K-report
 

749, 751 - bardotky Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 749, 751 - bardotky « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyČouda2965 51   
  Novější archivy:        
Archiv do 21.října 2007Jahluk60  21-10-07  10:36
Archiv do 29.října 2007an.60  29-10-07  20:45
Archiv do 12.listopadu 200775037160  12-11-07  15:48
Archiv do 21.listopadu 2007Jarda_kučera60  21-11-07  17:35
Archiv do 26.listopadu 2007Pépa_rákos60  26-11-07  20:32
Archiv do 03.prosince 2007Pjp60  03-12-07  20:11
Archiv do 09.prosince 2007Hook60  09-12-07  12:15
Archiv do 13.prosince 2007Esox60  13-12-07  21:29
Archiv do 16.prosince 2007Atb60  16-12-07  00:52
Archiv do 19.prosince 2007Tin60  19-12-07  13:34
Archiv do 24.prosince 2007Kralupan60  24-12-07  17:58
Archiv do 29.prosince 2007Čouda60  29-12-07  23:04
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 758
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 23:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.dvojčata na trati 026.Včera s velkou slávou výměna 038+151 v Náchodě (na 038 nešly otáčkoměry,151 chlastala vodu a občas za jízdy vypadnul jistič J2 takže první mašina přestala jet a druhá chcípla).Dostal jsem 137+145.Na 137 tlak oleje 1,2 Bar na volnoběh,na 5.stupni měla sotva 2,5.A cestou zpátky z Mezu,to byla 137 vzadu-absolutně nevím kdy a kde,ale v Novém Městě při křižování jsem zjistil,že je zticha.Ve strojovně vyházený olej u TBD a nastartovat už nešla.Takže v s tlakem oleje.Jen by mě zajímalo,zda už byla mrtvá před náchodským kopcem-to by potom znamenalo,že jsme to s 13 stovkama vyjeli jen na 1x 751 a postrk 742....Že by to tedy nějak jelo,to ne (29 km/hod)...
Jinak měl jsem tam tedy dvojčata 1038+1151,1176+2054 a 1137+1145 a suverénně nejlíp se jevila druhá jmenovaná.Akorát že 2054 má teď propálený píst....
Per aspera ad astra...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5042
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 23:31:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt

Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
750 209 navždy s tebou:-(:-(
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 29. prosince 2007 - 23:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Čouda:když to ještě može jet na 3,5,8 stupeň,tak je to furt dobré...hlavně ten osmý se hodí.
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Houba na 754!!
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 08:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx: Oni věděli proč zkombinovali turnusy 742, a teď je točí jak na Mn tak na těch postrkách Pn-nek. Alespoň, těm bárám trošku pomůžou, když už pomalu, ale jistě vypadávají z kondice.
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 11-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 10:15:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobře Tondo, ale třebas Krnov je zavřenej uplně, tady to pořád fungzuje i se zbrojením
Bob_marly
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 11:40:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jxxx:
Tak ty 751 jsou docela v hroznym stavu,vem si že se na ně šáhne jen když už je fakt potřeba zvlášť teď když je cargo tak jim to je úplně u prde**.. Když se to podělá tak to odstavěj do kopřiv viz (742 093).Jinak Trutnovští z TS771 chtějí beztlumičové 145+148 do dvojčete (Kvůli tomu že není bordel na stanovišti,a jsou nejlepší výkonově..) tak se z nich možná stanou leštěnky.. ,a co jsem slyšel tak ta 145 je asi nejlepší no.. Jinak omlazovací kůra v podobě Mvy by některým prospěla,resp.všem..

(Příspěvek byl editován uživatelem bob_marly.)
.. na ty čubko 0,1-8 nažer se .. (751,749)


Když se v mládí rozhoduji co dál dělat,tak "cargo je pro mě jasná volba".
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2194
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 12:18:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: DKV PLZEŇ nechceme - Já tady v Plzni ty bardotky taky nechci! Stačí ta jedna že ruší noční klid po celym městě... To je reklama dráhy .
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Čouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 5-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 13:12:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx. To jsi jel ty ve 21:00 z meziměstí s tím nákladem?

AD Bob Marly. ten řev stačí i na beztlumičovce. klepese to tam úplně stejně.
Já nevím, já nekradu...
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 13:19:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Malý_fotograf:Nevíš o co přicházíš.Nic se nevyrovná barče bez tlumiče.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Bob_marly
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 13:27:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Čouda:
No z toho co můžu říct tak je každá mašina jiná..
Taková 749 248 na stanovišti při osmim stupni má klid,ale 749 258 nebo 749 011 dělaj kravál jak prase.. Proto Trutnováci řikaj bertám dunihlavy pač skutečně někdy po 12h jízdě duní v palici.. To se prostě s brejlákem nedá srovnat..

ad Corllin:
Brejlák je brejlák.Např. pro mě jsou berty nutné zlo,které se dá přežít pokud mašina nemá tlumič to je pak žrádlo kdyby byly v Trutnově u carga 2x754 absolutně bych si nestěžoval.

(Příspěvek byl editován uživatelem bob_marly.)
.. na ty čubko 0,1-8 nažer se .. (751,749)


Když se v mládí rozhoduji co dál dělat,tak "cargo je pro mě jasná volba".
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 14:00:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bob_marly:Tak pro každého je dobrého něco jiného.Já neodsuzuji ani brejlovce ani barči.Já odsuzuji všechno co má na tabulce 714 a 8xx.To jsou autobusy na kolejích.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Lakro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 8-2006
Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 14:50:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No Jeníku , kdyby jsi jel jen s jednou a na postrku 742 , tak by jsi těžko jel 29km/h, ale bud' by jsi chcíp nebo tak 10 až 15 km/h. Jsou to starý kýble a podle toho taky jsou navýši.Aby ti nechcípla ,tak musíš mít olej podchlazený na 50 stupňů a na každý kopec barel vody a po každém kopci ji dočerpat.
Zlatě na dvojčatech z 753!!!(jezdit na osmý je pěkná prasárna,když spadnou šunty nedivím se ,že chcípla , hezky rozpálená, že mají motory v prdeli.)
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1908
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 15:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tady v Plzni ty bardotky taky nechci! Stačí ta jedna že ruší noční klid po celym městě... To je reklama dráhy .

Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1508
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 15:15:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyš sa nebudete zlobit, hodím se pár dokumentaček z DKV Olomouc. Foceno fšecko fčéra


FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
REGIONOVY - NEBRAT
810 271 - 7 Šarinka - perla na Zlínce
Tin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 8-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 18:00:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Které 749 jsou ve Vršovicích provozní a které neprovozní? Díky
Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 9-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 18:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte někdo co je se stroji 751 229-6 & 751 184-3 (jestli jezdí, kde jsou)?
ICQ: 282117752 URL: www.trat200.ic.cz
Filip_stožecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 11-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 18:48:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bob marly: to,víš,když to tam perou furt na "sněhuláka",tak to taky tak vypadá....Kdyby se všem těm "slavnejm" brejlovcům věnovalo tolik "péče" jak barčám,tak jsou už v všechny.
Corlinn: jasně,všechny 8xx pryč a budem jak u Pšonků
ŠUMAVA-drsnej kraj,krásnej život
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38455
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 21:08:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_F:
Tak to se těš, jestli tam dostanete místo 749.241 jinou. 241 ještě tak moc hlasitá není...
Ale jen ať vám tam šoupnou 247. Sice je tichá (až na ty otřesy...), ale táhne na houby. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Trpajzlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 11-2007


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 05:43:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: To je mi jedno že tahne na nic, pro mě je důležitý, že se konečně na Lochotíně vyspim!! Já to na šichtě mít nebudu, tak ať si to tam ten dotyčnej fíra na té šichtě klidně rozkope... Bych ji mohl zažalovat za rušení nočního klidu...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38468
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 06:17:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, fíra taky bude spíš radši, když nebude muset do práce se sluchátkama. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Trpajzlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 11-2007


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 06:20:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: To je taky fakt, ale někteří se v tom zvuku vyžívají, ale její nasazení je fakt trochu nešťastné. V nočních hodinách slyším, jak se rozjíždí na Domažlice, myslím že ten vlak odjíždí v 22:52 z hlavního.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1677
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 09:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kokoti! Co já bych dal za to aby se sem pleskání vrátilo! Kor když teď bydlím u nádraží. Mn do Okříšek ve 4:25 s 751.142 by mi nevadil.
S focením vlaků jsem skončil.

Pravidelně sponzoruji město Groningen v Nizozemí.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1958
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 10:40:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trest 749.008 v Liberci se začíná naplňovat.
V první fázi je špinavá jako
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 759
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 13:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Čouda:Jel jsem v sobotu ráno 44049 v 2 ráno z Mezu,vzadu jsem měl ex-naši 2143.Včera jsem měl protáčení v Týništi a teď až v Novém roce,ve středu 63330 .
ad.Bob_marly:1145 je fakt dobrá,vodu nechlastá,táhne jak bejk a řve jak kráva,akorát lidi v Náchodě při průjezdu v 2:30 pro to měli asi pramálo pochopení...
ad.LaKro:Láďo,nic jsem nepodcenil,před odjezdem do kopců jsem si vyšrouboval hydrobloky aby to zchladlo a tlak oleje trochu mělo...Že cestou chcípla jsem zjistil až v NM/M na křižování,když jsem si šel odskočit.Dostat průjezd tak to zjistim až v Týništi.
No a taky jedna fotka...

Per aspera ad astra...
HP
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.116.112
Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 14:01:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls: to je nějaká trvalá náhradní souprava 749 + 2xBymee + BDs? Odkud ty vozy jsou zapůjčeny a na jakých výkonech se ta souprava pohybuje?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5050
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 14:14:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spanihelf
751 229 už nějaký ten měsíc neexistuje.
751 184 by stále měla být v Chomutově (či Mostu spolu s 751 157)

HP
Tato souprava jezdí kde se dá, ale nejvíce tedy na R Nbk Česká Lípa.Pak to někdo už i fotil s 749 240 na Os v Nové Pace(Os Nová Paka - Liberec)A určitě točí i R Ústí - Liberec.Ale vše to je náhrada za 854 či na tu Paku za 714Určitě další doplní.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
750 209 navždy s tebou:-(:-(
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 14:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní rychlík do Ústí ve 12.32 hodin.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38469
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 19:10:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S rokem se na Kubově Huti loučila 749.018.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Javorina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 9-2007


Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 19:21:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco málo ze sobotních Jeseníků, jen pro ilustraci :-)
Bds
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.150.169.46
Odesláno Pondělí, 31. prosince 2007 - 21:33:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HP: Tyto vozy jsou zapůjčeny z Pardubic.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace