K-report
 

Archiv do 12.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 12.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 895
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 21:57:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem jel vlakem do Brna na 49.Mezinárodní strojírenský veletrh(z vozidel mě zaujala jen 774) a cestou jsem viděl ve Skalicích nad Svitavou 742353,tak kdyby ho snad někdo postrádal.742202 je v Letohradě?Tedka pořád jen potkávám 742113,ale je možný že to je jen náhoda.Jinak 751151 stojí vzadu u trianglu a poblíž před halou je vytažená i TEM 2.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4331
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 22:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt
Pro upřesnění:
742 186 už je i papírově předán do České Třebové - Střídá se na NPP nebo ve Skalici či na Poličku
742 202 je stále v Letohradu a asi i tam vydrží nadále s 742 113
742 353 je k nám do ČT půjčen, ale vidím to jako u 186..ta sem také byla tenkrát pouze půjčená a jak už dopadla.Navíc v Let.mají být pouze 2x řada 742
Ano a ta 742 353 je ve Skalici už od pondělí
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 13:10:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to foceno sice minulou neděli a pondělí,ale zas tak moc se toho v Lichkově nezměnilo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 13:49:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak to vypada po polske strane? Uz tahaji draty?
Paveldacicky - Pochvala, krasne fotky, pocasi pralo, libi se mi fotka s fundamenty nastupistni hrany, pekne vykreslene pozadi

(Příspěvek byl editován uživatelem Wool.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 15:37:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Nj moje řeč, na strojíráku sem byl už ve středu a stálo to za velký ho..., ještě že jsme byly také na zab. zař. exkurzi po Brně hl. n., tam jsem si spravil náladu.

Jo jinak dneska v Letohradě na záloze 751.151, to bylo pobrumláčníko, škoda že v 15.00 odjela do Meziměstí.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 15:40:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l: Jj, rozjezd ze Žamberka měla skvělej
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 896
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 16:02:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PepaL:Díky za info,ale přečet jsem si zprávu s párminutovým zpožděním,což rozhodlo.Škoda,chtěl jsem ji někde natočit,jela jako Lv? Tak leda někdy zajet na Mezáro...

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1648
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 16:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další díl občasníku Šotovník je tady
***********************************************
******************
 *******************

Více již na www.jakuza.ic.cz
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt:
Šotouši 11
SAZAVAFEST A 750 na 212
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 16:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady ještě pár fotek z věže:
 
 
 
 
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 948
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 17:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jelikož je dneska smutné výročí, měsíc co se pokácely vjezdová návěstidla ML a L v Lichkově, tak sem dám, meší zab. zař. fotoprúřez letoškem, aneb pár fotek co mě přišlo pod ruku.

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1405
Registrován: 3-2004
Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 17:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak v Bohousové už jsou po zemi růžové značky a začně se prý kopat 2. listopadu. Zastávka snad zůstaně přes den obsazena.
Zdroj: závorářky
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 531
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 06. října 2007 - 22:36:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Nemáš náhodou nový číslo na mobil nebo nějakou poruchu? Ptž já sem ti to info o 751.151 posílal na mobil, jen co sem ji dostal od Pepy_l ( za což děkuji ).Pak mě asi po půl hodině přišlo, že se ti zpráva nepovedla doručit. Tak nevím.Kdybys to byl fakt dostal, věděl si to cca 10 minut před odjezdem ze Žbk.
Pepa_l: Pěkná vzpomínka, leč jak říkáš, působí to smutně ... Hold starý časy nevrátíš.
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1791
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 04:23:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Manemb-joo před týdnem jsem vskutku náhodou vydržel v světoznámé nádražce v České Veprové před nástupem na vlakový výlet do Istanbulu odkud jsem se vrátil před cca 6 ti hodinami
Ad. patky u Jamného...a kurva..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 899
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 08:58:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:+42077767376...já zprávu dostal,teda jen od PepyL,ale přečet jsem ji ve chvili,kdy už bylo pozdě...moje chyba:-(
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 11:02:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes na záloze v Letohradě: 753.127
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 11:40:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petrjablo: Dík moc za info, co myslíš, mohla by tam vydržet až do odpoledne?Nebo je pravděpodobný, že ji během dne stáhnou?
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 13:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: zatím pořád ještě jezdí (stav ve 14.00) a strojmistr nic neříkal o tom, že by ji chtěl do depa.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1650
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 14:58:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

(15:00) 753 se stále drží, ale pokud by někdo myslel že v neděli jezdí maňas do za, tak ze sebe nedělejte takovýho vola jako jsme teď udělal ze sebe :-)
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt:
Šotouši 11
SAZAVAFEST A 750 na 212
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 6-2007


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 15:11:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včera na 0s 5244 ve 21:34 z Týniště nad Orlicí vezl kocour 742.220-7 + 2 x 010 + 814/914.007 a byla po tmě a to měla celej den jezdit na 026 , nevíte co se stalo ?
www.vlakybroumov.estranky.cz
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 15:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Víkendové postřehy: včera ve 13:00 přijela do HK 754 051 s cisternama od hněvčevse, okolo 4. hodiny zpozorováno v jaroměři na R od trutnova dovjče unifikovaný brejlák+754 061, 061 vypadala nečinně.A dnes 5. TD 749 240.
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 16:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: vola jsi za sebe neudělal, kolega vzal za mě telefon a stejně nevěděl, kdo mu to volá
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4340
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 17:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl by někdo více ohledně dnešního Let.5TD?
děkuji moc.
Takže 5TD byla, je 749 240
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Mefi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 17:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1. TD má 750 121
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 07. října 2007 - 19:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady je pár doplnujících fotek ze dneška k tomu co to zaznělo:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Z fotek je vidět že se ted hodně dělá na Těchonínském zhlaví a tim pádem sem nemůže souprava na odvoz kolejových polí a štěrk.Ten štěrk ale asi vozej vlaky z Dolní Lipky,protože kolej je až po značku Lichkov souvislá a je u ní slušný množství štěrku,který pomocí tater naváží směrem ke stanici Lichkov.
Co mě zaujalo,když jsem se bavil s jednim ze stavby,že ostrovní nástupiště bude končit přímo před výpravní budovou(je to na dvou fotkách vidět),takže lidi z posledních vozů rychlíku od Miedzylesie se slušně projdou.Stejně tak u rychlíku do Miedzylesie ty z prních vozů.....to tak udělali,kvůli tej plánovanej kusej koleji,která by končila před nástupištěm nebo proč?Jinej důvod mě nenapad....
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1409
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 08:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bude to nástupiště vysoké, bezbarierové? A nebo parodie ala Rájec - Jestřebí?
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 14:03:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad:Sag
Na té 814.007 spadly řemeny na 5120/5127 v sobotu jela 742.220
Knd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 14:45:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes dopoledne jela z Letohradu do Lichkova souprava na kolejová pole a jeřáb, v čele 742.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 16:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám že Lichkov se stal častým cílem nedělních výletů, taktéž sem včera vyrazil na výluku do Lichkova, ale i do Miedzylesie a Domaszkowa, tak že pár postřehů, fotky dodám až nebudu línej stahovat.

V Miedzylesie se koná celkově nová pokládka kolejí, tak že je to tam všude rozkopané, a vše se topí v bezedném bahně. No prostě klasická koridorizace, akorát se vše pokládá na dřevěné pražce. Z původních třech nově opravených stavědel zbylo pouze to prostřední. Ty dvě krajní připomíná pouze hromada šrotu na Domászkowském zhlaví, která byla kdys elektromechanické vyhýbkářské přístroje Einheit. Také řidicí přístroj (Warszaty Elektrotechniczne Gdynia) na prostředním stavědle byl doslova "rozprášen", jeho zbytky, jakožto hradlové skříně se štítky a pravítka se válejí všude kolem. Přišlo mě že snad Poláci provádějí výměnu zab. zař dynamitem. Také rotunda bývalého depa vzala za své, a brzo snad i točna.

V úseku na státní hranici nebylo po sloupech vidno, jestli maj ovšem vůbec vybetonované patky.

No a v Lichkově se akorát navážel štěrk z Lipky sunutím se dvouma reko 740. Krom toho řidicí přístroj, jakožto vyhýbkářský by měl vzít za své tak do měsíce ( tak že se bude jezdit s klíčema pouze na hubu), jak je patrno s fotek tak odjezdové náv. LT je již rozvěšeno a odpojeno.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 904
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 17:10:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska Mn do Žamberka 753127......asi satisfakce za včera:-)
 
 
 
 

Pokud měla 753127 zálohu a manipulák z důvodu,že nebyla k mání 742,tak by třeba mohla mít manipulák i zejtra......ale to je tvdrá spekulace....
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 17:15:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, patky by tam byt mely, na nekterych starsich fotografiich zde na diskuzi je zachyceno na polske strane cary bedneni... Jinak diky za svezi informace i z Miedzylesia, Polaci se o to moc nezajimaji a nepodarilo se mi to z nikoho dostat, protoze nikdo nic nevi
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 950
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 17:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wool: Pouze to co jsem viděl a zdokumentoval, jinak jedinou oficialtu z Mezilesí jsem zjistil že aparát blokowy vystřída kompjůter a taky se tak stalo.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 533
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 18:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, tak dneska byla na manipuláku 753.127, to byl zase jednou zážitek ... .Staniční fotky sem dávat nebudu, mám je podobný jak Aleš, ale hodím sem foto na cestě zpět, kdy to jelo jako Lv.Foto sem si tak trošku zmršil, ale když je to ta mimořádnost ... A mě se to vlastně i líbí ...
 
Jinak, na tomto fleku už bacha, ta střecha to jednou nevydrží a mohlo by z toho bejt těžký zranění, už dneska se to tam docela kejvalo....
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Esox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 11-2006
Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 18:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Té chycené předvěsti je fakt škoda ale i tak dobrý.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 19:07:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Copak střechu tu si člověk pohlídá,ale ten člověk co tam na mě soustavně vyjíždí mě štve víc.....tobě se nepoštěstilo?Jinak jelo to v 16:55 takže kompromis mezi našimi časyZa to moh ale R251 kterej stál kdo ví proč aspon 5 minut na vjezdu a to byl už tak 5 minut zpožděnej...
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 08. října 2007 - 22:18:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, to byla další věc, R 251 ( v režii 754.048 ) si dneska postál asi 5 minut na vjezdu do Žbk ( to bylo poprvý, co sem něco takovýho viděl ) kvůli problémům se stažením závor na tom přejezdu na litickým zhlaví.Pak se asi na přivolávací návěst rozjel a krokem projel otevřenej přejezd.Jestli kecám kraviny, tak mě opravte.Pak na manipulák už se to zase stáhlo.
Jinak z toho domku na mě ještě naštěstí nikdo nikdy nevylítl, já mám zase špatnou zkušenost s tím domkem mezi žambereckou stanicí a Fitminem, tam u přejezdu už sem byl zjebán ...
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1795
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 00:24:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jelikož nejsem líný stahovat fotky z foťáku,tak přidám taky pár postřehů ze včerejška..Štěrk by se měl začít zase vozit od Letohradu jakmile bude možno zajíždět do stanice-včerejší od Hanušovic byl prý prozatím poslední..Vlaková 740.518 a postrk 741.501+502 - ty potom sunuly k Lichkovu na místo vykládky.Jinak vesele pokračuje betonování patek u Jamného v režii 720.039.
 
 
 ,
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 907
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 07:28:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkný fotky,jak vidim ten štěrk tak závidim až kam si.....vcelku sjem zvědavej,jstli se mě taky někdy poštěstíTu soupravu se štěrkem co pak sunuli z Dolní Lipky 741.501+502 rozdělili v Dolní Lipce na dvě části?
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1796
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 14:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo souprava se samozřejmě v Lipce dělila a navíc tam byly i další ložené vozy z minulého dne,takže materiálu dost..Ještě přidám pár momentek...
 
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 908
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 09. října 2007 - 17:51:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo jestli nezůstala v Jablonnym nebo Těchoníně ta souprava na kolojová pole?Asi si tam chvíli počká,než se dostane do Lichkova.....protože včera tam těžko dojela
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1797
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 10:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli myslíš žebřiňák křížený s jeřábem tak ten stojí v Jablonném..a taky lok.730,702,vozy a další harampádí..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 10. října 2007 - 18:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Pn 63331
 
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 10. října 2007 - 19:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní stav 751 na 026
751.236+038 Pn 44240/44237/63332
zítra tedy Pn 44239/44244/63331/44238
751.354+080 Pn 44244/63331/44238
zítra Pn 48231/44242/44235/63330/44241
751.220+093 Pn 44235/63330/44241
zítra Pn 44240/44237
751.151 odstavena před halou, 751.137 v Letohradě, 751.101 v Trutnově
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 08:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt: dík za info,koukám ta 101 je furt na opravě,no jen ať si trutnováci zvykaj, Letohrad jde do tak budou mít traktorů plný depo. Ještě by měli dělat MVY na 854.
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 6-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 14:08:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zásahy jednotek PO

Místo události: okres Náchod — Náchod, ul. Kladská

Datum a čas ohlášení: 11.10.2007 07:22

Typ zásahu: dopravní nehoda železniční(vč. metra)

Zasahovaly jednotky: PS Náchod, HZSP ČD Hradec Králové - FOTO

Popis zásahu: Náraz osobního automobilu do boku vagonu na železniční vlečce, bez zranění. Jednotky odstranily vozidlo mimo vozovku a místo nehody uklidily.

 
 
 
www.vlakybroumov.estranky.cz
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 909
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 19:29:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár dní ted bylo slunečno,tak sem dám asi tři fotky....manipulák byl ted dva dny po sobě odřeknutej.
 
 
 

Alf: Dá se ještě nějak sehnat knížka 130 let železnice pod Orlickými horami? Jsem ji měl dneska ve škole a někoho tam zaujala,tak mě prosil jestli bych mu ji sehnal....
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1655
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 20:26:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám hodinka práce na fleku u Lukavice a hned se to hemží šotoušema. Dneska jsem tam vyhmát návštěvu z daleka
  "Valach z Valach"
A potom jeden malý seriálek vybarvování stromů nad Lukavicí
  stromy jsou ze 2/3 zelené

  zářící zlato by nezářilo víc

  a zde již poslední záchvěvy podzimní barvy
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt:
Šotouši 11
SAZAVAFEST A 750 na 212
Javorina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 21:25:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza:
Nj, "Valach z Valach" a jeden "Slovák", že?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 21:46:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak koukám, že dnešní ex-Jeseničák byl na fotiče velkej magnet, ani já sem neodolal ...
 
A na R 251 byla dnes 754.048
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Voldemorďák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 21:59:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

toho jednoho šotouše znám
Voldemord
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4361
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 22:28:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to abych začal také dávat teďka tam pozor
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2211
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 23:09:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

manipulák byl ted dva dny po sobě odřeknutej
Kde jste byli v pondělí pánové . Jinak neobsluhuje teď záloha při jednom i Jablonné? Nemám aktuálně přehled, jak se tam vozí... V čase Mn by to bylo pěkné.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 23:28:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde jste byli v pondělí pánové
Na manipuláku, kde jinde
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2213
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 23:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad:
No že jsem tam nepotkal ani nohu...
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 07:44:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt:
Kniha "130 let železnice pod Orlickými horami" od Alfa.
Mírně bych upravil klasickou formulaci "k dostání u dobrých knihkupců" na "...stále k dostání ve všech dobrých ČD centrech". Tedy nyní z hlavy nevím, jak v MUN či Pardubicích, ale jinak (namátkou: Ostrava-Svinov, Praha-Libeň a další) je stále kniha k dostání.
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 12:36:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nám právě odtahují z Meziměstí do věčných lovišť chuděrku 751.143 právě stojí v Náchodě na Pn 44235 za vlakovými 751.236 + 038

Jinak dnes na 026 premiérová jízda Unipetrol do Meziměstí4x 740 zatím to čeká na ukončení výluky v Jaroměři takže to pojede cca 14.50 z Jaroměře v 15.30 ze Starkoče a 17.50 z Náchoda Meziměstí příjezd cca 19.20 Zpět Lv do Pardubic.
Na focení to není nic moc

(Příspěvek byl editován uživatelem halbstadt.)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1657
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 13:40:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MMašinka: není jedinej flek na Mn. I když já byl na Vláře
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt:
Šotouši 11
SAZAVAFEST A 750 na 212
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1800
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 14:17:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V noci stálo dvojče soukr.brejláků u rampy v Týništi,ale myslím už tam hnije pár dní..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 951
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 15:51:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na Jebáku / Jeseničáku 754.030
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 17:04:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na R251 754 048, pri rozjezdu v Tynisti se ji moc nechtelo a parkrat si skocila
kolem te pul ctvrte taky v Tynisti posun dvou viamontich brejli... 751.143 na nakladu za 130kou projizdela tesne po treti Cermnou... cest jeji pamatce
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
*** Zrychlený vlak náhle stojí,asi tak v půli cesty.
Zbývá vzdát čest padlému stroji a zbytek dojít pěšky. ***
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 9-2007


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 17:50:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hlavně si vyfoťte Mn HK-Jaroměř a zpět, Cargo už se blíží a nasazení 754 skončí.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace