K-report
 

Archiv do 21.prosince 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 810 ze všech stran » Archiv do 21.prosince 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 08:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tááákhle máme ve Valachách velké Pudélka!!! Nebo-li 010 na vývazu...
 
 
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1625
Registrován: 7-2004


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 12:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rozloučení s dalším motorem....sbohem a návrat jak regio....

 
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2108
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 12:50:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do , 013 mám jenom bídně na Jedli:
 
***limited edition***
Možná přijede i vlak...
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1627
Registrován: 7-2004


Odesláno Pátek, 16. listopadu 2007 - 18:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad pro Pepu:
 
 
 
 
 
 
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 09:35:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A 010 už nám opět jezdí po vývazu
 
 

taky troška idilky se sněhem, když kolegové zvolili v listopadu letní téma (664, 372, 071)
 
 
 

závěrem 180 v Bystřici pod Hostýnem. To jsem ještě nevěděl, že 1.stanoviště netopí a na zpáteční cestě mě pěkně omrzly kolena...
 
 
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 10:43:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Matysek:sice netopí,ale zvenku vypadá pěkně!!
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 17. listopadu 2007 - 11:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Upřesním 810 010 nebyla na vývazu,ale na výmněnu dvojkolí.Stála v pořadí už více jak měsíc.
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 463
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 00:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: radši odrbanou s pohodlím než omrzlé kolena. Ešče že mířím na vysoká kola...
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 15:30:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cyrda: ty bláho, to jsem si se Šarinkou dal!!! Jen tak letmo jsem mrknul do knížky oprav a málem mi vypadly oči z důlků Tolik oprav jsem už dlouho neviděl na to, že je turnusová. Jen jsem je přeletěl a nevěnoval se jedné drobnosti, že má:... slabé baterie, proměřit...
No a bylo vyděláno. Chtěl jsem si dojít do bufetu pro jídlo a tak jsem ji zdechl. Šmarjá, já přišel po 15 minutách a chtěl jet ven z depa do stanice a ... Nešla mrcha nahodit. Ani jednu otočku motoru
Tak všechno povypínat, nechat odpočnout baterky a pak 4 pokusy... Tak s bídou naskočila.
Ten motor nic moc, slabší kousek, to na 238 je strojovna!!! Do 18 promile s jedním vlečňákem 55 km/h, skoro jako Quatro. To se pak jinak jezdí...
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1386
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 18. listopadu 2007 - 17:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Matysek:

(Příspěvek byl editován uživatelem Šari.)
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Matysekfyra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2007 - 21:24:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak jooo, dobrý, červený koberečky, mikrovlnka, BTV plazma, DVD, video a hifi věž. To joo, to je na úrovni, jen ten zbytek...

A když jsme u ní, tak proč pak několik dní jezdila na kolečkách VM - Kroměříž??? Proč Vám ji hned nevrátili??? Měl jsem 3903 na Quatru a koukal jsem jak točí Kojetín - Hulín...
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 10-2007


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 12:45:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdí 809 v okolí Ostravy ?
www.vlakportal.wgz.cz
ICQ: 254-101-848
E-MAIL: Denno77@seznam.cz
SKYPE: Denno777
Matseb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 7-2005


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 17:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 5-2007


Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 18:26:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ju taky nemám moc v lásce. ( Šari, bez urážky )
Můj idol je 810 507. To je teprve stroj.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1498
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 26. listopadu 2007 - 20:36:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

810 523 ČB

 
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1442
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 26. listopadu 2007 - 21:43:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Původně jsem myslel že se jedná o 810.185 ale mě se zdálo že jsem viděl 810.251 tak teď nevím která bije


 

A jedna vzpomínková vedle OLYMPIáDY
 

A poslední vedle 830.018 v Sudoměřicích...
 



(Příspěvek byl editován uživatelem LukasH.)
http://traffic.xf.cz
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1768
Registrován: 4-2004


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 12:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I takto může vypadat rychlík:
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
volary
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.45.229
Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 15:48:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vcera jsem videl ve Volarech na volarskem vykonu 810 483-8.Je to mozne?Ja myslel ze sel na regiosukaci
volary
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.45.229
Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 15:50:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vcera jsem videl ve Volarech na volarskem vykonu 810 483-8.Je to mozne?Ja myslel ze sel na regiosukaci
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2171
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 16:51:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

810.483? z něho by být regioshuck neměl (zatím).
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
volary
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.45.229
Odesláno Čtvrtek, 29. listopadu 2007 - 17:13:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo jenze mi to pride divny kdyz dnes z kazde vysekane 810 delaj regio....Co treba 810.93.Ty dva se srazili v lete u tech vodnan
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 30. listopadu 2007 - 23:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky něco přihodím:
 
 
 
 
 
Vím jen to, že nic nevím.
Sokrates
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 01. prosince 2007 - 20:45:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukash: Zajimavé. České auto, česká mašinka a vše v "zahraničí". I když ode dnes vlastně už ne:-)
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1778
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 10:08:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro "nekrofilní" 810-káře,Nymburk,30.11.2007.Zajímavá to sešlost(810.008,810.025,810.153,810.259,810.361,810.409):
 
 
 
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Michal3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 12:33:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je pár fotek z Rakovníka 810 665
 
  810 043
 
  812 613
 
ICQ: 478-647-278
www.masinky.nafoceno.cz
Ohys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 04. prosince 2007 - 13:47:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemá prosím někdo tabulku s olakováním od Esmeraldy? Jestli ano, pošlete mi ji prosím na martin.ohera@email.cz Moc by mi to pomohlo. Díky moc.
Vivatfrance
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 10-2007


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 09:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo něco o jisté 810-ítce v okolí Jihlavy a Okříšek,která má prý nějak překopaný regulátor?zajimalo by me par informaci o ni...
Filip_stožecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 11-2007


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 14:27:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Před týdnem a již historie...(DKV České Budějovice)
 
ŠUMAVA-drsnej kraj,krásnej život
Cyrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 07. prosince 2007 - 22:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve veselí byla 810 614 http://spz.logout.cz/vozidla/810_614.html ale teď je z ní Regiošrot 814 209.
Kdyby ste někdo chtěl ICQ ta tady je: 493901759
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4581
Registrován: 9-2002


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 18:44:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z provozu a od nového již historie:
 
 

pozná někdo kde je to focené??:-)
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 19:03:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Skalica na Slovenku, historie to nebude, jen to nebude jezdit do Suoměřic :-(
mám to za barákem, ale nemám rád loučení tak jsem nejel
http://traffic.xf.cz
Chuj155
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 9-2007
Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 23:08:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já přidávam fotku
810 152-9
která dneska 8.12.07 jela svou předposlední jízdu na trati 132
INFO: http://www.zelpage.cz/trate/ceska-republika/trat-132
která už funguje(ovala)před 136 lety a dnešním dnem se ruší .Fotka z Děčína hl.nádraží
 

Omluvte prosím horší kvalitu fotky,kompakt blbě zaostřuje ve tmě :-(

(Příspěvek byl editován uživatelem ChuJ155.)
Navštivte stránky městské hromadné dopravy v Teplicích stačí kliknou-> www.mhdteplice.net <-
Mikobox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 7-2007


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 11:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Až jednou povstaneme a z regionov uděláme zpátky M 152.....!!
...není nad štěteček...

www.tt-kolejiste.wbs.cz
831
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 836
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 15:15:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

První ranní osobák z Mostu
 
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7765
Registrován: 6-2003
Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 17:07:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Střet motoráku 810.440 s Audi na přejezdu u Poběžovic: požáry.cz
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 867
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 20:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A tenhle "tuning" už jste viděli?
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: momentálně vše pozastaveno
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4591
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 22:39:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukash:
A to tam budou nadále jezdit naše 810??už ted jak sem tam byl sem byl překvapenej že na uzemí Slovenska se jezdí s našema 810, myslim tím usek Holíč - Skalica...a to že sme se dostali na Slovensko bez pasové kontroly mě taky docela překvapilo...
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1799
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 21:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neporadil by někdo,kterou 810-ku lakují momentálně v Olomoucu??810.546 to není...
 
 
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Iiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1242
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 20:53:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu odlehčím téma: odkaz
Peter140001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 21:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna večerná 811-stka zo žst. Žilina, ktorá išla v závese Os3926 do Čadce. Minulý GVD chodil Os3774 (Žilina - Púchov, odchod 20:44) v zložení 362/363 + 4 vozy, tento GVD chodí v zložení 811 Cestujúci boli skoro až na streche
 
ICQ - 441 546 338
Skype - Peter140001

www.railpage.net
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1450
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 22:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po dlouhé době ropovodní pozdrav ze Zlínky:
 

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 885
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 18:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna 810 v Holicích
 
(omluvte kvalitu, ale je to z mýho (šoto)mobilu)
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: občas rejpnu do RIDE 2 a 21Tr prý dodělá Nexion
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Bar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.168.209.117
Odesláno Neděle, 16. prosince 2007 - 19:04:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dva modrožluté motoráky včera ve Slaném (396+653)
 
Okolokomina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 21:16:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo náhodou ze které 810 se dělal fotogrammetrický vůz FS 3? Už ho mám vyfoceného ze všech stran a docela by mě to zajímalo. Díky za odpověď
Eightyfour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 21:21:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Okolokomina: Tak asi po osmisté desáté - jde o ex M152.0272...
Severomoravský král šukafonů, člen ŽelPage, konstruktér
www.eightyfour.pise.cz
Ppeta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 21:32:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

můj idol je 810 121-4 dislokován je v DKV Olomouc, ale mám špatnou zprávu možná přiští rok půjde na regošuk

Okolokomina:
tak sem dej ty fotky, možná na to někdo přijde!

Valach:
u té fotky z olomouckého hlavního nádraží jak je tam vyfocenej ten šukafoneček s tou hydrou, tak asi měsíc jezdili tyto soupravy do Prosějova (byla to náhradní souprava, z důvodů výluky Pivín - Nezamyslice). jinak tem jela souprava 851 + 020 + 851!
Okolokomina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 8-2007


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 21:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Eightyfour: Omlouvám se, nechtělo se mi zajíždět do historie moje chyba....
Ppeta:
 
 
Mirec_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 08:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu potvrdit,že v té Skalici to byla 185.Ta už je dnes minulostí.Byla totiž převezena do Veselí nad Moravou a tady jsme z ní vytahali náhradní díly a vybrakovaná byla odtáhnutá do Parsu,kde z ní vznikne 814 xxx
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 18:20:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

můj idol je 810 121-4

Ježišmarja...
Vojtag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 6-2007


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 21:53:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

810 191
 
 
 
 
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 12:43:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stanoviště mot.vozu 812:
 
 
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 13:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v 70 fotit to musí být celkem umění na takovém šlehači
Arbeit macht Frei!
Byl jsem odsouzen do pracovního tábora Cargo na nucené práce...
Kdo nevozil uhlo , nepochopí...
Ppeta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 16:07:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

okolokomina:
podle mě je to 810 001, myslím!

vojtag:
ta 2 fotka je z Hostašovic, žé ? ? ?

kojak:
jak jse to řídí ? ? ? to nemá řídící páku, popř. volant ? ? ?
Vojtag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 6-2007


Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 16:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, Hostašovice.
Bereters
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 16:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ppeta: Není to ex.810 001,ale 810 272 810 001 je toto foceno v HK 21.7.2007
 
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 18:08:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ppeta:Jak se to řídí - no tím malým joystickem úplně vpravo to může ovládat snad i malé dítě...
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 7-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 11:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

812 ZSSK mají ovládání rajčákem na způsob 811 ČD
810.529-8
Ať žijou 810
Ppeta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 20:55:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fiiira:
ale 811 ČD má rajčák, ale 812 ZSSK má mini máčku (ne rajčák)!

vojtag:
to jo, teď si vzpomínám že 810 191 sem viděl na vlastní oči v Hostašovicích! jelo asi víš kam, žé ?
Eightyfour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 20:58:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co to je 810 191-7 ...?
Severomoravský král šukafonů, člen ŽelPage, konstruktér
www.eightyfour.pise.cz
Blofeld
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 13:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale no tak pánové,
810.001 - to pěkná brosqovina... nemůžete pořád cpát nynější označení na vozidla, která jej nikdy nedostala.
Buď původně M 151.0001, potom M 152.0001. Ale v novém systému, kdy to bylo ještě hnací vozidlo, už 892.601 a nakonec MD 1-1 (nebo jak je to přesně).
Prostě nikdy neexistovaly např. vozy 830.001, 850.016, loko 754.001 a 002, 140.002, 751.003 aj. Zpětně vztahovat číslovací systém na vozidla již dávno zrušená, přestavěná/přečíslovaná ještě před uvedením nového číselníku do platnosti, je blbost a neúcta k historii. Nebo také způsob ignorance. V lepším případě neznalost (ovšem řečeno s JUDr. Jahelkou - neznalost neomlouvá)
Opačný extrém budiž důsledné psaní ortodoxních zastánců pana Kryšpína, vymýšleje T 257.0, T 455.1 či T 456.0, T 478.5, E 499.4 atd. atd.
Za 10 dnů to bude už kulatých 20 (slovy DVACET) let, co se to změnilo, tak to laskavě berte na vědomí.
A jak svého času psal kolega Unipuls - pište mezi řadu a inventár tečky, kdo má ty čárkové kódy luštit. Na mašině je to v rámečku, vizuálně oddělěno od ostatního, tady to efektivně splývá s dalším textem.Trochu štábní kultury by to chtělo. Díkes !

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace