K-report
 

Archiv do 08.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 180, 181, 182, 183 - šestikola » Staré archivy » Archiv do 08.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1825
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 22:13:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Statistik: moc hezká idylka, jen to UIC číslo to kazí. Jinak super retro!
Už je ale 168 zase notně "provozní", ovšem pořád absolutně nej!
 
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Tominokeller
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 22:14:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj všem,mám prosbu,prosím vás,pokud byste vědely o šestikolu někde v okolí Lysé nad Labem v předstihu 3 dnů,prosím dejte vědět.Děkuji.
Mám i ICQ:486138973
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1488
Registrován: 6-2004


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 22:20:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Keller:
Ještě MINULÝ grafikon si stačilo stoupnout v Lysé ke štrece a měl bys ho tam docela pravidelně. Dneska...

Unipuls: no a asi 20 minut předtím jela 141.012 do Letohradu...
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 20:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rakaňě mezi Važcem a Východnou-31.7.2007
 
 
 
Bdlm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 11. září 2007 - 21:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 Ta 007je focena 31.12.1993 bylo -18 stupňů a na silvestra se rozpadlo ČSFR.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1753
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 08:51:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bdlm: fotky super, ale ČSFR se rozpadla 31.12.1992, takýe buď a nebo
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4184
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 12. září 2007 - 11:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Která pak společnost má zájem o 181 026?Nebo aspoň jako ND?
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
E499001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 10:17:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včerejší vyrovnávka z Martina do Lidče v režii LokoRailu
 
 
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 20:56:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Ty ji prodáváš?
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 20:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Já mám zájem, pošlete mi nabídku mailem.
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 21:15:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik za to chcete?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4200
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. září 2007 - 22:23:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proto se ptám né?Kdybych jí kupoval, tak se nebudu na ní ptátJá jen, že je vytažená z.. a šrotovat se nemá
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 11-2005
Odesláno Pátek, 14. září 2007 - 07:02:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ji nejspíš čeká polonizace, nebo ji prodají NTM.
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 20:01:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

182 072 s cibulema po 17. hodině na Libni
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
...zadíval jsem se na její posmutnělý chrup a řekl:"Jó pani, nikdo nejsme komplet." (M.Šimek)
Ec166
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 15. září 2007 - 20:21:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jqcp:
Díky za info v 17:05 přejížděl Prahu-Kyje. Viděl jsem z dálky, protože už jsem šel domů. Škoda, že jsem u tratě ještě 10 minut nezůstal
Vince_black
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 13:57:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím,

mám takovou prosbu - neměl by někdo slušnou fotku kabiny z pohledu strojvůdce?
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 21:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stačí tohle? Je to modernizovaná 181.024, originál pult 181 vypadá jinak...
 
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5233
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 21:15:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je stanoviště ze 181.001
 
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1835
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 22:49:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

183.033, dřívější košická postrkovka, před Matejovci n.Hornádom při cestě do Žiliny:
 
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
OH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.51.130
Odesláno Pondělí, 17. září 2007 - 23:17:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já ukážu zákoutí,které není vidět ne předchozích snímcích.
182 156
 
Každopádně je to teď co šestikolák- jiný vzhled pultu.
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 9-2004
Odesláno Úterý, 18. září 2007 - 14:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souhlas. Co kus, to originál
 
Peter140001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 18. září 2007 - 21:07:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pridám dnešnú 183.030 na Mn Žilina - Vrútky ako aj pohľad zo stanovišta
 
 
 
ICQ - 441 546 338
Skype - Peter140001

www.railpage.net
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 18. září 2007 - 22:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jednaz loňského září-to ještě 6kolák v těchto končinách nebyl tak vzácný...
 
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 19. září 2007 - 19:58:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr1400001:Vy máte Mirel(nebo něco podobného) i na 183kách?? Protože to modré světílko na druhé fotce mi připomína VZtko jako na gorilách
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 19. září 2007 - 20:06:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v ŽST Jablůnka
 
pedro_x6x
Neregistrovaný host
Odeslán z: 91.127.188.129
Odesláno Středa, 19. září 2007 - 20:07:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350
MIREL je uz skoro na vsetkom co patri ZSSK a ZSSK Cargo, rakane nevynimajuc. Teda okrem 810, 811
Rozsutec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 19. září 2007 - 20:55:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pedro_x6x a 750/3
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 19. září 2007 - 21:33:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pedro_x6x:Díky za vysvětlení
Rozsutec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 20. září 2007 - 10:53:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pardon za OT - k mirelu - bude ich viac, čo ich v CARGU nemá, takže je jednoduchšie napísať čísla, ktoré ich majú - 125.8, 131, 183, 240, 363, 731, 736 a 773.
Vince_black
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. září 2007 - 13:19:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky za snahu, ale potřeboval bych něco ve smyslu toho prostředního obrázku od Peter140001. Ale aby tam byl víc vidět řídící pult a kabina nebyla tak tmavý (potřebuji to pro aktualizaci kabiny v simulátoru). Ale z vlastní zkušenosti vím, že fotit něco takového není zrovna snadné :-)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4224
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 18:15:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

manemb:
Která pak společnost má zájem o 181 026?Nebo aspoň jako ND?


Past:Manemb: Ty ji prodáváš?
S200:Manemb: Já mám zájem, pošlete mi nabídku mailem.
Larva:Kolik za to chcete?

Nevím, co si o tom mám mysletŽe se člověk vůbec tady na k-reportu na něco dopředu ptá, když stejně postupně si to musí sám zjistit a shlíží jen hloupé žvásty

181 026,138 stojí v Žos Nymburk.Také jsem tam z dálky zahlédl 181 047 a ještě jedno nejmenované Šestikolo.Takže z ČT se pouze ona má zmiňovaná 181 026 chystala do Žosky Nechť dál mluví...
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 19:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: Otázka zněla jasně: "Která pak společnost má zájem o 181 026?" Já (jako zástupce jisté společnosti) zájem mám, tak jsem se ozval. Čekáte-li jiné odpovědi, naučte se, prosím, klást správné otázky. Děkuji za pochopení.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4226
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 19:28:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S200
Tak je ale jasné, že já asi těžko vlastním nějakou tu 181Myslel jsem to tak, že už je prodaná a ptal jsem se právě komu, protože v tu dobu jsem nic o tom nevěděl.
Příště se to pokusím napsat jiným stylem

A co kdo poví, co se chystá na příští týden s 180 002???
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1191
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 22:02:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toť jedno šestikolo, dneskajc v Prosenicách:
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 11:26:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nyní vjíždí do České Třebové E499.004 + 2xB + asi salon Dubček + E669.002
a pokračuje směr Olomouc?

Tak sem někdo dejte pls foto.
E499001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 15:39:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera dorazila ze zvolenského záhrobí do Žiliny další obživlá mrtvola
 
 
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 9-2004
Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 20:27:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Převoz 181 107,092,138 a 026 při zastavení ve Třebové (dokumentačně).
 
 
 
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 20:59:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidávám něco z vrakoviště z České Třebové.Smutný pohled na ty mraky těch šestikol
 
 .V tom konvoji jsem uviděl 182.143, která ma nějaký zvláštní lak.Neví někdo co to mnělo být??
 A teď něco zachovalejšího
 
 
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1061
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 29. září 2007 - 21:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějaké další fotky toho konvoje do Vrútek jsem dal do diskuze o Třebové.
Nezamyslice - Morkovice R.I.P.
Firefox rulezzz
ICQ: 268 125 722
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4200
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 22:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měsíc jsem tu nebyl tak to nepobírám, to jako nejprve odjeli z Ostravy 181.092+107 do Nymburka, 181.026 a 138 zase z Třebové do Ny, tam jim "něco" provedli a ted to přepravují zpět ale do vrútek??co je to za čachry muže někdo upřesnit??

A proč proboha tahaj vrak jako je 138, takových jiných lepších 181 a 182 v depu ČT ještě je...
Krysolet na laminátku !!!
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4313
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 22:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A navíc, ta 181 138 už měla, možná že už je papírově rozřezána..místo ní najednou tenkrát šla pod autogen 750 146
181 026,138 ze Třebové odjely do ŽOS NYmburk-(Stály u odjezd. koleje na MB,Lysou, nebo jak jinak napsat) a pak zase se odtamtud vzaly a zpět na TřebovouAsi potřebovaly najet přes 200km.Ale ještě v Nymburce byla 181 047 a ta nic jo?Kdepak je teďka?
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4213
Registrován: 9-2002


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 01:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

181.138 není ani papírově ještě rozřezána je pouze zrušená oproti třeba těm 181.026, 092 a 107, takže bud pude na ND nebo se bude muset vyjmout ze zrušených...v případě reko v těch Vrútkách, ale stejně mi ta 138 nejde do hlavy, proč zrovna tahle zničená loko...?
Krysolet na laminátku !!!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4215
Registrován: 9-2002


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 01:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ups 181.092 a 107 jsou už víc jak dva roky taky zrušené...:-(
Krysolet na laminátku !!!
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4318
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 01:47:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš
181.138 není ani papírově ještě rozřezána je pouze zrušená oproti třeba těm 181.026, 092 a 107, takže

Tos myslel jako co pro nim?

181 138 vím, že ještě neni, apoň tedy pod ČT, záleží, jak ji mají jinde teďka vedenou.
Ale třeba i taková 181 050 byla zrušená a jak dopadla, tak nevidím problém u těchto zrušených loko..
A jistě z ČT budou ještě následovat další 181 a možná i 182 na reko

A ještě když už tak
181 092 je zrušená k 3.8.05
181 107 je zrušená k 3.8.05
181 138 je zrušená k 3.3.05
Jediná, co neni zrušená, tak je 181 026!!
A ještě se mi motá ta 181 047, kde tedy je!Ta také do ŽOS NYmburk přijela s těmi 181
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Ládik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 05:20:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes vykoná TBZ po opravě loko 180 001 v trati ČT - Kostěnice,odjezd se předpokládá v 9:00 z ČT
Bebop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 15:23:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes vykoná TBZ po opravě loko 180 001

Včera jsem ji viděl u nástupišť v ČT.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4327
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 15:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda, že mám tak dlouhé volno a jsem líný jít
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Vláďa_2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 16:31:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb: 181.047 už je v Polsku. Jezdí u Lotosu a je v laku co dojezila u ČD.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4330
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 22:11:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wau,,Tak ta to vzala také docela rychle, když ještě dne 21.9.07 byla v té koloně Šestikol v ŽOS Nymburk.
Díky moc.Jen ještě by mě zajímalo datum, od kdy je tamVí někdo?
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 10:03:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, hoďte do placu fotky toho ostravského ledňáčka, tuším 166, co má ODOS, už ho nebylo dlouho tady vidět.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5331
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 10:50:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aktuální výskyt šestikol:

181.008 - Těšín - 90401 (Těšín - 3nec) - DIV
181.084 - odb. Koukolná - 45775 (Ostrava - Žilina)
181.115 - Mosty - 73015 - P1
182.038 - na Slovensku - 45776 (Žilina - Těšín)
182.072 - Jablunkov - 49732 - P2
182.134 - Horní Lideč
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1210
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 13:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Matysekfyra:odkaz, ranní rozbřesk v Bi
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
...zadíval jsem se na její posmutnělý chrup a řekl:"Jó pani, nikdo nejsme komplet." (M.Šimek)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4219
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 01:41:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlada 2:
Ted si nejsem jist ale nešla náhodou ta 181.047 v unifiku ČD k PPC Rail????PCC dále jestli se nepletu své loko nikam nepronajímá, k Lotosu choděj loko od ALZY nebo je to u této jinak??

Manemb:
181.047 šla do Polska už 23.5.2007, takže do Nym pokud to vubec byla ona se zřejmě vracela s nějakou závadou...pamatuju si ji někdy začátkem května v Brně na váze..
Krysolet na laminátku !!!
Vláďa_2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 12:24:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: 181.047 jezdí u LOTOSu, viz fota zde GALERIA II -> Lokomotivy elektryčné -> 181

(Příspěvek byl editován uživatelem Vláďa 2.)
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 557
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 23:19:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějaké fotky z doby nedávno minulé i sem...
 
 
 
 
 
 
Ví někdo jak skončila 181.031?Mám v ní nějaký bordel...předem díky.
Se 163.2,714,754,814 a 854 si už moc dlouho nepojezdím...
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1104
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 11:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

31 je někdy od loňského března v PLDR. Tady najdeš fotku: http://www.przewoznicy.rail.pl/gigabyt/index.html
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 560
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 12:15:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tajemný em:díky,informace o ní se mi ztrácejí v roce 2005.
Se 163.2,714,754,814 a 854 si už moc dlouho nepojezdím...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4233
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 13:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlada 2:
Aha tyto stránky znám, dlouho jsem je nenavštívil a koukám, že jsou tam nové fotky, díky za informaci!
Krysolet na laminátku !!!
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 18:14:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v jedno starším časopise sem našel toto:
 
 
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1106
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 20:12:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Á, staré dobré ČD-Jedeme. Ten šestikolák v choceňském "tunelu" je 181.064. Z té fotky to nejde vyčíst.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace