K-report
 

Archiv do 23.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Brně » Staré archivy » Archiv do 23.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 19:11:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4 Anti: Móóc pěkná fotečka, nemáš prosím další ?
Kdo nechce šaliny v centru Brna je vůl! Anketa Tramvaj v centru
Mira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 22:56:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes večer vůz 1088 (reklama lipstick) měl nehodu, výsledkem byl požár v oblasti kloubu. Z laického hlediska se udály dvě silné rány. Z nastalého zkratu chytly měchy, které začaly hořet. Docela by mě zajímalo co konkrétního se stalo, případně do jaké míry mohli být ohroženi cestující (zkrat na kostru).
 
video/3gpp
Videozáznam(24).3gp (90.8 k)
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 00:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T3M 1592 jde do VP.

btw: 1088 má koukám na požáry docela "štěstí"...
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 9-2004


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 13:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na d-2 1669+70, kurz bohužel nevím.
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 16:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Janatak: Jé, to by byla fotogenická záležitost :-) To už se bohužel jen tak hned opakovat nebude.
Jinak dneska je na 4/10 1551.
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 17:51:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mira: Vyhořely propojky v přechodu, spíš to vypadá na vzplanutí nějakých nečistot (prachu apod.) vlivem špatnýho utažení nebo zlomení kabelu.
Tou nehodou myslíš dopravní ? Nějakou srážku ?
U kloubových vozů nejde o nic neobvyklýho, cestujícim hrozí maximálně ožehnutí od oblouku, pokud se nebudou moc přibližovat tak nic.
Pořád je ta kostra řádově lepší vodič než člověk.
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 18:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte jaká je škoda na 1088 a co s ní bude dál?
hafisek006@seznam.cz toť můj e-mail
249-193-349 toť moje ICQ
No comennt! toť můj názor
Wolawka003 dezinfo number one!
http://www.mhd-brno.estranky.cz toť moje stránky\
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 9-2004


Odesláno Úterý, 13. března 2007 - 19:03:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manil - to by byla velmi fotografická záležitost. Bohužel já jeda zrovna po Vídeňské v oblasti hřbitova autem, neměl mnoha příležitostí k vytvoření řádného šotosnímku...
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 00:28:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Požár v kloubu 1088 vznikl zkratem ve svorkovnicích, škoda je nízká.

k 1592: Termín jejího umístění do dílen se o pár dní odsouvá, vrací se zpět k 1584.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 07:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včera večer kolem 21:00 NAD za d-1 a d-6, copak se tam dělo?
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3011
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 07:47:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno odtahovala poměrně moderní tramvaj (číslo 1551) jinou tramvaj (číslo 1555) do Medlánek. Co to bylo za typ? A je to nějaký nový trend nových tramvají na služebních jízdách?
Régiomap Jihomoravského kraje v Excelu - aktualizace 7.3.2007

3000. příspěvků kariéry (Liga mistrů K-reportu)
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 17:00:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: 1551 byla ráno myslím na 80022, je to nějaký spoj pro zaměstnance. Asi byla zrovna po ruce.

mauricio: Zavinila to zmiňovaná 1555, zdechla i včera, na Antonínské.
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 19:02:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady máte několik fotek pořízených včera
 
 
 
 
Kdo nechce šaliny v centru Brna je vůl! Anketa Tramvaj v centru
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 14. března 2007 - 20:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vůz 1052 na ZJ
 
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 526
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 20:14:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na Vídeňské u Polní před 16,15 hodinou střet automobilu s 1129. Šalina prostě opět nedokázala uhnout...

 
 

Škody na 1129 jsou patrny z obrázků, posléze odjela po svých. Auťák dopadl mnohem hůř.
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 745
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 20:37:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

te nárazník pod plentou je super
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 4-2005


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 21:31:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podobně se před pár dny srazila 1752 s nějakou dodávkou. Tam ale tam spíš byla rozbitá plenta té K3...
Edison
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.190.233
Odesláno Středa, 14. března 2007 - 21:43:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo by to byl řekl, že tramvaj odjede od bouračky s autem po svých a auto je na odvoz do šrotu... hehehehe... :-)))
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2006
Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 03:15:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wana 1551, která včera ráno odtahovala zdechlou 1555, nemohla být na kurzu 80022, protože na něm jezdila zkušební jízdu 1052. Obvzláště pokud 3260 tvrdí, že odtahující wana byla služební jízda, přimlouval bych se spíše za kurz 60022. Ale ono je to asi celkem jedno...
P.S. Nějak moc čísel v jednom příspěvku, doufám že jsem to celý nepopletl
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3027
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 07:59:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vana jela směrem do Medlánek, viděno u semilasa. na kurzy se, bohužel, nedivám.

Minulý týden měla drobnou nehodu jedna K3 také u semilasa. Baculatej předek zajímavě zdeformoval kufr Fábie s venkovskou espézetkou z Tišnova (4B1 43xx)
Régiomap Jihomoravského kraje v Excelu - aktualizace 7.3.2007

3000. příspěvků kariéry (Liga mistrů K-reportu)
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 12:47:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Novinky z ÚD:
 
 
 
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 13:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krásný fotky..nebylo by ještě něco? :P
hafisek006@seznam.cz toť můj e-mail
249-193-349 toť moje ICQ
No comennt! toť můj názor
Wolawka003 dezinfo number one!
http://www.mhd-brno.estranky.cz toť moje stránky
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 15:20:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

želva: Jo, je to 60022, omlouvám se. Každopádně, jak jsem uvedl, je to služební spoj pro zaměstnance.
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 21:51:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1129 dnes spokojeně krosí d-5 takže to nebylo vůbec nic. 1103 je v ÚD na SP?

(Příspěvek byl editován uživatelem Wolawka.)
hafisek006@seznam.cz toť můj e-mail
249-193-349 toť moje ICQ
No comennt! toť můj názor
Wolawka003 dezinfo number one!
http://www.mhd-brno.estranky.cz toť moje stránky
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2006
Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 22:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pravda Manile, že ty čísla jsou celkem jedno. Když jsi říkal, že to byl služební spoj pro zaměstnance, není důvod se omlouvat. Mně jen zarazilo, zda to nebyla chyba ve vypravenosti BMHD...
Ale hlavně to co mám na jazyku: Chtěl jsem se podělit o jeden můj zvláštní postřeh z mého nedávného výletu do matičky Prahy (týká se to pohledu brňáka, proto to píšu sem). Za tu chvilku, co jsem tam měl čas se povozit MHD, jsem si všiml alespoň tří tramvají, kde měl řidič (opravdu řidič, ne řidička) za sklem vyskládaný malý plyšáky či jiný potvůrky (připomínalo mi to jako když lodě mývali na přídi různý mořský panny či zvířata). Například rozkročená opice v čele tramvaje působila opravdu komicky .
Ptám se, viděli jste někdo něco podobnýho už v Brně? Pokud ne, tak by s tím mohl někdo začít...
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 06:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

želva: No třeba u trolejbusů u předního skla (na 21Tr) pod roletou jsou taky takové vytuningované vozy (i když o něco méně)
ICQ:192-449-432
mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Já vám dám znamení trubkou...
TMB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.77.114.50
Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 08:33:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1103 je na VP (už má taky na ni nárok - má štěstí, že ji tedy nepotká GO na Kšírové), SP K2 se dělá v Pisárkách.
Rovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 09:18:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V úterý odpoledne "zdechla" někde před zastávkou Osová 1701...celkem slušná kolona, zmatek, NAD. Zrovna v období odpol. špičky, kdy se většina zaměstnanců FNB vracela domů...Stejný vůz opět "zdechl" v ranní špičce před zast. Novolíšeňská ve čt ráno...
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 15:59:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na staré osadě viděna NAD za d-2 autobus ev. č. 231x okolo 14:30, přijel po kolejích a za ním docela nechutná mlha (no jo, prach je všude) nevíte co se dělo?
M_3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 17:03:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolem 14:20 bylo zasekáno tramvajemi nádraží směrem na Nové sady a druhá kolona tramvají stála od Hybešové až na Nové sady. Nevím co se dělo - jel jsem kolem d-8, která jela normálně a nikde žádná zdechlina ani nehoda nebyla vidět. Ale co - je to přece hromadná doprava, tak se jelo hromadně
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 18:46:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M_3
dík
Kari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 19:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zrovna jsem jel domu. Ta řada šalin vypadala pěkně. :-)
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 20:33:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4 želva a Trolejbusák:
To že mají šalináři z Práglu za sklem vyskládaný malý plyšáky či jiný potvůrky je ještě dobrý, oproti tomuhle:

 
Kdo nechce šaliny v centru Brna je vůl! Anketa Tramvaj v centru
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 16. března 2007 - 21:54:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady máte několik fotek pořízených dnes
 
 
 
 
 
 
Kdo nechce šaliny v centru Brna je vůl! Anketa Tramvaj v centru
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 01:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T3M 1592 je konečně na VP.
Do dílen také míří 1732...
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 09:43:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ŽHAVÁ ZPRÁVA!!Na kurzu 00807 či 00808 by měla být 1711! Viděl jsem to z okna jak to vůz krosil z Osové směr Dunajská a BUSE se mi jevilo jako linka a směr a ne jako ZKUŠEBNÍ JÍZDA..Každopádně info není zaručené ale na 99% pravdivé.
hafisek006@seznam.cz toť můj e-mail
249-193-349 toť moje ICQ
No comennt! toť můj názor
Wolawka003 dezinfo number one!
http://www.mhd-brno.estranky.cz toť moje stránky
Mclain
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 10:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1711 - 00811
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 14:20:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemůžu si pomoct ale ta 1052 mi nátěrem furt připadá jako Košická 500

(Příspěvek byl editován uživatelem Wolawka.)
hafisek006@seznam.cz toť můj e-mail
249-193-349 toť moje ICQ
No comennt! toť můj názor
Wolawka003 dezinfo number one!
http://www.mhd-brno.estranky.cz toť moje stránky
Anti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 15:03:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1052 ??? Košice ?? Tím bílo-zeleným lakem by seděla spíš do Liberce ....
...I KDYBY JSME PADLI VŠICI, VSTANOU NOVÍ CHAOTICI :-) ....
..." Do Pekla Máme Blízko "...
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 17. března 2007 - 16:40:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.imhd.sk/ke/index.php?img=9181&typ=gm
hafisek006@seznam.cz toť můj e-mail
249-193-349 toť moje ICQ
No comennt! toť můj názor
Wolawka003 dezinfo number one!
http://www.mhd-brno.estranky.cz toť moje stránky
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 18. března 2007 - 22:32:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

želva: viděli:-)
 
www.bmhd.cz - vše o MHD v Brně
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 00:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dva zajímavé články:

Tuning tramvají

Nepojízdné RT6N1
Kdo nechce šaliny v centru Brna je vůl! Anketa Tramvaj v centru
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 15:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky sněhu bylo dnes celkem dost výměn. ND jsem zahlédl na d-6 a d-3. Na Mendlu ve smyčce bylo taky celkem rušno:
 
 
 

Ještě 1711 a 1106 po VP:
 
 

(Příspěvek byl editován uživatelem Eda.)
www.bmhd.cz - vše o MHD v Brně
Agent_s_teplou_vodou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:13:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl jsem se zeptat, proč se někde dávají dřevěné pražce a někde betonové, jaké jsou výhody a nevýhody a proč se to někde kombinuje jak se dá, viz fotka z třídy generála Píky.
 
Kdo nechce šaliny v centru Brna je vůl! Anketa Tramvaj v centru
M. Bayer
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.123.54
Odesláno Středa, 21. března 2007 - 20:40:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Někdo mi kdysi říkal, že výhodou dřevěných pražců je nižší hlučnost. Nevýhodou bude nižší životnost, popř. nutnost napouštění proti tlení. Používají se však stále - viz např. trať na Lesnou nad VMO.
Chimp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 21. března 2007 - 20:54:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V tomto případě se jedná o most, kde se často dřevěné pražce používají. Most kříží VMO šikmo, takže jedna kolej se dřevem začíná dřív. Dřevěný pražec by měl být oproti betonovému také levnější. O pražcích např. zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDelezni%C4%8Dn%C3%AD_pra%C5%BEec
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:12:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Kdo není blbej tak mě pochopí !!!
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 00:52:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1052 odstala reklamu na Harmonie Okna
1574 jde do VP
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 07:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To budou jezdit dvě tramvaje K2 s reklamou na okna Harm., nebo půjde 1126 brzy na opravu?
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6003
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 07:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dřevěnej pražec je taky pružnější, proto na mostě....
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
REMET
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 13:34:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

INZERÁT Chcete zlikvidovat svůj vůz zn. AUDI ?
Dejte vědět do DpmB. Dnes si opět na této značce pro změnu pochutnala tramvaj 00702 1041 u zastávky Husitská směrem do Králova Pole nádraží
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 13:53:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

REMET: a taky skončila 20 metrů od kolejí?
REMET
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 14:08:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nene, tak rychle dovedou vymontovat motor z audiny jen autobusáci...
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1829
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 14:14:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta nehoda na Husitské celkem slušně blokovala průjezd trolejbusům (díky tomu že auta to objížděla všude možně), naše zkušebka tam málem zůstala viset na tom šíleně dlouhým odizolovaným.
Bára!
M_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2679
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 02:13:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U Vraňan na přejezdu vymontoval z audiny motor pro změnu rychlík. Německý vozy dneska nic nevydrží.
AdamGold
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.212.5
Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 10:11:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Novinky z ÚD:
 
 
 
Zghk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 7-2002
Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 10:28:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na zkušenou do brněnských ulic vyrazila 1649.
Anti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 11:46:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sorry za trošku off topic , ale když se to už řeší zde - ty audiny opravdu nic nevydrží ....
 
 ,
.... tak tomuhle říkám řádně oslavit DEN BEZ AUT.
...I KDYBY JSME PADLI VŠICI, VSTANOU NOVÍ CHAOTICI :-) ....
..." Do Pekla Máme Blízko "...
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2375
Registrován: 7-2003


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 11:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukam na 1703 sou dodnes videt puvodni barvy :-)
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 13:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1649 na zkušebních jízdách, viděna zhruba ve 12,30 na Vídeňské. Má stejnou reklamu jako 1650, jejíž foto je na této stránce.
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace