K-report
 

Archiv do 04.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 850, 851 » Archiv do 04.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 19:18:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z Brna: 850 010 se zatím v provozu udržuje, jak dlouho vydrží, to je věc druhá, každopádně dnes úplně v pořádku nebyla, přehřívala se, hlučela na všechny strany, jak kdyby jela z posledního...

Tak hodně kilometrů 850 010 !

 
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 19:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě něco pro milovníky 850 nebo stanovišť- tu máte
 
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 16:36:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 no protože se zde nikdo nechytil této možnosti chytám se jí já.Když už se ten krám lakoval mohli si členové KŽC pohlídat nátěrovou věrnost.Takhle to degradovali na staré vozítko pro šotouše.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4010
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 16:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradík: já bych se chytil, ale nemám čeho...
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1743
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 18:19:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik: Co není na nátěru věrného? To není provokativní otázka, to je moje neznalost :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Fousekx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 1-2005
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po dlouhém porovnání s dobovými fotkami v Bibli hyder jsem si všimnul chybějící krémové barvy okolo reflektoru a spodní bílý proužek by měl být přerušen v místě nástupních dveří. Ale to jsou vesměs detaily. Odstín červené je OK. Ale tak mě napadá- neměly by být podvozky černé?

PS: Akce jsem se nemohl zůčastnit. Nevíte, jestli jsou někde na netu fotky?
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4011
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:12:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fousekx: koukni za ŽP...
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:24:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

anebo do zdejší letohradský diskuze,tam je taky hafo fotek
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Fousekx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 1-2005
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:35:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky.
Fixi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.1.77
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:24:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dojem že je ten bílej pruh na nějakém divném místě, ne? a červená je světlejší - ale náádhernej vůz
Goginek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.107.36
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 22:24:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo, zda v Horních Heršpicích ještě stojí 850 008 určená do šrotu? Snad měla jít někam do Prahy! Co tam bude dělat?
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 22:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Goginek: 850 008 tam dnes stála, už nemá nějaká okna, ale interiér je celkem zachovalý.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 22:35:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Goginek: zaslechl jsem, že o ní uvažoval nějaký soukromník, ale asi víš, jak to chodí... (např. případ 830 084)
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 07:23:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak třeba horní kremový proužek nemá správnou šířku.
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 08:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nátěr je pěkný, detaily holt utekly. Ovšem co bych jako modelář zkritizoval je provedení nápisů, hlavně u těch balmů. Ten krátký balm má nátěr ze 70. let, ale 5-místné číslo, které tam mohlo být jen do roku 1968 umístěné navíc uprostřed skříně pod ČSD, což se používalo do roku 1957... Dlouhý Balm je na tom skoro stejně.
Dnes snad neexistuje muzejní vozidlo, které by opravdu odpovídalo nějakému konkrétnímu období. Copak si toho všímají jen modeláři?
Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
88mat
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.113.134
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 09:36:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Víte kolik námahy stálo připravit tyto 850tky do schopného stavu pro jízdu z Dubnice až za Brno??(cílovou stanici neuvedu). Byl jsem jeden z mála, kteří se těchto příprav zúčastnili a věřte, že to nebyla jednoduchá práce. Místo vánoc jsem se plazil pod motorákama a kontroloval nápr. převodovky, hydrauliku, motor a pojezd také. Průběh jízdy byl snad ještě náročnější a dramatičtější než samotná příprava konvoje. A jakožto strojvedoucí v zácviku jsem měl tu možnost 502 tun těžký konvoj historických motoráků a přípojných vozů kočírovat.
Teď už uplynulo od přepravy čtvrt roku, takže už všichni vědí že některé exponáty šli do OLPASU nebo KŽC, ale my jsme jich vezli do ČR víc, ale o těch se už neví.
POKUD MÁTE VY, KTEŘÍ TOTO ČTETE, NEBO I JINÍ ZÁJEM VĚDĚT VÍCE O PŘÍPRAVÁCH VOZŮ, O DRAMATICKÉ PŘEPRAVĚ DO ČR, O UMÍSTĚNÍ JEDNOTLIVÝCH VOZIDEL U MAJITELŮ, KONTAKTUJTE MĚ NA: 88mat(zavináč)seznam.cz
RÁD ZODPOVÍM VĚŠKERÉ DOTAZY, UPŘÍMĚ MĚ SEROU VEŠKERÉ SPEKULACE ŠOTOUŠŮ A MODELÁŘŮ O TĚCHTO VOZIDLECH.}
88mat
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.113.134
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 13:53:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PŘED CHVÍLÍ JSEM DOSTAL ZPRÁVU S VAROVÁNÍM Z NEJVYŠŠÍCH MÍST, ŽE NESMÍM ŘÍKAT ŽÁDNÉ DETAILY, A TO TAKÉ DODRŽÍM!
Fousekx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 1-2005
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 17:57:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Věřím tomu, že to stálo spoustu času a peněz.
Takže nekritizuji. Spíše jsem rád, že se něco takového podařilo zrealizovat, když ještě uvážím, že to byla soukromá aktivita.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 18:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tato diskuze nemá cenu.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 18:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem se vydal za 850 008, no pojízdně zrovna nevypadá, chybí okna, části motoru, elektronika... .

Jinak dobrá zpráva- 850 010 stálejezdí, závad je napsáno minimum, tak jen tak dále...
850 021 by se již měla zprovozňovat

 
 
Goginek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.107.36
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 20:00:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ris: Co 850 032? Bude se zprovozňovat?
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 20:17:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, tak ta stojí zašitá u haly, stojí před ní 710 799 a 702.Jsou tam závažné problémy s motorem, ale je snaha jej opravit.Kdy bude ale zpět v provozu, tak to opravdu netuším.
 
Goginek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.107.36
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 20:45:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky za informace. Měl jsem za to, že ze Šumperku mají přijít ještě dva motory. Jeden pro 850 021 a jeden právě pro 850 032!
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 20:56:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta 850.008 nevypadá nejhůř,a těch pár chybějících oken jí nebude ani tolik chybět až se za pár dnů nadlouho ubytuje v chomutovskym depu.
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Goginek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.107.36
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:14:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: Co bude dělat v Chomutově?
Vláďa_2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:01:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Goginek: Bude součástí sbírky Národního technického muzea. V Chomutově má NTM v pronájmu rotundu, která slouží jako depozitář.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:25:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

850 008 by měla opustit DKV Brno již tento týden (možná už zítra, cestu má volnou).Třeba se najdou nějaké peníze na opravu, opraví ji a byla by provozní exponát, ale v tomto směru jsou dnes s penězi problémy...
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 883
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 09:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik: Náhodou, mně se ta 850tka líbí. A smekám svůj klobouk přede všemi, kdo se na ní nadřeli.
Fixi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.1.77
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 16:57:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak bychom v Brně měli mít 7 provozních vozů 850, vozy 850.010 a 850.021 se vrátily do provozu. Za 850.028 však dnes zaskakovala 854.209 :-(
Goginek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.107.36
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:07:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No pokud někde neklekla ta 850.028 tak by jich snad mohlo být i 8!!! Do 850.032 má snad příští týden přijít motor.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:59:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fixi: problém je asi v tom, že 850 nejezdí podle turnusu, ale co se dřív ráno nahodí, to pošlou.

Goginek: máte pravdu, příští týden by tu měl být, takže možnost svézt se bude v dubnu/květnu (půjde-li vše dle plánu)
Fixi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.1.77
Odesláno Čtvrtek, 29. března 2007 - 17:56:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

850 jezdí přesně podle turnusu v naprosté většině případů, momentálně znám dokonce jejich posloupnost a přesné umístění na obratech. Za 850.028 dnes opět záložní 854.209 :-(
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 29. března 2007 - 18:56:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fixi, už jsem ti několikrát říkal, že i u vlaků je něco, jako prohlídky vozu po ujetí určitých kilometrů... .Jinak 854 209 je záložní vůz, který jezdí právě za 850.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 30. března 2007 - 18:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aktuálně z DKV Brno:

Provozní vozy 850: 001, 010, 015, 021, 030.

Vozy 850 na dílně: 028, 031

Odstavené vozy: 032

Vyřazené 850: 008 a 048
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 31. března 2007 - 20:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aktuálně z Brna:

provozních je nyní 6 vozů 850 (001, 010, 015, 021, 030 a 031, která je po klasické prohlídce)
Pan_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 23:02:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem koukal na 850 001, cekal jsem vetší zazrak. Nějak mně nenadchla.....
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 14:31:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

88mat:asi jsem byl špatně pochopen.Nikomu jsem neubral zásluhu za to že někdo ty motoráky zachránil.Za to vám spíše gratuluji ,už jsem je viděl jak se taví ve vysokých pecích.ALE hergot když už se ta hydra lakovala tak jste si trošku mohli pohlídat věrnost toho nátěru.Krémová okolo reflektrou se dá dodělat ,ale ty proužky a odstín už asi nikdo opravovat nebude.Spíš to bylo necháno na olprasu a ten to prostě skopíroval podle toho Bmx.Nebo se pletu?830 se sice nelakovala ale lepily se na ni nové popisy a co je tohle..
 
Prostě to skončilo jako 140004-141001 samozřejmě že ne vždy za to mohl olpas.140004 je výplod několika sevilních magorů kteří splácali tenhle bastl dohromady a tak to bude na vždy?????Pro zvídavé mám ostatní hydry umístěné v areálu olpasu.
 
 
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 14:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pan_petr: já nevím, co byste ještě od 850 001-9 chtěl ?? To by mě fakt zajímalo, protože se upravila do podoby, v jaké byla vyrobena (až na pár skrytých součástek, jako jsou plastové trubky na rozvod vody...).

Interiér je krásně opravený do původní podoby, nátěr je také super...

Rekonstrukce byla také náročná, velký dík patří především fy Pars nova, které se povedlo uvédst do původní podoby vůz 850 001 tak, aby ještě spolehlivě vozil cestující, vůz je asi nejspolehlivější ze všech brněnských 850...
Peter140001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 15:02:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

,,Túlava" sa opat tula po Slovensku, posledne dni bola na severe Slovenska a pokracaju na vychod, takze nech sa jej dari
 
ICQ - 441 546 338
Skype - Peter140001
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 15:05:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo ta 850001 se alespoň z venku tváří historicky.Až na ty okna....To 854021 a 027 na to co jsou zač jsou asi nejlíp vypadající muzejní vozidla ČD.No a když už historie....
 
 
 
88mat
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.113.134
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 15:21:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je sice pravda, že je spolehlivý, ale proč ho Heršpice nasazujou na takový náročný oběhy, kdesi jsem se dozvěděl, že průměrný proběh krokodýlů byl ještě nedávno 600 km za směnu!!! Když je muzejní tak by podle mě měl jezdit jen výjimečně.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 15:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aby mohl být muzejní musí jezdit a vy se musíte modlit aby na přejezdu nepotkal audi A8.Proto jsme jich tolik sešrotovali abychom mohli jezdit bez zálohy a Kothera byl happy.
88mat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 16:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik:
Je vidět, že 850tky znáte jen zvenčí aspoň podle těch keců o laku a barvách. Tak třeba jak veliká může být maximální obvodová házivost spojky motor-hydraulika?? Nevíte? Tak zjišťujte, protože bez znalostí těchto parametrů, přece nejde složit trakční část, bez ní němůže motorák jezdit, bez ježdění ho nemůžou šotouši + VY fotit!!
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1177
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 16:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale aby Vam taky nekdo to jezdeni na foceni jaksi zaplatil, ze ... :-/
Ale kazdej podle sveho.
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
88mat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 17:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

!!!DOTAZ PRO Ris!!!
--------------------
V čem spočívalo dosazení řídící jednotky INTELO do řady 850 ??(přesné číslo si nepamatuju). Zdá se mně to trošku zbytečný a tak se ptám, čeho tím chtěli docílit??
Krokodýly po motorové stránce znám, ale tohle opravdu nechápu.
Stínovlas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 17:25:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

myslím že je v 850 010 a snad ještě jedna. Můj názor je takový: mělo to nepatrně snížit spotřebu a "točit o trochu víc otáček než běžný K(V) 12 V 170 DR"
Se 749,751,851 a T478.1002 na věčné časy a nikdy jinak.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 18:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stínovlas: přesně tak by to mělo být
850008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 18:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

INTELO

Byla to "zkouška, jak se v případě této řady odebírat dále." Celkem se to osvědčilo.
K nalezení je na mašinách 021, 031 a 032.
Se snížením spotřeby nebo otáčkama to nemá nic společného. Vždyť je to jen jiný typ regulátoru, motor je stále 170 DR. Pokud chcete aby motor vydržel, nemůžeme ho honit do otáček jak zamlada.
Je tam výhoda oproti původním regulátorům v "plynulejší změně otáček"(leda v tom může být minimální rozdíl ve spotřebě), ale zase není zpětná vazba na TOM. No když si to postaví hlavu, dojelo se.

(Příspěvek byl editován uživatelem 850008.)
Vychováván v Heršpicích
ICQ: 449977867
88mat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 18:46:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže už tam není výkonnostní regulátor s multiplikátorem, doběhovým spínačem a magnetama??
To je tam nějakej mikroprocesor?? A jak se to vůbec sladilo, že to funguje s ostatníma mechanizmama, přece u těchto motorů je všechno mechanický (vstřik. čerpadlo, regulátor, trysky ...)
Nemáte nějaký obrázek, jak ten nový regulátor vypadá??
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 18:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

850008: teď jsem se podíval do papírů o 850, máte víceméně pravdu, ale malilinká úspora paliva je také, záleží ale, jak kdo s vozem jede.
Fixi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.1.77
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 19:18:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, občas jsou v Brně 850 namáhány opravdu hodně, například pátý turnusový den, pokud je neděle, tak vůz jezdí od 0:37 do 22:43, to je přecejen trochu příliš...a to už netähají do Hrušovan 2*050, ale jen jednu.

Jinak 850.028 stále mimo provoz, nahrazena 854.209.
850008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 19:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ris:

No ono vždycky záleží jak kdo jede. V tom bych řekl, že je neivětší úspora nafty.

88mat:

Původní regulátor je pryč a místo něj je akční člen, který ovládá hřebenové tyče čerpadel, a vlastní elektronický regulátor je ve skříni s elektroinstalací. Takže je to něco úplně jiného...
Vychováván v Heršpicích
ICQ: 449977867
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 19:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

850008: právě a to je i důvod, proč jsou některé 850 na tom tak bídně.Je pravda, že i údržba se jim moc nevěnuje a vo.. votom to je...
Anonymaus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.174.24
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 19:54:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemá někdo foto , jak vlastně vypadá na 850 001 stanoviště?
850008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 20:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ris:

Tahle problematika je nesmírně složitá a jsou tu až nekonečné souvislosti... Ale údržba na dílně nikterak špatná není.

Nejjednodušeji a nejvýstižněji se to dá vysvětlit dvěma slovy - začarovaný kruh
Vychováván v Heršpicích
ICQ: 449977867
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:19:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fixi: ano, 850 028 má nyní závadu, asi se k ní brzy přidá 850 031, protože to, co vydává motor...
471015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 22:02:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pátek jsem byl v Olomouci a při pohledu na 851 mě napadlo, proč se v Brně tak pěkně starají o 850 (čalounění sedadel, nová okna) a v Olomouci nic?
Poslouchám www.danceradio.cz.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 22:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi tak: já probůh nechtěl nařknout mechoše z DKV Brno PJ HH, kteří se fakt pečlivě starají o 850 a chcou, aby každá jezdila a dělají pro to co je v jejich silách... .(asi nechcou 814.2, tak se snaží udržovat v provozu 850 a dělají dobře...)Ale když mají den, tak odfláknout to umí také, ale borci se fakt pečlivě snaží (nechcu je zas přechvalovat, ale lemry to rozhodně nejsou !)
Tuřik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.86.230
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 17:49:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes viděno v Ivančicích 850010 + 850001 + bmx - super soupravička
850008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 10:22:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ris:
Jasně, já rozumím. Každý má někdy svůj den, někdy se zadaří a někdy hold ne, i na dílně. Ale ty různé blíže raději nespecifikované vlivy mají na údržbu zásadní význam a dobří lidi už to někdy prostě nemůžou zachránit...
Vychováván v Heršpicích
ICQ: 449977867

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace