K-report
 

Archiv do 13.listopadu 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Fotofleky, fotohádanky » Archiv do 13.listopadu 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Petránek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 03. listopadu 2007 - 20:36:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim všechny hádankáře.Zkusím jednu starší fotku,kterou stanicí projíždí tento parní vláček?Je to trochu chyták.
Mějte se.
 
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2894
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 03. listopadu 2007 - 21:39:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petránek: Pitín, dnes už neexistující stanice.
Cargo? Co to je? Neznám!
Petránek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 10-2007
Odesláno Sobota, 03. listopadu 2007 - 22:14:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OK,Krysolet....taky zdejší,že?Je to tak,ale mohli dostat šanci i jiní,zkusím zase někdy příště.A jen na ukázku jak to vypadá na bývalé výhybně dnes,kdy je zde automatické hradlo.
Mějte se.
 
Gapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 13:35:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmmm, zajímavá kategorie. Že jsem zde zatím nebyl . Tak to napravuji a zkusím sem občas dát také nějakou hádanku. Na začátek něco co každý určitě pozná. Je to ze severních Čech. Víc nepovím, protože to je jistě hodně lehké.
 
P.S.: malá nápověda - z pohledu občasného využití je hodně důležitá.
Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.
831
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 784
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 13:56:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gapa: Kadaňský Rohozec
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2066
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 13:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gapa: Konec světa - a to doslova:-) A taky důkaz toho, že když se chce, všechno jde...
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1698
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 15:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 16:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany:ozvu se meilem,hned jak mi to počítač dovolí.Mám problém někde v instalaci a nejdou mi meily odesílat,
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 997
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 18:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd: klasika, most Inteligence a pod ním Braník (ty vyčnívající lampy) foceno z druhého břehu Vltavy
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 18:17:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Most inteligence slouží jen pro nákladní dopravu? a byl někdy dvojkolejný?
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.85
Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 18:38:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M007-19:kde se nachází tento kamenný viadukt a čím je zajímavé místo odkud je fotka focená?
 
Jirka_p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 18:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majkl007: není to Podlešín? Foceno z místa, kde kdysi vedla trať Zvoleněves - Kladno Dubí...
Gapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 19:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD K.Rohozec - ano, koukám, že to bylo jednoduchý... Dalo se čekat. Tak já si pro vás zkusím připravit něco těžšího.
Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.
Gapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 19:29:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem pro vás našel ještě jednu fotečku - trochu upravená, ale jelikož vidím, že jste dobří, tak určitě poznáte. Zajímá mě, mezi kterými stanicemi je to foceno...
 
Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1701
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 00:02:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan
Jj je to taq ,a už nikdy tam nepolezu,protože ty hnusný skály a akáty bodlinatý hnusný smradlavý a lepkavý mi za hazardování se životem fakt nestojí ....
Thy woe tahle fotka mě stála snad nejhorší zážitek v životě ....
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 22:01:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj právě ty blbý akáty mě odradili od prolezení toho fleku co je hned jako že nad tunelem, tak snad v zimě se zadaří...

Folcek: jestli byl dvojkolejný nevím, ale myslím si že ano... je využíván jen pro náklady a také pro odklony v případě výluk v úseku Radotín - Hlavní n.
Country
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 7-2007


Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 22:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Most Inteligence dvojkolejný nebyl. Původně měl být a také na chuchelské straně měl být další tunel, který měl vyúsťovat v prostoru Prahy - Hlubočep a napojit se na Semmering. Koukám,že máme s těmi akáty stejné zkušenosti. Taky mi to jednou stačilo ( i když nikdy neříkej nikdy).
Country
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 7-2007


Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 22:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gapa : je možné, že by to bylo u Radonic nad Ohří ?
Gapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 06. listopadu 2007 - 20:27:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Coutry: není, ale zas tak daleko nejsi. Poradím, že je to v úseku, kde je doprava již zastavena a tento vlak zde jel 1.září 07. A abych to tedy zlehčil (asi je to opravdu těžké) přidávám další fotečku jen o kousek dál... Jo a fotečka v mém profilu by mohla také napovědět
 

(Příspěvek byl editován uživatelem gapa.)
Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 611
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 06. listopadu 2007 - 20:58:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gapa:
někde okolo Budyně nad Ohří
Rick_hunter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 06. listopadu 2007 - 21:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ze které stanice odjíždí 742 294 coby Mn?
 .
To už sem v pekle? Ne, kdyby si byl v pekle, tak sedíš na trůnu a je v nebi, vole!!
(Pánská jízda)
ICQ:423-810-243
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2069
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 06. listopadu 2007 - 21:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rick hunter: Dalovice?
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Gapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 06. listopadu 2007 - 22:03:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Javy: jj máš pravdu - foceno před zast. Vrbka ve směru od Budyně n.Ohří

(Příspěvek byl editován uživatelem gapa.)
Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1710
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 00:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jo Dalovice by to mohly být:o))

http://www.lokomotivy.net/zobraz2.php?rada=brejlenu&loko=141&cislo=750
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.46
Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 10:05:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirka p: k minulé hádance - ano je to tak.

M007-20: takové "jubilejní" číslo, tak dáme zase něco zo Slovenska.
 
A zajímá mě název (příp. i číslo) vlaku, po které trati jede, a název dědiny ke které se vlak blíží.
Jirka_p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 10:21:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Horehronec-dolehnilec na trati 173 Červená Skala - Margecany, kostel v pozadí je v Hnilci.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1203
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 15:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hádanka č. 149
Ze které stanice právě vyjel Sp a kam míří?
http://vimeo.com/277748
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 15:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hádanka č. 150

když už je řeč o R HOREHRONEC, nabízím jej také, zadání hádanky zní: kterou ŽSR stanici právě HOREHRONEC opouští? (Fíra nás tři fotiče taktéž pozdravil..)
http://vimeo.com/303080
Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 15:36:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hádanka 149:dovolím si tipnout na Holešov
Rick_hunter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 20:01:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: jj sou to Dalovice. A moje druhá fotka potom co mi přišel foťák

Jnd: jó kde sou ty časy, kdy mi za humna bublaly berty a spol.
To už sem v pekle? Ne, kdyby si byl v pekle, tak sedíš na trůnu a je v nebi, vole!!
(Pánská jízda)
ICQ:423-810-243
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.46
Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 20:24:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirka p: je to správně, akorát v tomto případě by to byl spíš Horehnilec - Dolehronec, protože jsme tím vlakem jeli z Košic do Banské Bystrice, tedy z Margecan "hore" údolím Hnilca a z Besnického sedla pak "dole" údolím Hrona.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1718
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 21:36:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tradiční otázka ......
 
Jirka_p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 21:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majkl007: no jo, já jsem myslel, že to byl ten z BB do KE, proto jsem to tak napsal, takže ten směr jsem netrefil
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1731
Registrován: 4-2004


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 22:07:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jnd:jenom tipnu,Libeň-Malešice??Ten most mi to připomíná,ale nějak mi nesedí ten kopeček za tím,takže to je možná jinde.Když už se pohybuju 3 měsíce po ONJ,tak to okolí zapomínám.
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1719
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 07. listopadu 2007 - 22:12:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj je to z Průmyslovky ......
Já tam jezdim ted denně busem 183 a fakt mě to .....
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 11:16:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milanklewar: OK, je to Holešov...
Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 13:35:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany:bohužel,problém počítače je na delší dobu.Pošlete mi třeba meilem telefoní číslo,ozvu se.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1208
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 09. listopadu 2007 - 18:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milanklewar: nevadí, napište to do diskuze - trať 325
díky
Country
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 7-2007


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 16:43:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem po čase něco naskenoval
C11
 
Nápověda : 10.5.2001.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1210
Registrován: 6-2004
Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 18:39:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FOTOHáDANKA č. 151

 
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1728
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 19:59:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany
Nejni to trat na Lichkov ??
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1211
Registrován: 6-2004
Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 20:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd: už už přihořívá, trochu přesněji - jestli víte...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 966
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 21:06:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany: Předzváněč trojlístek Liberta - Praha v Mladkově u elektrárny.
Gapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 22:16:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovolím si sem dát opět jednu fotečku... Focený vlak NENÍ pravidelný...
 
Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit, ale nikdy se proti ní nesmí přestat bojovat.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1213
Registrován: 6-2004
Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 22:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l : BINGO!! - mimochodem, Zv Mladkov ještě funkční?
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2081
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 22:35:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gapa: Podbořany
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1214
Registrován: 6-2004
Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 08:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FOTOHáDANKA č. 152
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 967
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 13:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany: Zv Mladkov je ještě funkční a asi ještě dlouho bude, zrušení se předpokládá tak někdy příštím rokem až v rámci elektrizace. Jinak stavba nových PZS v Bohousové trochu zamrzla, předpokládá se až někdy na jaře 2008.Tak že první na ráně zůstávají PZM v Lichkově.
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 10-2007


Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 15:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to blbé ale chcu získat odpovéď jestli tento "lokoart" je podařený, lokomotivu poznáte na první pohled
 
Jsem z Ostravy :D
ICQ : 254-101-848
Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 11. listopadu 2007 - 17:33:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fany:troufnu si říst,že je to most přes Vsetínskou Bečvu ve Valmezu.
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1216
Registrován: 6-2004
Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 08:19:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milanklewar: troufáte zcela správně! BINGO!
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1734
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 12:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dennis
Pohrál bych si s podvozkem a čumákem
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 10-2007


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 13:21:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JND: kreslil sem to z paměti !
Jsem z Ostravy :D
ICQ : 254-101-848
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 10-2007


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 13:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řekněte a já přidám další výtvory.
}OKD4EVER
MOJE ICQ : 254-101-848
NECHOĎTE PŘEZ KOLEJE, NEŽERTE PSY, DÁVEJTE PŘEDNOST , TO SEM JI ŘEKNE FURT JENOM RADIT RADIT RADIT
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 10-2007


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 11:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uhodnete číslo této lokomotivy xxx.xxx - 9
 
www.vlakportal.wgz.cz
ICQ: 254-101-848
E-MAIL: Denno77@seznam.cz
SKYPE: Denno777
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 14:09:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dennis: Skoro se to dá i přečíst z toho obrázku... A je to 749.249-9.
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 10-2007


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 14:17:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

03_82: Máš pravdu, kdybych ten obrázek nechal v originálním rozměru , bylko by to horší přečíst, máš pravdu !!!
www.vlakportal.wgz.cz
ICQ: 254-101-848
E-MAIL: Denno77@seznam.cz
SKYPE: Denno777
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 10-2007


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 14:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ajké je číslo této lokomotivy, poradím (162.xxx-
3)
 
www.vlakportal.wgz.cz
ICQ: 254-101-848
E-MAIL: Denno77@seznam.cz
SKYPE: Denno777
Fany
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1219
Registrován: 6-2004
Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 15:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hádanka č. 153

Po kolika km (přibližně) následuje pravidelné zastavení totoho EC? Myslím z daného místa na videu:
http://vimeo.com/316340
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 10-2007


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 15:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

50km cca a další stanice je Přerov (typuji)
www.vlakportal.wgz.cz
ICQ: 254-101-848
E-MAIL: Denno77@seznam.cz
SKYPE: Denno777

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace