K-report
 

Archiv do 27.října 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Železniční uzel Praha » Archiv do 27.října 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Chodec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 9-2007


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 12:10:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

První vlak (Os 9314) na nové 2.koleji v žst.Běchovice
 
Provizorní propojení libeňské a malešické trati
 
 
Stroje na propojení nové a stávající koleje v Dolních Počernicích
 
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 13:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď budu za blba, ale ona už je postavena pátá kolej mezi Běchovicemi a Dolními Počernicemi? Tak to čumím, to je rychlost......
To je můj názor na tuto věc. :-)
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 15:20:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Youarentgood: tak napůl - ta čtvrtá se jen posunula do nové polohy. Dvaapůlkolejka Libeň - Běchovice vznikne až skoro za rok. Letos se udělají jen Běchovice a na jaře se bude dělat trakce.
honzík honzík honzík
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.188.132
Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 21:50:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj, tak to vypadá, že to pojení nebude otevřeno k novému jízdnímu řádu, jak se to slibovalo. Sliby - Chyby
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 02. října 2007 - 22:18:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Snad to stihnou do prosince příštího roku, jak slibovali, ne?

(Příspěvek byl editován uživatelem Jgcp.)
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
...zadíval jsem se na její posmutnělý chrup a řekl:"Jó pani, nikdo nejsme komplet." (M.Šimek)
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7382
Registrován: 6-2003
Odesláno Středa, 03. října 2007 - 14:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3*honzík: jestli pod pojmem "pojení" míníš Nové spojení, tak jeho zprovoznění je slibováno na září 2008, čili nový JŘ s ním počítá až od sezóny 2008/2009. Ne letos.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1731
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 03. října 2007 - 15:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3xhonzík: Sliby - Chyby? Ale také se říká dvakrát měř, jedou řež, v tvém případě si o tom něco nejdřív přečti, raději 2x, a pak vynášej závěry. Harmonogram stavby je možno vidět na:
http://www.novespojeni.cz/harmonogram.php
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Rzeczpospolita
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 13:52:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno jsem stál na 2. nástupišti v Libni a koukal jsem na kolej naproti u prvního nástupiště. Na jednom místě je tak vymlácený spoj mezi kolejnicemi, že pevné upevnění je úplně vyrvané a místo rovné nivelety kolejnic je tam prohlubeň. Podle mě by to nebyl takový problém to opravit. Akorát by semuselo chtít.
Bus stop, rat bag, ha ha, charade you are
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1586
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 14:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si pamatuje že největší masakr ohledně spojů kolejnic co jsem kdy viděl byl na Masaričce někdy kolem roku 95. Tam by to chtělo video a filmovat detail,co to dělalo když jel vlak Myslim že nebudu sám kdo to pamatuje .....
MilanCH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.69.32
Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 22:03:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukal jsem na foto z nového peronu v Běchovicích a ten přístřešek je fakt ústup ze slávy jak zde někdo podotkl. Vždyť to nemá ani kousek přesahu před schodiště, tudíž zákonitě tam musí pršet a tím pádem i do podchodu. To je definitivní stav? Nebo přístřešek bude prodloužen? Nemyslím, že by nutně muselo být zastřešeno 200m, ale o kousek delší by to mohlo být, tedy pokud se nepočítá ta krátká podesta.
Jestli někdo víte jak to je, tak prosím odpovězte. Díky.
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3066
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 04. října 2007 - 22:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rzeczpospolita: To určitě není jediné místo. Spíš bych řekl, že takových míst je 3.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Chodec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 9-2007


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 13:11:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MilanCH: zastřešení je definitivní. Přístřešek je cca 0,7m vytaženej přes první stojku. Voda by na schodiště a do podchodu téct neměla, protože od schodišť je cca 1m spád k začátku přístřešku, kde je odvodňovací žlábek.
Dodatečně budou na oba perony umístěny klasické zastávkové čekárny.
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 15:42:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár dnešních fotek s Masarykova n. Práce se jak je vidno chýlí ke konci. Rovněž jsou na fotce č.3 dobře vidět práce na západních portálech Vítkovských tunelů.

 
 
 
 
http://rail2005.euweb.cz (aktualizace 20.6.2007)
MilanCH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.69.32
Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 21:46:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chodec: tak jo, díky. Snad to bude dobré a snad je to promyšleno. Dík za vysvětlení.
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3071
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 05. října 2007 - 22:35:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Běchovicíh je už vytržena 1. i 0.SK. V 1.SK pracoval bagr na odtěžení štěrkového lože. Na zhlaví zůstalo několik výhybek k rozebrání.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 10. října 2007 - 20:58:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sobota 13.10.07 je otevřeným dnem na stavbách.
Seznam otevřených staveb:
http://www.sps.cz/DSA/dod_stavby.asp#jk

Ze železničního prostředí je tam pouze možnost prohlídky Nového spojení – tunely pod Vítkovem, což by mohlo být zajímavé...
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Krysa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 11-2002


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 15:09:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár dnešních fotek z Masaryčky a NS. Tunely se dnes staly velkou promenádou, všude mraky lidí.
 
 
 
 
 
http://www.masiny.zde.cz
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 15:28:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NS dnes.Tolik lidí jsem tam opravdu nečekal.

 ,
 ,
 
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1739
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 17:30:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Napada me jedna vec, je nekde uz k videni schema nove verze kolejiste masarycky ?
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Krysa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 11-2002


Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 18:13:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pjp: Někde v archivu tohoto vlákna je uveden odkaz na soubor se schématem Masaryčky, kde je původní a současné uspořádání.
http://www.masiny.zde.cz
Lermik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 13. října 2007 - 19:48:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem rád, že jsem příšel včas. Měl jsem možnost jít přes starý ocelový most kolem Křenovky až skoro k Hlaváku. Když jsem se vracel od tunelu, už tam byly pásky.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 886
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 00:40:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na masně máme novou raritu. Výpravčí na in-linech.

 
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Krysa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 11-2002


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 10:58:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes38: ČD Aktiv - spolu v pohybu
http://www.masiny.zde.cz
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5355
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 13:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pjp:
Viz příloha, sešity "Výhled_1" a "Výhled_2".
application/rar
Masarycka.rar (92.1 k)
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1743
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 13:41:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diky, koukam ze ten kolejovy "bordel" (k Tesnovu) na severu zustane, proc ? Ja mel za to, ze jeden z duvodu techto uprav je jeho likvidace ...
Nebo je to tak dulezite pro zeleznici ? Nejak tam moc vagonu k videni nebyvalo, spis skoro vubec ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 17:48:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lermik : To já jsem tam šel kolem 11.15 a dostal jsem se až na hlavák a zdaleka ne sám. Mohl jsem si vyfotit velkou část bývalé Hrabovské spojky i most
 
 
 
 
Až bude čas (asi příští víkend) dám na stránky víc fotek a článeček o DOD
http://richard163.blog.cz
Lermik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 14. října 2007 - 18:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Richard: Já jsem ještě měl tu možnost, ale někteří, kolem 12:00 už tu možnost neměli, byla to škoda. Být pár decimetrů od estakády a zároveň vedle stávající tratě, projít po starém mostě a vyfotit celé staveniště... ...prostě supr
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 12:34:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DoD NS: lidí i šotoušů hodně, ale stálo to za to.
 
Jak jste to jeli ????
Dežo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 10-2007


Odesláno Pondělí, 15. října 2007 - 21:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ne to sem se chcel zeptat ne co tam delaj s tema kolejama tam ne kdyz to meni ne to je zeleza jak svin a ted je to drahy ne 4,20 za kilo to nebylo
ňe netlac do mna
Slídil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 15:31:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To PJP: Důvodem rekonstrukce Masaryčky byla bezpochyby oprava toho rozesraného, po čem se jezdí + nejlevnější napojení toho zbytku / na ten zbytek. Proto se v obvodu bývalých stavěděl 1, 3 a 4 jen redukovalo a rekonstruoval se jen obvod St 2.

Je třeba si uvědomit, že ve hře jsou stále 2 vize: "Optimistická" rychlodráha na letiště, nebo "pesimistické" strkání Masaryčky pod Hlavák. Já jsem vděčný za to, co se udělalo. Taky to mohlo skončit zapojením odb. Sluncová do Hrabovky (s využitím místa v nové budově stávajícího stavědla).
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2248
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 18:55:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám pár dní zpátky a nikdo se nezmínil o celkem zásadním kroku v rekonstrukci hlaváku. V pondělí ráno jsem totiž nalezl zaslepené všchny vnitrostátní pokladny Vnitrolístky se prodávají v pravé "mezinárodní" části a v infocentru, mezinárodní v patře. Vzhledem k velkorysosti soudruha při stavbě nádraží to žádné větší komplikace asi nezpůsobí, ale vypadá to konečně na nějakou stavební činnost.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1747
Registrován: 10-2003


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 19:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka: Já to zjistil včera ráno, když jsem si tam byl rozměňovat.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3139
Registrován: 8-2004


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 20:06:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mašinka: Nerad bych kazil tvou radost, ale zatím mi přijde, že na hlaváku vždycky 3 dny dělají a pak 3 měsíce nabírají síly.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 21:13:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska ráno po sedmé fungovaly dvě nebo tři pokladny na pravé straně a byly u nich dlouhé fronty a v bývalém infocentru fungovala jedna a byl jsem první na řadě Nechápu proč tam lidi nešli, když to bylo všude napsáno.
http://richard163.blog.cz
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1748
Registrován: 10-2003


Odesláno Úterý, 16. října 2007 - 21:32:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Richard: To je asi jako když někdo stojí pod Pragotronem, kde je napsáno Beroun a ptá se jestli to jede do Berouna. Někteří lidé zkrátka nečtou.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
http://emj471.euweb.cz
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1228
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 06:43:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Svatá pravda, zrovna včera večer u R 423 přímo pod pragotronem se mě jeden Slovák pýtal, či to ide do Košíc...zmátla ho směrovka přední části jen do Bohumína.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
...zadíval jsem se na její posmutnělý chrup a řekl:"Jó pani, nikdo nejsme komplet." (M.Šimek)
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 894
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 11:07:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je asi jako když někdo stojí pod Pragotronem, kde je napsáno Beroun a ptá se jestli to jede do Berouna. Někteří lidé zkrátka nečtou.

Pozor na to, nápis na pragotronu nemůžeš brát jako "s m ě r o p l a t n ý". Já taky viděl v Kralupech u osobáku nápis Košice.
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 17. října 2007 - 11:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, to ja takhle prijdu v Nymburce na nastupiste, kde bylo na Pragotronu napsano "Jicin", a uz jsem se hrnul ke dverim vlaku, ktery byl hned u nej - ale zarazilo me, ze to byl vuz 843. Tak jsem se podival na ceduli na voze - hadejte, kam to jelo.
A kdyz je rec o Kralupech - jednou ze stejne koleje mely odjizdet dva motoraky - do Neratovic a do Kladna. Opet - kam jel motorak, ktery stal pod Pragotronem, na nemz bylo napsane "Neratovice"? Jedna slecna se na Pragotron spolehla, no nastesti stihla vlak opacnym smerem, se kterym jsme krizovali na Brandysku.
Fakt se jeste divite, ze se lidi ptaji radsi vickrat?
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 17. října 2007 - 12:59:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a když už se teda bavíme, jak se pokročilo v dolní hale za překližkovou ohradou?
Slídil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 14:34:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Wilson: Hlavně ta pošta, co už je třičtvrti roku zavřená, mohla ještě doteď fungovat. Když jsem nadával pošťákům, tak to házeli na ajznboňáky, když ajznboňákům, vymlouvali se na pošťáky. Holt, jeden moloch za 18, druhej bez 2 za 20.
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2253
Registrován: 6-2002


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 20:13:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hroch:
Předpokládám že když se už namáhali se zrušením pokladen, začnou asi nějakou činnost vyvíjet...

Richard:
Nechápu proč tam lidi nešli, když to bylo všude napsáno.
Jestli to nebude tím, že si to třeba i přečetli, ovšem nevědí kde se takové "informační centrum" ráčí nacházet.

Jinak za ohradou v hale skutečně roste patrová ocelová konstrukce nějakých těch butiků . Je to vidět z přednádraží.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 17. října 2007 - 23:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka : Jestli to nebude tím, že si to třeba i přečetli, ovšem nevědí kde se takové "informační centrum" ráčí nacházet.
To mně nenapadlo ...
http://richard163.blog.cz
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 18. října 2007 - 19:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Richard (487): Máš recht! Já to také praktikuji. Ti lidé mi opravdu připadají jako nesvéprávné ovce. Na cedulce u zrušených pravých pokladen stála věta: "Vnitrostátní jízdenky možno po dobu rekonstrukce zakoupit i v prostorách infocentra v pravém rohu nádraží".
http://rail2005.euweb.cz (aktualizace 20.6.2007)
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 08:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rail2005 - proč nesvéprávné ovce? Obyčejní lidé nejsou úchyláci na vlaky, jako vy tady. Já jsem poloviční úchyl a přesto infocentrum na hl.n. pamatuju v prvním patře nalevo, býval u něj z venku takový informační počítač. Jenže co vím, tak to už dáááávno nefunguje a o nějakém někde "v pravém rohu" fakt nevím! Nesuď ostatní podle sebe.
Díky.
To je můj názor na tuto věc. :-)
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 08:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Iamgood: Tohle nemá s vlaky nic společného. To je všeobecný problém. Někde je něco napsáno a lidé to stejně nečtou... a pak se diví. A taky jsem se v práci nedávno setkal s tím, že jsem někomu napsal co a jak má !přesně! vyplnit do formuláře a on to stejně zvrzal. Tomu se říká diletantství.
http://rail2005.euweb.cz (aktualizace 20.6.2007)
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 16:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, je fakt, že lidi v poslední době nejsou moc chytří. Možná to dělá to stárnutí populace. Ale jak říkám, konkrátně u tvého příkladu - spíš než někde hrát bojovku a hledat informace, tak si tu frontu vystojím tu... :-)
Jinak, jak už tu bylo napsáno - ne vždy se lze na informace spolehnout, to je další obrovský problém dneška - špatná a často chybějící komunikace. :-( A formulace na upozornění "pravý roh nádraží" je v tomto okamžiku krásný příklad naprosto nedostačující komunikace. Vždyť ta formulace je naprosto zcestná. Může být pravý horní a pravý dolní roh. Takže už tady je problém. A navíc, nikdo nebere v potaz, že cestující se neorientuje a není schopen určit, z jaké polohy se bere to "vpravo".
Prostě, jak říkám - cestující si zaslouží tvou omluvu a nadávej jenom našim skvělým drahám. .)

(Příspěvek byl editován uživatelem I.am.good.)
To je můj názor na tuto věc. :-)
Web
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 1-2006
Odesláno Pátek, 19. října 2007 - 18:11:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si nedovedu představit třeba tady v OC Letnany napsáno "Kiku najdete v pravém dolním rohu" :-)

Nehledě na to, že zrovna na rozkopaném hlaváku si dovedu představit, že najdu konečně informace a na nich ceduli "z důvodu rekonstrukce ...".
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 14:32:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten dodatek "z důvodu rekonstrukce" by se hodil i na jiné cedule. Ale co mně překvapuje je to, že na informačních panelech které jsou na dřevěném ohrazení stavenišť chybí jakákoli informace alespoň v angličtině. Podle mně by to byla pro neznalé zahraniční cestující dobrá informace, že se tu něco děje a že se stávající neutěšený stav za čas zlepší.

P.S: Již jsem dodal na blog fotky z DOD na novém spojení
http://richard163.blog.cz
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 20. října 2007 - 14:41:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 




Posílám nějaké fotky estakady ze dneška... Omluvte ale prosím kvalitu... je to foceno mobilem.
Chodec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 14:29:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

18.října - žst. Běchovice - zemní fréza a 123 005 na nákladu od Malešic
 
Mr_nobody
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 21. října 2007 - 19:18:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nové spojení - na šroubovici pro pěší na silniční estakádu se již montuje zábradlí.
 

(Příspěvek byl editován uživatelem mr_nobody.)
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 567
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 22. října 2007 - 09:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten žebřík dole snad před kolaudací odstraní
Láďa_2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 22. října 2007 - 17:15:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím všechny. Zaslech sem něco o rekonstrukci prvních 4 nástupišť na hlaváku v příštím grafikonu. Je na tom něco pravdy?
DjDD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.87.25
Odesláno Pondělí, 22. října 2007 - 21:18:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Láďa2: na Dni železnice mi bylo řečeno to samé. Musí se překopat zhlaví na novou estakádu a tak při jednom dojde i na nástupiště (i když to do NS nepatří). Aby se tam ale všechno vešlo, tak by měly být vyloučeny vždy jen 2 nástupiště.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7471
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 23. října 2007 - 00:16:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O hodně smysluplnější článek (ikdyž také nepřesný) než ten blábol na iDNES:
Pražský deník: V metropoli bude devět vlakových linek
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7479
Registrován: 6-2003
Odesláno Čtvrtek, 25. října 2007 - 02:16:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jentak jsem procházel veřejné zakázky, třeba se odkazy někomu budou hodit:
Oznámení zakázky na zpracování přípravné dokumentace stavby „Optimalizace trati Lysá n. L. - Praha Vysočany“
Oznámení zakázky na zpracování projektu stavby “Elektrizace trati Lysá nad Labem - Milovice“
Zadání zakázky na zpracování projektu stavby “Optimalizace trati Praha Bubeneč - Praha Holešovice“ (IKP Consulting Engineers)
Zadání zakázky na zpracování přípravné dokumentace stavby „Optimalizace traťového úseku Praha hl.n. - Praha Smíchov“ (SUDOP Praha)
Oznámení předběžných informací k zakázce na stavbu Modernizace záp. č. Praha hl.n., 2. část, nást. I - IV
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1766
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 27. října 2007 - 20:49:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyz uz jsem dneska v tech starsich fotkach:
http://actual.pjp.cz/obr/Hrabovka/
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
barguzin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 158.193.85.207
Odesláno Sobota, 27. října 2007 - 21:51:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všetky projekty spomenuté p.Poborskiiim su mi známe, ale zaujala ma hlavne tá optimalizácia Vysočany-Lysá. Kedy sa to plánuje začať a aký je rozsah? Bude aj AB na tejto trati? čo sa plánuje urobiť medzi Smíchovom a hlavákom? Najviac ma zaujíma, či tam pribudne tretia koľaj?
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 27. října 2007 - 22:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Záspypy západních portálů tunelů pod Vítkovem, dokončování posledního pole estakády Masarykovo a budování opěrné zdi v Husitské dnes odpoledne:

 
 
 
 
http://rail2005.euweb.cz (aktualizace 20.6.2007)
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7492
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 27. října 2007 - 22:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

barguzin: věci, na které se ptáš, bude teprve řešit ta přípravná dokumentace.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace