi nebo v Kútech přepřahat Poštovka za CocaColu (tedy eso za eso), to je podle mě pi*ovina!!! Třeba by to byla inspirace a my bychom se dočkali české CocaColy a slováci taky nějakého pěkného reklamního nátěru než je ten odporný červenobílý unifik. A jestli tímto unifikem teď hodlají zmršit jedničku gorilu, tak navrhuju, aby ČD přetřely banány (mimo reklam - 014 a 019)do "kakadu" a Ex-duhovku do současného nátěru 350 001-4.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3826
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 14:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

České reklamní zjíždějí na Slovensko na R 276/277 Slovan (363.078) a na R 441 Beskyd (362.119, 121 a 166). Mezi R 441 a R 440 dokonce vezou 1 pár osobáků Žilina - Púchov (v Púchově nocují).
ICQ: 202 888 377
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 16:02:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky za info. Já jen co jsem četl v ŽM. Ale také si myslím, že s tím nepouštěním Coca-coly 362.015 na české koleje je pitomost.
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 16:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

cybob:
Výbornej nápad, kakadu na 150/151 v provedení se zelenou místo modré, to by byla chuťovka! Tu zelenou bych dal trochu světlejší a to by byla výrazná lokomotiva. Škoda, že to už někoho nenapadlo
350.002 - 7.1.2007 - EC174 - Kolín
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1297
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 18:18:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jako zelený kakadu by byla spíš ropucha a ještě chci dodat, že pokud mají 350 otočené pantografy tak už je jedno jakej budou mít lak, protože to je zásadní změna v designu stroje. Jinak koukám, že ta laminátka za Esem má taky novej lak a nějak tam nevidim unifik, to je lokomotiva ZSSK Cargo, nebo už to zkrvavení všech strojů Slováky přešlo?
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

-mám novou poštovní adresu: stepan.esterle(a)dopravni.net
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5642
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 22:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta 363.134 má díky nehodě zajímavou historii: Návrat 363.134 ZSSK vo veľkom štýle
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 05:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aaaa vidim ze niekto sem dal link na moju reportaz o 363.134...

Ta 240.135 za nou patri ZSSK Cargo a vdaka nemu nam ostanu raz laminy a 363 v inych nateroch (teda ak sa Cargo nerozhodne tiez vsetko unifikikovat). Dalsi rozdiel je v tom ze loko ZSSK dostavaju v ZOS Vrutky PUR lak, kdezto Cargo je "stetcova metaliza" napr. v depach BA vychodne alebo NZ.

Ad reklamne loko, ano je to skutocne tak, ze Coca Cola na trate SZDC nesmie, zatial co vase k nam ano. Sice nelogicke ale je to tak. Takze ak si chce niekto odfotit Coca Colu, mal by sa poponahlat na Slovensko, pretoze coskoro budu 2 roky od jej predstavenia a teda koniec zmluvy s Coca Colou...
 
Vo volnom case zeleznicny fotograf. Galeria fotiek na http://js-trains.ic.cz/
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 05:44:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad unifik. Na krabiciach 362/363 nevyzera az tak zle, rozhodne lepsie ako na gorilach (biely pas je sirsi, farby vyzeraju rozlozene rovnomerne, kdezto na gorilach pada cervena ako keby cez nos). A vzdy lepsie ako fadne modro-bielo-modre 363...
 
 
 
Vo volnom case zeleznicny fotograf. Galeria fotiek na http://js-trains.ic.cz/
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 521
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 13:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363.115 R 675
363.125 R 674
www.zelfoto.webovastranka.cz
ICQ : 297-774-273
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3831
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 15:39:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Ex 571 Brněnský Drak dneska pojede pomalé eso - 363.023
ICQ: 202 888 377
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 18:25:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco málo dneska z Budějc
363.129:Ex 101 J.Plečnik,R 642
363.066 DKV Ústí nad Labem:R 206
363.055:R 646
363.132:R 644
363.078 Olympie(neschopná)+363.127 Spořka:R 637
363.127 Spořka:os 8212
363.062:R 639
ICQ:450 504 903
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 22:24:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cargo dnes ve tři ve Vyškově s vojenským transportem směr Nezamyslice.
810: lepší udržovaná koženka než neudržovaná plyš.
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 22:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta Coca-Cola je pěkná!
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 22:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfiled: Dneska tam jela 362 a uháněla jak o závod. Do Prahy se přijelo s velkým desetiminutovým náskokem.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 22:53:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Komu těd patří 363.015 CD-CARGO Brnu, nebo Osravě? Díky za odpověď
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3839
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 07:07:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350:
Zatím furt Brnu.
ICQ: 202 888 377

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace