K-report
 

Archiv do 20.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » GVD připravovaný » Staré archivy » Archiv do 20.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 10:56:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

č:
Samozřejmě míněno na pravobřežce .
Nabrak
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.146.112.190
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 11:47:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čelákovičan: Peršingy budou jezdit na rameni Ústí - Lysá
čelakovičan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 12:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem vůl... Nojo, když já mám "panťáky do Lysé" zafixovány hlavně ve spojení z tratí 231. Takže se tímto omlouvám. Mimochodem, je nějaká šance, že o víkendech zmizí z tratě 231 ten jediný žabotlam a trať 231 bude o víkendech celá pokryta ešusama?
Radek Žďárský
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.211.142
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 16:16:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečný návrh - Pardubický kraj:
http://www.pardubickykraj.cz/article.asp?thema=3472&item=42229
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1896
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 18:32:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečný návrh - Pzeňský kraj kraj:
http://www.plzensky-kraj.cz/article.asp?itm=32302

Na první pohled:
Osobáky na trati 160 jsou na tom lépe, ale kvůli ústeckému kraji vlastně i hůře protože v mnoha stanicích nezastavujeme...
Na trati 170 jak se již říkalo zmizely přímé spoje do Hradce Králové. Je mi líto, že přímé vlaky nelze udělat z Klatov namísto z Chebu... Novinkou na trati 170 je noční R Galileo Galilei.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Peva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 19:20:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Walbrzych:

Pro dělnictvo ze Spolany, které nestihne Os 9516 by měl význam spíš Os s odjezdem z Neratovic cca v 22:30 (bus od Spolany jede okolo nádraží v 22:27),na ten by se ale musel "ukrást" motor z tratě 074, jiný se tam v tu dobu nenachází .

Jinak samozřejmě technicky nic nebrání případnému protažení vlaků 9504, 9545, 9548 a 9540 až do Byšic. Jste-li z Byšic a takový vlak by Vám vyhovoval, obraťte se na obecní úřad (resp. jeho prostřednictvím na Středočeský kraj, který je objednatelem regionální dopravy v této oblasti.

Ad 1141 a 1142: Rychlíky na trati 070 bývají zahrnuty do PID, takže pro většinu platících cestujících žádné zhoršení. A než mít v tabulce KJŘ dva sloupečky (R Pha - MB + Os MB - Tu) a k tomu titěrnou poznámku o přímých vozech, tak radši takhle.

(Příspěvek byl editován uživatelem PEVA.)
PEVA
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2867
Registrován: 8-2004


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 20:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokom: Zastávky R určuje MD.

P.S. Mě se tohle "zespěšňákovávání" rychlíků taky moc nelíbí, ale co nadělám. Lepší než kdyby nejezdilo nic.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
vlakvedoucí z 377
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.250.254.226
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 21:08:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nádražák: Já jsem ale například pro to aby Třebovou projel dejme tomu Excelsior nebo Cassovia a Vltava. Aby projel Galilei ne. Jak jsem řekl, je to tím že je to jediný vlak směrem do Brna, Bratislavy, potažmo Budapešti a Vídně.

Dj_la_defénse: Nechápu. A již zde na to někdo upozornil. Na jednu stranu argumentujete že do práce se chodí až v 6 a na druhou stranu, že pro cestu do práce je určen Sp1971, který má příjezd do Brna v 6:12!!! Asi jsem blbej, ale ty časy mi nějak nevycházejí. Nehledě na to, že já osobně chodím do práce i ve 2 ráno.

Ono, kdyby jste si nevozil tu vaši pořád autem a chtěl jet na dovolenou dejme tomu k Balatonu (a jízdenky do těchto destinací nejsou u Galilea vyjímkou) a nechcete tam přijet večer v 8 s 10 přestupy, budete muset vstát a na ten vlak prostě jít ve 2 ráno. Nehledě na to že zrovna ze Třebové nebo Svitav s námi jezdí celkem slušný počet cestujících do Podhájské nebo Budapešti do lázní. A je zajímavé že jim to nevadí a divné nepřijde. Pardon. Já zapoměl. Oni totiž nejsou líní na ten vlak dojít.

A mmch. K tomu "i kdybych si vybral železnici, tak přece nebudu odjíždět takhle ráno, buď večer na noc, nebo ráno". A to ti lidi mají kvuli Vám jet spešl do Prahy nebo co?
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 22:04:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak v tom konečným návrhu jsou na 270 fakt některý pecky. Třeba ty posiláky satvějící v Suchdole, Studénce či dokonce Lipníku a projíždějící Zábřeh, Třebovou a Kolín. Nebo Os Bohumín - Zábřeh - Bohumín veden jednotkou 471. Nebo příbor u Os 3300 Bohumín - Přerov. Ale úplně nejvíc mě se.e velmi oblíbený a využíváný Ostravan, který už nemá stavět v Zábřeze, ale v jako Suchdol či studénka ano. To snad není možný..

(Příspěvek byl editován uživatelem Nádražák.)
Pavel_cikner
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 453
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 23:06:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

čelakovičan: 231 bude o víkendu komplet v ešusu. Jedinou vyjímkou bude 9433 v neděli v úseku Nbk-Ko kvůli návozu žbt na pondělí.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pavel Cikner.)
Iaya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 13:55:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na konci příštího roku by lidé mohli jezdit železnicí do několika českých měst až o pětinu levněji. Stane se tak, když ministerstvo dopravy kývne na nabídku firmy Veolia Transport. Ta chce otevřít tři nové dálkové spoje, které budou rychlejší než dnes.
Firma ministerstvu nabízí, že zajistí provoz tří dálkových linek od prosince 2008 na trasách Praha-Turnov-Tanvald; Nymburk-Česká Lípa-Rumburk a Liberec-Ústí nad Labem.

celý článek:
http://ekonomika.idnes.cz/veolia-transport-chce-rozjet-rychlejsi-a-levnejsi-vlaky-pkq-/ekonomika.asp?c=A070815_103736_ekonomika_spi

Doufám, že nezůstane o řečí, Desiro místo Btn by se mi fakt líbilo... :-)
Ono je třeba jít tomu štěstíčku naproti ...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1660
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 15:11:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Iaya: Jo, teď ještě vyhrát v tom VŘ....
Předpokládám, že se tu opět strhne diskuze o tom co je lepší, jestli Desiro, nebo Btn.
"Víkendová Rudná" pro příští rok dle článku zatím také padla a to kolem toho bylo řečí.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
A.F.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.15
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 17:06:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pochopil jsem dobře že od nového GVD by se měli na trati 031 na vlacích 5646,5648,5651,5653 vyskytovat jednotky řady 471!Děkuji!
Martinec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 18:25:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo, jestli už je někde KONEČNÝ NÁVRH JŘ ČD 2007/2008 celosíťový???
Nebo alespoň trať 310
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5065
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 19:02:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nádražák:
Podle mě je to u těch posiláků takhle lepší, takhle se do nich nebude s*át příměstská frekvence typu Praha - Kolín apod.

Ale toho vola, co vymyslel zastavování některých ICček ve Studénce a Suchdolu nebo zastavování rychlíků v Července bych pověsil za gule do průvanu.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1661
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 19:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A.F.: Předběžně se o opětovném nasazení ešusů na 031 mluvilo. Jestli to ale budou zrovna tyhle vlaky??? Pořád je to jen návrh a oběhy se nejspíš stále dolaďují. Více by věděl určitě Penik, ale má dovolenou.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 20:23:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield: Naprosto souhlasím, ty posiláky mě zase až tak netrápí, ale stejně nevím, proč mají privilegia i u těchto vlaků již zmíněný Suchdol, Studénka a Lipník n/Bečvou, v jednom případě dokonce Choceň. Tohle je ten nejextréměnjší GVD jaký jsme kdy viděl. EC/IC nebo R staví tam, kde by to nikdo skoro nečekal a pak další R nebo doknce Sp projíždí Hranice, Zábřeh, Třebovou a Kolín. TO je prostě něco. Je ale jasně vidět, že všechny kategorie vlkaů rok od roku degradují - z IC/EC se stávají R, z R jsou Spěšňáky a některé Sp staví všude jako Os. To je fakt síla..
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 22:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nádražák: ale takové Ex na trati 250 zastavují při jízdě z Brna do phy akorát v Pardubicích
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 453
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 23:49:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ris:myslel jsi trať 260,že jo?!
Po trati 250 určitě jezdit nebudou!(ještě že tak)

Jinak o těch super expresech Pha-Bno je mi líto psát,to bude propadák roku...S béčkama,fakt krása


(Příspěvek byl editován uživatelem lukssek.)
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 00:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, samozřejmě, že 260, mě se to pořád plete . Na R a Ex získává 260 největší krámy, co jsou. Alespoň, že tam jezdí EC.
Chomutovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 08:14:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Luksek: Já bych to s těmi expresy neviděl tak hrozně. Pravda je, že B nejsou nic moc, ale pokud jsou v dobrém stavu, tak jsou použitelná.
Hlavní plus bych viděl v dobrých přípojích v Holešovicích od severu, potřeba cestovat do Brna není úplně zanedbatelná. Další výhodu bych viděl v tom, že teď bude mezi Prahou a Brnem téměř hodinový takt, což obecně zvyšuje atraktivitu tohoto spojení.
A ještě bych di dovolil malou sci-fi úvahu. Vzhledem k nezanedbatelným obratům těchto souprav by je bylo možné vypravovat z Prahy/Brna jako náhrady v případě zpoždění EC vlaků. Bude-li mít např. Hungaria cca hodinu zpoždění, pak by mohl vyrazit z Brna v jejíc trase expres (souprav už by tam měla být) a Hungaria pak pojede fakticky v jeho trase. Ale jak znám ČD, tak něco podobného je ani nenapadne, natož aby se to realizovalo.
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 960
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 09:39:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vůz řady B je pro cestování naprostý otřes. Ve vlaku 21. století již nemá co pohledávat. A hlavně tyto vozy nejsou v dobrém stavu, jak po stránce interiéru, tak i po stránce chodových vlastností. Tečka.
Samlep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 11:03:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já vidím problém v tom, že není tak dávno, kdy byl Ex vlak vyšší kvality.
810 - trabant na kolejích.
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 12:50:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samlep:snad by ještě měl být ne?!

Snad ještě nejsem slepej,ale v jízdním řádu je jasně o expresech napsáno tohle:
Ex-vlak vyšší kvality, určený k rychlému spojení vybraných měst-řazeny převážně MODERNÍ vozy 1. a 2.vozové třídy,....(jde o to,jestli toto znění právě od nového GVD nezmění)

Takže promiňte,ale řadit béčka na expresy,to je prostě OSTUDA.Hlavně že nové expresy z Prahy směr Veselí n.M. si budou jezdit s Bee....
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 737
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 13:27:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukssek: já jsem slyšel, že ČD si nechtějí dělat ostudu kolem lázní Luhačovice, tak tam posílali léta Beer, protože však tyto vozy přejdou na trať 300 a 250, tak tam pošlou výměnou Bee, které dnes na 250 a na 300 jezdí. Nevím, ale je-li to z důvodu lázní, tak se má v západních čechách co napravovat.
Shane
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 15:12:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jo taky jsem na to čuměl jak puk.Jenom na jednom páru rychlíku máme B.Ale více mě naštvalo, že místo BDmrsee dali hospodu!Hodně cyklistů si z tadyma převáží kola ať to je do Jeseníků nebo jinam.Dřív byla pojistka, že ještě něco ve Staráku se připojí a teď úplné prd.Vždy se vezlo několik kol a zdá se mě že ten vagon nikdy nejel prázdný.Takhle to bude s kolama dost složité
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2871
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 17:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nádražák:
Je ale jasně vidět, že všechny kategorie vlkaů rok od roku degradují - z IC/EC se stávají R, z R jsou Spěšňáky a některé Sp staví všude jako Os. Jo, to už říkám pěkně dlouho.
Jink Suchdol a Stdénku bych u těch posil chápal. Přeci jen tam je možnost přípoje do řady měst a městeček,což dohromady může hodit slušnou frekvenci. Ten Lipník, ale nevim, s tím nemám zkušenost.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5069
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 19:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Lipníku do rychlíků skoro nikdo nenastupuje, podle mě naprosto zbytečné zastavování.
Meridian
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.230.129
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 22:36:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to máš Hrochu pravdu,protože okolní města uzlu Studénka a Suchdol dají aglomeraci se 100 tisíc lidí.Sám jsem z Kopřivnice,která se asi nezdá,ale žije tu 23 a půl tisíce lidí.

Jinak pro nádražáka.Já mám doma pár starých JŘ ze 70.let a to by ses taky divil.
Třeba 1973/74 Ostravan jel přes Přerov,ale mazi Olomoucí a Pardubicemi nestál nikde.Na spáteční cestě nestál ani v těch Pardubicích.No ale třeba v Suchdole stál v obou směrech.
No a taky třeba Ostravan v JŘ 1977/78 a 78/79 stál v pondělí v Řečanech nad Labem!!!
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 901
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 15:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečně někoho napadlo rozdělit vlaky EC 106 a EC 140 ve směru do Prahy. Občas se stává, že EC 140 přijede se zpožděním (ne tak velkým, aby EC 106 nečekal).
To, že bude stát Praha příští GVD v Bohumíně v lichém směru 23 minut a sudém směru 25 minut je věc jiná.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Kubajz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 17:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To, že bude stát Praha příští GVD v Bohumíně v lichém směru 23 minut a sudém směru 25 minut je věc jiná.
A nebude tím, že se budou mašiny měnit už v Bohumíně místo Petrovic???
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 17:47:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jistě, ale nemyslím si, že 23, respektive 25 minut je zrovna krátká doba. U sudé Prahy je to podmíněno zejména dodržováním taktu, ale do Polska žádný takt EC vlaků není, proto aspoň v jednom směru by mohl být uspíšen.
Stačí, když už budou vlaky IC/EC předjížděny Pendoliny, ještě taková 25 minutová pauza a rázem je z toho 40 minut, jen to hvízdne.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 19:40:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: Do Polska sice takt není ale existuje takt EC/IC/Ex na trati Katowice - Warszawa.
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3835
Registrován: 8-2003


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 22:19:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nebylo by skoro lepší (z hlediska jízdních dob, ne z hlediska provozního) přepřahat na hlavním nádraží? Co tomu brání? Vyrovnávky? Že depo je v Bohumíně?
Nebudeme sedět doma a půjdem tancovat...!
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 570
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 22:40:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: Z hlediska jízdních dob je to právě jedno, protože se ty vlaky musí trefit do taktu Katowice - Warszawa. Takže by ty "polská" EC mohly stavět ještě v Ostravě-Mariánských Horách, Dolní Lutyni, Dětmarovicích, Závadě a Petrovicích a pořád by to časově vycházelo naprosto v pohodě.
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3838
Registrován: 8-2003


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 22:50:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dobře, ale takto od stolu mi to opravdu přijde jako kdyby třeba vlaky typu Vindobona namísto v Holešovicích přepřahaly v Běchovicích... To opravdu nejde na takt Katowice - Warszawa počkat v Katowicích?
Navíc, kdyby se přepřahalo na hlavním, tak se posune objezd odtamtud, tedy cestujícím z této stanice se zkrátí cesta do Polska třeba o dvacet minut, aneb D47 již brzy...

(Příspěvek byl editován uživatelem bkp.)
Nebudeme sedět doma a půjdem tancovat...!
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 23:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

myslíš tu D 47 která bude končit v poli na hranicích?
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3839
Registrován: 8-2003


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 23:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne na věky...
Nebudeme sedět doma a půjdem tancovat...!
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 00:02:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a stejně jako konkurenci do Polska vidím spíš nizkonákladové letecké společnosti než cestování po dálnici....ale zas je pravda že ne všichni jedou až do Varšavy a že ta dalnice cosik určitě ubere....navíc je podle mě docela nereálné že se budou lítat low coasty Ostrava-Varšava takže tady je protivník číslo jedna už zminovaná D 47...ale něž to Poláci dotáhnout až na hranice tak to bude trvat jěště pěkných pár let...
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Junkrs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 3-2007
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 09:52:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlavně aby se Poláci na tu naši dálnici trefili. Aby to nedopadlo jako nedávno u nich, kdy stavěli dálnici proti sobě a "sekli" se o pár set metrů
Havo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 11:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečný návrh pro Olomoucký kraj je zde:
http://www.kr-olomoucky.cz/OlomouckyKraj/Doprava/%8Eelezni%E8n%ED+doprava/%8Eelezni%E8n%ED+doprava_CZ.htm?lang=CZ
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 881
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 12:12:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No aby posiláky projely Kolín, Třebovou a Zábřeh je z odpuštěním pí.ovina. Ve Třebové se do posiláku vždy hrne minimálně 100 studentů ze škol domů. To vše se jako má teď narvat do obyčejného R, kde už dneska za Pardubicema pomalu neproklouzne ani myš?
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 983
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 12:18:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nikde nemůžu najít návrh na Opočno - Dobruška.
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 12:25:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Iaya: Ano, ale pokud mám u ČD Z kartu tak mě to pořád vyjde levněji než s nějakým Connexem. Pardon. S Veolií.
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 12:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glex: Ono je zajímavé i projíždění Sp Hranicema...a jěště Sp s první třídou a jídelnákem s dlouhou trasou Bohumín-Ostrava Svinov...nebo první třída a jídelnák na osobáku Bohumín-Přerov...hlavně že třeba Ex Beskyd jede bez jídelnáku...
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5089
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 12:52:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalis:
Hospoda na 3300, 3319, 1600 a 1601 je proto, že se nějak potřebuje dostat z Luhačovic do Bohumína (a opačně).
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 13:25:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo ted když se dívám na řazení tak mi došlo že to jsou příme vozy do Luhačovic...zřejmě zase zajímavé přesměrování placení z Ministerstva na kraje...a hlavně bordel pro cestující...je to jeden vlak ale má dvě označení

Ale spíš jsem se zasekl u Sp 1604...ten veze vozy pro co?

EDIT:Už jsem zjistil že to jsou vozy pro Detvan

(Příspěvek byl editován uživatelem Michalis.)
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7136
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 14:41:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zzz: no, zatím máme k dispozici tabulky konečného návrhu JŘ tratí na území krajů Plzeňského, Středočeského (vč. Prahy), Pardubického, Olomouckého a Jihomoravského a tratí navazujících. K dalším tratím ještě nikdo neposkytl materiály. Dobruška - Opočno leží v Královéhradeckém kraji a tam sice OREDO zveřejňuje návrhy, ale až se zpožděním, aby do toho obyvatelstvo už nemohlo příliš kecat.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1665
Registrován: 10-2003


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 15:49:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poborskiii: A on třeba takový Středočeský kraj spolu s Prahou to poskytli, aby do toho mohl ještě někdo kecat? Nešlo spíš zase o nechtěný únik?
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Meridian
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.30.230.129
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 17:09:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je špatné,když vlak nebude zastavovat ve stanici,kde vystupuje 100 lidí.Na druhou stranu se divím,že při tak velkém množství vlaků,jako je plánováno na tratích 010 a 270,ty posiláky ještě budou existovat.

Taky se připojím s jednou kritikou a to na IC 541 Hutník.Dnes zastavuje ve Studénce v 19:14 a Os na Kopřivnici jede v 19:17.Od příštího JŘ má tento Hutník být posunut do taktu a přijíždět v 19:48 a Os na Kopřivnici odjíždět v 19:10 a potom ve 21:10.Ani na Bílovec není přípoj.Studénka má asi 10 tisíc obyvatel,což už je dost málo,aby takový vlak tam zastavoval.
S přípojema to má smysl,protože tam je navíc potenciál Kopřivnice 23 tisíc,Příbor 8 tisíc,Bílovec 8 tisíc.Dohromady skoro 50 tisíc.

Jinak,co se týče stání Prahy v Bohumíně,tak je to kvůli přepřahu,necboť stát v Petrovicích nebude.Od ledna 2008 totiž vstoupí Česko i Polsko do "Shengenu".Navíc na lichou Prahu budou mít v Bohumíně přípoj cestující od R z Brna,takže to asi tak špatně vymyšleno není.
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 985
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 18:05:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poborski:No ale třeba návrh na 063 jsem si už vytiskl,teď nevim z čeho,ale ta Dobruška tam nebyla.
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2882
Registrován: 8-2004


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 18:44:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zzz: Část tratě 063 patří pod Středočeský kraj, takže asi odtud...
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Denny_hozman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 22:31:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek2: Nikdo s Lovosicema nepůjde do háje, mají tu zastavovat všechny R. A nevím, co je tady na spojení se světem slušnýho - jediné vlaky, které opouští region, jsou pomalé R Děčín-Praha a pak taky lokálka do Lípy a Kopernikus v jednom směru :-D Galileo zrušen, Kepler zrušen a obojí bez náhrady. Přijďte se podívat na frekvenci cestujících a pak mluvte něco o tom, že tu R nemají zastavovat. Je tady spousta lidí dojíždějících denně do Prahy. Pro ty je 2 hodinový takt nedostačující. Proč myslíte, že autobusy LT-Praha jsou tak plné? Není to divné, když mají vlak u nosu, že radši jdou půl hodiny přes LT? Ono je to totiž vyjde rychleji a levněji a nabídka spojení je dvojnásobná.

Když se vyplatí jet z Prahy osobákem do Lovosic a člověk je tam dřív o víc než půl hodiny než další R, tak je asi něco špatně, ne? :-( Navíc ty nové osobáky budou předjíždět superexpresy a EC právě u nás v Lovosicích. Jak úžasné :-( Ale 471 by byla skvělá :-) To bych chápal jako zlepšení, i když 2 hodiny se s tím do Prahy nikdo hrabat nebude.
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 19. srpna 2007 - 23:37:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny_hozman:
se vyplatí jet z Prahy osobákem do Lovosic ... tak je asi něco špatně, ne?

Naopak, vozba Os na delší vzdálenost tím dostává nějaký smysl a vznikne rozumný interval. Jde o běžnou věc.

Ale 471 by byla skvělá :-) To bych chápal jako zlepšení, i když 2 hodiny se s tím do Prahy nikdo hrabat nebude.

Co je skvělého na vlaku, se kterým nikdo nepojede?

co je tady na spojení se světem slušnýho

Odpovídá významu vaší obce a hlavním přepravním proudům z/do vaší obce. Ojedinělé výjimky si budou muset přestoupit - stejně jako všude jinde.
V tom oblečku vypadáš jako šotouš. ... Možná že jste všichni šotouši.
Chomutovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 877
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 00:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Denny: POkud někdo jezdí pracovat denně z Lovosic do Prahy, tak má po ránu hodinový interval tam a odpoledne zpět, mimo špičku pak dvouhodinový.
Podkrušnohorské expresy mají jiný smysl a jejich zastavování tomu odpovídá.
Předjíždění osobáků expresy v Lovosicích není nic moc, já bych osobně posunul celý Ústecký takt o půl hodiny (aby byly příjezdy do Ústí před půl a ne před celou), pak by to vyšlo v Lovosicích i bez předjíždění.
Oliva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 08:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plzeňský kraj zveřejnil konečný návrh jízdního řádu:
http://www.kr-plzensky.cz/article.asp?itm=32302
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 987
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 10:10:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 181 bude jezdit večer autobus?
Kdo to bude jezdit,ČSAD Plzeň?
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 988
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 10:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už to vidím,stačí to číst trochu pořádně
Avantime
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 13:07:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V novém GVD je u R 375 Pannonia uspíšen odjezd z Prahy hl.n. oproti GVD současnému o cca 1 hodinu (21.53 x 23.02 h). Nevíte někdo důvod této změny?

Jinak další postřehy (údaje pro R 375, pro R 374 obdobně): Zřejmě kvůli vedení vlaku přes Vršovice se prodloužila jízdní doba v úseku Praha hl.n. - Havlíčkův Brod (2 h 4 min x 1 h 56 min), naopak ke zkrácení JD došlo v úseku Havlíčkův Brod - Brno hl.n. (1 h 27 min x 1 h 29 min), zřejmě kvůli nově zavedenému nezastavování v Tišnově.
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 7-2007
Odesláno Pondělí, 20. srpna 2007 - 13:44:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to by mě zajímalo kterej doslova Kretén toto vymyslel aby R375/374 Pannonia nezastavoval v Tišnově ??? !!!!!!!!!!!!! a ve Žďáru zastavovat bude ?? to je potom nefér protože Žďár je stejná prdel jako Tišnov v tomhle případě!!!!!! To by mě zajímalo kterej HŇUP TO NAVRHL !!!!!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace