K-report
 

Archiv do 02.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 02.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1239
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 20:58:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jste tady řešily ta Němce taq já je taky asi před měsícem potkal. pořád jezdily sem a tam a nabízely mi že mě svezou. Taky jsem potkal nejakýho Poláka,ale ten byl divnej a plet se mi do záběru(teda ne zas tak moc,no řekněme trochu a jen jednou:o)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 677
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 21:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U kterejch nákladů a kdy je pravidelný odříkání jako třeba že každý pondělí nejede 44265?Měl jsem ted nějakou smůlu,že toho vždycky dost odřekli,tak se tomu snažim vyvarovat......času není moc a chci aby byli vida pro léta budoucí:-)

Jak teda zhruba dneska jel ten Unipetrol,na koho jsem měl číslo,tak sem mu ráno psal.....ale moc lidí nemám,kdyby někdo chtěl tak mám číslo 775089895....

PetaD:Tak ted si mě teda opravdu potěšil:-(Mám asivelkou naději že si 354 do 5.5.ještě chytnu...

pepa L:a odkud bereš informace ty?Já jen jestli náhodou nemáme stejnej zdroj....
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 385
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 21:51:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: No já sem taky naštvanej, dyť já nemám 354 na jediný fotce .To už beru tak, že 354 na trati do 5.5 nechytnu.Zato 038 + 236 mám na rozdávání .Njn, zejtra není vejluka a chystá se azuro, tak zas něco pojedu zkusit, až už na tom jede co chce.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 22:04:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Počkej si fakt ještě nezastihnul 354?Tak to já ji mám,ale 354 není nidky dost.......teda aspon zatim to tak beru,chtěl jsem ji ale u tej Hájovny na 44260:-(Jinak všeobecně mám že každý video s nákaldem dobrý,atsi třeba pořád jezdí 038+236 hlavně když člověk netvrdne půl dne na Lichkově od sedmi od rána a nechytí jen jeden z pěti....
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 635
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 23:13:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hallo, kdo zvás tady se jmenuje Peťa Dungl??
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 23:43:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan - To jsem já, Dungl jméno mé . Těší mě.

Alešt: No fakt ne, fakt sem ji nikdy nechytl.Ale já už jsem teď rád za jakýkoliv náklad...
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 10:01:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska ráno UNIDO po 021 dolů, bohužel celou dobu tmavý čelo...:-( A pro zajímavost přkládám ještě jeden netradiční pohled z jebaviny.
 
 
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 637
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 15:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: no yslel sem si to ale nechtěl sem dojít k nějakému nedorozumění.... a ty si chtěl po panu Šiprovi mojí fotku jo?? ale tý se ti asi nedostane pač já se nenechám vyfotit takovým troubou
T478.2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.179.6
Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 16:41:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedu si takhle v pátek domů a nestíhám se divit. Trať 026 prochází rekonstrukcí!! Od Nového Města až do Police. hrůza. Kdo nutně nemusí jet vlakem, tak jeďdte radši autem, pač pařit se v NAD je utrpení. Ve špičce raději objeďte Náchod prdelema.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 17:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlešT: dneska jsem na 021 bylo docela živo. Díky odklonům z Meziměstí jezdí zajímavé počty vlaků. Dneska jen za dopoledne do Polska jeli 2 náklady a z Polska. To by nebylo až zas tak zajímavé. Ale dochází k zajímavým délkám souprav. Dnešní 44255 měla 37 vozů, 530 metrů a 1350 tn. Vpředu 749 019 a 011 a na postrku 751 038 a 236. Bohužel dispečerka do Polska nejela.

 
 
Jen tak pro představu. Když ten náklad zastavil v Lichkově, tak dispečerka stála na mostě směr Letohrad
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 18:52:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě malý dodatek
 
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 27. dubna 2007 - 21:09:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jakuza:Dík žes sem ty fotky dal.....jak se dařilo dneska na Lichkově?Jinak já neměl moc čas,ale vyrazil jsem jen tak podél tratě na kole kolem půl pátej z Letohradu že třeba někde potkám náhodou 44268....ikyž měla jet až tak staršně pozdě,no to se sice nestalo,ale potkal jsem zpožděný asi 44260 a 44265,křižovali spolu v Jablonnym....dvojčata zařivě unifikovaný,laky naprosto stejný: 011+019+27vozů a 038+236+22vozů......011+019 jsem v Jablonnym předjel na kole,takže jsem dneska během půl hodky udělal 3 vcelku pěkně navícený videa....oproti dnům kdy se nedaří super:-)Jinak byl v Jablonnym připravenej separát z vápenky Čertovy schody....mělo to jet,ale někdy pozděj,pro nedostatek lokomotiv nebo co....

Jinak sjem se potkal s dvojcí čech+němec na Verměřovicích a z překladu od čecha jsem zjistil že ten němec má slušný věci ve sbírce videí,třeba včera toho brejlovce na nákladu do Ustí.....musim konstatovat že koncentrace němců se v posledních dnech na 021 hodně zvyšuje,potkávám jich víc než čechů

jakuza:Ta 038+236 se vezli nebo strkali?A jen do Lichkova?Byl jsi mrknout na hranicích?Řádil jsem tam trochu po porostu....

Ta výluka co začne 5.5. bude trvat jak dlouho?



(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1343
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 00:43:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

038 a 236 strkali. Na hranicích jsem byl
výluka začne 7.5 (signalisti už maj rozpis služeb s výlukou - v lichkově se slouží 24 hodinovky) a bude trvat co nejkratší dobu
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 03:59:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Někdy před 14 dny se řešily ty šedé vozy zvláštní stavby (něco jako sypáky) na jednom z odpoledních vlaků do Polska. Tak jsou po vyvolání na stránkách. Patří společnosti TRANSCHEM.http://zelfoto.webovastranka.cz/image/192_749%2C750%2C751%2C752%2C753%2C754%2C755

(Příspěvek byl editován uživatelem Jgcp.)
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 680
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 08:11:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jqcp:Jo to je přesně ono....pro mě novinka.
Jakuza:A dokdy je výluka na 026?Jezdí toho ted opravdu víc,tak to stojí za to.....taky bych bral náklad se čtyřma bertama:-)Video je videoJinak kdysi se mluvilo o délce výluky snad 100dní,ale tu užž je možná jinak.....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 20:59:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem dneska zase po dlouhej době potkal v Letohradě 122,a to 122055...asi nějakej nedostatek 130.
Jinak dvojčata potkala nějaká pohroma,jsou rozpojený dvojčata 038+236,104+080 a 176+354.....dneska opravovali 236,takže jezdila 038+176,011+019....nikde jsem ale nepotkal k večeru 094 a 104,tak nevim,jestli byly někde uvnitř...
Jinak 354 má pořád vyhořel trakčák...dneska 754030 jako činnej postrk do Polska....
 
 
 
 
 
 
 
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, kdo z Vás má vínovou Š 1000 MB ???
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1350
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:14:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jakuža
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1464
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:36:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera navštívili trať 021 i naši spolkoví přátelé aus Berlin. Nad provozem mohli chrochtat blahem - 011+019 a 038+176, za světla tři vlaky nahoru a šest dolu...
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady nějaké foto z Dubna
 

 
Glacensis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 12:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T478.2: Rekonstrukcí bych to nenazýval, spíš jen předodklonové úpravy
Od 7.5.by se to mělo rozjet, ikdyž přes svátky stejně pojede kulový, takže cca od 10. začnou velké změny na 026. Mezi hafem nákladů se začnou proplýtat i 814
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 18:17:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glacensis: čemu říkáš hafo nákladů? viděl jsi sešiťák,nebo ROVku? Ať koukám, jak koukám, tak dopol. 2 do Týniště a další až odpol. to jest o 1 víc než nyní!
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 19:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na Poznaňáku R251 750.258, v Sobkovicích "u Bůlů" bylo docela poženhnaně fotografů.

Nj, tak tejden nejšílenějšího lítání nastává, protože to znám ze svejch zkušeností, tak všichni přijedou za minutu 12, a za tejden tady neštěkne už ani pes.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1351
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 19:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a tys byl u Bůlů?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 19:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Nebyl, ale vím to.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1346
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 21:22:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MOtorář. Proč se ptáš?
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 21:55:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: jo, to video s brejlí na nákladu, co má ten Němec je moc pěkný. Škoda jen, že to zároveň taky nefotil. Jinak včera i dneska náklady docela slušně pendlovaly...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 00:23:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to můžu jen potvrdit,odpoledne jsem potkal 4 a jezdili tři dvojčata 080+176,011+019 a 038+236...jinak němcema se to pěkně rojí,stále jich potkávám víc jak čechů a dost často v kombinaci 1-3 němci+čech....soupravy jezděj stále slušný tak jen at to vydrží celej příští tejden.

Ve čtyři hodiny ráno se bude zatápět 423.009 a měla by někdy dopoledne jet na zkušební jízdu někam nahoru(směr Dolní Lipka),ale kam až nevim....tak kdyby se někomu náhodu připletla pod foták...

Jinak hlasuju pro pojmenování fleku u domku,naproti zastávce Verměřovice na Jebavinu2.....dneska tam na mě dvakrát vylítnul nějak chlap at se odtamtud klidim že to ej soukromej pozemek,místní věděj jak to tam vypadá,že co je soukromý je oplocený a od toho jsem byl dva tři metry.....nejlepší bylo když pak ještě vylez na dva němce a řval na ně něco,ti nechápali a on jim nadával at nedělaj blbý a koukaj od tamtud mazat......asi nepochopil že by to nebyli češi.Jinak ho vytáčelo že tam denně někdo fotí(asi sotva jeho barák),tak si řikám že ho brzo trefí šlak,s tim množstvim fotičů co tam ted jsou....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 00:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šošon:A ty s nim seš nějak v kontaktu,nedalo by se to třeba od něj nějak získat?:-)Klidně i nějakou výměnou za jiný moje videa...
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 09:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: ten Němec s žebříkem na autě už je zpátky doma, ale kontakt na něj mám, tak zkusím, jestli by to v nějaký rozumný formě neposlal. Pak ti to kdyžtak přepošlu. Jinak Němci dostali pojeb i včera ráno v Sobkovicích, přilítnul na ně nějakej chlápek na babetě a řval jak protrženej. Já dělal, že jsem taky Němec, tak to pak vzdal.
Ibbhpqs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 09:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt:
 
 
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 13:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak ja taky pridavam nejake foto pary z dnesniho hektickeho vyletu s Baborem:
 
 
jinak na nakladech 038,236 a 080,176
749.019,011 odstaveny v Letohrade
na Poznanaku 750.258
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 684
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 14:03:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ibbhpqs:Super jsem rád že sjem sem nedával tu informaci zbytečně,v kolik to jelo?Jinak dneska v noci se vracej 475.111,423.0145 z Parády parovozů:
Miedzylesie odj. 23:10
Lichkov 23:30 23:45
Letohrad 00:30 prij.

1.5.
Letohrad odj. 07:00
Zamberk + 07:15 07:24 X 15203
Doudleby n.O. 07:43
Tyniste n.O. + 08:18 08:35 za 1950
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 719
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 16:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na Jebáku/Jeseničáku 750.160
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 17:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady je ta 750.160 v Sopotnici - takovej hokus pokus pro Ciciho foceno z prostredka reky, hloubka asi 75cm, dno kamenite, kluzke
 
kdyby si nekdo chtel udelat brigadu na ten strom pres brejli, byl by to asi zajimavej flek
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 18:14:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: Svěř to firmě Jakuza und Pilka řezalka a ta vyhlásí brigádičku
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 00:03:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak myslim že tohle byl slušnej výkon i na takovou firmu.....hlavně nevim jeslti je třeba schopná dělat o půlnoci,jinak tu je slušná frekvence lidí si mylsim........hlavně v létě:-)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1352
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 07:53:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vzkaz pro všechny od Jakuzy: 1td 750.121
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 12:06:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: psal jsem ti mejl s dotazem tak si to přečti!!!
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 13:26:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Japak, byl jste někdo ráno fotit ten konvoj s těma párama co jede z Wolsztyna, mělo to jet nějak o 7:00 z Kyšperka, myslel sem že si na to zajedu někam do Lukauce, ale nějak sem se ráno nemoh probrat.
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 17:08:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sp 1956 - 749.019
R 251 - 750.258
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 19:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:Přesně stejnej problém,mě to ujelo takřka o chlup......přijel jsem na nádro když už to bylo fuč,jen výpravčí mě řekla at už na to nečekám,že to před chvílí pustila:-(Jelo to v časech jak jsem psal včera....

Je ještě výluka na 026?Jo a jsou tenhle tejden zase váluky kvůli prořezu na 021?Asi ne pokud tudy pude zátěž z 026+běžná....

Sp1959 měla 754030...
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1749
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 20:06:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Výluka na 026 pokračuje i tento týden, naopak na 021 by nemělo být nic.
ICQ -> 21 65 33 068
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 20:31:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl jsem se zeptat, zda existuje nějaký nasvícený flek na vlaky 44265 a 251 kromě Kamienczyku a Machovic.Co jsem koukal na mapu, tak by mělo být ještě za Mladkovem směrem k Lichkovu, ale nevím, jak je to tam s přístupem atd ... Nevíte někdo?Díky moc
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 20:44:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na zpožděné 44265 jedoucí až po Rychlíku 751.176+751.080

Petad: Tak 44265 a R251 jsou nasvícený v Machovicích, v Sobkovicích u Bůlů (domek u závor), v Těchoníně ve stanici, v Mladkově pod zastávkou, a v Polsku na Jakuzovině, potom na Jakuzojidním Kamencziku a na Kamencziku a ještě by se nějakej šleh našel.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1754
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 21:13:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: V Mladkově pod zastávkou kde? Mě se tam totiž to nasvícení zdálo příliš boční.

Petad: U Sobkovic bacha na zmije, když jsem tam fotil ty závory, tak se tam zrovna jedna vyhřívala pár metrů od nich.
ICQ -> 21 65 33 068
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 21:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: No v Mladkově pod zastávkou, na zahradě od tej bytovky u břízy co tam Jakua vylez a nějakej domorodec naň vyběh a začal na něj řvát a čekat až sleze, tam by rychlík už měl bejt.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 21:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_L: Tak rychlík asi už ano, ale ten náklad před ním pojede-li včas tak moc ne.
ICQ -> 21 65 33 068
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 21:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Náklad pokud jede načas tak není, rychlík tak na 2/3 čela. Nejlepší násvit je podle mě na Jakuzovině s kostelíkem a potom možná až na Kamencziku. Na Boboszovsky rovině byl násvit pouze když byli výluky a rychlík měl 30 minut sekyru http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/749317.jpg
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1349
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 22:16:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak kolik bylo dneska lidí na Lichkově? Jen v 1. EC z prahy jsem potkal 4 šotouše
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
asdf
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.162.195
Odesláno Středa, 02. května 2007 - 10:02:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ty jsi byl ten 4. nebo 5.????????????
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1350
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 12:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jel na trutnov. Tam byla taková pohoda :-)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pan Tau
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.62.130
Odesláno Středa, 02. května 2007 - 16:08:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes okolo 8:00 jaderné palivo v letohrade stal tu asi 15 min moc dobre hlidany to nemeli :-).Fotak sem bohuzel nemel.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 725
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 17:51:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Copak dneska, ale v Sobotu to bude na haltech vyprodáno.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1763
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 18:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_L: Fakt? Aby se nepomlátili deštníkama :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 726
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 18:40:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Pravda na počasí sem zatím nekoukal. Ale je to fakt že hlásej humu humu, ale minimálně jeden nemístní šotouš určitě do terénu vyrazí.

SOBOTA (5.5.)
9/5 - 17/21 °C
oblačno dešťové přeháňky
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1764
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 19:23:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: Koukal jsem, že zítra to má být ještě docela OK, ale od pátku už se to má pokazit. Ale příroda ten déšť potřebuje jako sůl...
ICQ -> 21 65 33 068
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 19:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, to je fakt, všude je sucho.A však nebojte, pak by se to prej zas mělo lepšit, v pondělí má bejt prej zas pěkně.Tak třeba na nějakej šot vzdálenějších míst dobrý ... Napadlo mě, že bych možná zajel na Bezpráví zkusit nějakou 181, ale ještě nevím...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 727
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 20:03:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Ale příroda ten déšť potřebuje jako sůl... No je to pravda, ale když tohle slyším tak mě to připomene staré babičky které si povídají přes plot

Japak nepojede zase v dohlednej době nějakej Unipetrol?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1353
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 02. května 2007 - 20:05:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo přes hradby, jak se řiká na plzeňsku ne? :-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace