K-report
 

Archiv do 23.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 23.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4103
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 14:36:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Křivák: Nechci opět začít nějakou hádku, ale prostě DPO je služba a podle toho se má chovat.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 14:46:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Týden tu nejsem a co se nedočtu.

Boris: Myslel jsem, že jsi chytřejší na to, aby ses hádal s takovým debilem jako je Aresák...

Vtobola: Mysli, než něco napíšeš.

PS: Já teďka moc nemyslím, málem jsem si rozmlátil hlavu, jsem vygumovaný, tak mě prosím omluvte.
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 15:10:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl jsem vědět, jak dlouho se bude hádat, když nemá pravdu, tak proto jsem vytrvával
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 17:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Boris, že by jsme si to zopakovali? Nebo až třicátého při pěstním souboji?
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 17:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: K***A, nech toho!

(Příspěvek byl editován uživatelem koďas.)
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
K2 804 2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.102.86
Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:06:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečně je tady hádka, to tady dlouho nebylo
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:09:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas nechceš se zas na týden vytratit?
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenom bráním Borise, nic víc. Boris tu je totiž nejchytřejší, nejlíp rozumí tramvajím.
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:43:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já psal že je to jinak?
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1140
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 21:26:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se, ale já tohle budu jenom tiše sledovat.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1183
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 21:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: nechceš si trochu odpočinout a nechat vyzdravět tu hlavu? Panové tady argumentovali a přeli se, ale ve vší slušnosti a proto nevím proč nazýváš Aresáka debilem a podobně. Už jen věta "Boris tu je totiž nejchytřejší, nejlíp rozumí tramvajím." zní dost blbě, a to podotýkám, že si myslím že Boris je špička co tady diskutuje, ovšem znalosti a chytrost jsou rozdíl (a tím opravdu nechci říci že Boris není chytrý).

Přejděme ale jinam:
Zeptám se copak to je? (pro Adamse: vím že je to tramvaj T3, takový malý vláček ve městech).
Foceno někdy tento týden, tatínkem mé přítelkyně. Místo poznají všichni.
 
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 22:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myag:
Místo nepoznám, ale pokud mne oči neklamou, tak barevně se ten malý vláček z měst podobá schématu DP Bratislava.
Když nevíš, logaritmuj!
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1184
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 22:39:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Kulihrášek: nenapadlo mě že budou odpovídat nemístní. Místo je Ostrava vedle zastávky Kolonie Jeremenko, směr Frýdek-Místek (ale kam pak dál? CPPP,Blava,Brno,Košice...)
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 10-2002


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 22:57:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg toje Místecká ulice
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Isidor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 23:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Košice určite nie
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1179
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 12:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Liberec a Praha to tady monitoruje, neboj
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1218
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 18:12:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes 1315+302 na 12/407 (místo Tria na d-12, 17). Asi jsme to zakřikli, protože při jízdě přes výhybky (hlavně do odbočky) chrastí hůře, než staré bedny a řidič/ka se s tím přes tyto úseky šine doslova krokem.
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1187
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 18:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je dneska ale fest mrtvo, když tak nad tím přemýšlím tak standardní ukecané osazenstvo se buď připravuje na zkoušky nebo na maturitu takže asi proto :-)

Jedinou informaci co mohu dnes dát je že něco+302 dneska na d-12, 1301+301 na d-3 takže (nedíval jsem se do jízdních řádů) mohla nastat možnost kdy se oba vleky potkaly na Dubině.

Tu tramvaj ještě nikdo neidentifikoval?
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 19:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

omlouvám se jako křivák. já tež když píšu rychle tak vždycky s toho vznikne nějaká kravina tak se omlouvám za překlepy
T3 mizí,wany se šíří. http://www.tramvajacek.estranky.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4107
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 19:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Večer 1301+301 cca kolem 18:00 na cvičné jízdě.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 19:33:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: No co vím, tak s 302 jezdí od čtvrtka 1315.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 19:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Vlado_msts: to já vím taky, ale viděl jsem ji na MarNam zezadu takže jsem si nemohl být jist zda to je 1315, tudíž jsem napsal něco.

ad Ostravak: hmmmm, že by nebyla na d-3 viděl jsem ji v protisměru na Sviňakach a popravdě jsem se na BUSE nedíval.
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1219
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:16:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, na d-3 1301+301 jezdila, pravděpodobně na 3/409, a 1315+302 na 12/407. Takže qízová: potkaly se někde?
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1189
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:25:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Norton: ANO

(omlouvam se za strohou odpověď, učim se logiku na zkoušku a na Tvou otazku šlo odpovědět pouze ANO/NE, pokud to někoho víc zajímá tak se potkaly 2x, pokaždé kolem zastávky Ředitelství Vítkovic v časy cca. 14:24 a 16:04 pokaždé jela d-3 směr Dubina a d-12 směr Hlučínská) :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem mayg.)
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 973
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 07:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem viděl stát před zastávkou Sv. mosty (směrem Centrum) dispečink, jak kontroluje autobusy (možná i tram)... Doufám, že se už konečně něco udělá s jízdní dobou l.č.54,56 v úseku Alšák - Sv. mosty... Těch 11 minut se mi zdá předimenzovaných... Dneska jsme vyjeli na vteřinu přesně z Alšáku.... a velmi poklidnou jízdou jsme dojeli na Sv mosty asi 90 vteřin před pravidelným odjezdem... Myslím, že by se měla zkrátit jízdní doba ze zastávky Řecká na Sv. mosty ze 2-3 min na 2 minuty. Ta 1 minuta by se pak měla přidat na úsek Jirská osada - SBN, který se pro změnu za 3 minuty dá projet jen v případě, že se chytne zelená vlna a je menší provoz (toto nastane asi tak 3x za zimu).

Ještě bych se přimlouval za změnu jízdní doby pro úsek Francouzská - Kubánská (z 1-2 min na 1 minutu a Kubánská - Jižní svahy z 1 minuty na 1-2 miunty... tímto by se odbouraly předčasné příjezdy a hlavně odjezdy z Kubánské.

Pozn.: Psal jsem o směru z Poruby do Svinova... Opačně to je v pohodě.
Jinak souprava 1301 + 301 dnes na l.č.12 (viděna v 7:38 na zastávce SBN směr centrum)

(Příspěvek byl editován uživatelem Gakon.)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 09:46:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hezké ráno tak v tom případě já mám dvě otázky. První asi divnou ale přesto co způsobí to, že tachometr ukazuje občas jiné číslo než je skutečnost tedy že jede například T3 53 km/h a najednou se tam ukáže třeba 62 a hned to skočí zase zpět.
To že se to občas stane pochopím, ale nedávno jsme jel 1301+301 a litoval jsem řidičku rozjeli jsme se z A. Poledníka asi 42km/h a od té doby bych to nechtěl řídit ani za nic protože tachometr ukazoval co chvíle něcoo jiného od hlemíždích 22 km/h přes snad celou škálu 30tek a občas 42 km/h

druhá otázka co takhle upravit jízdní dobu u a-36 mezi Kubánskou a Svinovem mosty a-36 přijede na svinov mosty včas jen na jaře a v dubnu.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Yryk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 10:13:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ten tachometr.ja si pamatuju,jak je zacaly(ty digitalni)davat do T3 tak tam taky litaly hausnumera,ale bylo to jen tehdy,kdyz pri rozjezdu byly kola v prokluzu,nebo pri smyku-to tramvaj vozem jela,koly stala a na tachaci 0.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 10:51:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale uznej že je to pěkně hnusné tak nemas predstavu kolik se po svršku ženeš (když to přeženu)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Jakub_kedroň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 12:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: Pak by šlo(je-li to možné) chytit se vozu, co jede přede mnou a jen se modlit, aby jemu šel tacháč dobře.
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:40:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes sem na zastávce svornosti stál a jak tramvaj bzdila pořád jela a za ni se dělali obrocské jiskry ale pořád jela a zastavila až za zastávkou
T3 mizí,wany se šíří.
http://www.tramvajacek.estranky.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:43:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...ještě pár takovýchto příspěvků, mistře a jiskry půjdou odjinud a jinam

Apropos: kontrolují si vozovny ty své dečky, co mají na tramvajích, zda plní svou funkci? Mnohé vozidla je mají stažené dozadu (neřeším, zda záměrně, omylem či proč).
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1141
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 14:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je hlavně na vozech, kde není MG. Ventilátory mají podstatně menší tah a někdy se stává, že to vítr sfoukne dozadu. Vysvětli ale řidičům, na co to je a že si to mají trochu hlídat. Pochopí to?
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1221
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 14:49:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boris: to mě také napadlo (mimochodem, řidiče, které osobně znám by to napadlo ), ale spíše jsem to myslel jako upozornění, aby se pak ve vozovnách nedivili, proč to zdechá, když tam ty dečky přece jsou (zaklínadlo...). A klasika: vina nebude dána obsluze, ale dečce, že...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď při tom sněžení si to vozovna bude muset pohlídat. Když nesněžilo, tak to samozřejmě nevadilo. Někde ale dečky nejsou vůbec (část Progressů).
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:07:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakub kedroň človrdo to jako že se ta d-3 měla počkat až do ní šlehne zatahujicí 1/208 mno nevím a co pak? Manipulačně Vozovna Prouba?.

Jinak chcete li kvalitní disklo pak doporučuji dnešní druhý vůz soupravy na kurzu 17/209 to se nasmějete je to jak kdybyste hráli tetris (myslím že číslo je 987 ale bez jistoty)

Vtobola: aty jsikřičky nebylo jich 27 a nebyly na modrém poli a nebyli to hvězdičky? a nebyli žluté
ještě jednou a naposled
piš co se dělo, kde se dělo, kdy se dělo, případně čísla vozů, kurz, zajímavosti a pod)doboha s příspěvku když jsem byl dnes na Svornosti lítali za tramvají jiskry se toho dovíme.
není tam ani co to bylo za tramvaj, jestli se dělo něco pak prostě není se čeho chytit.
Přemýšlej než něco napíšeš

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1222
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: myslím, že 999+987 na d-17 byla včera, dnes jsem ji myslím viděl na d-7 (a nebo to bylo naopak? )...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1143
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:30:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: A co má být to kvalitní disklo?

(Příspěvek byl editován uživatelem boris.)
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norotn: číslo je bez záruky...(já na ně nemám paměť)
Boris: Nevím myslým (laicky) uvolněný kontakt v hlásiči který vydává dosti nepříjemné zvuky (snad zkrat)No každopádně dlouho se to nedá vydržet.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Zmatkař
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v tobola jiskřičky na svornosti byly proto že starý název této zastávky je "jiskřičky" jinak to bylo dáno tím ,že kolej je např.špinavá a když lokálkou protáká proud cca 600ampérů tak docházi vélkému přechodovému odporu a ten se projevuje ohňostrojovým jevem tak hoj tobolo
že jo obrisi
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den,

Silesia: Ano, taky už jsem si toho všiml a to před nějakou dobou u některého z vozů 710 / 718 a ještě u nějakého, je možné, že u té 987. Při hlášení to v reprácích škvrčí. Taky bych to tipoval na uvolněný drát v obvodu zvuk. signálu nebo vadný zesilovač.

Nevíte někdo dnešní linku (kurz) 302, pokud je v oběhu?

Jinak ráno byla 1507 na d-12 a 1515 na d-10.
Klasické T3 = nejlepší současné vozy. Ať žijí zrychlovače !
www.MHDOVA.IC.cz
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:46:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomas: Kdyby při hlášení tak to člověk přežije jenže to bylo non stop
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1144
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 15:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jestli se jiskřilo od kol při brzdění, tak to musel být dost divoký smyk.
Jinak souhlasím, při rozjezdu na znečištěné koleji, nebo když má vůz plochy na kolech, tak to pěkně jiskří.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:00:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boris: Když vezmu v úvahu, že to bylo při brždění a pominu, že mohlo jít o smyk (moc si teda neumím představit tak prudký smyk, že by se od kol jiskřilo), mohl to taky způsobit proud při rekuperaci (za předpokladu, že šlo o vůz s možností rekuperace)? Nemám totiž moc představu, jaký proud je výzbroj schopná rekuperací dodávat.
Klasické T3 = nejlepší současné vozy. Ať žijí zrychlovače !
www.MHDOVA.IC.cz
Křivák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.95.202
Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:05:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak¨:
jasne, ale zkus třeba v pátek ve dvě hodiny z 2jkou narvanou k prasknuti, a jeste uvažovat jestli sem druhá či desíta souprava, chápu mělo by se to tak dělat ale určitě to neodsuzuju, vím ajké to je když do tebe hučí lidi že se ji furt něco nelíbí, viš platí heslo lidem se nikdy nezavděčíš i kdyby ses rozkrájel:-)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4108
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Křivák: Já jsem sice nikdy řidiče nedělal, ale můj otec dlouho jezdil s trolejbusem, později autobusem. Člověk se vůči tlachání některých cestujících musí obrnit. Když člověk zastaví se soupravou na některé zastávce jako druhý v pořadí a nevšimne si, že se nejedná o zastávku pro 2 soupravy, tak si člověk řekne. Aha nejspíš se spletl, ale nijak to neřeší, ale když řidič zastaví jako druhý v pořadí na zastávce Hulváky, tak v tom vidím něco jiného.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě k tomu zastavování na zastávkách: Pokud budete stát na zastávce pro 2 soupravy (např. Zábřeh Vodárna) a pojedou za sebou 2 sóla (13 a 11), nebo sólo a za ním souprava, tak ten zadní vůz jenom zpomalí a pak přijede staničit jako samostatná souprava (tím se dobře nabírá zpoždění), nebo zastaví úplně na konci zastávky a kdo to má potom dobíhat.

Výsledek: Nešlo by posunout na těchto zastávkách ten kontakt na přepínání vyhýbek (neznám odborný název) trochu více dopředu?

K dečkám: Dnes odpoledne jsem jel 782 na d-6 a ta dečku např. neměla (Boris zmiňoval, že to na některých není(. A já se ptám proč (Ty Progresy a Europulsy chápu, ale proč TR37)?




PS:Ruším příspěvky 163 a 164, ať tu nestraší takové hovadiny.}

(Příspěvek byl editován uživatelem koďas.)
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Jakub_kedroň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:07:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: myslel jsem to tak, že když mi nejde tachometr, tak budu dodržovat rychlost vozidla jedoucího přede mnou, samozřejmě s bezpečným rozestupem. Trasy určitě dodržet.
Pro ty, kteří potřebují trochu názornější příklad (nikoho konkrétního nemám na mysli): tak jako jízda v koloně aut, pohybuji se rychlostí kolony.
Jinak otázka: Znáte v DPO aspoň jednoho člověka, který pracuje 365 dní v roce, takto už asi minimálně 6-7 let??? Co byste si o něm mysleli?
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakub_Kedroň: Jednoho takového řidiče znám (autobusák) a ten tak pracuje asi 15 let a je zatím úplně v pohodě. Jenom mě zajímá, jak to vydržel?
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Jakub_kedroň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:22:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: Já znám taky jednoho, dělá v dílnách v Martinově. Sice občas není v Ostravě, ale to je na nějaké služebce.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:26:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakub kedroň: Tak to aby měla chudák řiička dalekohled jelikož na trase d-3 je sama samotná a to po 20 minut ( śtreku JK-jubil kolonie) protože 1/208 za ní zatahuje jako d-17
nevím jestli pak za sebou (před sebou potká d-11) i kdyby pomohlo by jí to jen na kontakty ulic závodní x ruská a pak hurá trochu hutný provoz v podání d-2,d12 zde by to šlo a pak dloho nic po ulici pohraniční kde ale rychlost snad nehraje zas takovou roli no nevím být to asi moje souprava napíšu do vlakopisu něco v tom smyslu ať se na to podívají...
ale ten tvůj způsob mimo špičku není proveditelný a jelikož to byl celodenní kurz tak....
ale můžeš mě přesvědčit o opaku.

Nicméně chtěl jsem se dovědět čím to ne co s tím dělat tak pokud někdo víte napište pls.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 633
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:27:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: Každý den? Nepřeháněj
Křivák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.95.202
Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:32:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně jak říkate na zastávce Hulváky tam je na dvě věci ten kontakt ale dokáže mě naštvat když vždycky odsoudíte řidiče, taky je to jenom člověk a člověk co....? Je tvor omylny. Myslím, že už by sme to neměli rozebírat. Souhlasíte semnou?
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: Teda pokud není nemocný.
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Jakub_kedroň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman, Koďas: To můj člověk dělá, i když je nemocný...
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakub_Kedroň: Není náhodou ten tvůj člověk Boris? (Borisi promiň)
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4109
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 17:56:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Křivák: Na Hulvákách nejde ani tak o ten kontakt, ale o to, že zastávka nemá ostrůvek a řidič tak riskoval životy cestujících!!!
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Křivák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.95.202
Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 18:02:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.youtube.com/watch?v=e1IjJ4dRIUA

kukněte na to, je mi s toho na blití :-(
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1145
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 18:05:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne, určitě ne.

Křivácké vozy, jak to tak vidím, asi dečky nenosí. Snad z obavy z tropických veder? Poruba už je má od konce roku a přestože bylo mezitím hodně teplo, na zrychlovačích se zhoršené chlazení nijak nepodepsalo.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4110
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 18:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Křivák: Bratislavská Karlova Ves.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1190
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 18:19:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Křivák: šikulky, za 2minutky a tramvaj je pomalovana. Některé grafiti se mi líbí (na tramvajích tedy žádné) ale tyhle hnusy kde nic není jsou fakt o ničem. Zpřelámat údy. To by mě zajímalo kolik by toho stihli na Hlučínské když minule řidič odešel až na dálnici :-)

Jinak ráno (cca 8:40) nějaká nehoda (jak jinak než u VŠB) před nemocnicí. Jako první v koloně která se táhla od Vřesinské stála nějaká 2xT6A5, mám dojem že to bylo na přechodě (nechci spekulovat), byli tam policajti a dokonce i záchranka takže skoro tipuju chodce.

(Příspěvek byl editován uživatelem mayg.)
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace