K-report
 

Archiv do 03.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 362, 363 - esa » Archiv do 03.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hrdý fíra z Carga
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.155.227.229
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 14:56:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Drn: Však mi si v Cargu bez tebe poradíme, ale vy v ČD bez nás ne. A věř tomu, že si klidně a rád zajezdím z osobníma i jako brigáda.
Podle tvého projevu a názoru soudím, že si federant-buzerant že jo???
možná já
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.19.102.2
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 17:09:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale fuj!!!
Carloc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 17:41:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je to avizovane spojeni 363 015 + 363 033 aspon v modelovem provedeni
 
http://www.vlakfoto.com , http://trainweb.cz
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1404
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:06:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carloc: Tak to je opravdu náhoda, já sem je taky fotil
 
 
 
PS: máš to moc pěkné
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:34:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Hrdý fíra z Carga:

Tak si zajezdi, když tě tam nepustili natvrdo a dělej jim blbce za černý hodiny bez přesčasů. Když jinak nevyžiješ. A toho buzeranta si nech laskavě od cesty, sám by ses měl nechat vyšetřit. Apropó, předpokládám že jsi jeden z těch co hrdě nikde nejsou. Takovým parazitům bych přál, aby jeli striktně podle ZP, bez veškerých navýšení z KS. Protože to každoroční vyjednávání a aparát k tomu potřebný za tebe platíme my všichni organizovaní, bez rozdílu centrály, ty hrdý fíro vychcaný jak díra do sněhu (nebo zbabělý?).
121073
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petan363:
363012,jestli se nepletu,tak byla modrá s modrým pruhem jiného odstínu
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Apollo17:

Tady v Ústí si na chlupy nehrajem. V turnuse je pár lidí mladších než já, ale mně je to fuk. Když chtěj hoblovat jen Ústí - Praha, ať si hoblují, třeba do zblbnutí. Mně se v letmu líbí.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:43:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Carloc, Šari: ale nesmíte zapomenout na tvrdou práci "étéčkáře - déčkaře" bez kterého by jste žádnou traťovku neměli
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Ať je teplo nebo zima, u trolejbusů je vždycky prima.


POZOR NA PRSTY!
ZAVÍRAT ZA ÚCHYT
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:55:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Oldcerry:

Jen se neboj, oni přilezou. Hlupák, který si myslí, že bude v osobní dopravě extra moc vložáků pro brigádníky z Carga ty určitě nejsi, narozdíl od jiných takykolegů. Mimořádnosti byly, jsou a budou především v dopravě nákladní. Seznání mám pro Ústí krom Opatek úplný, takže čekám, že se ozvou. Ale jen za černý? To ani náhodou. A určitě nebudu sám. Nasranost mančaftu totiž rapidně stoupá a to nejen tady na severu.
Hrdý fíra z Carga
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.155.227.229
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:59:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Drn: Předpokládaš správně, že nikde nejsem. Já totiž s lidma rád vycházím v dobrém a nemám rád když na mě lidi plyvou a pomlouvají mě, což by v případě že bych byl ve federaci šlo jen velmi velmi z těžka.
Ono totiž myslet si že když si strojvedoucí, že si mistr světa a vždycky máš pravdu a ostatní jsou jenom debilové není zrovna to pravé ořechové.

Ty předchozí odstavce by jste si měli odříkávat před spaním místo modlení a hned by byl svět krásnější. ( vy myšleno federanti )
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 19:12:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Hrdý fíra z Carga:

Ani dvacet odstavců tvých plků prostě nezakryje, že jsi pustý posera. Být ve FS neznamená plivat na lidi. Já jsem federant a s četama, výpravčíma, posunovačema, vozákama vždy vycházím naprosto v pohodě. S tím doporučeným opakováním: raději si ty zopákni před spaním vyjmenovaná slova, máš drobné mezery v základním vzdělání.

P.S. Jak je ti při tom, když jsi placený třídou, kterou ti vydupala FS? Blbý ti to zřejmě asi nepřichází. To je dostatečná výpověď o tvé povaze, srágorko.
Mladej fíra z Carga
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.138.66
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 19:26:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Drn: se ti ani nedivím, že se Ti v letmu líbí, když si můžeš říkat kdy chceš volno, volné víkendy jsou samozřejmé atd.... Starší chlapi to mají fajn, jsou kamarádi se strojmistrama, tak to jde.
Mi mladší máme smůlu, o čisté volno delší jak dva dny musíme žadonit a jsme rádi, když máme volný aspoň jeden víkend. Ranní nástupy okolo 2 jsou samozřejmé. Řešil jsem to, abychom měli aspoň každý druhý víkend volný a bylo nám řečeno, že nejsou lidi, takže mám smůlu. Ještě, že už dávno mám 150 hodin, tak jsem několik dní na konci měsíce doma... Takže milý drne s přechodem do Carga jsem ukončil členství ve FS. PKS je vlastně jen cár papíru a i předseda ZO mi řekne, že přece nemůžu chtít, aby starší chlapi chodili častěji ve 2 ráno do práce a o víkendech...
Mladej fíra z Carga
363.087
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.250.245.41
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:18:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechte toho hádání,jste jak malí!!!Nebo si to vyříkejte jinde,tady jste v esech ne?!Nebaví mě to číst...
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:57:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

363.087:
...Nechte toho hádání, jste jak malí ... Nebaví mě to číst...

Ale prosím Vás, jen nebuďte přecitlivělý :-) . Teď jste se o tom, jak to chodí na skutečné dráze, dozvěděl stokrát zajímavější věci, než jaká kde jela reklama...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 21:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Mladej z Carga:

Máš trochu zkreslený představy, kolego. Jako letitý leťák nepamatuju, že bych měl někdy vícekrát volný víkend než 1x za 14 dnů a mnohdy ani to ne. Docela by mne zajímalo, kde jezdíš. Jsem sice v dobrém rozmaru se strojmistrama, to je pravda, ale to je i proto, že když mi třeba dnes ráno zavolal, že zítra mám sice po týdnu konečně den volna, ale jemu vypadl chlap na odpolední rychlík, neprásk jsem mu s telefonem, byť jde o výkon za necelých 8 hodin. Nebylo to poprvé, kdy jsem ČD takhle vytáhl trn z prdele. A strojmistr mi to pak někdy zase vrátí. Není to o protekci, ale o vzájemné pomoci. Takhle to nechodí jen u mne, ale u dalších kolegů z mého okolí. S věkem to nemá nic společnýho, byť nejsem po 23 letech už asi ušák. Nevím, co tvé přejití ke Cargu má společného s vystoupením z FS, ale to je tvá věc. Také u nás jednoho znám. Ale protože vím, že je to trochu pozér, beru to spíš jako zbytečné harakiri. Možná že si svůj úkrok uvědomíš, až uděláš (a to ti nepřeju) nějaký průser a zjistíš, že právník není žádná láce, že pojistka soukromě je o dost nevýhodnější, že ručení u FS které nemáš, ti nepokryje spoluúčast atd. Je to ale tvá volba, hodně štěstí kolegáčku.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 21:23:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jednou to Mladej z Carga:

Když jsme my dnešní 40 átníci začínali, dělalo se měsíčně běžně přes 200 hodin a šílený a uřvaný soudruh komanďák v Ústí i Děčíně ti nedal dovolenou ani když už jsi ji měl zaplacenou. Užili jsme si svý, to mi věř. Dnes je to sice taky náročný, ale zákonné volno není problém získat i bez kamarádění se stromistry, málokde si totiž dovolí i kvůli kontrolám APS tě honit bez volna. Tak asi...

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
Hrdý fíra z Carga
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.155.227.229
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 21:49:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Drn: Čím víc tady píšeš tím víc mě to utvrzuje v tom, že fíra který je ve FS je samolibí nafoukaný kretén jako ty. V každé větě je to, co jsem psal. JÁ jsem strojvedoucí, JÁ jsem ve FS, JÁ jsem king.
Můžu vědět co ti vadí na tom, že ta šichta má jenom "nějakých" osm hodin??? Normální lidi normálně pracujou 8 hodin, jestli sis toho ještě nevšiml. Jste si ještě prostě nevšimli, že už nežijeme za komunismu, kdy se jelo třeba hodinu někam, tam bylo 7 hodin pauza a hodinu zpět a měl si výkon 10hod, takové doby jsou prostě pryč, žiješ ve tvrdém kapitalismu, kdy se prostě celou prac.dobu maká, si v práci.

A názory jako, že mám plát, který si vydupalo FS za to jsem samozřejmě rád.
A by bylo jasné, já proti FS jako takové nic nemám, ale je to prostě o chování lidí kteří jsou v ní. Já se tam možná příhlásím tak za 20 let ( pokud budu ještě jezdit ), až vy všichni, kteří jste zažili dobu flakání budete v tahu.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 22:10:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Hrdý f z C:
Nic mi na tom nevadí, udělal bych mu i 5,09. Jenže jde o to, že vychcánkové tvého kalibru by mu narychlo na krátkou nešli, když přesčas, tak ať to hodí, ne? Ale proč to rozebírat s tebou, když už přesně víš, kdo je tady kretén. Proč se se mnou vůbec zahazuješ? Ostatně, kdybys nebyl ubohý zakomplexovaný trouba a měl jsi tu registraci s mailem, rád bych tě pozval zítra na pokec, rád bych si toho kreténa znovu od tebe poslechl v reálu.
Měl by sis asi zajít chlapče k psychologovi, máš zřejmě podle svého projevu nějaké problémy. Docela by mne zajímalo, jak takový uzlík nervů jako ty se vůbec dostal za kontrolér. Spíš si myslím, že jen blbě blafeš a jsi pouze z fírova hovna pára. A o co jsi na tom víc na štíru s češtinou, o to lépe umíš častovat nadávkami, pěkně z úkrytu, co, srabe?
Jimi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 22:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro- Drn a Hrdý fíra z Carga chlapi myslím že jeden z vás by měl začít přemýšlet, ale Drn to nebude
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 22:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jimi:

Hrách na zeď, dříví do lesa, sovy do Athén...
Mladej fíra z Carga
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.138.66
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 22:51:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drne jen malé upřesnění, většina lidí co měla v poslední době větší průšvih se nespoléhá na právníky od FS. Pokud mne pamět neklame, tak Hlubočepy, starej Bavorov, 471 90km/h do odbočky, Čerčany a nabořená hospoda na Smíchově se dějí bez účasti právníků přes FS i když jsou(byli) členy FS. Po několika sezeních s právníkem přes FS si našli jiného právníka...
Je od tebe opravdu hnusné někomu jen naznačovat průšvih, ale proti gustu žádnej dyšputát...
Jinak soukromá pojistka u DASky stojí na rok cca 2000Kč a vztahuje se i na problémy za volantem auta. Výluky jsou hlavně na úmysl, chlast a drogy...
Jo to jsem slyšel z vyprávění, jak jste si to užívali za 12 hodin jste na AB popojely od Tuklat k Ouvalům nebo z Prahy do Dvořiště, tam spát a další den zpět...
Tak to je zajímavé, jak je pak možné, že jsem jezdil 10 dní bez volna většího než 30 hodin a nebo jsem už letos měl několikrát nástup ve tři ráno tři dny za sebou, s délkou směny 13 hodin? Všechno se odbylo tím, že nejsou lidi. APS nic nezachrání, ta ani neví, že mám na měsíc naplánováno přes 40 hodin přesčasu a ještě bych překročil 150 hodin...
Jezdím od tebe přímo na jih.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 23:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Mladej z Carga:

Jistě sis všimnul toho co bylo v závorce u té nehody, tak se nečerti. Řeknu ti to asi takhle, buď si necháš kakat na hlavinku a budeš jim dělat jako mourovatej, nebo ne a zajdeš za předsedou odborů, jedno kterých, pokud tě předseda FS nepodpořil, je to předseda na prd. Pak je tu ještě zástupce za oblast, vím že to funguje z vlastní zkušenosti. Pokud jsi nikam nezašel, nestěžuj si. Dnes není doba, kdy tě bude někdo vodit za ručičku, ale výbor ZO FS by tohle měl v pohodě ošetřit, u nás to docela funguje. A co se týče právníka FS (pokud máme oba na mysli Vávru) kdopak myslíš, že těm kteří chodí před soud shromažďuje veškeré materiály? Nepodceňuj lidi které neznáš, nebo jen stylem jedná bába povídala, mohlo by se ti to v životě vymstít....To je vše, dál ti k tomu nemám co říct.

P.S. Hmm dobrý upřesnění, ode mne je na jih téměř všechno...
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 23:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drn,Mladej fíra z Carga:Zajímavá přestřelka.Jak poukázal balík,člověk se hodně dozví.

Co se týče práce na brigádu,já osobně bych se jim na to vysral,ale znám lidi co mají vedlejšák i na nějakou jinou funkci než dělají(např.signalista na hradlo).Záleží na každém a je to jeho věc.Pokud to někdo kritizuje,je to jeho boj.

Co se týče nafoukanosti já jsem fíra,já jsem bůh.Tak to jsem se už taky seznal a nebyl to vždy federant.Většinou to jsou teda starší fírové,kteří si myslí,že by se bez nich dráha neobešla.

Taky sem zažil takového mistra,který dělal machra a na souhlas posunu čekal až mu ho signalista dá s čepicí na hlavě a druhý den pak zadrbal dopravu skoro na 10minut při výluce,protože asi usnul a signalista ho musel jít probudit.(Mezistaniční úsek kde byla výluka měří 13km)
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 8-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 00:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co nechat ČD a CARGO být a řešit ESA.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 00:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Spelcr:

Bohem se býti necítím, tak asi....
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 08:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drn: tu federaci jsme už řešili my dva. Je to i po dalších několika měsíců při starém, NIC federace nevyřídila pro své ovečky, i když platí příspěvky a ne malé. A ještě navíc jsem byl úplně znechucen ze setkání s panem Čechákem v Ostravě při schůzi Carga. Ta hromada lží, co pak napsal na stránky federace a do novin "Zájmy strojvůce", byly do nebe volající Ta úroveň jakou vedl diskusi, jak se kolem posedávající přidávali k diskusi, nadávali přestavitelům dráhy, někteří byli vulgární, skákali do řečí všem...

Víš, je mi taky něco přes 40 roků, ale chovám se slušně při každém jednání a ne jako puberťák. A znova opakuji, je to jen na lidech, jak si domluví podmínky při přijetí do zaměstnání, jestli tato přijmou a nebo si domluví něco lepšího. Když nééé, tak jdu dále k někomu jinému...

ODBORY, a tím myšleno hlavně tady železniční, nemají na to ŽÁDNÝ vliv. U soukromníků jsou "výdobytky "podstatně větší...
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 08:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se milovníkům řady 363
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 09:51:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Matýsekfýra:

Já ti to neberu, názor mám opačný. Zbývá mi než popřát ti, aby ti ty výdobytky hodně dlouho vydržely.

P.S. Petra Čecháka znám už dlouho a podstatně lépe než ty a také naprosto v jiném světle. Takže ti prostě nevěřím. Tím končím tuto neplodnou diskuzi která sem opravdu nepatří. Ať ti to jezdí jak si sám přeješ
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 10:40:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ho neznám, já jen vím, jak tendenčně o problémech mluví a píše. Zcela zkresleně.
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 7-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 11:04:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrdý fíra z Carga : mladý muži, trochu pokory by neškodilo. Pokud se ti nelíbí zacházení s tvojí osobou tak jdi do "Kolbenky" na osmičky a budeš mít klid.Chápu tě ,taky jsem byl"střelec",taky mi pilo krev,jak se se mnou zachází, že mě postupně vytlačují lidé které jsem de facto zaučoval...Pak jsem musel jezdit tam kde byli menší peníze přestože jsem měl větší fírovskou kvalifikaci než 90%kolegů.No bohužel, spravedlnost na dráze nehledej.A bobánku,přestože jsem se strjm kámoš za celý měsíc tak max 4! dny volna.
Drn : obhajuj si FS jak chceš ale já jsem se jeden čas pohyboval v centru dění. Dr. V je úplně k ničemu a za tím si stojím. A Petr Č. je ok chlap ale vyjadřovací schopnosti naprosto zoufalé...
Matýsekfyra: no asi bychom si notovali,jenže jsi ochoten obětovat 40 a více hodin pro odborovou práci měsíčně,..asi ne a věř mi já to zažil a pak tě vlastní kolegové podtrhnou a většinou ti samí co za tebou chodili.."Udělej s tím něco, takhle to dál nejde..." A když jsem udělal, tak bum bác ..ze 130 jich podepsalo nesouhlas s "bankou" 6 !! ( pro neznalé ,"banka" přesčasová práce která se neproplácela s příplatkem takže de facto přesčasem nebyla)
Omlouvám se všem kteří mají mašinky jako koníček ale i bohužel tohle k těm lokotkám patří.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 11:35:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Oldcerry:

Prima, kolego, pomalu tě začínám poznávat...

P.S. Ty hledáš vděk u mančaftu? To jsi ale teda naivka. Já už nic takového nečekám, stačí mi dobrý pocit, že jsem pro společnou věc něco udělal. Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Petr má sice vyjadřovací schopnosti na štíru, ale na vystupování na veřejnosti má tiskového mluvčího. Jinak je to chlap co stojí za svým slovem i přes to, že sám sobě velmi škodí. To podepíšu komukoli, ať si tu na něj plive kdo chce. A Vávra? Nemám s ním problém, jistě, Lžičař, Sokol atd to rozhodně není, ale ani si na ně nehraje. Také je to o tom, co je schopna FS zaplatit. Mně pomohl už vícekrát, asi mám u něj vočko, jen nevím jaký....
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 12:09:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už tady máme debatu Cargo a ČD a.s.Neví někdo které Esa připadnou komu?A jak to bude s dalšími 362?Jejich zatím tuším 22(znalejší ať opraví).Slyšel jsem,že by se už další neměli předělávat,protože by byl nedostatek "rychlích" stejnosměrných mašin na rychlíky.A jak je to s 361.Na to se měly předělávat (slyšel jsem to ve vlaku)163.2 .Nevím o tom někdo něco?
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1294
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 13:09:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych dotaz, zda už se ví, která esa připadnou Cargu a která zůstanou u osobky? Jinak děkuji za vysvětlení oběhů brněnských esíček.
Mladej fíra z Carga
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.138.66
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 15:07:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drne se dvěma klukama co jsem uvedl ty nehody se znám a s jedním jsem si povídal, takže asi tak... Když mi řekne předseda ZO, že jsem mladej a co bych chtěl, tak opravdu nevím co mám ve FS dělat. Jako mourovatej už nedělám, páč mám dosažen limit přesčasů, naštěstí.
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 16:12:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pane Zlivský, jste ještě živej? Zajímavé je, že diskuze ohledně mašin an Slovanu/Jadranu Vám tak moc vadila a klidně tady necháte hádku pár "individuí". Nebo si myslíte, že to patří do téhle diskuze? Mě (nejen) už to tu nebaví číst, prosím o urychlený zásah. Děkuji :-)
Wokodobe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 16:59:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten se nechal už několikrát slyšet, že železniční diskusi až na pár diskuzí nečte. Nedivím se mu.
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 527
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 17:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oldcerry: jen na okraj, aby si byl v obraze, jelikož debata na téma FS a já tu proběhla před 4 měsíci a je stornovaná. "Hodinová banka" je pojem, který někteří soukromníci dobře znají, a i já měl tu nemilou čest se s ní setkat. Dodnes mi dluží ODOS zaplacení asi posledních 150 hodin, ale protože jsem šel do jiného podniku, kde takovouto prasárnu nemají, tak jsem byl ochoten to tam nechat, ať si to inženýři sežerou a šel jsem.

A jsem opět už po několikáté u toho, když se mi něco nelíbí, požádám zaměstnavatele (všiměte si, že nevyhrožuji a nestávkuji), aby sjednal nápravu a ten daný problém řešil, jinak se potichu zvednu a odcházím. Dvouměsíční výpovědní lhůta a vzhledem k té skutečnosti, že je nedostatek strojvedoucích, je obrovská možnost si vybrat. I podmínky pro zaměstnání (loko, technické zázení, druh práce, výluky-vozba) a nebo vymoženosti (výplata kolem 20-35 000Kč, dovolená navíc, obědy, stravenky, 13. a 14. plat a podobně...)

Na to nemají odbory žádný vliv Je to jen mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem.

Federace strojvedoucích je už dávno po rozpadu jednoty. Byly nedávno průzkumy, jak by jí podpořilo členstvo, kdyby stávkovali k vůli Cargu. No a protože to ulehlo, tak asi procento těch, kteří by se zastali presídia a dané stávky není dostatečně vysoké.
Takže proč vstúpiti???


Dnes již po druhé se velice omlouvám milovníkům řady 363 , 362
 
 
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 17:10:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Matysekfyras: Tak už se neomlouvej a běžte se hádat jinam, třeba na dětské pískoviště..
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 8-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 17:13:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co je to za kokotinu, není náhodou u 363 015 kontrolní 9
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 528
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 17:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hyvrysák: já jsem na dětském pískovišti, nevšiml sis??? Tady jsou jen dohady a odhady, málo kdo sem dá něco odborného a proto se mi tady líbí. Prostě jedna paní povídala.

Mimochodem, už snad máš o čem diskutovat, neee??? Dal jsem ti tam fotku z Olomouce, tak odborně diskutuj, ukaž se jak jsi na odborné výši...

Tak nám tady všem napiš, proč má jinou kontrolku a jak se počítá kontrolní číslo, když chceš tak ODBORNĚ diskutovat


"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 18:06:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tasa:
Určitě je tam 9!!!
Já na to taky čumím jak péro.
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 529
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 18:14:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Larva: to si měl nechat na Hyvrysáka, ten chtěl odborně diskutovat, tak ať nás všechny na písečku poučí, no neee???
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 19:01:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kontrolní číslice - vynásobit čísla:
3 6 3 . 0 1 5
1 2 1 . 2 1 2
*******************
3 12 3 0 1 10

sečíst 3 + 1+2 + 3 + 0 + 1 + 1+0 = 11, do nejbližší vyšší desítky chybí 9.
Nejbližší evidenční čísla k s kontrolkou 4 jsou 363.013-4 a 363.027-4. Takže co tam dělá ten blábol 363.015-4?
Yeah Federace zlínských fotičů
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 21:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoši,tak rozhodně ta 363.015 nejezdí s kontrolní číslicí 4 jak je na fotce z lakování,jezdí s 9 tak jak to mám být.Fotka jako důkaz:
 
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 620
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 21:58:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A pár vzpomínek na první dny reklamek i jiných esíček neuškodí:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tasa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 8-2007


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 22:00:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky mám fotku 363 015 s 9, ale jak se tam dostala ta 4. To mě docela zajímá.
Esox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 22:16:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevěděl by někdo co pojede zítra na Slovanovi? Díky.
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 607
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 22:48:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky mi to nedá nezavzpomínat....
 
 
 
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 608
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 22:54:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě něco z Vánočních svátku roku 2006 v podání Cargovky......
 
 
Talgo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 12:14:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je už opravena?
 
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 7-2005


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 13:47:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350: Ta Cargovka, to je nááááádhera LUXUS
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 15:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Talgo:Co vím,tak ji vezli do opravy do Plzně.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5534
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 15:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 363.015:
4 se tam dostala omylem, někdo se sekl při lakování. Byla tam ale jenom pár dnů, než se to přelakovalo na 9.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1815
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 15:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Každopádně ta špatná kontrolní číslice je dobrá raritka:o) Kdo to má focený má vzácnou fotku.

Jinak Klidně dál odborně diskutujte,tohle je zajímavá realita kterou jako šotouš neznám

Drn:
Co bažant ?? Byla dobrá večeře ??

Jeden znamej co jezdí taky na Esech jednoho taky sejmul,a protože jel Lv zastavil a vzal ho. Byl však trochu na kaši ,tak když o pár kilometrů sejmul dalšího ,toho prvního vyhodil a nechal toho v celku
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 16:39:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jáááááá
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2120
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 18:27:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spelcr: Tak to teda nevim. V Plzni jsem byl na exkursi tenhle tejden a žádný rozflákaný Eso se po depu neválelo. Řekl bych, že jí sem dotáhli a zhodnotili škody no a potom šla někam dál. Ale kam? To bych kecal...
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Spelcr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 20:30:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý fotograf:asi 2,3dny po nehodě v Čerčanech mi říkal kámoš,že ho vezli přes něj do plzně jako 1.nsl tuším 69988.Další osud nevím.
Lukssek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 625
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 22:26:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár dnešních postřehů:
363.001-Sp 1970/R 975(obr.1)
363.037-R 972
363.115-R 973
363.159-R 970
363.162-Sp 1977(obr.2)
363.163-nákladní vlaky Bno-Česká(obr.3)

Sluníčko chvíli svítilo...
 
 
 
Carloc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 20:47:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim vsechny pritomne.Nevi nekdo,jestli bude 363 033 zitra na 330???
http://www.vlakfoto.com , http://trainweb.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace