K-report
 

Archiv do 06.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 842 » Archiv do 06.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2882
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 11:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdá se mi to pohodlnější...

Pohodlnější to zcela nepochybně je.
Cargo? Co to je? Neznám!
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2883
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 11:57:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už jsem ty moudré papíry vydoloval z šuplíky, přidám ještě pár obrázků.

Vodní okruh vozu 842:
 

Olejový okruh motoru Liaz ML 640F:
 

Palivový okruh vozu 842:
 

Řez převodovkou Allison HTB 741R:
 

Schéma řazení jednotlivých stupňů:
 
Cargo? Co to je? Neznám!
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1236
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 13:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aleš L.: Souhlas, mě se ty schemata taky líbí... Sice, jak psal Krysolet, ta koncepce el. výzbroje je trochu zvláštní, ale myslím že v obvodech jako je start-stop dieslů, připojení a odpojení převodovky včetně podmínek připojení HMP není nic tak složitého...

Matysek:
ale hlavně si nezapomeň strkat do kapsy čtyřhran!!! Ať se Ti nestane nemilá decentní nehoda...
Bez kličky by k tomu člověk přišel jako slepý k houslím
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 18:15:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Znal jsem jednoho Břeclaváka, který si čtyřhran nevzal a při posunu v Břeclavi byl nucen vniknout na zabouchnuté stanoviště otevřeným bočním okénkem.
Rendben Üzemelt !
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 18:16:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal_čb: brďo, mě se to stalo hned na první šichtě, naštěstí v depu. Natočil jsem 025 před halou, nepodíval jsem se, jak jsou dveře a šel jsem se podívat po motoru z venku a on se zatím nafoukal vzduch a BUUUUCH. Koukám jako tele na nové vrata!!! Ono je Quatro zavřené ze všech stran!!! Ty joooo, trapas jako bič!!! Tak jsem sklonil hlavu a šel jsem si půjčit čtyřhran do klebetárny. Ten smích bylo slyšet až do haly... Ani se nedivím...
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2887
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 18:56:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

810 to umí taky, a tam ani čtyhran nepomůže. Ale zase ty dveře jdou násilím přetlačit.

A co to zimomřivé kvatro, kterému se ve Valmezu nechtělo stát venku a tak se jelo schovat do haly? To se tam prý stalo tak před pěti lety.
Cargo? Co to je? Neznám!
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 18:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím, neznám, musím se poptat...
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2888
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 30. října 2007 - 19:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Říkal to jeden místní cvičák. Někdo postavil 842 před halu, neutáhl,nepodložil a šel pryč. A když se vrátil, tak kvatro stálo v hale - na čumáku mělo vrata...
Cargo? Co to je? Neznám!
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.0.6
Odesláno Středa, 31. října 2007 - 15:23:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na kvatru je pěkné svintvo ruční brzda! Indikátor zabrdění na panelu má vytažen koncák ze šneku, co ovládá bowden. Bowdenem se přimačkávají brzdové destičky...při přetržení bowdenu nám svítí signálka ruční brzdy, a mašinka zabrzděná NENÍ. Kdo ví jak to ve skutečnosti bez opouštění stanoviště vyzkoušet...?
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 31. října 2007 - 16:49:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O těch bowdenech jsem to taky už slyšel. Cvičáci dělali autorizačky a zdůrazňovali, že se musí na ručku opatrně. Jenže někteří to moc nevnímali a když pak zatáhl brzdu... Ouha a lanko je v pánu... On je takovej dosti udělanej človíček, tak říkal, že se té brzdy jen lehoučce dotknul...
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 3-2006


Odesláno Středa, 31. října 2007 - 19:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jak ostatní, ale já při každém odstavení zkouším obě ruční brzdy...
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
843
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 12-2003
Odesláno Čtvrtek, 01. listopadu 2007 - 18:02:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad krysolet
Neměl bys tam ještě nějaké schématka z jiných řad? např 810,742
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2890
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 01. listopadu 2007 - 22:03:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já mám schémat! Ale fotit je a dávat sem, to by asi byla fuška...
Cargo? Co to je? Neznám!
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.10.233
Odesláno Pátek, 02. listopadu 2007 - 11:24:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal ČB: Zkouším ruční brzdy...ale jak? Tak jak říká předpis (= podle indikační clonky v indikátoru brzdy) nebo zkoušíš skutečný účinek RB?
Původní brzdové bowdeny připomínaly kolo Favorit, ty nově dosazované, třeba v dílnách u Krysoletů už jsou o něčem jiném. Pravda, stojí 8000Kč za kus, ale mají pevný obal, maznice a lanko o průměru 8mm. To už asi nepřetrhne ani tělesně silnější jedinec.
843
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 12-2003
Odesláno Pátek, 02. listopadu 2007 - 14:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad krysolet, stačí ta 810 a 742, třeba na email, máš to totiž krásně vybarvené
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1241
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 03. listopadu 2007 - 17:17:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zlobivá 842: Tak, že jí utáhnu a zkusím HV pobídnout k jízdě
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2896
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 12:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

843: jenže já mám vybarvené jen kvatra, protože v těch zamotaných drátech se blbě orientovalo. 810 i 742 jsou natolik jednoduché, že tam vybarvování nebylo třeba. Kdysi na stránkách fscr byly takové "návody k použití" některých lok (něco jako vývojové diagramy - když nesepne to, zkontroluj to a to), ale už se to z těch stránek ztratilo, asi federace soudí, že její ovečky mají jiné starosti... Ale něco z toho by se sehnat dalo.
Cargo? Co to je? Neznám!
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.18.108
Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 17:09:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Michal ČB: Umí.
Chce to zkusit na jeden motor, neb na dva to jede i přes utaženou RB.
A jak u sólo motoru vyzkoušíme zda funguje skluzovka?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 36846
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 17:40:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel, neregistrovaným se to občas odesílá ukrutně pomalu...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1245
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 22:58:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zlobivá 842: Tak já to tedy zkouším na dva... Ikdyž dnes to s 027 na dva nešlo Jak zkusit skluzovku??? V tomhle případě mě nic nenapadá... Leda zkusit (ale na to jeden člověk nestačí) skluzová čidla na nápravách...

Dnes jsem měl zajímavou závadu. Jeden motor přestal táhnout, vypadl směr příslušné NP (zjištěno zkušebním vykrácením obvodu, tím přepínačem u odpojovače baterií), rozblikala se porucha převodovky a teplota oleje HMP prudce vzrostla nad 160°C... By mě zajímalo, čím to bylo...
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 637
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 04. listopadu 2007 - 23:06:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet:
Ale zase ty dveře jdou násilím přetlačit.

To vídávám každodenně na cestě do školy. A dá se tam dělat i moc jiných věcí... Třeba otočit zámek na dveřách (tu kličku bo co tam je) rukou atd... Radost se dívat na ty chuje.
Sorry za OT
Vím jen to, že nic nevím.
Sokrates
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.39.79
Odesláno Pondělí, 05. listopadu 2007 - 12:22:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dveře na 842 se přetlačit nedají. Nedrží je tlak vzduchu jako v 810, ale mechanická západka.
Michalem popsaná závada je poněkud víc věcí dohromady, nemusí to ani být skutečná závada, ale vakl, případně voda v konektoru převodovky. Nebyla mašina po stříkání spodku? Výpadek směru nijak nesouvisí se signalizací teploty. Vysoká teplota oleje HMP zas neodepíná převodovku (odpíná jí olej motoru na 110°C).
Výpadek směru je běžná závada, ale rozhodně nezpůsobí signalizaci "závažné poruchy".
Může se stát, že se rozsype jen jeden pár kontaktů, pak mašina signalizuje zařazený směr, ale přesto HMP nepřipojí. Poruchu ale nesignalizuje. Co "Reset" řízení, nepomohlo? Co teploměr převodovky, OK?
Po prověření že mám zařazený směr, že mi z HMP neteče olej, že skutečně není přehřátá bych podložil (v ČB na krytech relé máte takové pěkné zelené páčky, tak se tam ani nemusí cpát papírky) relé K21 (podmínky sepnutí) a hurá dál.
No a skluzovku jsme u sólo motoru (když máš vozy není problém na suchu při navalení rajčáku na okno skutečný skluz vyvolat) zkoušeli metodou "300 z místa". Připojit HMP rozběsnit přes přídavnou brzdu olej v převodovkách, rajčák skoro naplno a pak přídavnou povolit. Rázem máš skutečný skluz i na suchu u sólo motoru...nedoproučuje se provádět v blízkosti šturců, vrat a tak.
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1248
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 08:08:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zlobivá 842: Ale když se olej opravdu ohřeje (nebylo to vadné měření, ukazovalo na obou stranách stejně, rozblikala se výstraha a rozsvítila kontrolka vysoké teploty; krom toho jsem se spálil, když jsem vyndaval měrku ) a směr opravdu vypadnul, tak to asi nebude vlhkým konektorem. A nejsem jediný, komu to udělala... Však už také jezdí jen na jeden motor Já nepodložil K21 ani K22, ale pro jistotu vyřadil směr, abych převodovku neoddělal úplně, vykrátil koncáky směru v - větvi vypínačem u odpojovače baterií a dojel na jeden motor...
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.19.78
Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 13:09:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Píšeš, že olej byl skutečně přehřátý, vypadá to na opravdickou závadu, nejspíš v samotné Alisonce. Tak jak jsi popsal problém dodatečně, taky bych vykuploval a jel na druhou trakci. Zažil jsem jednu takhle zničenou Alisonku, kdy se s přehřátou převodovkou a po úniku oleje jelo dál a skončilo to opravou za 200 tisíc. Obložení spojek se přesunulo se ve formě černé spáleniny do filtru oleje a bylo
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 09:57:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem se trápil s 025, polovina šichty byla v pohodě a pak se to nějak pos...o. Toš ogaři poraďte, odpojovala se HMP 1, a pak i HMP2, ale ta držela více. Přijížděl jsem do Frýdlantu a vše bylo O.K., dokonce jsem stáhl 7 minut zpoždění a když jsem vzal za brzdu z 80km/h do zastavení, nasvítila se mi HMP1. Po zastavení jsem vypl klíček řízení, pak zapnul, připojil obě HMP a bylo to dobrý. Po rozjezdu asi kolem 10km/h se najednou HMP1 odpojila a odlehčila mi motor na 2300 otáček... Tak jsem zastavil, znova vypl klíček a znova připojil obě HMP a rozjel se na 30km/h a zase vypadla HMP1... Tak jsem jel na HMP2, pak vypadla i ta a nezbylo mi nic jiného, než zastavit, celé to vypnout, vypnout baterky a v kopci ( 16 promile) čekat, až některá dostane rozum a pojede. Tak naskočila aspoň HMP2 a s bídou 30KM/h jsem se vyškrábal nahoru. Ani nechtěla řadit, jestli to bylo v poloze hory a nebo rovina, tak jim to bylo jedno. Jela jen na první zařazený a dál nic... K21 a K22 sepnuly vždycky.
No a když jsem byl v Kunčicích pod Ondřejníkem, na kopci, tak se mi to podařilo dostat na spád, chvíli se rozjížděla a když byla tak kolem 40 Km/h, tak jsem jim pomohl, nejprve se nic nedělo, stále blikala diagnostika HMP a najednou zhasla, zabrala a jela už normálně až do Valach, i když něla před sebou sníh a další stoupání 15 promil. Jela úplně normálně
Kua, vypadal jsem jako bych s tím jel poprvé, dal jsem tomu 10 minut, sice jsem je potom stáhl, ale nevím co tomu bylo...

Kdo mi poradí...???
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 10:00:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Než se to pos...o, tak to byla pohodová šichta...
 
 
 
 
 
 
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.16.190
Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 12:00:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tvůj popis vypadá na nějaký vakl, špatný konektor nebo něco takového...něco podobného se u nás podřilo fírovi vyřešit tak že na obou regulátorech trakcí přimačkal karty. Žádná nebyla vylezlá, ale pak to přestalo a jezdilo vesele dál. V popsaném případě zapnout napájení diagnostiky a převodovky vyslechnout Prolinkem. Jinak je to asi věštění z křišťálové koule.
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 12:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diagnostiku jsem zapnul hned po prvních projevech v tom Frýdlantě, to jsem ještě bleskově proletěl relátka a jen K21 byla trošku "volnější", ale spínala stejně. Tak jsem to tipoval na nějakou krpu v elektronice, což na osobním nespravím...
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 3-2006


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 20:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě se jednou stalo, že vždy při vypnutém řízení na obou stranách mi začaly silně kolísat otáčky jednoho dieselu... Tím silně myslím, že vyletěly až na 1500 (zjistil jsem to rychlým zapnutím řízení ve správném okamžiku )... Otevřel jsem tedy svou literaturu a přemýšlel co s tím... Na kartě JRT 01 příslušného regulátoru jsem zamáčknul tlačítko "NOUZE"... A hle, bylo po problémech... Se vstřikovacím čerpadlem normálně tahal krokový motůrek a i na jeho kartě blikaly LEDky nahoru a dolu... Ráno, když jsem motor předával kolegovi, tak jsem mu problém vysvětlil a chtěl mu to i názorně předvést... A hle, po vymáčknutí tlačítka "NOUZE" se nic nedělo Od té doby jsem neslyšel, že by se někomu něco podobného stalo
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2007 - 21:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...jsou prostě věci mezi nebem a koťátkem...
Štuchal....znám!!!!
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1255
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 07:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Občas je chyba mezi kolejí a trolejí
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 13. listopadu 2007 - 08:02:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co když dračí koťátko na neelektrifikované trati bez troleje (a na jeho stanovišti je navíc koťátkový ďábel)??
Štuchal....znám!!!!
842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 18:42:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlásím, že dnes byla v Brně-Maloměřicích na váze 842.002-8, můj milovaný "gardový stroj". Snad to znamená, že se MVY oprava v DPOV, a.s., PSO Veselí n.M. chýlí ke zdárnému konci.
Rendben Üzemelt !
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1379
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 23:35:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

842: No to su na nu zvědavý
Jak bude vypadat...
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37169
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 00:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou samolepková čísla nad jednotlivými místy (asi pro potřeby perverzace místa) v koťátkách už běžnějším jevem, nebo je 842.027 prvním exemplářem?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1756
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 00:46:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad MZ:tuto novinku sem viděl ve středu i v 842.005(VM).
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 3-2006


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 13:39:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: Už i u nás to je běžný jev
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
Closeau
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.251.248.131
Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 19:55:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari 842.002 má lak polovičatý, místo šedo žlutého pluhu je červeno žlutý plus nové mezinárodní číslo na bočnici. To je pro šotouše asi jeden z hlavních rozdílů. Jinak vzhledově je v podstatě stejná, bez větších zásahů...
844_001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 14:07:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro zvědavce jedno 842 002 když sem ji potkal v Majlontě

 
http://www.844001.uvadi.cz/
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 23. listopadu 2007 - 08:38:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska ráno na "nulce" do Kojetína byla 010.
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ...
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 06:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet: tak jsem se konečně dopátral k tomu zimomřívému stroji. To jsou ti, co jsou zvyklí na teplo jižních krajů a hold drsné severské podnebí se jim nelíbí a proto se chodí (jezdí) sami schovávat do hal. Ale těší mě, že to není jen na dráze...!!!
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 06:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal_čb: pro Tebe jsem taky něco našel.Nic si z toho nedělej, že ti kolísají otáčky, pokud nemáš k tomu nějaké kouřové doprovodné efekty. Rozhodně nebudeš mít s tím takovou ostudu jako Airbus A 380 v den svého prvního předváděcího letu před médii. Jim se totiž nepodařilo 380 nahodit a jak to dopadlo zachytili paparazzi. A ostuda z toho byla velikááááá
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Bereters
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 11-2007
Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 09:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou už nejaký 842 zrušený nebo čekají na zrušení?
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2152
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 10:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dost blbá otázka...
NE
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
nejen pilštyk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.77.100.41
Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 15:05:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Fíra Matýsek: asi nikdy nestartovali Pragu V3S nebo letitý stabilák Škoda (třeba 3S110). To by věděli, že mu mají dát nažrat zapálené noviny.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2930
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 15:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Matýsek: tak jsem se konečně dopátral k tomu zimomřívému stroji. To jsou ti, co jsou zvyklí na teplo jižních krajů a hold drsné severské podnebí se jim nelíbí a proto se chodí (jezdí) sami schovávat do hal.

Takže to byla 842.019?
Cargo? Co to je? Neznám!
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 16:40:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož to ogare nevím dneska sem ju viděl několikrát, na 3101, 3102 a pak v depu, ale vždycky vypadala skvěle. Po vratech a nebo otisku od vrat ani památky...
 
 
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 16:44:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě jsem zapomněl na Stodolní, nedávno byla otevřená, tak kdypak tu uvidíme kromě 842, 843, 754 ještě taky Elefanta...?
 
 
 
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1263
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 17:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Matysekfyra: To úžasné síly zdroj 842 031 už asi půl roku vydává zajímavé zvuky, jako by uvnitř trpaslík klepal do bloku motoru kladívkem A to vše je občas ještě doplněné o kouřové efekty. Ale na ten Airbus to nemá
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
zlobivá 842
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.27.60
Odesláno Pondělí, 26. listopadu 2007 - 09:22:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že by se přídíral ventil? Co na to správkárna, provedeno, prohlédnuto? Vydržte, třeba se to posere (úplně zadře) až po předání do Brna.... Mmch, už se ví jaká budou škatulata s 842 na ose Plzeň-ČB-Brno?
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 28. listopadu 2007 - 05:46:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Abys nedopadl jako teď nedávno v Otrokovicích pudélko, tuším že 507 (?). Taky klepalo, ostré kovové zvuky. No a pak když jsem jí vezl zpět, tak bylo v knížce napsáno:... cizí těleso ve spalovacím prostoru ...

Hmmm, jak se tam přes všechno dostalo...??? (filtry, ventily...)
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Středa, 28. listopadu 2007 - 08:48:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kus (okraj) ventilu se může odštípnout - a hned máme "cizí těleso" ve spalovacím prostoru, které ho může poškodit, pomlátit píst atd.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1401
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 28. listopadu 2007 - 20:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Matysek: No tak ta 507, ta pěkně rachotila, to byly rany
Cizí těleso - to sme se dívali do motoru a spadlo nám tam víčko od Gambáče
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1264
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 07:38:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zlobivá 842: Mluvilo se, že odejdou 004 a 031 a zbytek bude DKV Plzeň, PJ ČB...
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)
Ivo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1249
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 07:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

michal čb: Přesně tyto dvě jsem tipoval. Půjdou obě do stejné PJ, nebo půjdou každá přesně tam, odkud přišly, tj 004 do Břeclavi a 031 do Veselí nad Moravou
Rrosťa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 08:54:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ivo: Určitě ani do Břeclavi a ani do Veselí nad Mor. nepůjdou, tato řada v těchto depech totiž naopak končí a vše se stěhuje do Brna Horních Heršpic.
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:49:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: nazdárek ogareee, tož tipoval bych u Vás pomalu spíše špunty od vína nebo šampaňského, už se pomalu blížíte k jihu... Ale to by zase nebyly "ostré kovové zvuky", tož ste to měli s orchestrem aspoň, než ste si dojéli na slivku do Vízóvic, ni?

Už sa tam za Vama nepodívu, už zítra sem elitní pilot Carga a tak mňa vzali do TOPGANU, společně s 30 dalšími, ať sa naučíme s těma peršounama lítat níže a lépe, rychleji a dále. Tož bacha na nás, budem lítat fšude, ať Vás tam neofókne...
"... na Ouklice V O L N O ...!!! "

C A R G O ??? Jasně, všema deseti, loko 1216 "Zukunftsweisend" varianty "C" Rail Cargo Austria jsou pro nás připraveny ... No tak proč toho nevyužít???
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 23:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Njn. 842 už nám číslují. Taky jsem se na to chtěl zeptat, ale teď už jen jako dokumentačně. Mají to asi všechna valašská quatra. Navíc 011 má i nové podprdelníky. Ale jen ve "vetší části."

 
 
Vím jen to, že nic nevím.
Sokrates
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 625
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 22:59:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

842.034
 
Michal_čb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1265
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 08:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nejen, že "A" diesel na 031 klepe a kouří... Už i papá olej
Budějčáááááák

BEZDREV to je vlak, jede jako drak!!! (* 20.5.1951)

Klub železničních modelářů České Budějovice - http://www.kzmcb.net/ (omluvte prozatím kvalitu našich stránek, vznikají za pochodu ;-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace