K-report
 

Archiv do 28.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 28.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 11:23:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně jak píše AAAA, i z fotek je to vidět. Nezasekl se na kolejích, ale na tom podjezdu vpravo, směr Muglinovská.

(Příspěvek byl editován uživatelem Vlado_msts.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Vlado_msts.)
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
ICQ: 230-784-846
Starý Přívozák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 15:57:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Wilhelm:
Myslím že podjezd na Hlučínské je přesně o 10 let starší - viz "výrobní štítek" na mostě samém.
Wilhelm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 18:28:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vlado msts:Podjezd (ta část bez kolejí) se už snižoval o pár dcm v rámci opravy celého podjezdu cca 13 let zpátky. Pamatujeme d-15 Dubina - Podjezd Hlučínská obsluhovanými KT8 s přejezdovkou u rest. Sokolovna. To množství urvaných střešních větráků na busech ve starém podjezdu už dnes nikdo nespočítá.
Starý Přívozák: O tom štítku vím, je na straně od bývalého velkodolu Vítězný Únor a chystám se na něj ( fotit, ne loupat)
Wilhelm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 19:56:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak tu ceduli "oloupal" nějaký místní hnědočech přede mnou. A to tam vydržela od války. Pamatuji, že na ni byl letopočet 1942 a Witkowitz Aktiongesselschaft. Takže milý "Starý Přívozáku" můžeme polemizovat, kdy došlo k výstavbě podjezdu, ale pokud vím, tak to bylo v daném roce 1942, kdy došlo k úpravě úseku železnice OV-hln - Bohumín vč. výstavby mimoúrovňového přejezdu ve Vrbici a dostavby koksovny Svoboda i nádraží Uhelná služba.
J_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 8-2003
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 21:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado msts: Ta "tvoje" fotka je mi nějak povědomá... Ty T2 ji fotil sám?
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 21:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

J_v: Ne, nefotil, v té době jsem navštěvoval ještě základní školu. Je-li to v rozporu s autorskými právy, nahradím ji jinou fotkou, nevidím v tom sebemenší problém. Jen asi v tom, že se mi hrozně líbí.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
ICQ: 230-784-846
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.46.96
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 22:55:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado_msts:

jo, jo, ty nehody si pamatuji i z doby, kdy jsem bydlel poblíž (tak 20 let zpátky). Ten most jich přežil a ještě asi přežije dost. ;)
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 23:16:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

J_v :
Třináct roků je sice dlouhá štreka, ale svoje dílka si člověk pozná . Zdravím jejího autora.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)

http://foto.prazsketramvaje.cz - fotky z českých, slovenských i zahraničních tramvajových provozů
Starý Přívozák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 07:31:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wilhelm:
Souhlasím s rokem 1942 u železničních staveb, ale u podjezdu trvám na tom, že je o deset let starší. To, že štítek u podjezdu už není, je velká škoda, ani já jsem si ho samozřejmě nevyfotil.
Ale literatura praví toto:
„ .... Z novostaveb silničních objektů jsou nejdůležitější: stavba mostu přes řeku Odru na okresní silnici Přívoz – Hlučín nákladem asi 3,5 mil. Kč, provedená v roce 1929 a stavba podjezdu pod státní drahou Přerov – Bohumín na Sokolské třídě v Moravské Ostravě, provedená v roce 1932 nákladem asi 4 mil. Kč. ...“ Na následující straně je pak fotografie podjezdu zářícího novotou.
Vše naleznete v knize Technická práce na Ostravsku 1926-1936, vydané nákladem Spolku československých inženýrů – odboru v Moravské Ostravě v roce 1936 na straně 528 a 529.
Knihy Technická práce na Ostravsku byly vydávány jednou za deset let – první v roce 1926, další 1936 a poslední v roce 1946. Všechny jsou velmi hodnotné a vřele doporučuji jejich prostudování – snad jsou k dispozici ve vědecké knihovně.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1389
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 08:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Starý Přívozák:
máte recht, jsou v SVK... (viz. zde )...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1785
Registrován: 6-2002


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 08:20:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno,

zajímavé počteníčko o nízkopodlažkách v Ostravě...

odkaz
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1301
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 08:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado_msts a Hlučínská: Ano, pokud bude vlakotramvaj, tak ten podjezd asi dozná jistých úprav, ale nečekejte nic brutálního. Nicméně vlakotramvaj do Hlučína dokonale usnula (kdy tam budou další komunální volby ???) a klidně spinká.

Nojo, soupravička 627+640 velmi mňam moje zamilovaná... dvě momentky z její poslední jízdy Ostravěnkou ...


 
 
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1390
Registrován: 12-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 11:22:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je někdo schopen říci, co (konkrétně) bude asistovat při zatěžováku na Mostu Mládeže? Díky...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
vinnetou
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.90.77
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 12:52:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik jeste jezdi nerekonstruovanych T3-ek v Ostrave??A jake je nejnizsi inv.c. provozni nerekonstruovane tramvaje teto rady??Tak mesic zpet jsem videl vuz ev.c.748-jezdi jeste??Diky za informace
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 14:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten článek je zajímavý....ale nejlepší jsou ty pražské T14.
Šotouši všech zemí...
Hrubá síla zvítězila nad lží a nenávistí.
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 17:18:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pako:Vychováváte dítě také k lásce k MHD?Drobná inspirace jak na to z Prahy,aneb výchova dívek v čechách.Okno dětského pokoje obývaného mou dcerou
 
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1219
Registrován: 6-2002


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 17:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

627+640 by spolu asi moc nejely...

Na T6 se mokrý hadr moc nevejde. Je tam odpojovač-uzemňovač a kolem něho není místo.

(Příspěvek byl editován uživatelem boris.)
J_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 8-2003
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 18:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado msts: Běžně bys měl asi postupovat přesně opačně, tj. nejdřív se zeptat autora, potom použít fotku. Ale svítí sluníčko, mám dobrou náladu, tak když už ji tam máš, používej ji dál.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 18:14:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Absolut: to jsem ani netušil, že se známe tak dlouho. Ta ruka (řidič) v modrém svetru s fialovým lemem jsem JÁ.

Ad Norton: bude tam stát několik tramvajových vozů

V pátek opět vyjela 21+219 na cvičnou jízdu.
 

(Příspěvek byl editován uživatelem haki.)
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

J_v: Omlouvám se, mám těch fotek všehovšudy asi 500 a nemám u každé uvedeného autora a kontakt na něj. Asi si kvůli tomu zavedu evidenci.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
ICQ: 230-784-846
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1786
Registrován: 6-2002


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 19:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý podvečer.

Ad George: Hezká inspirace, díky, ukážu manželce. Tam, kde budu asi za pár týdnů bydlet, je z dětského pokoje ideální pohled na vlečku OKD, po které se denně prohánějí nákladní vlaky... Takže nevím, jestli MHD vyhraje...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3626
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:06:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojo, soupravička 627+640 velmi mňam moje zamilovaná... dvě momentky z její poslední jízdy Ostravěnkou ...

627+640 by spolu asi moc nejely...

Vůz 640 byl cca v roce 1985 rekonstruován na T2R. Takže v soupravě opravdu jet nemohly ...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Petulienka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Povidka na dobrou noc aneb báječnej výlet
Ze školy jsem se dnes dostala až při večeru. Čekala mě cesta z Poruby na Dubina. 17 jako tradičně těsně odjela a další měla jet až za 20 min. S Broučkem jsem se svezla na Svinov a co dál? Napadl mě geniální nápad, což to takhle zkusit na 12 prostřednictvím 7. Proč čekat na 3, která to dlouze objíždí. Při příjezdu na Hulváckou jsem měla radost, že 12 nikde nejde vidět... Jakmile jsme vyjeli z Hulvacké minuly jsme se z 12 směr Dubina přesně pod mostem (normální člověk by si řekl, že ten člověk co vymýšlí jízdní řády snad ani tramvají nejezdí ), takže zbylo zůstat v 7, protože 11 v nedohlednu. Dovezla jsem se až na Kotvu, kde jsem to vzala na 48 směr Poliklinika. Věřím, že kdyby byl po trase trolejbus zvládla bych ho taky ;). Řidič autobudu jako by tušil, že bych se do té Hrabůvky opravdu chtěla dostat před tou 17, kterou jsem v Porubě kvůli 20-ti minutovému čekání pohrdla a stálo to za to. Byla jsem hodně ráda, že mohu na Hotelovém domu Hlubina vystoupit a že jsem to zvládla bez výstupu dřív. Dále už jsem dnes setkání s městskou hromadnou dopravou riskovat nechtěla tak jsem využila vlastní pohon. Kolem tramvajové zastávky jsem procházela zároveň ze 17 z Poruby, na kterou se mi čekat nechtělo, takže zas tak geniální nápad to nebyl, ale jinak... Jinak to byl naprosto užásnej výlet... :-)
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 690
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:20:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šťastným výhercem je ten, kdo si vsadil na vůz ev. č. 660. Jen pro doplnění, loučení s tramvajemi T2 v Ostravě proběhlo 14. února 1998.

Ještě jedna zajímavost, vůz ev. č. 660 byl původně vyřazen už v roce 1995, ale vzhledem k tomu, že na přelomu roku 1995/96 došlo k neplánovanému vyřazení minimálně dvou vozů T2 z důvodu havárie, byl opětovně zařazen do provozu. Někdy jsou osudy dosti spletité a trnité.

(Příspěvek byl editován uživatelem Martins.)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)

http://foto.prazsketramvaje.cz - fotky z českých, slovenských i zahraničních tramvajových provozů
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1324
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:37:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Peťulienka: mělas říct, že ještě nechceš domů a mohla si se mnou čekat 20min na Hlaváku a fotit tramvaje :-)

ad Absolut: co se týče druhe fotky
a) blbne Ti skener?
b) je pomačkana?
c) lilo jak z konve?
nebo opravdu ty koleje do vozovny vypadaly jak v Rusku?
Ale ta d-10 v Porubě je úžasná
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4337
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MayG: Jde vidět, jak ovlivňujeme lidi kolem sebe. Myslíš, že by Peťulienku někdy před lety napadlo cestovat tímto zajímavým způsobem? Já tedy ne.
Peťulienka: No vidíš, jak jsi pěkně využila čas.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1325
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:11:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak: myslim že by před lety dojela na vodárnu a nastoupila do d-12 a v klidu dojela domu :-) Jenže pak přišel jeden nejmenovaný, d-12 převedl jinam navaznost na Palkovského se nepovedla a tak měla Peťulienka možnost podívat se i do jiných končin.

Jinak proč se nejede vyluka u toho mostu mládeže po Rodinné? Příjde mi to že by to víc kopírovalo stávající trasu, va fotky to sice není, ale přesto.

(Příspěvek byl editován uživatelem mayg.)
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
Petulienka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:39:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: Ostravak & MayG: Pánové jsem ráda, že jsem Vás pobavila o to šlo :-)
Ad: Ostravak: Máš pravdu za všechno může MayG skoro mě to nenapadlo potrestám ho díky za nápad
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4338
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peťulienka: Zakaž mu tramvaje.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 22:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Petulenka:fakt dobre...takovych akcí uz jsem taky zažil dost.cestou z Poruby na Michálkovice se dá taky jet leckudy,já si to ovšem celkem často kapke přeplánuju,já totiž jezdím domů 23,která zrovna často nejezdí a tak si taky někdy krátím čas že místo abych stepoval na hranečníku,tak si jezdím po městě,protože v tramvajích bývá někdy i tepleji než venku:-) ale nakonec to dopadne tak,že mi ta 23 ujede ikdyž jsem na ni měl třeba půl hodky čas..a čekám dál..
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1326
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 22:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Peťulienka: Zakaž mi Ostraváka.
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
vs18
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 22:22:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevim jestli jste si toho vsimli,ale na interspasu se zacalo makat,uz to brzy vypukne.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1307
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 10:00:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Boris + Bart + Martins:
No jasně, 627+660 :-) Hned jsem se zastyděl :-) Paměť vynechává :-) 640 už je hezkých pár let trošku jinde, než v Ostravě

Ad Haki:
Nojo tak to mě zpětně velmi těší, to se známe 9 let vypadal jsem tehdy úplně jinak to bylo bohovské jak se pak stalo na zahradě vedle sebe a do Kyjovic dvě sóla ... mňam :-)

Ad MayG:
Skener neblbne. Fotka není pomačkaná, protože fotka žádná neexistuje. Je to sken z negativu, ten by pomačkaný být taky neměl. Lilo jako z konve, koleje byly opravdu v takovém stavu a ještě se to násobí focením šikmo přes mokré sklo (to dokáže zohýbat cokoliv).

Jsem rád, že jsme takhle hezky zavzpomínali. Už je skoro na spadnutí chlíveček na webu, kde budu starší fotky zveřejňovat.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 14:17:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vida, jací jsou mezi námi šikulové. odkaz
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
ICQ: 230-784-846
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 15:56:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dopoledne na zkušebce 752
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 16:00:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MAYG: 749+753 NA D-4 V 15:55 NA MARIANSKEM NAMESTI SMER MARTINOV. PRECE JEM JE DNESKA DOBRE SVETLO TAK BEZTE FOTIT.
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 17:22:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplním pár informací, co dělala 749+753 na d-4.
Porubská souprava vozů T6A5 (patrně 1118+1114) na d-4 měla nějaké technické problémy a s vypětím všech sil vyjela na Hulvácký kopec. Na zastávce řidič vysadil všechny cestující a okružní jízdou přes ulici 1. máje, Ruskou a Plzeňskou zatahoval do vozovny. Na její kurz proto křiváci provizorně nasadili svou zálohu, soupravu T3 749+753, která pak v Martinově byla vystřídána porubskou zálohou, soupravou T3R.P 1023+1019. 749+753 se jako služební jízda vrátila zpátky na Křivou.

(Příspěvek byl editován uživatelem Martins.)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)

http://foto.prazsketramvaje.cz - fotky z českých, slovenských i zahraničních tramvajových provozů
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1328
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 17:53:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martins: a když to tak dobře víš, máš i fotky? :-) Já to viděl z protijedoucí tramvaje takže jsem jen napsal špiona.
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
vs18
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:38:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes jsem byl v martinove a jestli me zrak nesalil,tak tam byla zaprahnuta 302 za wanujinak tam dnes bylo prevanovano.ale zadne nove.a pro znale,co to je za t2 pod tim v akem?
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pod tou plachtou za T2 je 35 v neprovozním stavu.

660 původně vyřazená v roce 95? Tak tohle neberu, protože poprvé byla vyřazená v roce 88, kdy byla převedena na posun do ÚD. V zimě 92/93 se zase vrátila do činné služby.
vs18
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:24:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

borisy kdyz uz tu ses,jak to vypada s 804.slysel jsem jeden znepokojivy drb o vozovenskych ze se uvazuje o zruseni jako historicke.je to pravda?
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1221
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:34:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo to jako tvrdil?
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:45:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad vs18:
A co má vozovna společného s historickými vozy ??? Mi se zase nelíbí, že rohlík stojí 1,90. Co s tím vs18 uděláš ??

Jaké žádné nové wany ??? Na hale je jich plno nových.
vs18
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:02:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ja jsem myslel venku.po hale nemohu a ani nemam duvod chodit.
aa vozovensti asi nic,jen jim tam ve vozovne stoji odstavena a lape prach.ja jsem se jenom ptal a ne tvrdil.a s rohlikama si delej co chces,nebo nakupuj v kuflendu za 0,90kc.mi se taky nelibi jitdni doby a nic neudelam,co s tim udelas ty?
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg : Fotku nemám. Snažil jsem se seč mi nohy kmitali ji dostihnout, když najížděla od Martinova na Opavskou, ale chybělo mi cca 20 metrů.

Nevíte jak dlouho je na stránkách dopravního podniku odkaz na vozový park tramvají, autobusů a trolejbusů (tramvaje viz. http://www.dpo.cz/vozy/tramvaje.htm). Tohoto odkazu jsem si dosud nevšiml a to chodím na stránky docela pravidělně.

Jinak odpoledne 917+913 na cvičných jízdách, zahledl jsem i vypucovanou T3G 1047 (zřejmě po velké prohlídce). Na křižovatce Nádražní x Českobratrská krátce po třetí hodině dva vozy dispečinku a dopravní policie + nasprejovaný obrys čela tramvaje jako němý svědek dopravní nehody.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)

http://foto.prazsketramvaje.cz - fotky z českých, slovenských i zahraničních tramvajových provozů
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1392
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:14:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki, vs18: klííííd, pánové... vs jen řekl, že slyšel "znepokojivý drb" - ne že to má na svědomí vozovna. Vany: to už se do ÚD nastěhoval nějaký prodejce koupelnového vybavení?
A teď vážně: myslíte si, že se do CZRD stihne dát dokupy LF2 i DALŠÍ LF3, která se má vystavovat nebo se bude tvrdit, že ta LF3 s číslem 1601 je další LF3, kdyžto "ta prvá" je přece 1401?
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
vs18
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 22:25:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nortone,to uz nejde o klid.nebudu tady u radsi nikoho s nicim otravovat,proste je to vlastne jedno.loucim se,mejte se fajn.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 23:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VS18:
Sice jsem si moc příspěvků nevyměnili ale nemam pocit že napsat nějaký názor někoho otravuje.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 877
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 23:38:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad vs18:
Pokud se ti něco nelíbí (jízdní doba), máš smůlu, protože s anonymama nic řešit nebudu. A pokud se opravdu nelíbí, tak sis měl laskavě přečíst v listopadu papír co visel na nástěnce, kde jsem popisoval co přesně bude a proč to je. A je to ubohé tady na netu vytahovat takové věci. Proč ne, když se někdo stále schovává pod anonymní přezdívku. A navíc já se pod své dílo klidně podepíšu narozdíl od jiných, žééééé ???

ad Norton: dělá se vše proto, aby LF2 byla na CZRD, LF3 (1602) se staví, ale nevím jestli bude taktéž vystavována.
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 10:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo si chce dneska zvěčnit 1513, ať jí nehledá na žádném NP kurzu. Je zastrčená na negarantovaném NP kurzu d-12 (jel jsem s ní od ÚMob Jih na Palkovského kolem 9:40).

Na d-7 jezdí T3G 1031+1035. Nevím na jak dlouhou dobu, ale tentokrát jsem stál ve správnou dobu na správném místě . Fotku(y) dodám večer.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)

http://foto.prazsketramvaje.cz - fotky z českých, slovenských i zahraničních tramvajových provozů
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4339
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 12:37:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Člověk se tak hrabe ve fotoarchívu a na co nenarazí. Trocha nedávné historie snad neuškodí.
 
 
 
 
 
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 4-2004


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 14:12:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve 14:00 zast. Prostorná směr centrum projela souprava 132x + 302 jako Služ/Zkuš - ební jízda. Tak to vypadá že atrakce "jízda ve vleku po pražcích" bude provozována dále. Nu komu není rady...
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1393
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 15:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...tak už jede zpět do ÚDM...

Edit: a 1513 na d-12 nějak není vidět, takže asi Astry už zase jezdí...

(Příspěvek byl editován uživatelem norton.)
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 4-2004


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:11:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro fotografy hlásím opětovný výskyt soupravy 132x + 302 v 17:08 zast. Prostorná směr centrum. Vlek stále drží na kolejích.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré odpoledne,

prohlížel jsem si vozový park na dpo.cz, stojí tam, že jsou v provozu 3 ST15, ale včera už jsem viděl i 3604.

CZR: Slyšel jsem, že je snaha vystavit celou rodinku (LF, LF2, LF3). Ale já vím, snaha být může, ale skutečnost se uvidí až za 2 měsíce.

Ostravák: Pěkné , už mi to připadá jako hodně dávná historie.
Klasické T3 = nejlepší současné vozy. Ať žijí zrychlovače !
www.MHDOVA.IC.cz
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 17:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Soupravu jsem potkal v 16:45 na Sokolovské směr Martinov v sestavě 1317+302
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 18:57:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

potkal jsem 1317+302 v 15:50 v Zábřehu tak kdo z nás blbě viděl co teda s 302 jezdilo.
mmch ve 15:00 zatahovalo cosi s 302 do dílen.(slovem cosi míněno šplouchaná wana)

Ostravák: a to KT co na sobě mělo reklamku Zanussi by nebylo me se ta žlutá líbila moc.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Student_v_ov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 19:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Při včerejším podvečerním projíždění Ostravy jsem si všiml nových připravených semaforů a čoček u přejezdu na dnes nevyužívanou trať z ulice Plzeňské. Příprava na výluku nebo nějaká plánovaná změna?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4340
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 20:01:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že by se někdo bál, že bude zakázán provoz přes most Mládeže?
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 28. března 2007 - 20:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pokud by to tak bylo pak by d-12,17 jezdily přes Nádraží Vát. to by bylo. Ta zastávka by zažila provoz jako dlouho ne.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace