K-report
 

Archiv do 14.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Všeobecná neželezniční diskuse » Staré archivy » Archiv do 14.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29656
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 23:35:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, i zde to tak nějak zhruba je. Není dobré, když se mi někdo dostane do povědomí, nebo mne na něj nedejbože někdo upozorní. Bývám pak dokonce zaujatý vůči takové osobě.
Naštěstí má většinou každý alespoň nějakou soudnost anebo si pořádek zajistí uživaztelé sami, takže není co řešit. Osobně mám bezzásahový stav nejraději (a není to pouze kvůli mé přirozené lenosti a absenci dostatku dvojníků, případně třicetihodinových dní...).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Brouk Pytlik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.70.130.92
Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 07:59:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomas_markovic: Omlouvám se, co jsem zde o vas napsal. JEdnal jsem neuváženě pod vlivem ostatních příspěvků.
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 11:58:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dôkaz, že Marxizmus, Leninizmus a komunizmus je nezničiteľný, našli kanadsko - britskí polárnici nedávno na Bode nedostupnosti v Antarktíde ! V r. 1958 tento pomník vybudovali sov. polárnici. Všimnite si podmienky, za akých museli k tomuto bodu dospieť súčasníci a podmienky, za akých budovali v tom čase vtedajší polárnici spomínaný pomník !odkaz
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:05:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam možna blby dotaz:jaký program potřebuju na zmenšování nebo seřezávání fotek???Doposud sem na nic zmenšené fotky nepotřeboval a tak sem se o to nezajimal...díky za odpověď...
http://gasonuv.blog.cz
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 21:14:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mrkněte se na muj blog:http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
http://www.gasonuv.blog.cz
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 22:33:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: IrfanView bohatě postačí... http://www.slunecnice.cz/product/IrfanView/ aspoň pro mě
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Motorové vozy řad 830/1 vám z Tlumačova přejí šťastný Nový rok a ať je lepší než ten jejich poslední...
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 941
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 23:02:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak dneska se natáčel na plzeňským nádraží nějakej film.české cedule byly překryty anglickými.Dokonce jako vrchol trapnosti byl překlad doslovný,takže z východu a západu se udělal west and east platfomr.Takže doufám ,že nepůjde o další filmovou slátaninu.Jinak nevíte o tom něco???
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 15:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: já bych odstranil ten obrázek z pozadí (nebo ho nějak upravil, aby tak nerušil), text se špatně čte
Uvezu to, pane Lorenc?
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 12-2006
Odesláno Pondělí, 29. ledna 2007 - 10:08:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peca:jj,nekolik lidi si před tim taky stěžovalo na pozadí textu,skusim si s tim trochu pohrát a uvidim,co z teho vznikne...
Mrkněte se na muj blog:http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 30. ledna 2007 - 17:36:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hlavně aby z toho nevzniklo toto: http://www.ceskedrahy.webgarden.cz
nic ve zlém
Uvezu to, pane Lorenc?
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 30. ledna 2007 - 17:39:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ještě taková drobnost: zvykněte si psát za interpunkčními znaménky mezery a bude to úplně dokonalé
Uvezu to, pane Lorenc?
neregPetrS.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 09:06:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Jako hlavní chybu vidím, že popis 471 byl ukraden z mých stránek http://pantograf.wz.cz .Jen tak dál.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 10:47:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

neregPetrS.:Moment ,asi sem to špatně pochopil ,o kterých stránkách sa teď bavíš ???O http://gasonuv.blog.cz ???nebo o www.ceskedrahy.webgarden.cz ???
Mrkněte se na muj blog:http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
D–vo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1626
Registrován: 2-2004


Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 17:52:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co byste řekli na IGK-Pendolino? Já bych ho bral...
Auta stojí, motorky jedou!                                           Profil
neregPetrS.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Čtvrtek, 01. února 2007 - 07:35:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Omlouvám se, jsou to ty druhé stránky. Překoukl jsem se, všichni tady na mě mluvili, stydím se, asi takhle:
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 01. února 2007 - 11:58:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

neregPetrS.:Nevadí , to se občas stane každému .
Mrkněte se na muj blog:http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 11-2003


Odesláno Čtvrtek, 01. února 2007 - 13:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Happy:

natáčení reklamy na Coca-Colu /sry za pozdní reakci/ :-)
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 01. února 2007 - 15:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanzalik: Coca - Cola???ňamNevíte, jestli to bude aj v českých televizách ta reklama???
Mrkněte se na muj blog:http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
Vlakoň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 01. února 2007 - 22:00:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Coca - cola??? neňam

točený to je ňam
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 13:31:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

točený bych rád, ale zatim ještě nemožu...
Mrkněte se na muj blog:http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 02. února 2007 - 19:30:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Coca - Cola neňam, lepší je Kofola, standartní pití nezletilého šotouše
Uvezu to, pane Lorenc?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30138
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 00:16:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kofolu můžu i já, a že teda jinak abstinuju obvykle jen za spánku...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 03. února 2007 - 19:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

točený c[_] to je ňam

Zrovna včera jsem se po něm poblil tak neskutečným způsobem. A vím to, že ho nesmím na lačno kombinovat z meruňkovou vodkou.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 04. února 2007 - 18:50:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nejlepší je pivo se smetanou
Uvezu to, pane Lorenc?
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 21:32:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se v žaludku moc neohřeje.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Krejža
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 07. února 2007 - 15:34:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktore, ty asi nejseš normální že? Každej se rád podívá na nějaký fotky! Pak tedy nechápu, proč teda Lukssekovi píšeš, ať na K-report nedává žádný fotky!!! Tak se do něho nenavážej a sklapni!!!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 23:26:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Reaguji na příspěvek Chary_011 ze středy 7. února.

Přezdívku mistr Vavřena jsme Ti vymysleli s Martinem Hrubešem po shlédnutí filmu Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí, kde jsme s úžasem objevili Tvoji podobnost s malířem pokojů Vavřenou, postavou z toho filmu. Nějak se to chytilo a nahradilo to původní přezdívku Vodník.

Jinak dozvěděl jsem se od Martina že jste mě často drbali po icq. Včera mi psal Martin SMS že jsi mu psal o svém vyjádření na káčku a že jsi zvědav jakej jsem chlap a jestli se k tomu vyjádřím. Tak víš co? Co kdyby sis zjistil moje icq číslo, postavil se k tomu jako chlap a napsal přímo mně a neřešil mě přes někoho jiného?
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Chary_011
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 10. února 2007 - 19:39:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr: přes někoho jiného? Já jsem se tě zeptal zde na K-reportu, protože jsi toto označení užil zde, mě osobně jsi to do icq sám nepsal. Tak proto se ptám zde. Že ti Martin říkal, že jsme tě dle tvých slov drbali po icq, co je na tom divného. V soukromí řekně hodně lidí hodně věcí. Od toho je to soukromí. Ale nikdy jsem tě na veřejnosti (a diskusní fórum veřejnost je) nenazval třeba Skůtrem nebo něčím podobným, nebo snad ano? A zeptám se tě teda jako chlap, to označení "Mistr Vavřena" užíváš abys mi vyjádřil úctu, nebo aby sis ze mě udělal dobrý den, když to řeknu hodně slušně? A prosil bych pravdivou odpověď.
A zeptám se tě jako chlap chlapa, co si myslíš o tom, když někdo někoho označuje nějakou "přezdívkou", o které dotyčný nemá ani ponětí, co má představovat. Co kdybych ti třeba někdo říkal Skůtr? A to je tahle přezdívka zrovna hodně snadno k rozluštění. Přišlo by ti to korektní?
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1154
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 10. února 2007 - 21:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chary_011

mě osobně jsi to do icq sám nepsal.

Tak za prvé Tvé icq nemám a za druhé nemám ani potřebu Ti něco psát.

A zeptám se tě teda jako chlap, to označení "Mistr Vavřena" užíváš abys mi vyjádřil úctu, nebo aby sis ze mě udělal dobrý den, když to řeknu hodně slušně?

Co myslíš, když tě srovnávám s malířem pokojů.

Co kdybych ti třeba někdo říkal Skůtr? A to je tahle přezdívka zrovna hodně snadno k rozluštění. Přišlo by ti to korektní?

V kuloárech se mi říká různě. A i Ty máš právo mi nějak říkat. A mě je úplně jedno jak.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Chary_011
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 10. února 2007 - 21:24:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Způsob tvojí argumentace, jak věcnost, tak i její podstata, mi dovolil učinit si o tobě přesnější obrázek. Jsem rád, že to, co se o tobě říká v kuloárech, mohu sám lépe posoudit.
g
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.129.172
Odesláno Neděle, 11. února 2007 - 14:40:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi shazujete sami sebe
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 11. února 2007 - 16:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

schválně jestli se někdo pozná
Uvezu to, pane Lorenc?
Kristian
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 11. února 2007 - 23:27:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Převzato z diskuze 754..
Ad Houba: Já práci prožívám? Tak to nevim co potom někteří jiní, i zde zúčastnění.. Znám i horší případy z Majlontu, na které by ta tvoje otázka opravdu seděla Já jdu do práce, odjezdim si svoje a jdu dom, nešibuju ještě hodinu po směně v hospodě, nejezdim ve dnech volna fotit mašinky ani nejezdím po republice se jen tak projet vláčkem, to už mě dávno přešlo.. Práce mě pořád v jistém smyslu baví, ale ne tak abych žil jen proto.
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 20:34:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sorry ale některé histerické výlevy na mě působily tím dojmem. Těch nešukavých je dráze dost aje potřeba to vymítit. Přijeď do Chacharova a dáme si panáka.Kde všude jezdíš?Pochopil jsem že patříš k nejmladším tak mě zajíma jaký tam máte postup.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2166
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 22:18:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nejezdim ve dnech volna fotit mašinky

Jó? A tohle je kdo?

 

Pořízeno 14.9.2006...
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 934
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 22:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výjimka potvrzuje pravidlo, to byla "náhodička" viď, Kristiáne?
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
V neděli v poledne vypínám bednu, vždyť z toho konzumu dočista zblbnu...
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 12. února 2007 - 23:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nechte Domečka bejt...on za to nemůže... Co bude s tím panákem? slezem se něgdy něgde?
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 767
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 11:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chary vs. Halfmister: Neodpustím si jedno. Jak jsem se v euforii skončeného zkouškového probíral sousedním chlívkem o fotografování, lezly mi oči čím dál víc z důlků. Laskavě si koukej uvědomit, že jsou lidé, kteří obětují hodně času ostatním šotičům, buď zcela nezištně, nebo maximálně za známost svého jména či nicku. Chary patří k jedněm z nejagilnějších v tomhle směru, tak ho koukej spíš respektovat, než hanit.

Dám jiný příklad. Sám jsem foťák na mašinku prvně vytasil v roce 1996, od následujícího roku jsem se vyskytoval s vlastní mejdlovou krabičkou. Dalších osm let jsem fotil hrozný práskárny, který dneska radši neukazuju. A až pár lidí kolem ŽP mi cestou neustálých držkových zkultivovalo styl natolik, že můžu být na svoje fotky hrdý. A když se dneska taky snažím předat trochu moudra dál, vidím kolik je s tím práce.

Najde se pár požadavků, které mě dráždí a opravdu jsou dílem spíš šotoamatérismu, ale valná většna požadavků je zcela legitimních. Nefotím jen mašinky a něco málo fotografického vzdělání mi taky bylo dopřáno. Proto mi příjde doslova trapné dělat debily z těch, kteří si "dovolí vytknout fotce šum, středovost, tmavost, zprasené barvy, výpaly či dokonce neostrost." ŽP je jediná otevřená galeri na profesionální úrovni, ač dělaná amatéry. Za tím si stojím.

Myslím, že se fotogalerii na ŽP vytýká hodně věcí zcela neprávem. Poslední dobou jsou opravdu nudné fotky čím dál méně časté, přesto nudnost a sterilitu vytýkají ponejvíce ti, kteří sami nic pořádného neodfotili. Ostatně, výlevy "sterilních" Martina Hrubeše či Juraje Strebera v inkriminované diskusi to jen potvrzují.
Rybář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 11:44:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Peca:dej ten odkaz taky do diskuze nehody tam je ho potřeba jako sůl.
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 11:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ach bože bože. Přišel Jtb a opět začal rozdávat rozkazy o tom jak se má kdo chovat. Svět se neřídí podle tebe. K tomu zbytku, ze kterýho vyplývá, že jsem vlastně nic pořádného neodfotil se ani nevyjadřuju to nemá cenu. . Tomu se akorát tlemim.
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 12:06:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martine, pokud ti příjde, že je ponouknutí ke slušnému chování rozkazováním, asi ti stěží vysvětlíme něco komplikovanějšího...

Co se tvé fototvorby týče, před Vánocema jsi tu rozpoutal divokou debatu kvůli naprosto tucotvé stanicovce a její zamítnutí jsi označil za syndrom nudné ŽP.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 12:23:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a je ,tady poteče krev!!!!

je fakt,že mně pár fotek vrátili,tak sem si trochu zadržkoval pro sebe a když se na ně podíval znovu,pak skutečně byly nepovedené.Ale to je prostě motivující fotit lépe a lépe.navíc fotíme pro radost a ne pro zelpage.Výlevy některých na zelpage jsou fakt masité.Už vím ,že prakticky nemá cenu fotit některé řady,no lépe řečeno je tam nedávat,protože se najde tucet ignorantů,kteří pod to napíšou,že se jim ta řada nelíbí a frknou tam "skvělé" hodnocení.Takže se tam spíše řeší lak laminátky než kompozice fotky a autorovo umění.a tak bych mohl pokračovat.
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 769
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 12:31:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Happy: Mimoděk jsi narazil na svár dvou šotopřístupů. Jeden se zaměřuje především na fotku jako takovou, druhému jde jen a pouze o mašinku. Zastánci toho druhého přístupu ovšem na žp zhusta nic neprocpou cenzurou, protože to bývají fakt výživná dílka. Navíc zaměňuješ stesky na cenzuru za výlevy Hňupíků. Za ty nikdo z ŽP-crew nemůže...
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 12:34:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm tak ty máš k rozkazování sklony. páč už ne jednou ses mi tusnažil rozkázat abych se omluvil v souvislosti s tím co se tu řešilo před Vánoci. A věř že to bylo myšleno jako recese a pár lidí to pobavilo. Co se týče té tuctovosti...hm no jak bych ti to řek...prosím přestaň tady ze sebe dělat nejlepšího fotografa světa ano? A vubec jestli ještě něco chceš icq na mě máš. já ti nemám v souvislosti s tímle nic co říct. A věř že ta stanicovka zas tak tuctová není. Zkus si odchytit 749006 nebo nějakou jinou zamráču v noci ve Zruči... Už jenom z tohodle důvodu není.

Happy: Tentokrát asi nepoteče, jestli jtb něco bude chtít tak ať se ozve na icq.

(Příspěvek byl editován uživatelem Martin Hrubeš.)
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 13:06:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martine, i ty jsi měl v době začátku těchhle provokací jistě ICQ na všechny cenzory, ale místo toho jsi začal pomlouvat tady. A najednou chceš řešit věci v soukromí???

Tvoje osobní útoky nemá cenu komentovat, je to jen kopání kolem sebe. Začal jsi se navážet do spousty lidí zcela neprávem a bylo by fér se omluvit, ne se chovat jak malý kluk. S tím jak fotím já to nemá co do činění.
Kristian
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 13:39:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výjimka potvrzuje pravidlo, to byla "náhodička" viď, Kristiáne?

Přesně tak. Jsem náladový člověk, a občas prostě dostanu náladu jet něco ošotit. Ale většinou než se k tomu rozhodnu, tak to přejde. Foťák pořád mám a toto byl to jeden z posledních dnů, kdy byly na jihlavance telegrafáky a ještě tam jezdily apolla. To jsem si nenechal ujít. Vloni to bylo jedno ze dvou mých focení na trati.. Párkrát za rok mě to taky "chytne", sednu do vlaku a prostě musim někam jet, jedno kam, hlavně ne trasu Modřice-Maloměřice. Ale to je fakt párkrát za rok a dá se to považovat za úlet. No a občas mě to taky chytne a napíšu do knihy oprav 7 bodů za šichtu, jako třeba dnes v noci. Ale to se taky zatím dá považovat za úlet.
Jinak pravda, těch co mají evidentně radši práci než sex je na dráze asi víc než dost, s takovýma lidma potom pracovat, to je radost
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 13:53:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jtb: Proč to chci najednou řešit po icq?? nevíš?? protože tady už toho bylo řečeno dost a já tu už nechci zavádět další diskuzi. Jaké urážky? Jen jsem reagoval na to co jsi naznačil v předchozím příspěvku. Ale ty jak vím neváháš použít icq, když ti třeba někdo dá za fotku hodnocení dvou bodů, tak ho hned bombardovat jak si to vůbec mohl dovolit. Víš mám o tobě už jistý obrázek... Jen tak mimochodem ...za výlevy Hňupíků...no tvoje postřehy v komentech kolikrát taky stály za to.
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 14:24:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martine, tohle fakt nemá cenu.
Strháváš do do roviny osobních útoků a pomluv, přitom jde o ten flamewar kolem fotek. Tady bys měl vysvětlovat...

(Příspěvek byl editován uživatelem JTB.)
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 14:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jo pravda se špatně poslouchá a pak to člověk nazývá všelijak. Vůbec nejde o flamewaer. A máš pravdu nemá to cenu!
P.S. Škoda že jsi smazal tu část o té kopající kobyle :-(. Tak zdar a sílu ííí ha ha háááá


(Příspěvek byl editován uživatelem Martin Hrubeš.)
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 772
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 17:29:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martine, ty jseš fakt ještě hodně malej a hloupej kluk. Zmínil jsem tě jako jednoho z těch, kteří nadávají žeplage jen proto, že si jim někdo dovolil hodit na hlavinku tu báááááječnou fotku. Označují tuhle galerii za "nudnou a nezáživnou", jenže ty "bááááječné fotky" jsou némlich stejné tuctovky.

Chtěl jsem se bavit věcně a o té kritice, která zazněla, ty jsi však zareagoval jen snůškou urážek. Myslím, že soudný člověk si na tebe udělá názor sám.
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 18:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jtb: nezbývá mi než se tomu smát. Mě to připadá že tu má někdo frňáček nohoooru :-). A dej už pokoj.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 971
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 19:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navíc zaměňuješ stesky na cenzuru za výlevy Hňupíků

žádné stesky na cenzuru :-).Cenzoři dělají svoji práci celkem dobře,i když pokud něco hodnotí člověk,potom se může stát,že to může zavánět neobjektivitou.prostě jednoduše řečeno jsme jenom lidé a máme své pocity.To co se líbí jednomu, se nelíbí druhému(např viz umělecká galerie).Takže proti cenzůře nic nemám,ale rozhodně tam mám námitky vůči některým hodnotícím lidem.Dejte tam žabotlam,242 apod. v sebelepší kompozici a stejně vám tam frknou trojky jen proto,že se jim ta mašinka nelíbí.Je sice možnost omezit hodnocení,ale toho nejsem zastánce.Proto pokud je mně nějaká fotka "proti srdci",tak ji radši nehodnotím.
Miram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 19:22:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stydím se za premiéra
Chléb je veskrze věc spravedlivá, máslo ne vždy, jedincův kořistnický blahobyt nikdy.
Karel Čapek
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 972
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 19:44:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak jukněte na zelpage a nahodnocení úzkokolejek jistým SVV.Takového blba sem tam ještě nezažil.A pak tam něco dejte a čtěte tyto kydy :-( .

Ad JTb: chtěl sem se zeptat,co to máš za foťák???
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 774
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 20:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nikon D70 plus nějaký to sklíčko, mám to myslím uvedené i v profilu na žp. Proč?
Fousekx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 1-2005
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 20:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miram: To já taky...
Chary_011
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 22:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Happy: Už vím ,že prakticky nemá cenu fotit některé řady,no lépe řečeno je tam nedávat,protože se najde tucet ignorantů,kteří pod to napíšou,že se jim ta řada nelíbí a frknou tam "skvělé" hodnocení.
Bohužel realita, která spočívá ve faktu, že se nacházíme v české kotlině. I proto je tam pro autory možnost omezit na několik úrovní nebo i zcela zakázat komenty a bodové hodnocení u fotek.
Mistr Vavřena, malíř pokojů. Lepší kvartýr řádně vybílený, než to tam mít pěkně vykradený.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2168
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 15:20:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristiáne, mně je úplně buřtoslav, jak trávíš svůj volný čas, ale nedá mi to a ještě rozmetám na prach tuto větu:

a toto byl to jeden z posledních dnů, kdy byly na jihlavance telegrafáky a ještě tam jezdily apolla.

Apolla tam jezdila ještě čtvrt roku a ty sloupy tam byly minimálně ještě dnes ráno.
Kristian
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 14. února 2007 - 17:22:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tam je ještě nepořezali? No já jak jsem viděl jak to krájí kilometr za den tak jsem počítal s tim že došli až tam. Já tam od té doby nebyl, tak nevim no. To je šumák.

Polii: Ty si s přesuvnou nemáš co dělat samoobsluhu
To je sice hezké, ale když máš nástup 17:15, mašinku máš hezky v teple v hale, v tu dobu je už vrchní pod sprchou, a noční přijde až po 18 hod, a ty máš 55 hranice, tak to uděláš jak?

(Příspěvek byl editován uživatelem kristian.)
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 14. února 2007 - 21:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristiane doporučím Ti jednu svou zkušenost.Jestli jsou vrchní pod sprchou a nemá Tě kdo obsloužit tak si prostě stůj a čekej. Pokud něco zadupeš jako že zadupeš napiš na ně hlášenku. Nemáš za potřebí mít trable kvůli něčí pracovní morálce. Taky mrdám na všechno co mě může přivést do průseru, Většina z nás vzešla z řad posunu a dílny čímž je jasné že s těmi kolečky umíme zacházet. Ale proč to dělat když jsou tam lidi co za to berou peníze a nesou zodpovědnost?

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace