K-report
 

Archiv do 26.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 180, 181, 182, 183 - šestikola » Staré archivy » Archiv do 26.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 904
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 13:55:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S těma tvýma blbýma kecama a hloupýma názorama mě bohužel jinačí označení nenapadá...
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:15:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná by bylo fajn aby ste alespoň přes den popojížděl s tím šestikolem po stanici aby nedělal důlky v kolejnicích.A nezapomeňte dodat že jsem blbínek a že dostanu do hlavy kamenem.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:18:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jak říkám, oslík....Jeď si fotit ty svoje šroty do Třebové za 12 stovek si kup fotopas ty magore a neraď jinejm, co mají a nebo nemají dělat. Pa
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:24:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale to spíš děláte vy ne?zrovna teď řekl bych.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 906
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty si prostě blb, debata s tebou je ztráta času. Běž si vyhonit nad tím tvým fotovlakem a už neotravuj
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:49:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FÝRA:
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:55:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě by mně ptom zajímalo co jsou elektrické lokomotivy odosu?Hypermoderní stroje jezdící na ultradlouhých ramenech s téměř stoprocentním využitím 25 hodin denně?Asi ne co?Ale já jsem jenom blbínek co si honí za dvanáct stovek u šrotů v Třebové....
Kurt_mužík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 14:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A hele, Fýra se zas roztáčí do vobrátek.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1636
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ba ne, Fýra nějak zjihl, už to není ten tvrďák Fýra co dřív. Dřív to bylo "debílku do palice", a teď "oslíku"
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 908
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:13:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik výrobní prostředky firmy. Ne jako v Třebové odstavený šrot, který si objedná skupinka fanatických blbečků a u fotky za 1200kč ejakuluje.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:14:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba začal mluvit fýrovštinou proto mu nerozumíte.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 909
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls co mě štve je, že jsem s tebou kdy komunikoval....
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:20:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dojem že to štve hodně lidí že s váma komunikovali
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 910
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:26:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik s normálníma lidma já mluvím normálně, s kreténama jako jsi ty nikoliv. K Unipulsovi jsem se myslím vždy choval normálně, proto nechápu, proč teď proti mně brojí. No sketismus lidí prostě nevymřel a tím naše normální komunikace skončila...
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1638
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:26:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýro, nejsem si vědom, že bych Tě něčím urazil nebo Ti nějak ublížil, tak fakt nechápu, o co Ti jde. Uražených by se tu mohla celkem poprávu cítit spousta jinejch lidí.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1639
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:29:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč? Mě se to prostě nelíbí, dělat blba z Ostradíka. A dost nevybíravě nadávat i dalším lidem. Já taky raději normální komunikaci, než nadávky. A Ostradík podle mě nic špatnýho neudělal.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Kurt_mužík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls co mě štve je, že jsem s tebou kdy komunikoval....

Mě Fýro připadá, že vás musí v životě štvát mnohem víc věcí.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 911
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:34:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls proč pořád jako reje? Do mě, do firmy....a pod? A ne jen on, že...viz o tom popojíždění a komentování výkonů...
Krom toho se neshodnem v názoru na akce typu Třebová, za fotopas 12 stovek a kdo nemá, nezaplatí, je socka, darmožrout a pod...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 912
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kurt Mužík no vida, dokonce i psychoanalytik a copak mě ještě štve? Ano iritují mě lidi jako vy, Ostradik a pod, proč bych to nepřiznal, prostě jste s těma kecama tzv. na facku. Neumíte ani snad debatovat bez nějakých posměšků, zesměšnění toho druhého kdo má jiný názor a pod, pro mě tohle není normální a nikdy normální nebude.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 913
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 15:40:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blbeček Ostradik má spoustu blbejch keců kolem šestikola a stupidních komentářů schvalovacího procesu loko a první co je, leze do Dětmarovic ho fotit....takový člověk je u mě prostě blb. Bohužel, nepomůžu si, kdyby se choval jinak, rád změním názor.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale fýro já fakt nemůžu za to že jste takový jaký jste.pojďme se o tom bavit někam jinam abychom to tady zase nezahltili blbostma.co vy na to fýro?
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1641
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýro, každému jde o respektování svých zájmů. Tobě o respektování ODOSu a jeho výkonů, nám zas o respektování svých fotografických zájmů. Tak se snad kvůli tomu nemusíme navzájem urážet, ale spíš se snažit o pochopení druhé strany. Nadáváním a urážkami se ještě nikdy nic nevyřešilo. Dožaduješ slušného jednání (proti tomu nic), ale sám pálíš zcela zbytečně příliš těžkým kalibrem. Chce to jen trochu zchladit horké hlavy, trochu respektu pro druhou stranu a může být klid.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a já jsem sem snad začal dávat nějaké obrázky a komentáře k tomu? Do toho se nabalí Mužíci a další jemu podobní "vtipálci"?

Ostradik já si o tom nepotřebuju povídat, nechci ani peníze za nějaký focení čehokoli, vyfoť si co chceš, aj prdel ti vystrčím z okna když poprosíš , ale nech si od cesty různý další komentáře o popojíždění a pod, takový děsný mudrlanty prostě nemusím, na fotky někoho jinýho, tak jak to nevidím já, se vždycky rád podívám.
Taky mě štve ventilování infa co prostě není pro každýho různými mudrlanty ala Dj Cargo a pod, asi si tím nafukuje ego nebo co s tím člověkem bych si docela rád popovídal, ale je to anonym, co ani radši nezvěřejňuje emailovou adresu, ale taky vyloženej provokatér. Tihle by potřebovali schladit hlavu, ne já.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no tady se to zase zvrhlo
Žabotlamy, to je prostě klasa!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:37:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no jo vy jste úplně svatý.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 748
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:40:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to bylo na koho?
Žabotlamy, to je prostě klasa!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:42:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no jo vy jste úplně svatý.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:44:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zrovna vy máte co říkat
Žabotlamy, to je prostě klasa!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 915
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik...viz slovník fýrovštiny, do kterého si hafo slov domýšlíš....dá se s tebou mluvit normálně? No prostě nedá! Ty jsi prostě Debil s velkým D.
šestikolo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.142.120.29
Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:53:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rád bych se tady něco dověděl o šestikolech a ne četl urážky burana. Pokud se Fýro máte o něčem, co se týké šestikol, s námi podělit, prosím napište, jinak raději mlčte.
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 847
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:58:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky mě štve ventilování infa co prostě není pro každýho různými mudrlanty ala Dj Cargo a pod, asi si tím nafukuje ego nebo co s tím člověkem bych si docela rád popovídal,

Jé, Fýro, co že jste si na mě vzpomněl? Co nového v Kútech?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 917
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 16:58:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

šestikolo pokud jsem u vás buran, nechápu, proč směrem ke mně něco píšete a tak moc se snižujete. Já s vámi jinak netančím a na nic jsem se vás neptal, tak si nechte své poznámky pro svoji starou, ta vás možná poslouchá...

Něco o šestikolech je co, něco konkrétního? Ne, že? Jen abyste moh napsat nějakou stupidní poznámku, krom toho vás někdo urážel?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 918
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dj Cargo jestli jsi si všiml, už dávno na tvoje stupidní glosy nereaguju...jsi pro mne anonym, bez jména, bez emailu a na víc ani nemáš
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

peco omlouvám se na vás to nebylo a já samozřejmě svatý nejsem.to dosvědčuje i ten slovník a podle reakce se fýrovi líbí :-)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 919
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:06:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik myslel jsem, že se chceš bavit normálně, tady je jen důkaz toho, že to prostě s tebou nejde, debil zůstane debilem....
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kromě boje proti všem a označování jejich osob za debily bych za konkrétní informaci považoval co je s ostatními šestikoláky které jste údajně koupili.co vy na to?je to dost konkrétní?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 920
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:27:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takové informace podávat prostě nemůžu. K čemu taky, jednou se přece někde objeví do země se nepropadly
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1834
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 17:42:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hele neuděláme si Chatovací místnost na Lidé.cz? Dle četnosti příspěvků by to teď možná mělo úspěch a něco by se vyřešilo Takže pánové pro vás, větu "Začni u sebe!" jsem se naučil na základce a Ostradíkovi jenom napovím začátek toho pořekadla o oslech: Moudřejší ustoupí,...

(Příspěvek byl editován uživatelem malý fotograf.)
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 921
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 18:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý_fotograf to máš pravdu, existoval jsem i před tímhle serverem, budu i po něm a dohadovat se s debílky, co jsou znalci dráhy přes čočku foťáku třeba na gymplu v Karviné nemá smysl. Tak si tu hezky žbleptejte jak jste moudrý a papa
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1642
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:39:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stejně by mě zajímalo, co je tajnýho na tom, kdy a kolik šestikol pro ODOS bude předáno do provozu. To je jako za totáče, jen s tím rozdílem, že všude číhá nějaký nepřítel kapitalismu. Jenže pokud tahle strategická informace vážně konkurenci zajímá, určitě nesedí u PC a dychtivě hltá K-report, až to tam někdo napíše. Pokud to někoho OPRAVDU ZAjÍMÁ, tak si to už jistě zjistil přímo u zdroje. Těch firem co opravují ex ČSD lokomotivy zas tolik není a všude pracují jen lidé. A že je kšeft založený na tom, že je přísně tajný, jinak padne, to samo o sobě je dost podivné. Naštěstí aspoň u ČD už tohle nesmyslné tajnůstkaření skončilo.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4856
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:47:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavé, že ve většině hádek na k-repu figuruje Fýra. Čím to asi bude...

Bych nebyl úplně off-topic, tak dneska ráno byla 182.038 odtažená do depa jako neschopná, doufám, že ještě vyjede na našich kolejích
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1645
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:59:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a něco pro zasmání, takhle nějak vypadá ta pravá šestikoláková černota, asi tajný převoz pro ODOS
 
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 848
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:13:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls - Stejně by mě zajímalo, co je tajnýho na tom, kdy a kolik šestikol pro ODOS bude předáno do provozu.

Já myslím, že hlavně sám ODOS nějak netuší, co by si s nimi počal. O svůj hlavní kšeft na Ferdinandce už definitivně přišli (jak jsem zde avizoval už v lednu) a změnili se v ORP (Ostravské regionální povoznictví). Myslím, že na stávající a pravděpodobně i budoucí výkony jim ty čtyři bobiny, čtyři brejlovci, jeden šestikolák a řada kocourů, čmeláků a prasátek bohatě stačí.
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1839
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dj_cargo: Tak to možná ano, ale kdo mluvil o tom, že musí soukromník své lokomotivy provozovat pouze na svých výkonech? Je možný, že o pronájem těch dalších šestikol budou mít zájem další soukromníci. Kolik šestikol má třeba OKD Doprava?
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 673
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:39:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls: Že by se k tajnému převozu chystala půlka slovenského šestikolého arsenálu?

 

(Loňský srpen.)

(Příspěvek byl editován uživatelem adams.)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 922
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:42:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls zavolej na ODOS a zeptej se. Já to dostal k podpisu jako dodatek pracovní smlouvy, praticky cokoliv jsou obchodní informace firmy a tedy jsou ne tajné, ale nejsou pro veřejnost a lepení někam na net. Sankce jako vyhazov jsou banalita, nemám strach, že bych se neuživil jinde, nicméně je tam další klauzulka, že v případě, že svým jednáním způsobíš firmě škodu (třeba díky tvým kecům přijde o kšeft) může ji firma vyčíslit a soudně vymáhat...takže tak se věci mají. Mně osobně je to ukradený, stejně nechápu, proč to tolik lidi zajímá, ony se ty mašiny do země nepropadnou a šotoušký hlídky sledují i šrotiště, kterej díl které mašiny se zrovna pálí, takže nemám strach, že by zmizely beze stopy

Dj Cargo štveš mě, ale uznávám, že jsi měl asi v lednu pravdu, já jsem opakovaně na své dotazy na danou problematiku, že se nic neděje, že nic nekončí a kdyby, tak se bude jednat tak o 20% jedné relace a pod. Ale asi skončilo...
ODOS by i tušil co s mašinama, oni spíš nejsou lidi, kteří by s nima jezdily, lidi nejsou nikde...

Garfield asi je to tím, že jsem nestudoval Karvinskej gympl, tak nejsem takový diplomat. Ale já na vřelý slovo slyším a stupidní kydy prostě fakuju...a třeba se z toho poser klidně
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 923
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:43:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý_fotograf OKD-D má 181 024 a 181 040
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4857
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:53:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra:
asi je to tím, že jsem nestudoval Karvinskej gympl

Co to má s tím společného?

a třeba se z toho poser klidně
Já to tady narozdíl od tebe zvládám a nemám důvod
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 924
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 21:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi nezvládáš, když máš kolem toho keců jako opice chcanek....
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4234
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 22:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra: nešlo by to bez těch věčných a BEZDÚVODNÝCH urážek prakticky kohokoli?? Už to začíná být víc než trapné...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 925
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 22:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to nečti, když tě to tak pohoršuje, aby ses nepo....náhodou, trapných je tu plno lidí a co má být...
Já hlavně nechápu, proč se montuješ do čeho ti nic, asi aby ses pak mohl urazit ne? Jakési mučednictví...Já se tu bavil s jedním člověkem a to s Ostradikem, namontoval se do toho Garfield, mužík, Cargo, Fotograf ...a teď ještě ty přijdeš poučovat. Pak kdo je trapnej, nebýt tady těch, byla by to výměna pár příspěvků a konec. Takhle každej tydýtek co přijde, tak začne moralizovat o mém slovníku a urážet se za každou volovinu a kázat tady mravnost, tak pošlu každýho takovýho do prdele extra. tak se nediv Potrefený uražený ukřivděný husičky
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 22:15:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A bezdůvodně není nic. O tom, jestli je a nebo není důvod si s dovolením panáčku rozhodnu já sám a důvod byl a to stupidní rýpavé komentáře k jistým fotkám...ještě něco?
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4858
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 22:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena:
Začíná?

Fýra se každým svým dalším příspěvkem ztrapňuje už pěkně dlouho
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 927
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 22:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield Kdyby mi to bylo trapné, tak to nedělám, Jestli je to trapné v očích studentíka gymplu v Kurviné, je mi ale neprosto fuck...takže záleží na úhlu pohledu. Jen to tady svými stupidními kecy rozvádíš a rozvádíš a neustále rozpatláváš...
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1647
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 22:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams:
taky hustý... nebo spíš černý
a některé esíčka Carga (přesněji ty, co nejsou zrovna po laku) jsou taky pěkné mňamky
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 23:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý Fotograf - Tak to možná ano, ale kdo mluvil o tom, že musí soukromník své lokomotivy provozovat pouze na svých výkonech? Je možný, že o pronájem těch dalších šestikol budou mít zájem další soukromníci. Kolik šestikol má třeba OKD Doprava?

Teoreticky to sice možné je, ale v praxi mi zrovna spolupráce mezi OKD,D a ODOSem nepřijde moc reálná. I když 182.166 teď na svém pravidelném štaflu jezdí částečně i pro někoho jiného...

Fýra - štveš mě, ale uznávám, že jsi měl asi v lednu pravdu, já jsem opakovaně na své dotazy na danou problematiku, že se nic neděje, že nic nekončí a kdyby, tak se bude jednat tak o 20% jedné relace a pod. Ale asi skončilo...

To jsem rád Fýro, že to dokážete aspoň uznat. Mohli jsme si ušetřit některá zbytečná nedorozumnění. Ale aspoň ty díky naší konverzaci Unipuls pěkně nafotil.
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 6-2006
Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 23:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm...tak čtu jak se tady hezky jebete až jsem se postupně dostal k tomu jak to začalo

Ostradik: můžeš mi říct, co ti provedli soukromí dopravci?..Nic ve zlým,ale přijdeš mi jako člověk, který se díky lehčí mozkové disfunkci nedostal na mašinu,tak teď aspoň z pozice většiny uráží menší firmy.Proč ?

Šestikolo, Kurt_Muzik, Jena: vy evidentně nemáte co dodat, tak mu aspoň uděláte psychoanalýzu a rozbor osobnosti...bodejť přece jen v davu se útočí nejlíp

Dj_Cargo, Garfield:smějete se krátkýmu vozebnímu rameni(Tratě 320....),který ale může být i při minimální frekvenci vozby poměrně ziskový vzhledem k tomu jakej poměr má ta která firma provozních pracovníků a aparátu...

No a protože se teď zase pro změnu sesypete všichni na mě tak už bych rád dodal jenom : Nacpěte si DC trakci do řiti i s drátama,AC je totiž mnohem lepší !
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3594
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 01:27:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty Krávo
Tady to zase žije
Ostradíku nebudeš ve čtvrtek, či v pátek v České Třebové?Rád bych tě tu zas někde potkal a pokecal..Ale asi né co, už ten šrot 180 002 máš docela dobře našocený a asi čekáš na zkušebku 754 061 že?Nebo spíš až na OKD 753 725Ale pak v Chomutově si jí budešmoc šotit jak chceš..už brzo z ČT do Chomutova odjede
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 07:37:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dj_cargo: v praxi mi zrovna spolupráce mezi OKD,D a ODOSem nepřijde moc reálná
Ale reálná už je, stačí se blíže podívat na vozbu uhlí pro výtopnu Sviadnov (žst. Lískovec u Frýdku).
Dj_cargo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 10:23:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vmorry smějete se krátkýmu vozebnímu rameni(Tratě 320....),který ale může být i při minimální frekvenci vozby poměrně ziskový vzhledem k tomu jakej poměr má ta která firma provozních pracovníků a aparátu...

Já se mu teda určitě nesměju. Já totiž vím moc dobře "kdo a za kolik".
Teď jde ještě o to, jestli víte kdo je "ta která firma".

Ale reálná už je, stačí se blíže podívat na vozbu uhlí pro výtopnu Sviadnov (žst. Lískovec u Frýdku).

Tam tedy jezdí ODOS v režii OKD,D?

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace