K-report
 

Archiv do 31.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 350 - gorily (ES 499.0) » Staré archivy » Archiv do 31.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ec166
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 10-2006
Odesláno Neděle, 20. května 2007 - 20:31:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

350.007 - EC 173
350.015 - EC 175
350.017 - EC 170
EC 177 - 350.017 + Ampz 001 + WRmz 002 + Bmz + Bmz 003 + 3x Bmz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 835
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 03:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím čím to je ale ty Vaše omalovánky 350 skapávají na ČD docela často a nebo jim nechutná naše JETelínské napětí. Už kolikrát jsem viděl nebo fotil 350 do Holešovic kde jsou přepřahy pro DB, přípřeže 162/3 nebo 362/3! Naposledy jsem viděl zdechnutou 350 jak na ní najíždí žehličková záloha 111 z Libně a jedou společně do Holešovic kde si to bere náš bastard..
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 05:43:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi to bude tym ze Cesi okrem pendolina nemaju nic na 160 a tak musia behat u vas az do umoru...
http://js-trains.ic.cz/
hanz_11
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.229.2
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 08:40:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Monty máš pravdu ale už se taky pracuje na odstranění tohoto stavu, snad až se vyladí loko 380, tak 350 si odpočnou :-)
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 09:13:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uz si ten odpocinok zasluzia. Aj ked vo forme nizsich dennych kilometrickych obehov na vnutrostatnych IC a R
http://js-trains.ic.cz/
hanz_11
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.229.2
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 09:45:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo souhlasím. Jen bych se přimluvil za jinej nátěř než je ten nový, o víkendu jsem v TN viděl 002 a fakt bída, v tom starém nátěru nesrovnatelně hezčí!!!
gagarin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.240.178.252
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 10:08:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ono bylo stejnak hodně hloupé je (350)všechny nechat při dělení federace na Slovensku. SLováci měli dostat pár banánů a my jsme si měli nechat pár 350...
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 10:27:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slovákům byl při dělení federace podezřele ochotně předán i jistý počet 810.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 11:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To dělení vozidel by mě stejně zajímalo jak to tehdy bylo nebo podle jakého klíče se to rozdělovalo. Rozhodně nesouhlasím s tím, že jim zůstala řada 350 a komplet krom dvou kusů, celá řada 262! Tehdy se říkalo že aspoň 350 zůstane u nás ale holt se nepovedlo. A ty 810tky to je to samé. Jenže slovák by neměl s čím jezdit,tak jim Dubček vyžebral aspoň něco ne? Vypadalo by to dnes zcela jinak i s řadou 350. Protože i dnes je jasné,že slovák 350tky nepotřebuje na tratě po kterých tato řada jezdí,takže argumentace že nemáme nic jiného krom pendolina na 160 je tedy zcestná. A pokud tady něco zkape,tak je to vandalskou údržbou deba ze slovače,nikoliv našema tratěma potažmo koridorama. Nehodlám tady vést žabomyší války ale při rozdělování federace můžete ještě dnes být rádi,že to tam netaháte laminama a párou.
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
T.478.4
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.249.185
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 12:53:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo: Spravne. Navic i ta Lamina i para nebyly made in Slovakia........proste čobolove. Doufam, ze se ozve kyhajici Laminatka...))). Nebo nekdo, ze zde rozdmychavame narodnostni nesnasenlivost. Tem predem rikam: Trhnete si nohou.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 12:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vozidla se dělila (stejně jako spousta jiných věcí) v poměru 2:1. Výjimky (třeba kromě MiGů-29 1:1) byly na dráze: kotlové vozy (více pro SK, protože Slovnaft), samovýsypné a vysokostěné vozy (více pro ČR kvůli uhlí atd.). Proč zůstaly 350ky a 263ky na Slovensku, resp. za co byly "vyměněny", vědí zřejmě jenom ti, kteří tento handl projednávali. Bohužel můj zdroj, který v té době pracoval na GŘ ČSD, se zaobíral dopravní, nikoli vozidlovou problematikou, takže nemůžu pomoct...
T.478.4
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.249.185
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 13:12:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, kord ty 263 nechapu, proc jsme jim nechali. Jako kdyby na Brnensku, Budejicku, ci Plzensku nebyla potreba. ))
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.50.108
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 13:34:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, kord ty 263 nechapu, proc jsme jim nechali.

Protože byla domluva,že hnací vozidla a os.vozy zůstanou tam,kde byly dislokovány do rozdělení.Vyjimkou bylo asi 20 vozů 810,které šly na Slovensko(snad z důvovodu vozby os.vlaků na trati Nové mesto nad Váhom-Vrbovce,které byly do té doby obsluhovány vozy z depa Veselí n. moravě).Rozdělení proběhlo klidně a bez handrkování,protože každý si nechal,co měl předtím.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 839
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 13:40:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak POZOR! Laminátka je zase můj kamarád a národnostní nesnášenlivost do DF nepatří! Při rozdělování vozidel to už holt dopadlo tak, jak to dnes můžeme vidět. Na Slovensku nikdy nebyl pořádný průmysl a pokud ano, hodně dotovaný Prahou resp. tehdejším režimem. Myslím, že by bylo dobré nenapadat slováky jako takové a vůbec nikoho. Rozdělení lokomotiv se mi sice nepáčí a proto Montoya nemůže čekat něco bez reakcí. Tady taky nejsou prachy na nákup nových lokomotiv, Tauruse nečekejte a jak to dopadne se 380 to je také zatím ve hvězdách. Nákupem pendolina a luxusních IC/EC vagonů od Siemense to sice nekončí a další tendry budou pokračovat a tak doufám že dojde i na lokomotivy ač je to nejdražší položka pro přepravní infrastrukturu.
Co třeba žabotlamy nebo reko B a BDs z konce 70. let?! Hrůza. ...sem odbočil,sorry.
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 14:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo: souhlas, mě se taky nelíbí, že díky rozdělení jsme přišli třeba o pomeranče, nebo již zmiňované 350, ale dopadlo to tak, jak to dopadlo a s tím dnes nenaděláme nic. A jitřit nějaké vášně vůči Slovákům skrze lokomotivy je nesmysl. Podle mě bylo rozdělení republiky jedna velká blbost a oslabilo to jak Čechy, tak i Slováky, poškodilo hodně firem, včetně železnice. Mnohdy to poškodilo i vzájemné vztahy a to je na celé věci nejsmutnější. Děkovat však za to můžeme politikům, kteří to celé spustili na obou stranách. Naštěstí jsme se rozdělili se ctí a ne tak jako např. v býv.Jugoslávii. Ja osobně bych proti Slovákům do žádné války nešel.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 840
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 14:35:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sice to sem nepatří ale můj názor je ten, že se to nikdy nemělo spojovat a aspoň by se nic nemuselo rozpojovat/rozdělovat!
Přihazuji jednu z mnoha kyksnutí 350 na ČD kde jsem již o pár příspěvků výše psal. Tady jde o vlak Vindobona a v ten den libeňskou žehličku směrem do Holešovic mezi Rokoskou a tunelem před Vltavou: (numero 350 ale nechtějte - nestihl jsem)
 
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 5-2003
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 14:49:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto: Řada mašin byla "Made In" i na Slovensku, třeba čmeláky v ZŤS Martin. Jeden takový jsem před pár lety fotil na posunové službě na děčínském nádraží :o)

Ale jinak se do této diskuse nehodlám zapojovat, páč to s tématem souvisí pramálo...
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 14:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo personálně na našem území obsazuje 350? Koukal jsem že se fírové prohazují v Břeclavi a někteří slovenští jezdí až do Prahy. Takže převážnou část kormidluje čech. Buď tedy Vršovice a nebo PP Břeclav? Nebo mají na tohle slováci v Bc pobočku..
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Soudce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 15:21:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdi na tom Prazak, Breclavak, Bratislavak a mozna jeste nekdo odnekud?
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 16:00:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slováci (PJ Bratislava hl.st.) jezdí do Prahy jen na EC 278/279 Jaroslav Hašek. A Břeclaváci jezdí zase do Bratislavy (jsou dvě skupiny jedna jezdí jen Praha-Břeclav a druhá Praha-Bratislava)Ta mezinárodní zajiždí do Bratislavy na R 234/235 Amicus(242),R 233 Svatopluk(242),R 277 Slovan(363),Ex 130/131 Moravia(350/242),EC 174/175(350),EC 171 Hungaria (350),R 374 Galileo Galilei a Praha jezdí na SC 134/135 Slovenská Strela(681), EC 170 Hungaria(350) na R 375 Pannonia(350) a myslím ,že mají ještě R 377 Galileo Galilei (350)
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 16:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dík. Tu 377 jezdí taky Břeclav neb jsem se kouknul do personálek a je to:

70-Lv-377
I---------------------------I
18,45...........................5,17
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No no no nebudeme sa tu natahovat o rozdelovani pri ktorom si cesi nechali skoro vsetko. Aj ked mam Cechova rad a moje korene siahaju na Moravu, nikdy im neodpustim ze si nechali ceskoslovensku vlajku, ked bolo dohodnute, ze ziadne zo statnych symbolov nebudu pokracovat dalej u ziadneho z oboch statov. To je asi jedine co mi vadi.

Nevychadzalo sa pri deleni zeleznic a z momentalnej dislokacie HDV?
http://js-trains.ic.cz/
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1241
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 20:19:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen tak aby řeč nestála...
 
(jeto sken tak kdyžtak omluvte kvalitu)
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 22:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Líbí se mi řazení:
Ta Mav jednička je tam fakt good
Njn oběhy...
http://www.walachuv.blog.cz
Icq: 378-775-919
Skype: panula007
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 23:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Montoya
..heh,no nevím,kdybych odečetl i dnes odtrženu částu Ukrajiny tedy podkarpatskou rus,tak pořád to nebude stačit na dyktování si nějakých pravidel nebo nároků. Takto to funguje všude na světě. Nevím proč v česku je taková averze vůči Slovensku ale jedna odpověď je na místě: postupné pomaďaršťování Vaší populace.
Je sice fajn,když jedu do MG a vidím tam ČKD/350 v Budapešti ale co mi leze na nervy,jsou dvoujazyčné názvy obchodů,restaurací,hotelů a penzionů převážně v jižním slovači!! U nás je to sice také ale tohle už zasahuje i do vnitrozemí SK. Je zde příklad právě pohlcováním Vašeho státu větším sousedem - což od nás nikdy mít nebudete.
Takže než řešit to,co kdo měl či neměl dostat a toulat se v adhezi absurdistánu,tak křičte na jih a ne na nás. Já jsem s odtržením souhlasil ale výkřiky o dislokacích nebo redislokaích které Slovensko chtělo ale nedostalo,jsou plané výkřiky do tmy. Jinak nic ve zlém ok?
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 06:07:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mne sa tiez nepaci ze na juhu Slovenska sa velakrat neda zamestnat ak clovek nevie po madarsky, alebo v obchode vas oslovia najskor madarsky...

No nechajme politiku bokom, podme sa venovat gorilam. 350.001 este stale nie je hotova, chybaju jej podvozky aby mohla absolvvoat EH v hlavnom depe. 350.012 ktora vdaka plochym obruciam darovala 350.016 zberac, stale na zberac caka, je mozne ze dostane spat z 350.016, ktora je ako vsetci vieme nepojazdna po stretnuti s traktorom pri TN
 
 
http://js-trains.ic.cz/
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 09:01:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jasně,necháme toho! Jenom bych rád dodal,že takhle jsem se neskutečně pohádal při mojí cestě do Maďarska kde ve Sládkovičovo v potravinách jsem prodavačce vůbec nerozuměl neb se mě nejdříve ptala zda umím maďarsky a pak její asi slovačdialekt - no praštil jsem tam s tím,vážně Vám to nezávidím.
Ta 240 073 je dobrá,máš tam prohozený popisek,trochu ale odfláknuté žaluzie při lakování,jinak ok.
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
http://t466.firenet.cz/index.php
Meridian
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.230.129
Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 09:04:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Apolo 17:

Souhlasím s tebou.Bylo to tak.
Akorát malou poznámku: Veselí má přídomek "nad Moravou" ne "na Moravě".
E4993056
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 16:41:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

poznamka k 350.016 - nebola stretnuta s traktorom, ale s polnohospodarskym privesom.
Presadni si do InterCity!
SlovakNight (SN) - cestujte pohodlne aj v noci!
Laminatka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 18:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak tu na juhu je to fakt bieda...
našťastie žijem na "slovenskom ostrove" uprostred maďarského mora.
PS: dnes ma na maturite zo slovenčiny skúšala Ildikó
s499.0@azet.sk http://eso.kbx.cz/ ICQ# 201040019
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1274
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 19:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S tymi maďarmi máte pravdu. Nemôžem si pomôcť ale nenávidim ich z duše. Žiju na slovensku a kecaju všade po maďrsky ***** jedne... A ešte si robia nároky na naše územie. Slota má pravdu....

Ak je tu niekto maďarskej národnosti neberte to osobne.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 20:03:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slota, to je ten co chtěl sednout do tanku a jed na Budapešť ?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 33617
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 20:19:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové... Jestli chcete pokračovat, tak jedině zde: ../28/108227.html
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 11-2005
Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 20:21:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V českých zemích se obdobný problém vyřešil hned po válce. Němci byli odsunuti, to se u většiny maďarů na Slovensku nestalo a tak jsou tam národnostní problémy dodnes. Bohužel za odsun se nyní stále omlouváme, ale ještě jsem neslyšel, že by se sudeťáci omluvuli za rok 1938. Ale to jsem odbočil.
Raději se vrátíme zpět ke 350.
Dnes na EC 279 350.020.
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 20:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak vidim, tak je to tu samy nacek... je mi z vas nabliti.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 17:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na EC 171 Hungaria 350.005
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 21:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevychadzalo sa pri deleni zeleznic a z momentalnej dislokacie HDV?

V zásadě ano. Pokud si dobře pamatuji, tak se tuším na slovensko poslalo pár 810.
U osobních vagónu si pamatuji z diskuze v rádiu, že by některé rychlíky v ČR měly mít méně vagónů, než byli lidi zvyklí. Ale jak to dopadlo nevim.
O nákladních vagónech se tehdy tvrdilo, že jich je mraky, takže tam to asi bylo jedno.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 07:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě k dělení majetku ČSD: mám takový dojem, že to bylo ošetřeno mezistátní smlouvou mezi oběma státy, co se týče dělení státního majetku, archívů, muzejních sbírek, státního pokladu atd., takže vše na nejvyšší politické úrovni.Majetek ČSD byl dělen systémem jak bylo již uvedeno výše.Většinou tak, že lokomotivy, které byly na území té, které vzniknuvší železniční společnosti tam také zůstaly. K dílčím přesunům došlo např. u 810.Nákladní vozy se dělily systémem 2:1 s tím, že vozy od inv.čísel 001-033 připadly ŽSR, zbytek ČD. Na vozy byly při dělení lepeny malé nálepky s písmeny S = Slovensko, C = Čechy, aby bylo na první pohled jasné komu patří. Bylo to něco podobného jako např. v té době kolkování čs.korun na české a slovenské.
E4993056
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 17:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

350-ky nikdy nejazdili do Plzne ci Karlovych Varov, resp. Ostravy. Vzdycky jazdili len po Prahu. Teda nevidim dovod, preco by mali byt dislokovane v Cechach. Takisto nase 363-ky po prerobeni sa skonfiskovali do Ciech, podobne 163-ky. Ostatne mate vsetky plechace a princezny nemate preto tolko, lebo ste mali menej 25kV trakcie, nez Slovaci (aj teraz jej mate menej). A ci 380-tky nahradia 350-tky, prva 380 bude vyrobena tento rok a pokym ich bude minimalne 15, tak to bude uz rok 2015.
Presadni si do InterCity!
SlovakNight (SN) - cestujte pohodlne aj v noci!
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 18:12:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

350-ky nikdy nejazdili do Plzne
Vzdycky jazdili len po Prahu.

To je jako braný vážně???Jestli jo tak smě teda pobavil
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2007
Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 18:26:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omyl! V GVD 88/89 a 89/90 vozily 350, tedy ES 499.0 Ex 468 do Plzně, byl to mnichovský rychlík, dále do Zdic R 1071 Dunaj (Františkovy Lázně-Bratislava) avšak vezly ho pouze v relaci Praha-Zdice, dále Krysy vozily v letech 1986-1992 do Děčína tehdejší dvojice R 370/371 Pannonia, R 376/377 Meridian, R 372/373 Balt-Orient, dále nějaký rekreační rychlík tipnu si Rujanu (Bratislava-Binz). Dále do Petrovic u Karviné vozily IEx 36/37 Báthori (psán ještě s měkkým I), to byl rok 1988/89 mimo Žilinu, přes Budatínskou spojku, tuším od 25.9., ještě v tomto GVD tuším vozily do Přerova R Varsovia a Istropolitan.

A elektrizaci?? Ramena: Frant. Lázně-Zdice, Cheb-Kadaň, Plzeň-České Budějovice-Horní Dovřiště, Benešov-České Budějovice, Veselí nad Lužnicí-Havlíčkův Brod, Kutná Hora-Lanžhot, Brno-Nezamyslice, Brno-Březová nad Svitavou, Břeclav-Nedakonice, Lipno-Rybník si myslím, že je asi kilometricky více než, Lanžhot-Štúrovo a Komárno, Rajka-Trenčín, Trnava-Kúty, Palárikovo-Banská Bystrica a Leopoldov-Galanta. Nebo ne??

Jsem na půl Slovák, ale tyhle národnostní kecy sem nepatří podle mě, prostě se dělilo tak, že zůstalo vše ve svých domovských depech kromě zmiňovaných 810, i když logicky vzato, 350 by se ČD hodily daleko více, už jen podle jejich turnusové potřeby u nás a podle toho na které rameno byly vyrobeny. Ale ani jedna nově vzniklá železniční správa nepotřebovala v roce 1992/3 vozidla na 160 km/h, protože nebyly tratě, u nás už nějaké jsou a na Slovensku se už také začalo, ŽSSK nám je ochotně půjčují za nějaký peníz nebo vyrovnávku, tak co řešit, pod Tatry se zase podívají 150/151.

(Příspěvek byl editován uživatelem dj la défense.)
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 18:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

E4993056:No v grafikonu 1988/1989 a 1989/90 jezdily 350tky do Plzně. V grafikonu 1988/1989 v sobotu jezdily do Zdic pro rekreační R 11071 Dunaj a v nedělu na Ex 468 a vracely se do Prahy na připřeži OS 7809 ,nebo Sp 951 respektivě strojově. V grafikonu 1998/1990 jzdily už jen nedělní Ex 468 a jen nepravidelně.Viz Monografie vozidel Lokomotivy ES 499.0/350
A do Bohumína jezdily taky cca před 4 léty večer na nějakém R z Prahy okolo 23 hodiny a nazpět na Ostravanovi do Prahy a co si pamatuji tak rok před tím jezdily na tehdejším Ex Praha ,ale to je už pěkná řádka let. A co v minulém jizdím řádě?? Do Petric u Karviné vozily z Břeclavi EC 102/103 Polonia
Nějakou jste nám mohly nechat. Aspoň bychom si huntovali naše mašiny a né vaše
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 4-2007
Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 19:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byl to R 201 SILESIA a Ex 500 OSTRAVAN, jen pro info Silesia jezdila v tomto GVD nějak 21:10 nebo tak nějak (jako vždy :-)). Byl to GVD 02/03.

Grafikon 04/05 byl také zvlášntí byla tam dvojice rychlíků R 655 přes Vysočinu a R 876 přes Českou Třebovou

A v GVD 03/04 tuším vozily Krysy R Vysočinu 670/671, ale nejsem si jist, možná poslední dva roky jsou prohozené.

(Příspěvek byl editován uživatelem dj la défense.)
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 19:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dj la défence: jojo v GVD 03/04 vozily R 671/670 Vysočinu krysy večer do Brna a brzo ráno nazpět do Prahy a v GVD 04/05 vozily přes Vysočinu EC 170/171 Hungaria a EC 174/175 . Kde jsou ty časy kdy krysy jezdily přes Vysočinu v rozumné hodiny
E4993056
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 19:58:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok berem spat :-)
Presadni si do InterCity!
SlovakNight (SN) - cestujte pohodlne aj v noci!
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2625
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. května 2007 - 22:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na EC 278 jela 350.005. Musím pochválit fíru, protože jel fakt suprově.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 18:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pre obehistov a fanusikov tychto popularnych strojov 350.008 na EC278, 350.014 na R606/703 zajtra R702. Okrem toho 350.003 na EC171, 350.019 na IC403.

 
 
http://js-trains.ic.cz/
E4993056
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 21:51:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta kus do archivu pokukam :-)
 
Presadni si do InterCity!
SlovakNight (SN) - cestujte pohodlne aj v noci!
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 13:07:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemate niekto foto strojovne z interieru?(vnutra)pls.
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Meridian
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.230.129
Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 14:43:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

E 499.3056

Jaktože nemáme princezny? To jsou přece 150/151.
Žádné banány! Který cip to vymyslel.

Už v 50.letech byla Bratislavská konference,kde se rozhodlo,že rameno Praha-Košice bude vozit LD Praha a Praha-Bratislava RD Bratislava.
O rozpadu federace se oficiálně neuvažovalo,takže nikdo nemohl vědět,co to způsobí.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 26. května 2007 - 21:11:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: Myslel jsi něco takového?
 
 
 
 
 
 

 
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1281
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 17:42:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud jsem si dal dohormady souvilosti tak na Haškovi zdechla 350.015, ale už je v Blavě (dotáhli to na osobáku)
http://traffic.xf.cz
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 463
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 18:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukash: no nevím, ale 350 015 byla dotažena odpoledne do Brna a pak jela společně s 230 102 do Břeclavi.
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1282
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 19:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...vypadá to že na Haškovi jelo rychlé eso už z Prahy, postupně do PPS Kúty +13 a následnou pomalou jízdou do Malacek měl Hašek celkově +40 do Bratislavy, tam přepřah a náhradní 350ka v podání ČD zpět na Slovanovi.

350.015 jsem fotil odpoledne s laminátkou na čele osobáku směr Blava na vjezdu do Malacek.

Ostatně miluju fotky zelených osobáků tažených červenou laminátkou doplněné modrou zdechlou 350kou, pak to aspoň má barevnou pestrost...

 
http://traffic.xf.cz
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 20:19:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes dopoledne 015 v Brně
 
s využitím foto od 844_001
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 27. května 2007 - 20:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pre tych co sleduju obehy dnes jedina Schunk-ova gorila 350.003 na 501/404 a 350.008 na 703
 
http://js-trains.ic.cz/
Fotomaniak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:49:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
151 001 je nej
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 11:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ha! Fotka jako Brno!! Pěkné místo na prvním perónu.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 18:45:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

WOW, obdivuju tento nátěr

Naozaj pěkné, fakt!!
Šotouši sobě

810 271 - 7 4EVER

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 767
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 19:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, Brno . Kéž by nádraží nebylo přesunuto

Jinak nevíte co pojede v sobotu 2.6. na EC 71?
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Ať je teplo nebo zima, u trolejbusů je vždycky prima.


POZOR NA PRSTY!
ZAVÍRAT ZA ÚCHYT

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace