K-report
 

Archiv do 17.září 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 242 - plecháče a 263 - princezny » Archiv do 17.září 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
844_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 21:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asik někoho předběhnu

 
 
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1234
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 22:12:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

844_001: Děkuji
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 10:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

844 001: To chceš říct, že ta mašina v tom Majlontě, už je tak dlouho; 1.fotka je z 20.9.2006??! No, já se jenom ptám, že to tam vidím teprve tak měsíc u nás v jižní hale.;-)
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 11:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno: No ona stála od září do listopadu před severní halou pod hadrem a pak někam zmizela
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 14:17:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Jj, nějakého plecháča pod hadrou (zelená plachta) před severní halou jsem viděl, ale nevěděl jsem, že to je ta 227.. A ty jezdíš po republice nebo jenom fotíš mašinky kolem Brna??
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 15:21:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno: A ty jezdíš po republice nebo jenom fotíš mašinky kolem Brna?- Hlavně okolo Brna. Nějakého plecháča pod hadrou (zelená plachta) před severní halou jsem viděl- To byl určitě on.
 
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 18:35:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Jj, tak to je přesně on!!! A to máš nějaké výhody ohledně toho ježdění; myslím tím například "režíjka" apod.??
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 20:33:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno: režíjku nemám(bohůžel)Mám jen žákovský průkaz, ale to má každý kdo jezdí do školy
A jak to vypadá s 263.002?? Pracovalo se dnes na ní?
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 20:59:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, já nevím, jak to vypadá s tou 002, protože dneska a zítra mám volno. No, já mám naštěstí režíjku, ale moc nejezdím, protože málokdo má takové koníčky. Ale pokud by jsi měl zájem, tak bychom mohli někam vyrazit, pokud by jsi měl zájem. Kdyžtak mi napiš na mail Svoje ICQ číslo.
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1146
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 05:48:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V ČB je na Evy 242 241.
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 9-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 10:41:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pépa_rákos: A to je brněnská mašina??:-) A na jakém "Evy"?;-)
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1236
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 16:37:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno: Ne, to je Plzeňská mašina, to s tou Evy dostane nový lak?? Co to vlastně znamená Evy??
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 9-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 16:41:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karelpl: No, to by mě taky zajímalo co znamená to Evy.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 17:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno:Evy znamená vyvazovací oprava.Lak se při tom jen opravuje (odrbaná místa)
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 9-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 17:17:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: To znamená, že se bude vyvazovat(motory)?! A jak jsi se rozhodl s tou moji nabídkou?
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 21:37:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno:No já myslím, že určitě se bude při Evy vyvazovat. To je generálka podvozků.Jinak se podívej ma mail psal jsem ti ohledeně těch výletů.
Jinak jsme našel zkratky pro stupně údržby a oprav: E0-provozní ošetření,minimální údržbový stupeň,EM-malá periodická prohlídka,EV-velká periodická prohlídka,EVY-Vyvazovací oprava,EH-Hlavní oprava
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 14:29:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Jo díky...
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 9-2007


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 18:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Jj, ty maily mě došly.;-) A zrovna v ten víkend, jak jsi tam psal, mám volno, tak není problém se nějak domluvit a vyrazir.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 19:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno:Jak to vypadá s 263.002?Poslal jsem ti email s podrobnostmi, tak se podívej.
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 9-2007


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 20:33:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, dneska jsem ji viděl na červených zvedácích u nás v jižní hale. Měla vyvázaný jeden podvozek a viděl jsem, že tam svařují tu vanu.. Takže se uvidí, jak to dopadne. Jinak jsem si ty informace přečetl; děkuji!!
Patrik_koplík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 20:43:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno: tak kdo dnes dodělával na jihu u zkušebny tu 363.087. Sem to včera nestihl...
354.1217- byla jsi kouzelná, nikdy nezapomeneme!!!
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 17:20:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem zvědav kdy vyjede opět ta naše 263 002:-):-):-)
STOP PROTI PŘELÁKOVÁNÍ 363 037 A 363 009 !!! Vím že 363 009 patří pod Cargo ale já ŘÍKÁM STOP PŘELAKOVÁNÍ UNIKÁTNÍCH NÁTĚRŮ !!!!!!!!
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 17:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Patrik koplík: No, to nevím, kdo dělal na 363.087.;-) Ja jsem dělal na podvozkách na plecháč 278.:-)
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 17:55:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokerna: Tak to asi každý kdo zná tenhle typ lokomotivy.
Patrik_koplík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 19:59:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno: takže pokud tomu dobře rozumím, tak děláš protější šichty jak já????
354.1217- byla jsi kouzelná, nikdy nezapomeneme!!!
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 20:16:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já jsem teď dělal St a Čt. A pak jdu do práce Po,Út a Pá-Ne. Asi děláš v proti šichtě.
Patrik_koplík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 20:31:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jojo, já teď du Pá až Ne, St-Čt, a pak až Po-Út
354.1217- byla jsi kouzelná, nikdy nezapomeneme!!!
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 20:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to si ten víkend užij; má být hezky. A ty tam děláš kde???
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 21:27:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nechápu jednu več, když se něco podělá (263.002)třeba čerpadlo,nebo regulace v záruční lhůtě tak ji mají opravit v dílnach, kde se ta oprava konala a né v depu. Může mi to někdo vysvětlit??
Patrik_koplík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 21:45:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno: na jihu, ale u Tvargla néé, ten dělá osmičky
Tom350: protoře do ní vedoucí oprav DKV Brno nařídil ,,rýpnout,, a teď jim nechcou dílny uznat záruku.
354.1217- byla jsi kouzelná, nikdy nezapomeneme!!!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 22:13:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno,Patrik koplík:Hoši by mě zajímalo kteří vy jste..Tvargl je můůůj
Bimbo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 2-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 23:19:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A mě by zajímalo, kteří z vás mají skříňky na fírovských šatnách?? A hlavně proč???Rozumíš!!
V dílně není místo?
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 9-2007


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 09:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Patrik Koplík: Takže ty děláš u Kaloda,jo? Já dělám u Halfara.

Lokofanda: No, tak to by mě taky zajímalo, který ty jsi u Dušana.
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1963
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 15:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

242 201 postrádá na jednom čele tabulku. Díky kluci! (fotku mám)
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1574
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 18:13:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

242 201 postrádá na jednom čele tabulku.

To je zas nějaká epidemie?!
In Bass We Trust...

...and Back to the Jungle.

Noisia massive! We on that exodus!

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 19:10:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

263 002 pojede zítra snad dopoledne na ZJ (asi do Letovic),takže
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 09:46:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevěděl by někdo nějaké podrobnosti?? V Kolik a kam se pojede??
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 416
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 18:24:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na OS 4608 jela 242.261. Focena na vjezdu do Brna-Králova Pole
 
Ec166
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 20:45:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V 19:06 sejmul R 233 Svatopluk s lokomotivou 242.246 za stanicí Šaľa na chráněném přejezdu mladého cyklistu, který jel na kole. Plecháč ho sejmul a odhodil a cyklista skončil s těžkými zraněními v nemocnici.
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 22:14:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Dáša na zj až na drobnosti (později odstraněné) byla v pořádku a pokud se nic nezmění bude nasazená v nedělu do turnusu na 4944.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 22:26:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No hurá.Jinak pro toho kdo nemá oběhy tak po OS 4944 má 4627,4608,4615,4618
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 22:26:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dyť to tam máš už napsaný
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 11:19:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na OS 4944 nejede 263.002, ale 242.278
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 13:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Tom350: Kde jsi čekal ty? Taky jsem byl zklamanej, že nejela
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 422
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 13:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tasa: Já ji viděl z domu
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 14:20:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hele a nedali ji na jiný Os ?? Jen se tak ptám. Nikdy jeden neví.
STOP PROTI PŘELÁKOVÁNÍ 363 037 A 363 009 !!! Vím že 363 009 patří pod Cargo ale já ŘÍKÁM STOP PŘELAKOVÁNÍ UNIKÁTNÍCH NÁTĚRŮ !!!!!!!!
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 15:56:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel tam nasadili plech 278 protože je po opravě vibrací a tak se to vyzkoušelo,rozhodlo se to až dopoledne. A nestihl sem nic napsat,ale dáša by měla zítra už pokračovat dál v tom turnusu.
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 7-2007
Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 17:24:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tzn. že bude nasazena místo toho plecháče 278 ???? :-)
STOP PROTI PŘELÁKOVÁNÍ 363 037 A 363 009 !!! Vím že 363 009 patří pod Cargo ale já ŘÍKÁM STOP PŘELAKOVÁNÍ UNIKÁTNÍCH NÁTĚRŮ !!!!!!!!
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 17:47:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na OS 4606 242.234,242.243 OS 4627,242.247 OS 4613, a na OS 4608 již zmiňovaný plech 242.278
  a dnes na postrku byl 242.229
 
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 18:44:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokerna: Jo v pondělí by měla místo 278 už jezdit dáša.
Carloc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 19:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takze zitra pojede Dášenka na Os 4608???
http://www.vlakfoto.com , http://trainweb.cz
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 19:29:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carloc: Ne na OS 4608 jezdí řada 263 jen v neděli.
Já bych řekl, že k výměně dojde zítra na odstavném nádraží po OS 4949. Tedy 263.002 pojede asi na OS 4946,4629,4624,4631
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 21:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350:pěkný foto...Že to těm plechuškám na nákladech sluší že?
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 16. září 2007 - 21:52:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jo; sluší jím to.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 11:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna fotečka z Protivína 15.9.2007
 
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Carloc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 14:22:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak je na tom 263 002??Jezdi???Pokud ano,tak bude na 4629??
http://www.vlakfoto.com , http://trainweb.cz
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 15:22:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dáša bohužel zase těsně před odjezdem z depa začla stávkovat(tlakáč) takže snad zítra
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 17:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZMAL:No to je prefektní.Vy tam v Majlontě z ní musíte být už šedivý.
Jinak přidávám foto 242.278 při odjezdu z Břeclavi na OS 4621
 .
A pro toho kdo by si chtěl vyfotit 002 a neví na čem jezdí tak tady přidávám oběhy. Přepsané, aby se v tom člověk lépe vyznal
application/msword263 DKV BRNO TS 202
Řada 263a DKV Brno PJ Maloměřice_GVD06_07.doc (25.6 k)
Carloc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 21:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dneska jsem se opet nedockal Dasenky.Dnesni 4629 s 242 278
 
http://www.vlakfoto.com , http://trainweb.cz
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 21:34:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli zítra vyjede tak pojede na OS 4944,4627 a 4612

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace