K-report
 

Archiv do 11.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 735 (T466.0 a T466.1) » Staré archivy » Archiv do 11.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3868
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 21:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vídím to teďka Já jasně, že dávám Brejlovcům pokoj a začínám objíždět tyto průmkové 735 a pokud jezdí, tak to mě jedině těší.

Ad Kojak
Nechceš si se mnou udělat výlet za krásným strojem na SK?
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 08:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nemusím mít úplně všechno ale tuhle náhodou vyfocenou mám.Porfix se nachází za elektrárnou na opačné straně než je trať Nitra-Prievidza.A když už tam budeš kup si mapu a můžeš se podívat co jezdí každé tři hodiny z elektrárny do baně Nováky a Cigel.Lovu zdar.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3872
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 08:30:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostradik
Tak se pochlub s fotečkouAspoň budu mít pořádnou slinu.No pokud tam jezdí Brejlovci, tak určitě za tu mapu něco obětuji
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 08:40:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podivej se na SPŽ fotoalbum slovensko a mezi soukromníky je porfix.Brejlovci to sice nejsou ale jsou to jiné větší mašinky které u nás najdeš tak maximálně u soukromníků nebo v Budějovicích.A prudce ti nedoporučuji fotit mašiny v elektrárně pokud nechceš mít hromadu problémů.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 09:43:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb:No to bych jel já se tam stejně chystám někdy koncem srpna.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 17:26:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ta 735 501 jezdila v zps malenovice, stěžovali si nani že hrozně žrala, ale v 1997 při povodních zůstala v zatopené hala a byla vyměněna za 700 403 a nějákou 701, odešla do břeclavi a na přelomu století, byla sešrotována
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3874
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 17:37:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže 501 a 505 je sešrotovaná
502 - letmo jezdí
503 - ????
504 - Od roku 2000 odstavená v ŽOS Nymburk
506 - Tedy jak?tedy vlastně 735 601

A ještě mě tedy zajímá ta 735 006 jestli tedy někdo nevíte¨, kde se přesně nachází.
Moc děkuji.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 18:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No byl bych hodně překvapený kdyby existovala 503 ale je to mateřská továrna,díly prakticky pod nosem ale abych řekl pravdu tak netuším jak na tom je.Ta 502 každopádně existuje tam jak jsem popsal.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3875
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 18:18:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj...
Víťo díky.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Lego
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.34.129
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 19:19:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad statistik a ostatní: a na to ste prisli jak, ze 502 jezdí??? od počítače, jako obvykle, že ano...

všechno, co je tady o vlečkových pielstickách napsáno, je nesmysl, hlavně od nezdary...
Lego
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.34.129
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 19:20:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad statistik a ostatní: a na to ste prisli jak, ze 502 jezdí??? od počítače, jako obvykle, že ano...

všechno, co je tady o vlečkových pielstickách napsáno, je nesmysl, hlavně od nezdary...
Lego
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.34.129
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 19:23:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

témer vsechno...
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 19:30:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lego: tak pověz co se satlo s 735 501?
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3877
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 19:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Lego
A co je tady ode mě jako nesmylJá jsem se tu na ně začal postupně vyptávat a pouze si to teďka řadím, co kdo dává za informace, pouze co vím já osobně, tak je ta 504,505Kdybych o nich něco věděl, tak se nebudu neustále tady každého vyptávat.
Tak buď tak laskav a neryj a nenávážej se tady do někoho.Hlavně, že ty jsi sem podal nějakou informaci!!Chytrý neregistrovaný host, tak tobě se Vážně mohu pouze z Vysoka
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 20:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plně stojím za Manembem tady je diskuse a každý ví něco dodá informaci ať je pravdivá nebo jen částečně,ale postupně se to dá dohromady a žádný učený z nebe nespadl...
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1060
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 20:51:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak a jestli se chceš do někoho navážet, tak jdi ty víš kam, tady je diskuze a tady se píšo to, co kdo něco neví a ten kdo to ví, tak to tomu druhému zdělí, zatím jsi toho tady moc Lego nenapsal, co se ohledně tich pielsticků týče, tak nám tedy něco o nich napiš ne, soudruhu
Lego
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.34.129
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:05:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad manemb: "Chytrý neregistrovaný host, tak tobě se Vážně mohu pouze z Vysoka"

Chtěl jsem vidět, jak zareaguješ...zareagoval jsi, tak jak jsem čekal, hned jsi me vyfuckoval, takze ja na Tebe, a tim i na ostatni, taky z vyskoa seru. Ostatni podekujte manembovi...Navic kdyz jsem chtel neco ja vedet kdysi v jinych diskuzich, tak ste sem taky nic nenapsali, i kdyz to nekteri tutove vedeli...

O těchto šest mašin se zajimam už dlouho a opravdu mě facinuje, jak někteří jsou od počítače chytří a jak vědí, jak která "jezdí"...Opravdu nemam duvod sem psat informace, ktere shanim kdovíjak dlouho jen kvuli tomu, aby me manemb poslal doprdele...sezente si je sami, vy ste me taky s nicim nepomohli!!!
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1574
Registrován: 12-2005
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm, zase a opet, jako kdyby to tu bylo poprve.
Ale jinak dekujema, za upozorneni, jak vlastne nic nevime a jaky jsme ... :-/
Opravdu, nebyt Vas, tak na to neprijdeme ...
No jo no, co clovek nadela.
Krom toho, docela by me zajimalo, co vite asi tak o 735.5 vic, nez vyslo kdysi casopisecky ? Asi tak max prd, ale to je jedno. Nebo ze by jste vsechny ohromil uzasnou a skvelou knihou o rade T466.0/735 ? Milerad si ji koupim, kdyz vubec bude ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Lego
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.34.129
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:24:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad pjp: díky za uznaní:-)

taky ste jeden s tech velmi chytrych, co vse vi,rozum muze rozdavat a hraje si na velitele gay reportu, ze ano...

PS:koncim, nema to stejne cenu...preji prijemne zjistovani...
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1063
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:35:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lego: Já si myslim, že si jen nějakej malej chudáček, kterýmu vlastní žena dneska v noci nedala a někde si svou zoufalost musí vyřvat a do někoho musí pořád rejt... mě by taky fakt zajímalo, co vy o řadě 735 víte!!! Když jste se ptal na nějaké informace v jiné diskuzi a nikdo vám na to neodpověděl a když ste řikal, když víte, že to někteří tutově věděli, tak proč ste se na ně neobrátil se žádostí, jestli by vám to nemohli říct??? To je zase logika našeho českého národa, ale pravda, Lego, složitá stavebnice a asi i vy budete tak složitý a bude těžké něco vymyslet... doufám že sem dočkám reakce

(Příspěvek byl editován uživatelem Karelpl.)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3878
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 22:39:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Lego
Vy nejste normální člověk.
Tak nevím, kdo tady první na koho vyjel a někam poslal:Cituji:
ad statistik a ostatní: a na to ste prisli jak, ze 502 jezdí??? od počítače, jako obvykle, že ano...

A toto bylo přímo jen tedy na mě, tak také proto jsem na Vás vyjel, protože si tady už srát na hlavu nenechám...Nikdo neni chytrý a nikdo nic neví, proto jsem tady rozjel tu debatu o průmyslu 735 abych si něco zjistil

všechno, co je tady o vlečkových pielstickách napsáno, je nesmysl, hlavně od nezdary...

Co na to asi mám říci???Když jsem tady skoro nic nenapsal, prože nic nevěděl, až pak dával postupně vše od kolegů do kupy
Doufám, že mi aspoň ještě na toto odepíšete, nebo aspoň na meila.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3879
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 05:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Lego
Můžeš mi ještě vysvětlit tuto tvou větu:

O těchto šest mašin se zajimam už dlouho a opravdu mě facinuje, jak někteří jsou od počítače chytří a jak vědí, jak která "jezdí"...Opravdu nemam duvod sem psat informace, ktere shanim kdovíjak dlouho jen kvuli tomu, aby me manemb poslal doprdele...sezente si je sami, vy ste me taky s nicim nepomohli!!!

1-Od počítače chytří, jako kdo?
2-Žádný Manemb tě do prdele neposlal, jen odpověděl takovou formou, jakou ty na mě, že tady něco píšu, co neni pravda
3-Ano, seženem si je sami.Aspoň tedy já se postupně teďka všude vydám( snad i s Kojakem), kde jsou tyto stroje, protože si je moc dobře z let 1997-2001 z Mladé Boleslavi pamatuji a měl jsem je rád.
4-A pokud je to možno, vždy Já odpovím, prozradím, aspoň když něco vím,protože nemám důvod co skrývat a tajit.A ještě jenom:S čímpak ti tady nikdo nepomohl?

Má Úcta Martin Nezdara
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
T4660254
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 06:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K priemyslovkám na Slovensku len toľko.

T466.0505 rozpálená v Martine - slúžila v Teplárni
T466.0503 rozpálená - slúžila vo výrobnom podniku
T466.0502 Zemianské Kostoľany - údajne záložná pred nedávnom predaná s celou podnikovou dopravou zatiaľ neviem presne komu a aký bude jej ďaľší osud
Ďalej z T466.0 existuje ešte:
T466.0253 a je deponovaná vo Zvolene a o jej oživenie sa snažia chlapci z Klubu historickej techniky
T466.0254 znovuoživená Veterán klubom železníc v Poprade, posledne menované sú v majetku MDC Bratislava a spomenuté spolky ich majú v prenájme.
T466.006 Železničné staviteľstvo Bratislava, neprevádzková, dlhodobo odstavená.
Údajne v areály ŽOS Zvolen by sa malo nachádzať ešte niekoľko vrakov a to je tak asi všetko.
Takže ak tu raz niekto spomenul, že na Slovensku sú s touto radou mašiniek lepšie, čo sa týka náhradných dielov, tak sa pletie. K súčiastkám zo ŽOS sa dostať nedá a ten zbytok už neexistuje.
Takže ak niečo máte, sem s tým.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 07:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No s těmi náhradními díly to bylo myšleno tak že se ten motor ještě vyrábí.....jinak ty co stojí v ŽOS Zvolen mají myslím budoucnost celkem jistou.Buď šrot nebo 736.A pro zvídavé na jaře jsem 502 viděl na vlastní oči.....K-rep zase nezklamal-zase hádka :-)
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 08:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lego: vážně to přeháníš já ty informace nevím od počítače, ale já bydlím kousek od areálu zps, a informace o mašině mám od pracovníků zps a ty který toho víš hovno jenom závidíš kolik toho ví ostatní, nic nenapíšeš jen se vychloubáš jak se o ně dlouho zajímáš, to možu říct i já že se o pilštyky zajímám už 10 let - to je ale blbost, zas tak dlouho ne a nezuř že ti nikdo neodepisuje na tvoje otázky - dočkej času, jako husa klasu to praví staré české přísloví
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 09:01:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panove, myslite ze lego videl nekdy Pielstycka???
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 09:43:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alorovec:mystlím že ne
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1070
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 10:42:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale no tak kluci, jsou i přeci pohledy s obrázkama řady 735
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 11:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T4660254:Ahoj,ještě ta uplně poslední nám tu chybí 0506 - 735.299 nemáš o ní nějaké informace.Jak jsem již tu psal já ji viděl naposledy v r.2001 spolu s vraky v RD Žilina.
 
 
T4660254
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 11:44:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj,

tak tá bola rozpálená, ale viac info o nej nemám, len údajne ju najprv riadne vybrakovali.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 12:17:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T4660254:Došel Ti mejl s nabídkou kazet a DVD o řadě 735 ?
T4660254
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 12:21:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj,

zatiaľ mi nič nedošlo.
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 12:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T4660254:Teď jsem Ti to poslal mejlem,ale myslím,že jsi to zas nedostal dám Ti to sem:
 
T4660254
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 13:04:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Áno, to je presne to , čo by ma zaujmalo.

Vieme sa nejako dohodnúť, dúfam, že mail bude už fungovať
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3880
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 14:19:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T4660254
Moc Děkujem za informace
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 26. července 2007 - 14:47:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže,když to shrnem ze 6.průmyslovek již jen existují dvě a to 502 - na Slovensku a 504 v ŽOS.Nymburk.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 10:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady je ten poslední pylštick http://spz.logout.cz/album/sk/sk_porf735.html
nažhavte fotoaparáty na řadu 810 na trati 331
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 27. července 2007 - 12:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano tehdy ten piškot jezdil a 740 byla tehdy nějaká bolavá.Už si to moc nepamatuju co nám říkali že jí přesně bylo......
Ocik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 28. července 2007 - 21:49:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm, Inzerce: Nealkoholický nekuřák, sportovní postavy odkoupí "suvenýr/y" z lokomotiv T 466.0/ 735. (dveře ke stanovišti, boční dveře,kliku, komplet loko.....)
Jeden Pilštyk vládne všem.
Dvaašedesátka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 16:24:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ocik:Zn.zařízení obýváku...
případně stalově zařízená chata u Beorunky.
Ocik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 29. července 2007 - 20:07:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne ne, na bílé zdi bude čestné místo, se zlatou cedulkou, případně to celé zasklené. (hlídáno kamerami a senzory před šotouši)
Jeden Pilštyk vládne všem.
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1463
Registrován: 7-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 19:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

objeveno na aukru:

http://www.aukro.cz/item221131358_originalni_cislo_z_lokomotivy_t_466_0205.html

http://www.aukro.cz/item221138539_originalni_cislo_z_lokomotivy_t_466_0102.html
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 21:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No přeci jenom...za 1500,- ty tabulky také mohl prodávající přebrousit a znovu přetřít
Nespouštěj oči z tratě!
Dvaašedesátka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 21:54:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marťa rak:Tak to by bylo určitě dobré.Jinak ta cena zřejmě není konečná.Koupí to někdo?
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1464
Registrován: 7-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak tam byla cedule ze Sergeje,tak se vyšplhala cena ze 200,- na 1226,-.Ale 1500,- se mi zdá trošku moc....,ale pro němce je to něco přes 50 Eur.Spíš sem zvědavej,až tam někdo vyjede s číslem třeba 753 073,nebo 753 211.Pak by mu měli hnedka useknout ruce,kdo to z libereckýho depa ukradl.
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1445
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 23:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tyhle lidi bych normálně pral holí. Vydělávat na ukradeném, to by se jim líbilo !

Je to normální zlodějina...
http://prototypy.bilysklep.cz
http://sergeje.bilysklep.cz

pokec na ICQ: 258883797
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1468
Registrován: 7-2004


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 22:04:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když prodává někdo stará kryšpínovská,tak to beru,to většinou nejsou krádeže,dřív to nikdo nechtěl a běžně se to rozdávalo,resp si to při přečíslování brali chlapi co na tom jezdili.Ale dnešní stav Liberec a DPOV Nymburk je zralá na pěst.
Takže toto na aukru bych nebral jako zlodějinu.
Ocik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 19:47:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Juj, 1500 za rez?to tak za 1000.
Jeden Pilštyk vládne všem.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3963
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 20:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 753006
Librec, samo o sobě, kord tedy ta 753 073 a 749 244
Ale musím, se trošinku zastat DPOV Nymburk - ten třeba za 742 269 nemohl, ta už přišla do Nymburka bez čísel z Kolína...Bohužel, tam jí někdo obralA dneska chudák jak v Bolce
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1498
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 23:02:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Juj, 1500 za rez?to tak za 1000.
Ceně 1500KČ za starou téčkovou cedul bych se zas tak nedivil.Ale tohle mě hlava nebere: http://www.aukro.cz/item220331456_rucni_navestidlo_vypravka.html
Vypitej jak taška,leju jako car
totálně se zrušit,od boha mám dar

ICQ:450 504 903
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3969
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 23:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt

Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 23:30:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt:
stačilo přihodit pár korun, ale proč, že? Asi chce ukázat, že na to má, podobných případů je tam více.
Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
Ocik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 14:55:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechápu, jak může někdo přihodit tejden dopředu, když to pak udělá druhej po něm atd.......... Tak snad přihazuju 2 min. před koncem ne?, aby to nešlo už tejden před tím nahoru Asi si potřebujou navodit pocit, že jsou "vlastníkem" té věci třeba 5 dní......
Jeden Pilštyk vládne všem.
Kirk_james_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 12:12:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt,Jacek,Ocik,Manemb - Je to jednoduché,jeden si dal maximum na příhazování 1000 a druhý o něco víc,a systém pak přihazuje automaticky.A že přihodil týden dopředu?Třeba je na dovolené bez přístupu na net )))
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 929
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 12:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ocik: tohle chování ale moc férové není
Nefoťte to sviňo staró!
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1502
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 16:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kirk james t: jak to chodí na Aukru mě vysvětlovat nemusíš,už sem tam pár věcí prodal i koupil.Ale pořád mě hlava nebere jak může někdo dát přes litra za uplně normální plácačku
Vypitej jak taška,leju jako car
totálně se zrušit,od boha mám dar

ICQ:450 504 903
Ocik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 23:33:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peca: Nevim, pořád mi připadá levnější když přihodím jen jednou na poslední vteřinu.............
Férové...mno, bude fér, když záměrně prohraju a nechám to jiným?? Přihazuju, protože tu věc chci ne?

Jinak, zde je to o Pištech: Nevíte někdo, která čísla jezdila na trati Skalice/Svitavou-Chornice a Brno-Č.T.?
Jeden Pilštyk vládne všem.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1679
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 13:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ocik: v 90. letech byly ve Skalici např. 062, 216, 234, 245, ale určitě i další brněnské. Kdyby byl zájem, mám nějaké Železnice z 90. let, kde byly dislokace podle hlavních dep, tak tu můžu přepsat, jaké 735 mělo tehdy Brno dolní, kam Sklaice patřila.
Lakro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 04:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souhlasím ,debata je zde opravdu o "fujarách".
Ad Ocik: mohu poskytnout do jakých dep šly jako nové. Je to ,ale bez datumů.Moc se s nimy nehejbalo a dojezdily kam přišly.Trošku s nimy zahýbal přesun do K.Varů a následně přesuny některých čísílek (ale z jiných dep) do Břeclavi a Veselí n.L..
Ale abych jen nepovídal ,tak malá vspomínka na Otrokovické perly.
 
Mně se fujara ,jako mašinka moc líbí a docela rád jsem na nich jezdil.
Ocik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 11:18:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji pánové, datumy nejsou nutné. Překvapilo mě, že i moje oblíbená 216ka tu jezdila

U nás na Moravě mi zní lépe pilštyk, ale jednou tu byla fotka s krásným romantickým názvem: "Něco z trutnovských fujárek" - to jo, trutnov a fujárka mi zní hezky.
Jeden Pilštyk vládne všem.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace