K-report
 

Archiv do 20.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 160 (Plzeň - Žatec), 161, 162 a 163 » Archiv do 20.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1028
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 27. listopadu 2007 - 09:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Král_šumavy: Proč myslíš, že to bude vozit vzduch? Já myslím, že při dobrém počasí to může být celkem slušně obsazené. A já už se těším, až se párkrát takhle svezu, třeba i s kolem.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2165
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 27. listopadu 2007 - 22:19:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Traťovácké info:
V Kaznějově začala včera výluka 5. staniční koleje (tj. kolej nejblíže k budově). Bude se provádět kompletní rekonstrukce žel. svršku, z toho důvodu byla dnes ve stanici spatřena Šauerova ponorka 730.625
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2114
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 28. listopadu 2007 - 20:58:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak co já vím dalšího, tak 021 by se na 160 by jako měly zmizet (jpp) a něco odejít do Klatov, kde přibudou kvatra a ubude 831 a 020. Na 160 tedy hlavně přípojáky 053 a 054.2.

Jinak osobáky do Kadaně až v sezóně, tedy léto! :-) Ale jeden účel to splní - zachování tratě :-)
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2167
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 28. listopadu 2007 - 21:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní sčot:
Os 7638: 854.028+054.229+054.296
Os 7647: 842.024+054.269
Mn 87811: 742.397+Daa-k+4*Res+Eas+2*Res+2*Eas a možná tam byly i další vozy - stav na odjezdu z Plas
Díky výluce 5. koleje to vypadá, že LS Plasy nakládá v tomto týdnu právě v Plasích, Těch vozů co tam bylo dneska jsem už hodně dlouho v Plasích neviděl:-)
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2168
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 14:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní první půlka:
Os 7634: 742.017+2*021
Os 7664: 810.417+012.607 / Invalidní Karoska PMA 85-54 / 810.250+012.149
Os 7643: 842.022+021

V Kaznějově stojí 730.625 s deseti loženými Sasy a ve Bříze souprava 854+954.2, která možná pojede na 7636 (bez záruky).
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2173
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 17:11:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na tom Os 7636 nakonec 842.022+021.019 od 7643 (výluka končila v 13.00).

A ještě šotopříloha:
 
 
 
 
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 23:34:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: Odpovídám na příspěvek z tématu "Tratě 110,..." Vaše tvrzení, že jsou Kožlany obslouženy vlakem, mě pobuřuje. Šel jste někdy pěšky z nádraží na opačný konec města? (Svého času jsem do Kožlan (přesněji poblíž Kožlan) jezdíval celkem často, občas se tam dostanu i v posledních letech, tak myslím, že vím o čem píšu.)

V tom, že současné autobusové linky nemůžou vlak nahradit se jistě shodneme. Pokud jste z nějaké obce na trase, tak ale nevím, co by Vám na nové autobusové lince Plasy-Hadačka-Kralovice-Kožlany-Rakovník tak vadilo. Neuvědomuju si žádnou vesnici, která by busem nějak tratila. Mnohé obce by získaly. Musela by to samozřejmě být náhrada nejméně v plném rozsahu, něco jako se plánuje za 113 nebo 063. V tom plném rozsahu náhrady je největší potíž, protože jde o území dvou krajů. O schopnosti úředníků středočeského kraje koncepčně trasovat linky, vytvářet návaznosti a proklady s jinými linkami, nemám vůbec žádné iluze.
Vilémov
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.37.79
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 13:35:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už se Bručoun tak rozohnil, tak také přileju. Spojení Podbořany-Kakaň přes Vilémov není úplně špatný nápad. Chtělo by to ale celoročně v 5,7,1 a až do Klášterce jako přípoje k plzeňským rychlíkům. (v pátek odpoledne ve směru z Plzně a v neděli odpoledne+v pondělí ráno ve směru do Plzně). Po 164 se sice vozil vzduch, ale pátky+neděle byly poměrně silné, využívalo to studentsvo ZČU z Klášterce, Kakaně a okolí. Jenže tohle by jaksi nešlo do oběhu 842...
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2176
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 16:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bručoun: Ano, možná Vás to pobuřuje, ale jsou zatím Kožlany obsluhovány vlakem (mnohem častěji než busem)? Jsou. Stejně tak Kralovice (za nádražím je poměrně velké sídliště a do centra je to 10 min chůze), Čistá nebo Lubná. Uznávám, že pro ten druhý konec obce je kožlanské nádraží poněkud z ruky, ale na rovinu - Kožlany jsou jedna ulice kolem silnice v délce víc jak dvou kilometrů, to by tam musela být bus zastávka co 300 metrů...
Současné autobusové linky konkurovat nemohou, to je fakt, ale příležitostí na to soukromí dopravci měli mnoho. Co podle mého chybí, je přímá linka Plzeň - Kralovice - Čistá - Rakovník, tedy přímé spojení Rakovníka s Plzní pokud možno bez přestupu. Zde tedy autobus zaváhal. Prozatím. A jelikož s obnovou úseku Kralovice - Mladotice (a tedy možné prodloužení či zavedení Sp vlaků Rakovník - Mladotice - Plzeň) to nevypadá vůbec reálně, bude autobus pro tohle spojení v budoucnu jediné řešení.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 17:37:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"jsou zatím Kožlany obsluhovány vlakem (mnohem častěji než busem)? Jsou."

Ani ne. Ve všední den je spojení hlavně busem do Kralovic.

"Kožlany jsou jedna ulice kolem silnice v délce víc jak dvou kilometrů, to by tam musela být bus zastávka co 300 metrů... "

Bus zastávky jsou dvě. Odkudkoli je to na zastávku do 500 m.

"... bude autobus pro tohle spojení v budoucnu jediné řešení."

Na příčinách se asi neshodneme, ale s tímto závěrem souhlasím.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2179
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 18:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobře, primární spádovost je do Kralovic, ale jak se dostanete (nejen o víkendu) do Rakovníka?
Rozdíl mezi našimi názory je v tom, že se, promiňte mi to, nesnažím ten autobus nacpat i tam kde nemá co dělat. Kdybych to vzal z Vašich předchozích názorů, tak osobáky Plzeň - Plasy - Blatno by se mohly také zrušit, protože v úseku Plzeň - Plasy je silná konkurence autobusu a při přidání pár spojů či přípojů do H.Břízy by bylo "vymalováno".

Celkově jde o to že tam, kde je souběh vlak-autobus, by měl být vlak pokud je to aspoň trochu možné a účelné preferován a bus by měl plnit doplňkovou funkci. To že to někde jde a někde ne je věc jiná, bohužel.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:04:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"osobáky Plzeň - Plasy - Blatno by se mohly také zrušit, protože v úseku Plzeň - Plasy je silná konkurence autobusu"

V žádném případě!!

"kde je souběh vlak-autobus, by měl být vlak pokud je to aspoň trochu možné a účelné preferován a bus by měl plnit doplňkovou funkci."

Pro relaci Plzeň-Plasy plně souhlasím. Psal jsem o náhradě busem v úseku Plasy-Kralovice-Rakovník. Opravdu nevidíte rozdíl mezi tratí 160 a 162?

"jak se dostanete (nejen o víkendu) do Rakovníka?"

Já vlakem. Místní většinou autem, protože se na nádraží nepovlečou. Jinak viz předchozí příspěvky. Nevím proč neustále uvažujete stylem "až se zruší vlak, tak nebude čím jezdit". Místy mi přijde, že reagujete na něco jiného, než jsem napsal.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2180
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak na tu první větu stále odpověď neznám, nevadí. Rozdíl mezi tratí 160 a 162 vidím, na 160 se rapidně snížila propustnost zavedením dálkoviny a do 162 se vrazili peníze v nesprávnou dobu (na nesprávném místě?). Nevidím ale důvod, proč (když už) nahrazovat dopravu v úseku Plasy - Kralovice. Nevím čim by byly Plasy tak důležité, to posilování busů NAD z Plas přes Mladotice do Kralovic v budoucím GVD mi přijde jako zbytečný výkřik do tmy.
A s tou dojížďkou. Pokud už jednou někdo auto má, těžko ho pak dostávat zpátky do vlaku nebo autobusu, na tom se snad shodneme.

Na konec ještě něco málo odsledováno z provozu:
Mn 87811: 742.300 - v Plasích prováděl zajímavou manipulaci
R 924: 854.026+954.202+943.011+843.030
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 20:36:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: Kralovice-Mladotice, to je tak na vesnický bus-courák co jezdí jen párkrát za den. Celotýdenní linka by byla lepší přes Hadačku do Plas na nádraží.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2184
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 19:32:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R 926: 854.026+954.202
Mn 87811: 742.397
V Kaznějově stále operuje Šauerka 730.625.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Vrbam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1543
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 20:16:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: Prosím nebylo by možné vyfotit 730.625 na textury (nutno kolmé snímky) pro MSTS?
http://vrbam.ic.cz/ web s modely pro MsTS a Trainz
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2186
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 20:39:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vrbam: Jestli se zítra hne, můžu to zkusit z druhý strany, ale nic neslibuju. A čela se budou bez štaflí fotit blbě
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Marťa_rak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 13:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unikátní snímečky z tratě 161, těm kteří již to znají se omlouvám.
http://www.jilous.wz.cz/fotogalerie.htm
Nespouštěj oči z tratě!
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1031
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 17:12:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včera Os 6536/7 810.396 /ODS/
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2189
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 02. prosince 2007 - 21:19:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes:
R 1423: 954.202+854.026
R 924: 943.011+843.030+054.2+842.022
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Vrbam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1545
Registrován: 7-2003


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 08:39:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R921: 843 030 + 943 011
http://vrbam.ic.cz/ web s modely pro MsTS a Trainz
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2200
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 17:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R 924: 943+843 - tedy turnus
O to víc mě ale překvapilo, když se do Plas v 14.53 přiřítila od Plzně souprava 742+Daa-k+Kils
Nemá někdo potuchy co to mohlo být? Že by zpožděný 88612?
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
T4783363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 19:58:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_kox: Nebo to mohl být 88450/1, podle potřeby je zaveden i v úseku Kaznějov - Mladotice a zpět (občas se toho využívá při větší nakládce štěrku v Mlatz, ale co by se tam nebo do Plas vezlo v Kilsu???).

Tak aspoň jedna starší fotka - nynější dárce vepřových vnitřností ještě v činné službě, Ober Birken 2004:
 
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2201
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 20:23:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkusím se po tom Kilsu zítra mrknout v Plasích.
dárce vepřových vnitřností Ubohý čuník už taky dojezdil?
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
T4783363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 22:42:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slyšel jsem, že jí v Chebu použili jako zdroj ND při opravě muzejního 700.101 (ruku do ohně bych za to ale nedal).

 
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2202
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 22:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda. Jako by těch prasečích vraků nebylo dost.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Kils
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.27.214
Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 13:28:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že by v tom Kilsu do Plas jely bedny s rybičkami pro místního kšeftaře? Vánoce na krku, zvýšená potávka, rybičky se už nevešly do zavazadláku do rychlíku tak jely v Kilsu. Nebylo by lepší je vozit v cisterně?
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2206
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 16:02:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zrada, ten Kils v Plasích není
Os 7663 dnes v netradičním řazení 854.010+054, Mn 88450 přijel do Kaznějova ve složení 742.420+Eas+Es a právě teď odstavil na vlečku ZZN jeden dojčlandský Tadgs.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2219
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 22:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejprv ještě dodatek ke včerejšku:
Mn 87811: 742.231+Daa-k+Kils+3*Eas+2*Ks

A teď dnešní "silvestrovský" sčot:
Os 7631: 842.022+2*021
R 925: 943.011+843.030
Os 7642: 854.026+054.296
V Žatci (Hbf) mimochodem odstaveny dvě lok Chládka end Tintěry (740.860+"ta druhá") se soupravou ložených dumpcarů.
Na westu odstavena 742.231 - zřejmě tedy dnes vezla Mn 88612.
V Blatně zřejmě na Os 16727 do Rakovníka (odj. 20.50) připravena dvojice 810.316+321.

Os 7621, Žatec - Blatno u Jesenice, 810 412-7
Žatec 5(nástup)/0(výstup)
Žatec západ 4/0
Libočany 0/1
Žabokliky 2/2
Čejkovice 1/1
Kněžice 0/1
Kaštice 0/3
Podbořany 3/1
Vroutek 1/1
Kryry 0/4
Petrohrad 4/0
Stebno 2/0
Blatno u Jesenice 0/8

Os 7651, Blatno u Jesenice - Plzeň, 810.369+012.149
Blatno u Jesenice 3/0
Pastuchovice 0/0
Žihle 1/2
Potvorov 0/0
Mladotice 7/0
Mladotice zastávka 0/2
Horní Hradiště 0/0
Plasy 5/1
Kaznějov 6/2 - včetně mé maličkosti

Tady je vidět, že když člověku dojdou baterky v empétrosce, tak začne vymejšlet broskvičkoviny
Dobrou noc a hezkýho šotosilvestra!
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 09:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včera Os 6536/7 810.653 /ODS/
Jinak...Blatno +/- 7/0 včetně mě
Stebno 0/0
Petrohrad 0/0
Kryry 0/0
Vroutek 1/1
Podbořany 8/2
Kryry 0/0
Kněžice 0/3
Čejkovice 1/0
Žabokliky 0/0
Libočany 2/0
Žatec záp. 2/4
no a od Žatce do Postoloprt jsem to už nepočítal, to už byl motoráček velmi slušně obsazený, jinak v Postoloprtech přestoupila tak půlka osazenstva včetně mě na vlak do Mostu.

Tak jsem zvědav, jak budou "plné" ty nové přímé osobáky Plzeň-Podbořany v úseku Blatno-Podbořany.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2230
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 16:02:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby to každou neděli jezdilo jako dneska, tak bych se vůbec nezlobil.
13.12 hod - Z Kaznějova na Plzeň Pn s hroší 740(asi 860) deseti loženými sypáky a 740.672 na postrku.
R 1194: 943.005+843.027+943.011+843.030
Os 7636: 842.024+021.019+054.296+854.026
Z Kaznějova vyjel opět na Plzeň po vykřižování s 7636 další Pn, tentokrát s 740.750 v čele s pěti loženými Sasy.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 22:31:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Copak se to děje na trati???
R 1490 má cca 45 min. a Os 7651 měl cca 70 min.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2234
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 20:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak přiložíme něco k dobru.
sobota, poslední den GVD 2006/2007
 
neděle, první den GVD 2007/2008
 
 
 
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7751
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 09:31:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hádanka - co to je, kde to je?

 
 
 
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 13:42:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Martin_j: Není to v úseku Horní Bříza-Obora u Kaznějova, blíže k zast. Obora?
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2238
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 14:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo, taky bych to tak viděl. Ten prosvítající pruh světla asi bude silnice od Obory na státovku. A jestli dobře vidím St. B, tak to by mohlo znamenat snad Staats Bahn, tedy státní železnice.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7757
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 21:04:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nene, to je přímo v H. Bř. Od staniční budovy se vydáte směrem na Plzeň, prejdete silnici a pak vede taková cestička kolem kolejí nahoru do kopce. Tohle je tak někde na úrovni odjezdových návěstidel.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Milanm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1050
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 21:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Martin_j: No, ale daleko od toho místa jsme s Pepou nebyli, dostaneme každý aspoň malý pivko?
StB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.7.35
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 19:07:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi, vy jste našli tajný podzemní úkryt Státní tajné Bezpečnosti!!! Zaminovat,vyhodit do luftu.
Na žatecké se dají najít i původní "patníky" s nápisem EPPK, na Chebské zase objevíte FJB...Zas tak důsledné to Rakousko-Uhersko při zestátňování nebylo.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2242
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 19:46:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

StB: čekal jsem, kdo na ten bonmot přijde. Jeden z těhle "patníků" je i na místě, kde jsem fotil 740.750 (viz výše), zkusím ho někdy prozkoumat detailněji.

Dnešní provoz = opravdu bláznivé soupravy, evidentně došli rudé vozy (z Maranela):
Os 7632: 842.024+010+010+021+842.006
Os 7639: 854.028+010+810.585
9.00 průjezd HBřízou podbíječka směrem na Plzeň
Os 7641: 842.006+021
Os 7664: 810.182+012
R 926: 854.026+954.006

A nakonec příloha, omluvte prosím Q


 
 
 
 
 
 
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2246
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 14. prosince 2007 - 16:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Mn 88450: 742.350
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 422
Registrován: 9-2007


Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 14:32:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nezaspali jste dnešní premiéru 65772/57575 s 742.152+230 z Plz do Klášterce a zpět. Ve 13h bylo dvojče v Klášterci. Ale je to trochu divný, má to jezdit Ut/Ct a od března...holt změna.
SaminHB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.107.251
Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 19:57:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda novej GVD a jeho nasazovani souprav je zajimavej...
7640 ve složení 742+2*021 je a bude zejmena o vikendech kdy je zrušenej Os7638 v 15:10 celkem sardinkárna :-I
7636
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.20.104
Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 12:46:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že tu nikdo nezaregistroval čtvrteční Os 7636, ve složení 742+054+nic. Krize postupuje...
Ad 750.371:klíííd, od března až začnou výluky na 170 to bude do Klášterce a zpět jezdit děnně.
František_omáčka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 16:18:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750371: Co vis o tom vlaku 65772/57575? Co vezl?
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 17:07:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Franišek omáčka:65772/57575 plné/prázdné vozy vápna do ELTIS z Berouna.
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2251
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 17:21:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, omluva za mou sklerózu, ale v jakých aspoň přibližných časech má to péenko jezdit?
Jinak kdož ještě nestačil zaznamenat nové řazení, ať mrkne třebas sem:
odkaz
Zvláště vypečené je řazení vlaku 7649 v pátek: 854+054+054+810+010+810
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
František_omáčka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 18:25:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_740_848: Diky, vim, ze se tady spekulovalo, ze to bude vapenec, ale nebyl jsem si jistej, jestli je tomu opravdu tak. Proc to nevozi po trati 120+124?
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 2761
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 19:42:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych chápal, že jde jen o koridorizační odklon rajek, co doteď jezdily přes Cheb.
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 21:53:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa:Grafikon hlásá velice ,,pěkné či přímo vypečené časy"
Pn 65772 odjezd Plzeň seř.n. 0:53
Vn 57575 odjezd Žatec západ 21:30
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1145
Registrován: 12-2003


Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 21:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750371: Jen pro upřesnění - 742.253+230, 152 teď ve dvojčeti není. (I když v týdnu krátkodobě byla - s 349)
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 08:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bouřka: vím, teď jezdí Furth. Jen jsem psal,dle PC jak byly v Klášterci s tím Pn, ovšem ne jak to má jezdit podle GVD, ale v poledne ve 13h.Uvidíme časem...stejně příští rok budou odklony,tak si snad pořádně zašotíme.
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 08:47:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

blbě jsem to napsal,myslel jsem dvojče 230+253 na Furth
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2258
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 11:24:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky Martine, vskutku rozdíl 0.53 z Plzně a v Klášterci to bylo v jednu odpoledne
Dnešní postřehy:
Os 7639: 854.026+012.149+810.318
Os 7632: 842.022+054.244+010.198+810.250
Mn 88612: 742.371+5*Eas NACCO+Eas+Habbillnss+4*Eas+Daa-k
Jinak ve Bříze stojí celých 20Tamsů - 1 u rampy, 3 nalevo od DK a zbytek od skladiště ke Kaznějovu.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2262
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 19:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě:
Os 7636: 742.207+2*021
Mn 88450: 742.323+3*Eas NACCO+Eas+Habbillnss+Eas
Ikdyž je to hodně nápadný se složením 88612, je možný že přijela 323 sólo a najela na soupravu od 88612, to už sem nemoh zjistit.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 15:47:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa:Včerejší 88450 přijela s jednim Gbgkks a ta souprava s tou Habllinskou tam byla od 612.Jinak aby ste neřekli-
 
 
 
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2265
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 18:53:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vida, kdybys býval byl houknul, taky jsem se do toho Blatna byl býval přesunul
R 1194: 943.005+843.027
Os 7636: 854.028+021
Mn 87811: 742.397+Eas+Es(uhlo)
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2270
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 14:04:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zalovíme do archlívu a vytáhneme pár ropovodů, když si na ně kolegové ve vedlejší diskuzi vzpomněli
Pár koťátek:
 
 
Dvakrát Bóbyk:
 
 
A ještě tranzistormánie:
 
 
 
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 17:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlásím žě ,právě teď na obratu 7640/51 jede KLASA konkrtétně 754 027+3xBt
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
Petrpes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 21:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na obratu 7664/7665 jsem dnes viděl 754029+2xBt !!!
Při vytváření těchto stránek nebylo ublíženo žádnému zvířeti!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace