K-report
 

Archiv do 21.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Všeobecná neželezniční diskuse » Staré archivy » Archiv do 21.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Kristian
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 10-2006


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 11:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde jsi se takovou doubu zašíval?

Na horách pánové, tak jako správný mladý strojvedoucí má na Vánoce i na Silvestra volno ne? Kdo umí, ten umí.

Jinak podtitulek v názvu mi stačí, hlavně že jsem to dotáhl až na Dromologa.
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 16:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro začátek bych doporučil přečíst jeho články

Jedním dechem jsem přečetl oba, velmi pěkné. Hlavně v nich nezdržuje rozsáhlým popisem předchozích provozovatelů a evidenčních čísel dopravních prostředků, kterými cestoval. Začátek tedy mám za sebou. Co dál? A pokud to nebude příliš impertinentní otázka - proč tento pán sem už nepřispívá?
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 17:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čsad zastávka:Ty jsi měl tolik trpělovosti a odvahy,že jsi to celé přečetl?Mně to přešlo asi po čtyřech odstavcích,víc bylo nad má síly.
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 19:00:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to já jenom zkouknul jak to je dlouhé a pryč :-)
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 21:32:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdarec pánové, chtěl bych se zeptat na jakých vlacích najdu plastové cedule, hlavně mně zajímá vlak EC 176/179, ten vůz Bidmz....
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272
Černý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 01:06:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další ZC?
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 528
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 11:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alzon: jaké vlaky máš na mysli, a v jaké oblasti republiky by sa měly pohybovat??

ZC?? - sběratel cedulí??
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 11:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: Áno, jeden takový už tady byl
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)
Černý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 13:05:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To není až tak Sběratel Cedulí, jako hlavně Zloděj Cedulí.
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 16:02:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari : zajímají mně hlavně vlaky jezdící z Prahy na Brno a do Němec, Ostravsko to počoruju cestou z/do školy, zatím mám jen bohužel papírovu z Morávie a plastovou z Joži .
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272
1001101
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.52.218
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 17:22:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alzon:A pak si je pověsím na záchod a onanuji a onanuji.....
antizloděj
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.204.56
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 18:15:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alzon: Člověče, uvažuj trochu - kradeš cedule a ještě se tu tím chlubíš. Uvědom si laskavě, že ty cedule nejsou tvoje, i když se ti zdá, že na ně máš jakési morální právo, když tím vlakem jezdíš nebo já nevím co. Nevím kolik stojí jedna cedule, ale u dráhy je všechno mnohem dražší než to na první pohled vypadá. Takže tím, že sebereš třeba dvě cedule a někdo tě s nima chytí, tak se to klidně škodou může dostat přes hranici přestupku a docela bych ti přál, aby tě takhle někdo chytil, zaplatil bys minimálně mastnou pokutu a kdyby po tom někdo šel (jakož že tvoje štěstí je, že nikdo asi nepůjde), klidně bys mohl skončit před soudem. Vypadá to jako strašení, ale trestně odpovědný jsi a když tě někdo chytí s pár cedulema tak pokud to bude někdo, koho takoví lidi štvou jak třeba mě, tak se může snažit o exemplární potrestání. Nic proti tobě, ale takovým lidem co se tváří jako příznivci železnice a takhle jí škodí, bych to ze srdce přál.
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 18:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomu dost dobre nerozumim... tak si to vyfotte a nechte byt vec, jak lezi a stoji. A jeste lepsi jsou ti, kteri kradou litinove tabulky s oznacenim rady u hnacich vozidel. Vskutku projev entusiasmu sui generis. Potrestat...
Jáchym_a_stroj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 21:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak si je vyfoť, a nech si je vyrobit na polypropylen třeba u nějaký reklamní agentury, když se ti tak líběj ty magore.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 537
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 21:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

anitizloděj: no jasný - super. Tak když to ty dráhy tolik stojí, proč jich teda tolik vyhazují? A navíc: k čemu sou cedule staré, z platnosti GVD 04/05? nebo 05/06?...k ničemu...Ono toho kus plastu podle mě není moc drahé - snad ten potisk jen.

Já osobně když sháním cedule (nemluvím o papírových či plast vnitřních), tak se projdu někde kousek po koridoru a hned mám plnou náruč. Nebo: když se vyřazují vozy z Praha ONJ, proč si to nezkontrolují? a neoberou v Praze?...já si takto zajdu do Tlumačova a co vůz, to naskladané cedule...a to ještě z držákama...a tam mi nikdo nic říct nemůže.Vozy jdou do šrotu a skončili by ty cedule tam taky...takže asi tak....

Alzon: pisnu ti email
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5977
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 22:40:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně, záleží na postupu. Onehdá jsem prolézal v Berouně nějaké vyřazené autobusy z DP Praha, taky jsem v nich našel zajímavé věci, na to mi nemůže nikdo nic říct.

Spřátelené firma odkoupila autobusy z ČAD Blansko, dostali k nim i hromady cedulek, desky s turnusy, papír do pokladen, přepravní řád a tarif IDS JMK, .... Údajně prý autobus přijel z linky, řidič si sbalil své věci a předal vůz novému majiteli, který s ním odjel. Takže cedulky a turnusy skončily u mě a nikdo mi nemůže nic říct.

U nás v DP se občas taky vyřazujou vozy i s cedulkama - ale pokud bych s těma cedulkama v náručí přes vrátnici, jsem zloděj.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 21:03:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin j: to už ČAD Blansko není, nebo co ?? moc tomu nerozumím
newim
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.250.125
Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 22:00:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové panu Markovičovi nevěřte ani slovo. Sere se pomalu do všech spolků - ZMŽ, Loketské místní dráhy, KŽC a dále. Kam příjde nastane velká spoušť. Znám ho dobře, jen kecá a hovno do toho. S každým jen vychcává.
A ze zdrojů ŘSD (Ředitelství silnic a dálnic ČR) mám potvrzeno bohužel, že trať 132 Děčín - Oldřichov u Duchcova bude opravdu v horizontu 1 - 2 let zrušena kvůli přeložce silnice I/13 v okolí Libouchce.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5989
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 22:59:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spřátelená firma odkoupila z Blanska tři LC 735, to je všechno. ČAD Blansko samozřejmě existuje, pouze se zbavuje starých busů.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
wim
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.69.32.186
Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 10:41:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

newim: važ slova...
Tomas_markovic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 16:08:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení, docela by mě zajímalo, které "hovádko boží" jako "newim" může napsat takové hovadiny na mojí adresu. Já se nikam "neseru" to bych si vyprošoval a slušný text také. Co se týče ZMŽ, jsem v tomto spolku od roku 2003/2004 a o žádné "spoušti" nevím, docela by mě zajímalo, kde jste k tomu přišel... Když podle Vás mám na svědomí samou spoušť, můžu vědět jakou?? O žádné nevím, nikdo mi nikdy žádnou nevytkl... Co se týče Loketské dráhy, byl jsem pouze požádán o možnou figuraci při vzniku spolku jako člen výboru, jelikož mám s danými situacemi zkušenost, viz ZMŽ. S KŽC se jedná pouze o spolupráci, která byla provázána také se ZMŽ - viz jízda do Jindřichova Hradce pro KŽC. U těch spolků uvádíte "a dále" můžete mi nastínit které?? Když v žádných jiných nevystupuji?? A o tom kdo kecá a s každým vychcává by se dalo polemizovat... je několik takových lidí, ale já k nim nepatřím, vždy vystupuji slušně a buduju na vzájemně pěkných a morálních vztazích. Nevím, kdo Vám podal ze ŘSD takovouto patřičnou informaci a jak Vám to mohl někdo vůbec potvrdit, když o nějakém ofic. rušení nemá páru ani SŽDC. Takže opravdu važte slova. Myslím si, že když tady dokážete vypustit do éteru takovýto blábol a na mojí adresu, mohl byste se alespoň podepsat. A já jsem vždy pro slušnou domluvu... Toť vše ode mne, ale špinit se rozhodně nenechám.
Tomáš Markovič
M.Kunt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.25.181
Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 22:47:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud chcete informaci od ŘSD, je zde kontakt na mluvčího (viz web): jan.horeni@rsd.cz. Je to tak velká organizace, že nějaký "zdroj" může být spíše pro srandu králíkům. Vy si už nepamatujete, jak vrátný ŘSD v KV přijal volební kandidátku, nejsa si jist, zda to náhodou jeho organizace taky nedělá?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29203
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 08:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vrátný je vždy tou nejdůležitější osobou podniku
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


newim
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.69.225
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 16:58:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď slušněji: Pan Markovič je velice složitou osobností. Z kamarádů si dělá po většinu blázny, v ZMŽ má tendece u něčeho se objevit a pak rychle zmizet a zanechat jen po sobě další práci. Hraje si prostě na nějakého vychytrálka co všechno zná, vše umí a všude byl a že může radit druhým apod.
Takže pro ostatní: Žádnou spolupráci s ním nedělejte, protože jak rychle k tomu nápadu přišel, tak rychle ho zas opustí. Takže se nevzrušujte.
Tomas_markovic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 21:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejsem si jist, že výše uvedený příspěvek autora "newim" je slušný, možná tak pouze svojí formulací, toť vše. Znovu opakuji "ubohost nad ubohost", když se dotyčný neumí ani představit, ani podepsat. Tohle se snad nedá komentovat, protože se mi autor i příspěvek naprosto hnusí. Ale řeknu to ve zkratce: vytočit a naštvat mě dokáže pouze inteligent, což Vy bohužel s politováním nejste, takže tu není ani co řešit. Každý člověk je svým způsobem složitý, ale co se týče veřejných věcí - ( moje vystupování ), vždy hledím na slušnost, pokud možno na profesionalitu, spolehlivost, důvěru a dobré vztahy... V životě jsem si z mých přátel "blázny" nedělal, nedělám a nikdy bych si to nedovolil. Nevím, co jste zač a jestli přímo figurujete u ZMŽ, ale já že zanechám po vykonané práci nějakou jinou...?? Proč jste tedy s tím nepřišel již dříve?? Vždyť u ZMŽ jsem již 3 roky... A že bych vše dělal špatně...? No nevím, když v ZMŽ dělám intenzivně, pečlivě atd. Např. loň. prázdninové vedení muzea - celé 2 měsíce, ze kterého jsem se nehnul ani na krok a trávil jsem tam dobrovolně veškerý svůj čas, pomoc při organizování a vedení workcampů, výkopové práce na výhybkách, zvláštní jízdy, propagace, obnova vozů pro expoziční účely, údržba trati... mám pokračovat? To je snad zbytečné ne? Avšak mi nemůžete upřít delší neúčast - cca půl roku, která však byla ze zdravotních důvodů a tudíž jsem tuto skutečnost nemohl ovlivnit. A kdo si tady na něco hraje, o tom se dá polemizovat - viz Vaše příspěvky. A pokud se chytnu nějakých nápadů a vím, že z nich může vzejít něco prospěšného, tak to vždy dotáhnu do konce. Zkrátka, tohle tady řešit nebudu, protože je to naprosto absurdní a stupidní dopisovat si s anonymem... Pokud "on" sám chce, může se klidně obrátit na můj mail nebo mi zavolat, jsem ochoten se sejít a tohle si vyříkat - rozuměj - slušnou formou, ne takovou, jakou zde předvádíte. A nakonec snad P.S. - příspěvek, na který reaguju, může napsat pouze nějaký "zakomplexovaný blbec, který si léčí svoje mindráky", toť vše ode mne, myslím, že je to jasné a výstižné.
Tomáš Markovič
ani newim
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.128.193
Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 18:47:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážená šotouška obec, na výše uvedném příspěvku se můžete sami přesvědčit jaký pan Markovič doopravdy je. Snaží se před všemi (třeba tady) vystupovat tak jak si můžete přečíst. Ale když se do toho textu začtete sami poznáte jaký je. Snaží se na oko vypadat jako slušňák, ale ve skutečnosti je to jen lhář, který si vždy vše přibarví ku obrazu svému. Dobře ho znám a sylšel jsem spoustu nározů na jeho osobu. Dávejte si na něho bacha.
S pozdravy Akademická obec
kydák želpage
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.67.237
Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 19:22:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já znam taky toho poplašnáka markoviče,každej z tebe má jen akorát prdel,nevěřím ti ani hlásku.Nevim kdo je newim,ale má pravdu,markovič je psychicky labilní,zkrátka vůl jak anděl aneb celá děčínská průmka se mu směje do cichtu.
Tomas_markovic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 10. ledna 2007 - 21:24:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se vážení musel u dvou výše uvedených příspěvků zasmát, až mě z toho bolí bránice... Nevím, kdo je zde "psychicky labilní", když se nedovede představit a jednat na rovinu. Já to dokážu a už jsem to zde jednou říkal. Já se nepotřebuju snažit "nijak vypadat", vždy se snažím chovat slušně, tak jak jsem byl vychován, ať už tady, tak i jinde ( v práci, doma i ve škole, atd. ) Nikdy jsem nikomu nezalhal a nemám to ani zapotřebí. A o tom, kdo je tady vůl... Nikdo mě nemůže znát dokonale, ani Vy, takže pokud si opravdu myslíte, že ano, považuji za slušnost se podepsat... což Vy asi neumíte a upadly by Vám prsty. Nekouříte náhodou...?? Začínám sledovat, že Vám mozkové buňky odumírají nějak rychle a dle poklesu Vaší inteligence soudím, že se ani neobnoví :-( No, jste zkrátka vždy "borec na konec", přesněji řečeno "BLBEC NA KONEC"
Tomáš Markovič
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 16:36:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já si už začínal myslet,že T.Markovič,Reskátor,Tomáš Mykl,T_M atd. je stále týž jeden člověk
Ale teď nevím nic,ještěže mi to může být úplně jedno.
Kaloon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 18:34:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na tohle se určitě mrkněte
http://files.freefoto.cz/srandicky/1312.jpg
www.kaloon.ic.cz - můj web
Brouk Pytlik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.61.19
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 20:54:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je mi do vašeho rozhovoru prd, ale vaše hádka je zajímavá. Pracoval jsem nějakou dobu na psychiatrii a ty 4 jména co zde zazněly (T.Markovič, Reskátor, Tomáš Mykl, T_M a já nevím jaký ještě) je jedna a tatáž osoba trpící rozdvojením osobnosti. Vím to, neboť jsem měl tu čest se o něj starat
Tomas_markovic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 21:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím...?? !! To už snad přesahuje všechno? Jediný, kdo tady "trpí" rozdvojením osobnosti jste Vy, viz "newim" "wim" "kydák želpage" "ani nevim" a podobně. Jestli jste "pracoval" nebo se spíš na psychiatrii léčil je čistě Vaše věc. Já se zde nepotřebuji schovávat za jiná jména, vždy zde vystupuji pod jedním a tím samým jménem, což dokazuje i moje IP adresa. A o mě jste se starat nemohl, vzhledem k tomu, že jsem v životě na psychiatrii nebyl. A pokud jste psychiatr, není pochyb též o tom, že jste poloviční blázen. Tímto končím veškeré reakce na tyto a podobné příspěvky, protože toto diskusní fórum k tomuto není určeno. Dále toto budu brát jako pošpinění a urážku mého jména, není složité si Vás ověřit dle IP adres a budu zvažovat podání trestního oznámení, pokud tyto LŽI nestáhnete...
Tomáš Markovič
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 21:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to už tu bylo, dokonce dost nedávno
Uvezu to, pane Lorenc?
Pravda vítězí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.250.125
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 23:11:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení železniční fandové a kolegové,
nechci toto diskusní forum brát jako přestřelku mezi dvěma muži. Vím že to sem vůbec nepatří, ale chtěl bych to napsat vám všem i ostatním, aby všichni poznali kdo je vlastně Tomáš Markovič. Protože tato osoba se začíná výrazně profilovat do železničního dění a nechci aby se už stávalo, že tomuto člověku někdo opět naletí na jeho řeči, které jsou plné lží. Nechci aby vám mazal med kolem úst.

Proto již brzy se dočtete plnou pravdu o Tomáši Markovičovi - o jeho osobě. Podotýkám že i s fakty a ve slušné podobě. Sledujte tyto stránky.

O TOMÁŠI MARKOVIČOVI JIŽ BRZY NA VAŠEM DISKUZNÍM FORU
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 22:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Špatně vidím, nebo se tu už zase řeší sračky? (jinak to napsat nešlo)
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 22:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: Fakt že jo...zase se tady řečí cypoviny. A zasekali takové téma - o sběratelech"zlodějích cedulí
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29297
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 12. ledna 2007 - 23:18:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To sem bylo mnou přesunuto z ústeckých tratí. Sice neříkám, že by se tu sračky řešit měly, ale když už, tak radši tady.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 02:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jim k tomu přidat toaleťák,aby se měli do čeho utřít.
23_sotousi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 08:55:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brouk Pytlik: a ty 4 jména co zde zazněly (T.Markovič, Reskátor, Tomáš Mykl, T_M a já nevím jaký ještě) je jedna a tatáž osoba trpící rozdvojením osobnosti. Vím to, neboť jsem měl tu čest se o něj starat

Omyl. T. Markovič je někdo jiný. Kdežto Reskátor, Tomáš Mykl, T_M (a další jména) je jedna osoba, která se ještě ke všemu ve skutečnosti jmenuje úplně jinak.
Vikijous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 11:54:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zase někde praskla žumpa
dežto Reskátor, Tomáš Mykl, T_M (a další jména) je jedna osoba, která se ještě ke všemu ve skutečnosti jmenuje úplně jinak.
nóó a dokonce mění tváře-kdysi vypadal jako jistý MJ a nyní se nejčastěji vydává za OH ze skupiny ŽP

Fakt pánové "odvážlivci" je to větší opruz, než když je někdo tak b*bý(naivní) a píše zde, že krade cedule
Prográmky pro BAHN
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1052
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 21:34:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mallard:
Tady jsou ty nejlepší druhy .....Yeaaah:o))

http://www.spektrum.cz/katalog_vyrobku/toaletni-papir.htm
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 21:48:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jsi měl poslat o něco výše (viz Pepa kox č.743).
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 755
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 23:40:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd, Mallard: Na tyhlety výplody bych ale nepoužil ten měěéékoučkíí dvouvrstvý, ale spíš smrkovou větev
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Xxx15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 23:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa: Maminka používá lopuch
Tento podpis je optimalizován pro rozlišení 1024×768
Trolejbusy jsou
VAŠE budoucnost - jednejte podle toho!          ICQ#: 281-189-344
>>Autobusová doprava Radek Bartoš<<
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 11:43:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď v zimě? Ale s tou smrkovou větví o jde akorát jedním směrem, zpátky to už je drobek horší.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 12:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Raspi: Teď v "zimě"? To jsem nepochopil, ono má smrku na zimu opadat jehličí, nebo co?
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 19:23:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojó, to jsem nějak nedomyslel. Já jsem si vždycky nějak vystačil s tím lopuhem.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
:-D
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.42.206
Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 21:06:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomáš Markovič: To je epizoda sama o sobě, celá prumka a jeho třída má z něj pouze pozdvižení, to ještě nevíte, že měl rakovinu, že je z Izraele, že je řeidtel ZMŽ, a že o vánocích 2004 viděl poslední sníh, tj divný, žije ještě, velmi mě pobavili vaše diskuze, a opět jsem se musel vysmát panu Mrkovičkovi, že napsal, že svým kamarádům nikdy nelhal, mě smíchy položilo ze židle :-D on tu prumku stejně nedodělá takže se ničeho nebojte, a k ČD ho nevezme, vždyť je tak vážně nemocný.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29650
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 20:41:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Následující bláboly přesunuty z Aktuálních postřehů.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Annonym
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.250.245.41
Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 23:40:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

blbší momentovky(fotky z Děčína) jsem zde ještě neviděl!!!!!
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 23:44:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Anonym: OK, můžu si fotky příště nechat pro sebe, když se to pánům anonymům nelíbí
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3895
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 00:59:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Annonym:
Di do
ICQ: 202 888 377
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 15:26:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor:
nevidím jediný důvod abych zde snímky dokládal běžný provoz na železnici

Důvod je jednoduchý - téma diskuse. Mně například ty fotografie pomohly v odpovědi na jednu otázku, na niž jsem zde v jiném threadu nedostal odpověď. Akorát bych fotky důsledně nadepisoval stejně - buď číslo vlaku nebo vozidla nebo obojí. Jinak otázky na řazení vlaků jsou celkem časté, obrázek řekne pololaikovi jako mně víc než označení vozů písmenkem + železniční správou. Podle mě sem fotky patří. Omlouvám se ostatním za diskusi.

Můj postřeh z provozu: v pátek Os Praha - Roudnice n. Labem, odj. 21:40, místo patrové jednotky jela stará souprava přezdívaná žabotlam.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 16:39:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČSAD zastávka: Budiž, u EC, krychlíků a tak bych to pochopil, obzvláště bylo-li nezvyklé řazení vozů ve vlaku. Ale co je tak zvláštního na Pantografu či Plecháči a Laminátce s Bdmtee na osobním vlaku? Nehledě k tomu, že většinou je pohled jen na mašinu a pár vozů za ní. Pokud nevíte, co si pod příslušnou řadou představit za vůz, existují stránky, kde to osvětlí, včetně fotografií či obrázků.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3904
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 17:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor:
Pro tebe to třeba zajímavé není, ale já si to přečtu a i na fotku se podívám...
A vůbec, nikdo tě nenutí číst to tady
ICQ: 202 888 377
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 972
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:40:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm, tak jo. Dávám si socialistický závazek, že každý den navštívím libovolné nádraží (dle toho, kde se právě budu nacházet) a poté sem aplouduju to, co se mi zachytí na paměťovce. Tak 8, 10 snímků hnacích vozidel by mohlo stačit. A doufám, že tak nás učiní víc, ať mají admini radost, jak jim roste datový přenos a kterak se plní jim poskytnutý webový prostor. Přehlednost diskuze ponechávám stranou a na modemisty neberu ohled, anžto kdo je připojen přes modem je úplně out.

Jinak, Lukasseku, obsah svého mailu, který jsi mi nasměřoval do schránky, jsi klidně mohl zveřejnit zde, ať i ostatní mají možnost seznámit se s Tvým stylem komunikace.

Sorry za diskuzi.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 20:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sorry za diskuzi ale musím!Děkuji Čsad zastávce i Garfieldovi za zastání!Já si fotky od ostatních taky rád prohlídnu a ňákej Doktor,kterej si o sobě myslí bůhví co přeci může jít třeba do ne?.Jo a jeho řeči o mně prosím ani nečtěte...nemá to cenu!Nezná mě a takhle pomlouvá.... Přeji pěkný konec dne všem vlídným nadšencům železnice!

Johnyxx a Semolina:je to EC279!(na foto od Krejži)
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 974
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 22:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne, Lukasseku, osobně Tě opravdu neznám, ale na základě dvou Tvých emailů, kteréžto byly určeny mně, jsem si o Tobě vytvořil určitý obrázek. O sobě si nemyslím bůhvíco, ale přeci jen jsem zvyklý na poněkud jiné standardy v komunikaci.

Milý doktore!Já si na k-report můžu dát uplně co chci!!ty fotky tam můžu dávat klidně každý den!Tak se do mě neser!!Nechtěl jsem tohle psát na K-report,abych neotravoval normální a vlídné šotouše!!Ty si cestuj klidně do pr!Mě to nezajímá!!!Každý nebydlí na koridoru,nebo nefotí ani mobilem,tak se na to rád podívá!!Prostě si tam můžu dát co chci,tak se nestarej!!!!
NAZDAR

:-) :-) :-) já jsem jinak moooc v klidu a píšu normálně!!Ale pro debilní lidi , debilní odpověď!!A to si uvědom!Jo a ještě jednou něco o mně napíšeš na K-report,tak se teda těš!!!


Takže asi tak. Ať si udělají obrázek i ostatní.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29654
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 23:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milý doktore!Já si na k-report můžu dát uplně co chci!!ty fotky tam můžu dávat klidně každý den!

K tomu bych měl jednu výhradu - jistě může, ale je pouze a výhradně na redakci, zda takové příspěvky v diskusi ponechá. A pokud by to mělo pokračovat podobným stylem, tak asi naše tolerance nabere na trhlinách.
To jen pro pořádek.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 975
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 23:12:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno, jsou diskuze, kde by za podobné chování a nadměrné vkládání "výjimečných" obrázků dostal kartu, popř. banán.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace