K-report
 

Archiv do 06.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 06.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 13:15:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náhodou jste na obilí stanici určení nikdo nezkoumal?
Pepa l: ještě že jsem nebláznil a zůstal doma
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 14:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no byl to humus, ale byl jsem to tam pro staniční účely cvaknout. Chtěli jsme s PPL dojít na Kamarádíčkovinu, ale bohužel jeli o 10 min dřív, než to plánovali.

 
Máťa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 15:31:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na R251 jede přípřež 754.030+048. Moc jim to sluší!
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 18:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Ať žije Photoshop!
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1179
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 20:36:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ať žije :-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 23:03:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Museli ste hodně kouzlit aby vznikla takováhle fotka,s tim co dneska bylo si myslim že i docela jo...kolik toho vezli že to mělo postrk,řikali mě že to má mít 1600t(odhadem 20-24 vozů?) a mimochodem mělo to jet už včera pokud to nebylo další obilí do Polska...jinak to dvojče 236+038 se netrhne ted je mám pocit skoro na všem co přes den potkávám v Letohradě,ten náklad před obilím braly 104+080?

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 23:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak nevíte co se stalo s R250?Z letohradu místo něj jela o hodinu zpožděná 749008-9+Btn a křižovalo to v 12.22 v Žbk s Sp1955...
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1085
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 16:42:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě se ta fotka líbí .......
Ono stim nic jinýho podle mě udělat v takovymhle hnusu počasí udělat nejde .......

jinač ještě dotaz:
Esli to chápu tak od března náklady do Polska končej. A až to zadrátujou bude to zase jezdit nebo se začne drátovat i na našem uzemí a daklší náklady pojedou až s el mašinou ¨.....??
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 18:45:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Jnd:Tak tohle nevim,taky jsem se na to ptal...Polák má výluku od Března asi na půl roku a dráty by měl víst až na hranice,zároven by se prej měl zadrátovat Lichkov a Lichkov-hranice.Další rok potom usek Letohrad-Lichkov,ale pořád je tam příští zima kdy se těžko bude drátovat,tak doufám že aspon na ni by se mohli náklady vrátit,ale jak to bude nevim...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 18:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na R 250 jela 754048,Sp 1957 potom 749260....samozřejmě slunce mě zalezlo,ale bylo to těsný...vlak by musel projet asi o půl minuty dřív....sem tam byli skuliny v mrakách,ale já a štěstí....:-(
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 22:43:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JnD: Ano, od změny náklady končej, ale jestli se bude elektrizovat i u nás tak to není ještě tak jistý

AlesT: JJ, dneska se opravdu ze sluncem moc nedařilo, doufám že to bude zejtra lepší
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 23:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:A kdes byl ty?

Jinak proč teda včera nejel R250 a na R251,jela 030+048?To 030 odešla?Ale nechápukde by se pak vzala na R251 s 048,protože R250 z Letohradu nevyjel...jela již psaná náhrada....
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1180
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 23:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Alešt: Chtěli jsme s Pepou L vyjet na Jeseník, ale byl tam humáč, tak jsme to vzali přes Krnov a Ostravu, kde byl pořád humáč až na trať Nezátky - Olomouc, kde byla velikánská škuba mezi mrakama a úplně suprový azuro. Jezdila 141.055, takže žrádlo!
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 00:39:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No sakra tak to jste trefili.....hodte sem nějakou fotku pls:-)

O rychlíku jako by se zem slehla
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1181
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 09:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

až stáhnu fotky, tak sem něco dám. Jinak dneska na Sudetách jela 749.019 :-( a 050 a 254 stojí v depu.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 10:26:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska je teda azur, nevíte někdo co pojede na Sp1957? Nebo co by se dalo předpokládat.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 10:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: To se nedivím že je dneska pěkně když to je ten vejkend spojenej s ůplňkem, aneb ať žijou Klasikoviny.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 11:51:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj dneska je zas po dlouhý době krásně, takový to zimní slunce... Na obloze jsou již vidět první mraky, ale snad to nějak šot neohrozí...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1182
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 11:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

my s Pepou L teďka razíme na Lichkov. Byl by hřích sedět doma :-)
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 12:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No taky jsem uvažoval že tam někam vyrazim,ale nakonec zůstávam doma ......škoda ....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 12:23:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já bohužek nemám tolik času ale apson Jebavej spěšnák si chytnu........jen vědět co na něm pojede...chystáte se někdo na Jebavinu nebo někam?

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 13:23:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Původně sem Jebavinu plánoval, ale udělalo se Adolfovský počasí, tak to asi nechám plavat. Byl jsem si cvakat Sp 1955, jela 854.005 a bylo to tak akorát, hned po průjezdu se ty mraky začaly stahovat ke slunci.
 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 16:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pak se PPL a PaVle pochlubte, co ste nalovili...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 21:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

azuro nám moc dlouho nevydrželo, Bohousová Poznaňák 9.019-super, Jebavina 4.030 na pytel, ale ještě stálo za to zmačknout spoušť, ex-jeseničák u Lukavice opravdu humus-to už jsem spíš jen tak obhlížel trať někdy na lepší časy
výkřiky hodnocení se týkají výhradně počasí
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 21:36:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak nechystá se zejtra někdo na šot někde mezi Letohradem a Verměřkama? Jestli jo tak napište, možná se tam budu pohybovat.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 12:20:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak malé info z humáčové části dne. Udělal jsem si výšlap Leťák - Verměřky a kromě toho, že bylo tak hnusně, docela dobrý.Jen sem si na poli mrtě nabral bahno na boty ( píšu v reakci na Pepovu_l anabázi s oranicí )
Zde nějaké fotky, kvalitou odpovídající počasí...
  - jj, u dlouhý bylo ráno pěkný barevný setkání...
 
Pak na místě, kde už jsem chytil jedno elektrický žrádlo, dnes další, alespoň nátěrové - 130.038
 - Pn 44256 jel nějak hodně brzo, o nějakým nasvícení pochopitelně nemůže být řeč ... V čele 751.038+236 ... Rn 44255 jel někdy v 10:20, bralo ho toto dvojče, ale měl jen 7 vozů...
  A na to samým místě po chvilce 754.048 jako Lv 70479 do Polska

Víc nic.Nejvíc mě nasralo, že sotva odjedu z Letohradu, začne bejt pěkně.TY fotky berte z rezervou, přece jenom tma a humáč...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1183
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 15:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm, koukám, že tady bylo humáčovno. Od Dolních Libchav bylo až do středních čech do oběda hezky :-)

Na jebáku dnes 754.050
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 15:56:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám, že ta 44255 je posunutá na 10:20 skoro pravidelně, jen tak dál, náklad na Kamarádíčkově louce jsem ještě pořádně nestihl
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 17:07:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, tyhlecty dva dny teda bylo s......ý počasí. včera sme vyjely s PaVem na Lichkov na 44260, byla jakž takž nasvícená a nebylo to vono, kdyby jela až po motóru tak by to bylo . No potom sme teda na avízo výpravčího z Jablonýho n/O sjely na Verměřovice cvakat zkušebku 754.048 do Jablonýho a zpět, no samozřejmě že slunce bylo tady dole tou dobou už v , no a pak jela 44265.

No jediný co mám dobře jsou ranní Sudety v Letohradě ze zámkem a potom na Orlici.

PetaD: Já sem v uvedeném prostoru operoval až odpoledne a byl to pěknej vejmaz tak sem u Orlickýho rybníka otočil kolo a jel domů, zatmco ráno se mě na hlásku moc něchtělo a přitom byly kolem Poznaňákovýho času žrádelní násvity. No nic uvidíme zejtra
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 19:33:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak včera to s Jebavym spěšnákem bylo mrtě o fous a hlavně jsem už chtěl balit,než to jelo protože se na asi 5 minut tak zatáhlo že....no ale pak se to zlomilo
 
Ale jak řikám,mrtě klika....den předtim mě na 260 zalezlo že byla tma jak v a to sem zrovna měl radost že bych ji chytnul,protože sem na ni neměl moc štěstí...
Jinak dnes brala Sp 1959 749260...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 19:38:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak lituju Babora+ještě někoho kdo byl mezi jebavinou a zastávkou Lukavice....zrovna jim to pěkně zalezlo,ta 030 co jela po Os.....no nevim nevim jak to vypadalo....co sem koukal v letohradě tak totílní humáč...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 20:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Toho nákladu škoda,vypadáže byl celkem solidně dlouhej.....ten den jeli z Polska dva vcelku pořádný kousky....co nevidět razim taky k Verměřovicím,si jich ještě užít.....byls na kole až ze ŽBK?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 20:50:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: NN, to jsem dojel do Letohradu busem ráno ( a to sem ještě neměl ani rámcovou představu co tam budu dělat ) počkal až trochu vyjde slunce a po odjezdu Sp Sněžník ( 854.204 ) sem šel pěšky přes Orlici někam na kamarádíčkovinu, že se tam usadím než pojede Lv.Pak najednou je cosi slyšet a na moje poměry nečekaně brzo mě docvaklo, že je to 44256, tož mě to nasralo protože tem sem chtěl mít pochopitelně jinde.Byl opravdu docela dost dlouhej.Pak jel teda Lv 70479 no a pak už sem nepotkal nic až do Verměřek, odkud jsem Os v 10:11 odjel.
Pokud bude ještě někdy hezky, možná si tam taky zajedu na kole.Možná i zejtra si někam zajedu.
Jo jinak koukal sem že na 44255 by byl pěknej šleh tam u přejezdu k obci Machovice, protože je tam na to trošku nadhled ( u toho od Letohradu prvního)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:13:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Obci Machovice?????, Co já vím tak se řiká a dycky se říkávalo "v Machovicích" tam u tej hájovny kde končí ta dlouhá souběžná rovinka s tratí u přejezdu a cesta se pak staáčí přes trať doprava a dolů, a pokuď vím tak to obec není je to jenom hájovna patřící ještě k Letohradu, stejně jako ten strážní domek s bejvalým Zv na přejezdu silnice do Verměřovic-to je jen tak pro upřesnění

Jinak dobrej šleh je taky když se od toho přejezdu u Machovic jde po trati směrem k Verměřovicím a potom se jde doprava do takovýho svahu, akorát že teďka v zimě to nebude nasvícený
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: to si piš, že ten šleh u přejezdu je dobrej , když to jede okolo tý desátý, není co řešit, dokonce jsem tomu dal přednost před kamarádíčkovou loukou
Alešt: Jebavina byla průserová hlavně nasvícenejma Karlovicema a vlakem ve tmě, filmek se s tím asi moc nepopere, nazpátek už to bylo kompaktní-tma všude
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:30:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj na ten šleh bych se možná ještě někdy vypravil, ale vzhledem k prognózám počasí ...

Jinak, Pepa_l: Já myslel, že Machovice jsou ta vesnice, do které ta cesta, vedoucí souběžně s tratí, vede.Ano, myslel jsem ten přejezd u tý hájovny.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa l: jj tam jsem loňskej podzim strávil dvě slunečný dopoledne
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak tohle místo se přiznám mě vůbec nenapadlo,ale proč ho nezkusit.....dopoledne jede teda nahoru 44255 a dolů 44256 a pak až odpoledne dolů 44260 a nahoru 44265?
PetaD:jeslti se můžu zeptat,z čeho ty čerpáš časy těch nákladů?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 22:01:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Ze SJŘ doplněné o vlastní zkušenost. Třeba dneska:
Rn 44255
příjezd do Letohradu 7:26 ( i podle SJŘ tomu tak je)
odjezd: okolo 10:20 ( poté, co vykřižoval s Os 20008,Letohrad příjezd 10:18).Podle SJŘ má jet už v 8:36, ale nebylo dvojče.To bral od Pn 44256, kterej má do Letohradu normálně přijet 9:48, ale jel poněkud dřív ( dnes okolo 9:15 v Letohradě).To bylo asi jen dneska, i kdyby jel 44256 podle SJŘ, tak to pořád ještě stihnou přepřáhnout, no a okno je až po tom osobáku.
Docela by mě zajímalo, jak to pozorujou ostatní, jestli se z toho dá vyčíst nějaký obecný pravidlo.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 08:10:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:A tohle máš na papíře nebo v elektronickej podobě?Jinak to mě vysvětluje proč jezdí 44255 tak pozdě...ale dobře že tak...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:10:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: NN, ta domělá vesnice je ještě část Letohradu-Kunčic zvaná Horní konec.

Babor: JJ, nasvícení by to chtělo, třeba teďka taky svítí slunčko, jenže je takový měkký nasvícení, a obloha je stejně zatažená, tak že je to jenom pro zlost.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1184
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pepa L: Já nevim co furt to počasí najednou tak prožíváš. Seš ouplně šotouš na entou - úplně fotopoplach najednou :-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Nebyl by jedinej, kdo počasí prožívá ...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1185
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:28:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No šak vidím, jaký jste všichni najednou šotouši :-) Když sem asi v roce 2000 tahal Pepu L na nějaký šlehy, tak se mu nikdy nechtělo :-)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 520
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Hele jo nech si toho nebo sem za deset minut u vás i ze smetákem v ruce...já nevím koho tady neoprávněně nazíváš šotoušem....zaprvý nevim co to je a zadruhý mě to uráží a krom toho se považuju za fotiče protože mám ještě tu starou Adolfovskou 500 na 5.6 školu

Apropó nepudem si cvaknout náklad ve tři na kamarádíčkovinu, nebo do Turecka...možná to bude nasvícený?

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1186
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:35:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel dneska nějak nemůžu. Něco na mě leze a tak jsem od rána nic neudělal, tak musím dohánět resty. Ale ještě pro Vás všechny chystám malý překvápko...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1187
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jen taková malá nachytávka. V neděli jsme s Pepou L totiž stáhli do PC nějaký analogový video z přelomu tisíciletí. Postupně dáme dohromady nějakej dokument o řadě T478 na letohradsku. Jen tak na kouknutí Vám sem hodím nějakej jeden záběr na nexáček u Letohradu - 750.341



http://www.reklamni-studio.cz/download/750.zip = video ke stažení (1,5MB)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 522
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:48:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Copak tohle ale to co jelo potom je taky dobrý. Myslím tím 750.400+053+010+810 na osobáku z Hanušovic
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:49:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: No nic já taky na to kácim protože sem vyfasoval zbíječku a čeká mě velký bourání koupelny.......
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 12:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z tohoto domu se zde objevilo již větší množství záběrů, čí je to sídlo?
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 13:50:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: překvápko vypadá velmi dobře
počasí: slunce přece jen fotce sluší, na druhou stranu nežeňme nic do extrému, teď jsem si přinesl z labu fotky ze Svatoňovic-nasvícenýho není nic a přesto jsem celkem spokojen
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 17:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to video co chystáš bude opravdu super,už jen tahle ukázka je dobrá.....co to vezli?Konvoj loženejch dvoudílnejch vozů řady Laas,to sem teda ještě neviděl...myslíš že by se pak od tebe to video až bude celý dalo třeba koupit?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 17:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na R251 dneska jela 750285,tu už sem tady dlouho neviděl....a jinak jsem v Houští potkal od OKD ve dvojspřeži šestikolo a brejlovce......to běžně posílá tenhle dopravce do dvojice motorovou a elektrickou trakci?

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 18:22:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Z jakýho domu?????, jestli myslíš z čeho sou točený ty brejle, tak ty sou s tý bílý budky u přejezdu.
Alest: Nechci teda moc mluvit za PaVa ale já myslím že to bude ze známosti zadarmiko, spíše ale bude trvat než to doděláme protože se na tom dělá jenom po chvilkách a nikam se moc nespěchá, protože sou zatím důležitější věci, jako třeba náklady nebo Poznaňák nebo bobiny v Olomouci nebo M262.....atd
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 18:27:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alest: ještě sem zapoměl, brejlovci vezli rozmontovaný auta do Polska který se přepravovaly v takovejhle krabicích pod plachtou, myslím že to byly Fiati nebo tak něco, na Letohradsku se tomu říkalo "Kysinky" a jezdilo toho docela dost. Jo to bylo za dob kdy se o nějakej Habilinsech a Habilsech...atd na 021 ani nesnilo.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 18:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L : jj, tu budku jsem myslel. Jak byl na tom záběru nějakej plot, tak mě to připadalo, že je to točený z okna nějakýho domu.

Jo Alešt, ty SJŘ mám v elektronický podobě, chtěl bys?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 18:50:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa l.No tak to by bylo ještě lepší,ikdyž za tyhle diesly bych klidně něco dal.....tak vám apon přinesu nějaký dvd na to:-)Jinak s časem to chápu.....bude na tom videu i 379?
Jen tak mimochodem jezdila v letohradě jiná črvená berta se žlutym 600mmpruhem po celym odvodu než ta co vyhořela?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 18:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No je to možný,tyhle vozy ale v poslední době vidim ojediněle a to ještě dost málo,ale dokonce cca před měsícem v Žabk.....přivezli sem na něj zemědělský stroje:-)Jinak mám za to že dnes jich je 100-200.
Ale když už sme u těch starejch a novejch vozů tak jsem potkal asi 20 vozy vzhledem Eas ale uplně novejch nebo modernizovanejch.Některý byli celozelený,některý celomodrý a na okraji bočnic a čel žlutá linka......táhla to některá 182 asi z Ostravy,v Českej Třebovej už žádný nejsou ne?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 19:00:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Alešt: Jj video Ti za DVD přepálíme.

379 už natočenou nemám - to už sem chodil zas už jen s foťákem. Berty jinak mám jen těsně po tom co přišly do kyšperka. A to i unifiky (třeba 751.137, 749.008 a 749.187, nebo bryndákojdní jihlavskou 749.019).
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 19:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nn, ve Třebovej nejsou šestikola jinde než na šroťáku Všechny česká provozní šestikola jsou pod Ostravou.
A jinak jak si psal že jel 181+770, to se docela divím ... Neplatí nějakej předpis na svěšování vozidel různých trakcí ? ... Nejsem si jistej.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace