K-report
 

Archiv do 16.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Parní lokomotivy » Staré archivy » Archiv do 16.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 11-2004
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 11:45:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vašut: No, pokud se pamatuju správně, už při posledním tahu do Blavy se čmodík zmiňoval o rámcovém odjezdu, a taky, kdy se asi má do Blavy dorazit. Takže, pokud jsi zažil předchozí výlety, pak asi dovedeš odhadnout, kdy asi může Albík dorazit tam, kde chceš stepovat.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 12:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, vzhledem k tomu, že se taky musím starat o jiné věci, mi stepování a odhadování průjezdu nepřijde nejvhodnější, navíc i u mnohých předchozích výletů se různé věci různě měnily...

Spíš jsem tímto chtěl poukázat na to, že se tady začíná dít opačný extrém - pod hlavičkou znesnadnění práce neplatičům se kolikrát informace nedostane do "správných" míst... samozřejmě je správné potírat notorické neplatící sledovače. Přijde mi ale smutné, že chci li se jen podívat třeba na odjezd (protože nemůžu jet), musím info shánět "různě" případně "dopočítávat" a ne se věnovat užitečnějším věcem.
Zamávejte autobusu ... možná Vám zastaví ..., a to i na zastávce, kde běžně nastupuje 10 cestujících. DP a ROPID pro nás...
Perník
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.178.81.179
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 12:54:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohumil, Hummus: vlaky.net
Hummus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 15:33:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

-> Perník: Dekuju Je super, ze tam bude jak 486.007, tak 498.022 uz od rana. Kdyz jsem byl posledne na Rendezi (2005) tak prijeli az nekdy kolem pate hodiny odpoledne a to jsem se uz chystal na odjezd zpet domu.
Ale sotici z okoli Brna budou mit smulu. Prujezd Brnem bude asi kolem pulnoci.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1840
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 19:29:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

486.007
"Dne 18.06.2007 zaveďte Sv 1.nsl.41327 v trati Praha Libeň - Česká Třebová/ Sv 1.nsl.41311 Česká Třebová - Olomouc hl.n./ Sv 1.nsl.47367 v trati Olomouc hl.n. - Hranice n.M./ Sv 1.nsl.47805 v trati Hranice n.M. - Horní Lideč(/ Sv 30143 v trati Horní Lideč - Vrútky(dps ŽSR č.924 z 07.06.2007)) v těchto rámcových časech:

Praha Libeň 08:35
Záboří n.L. + 09:40 09:55 technická kontrola
Pardubice hl.n. + 10:16 10:24 za vlak 505
Kostěnice + 10:30 10:45 technická kontrola
Choceň 11:02
Česká Třebová + 11:25 12:15 lok do depa na kanál a na vodu
Moravičany 13.03
Červenka 13:15
Štěpánov + 13:24 13:39 technická kontrola a za vlak 507
Olomouc hl.n. + 13:48 13:50
Lipník n.B. + 14:25 14:40 technická kontrola
Valašské Meziříčí + 15:20 15:40 technická kontrola
Horní Lideč + 16:19 16:35 (Vrútky 18:30) "
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Baja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 20:02:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Amatére bavítě zveřejňovat depeše?????????? Liskni si ŠOTOUŠU................!!!!!!!!!
Za lepší zítřky !
Nebaja
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.5.19
Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 21:39:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...se poser...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1841
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 22:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baja - polib si .

Dostal jsem se k tomu náhodou, ač na dráze nedělám a nikdy jsem nedělal. Parní mašiny mně moc nebereou, ale naivně jsem se domníval, že by to tady někoho mohlo zajímat. Viditelně ne, příště se na ostatní vy.....

Kruci tys mi hnul žlučí .
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1842
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 22:34:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo - samozřejmě vím, že to nic neznamená, ale teď jsem zdravě naštvanej - kdopak je tady amatér?

Baja - Číslo příspěvku: 4 - Registrován: 5-2007

353 - Číslo příspěvku: 1841 - Registrován: 5-2002

Ostatním se omlouvám za emocionální výlevy :-)
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 23:34:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

353-kašli na báju.. a dík za info.. PS-já taky nejedu..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 06:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 353: Je to amatér, je lepší když o tom víc ví lidí než aby to dopadlo jako s tou akcí 180.001+180.002. Ale asi se chystal na to že bude prodávat fotopasy a ty jsi mu překazil práci. Teď to chudák nerozdejchá
Díky za info, na Antona si udělám čas.
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 552
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 12:48:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

353: S*r na toho koko*a, není žádný důvod, proč by si Sv někdo nemohl prásknout po cestě. Otázka jen zní, zda bude anton skutečně v tahu, nebo bude za tramvají...
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4206
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 13:23:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stejně jako do Phy ho i zpět jistě poveze E499.047. A mezi tím bude doprovodný vůz...


(Příspěvek byl editován uživatelem jena.)
šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 14:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Spíš jsem tímto chtěl poukázat na to, že se tady začíná dít opačný extrém - pod hlavičkou znesnadnění práce neplatičům se kolikrát informace nedostane do "správných" míst... samozřejmě je správné potírat notorické neplatící sledovače. Přijde mi ale smutné, že chci li se jen podívat třeba na odjezd (protože nemůžu jet), musím info shánět "různě" případně "dopočítávat" a ne se věnovat užitečnějším věcem."

Mám na věc podobný náhled jako Vašut, snad mu nevadí, že jsem ho ocitoval. Taky chápu, že český národ je téměř přeplněn vyžírky, drzouny a podvodníky. Chápu taky, že je v našich zeměpisných šířkách záhodno utajit fotohalty apod. Přesto, nebo právě proto radši vznáším tento dotaz: Každý den v podvečer odjíždím z pražského hlaváku. Každý den s sebou nosím aspoň kompaktní fotoaparát. V pátek to nebude jinak. Pokud bych se trefil do doby pobytu "Kocourka", určitě bych si jeho lokomotiny prohlédl a určitě bych neodolal, abych fotil. Můžu očekávat insulaci nebo aspoň nadávky ze strany pořadatelů a účastníků, nebo laskavé pochopení? Předem díky za odpověď.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 882
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 14:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baja aby ses neposral. Naopak je to normální člověk, který se nechová jako debil.

353 zaplatím fotopas , budu někde před přemostěním dluhonické spojky :-)
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 14:50:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

šimek: Myslím, že Čmoud to řekl jasně: Proti místním, kteří se přišli podívat, nebo proti místním, kteří si počkají na trati nikdo z nich nic nemá, navíc když fotí pro potěchu, a ne pro zisk.
Sakra, tohle se tu řešilo už před 2 lety, když byl Anděl na horách.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1451
Registrován: 12-2005
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 14:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Soude podle nedavne diskuzi v 180,... a podobne lze doufat, ze nezacina dalsi kolo nechutnych diskuzi ....
Ale nadruhou stranu, jeste nikdo v techto diskuzich vlastne nevysvetlil, jak pripadne rozlisi ty nahodne, pro potechu, ne pro zisk (co to je v tomto chapani ?) proti prizivniku a vyzirkam a podobne ...
Ale rovnou zapomente, co jsem napsal. Tohle je diskuze o parnich masinkach ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Motoluban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 15:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu mimo diskuzi sem vrazím foto 524 1110. Vytáhli ji v sobotu u příležitosti 140 výročí tratě Bakov - Č.Lípa.
 
famfula
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.172.245
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 16:33:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže Anton + Albatros vyrazí 15.6. okolo 13.20 z Hlaváku směr Blava...
Mano754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 17:42:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na tú jazdu sa už velmo teším. Minulý rok bolo vynikajúco a verím že tento rok bude ešte lepšie.
Takže sa stretneme.
Use it before you lose it.
DOLO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.26.206
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 17:59:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes byl ve Velenicích asi viděný kouřící M 124,0, nebo něco hodně malýho 310,xx ? To to asi odešlou na ten Kaplanůf memoryál, co má být.To se šotouší pomějou.
Jindřich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 1-2004


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 18:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Motoluban:Díky za foto.Odpověd na to jak to s ní vypadá není potřeba, fotka mluví za vše.Snad jednou bude jezdit
www.holiday.cz/lokomotiv
Baja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panové máte zajímavé názory na mou vítku. Nevím koho sem tím urazil (teď už je mi to jedno) ale byla zaměřena všeobecně na ŠOTOUŠE. Děláte to skvěle abyste otrávili všem parní akce!!! Nejen že zveřejňujete věci které se mnohdy utajují z různých důvodů, ale svým jednáním a chováním kazíte akce těm, které si je zaplatili. Tím chci apelovat na ty kteří lezo do záběrů a své úlovky pak využívají na pohledy kalendáře atd. a dělají si takto kšeft. Když si někdo stoupne kde nikomu nezavazí a udělá si obrázek nemám vítku, ale zbytek odsuzuji. Závěrem bych chtěl už podotknout poserte se Šotouši já mám trávení v pořádku! S pozdravem BAJA.
Za lepší zítřky !
Hools
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:18:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena:-Omlovám se,že píšu až ted,ale nemohl jsem.Byl jsem totoiž na třídním výletě.......potřeboval bych zjistit,jestli kolem 464.202 nebo depa vubec není třeba náké pomocník........Prachy ani moc nehledám.....hledám jen prázdninovou výpln u věcí,který neskutečně miluju..........díky.
Radovan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:37:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baja: Tak se podívej na www.railpage.net,(podívej se na diskuzi tam) a tam je celá depeše zveřejněna na toho Kocourka, tak jim třeba napiš a vynadej proč to zveřejnili, ja si můžu fotit co se mi zlíbí a nevím proč by mi to měl někdo zakazovat,tady jeden příspěvek z railpage.net
Re: Parný expres Jaroslav Kocourek
Vážený Hopla, tieto dps sú prístupné komukoľvek na opýtanie v každej dopravnej kancelárii. V dps sa neuvádza, že preprava je tajná ani nijakým spôsobom neobmedzuje nakladanie s informáciami. Ak niekto, koho nepoznáte, zavolá Vám a povie, aby ste skočili z okna - skočíte? Parný vlak z Prahy vezený rušňom 498 022 sa stal tradíciou a chodí na Východné každý rok, tak aké tajnosti? Naša stránka má súhlas na zverejňovanie informácií priamo od Múzejno-dokumentačného centra, na základe ktorého aj došlo k redukcii informácií. Ešte uvádzam, že dps bola uverejnená v plnom znení. Na margo Vašich poznámok o dobrých mravoch a etickom kódexe by sme Vás chceli upozorniť, že vystupujete anonymne, čo o niečom svedčí, Y Vám robia trošku problémy, ale i napriek tomu Vám ĎAKUJEME, že čítate našu stánku a dovoľujeme si Vás upozorniť a pozvať Vás na jedinečné prekvapenie iba na našej a partnerskej stránke počas tejto veľkolepej akcie.

Redakcia RAILPAGE.NET

ICQ : 267-189-083
Skype: radek.seffl
ČmoudČmoudik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 7-2005
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:47:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

all: Mohu vás jen upozornit,dps je interní dokument ČD a nikdo ze zaměstnaců ho nesmí dále rozšiřovat a předávat informace z ní třetím osobám,Toto podepisují v pracovní smlouvě. Pokud to udělají,tak tím hrubým způsobem porušují pracovní smlouvu a může s nimi okamžitě být rozvázán pracovní poměr. ATD. Už vidím,jak takto třeba někdo vypustí info z dps o uranovém vlaku a tak....jen tak pro srovnání...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1843
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 20:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Klííííííííídek. Nejsem zaměstnanec ČD a depeši jsem dostal taktéž od nezaměstnance. Takže asi ji někdo vynesl ven, ale proboha neřešte to! Sem jsem to dal opravdu jen pro informaci, netušil jsem že to tady vyvolá takové vášně. Interní je z principu vždy každý vnitropodnikový dokument, i jinde než na dráze. Ovšem je otázka, co zveřejnění dps o pohybu parní lokomotivy můžu přinést dráze negativního. Ale to nic.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Saxiradim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 07:10:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BAJA-balafuku, nevím, ale na co nazažíš: využívají na pohledy kalendáře atd. a dělají si takto kšeft
To jsi někde četl, zdálo se ti to a nebo to máš z vlastní zkušenosti

Jsi asi trochu nevyrovnanej jedinec, když můžeš šířit takové bludy.

I. - pokud jsem na nějaké akci byl a je zpoplatněna, já za sebe-SAXI ti můžu říct, že platím (a doklady mám i schované - kdyby Tvá rozpoložená bytost to chtěla vidět)

II. Jsi závistiví nebo nepřející - a nebo to, že nejsi schopen nic udělat, tak píšeš nesmysly a urážíš a očerňuješ jiné...

III. Zkus to sám za své peníze riskovat něco, co než se vrátí, může trvat déle, než jsi vůbec schopen snést...

Až něco vydáš-úspěšně prodáš, tak sem teprve piš další svůj nesmysl této podoby....
Každý nemůže být nejlepší, ale my se o to snažíme.... www.saxi.cz


VÝTOPNA ZDICE - nejbližší otevření muzea je v neděli 8. července 2007
Rejža
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.195.197
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 11:51:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČČ zaspal jsi dobu o 18 let. Depeše nejsou utajené a nikdo tě za ně nemůže vyhodit (snad jedině v ČD), dostávají je všichni dopravci, kteří mají licenci a ti kdož pořádají akci (nelicencování), je součástí schváleného jízdního řádu.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 16:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

baja: Máme pro vás větu strohou: TRHNĚTE SI NOHOU!

Už vidím,jak takto třeba někdo vypustí info z dps o uranovém vlaku a tak....jen tak pro srovnání...

(info o uranu se utajují tuším tak, že se do dps rozhodně nepíše, co je to za vlak a kam a kudy jede. (to se většinou zveřejní až na poslední chvíli a i zde se podobná depeše nedávno objevila
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.79.139
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 17:27:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Rejža: nemáte pravdu, nelicencovaní pořadatelé depeše nedostávají. Na to mají nárok pouze dopravci s licencí a je to ošetřeno ve smlouvě mezi provozovatelem dráhy (ČD) a dopravci. Schválený jízdní řád je tzv. tabelár, který se nezveřejňuje (býval pro služební potřebu a myslím že je to tak stále). Pořadatel (není-li dopravcem) má (od dopravce) dostat pouze tzv. jízdní řád pro cestující, s tím si pořadatel může dělat co chce, většinou skončí na plakátech.
To nezveřejňování depeší a tabelárů má svůj důvod: při každé mimořádnosti (a tou je každá parní akce) mají dopravci plné ruce práce s přípravou, návozem, technickým zajištěním a bůhví čím ještě a rozhodně nestojí o to, aby se jim pod nohy (případně pod kola) pletl kdejaký šotouš s foťákem. Pro fotiče je určena veřejná část akce, zveřejněná na plakátech.
Prosím soudnou část zdejšího čtenářstva, aby výše uvedené zásady ctili a nezveřejňovali něco, co není určeno pro veřejnost. To pochopitelně platí obecně, nejen pro parní jízdy.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 688
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To nezveřejňování depeší a tabelárů má svůj důvod: při každé mimořádnosti (a tou je každá parní akce) mají dopravci plné ruce práce s přípravou, návozem, technickým zajištěním a bůhví čím ještě a rozhodně nestojí o to, aby se jim pod nohy (případně pod kola) pletl kdejaký šotouš s foťákem. Pro fotiče je určena veřejná část akce, zveřejněná na plakátech.

Nemyslím, že by se někdo pletl někde někomu pod nohy či pod kola, spíš bude někde u depa, trati, či na mezi a tam si bude v klidu fotit a nebude nikomu překážet. Pokud vám toto vadí, viz "věta strohá" v mém předchozím příspěvku.

PS: Krom toho si prosím uvědom, že žijeme v ČR, zemi, kde každej vykecá všechno, co ví a co neví, to si snadno dovymyslí a vykecá taky
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.69.46
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:49:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

> spíš bude někde u depa, trati, či na mezi a tam si bude v klidu fotit a nebude nikomu překážet.

... a konečně bude mít fotky, které nikdo nemá. Ale proč by zrovna takový fotič měl mít takovou výhody z toho, že se pokoutně dostal k informacím, které pro něho nebyly určeny. Nemluvě o tom, že při první příležitosti sepsuje (třeba na těchto stránkách) utahanou četu, že odstín barvy na kolech "není ta správná červená". Asi tušíte, proč fotiči tohoto druhu nejsou zrovna v oblibě. A to nemluvím o placených akcích, při nichž objednatel s "neskrývaným" nadšením sleduje zástupy šotoušů kolem trati, kteří vesele parazitují na "jeho" objednaném a draze zaplaceném vlaku.
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 4-2004


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:01:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Baja:nadáváš tady na šotouše,a při tom ještě donedávna byls jeden z těch ultrasšotoušů.Dřív taky lítals všude po nádražích a mohl ses p..rat z 363 v jiném barevném provedení.
A teď tady budeš urážet ty,kteří dělají to samé,cos dělal ty před pár lety.Spíš ty sám si liskni!!

A k té depeši-ta jízda antona zpět na Slovač je fotoakce,která se platí jen a čistě z peněz fotografů??Jestli ano,tak souhlasím s utajením depeše.V žádném jiném případě ne.Nebo případně napiš přesné důvody,proč by jízda měla být utajena!!(vrhání šotoušů pod kola antona,kradení uhlí,posprejování...)
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
M.Kunt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.25.181
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 20:51:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení šoto, nešoto, skorošoto & spol. Chtěl jsem se jít na Hlavní podívat (pár lidí mě to doporučovalo, naposled včera jistý K.Z.), ale když to tady čtu, nemám zájem a radši půjdu z jednání zpátky do práce. Opravdu vůbec nechápu, co se tu řeší. Asi drážní paranoia, důsledek to horkých dní. Ještě povolejte VB, OSOŽ a kádrové rezervy z GŘ, ať zabrání vlastním tělem a zbraní někomu ve focení něčeho.
A bez hvězdy na dýmnici to stejně není ono
Gejza_Šlapka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 21:09:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, právě K.Z. který Vám doporučil, aby jste se přišel podívat, je ten pravý, který Vás tam má co zvát! To je jeden z těch, kvůli kterému se tady také takhle diskutuje. Megaoldparazit.Radši půjdu také do úřadu.Bez těch hvězd a s takovou společností to opravdu není ono.
Sonic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 22:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poslední dobou mám nějaké štěstí, tady je pár fotek z dneška po 18. hodině v Praze Libni (asi nějaké přípravy na zítra):
 
 
 
 
šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 08:39:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Gejza: Hmm, jestli je K.Z. opravdu megaoldparazit, tak je nádherně vidět účinnost utajení: zneuživatelé stejně vědí, zatímco ti, kdo se by pro potěchu přišli pokochat utřou... Ach jo!
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 08:44:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, nehádejte se, nemá to cenu. Vždyť většinu zde se vyskytujících šotoušů nějaké parní lokomotivy VŮBEC NEZAJÍMAJÍ. Mnohem více by uvítali, kdyby na Zvl.Ex. "Jaroslav Kocourek" z Prahy do Bratislavy jela přípřež brejlovců v nějakém atraktivním nátěru nebo bardotek bez tlumiče. Za to by organizátorům určitě rádi zaplatili - ne libry, ale přímo metrické centy šterlinků!
(Přeji čím dál vzácnějším odborníkům, kteří pečují o parní mašiny, jakož i všem, kteří dokáží ocenit krásu funkčních parních lokomotiv, šťastnou cestu do Bratislavy a zpět.)
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1357
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 09:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taktak..místo hádání přijeďte o víkendu třeba do Poličky nebo na otevření rozhledny v Červené Vodě..Nám bude na mašině ještě tepleji než váma bez piva
 
 
 
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 09:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Červená Voda
 
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
guesswho...
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.5.18
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 09:53:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo případně napiš přesné důvody,proč by jízda měla být utajena!

Ty začni tím, že sepíšeš, proč by neměla být utajená.
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1379
Registrován: 4-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 10:05:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad guesswho:např.aby mohl někdo vzít své malé caparty podívat se na parní lok. nebo popř.focení lok. nebo jen kochání se.
A teď předávám štafetu já,a napiš proč ne!!

Já taky pomáhám u jedné parní lok. a nedovedu si představit,že bych byl nerudný z toho,že si nás někdo fotí na přetahu do domovského depa.Taky ani nevím proč bych měl být.

(Příspěvek byl editován uživatelem valach.)

(Příspěvek byl editován uživatelem valach.)
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 554
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 11:37:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valachu, mohl bys možná vyjasnit, jestli ses vyjadřoval k přetahu, nebo k dvěma tříválcům do Blavy - ale zjevně to vypadá, že k tomu druhýmu. Pak se nezlob, ale pokud někdo chce šotit a neplatit, nevidím důvod pro to, aby měl mít stejný přístup k informacím jako někdo, kdo platí.
A jinak, pánové, jako GŠ, "host", Kunt: Nevím, proč si tu cintáte mašli, když to bylo řečeno jasně už tolikrát, že kdo se dojde podívat, a pofotit třeba odjezd, nebo někde průjezd na trati apod., tak mu to nikdo soudný nevyčte.
Jinak je vhodné kamenovat všechny, kdo nefotí, ale pořizují obrázky pomocí různých optoelektrických zařízení v jejich utržených sluchátkách, a mají představu, že čím blíž, tím líp...
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
laik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 11:38:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kecáte, kecáte, ale kdy se můžu podívat na ty dvě krasavice v kolíně, nikdo neřekne.
Jinak si myslím, že právo mají na své straně oba tábory, ale nikdo nemá povinnost druhému vyhovět.
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1468
Registrován: 12-2005
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 11:43:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panove, nechce si uz nahodou, zalozit diskuzy treba s nazvem "Platici versus neplatici" a tam tyto debaty vesti do omrzeni ? Uz to opravdu zacina byt nejak nudne a stale stejne a tak dale vselijak ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1381
Registrován: 4-2004


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 11:45:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Deka:ne,toto bylo k Sv jízdě Antona zpět na Slovač!!Snad to bylo z příspěvků jasné.Dokonce i ten Baja ragoval na depeši v které je Sv vlak zpět na Slovač.
Nechtěl sem se dotknout akce s 498 na Slovensko-o té vím,že je placená!!Já sem myslel,vrácení antona zpět na Slovensko!!Tam mi stále není jasné,proč by o tom nikdo neměl vědět!!Proto sem se ptal jestli i ta Sv jízda je placená fotografy a budou se dělat fotofleky,což se mi zdá hodně nepravděpodobné!!
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 5-2003
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 11:48:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Deka: do Blavy jedu a zadarmo to nebylo. Ale platím za víc než jen vyfocení soupravy někde a tudíž mi vůbec nevadí, že vlak, na který jsem přispěl, si někdo chce vyfotit, a to třeba i několikrát během cesty. Kolikrát jsem jel parním vlakem a říkal si, že kdybych počkal u trati, měl jsem fotky o moc lepší. Ale to bych neměl možnost přispět pořadateli na náklady. Takže holt jsem někdy ve vlaku platící účastník a jindy u trati neplatící. Nevidím na tom nic divného a moc si ani nedovedu představit, jak byste chtěl řešit příspěvky od fotičů. Šlo by to třeba tak, že by byl v soupravách na konci řazen vůz řady Es a fotiči by do něj házeli při jízdě mince.

Laik: Kolín dnes 17:53 a v neděli 18:36.
Vrbam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1284
Registrován: 7-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 12:55:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mazanov: Po každé by se zastavilo a nějaká kasařská hlídka by tě oškubala
Bohumil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.168.37.70
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 13:43:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo se chce na Moravě podívat na přísně utajovaného Jardy Kocourka (přípřež 486.007 + 498.022), tak dnes ve 23.00 hod to má být v Tišnově, pobyt v Brně jsem nevypátral, odjezd z Břeclavi směr Bratislava pak v 1.30 hod. V neděli v 11.14 hod příjezd do Břeclavi ze Slovenska (má tam být souběžná jízda 498.022 a 486.007 z Bratislavy do Kútů), pobyt v Brně jsem opět nevypátral, ve 13.40 odj. Tišnov směr Havl. Brod.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1848
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 14:24:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale proč by zrovna takový fotič měl mít takovou výhody z toho, že se pokoutně dostal k informacím, které pro něho nebyly určeny.

Ježkovy voči, jaké výhody??? To mu jako prodaj levnější chleba, když si blejskne páru o které se dozví z pokoutné informace??? Pánové, asi už vím, proč po podobných akcích nejezdím. Asi budou na hlavu zástupci obou táborů, jinak si tuhle nesmyslnou debatu nedokážu vysvětlit.
A něco na koukání ze dneška, foto Kamil Bednář, přišlo mi to právě mejlem:
 
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Do širých plání / s námi uhání / modrý autobus ...
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 555
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 15:27:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: Mea culpa, přehlídl jsem "zpět na Slováč".

Mazanov: do Blavy jedu a zadarmo to nebylo. Ale platím za víc než jen vyfocení soupravy .

Já vím taky moc dobře, že nejdůležitějsší vagon ve vlaku je ten vínovo-krémový
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1350
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 16:55:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 

Klidně se přiznám, že jsem neplatil nic. Přesto mám pocit, že mne na Wilsonu pár platících (i placených) rádo zase vidělo.

P.S. Pohlednice tisknout nehodlám, jsem objektivní a vím, že na to moje fotky tak skvělý nejsou.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:22:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No v Brně-Králově Poli se bude dobírat voda má tam albík s antonem stát od 23:20-0:10 a na zpět (v neděli)to samé 12:32-13:20
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 21:52:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky prispeju se svou troskou do mlyna, ale kvuli zpozdeni a prijezdu vlaku az v pul devaty vecer je foto velice nekvalitni. Presto:
http://www.zeleznicehb.ic.cz/aktualizace.html
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4208
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 23:19:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alorovec: nejsme sice v kroužku češtinářů, ale ty hrubky a překlepy v textu na Tvých stránkách, to je něco šíleného...
Malletka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 00:34:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kocourek se před chvílí, tiše jak myška protáhl Řečkovicema a dorazil do Krpole.
Michal4981
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 03:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím,
posílám jedno foto z Břeclavi, kde měl parní express 60 minut zpoždění
 
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 807
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 03:45:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Též se připojím
 
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Ať je teplo nebo zima, u trolejbusů je vždycky prima.


POZOR NA PRSTY!
ZAVÍRAT ZA ÚCHYT
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 943
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 04:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dokumentační foto u Hlízova se zpožděním 45 minut odkaz
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace