K-report
 

Archiv do 28.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Pracovní vozidla » Archiv do 28.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mike_shunt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 10-2005
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 10:56:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Maty: Ano, 20.3. byla převezena z Letohradu, kde je na MVy. Bude provedena oprava laku a pak zpět do Letohradu a pak na váhu a pak už se snad vrátí.
lgwa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.58.232
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 17:33:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: Kwasi, Ad: Mahel.

logo na čeledrezíny je SSŽ tedy Staveb silnic a železnic, ta malá sedmička může značit závod 07, ale to už je jen spekulace.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 16:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Turnově stojí odstavený fotogrammetrický stroj FS - 3 domovní stanice Olomouc.
 
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 16:23:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zeptam se urcite blbe, ale k cemu tento stroj slouzi ? A pripadne jake je jeho "pristrojove" vybaveni ?
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Steamer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 16:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FS-3 slouzi k mereni prostorove pruchodnosti trati.
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 16:45:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co si pod tim predstavit ? Prujezdny obrys ?
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Steamer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 16:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Presne tak. prujezdny prurez.
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1172
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 16:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jakym zpusobem to zjistuje ? Nejakym kontaktnim zpusobem ? Ja jen, ze tam neni videt zadna konstrukce.
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Steamer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 17:18:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Presneji to reknou zasvecenejsi, ale na voziku, ktery je videt za vozem, je konstrukce, ktera predstavuje prurez. Na FS-3 je kamera (na puvodnim miste reflektoru), ktera tento prurez snima a zaznam se potom digitalne zpracuje s presnosti urceni polohy bodu cca ±15mm.
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 17:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, takto jo, ja mel zato, ze to jezdi samo.
Dekuji.
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 18:13:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Správně vysvětleno ještě dodám foto na vozík zpředu.
 
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 19:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě by bylo vhodné doplnit, že je to ex 810 001.
Žabotlamy, to je prostě klasa!
Firefox rulezzz
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 19:43:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peca: mýlíš se. FS 3 = ex 810 272. Přestavěný 810 001 měl na spodní části skříně modrý pruh a tahal za sebou jakousi divnou "laboratoř" či jakysi upraveny vagon...
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Ok1xng
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 20:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Správně, ex 001 je obytný vůz k FS-3.
K hadům se nemluví. Hadi se zabíjejí.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 20:41:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam tu foto:
 
foto je tušim ze stránek o prototypech. Případnému autorovi se omlouvám. Je to jen na ukázku a mužu tento příspěvek kdykoliv smazat.
Mrkněte se na muj blog: Mrkněte se na můj blog: http://gasonuv.blog.cz ... Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů. Díky...
!!! A mojo ICQ zní: !!! 472-137-831 !!!
Abraxik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 20:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K FS-3: Ještě bych coby geodet dodal, že se v případě fotogrametrie se jedná o dvojici snímků, které se pak dají dohromady a dají se na nich prostorově měřit vzdálenosti, míry atd. Např. u letecké fotogrametrie (i když to sem nepatří) se takto kromě vzdáleností dají určovat i nadmořské výšky
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 916
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 20:56:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Migoš - tahal za sebou jakousi divnou "laboratoř" či jakysi upraveny vagon

Ono je to obráceně, ta laboratoř (MD 1 k měření geometrické polohy koleje) tahá bývalou M 151.0001. 001 je už dávno bez motoru, je z ní jen obytňák.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 31882
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 23:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Hranicích:
 
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 776
Registrován: 6-2004


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 23:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen doplnění: ta "laboratoř MD-1" je tzv. měřicí drezína.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 10:28:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno jsem šel na nádraží a jdu kolem FS 3 a koukám na bok vozidla - nějaké hovado ji už osprejovalo to musel někdo spáchat v noci - ruce useknout...
 
Motoluban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 15:59:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar a sílu.
Dnes jsem v Č.Kamenici zahlédl tento prastroj.Určitě někdo tuší o co jde a k čemu slouží.
 
MP
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.208.37.253
Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 17:59:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen se zeptám k té FS 3, při práci ten vozík sune, táhne nebo je možné obojí???
Díky za doplnění Michal
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 08:36:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motoluban: Toť DGKu. Viz např. www.tratovestroje.wbs.cz/index.php?menu=12&podmenu=72
Motoluban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 09:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cogwheel:Díky za info.I za to o lesní železnici Rečkov - Hradčany.
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 16:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes Česká Třebová
 
 
Zderadíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 21:34:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motoluban a "prastroj"
kdo se podíval na o kousek výš uvedený odkaz, tak už ví ,o čem je řeč.
Jakožto o výrobek CCCP, dodávaný k ČSD teprve od konce sedmdesátých, o něj soukr. firmy nemají zájem, pro tento účel mají daleko modernější stroje.
U ČD při údržbě tratí fakticky dožívají. Drezína DGKu5 nejčastěji přezdívaná "Doga". Zvláštností je hydraulický přenos výkonu a motor šestiválec UD6, který je vlastně polovinou tankového motoru. V odkazu píšou o brzdě Kazancev, já vím o brzdiči Matrosov. Čili i tak dosti atypické. Byly i přestavby na motory LIAZ a TATRA, ale tento stroj je již bez budoucnosti a kdo ho uvidí v provozu,co se ČD týče, může mluvit o štěstí.
Ve správnou chvíli na špatném místě !
Motoluban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 07:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím
S DGKu je to tak.Jinak kdykoliv jsem jel poslední dobou přes Č.Kamenici, byl tam stroj k vidění.A jedno foto z nedávné výluky H.Police - Benešov n. Ploučnicí.
 
Tuleň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 09:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevie niekto, kolko DGKu bolo rekonštruovaných na MPV 22?
www.tratovestroje.wbs.cz - stránka o traťových strojoch v ČR a SR
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 09:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam dojem,že tenhle ruskej jeřáb se občas pohybuje po přežských kolejích (možná si to ale jen myslim)
Mam focenej nejakej modrej kterej pak přetřely na oranžovo
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1922
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:30:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kojak:kdyby tě - vás na na nádraží zadržela policie ČR nevím jak by jste vysvětloval tu fotku s posprejovaným vagónem.
Něco obdobnýho se nám zkolegou stalo v Kravařích ,kdy na nás byla přivolaná policie.Po zkontrolovaní dokladů z policisty vylezlo,že tn den došlo k poškození drážního zařízení(zapoměl jsem se zeptat co se vlastně poškodilo).Po zkontrolování dokladů,jen mojich kolega si je zapoměl následovala kontrola fotoaparátů.Po složitém vysvětlení policistovy ,že je tohle náš koníček jsme mohli pokračovat ve focení a natáčení.

PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1233
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podobnej incident jsem zažil fPha na Smíchově. Bylo mi asi 16 let,něco jsem tam ošotil a naběhly na mě jako že dostanu pokutu a nejaký keci.... Nejak jsem to ukecal zápiskama v jizdnim řádu,nebo časopisem Dráha,nebo já už nevim))) Ted si vzpomínám ,že mi prohrabaly batoh ......
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1598
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:02:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdyby tě - vás na na nádraží zadržela policie ČR nevím jak by jste vysvětloval tu fotku s posprejovaným vagónem

Jednoduše, že fotím žel. vozidla :-) na nádraží na mne zatím nikdo nepřišel, ale v počas výluky v Litoměřicích jsem byl při čekání na vlak se štěrkem obšťastněn hlídkou PČR u trati. Informace o focení vlaku s možností doložení fotografií stačila a odebral se zpět do vozu...
http://www.trat087.info - http://karel-loko.net - http://www.atlasloko.cz

ICQ 264305638
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1923
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 14:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jsem byl informován o tom ,že na mě a na kolegu není vyhlášeno celostátní pátrání.Jedno duše to ta výpravčí v Kravařích nechtěla kolegu obsloužit furt chodila kolem okýnka jako kolem horký kaše nakonec mu jízdenku po desetimunutách dala,ale to už venku čekal policista.Ještě štěstí,že to nebyla MP,ty prý rovnou střílejí a kolega říkal,že bych musel vrátit všechni mašinky na koleje,které jsem nastrkal do foťáku.

PŘES 720 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/test/index.php
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 799
Registrován: 6-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 18:44:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tuleň: mám pocit, že jeden.
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1622
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 21:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud někdo má chuť si vyfotit DGKu 5 v činnosti, nechť navštíví tento týden stanici Ústí nad Labem Střekov
http://www.trat087.info - http://karel-loko.net - http://www.atlasloko.cz

ICQ 264305638
Vlakoň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 03. května 2007 - 16:18:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes DGKu (číslo jsem na dálku neviděl ) přijelo Vršovickým ranžírem od Malešic a pak úvrať spojkou na ONJ.
Ondra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 13. května 2007 - 20:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

něco pro zajímavost - Zubrnice ala USA

http://www.railpictures.net/viewphoto.php?id=164241
Slušný procesí
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6164
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 13:43:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FS3 se asi měsíc motá kolem varů.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1195
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 14:58:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tento týden se čistí celá vjezdová kolej mezi Odb. Tunel a Radotínem SČ 600. Plus čištění příkopů a částečná výměna pražců. V Radotíně jsou na VNVK haldy štěrku, takže výsev bude asi hodně veliký.
Michal3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 17:24:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo co to dělá v Rakovníku??
 
ICQ: 478-647-278
Tuleň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 14. května 2007 - 19:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal3: meria GPK
www.tratovestroje.wbs.cz - stránka o traťových strojoch v ČR a SR
Motoluban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 16. května 2007 - 10:17:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9.5. se v Jablonném v Podještědí na trati 086 objevila tato sestava pracovních strojů.Sjely se tak u příležitosti náhrady výhybky na bývalé trati do Svoru.
 
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 16. května 2007 - 19:10:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes sme výluku ukončili, vozík necháme na trati. Zajtra sa bude pokračovať !
 
 
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 16. května 2007 - 21:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes odpoledne si to uháněla podbíječka z Turnova na Liberec.
 
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 18. května 2007 - 06:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera pracovala Plasserka unimat 08, v zálohe čakal pracovný vlak s kameňom. Pracovisko zaisťoval pantograf z OTV. Dnes tam bude aj EDK.
 
 
 
Ok1xng
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 20. května 2007 - 23:54:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemate prosim nekdo fotografii nebo vykres PRSM - 1? Diky
K hadům se nemluví. Hadi se zabíjejí.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 906
Registrován: 6-2004


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 00:12:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Rk_kn: můžu dotaz? Jak se "jmenuje" ta rosnička na první fotce?
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 06:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Statistik : To neviem, nevšimol som si, lebo bohvieaký lak už nemá. Je to súkromná mašinka tej TSS, ktorá robí tú výluku, sanáciu priecestia.
Laminatka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 07:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

710.606-5, ale na sebe má už aj UIC číslo
 
 
s499.0@azet.sk http://eso.kbx.cz/ ICQ# 201040019
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 907
Registrován: 6-2004


Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 09:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky. To UIC číslo je samozřejmě už i to 710.606. Mělo by jít o bývalou T334.0095 (Martin 41600108/1972) z TSS Bratislava, tedy o jednu z devíti "nulkových" rosniček pro traťovky (T334.0091 - 0099). Ale vycházím z toho, že nedošlo k nějaké záměně čísel, která je zde dost dobře možná.
Abraxik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 12-2006
Odesláno Pondělí, 21. května 2007 - 19:30:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokladač kolejových polí PKP 25/20 spol. GJW Praha dnes při trhání na zastávce Praha - Kolovraty


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Abraxik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 22. května 2007 - 20:10:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes odstaveno ve stanici Praha - Hostivař.
Souprava pracovního vlaku Elektrizace železnic + kolejový pokladač ZSS
 
 
 
Tempotaxi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 23. května 2007 - 14:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes žst. Neratovice - Traťová strojní společnost a.s.
 
 
 
 
 
 
 
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 609
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 11:35:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro osoby znalejší těchto vozidel.Mám jednu fotku MVTV 2 z Havl.Brodu a potřeboval bych doplnit její číslo.Při focení jsem si ho nenapsal a ze snímku se nedá poslední číslice spolehlivě přečíst (MVTV 2-04x).Snímek byl pořízený v pondělí.

 
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 17:01:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mrkněte na totok... zajímavé vozidlo, nejvíc se mi líbí ta kabina...
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1410
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 20:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mallard: Měl by to být MVTV 2-049 z OTV Golčův Jeníkov.
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
V neděli v poledne vypínám bednu, vždyť z toho konzumu dočista zblbnu...
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 915
Registrován: 6-2004


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 21:12:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad MigoŠ: ještě před pár lety by sis ho v Třebové moh i vyfotit... Mezi staršími šotouši vcelku známá věc, doporučuju nahlédnout třeba ještě do publikace o M131.1, co vydala Lokálka Group (jestli se to dá vůbec ještě sehnat).
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 21:23:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahá, teď mi to až došlo... to je onen slavný ex. Hurvajs o němž se píše v Atlasu vozidel 2003, Motorové vozy a jednotky ČD a ZSSK asi toto (kapitola 801 (ex M131.1), podkapitola Přestavby):
"Vůz M131.1377, který byl zrušen již v roce 1964 po násliném poškození (depo Česká Třebová), byl v roce 1968 přestavěn na proudový sněhomet za použití dvou tryskových motorů a palivové nádrže, umístěné mezi nápravami. Jako kabina byla použita nástavba autobusu Škoda 706 RTO. Vůz později dotal označení SV 94 541. Jako takový byl zrušen v září 1990, rozebrán v roce 1997 a v létě 2000 byl v DKV Česká Třebová jaho zbytek sešrotován."
Blog: http://gasonuv.blog.cz
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: ( zatím jsem se nestal ničí obětí)
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 25. května 2007 - 23:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa kox:...Měl by to být MVTV 2-049 z OTV Golčův Jeníkov...

Díky za upřesnění.
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 28. května 2007 - 16:57:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna DGKu stojí v Chrudimi.

 

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace