K-report
 

Archiv do 16.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 242 - plecháče a 263 - princezny » Archiv do 16.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1421
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 09:23:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZMAL
A to bude nějaká komplexní rekonstukce celé lokomotivy na elektronické řízení, či tam bude dosazen pouhý "D/A a A/D převodník z linky na volant a z ampérmetru na linku"?
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 16:49:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne rekonstrukce celé lok ne, jen tam bude jak ty říkáš převodník a komunikovat s řídícím vozem to bude po kabelu UIC,ještě sem ale neměl čas ani příležitost to nějak zkoumat.
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 18:01:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tasa: Musím se Ti omluvit, ale s tím pojmenováním těch mašim, jsi měl pravdu!!! Příjmi tímto moji omluvu.
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 20:21:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Suverenne najkrajsia slovenska princezna v plnom nasadeni
http://js-trains.slovaktrains.sk:80/displayimage.php?pos=-2250
http://js-trains.slovaktrains.sk
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4249
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 20:41:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pondělí spatřena Dáša na hlaváku
 

JirkaBrno:
Nějak moc brnáku se tady objevuje, by mne zajímalo kerej pak ty seš hm?na dílně potkávám dost tváří co tam moc dlouho nedělaj, je tam jeden pidlovokej až si řikám, že nechápu jak ho vubec mohli vzít, ale když zdravotně prospěl:-)to nejsi ty že ne?:-)dnes už na dráhu vemou fakt kohokoliv...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 9-2007


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 20:58:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: Jak mám chápat toho "pidlovokého"??? Já dělám v jížní hale -> elektrická trakce u Václava Halfara a za mistra mám Miloše Dostalího.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4259
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 11. října 2007 - 23:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno:
Ale na hale je jeden podivín co podle mě vidí jak chameleon, ale já se mu rozhodně neposmívám, jen mě udivuje že muže dělat na Dráze nic víc...dost často ho výdávám v severní hale dělá na éčkách snad...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 8-2007


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 00:35:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirkabrno: Příjmám
Patrik_koplík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 10:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: taky ho potkávám, teho polovidícího, ten dělá na jihu v motorové a říká se mu ,,kiklop,, . prej přišel z heršpic.
354.1217- byla jsi kouzelná, nikdy nezapomeneme!!!
Patrik_koplík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 12:19:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

samozřejmě žě kyklop nikoliv ,,kiklop,,
354.1217- byla jsi kouzelná, nikdy nezapomeneme!!!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4266
Registrován: 9-2002


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 13:48:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

patrik koplik:
už sem málem četl polovodícího:-)
ale co by dělal na jihu v motorové když dělá v severní hale na éčkách dost často????jestli oba nemyslíme někoho jiného spíš...a pokud sou v depu dva polovodící tak to teda zírám dvojnásob:-)
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4267
Registrován: 9-2002


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 13:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak v čmks ČT, 242.210 v krásném novém laku (10.07 CT), 242.266 taky v novém ale komplet rozebraná a 242.217 v základovce...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 9-2007


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 16:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: Tak to já určitě nemůžu být, protože já dělám většinou vývazy motorů.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 528
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 18:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukal jsem se na 263.001 už ji chybí všechny Trakční motory,vyrovnávače, pár izolátorů na střeše EDB, musí se vyměnit jeden izolátor sběrače, je prasklý a hlavně to trafo, ale jedno trafo pro 263 už je v jižní hale, ale nikde jsem neviděl tlumivku, která tam chyběla. Vypadá to ještě na hooodně dlouho. Já myslím, že zimu přespí v depě
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 9-2007


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 19:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom 350: To trafo přivezly ve Čt a aspoň, že ta mašina bude někde v teple.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1263
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 20:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když je řeč o 263, tož přihodím něco jiného než 001 a 002 - > 011
 
 
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 9-2007


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 21:05:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: To jsi fotil ty nebo jsi to někde stáhl z NETu? A kdepak je to focené; pěkné fotky.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1268
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 12. října 2007 - 21:35:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno: Tož jistě že sem to fotil já, cizí fotky bych nezveřejnoval , a bez uvedení autora. Autorem su já :-) Jak už sem psal, je to v úseku Břeclav-Lanžhot, dokončili to letos začátkem léta, přesně nevím.
Ješte jednou - poslední fotky v diskuzi o esách,laminách ode mne jsou vyfocené tento týden v úseku Břeclav - Lanžhot (blíže Břeclavi)
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4275
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 23:00:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno:
Když sem někdo dá fotku a ne svoji, tak to většinou uvede, tak se v každé diskuzní skupině neptej, zda je to jeho:-)

Tak to já určitě nemůžu být, protože já dělám většinou vývazy motorů
Aha no takže začátečník, takhle začínal uplně každej kdo přišel jako novej, stejně tak i já, začátečník od.ere tu nejšpinavější práci...to je už daný:-)

Jak to vypadá s 242.265 v Plzni??ještě pořád nějaké problémy?popřípadě co bylo za závady jak uváděl Karelpl??
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1081
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 09:23:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem viděl nějakou naleštěnou 242 v ČT. Zřejmě 242.210.
Ampz 10-91 a Bmz 21-91 - super vozy

T3R.EV 1560 DPMB :-)))
Anitra a Poršetra :-)))
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 10:41:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: No, akorát já tam už jsem přes rok a dělám většinou to stejné (vývazy). Jj, jinak se už v žádné diskuzi nebudu ptát, zda-li to fotil on nebo to je od někoho převzaté; slibuji!!!
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 10:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: Bouřka z depa psal, že měla cca 50 závad napsaných a jedna z nejvážnějších je plyn v transformátoru. Nikdo zatím ještě nenapsal, že by jezdila, tak asi pořád stojí.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4288
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 10:57:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JirkaBrno:
No já na dílně byl v podstatě jen chvilku, asi tři měsíce a pak sem šel už do kurzu a hned zácviku...ale vývazy jsem dělal sic po celou dobu, ale když sem začínal tak sem byl dole furt...pak když přišel někdo novej tak sem dělal už i ve strojovně a na střeše...a jezdil občas i na zkušebky...

Karelpl:
Ten plyn je nemilá záležitost, docela by mne zajímal zbytek těch závad...proč ji nepošlou zpět do třebové v rámci garance??

Ris:
Ano to byla určitě 242.210, je před předáním už brzo...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1082
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 12:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš: ještě tam byla tuším "Máňa" 701xxx
Ampz 10-91 a Bmz 21-91 - super vozy

T3R.EV 1560 DPMB :-)))
Anitra a Poršetra :-)))
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1350
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 14:06:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct: Jo, to já nevim. Na ten zbytek závad by se chtělo podívat do knihy oprav, ke které já se bohužel nedostanu, ale...
Morňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:21:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ten pidlovokej co po něm pátráte, je Jirkabrno ,nebo v majlontě mu taky řikají Kočkodan
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:27:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Morňák:
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:29:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Morňák: No, aby jsi to náhodou nebyl ty, že??
Mano754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:30:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


 
Use it before you lose it.
Morňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

určitě né Kočkodane
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 16:37:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Morňák: Když to říkáš, tak máš asi pravdu!!!
Jinak ta přezdívka se mi zamlouvá; jsem tím polichocený.
Morňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 17:12:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to zas bude zitra něco viď Kočkodane
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 17:32:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Morňák: Jj, to zase bude pracovní den jako vždy.
Plech
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 20:48:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Máte někdo po laky 242 265 ? Teda na trati .
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4299
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 09:26:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plech:
Jestli se vubec na tu trat na vlastním výkoně ten plech dostal...

Nemilá zpráva pro všechny kdo fandil 263.002
Včera mezi 23:00 a 23:30 mezi Říkonínem a Níhovem tato mašinka opět zahořela, údajně od kabeláže...fíra ji nehasil protože se to údajně nedalo že by se nadejchal, byli přivolaní hasiči, ale v místech kde osobák zustal stát (mezi tunelama) se asi těžko k lokomotivě dostávali...rozsah požáru neznám, ale prej to bylo něco docela vážnýho, zbytek nevim jak dopadl, jen vim, že nahradit ji jela 242.260 a pro zahořelou 263.002 jel třetí postrk v podobě 230.106
Dnes možná už ted by Dáša měla být v depu...
To si holka moc dlouho nezajezdila, zase bude nejméně pul roku stát...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 10:10:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to je teda pěkně v prdeli...
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8

Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde, a udělá to.
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 13:22:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

263 002 zahořela od přívodního kabelu v silovině ke třetímu TM,odnesl to přístrojovej rám okolo.Patrně nedotaženej šroubovej spoj.Bohužel si zase postojí
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 14:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jam moc je to vážný? Jak je velká škoda? Dnes jsem na ni čekal v Maloměřicích, kdybych si to přečetl už ráno, tak bych nikam nešel a držel smutek. Místo ní jela již uvedená 242.260
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 14:53:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě sem to osobně neviděl ale asi se bude muset vyvázat rám,opravit,udělat novou kabeláž,možná půjde zpátky do Přerova.
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 7-2007
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 15:04:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem u ní v Břeclavi stál a nevipadalo by že by jí něco bylo:-(. Je to v pr..li:-(. To ji asi fakt dlouho neuvidíme na trati:-(
363 037-3 jsi fakt senzační jen ten nátěr by ti slušel takovej jakej máš jen novej:-)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4306
Registrován: 9-2002


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 15:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZMAL:
Že by někdo špatně zapojil trakčáky??resp. slabě dotahl šrouby??na to se muselo dávat extra záležet, pořádně to dotahnout a přitom nepřervat závit...

Pokerna:
A kdy včera??stalo se to v noci...
Krysolet na laminátku !!!
Nemám rád 754.046................. !!!
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 16:21:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedná se o kabely pod přístrojovým rámem,ne ve svorkovnici.Údajně nebyl dotaženej.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 17:52:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak snad to s ní dopadne dobře.Pro zlepšení nálady přidávám setkání strojů 242.260+243+262 v Břeclavi přes Vánocemi(21.12.2006)
 A ještě jedna náladovka z 263.001
 
2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.12.192
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 17:55:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: ty hodinky co jsou 263.001 mám taky
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1982
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 18:09:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Škoda toho kelu před 243, jinak ale super momentka
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Jirkabrno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 18:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Pěkné fotečky!!
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 537
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 20:03:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplňuju zpávu z pátku fotkou na trafo 263tky,které čeká na svou druhou šanci v jižní hale
 Mněl bych otázku, proč je trafo z 263 větší něž z 363, teda aspoň tak na první pohled vypadá
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1744
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 20:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Existuje nekde nejaky pohled, nejlepe "rengenovy" jak tato "krabice" vypada uvnitr ?
Predem pripadne diky.
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 20:37:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom 350 - Protože má víc vinutí.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 20:51:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZAML: A proč má toho vinutí více?? Já si vždy myslel, že ty trafa jsou úplně stejná,
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 21:03:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože je jinak zapojenej trakční obvod i je rozdíl v napájení PP,na schématech to uvidíš.
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 21:36:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak co jasný?
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 21:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZMAL: jj, díky za vysvětlení
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6651
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 07:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dotaz: na fotce stanoviště 263 je nějak moc A-metrů. sloupce z leva: 2x kotevní, v tom prostředním bych tipoval na 1x buzení ale nevim, co je ten druhej A-metr. schémata nemam, kdysi jsem je viděl. dík.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 10:24:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten ukazuje v zeleným poli proud v režimu jízda a v červeným poli i brzdový proud,je zapojenej v obvodu kotev dvou TM.
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 10:42:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď se dívám jak sem to napsal,abys to pochopil.On není zapojenej v obvodu dvou TM ale jenom v jednom,tím že tam sou jenom dva,na každým stanovišti jeden a motory sou čtyři tak dva TM (1 a 3) tento ampermetr nemají.Snad sem to napsal srozumitelněji.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6656
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 11:17:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no chtělo by to schéma :-)
měl jsem za to, že kotevní proudy jsou ty kA-metry vpravo, pro každej podvozek 1 a kotvy v podvozku jsou v sérii (jako u esa). a buzení všech 4 TM je taky v sérii (jako u esa)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 15:06:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě že ne,kotvy i buzení sou zapojený samostatně,dá se odpojit i jen jeden motor,ovšem to platí jen u 002 ,u 001 se dá odpojit skupina,jinak zapojení siloviny je stejný,liší se regulátory ve skříni elektroniky.Na prvním st. sou A metry 1 a 3 motoru a na druhým 2 a 4 motoru,tak jak na lamině.Ametry buzení sou na prvním st 1 a 2 TM a na druhým st 3 a 4 TM.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 541
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 16:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak, když je řeč o odpojovačích tak sem fláknu fotky obou zmíněných. 263.001
 vyřazuje se to těmi dvěma červenými tyčemi a 263.002
 
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 17:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350
Ty bočníky, co jsou na té fotce dole tam jsou nafurt, nebo jen na nějaké zkoušení? Vždyť jsou stavěné na 4 sekundy zatížení....

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace